NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+16 głosów
(postid: 242549) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

To była najbardziej równa bitwa spośród wszystkich, a także najprzyjemniejsza (za co należy pochwalić fandomy) . Do końca nie widzieliśmy kto ją wygra, ale ostatecznie zwycięzca przypieczętował swój sukces. Sprawdźcie wyniki ostatniej Bitwy i poznajcie ostatni półfinałowy fandom w programie !

Pierwsza seria wyeliminowała potencjalnego...faworyta z programu !

Pierwsza część bitwy obfitowała w mnóstwo zwrotów akcji. Po początkowym bardzo słabym okresie Ananasów , sytuacja odmieniła się - wraz z telefonem do jednej z uczestniczek programu, która - jak się okazało - jest obecna na Young Stars Campie . Spowodowało to oczywiście, że na antenie pojawił się Remik wraz z liczną grupą osób przebywających na wakacjach Young Stars. Efekt? Ananasy zaczęły szturmować ranking i błyskawicznie udało się trafić na pierwsze miejsce . Ostatecznie jednak to Saszanators wysłali więcej SMSów . Fandom od początku wyrastał na bardzo silną drużynę wczorajszego programu i... utrzymali ten poziom do samego końca pierwszej serii. Ostateczne głosowanie w pełni oddało wynik bitwy i zgodnie z tabelką wyżej, najwięcej głosów padło na Saszanators , później Ananasy Sylwii Lipki i na końcu - V-Lovers . Nikt nie miał więc wątpliwości - oba fandomy przeszły zasłużenie do drugiej rundy. V-Lovers jako jedyni znaleźli się w trendach na twitterze, nie wystarczyło to jednak by powalczyć z silniejszymi fandomami tego wieczoru.

Próba sił, a potem już wyraźny faworyt - taka była druga seria.

Choć z początku wydawało się, że oba fandomy będą niesamowicie ze sobą rywalizować do samego końca (początkowy wynik zasięgu - 53% Saszanators i 52% Ananasy) , rzeczywistość odmieniła jednak te przewidywania diametralnie. Pierwsza seria rzeczywiście spowodowała nawet, że Saszanators stracili pozycję lidera i całą wypracowaną przewagę . Euforia Ananasów trwała jednak krótko - Saszanators skutecznie zyskiwali przewagę, niemal z każdą rundą zwiększając swój zasięg i poparcie. Co spowodowało, że to Saszanators zdobywali poparcie słuchaczy? Na to pytanie pewnie odpowiedzieć możecie wyłącznie Wy, nie zmienia to jednak faktu, że powiększyli liczbę głosów z 53% do 58% . Oznacza to, że aż 5% słuchaczy więcej zdecydowało się oddać głos właśnie na nich.  Triumf ale także zasłużone gratulacje posypały się od Ananasów - to pierwsza taka sytuacja w bitwie, gdy przegrany fandom postąpił z honorem i zwyczajnie pogratulował rywalom. 

Znamy 4 polfinalistów - pora na zasady półfinału Bitwy Fandomów (AKTUALIZACJA)

4 półfinałowe fandomy są już znane . Rywalizację o zlot podczas YSF 2016 a także - po prostu - sławę i chwałę oraz niewątpliwość radość w wyniku świadomości bycia najlepszym - stoczą: Bambinos, 5SOSFam, Directioners oraz Saszanators .


4 powyższe fandomy mają teraz za zadanie przygotować 5 tematycznych filmików (trwających ok. 3 minuty) na temat swojego fandomu, który MUSI zostać przygotowany przez osoby z Waszego fandomu. Filmiki te będą niezbędne do finału programu, podajemy jednak już teraz TEMATY do przygotowania :)


- filmik na temat Waszego idola , który przedstawi go w pigułce - dlaczego Wasz idol jest tak niesamowity

- filmik ukazujący unikalne zdobycze, jakie macie , związane z Waszym idolem np. zdjęcia, gadżety itd. - zaangażujcie cały fandom, postarajcie się o jak najciekawszy materiał :)

- Filmik - Mój Pokój (wybierzcie kogoś, kogo pokój idealnie potwierdza przynależność do Waszego fandomu, lub po prostu niech ktoś z Was taki przygotuje - zaskoczcie nas!)

- Filmik przedstawiający Was przedstawiający jako grupę - Wasz fandom

- FIlmik na temat: "Dlaczego powinniśmy zagłosować na Wasz fandom?"


Jeśli Wasze filmiki będą naprawdę super, rozważymy m.in. pokazanie ich na telebimie YSF2016 podczas festiwalu i Waszego zlotu dla wszystkich zgromadzonych !!!


Filmiki Nie mogą zostać nigdzie opublikowane ! Macie czas na ich przygotowanie do 14 sierpnia 2016.


Ponadto każdy z Waszych fandomów musi wybrać 5 osób, które nagrają swój indywidualny filmik trwający 1 minutę na temat: Ja-Saszanator/5SOSFam/Bambino/Directioner (w zależności od tego do jakiego fandomu należycie) . Na te filmiki będą odbywać się głosowania ! Filmiki te również nigdzie nie mogą zostać opublikowane ! Po programie w kolejnych dniach zostaną udostępnione na portalu Fandoms.pl . Na przygotowanie tych filmików macie czas do 1 sierpnia .


Ostatecznie odbędą się dwa połfinały - pierwszy w poniedziałek, 1 sierpnia oraz drugi w poniedziałek, 8 sierpnia - oba rozpoczną się o godzinie 20:00 . Podczas półfinałów oprócz znanego Wam już ostatecznego testu wiedzy złożonego z piekielnie trudnych pytań w znanej Wam formule, czeka Was prezentacja 5 nagranych filmików z głosowaniem słuchaczy. FInał to już nie tylko wielki test wiedzy, ale także prezentacja 5 znacznie bardziej wymagających filmików na tematy podane wcześniej. Osttaecznie wyłoni on zwycięzcę Bitwy Fandomów i poznamy tym samym informację który z fandomów będzie miał swój zlot podczas YSF2016 ;)


POWODZENIA ! :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 5629 punktów za:

Jakość:20Popularność:5280
Wsparcie:119Ocena i wartość ocen:16
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:130
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Radio Young Stars - społeczność i newsy
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
5,280 czytelników Lip 22, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

13 Komentarzy

Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
UWAGA: Lekka modyfikacja - żeby nie było takiego ciśnienia:
- Do 1 sierpnia do przygotowania jest 5 filmików z danego fandomu (tych 1 minutowych) na temat: "Ja - Saszanator/5SOSFam/Directioner/Bambino) "
- Do 14 sierpnia - do FINAŁU programu do przygotowania jest 5 filmików na tematy podane wcześniej - tych ~3 minutowych. PRZEKAŻCIE W SWOICH FANDOMACH ! :)
+13 głosów
+12
Lip 22, 2016
Nadpobudliwa Julka Użytkownik 17,539 pkt
Dużo lepiej :)
Parpetummobile Użytkownik 38,223 pkt
Co do samych filmików wszystko super, ale czasu strasznie mało.. Jest jakiś limit czasowy, ile mniej więcej taki filmik ma trwać? :/
+10 głosów
Lip 22, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
ok. 3 minuty :)
Mad Użytkownik 380,706 pkt
Nie spodziewałam się zupełnie tych filmików jak i dwóch półfinałów, zaskoczyłeś mnie totalnie xD
+10 głosów
Lip 22, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
Rozważam opcję przedłużenia czasu stworzenia filmików o jeszcze jeden tydzień. Dajcie znać, czy jest on niezbędny, by przygotować coś fajnego :-)
+10 głosów
Lip 22, 2016
Nadpobudliwa Julka Użytkownik 17,539 pkt
Bardzo potrzebny! Jeśli chcemy stworzyć coś serio dobrego to ten tydzień na prawdę dużo da :)
Xasira Użytkownik 556 pkt
W tak krótkim czasie zrobienie tylu filmów jest praktycznie niemożliwe!
Szamejka Użytkownik 38,184 pkt
Te filmiki to jakaś porażka! Bez urazy Piter, ale już po prostu wymyślasz! Było dobrze gdy były same pytania tt i ogólnie to co było podczas pierwszej części bitew :/ Ja rozumiem, ze chcesz urozmaicić nam tą cała zabawę, ale już lekko przesadzasz :/
+10 głosów
Lip 22, 2016
Szamejka Użytkownik 38,184 pkt
Po co robić te filmiki?
Tinista Użytkownik 13,199 pkt
Szkoda ze V-lovers nie przeszli :( Ale przynajmniej nie bylo klotni na czacie... Chociaz niektore saszanator prowokowaly V-lovers, ale my sie nie daliśmy :)
+9 głosów
Lip 22, 2016
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Ja akurat w poniedziałek wyjeżdżam więc nie będe mogła tutaj pomóc fandomowi z filmikami ani nic. Oraz na pierwszym półfinale mnie mnie będzie. A wiadomo jak się grupy półfinałowe rozkładają?  Bo skoro są dwa półfinały no to w każdym z nich biora udział dwa fandomy, aby potem był fina? wiadomo kto z kim walczy w każdym z półfinałów, czy ja coś przeoczyłam? xD
+8 głosów
Lip 22, 2016
shadowsdie Użytkownik 2,639 pkt
Co ;_; No to ten, ym, powodzenia c'nie ;_;
+7 głosów
Lip 22, 2016
Mad Użytkownik 380,706 pkt
heh, damy radę XDD
Emi Użytkownik 17,603 pkt
na pewno <3
Pjonerhead Użytkownik 13,198 pkt
Wow, teraz już nie tak łatwo. Wierzę, że się uda (Bambino). Tylko trochę nie rozumiem jak mamy te filmiki przygotować. W jakiejś grupie to ogłosić? Heh <3
+6 głosów
Lip 22, 2016
DirectionerForever97 Użytkownik 109,148 pkt
Ale zaskoczenie :ooooo Directioners dadzą z siebie wszystko jak zawsze ♥ ♥ ♥
+6 głosów
Lip 22, 2016
Kami Użytkownik 63,182 pkt
Super pomysł i totalne zaskoczenie
+4 głosów
Lip 23, 2016
Ola 2002 Użytkownik 5,372 pkt
Liczyłam, że jak V-lovers odpadły to chociaż Ananasy wygrają... Wkurzyło mnie jak Saszanators ciągle pisali na czacie o Ananasach "Kokosy" -,-
A co do filmików to mam nadzieję, że w następnej edycji też będą, bo filmik V-lovers byłby najlepszy ;) :*
+3 głosów
Lip 23, 2016
~Angelo~ Użytkownik 1,568 pkt
Szkoda że odpadliśmy, trzymam kciuki za Directioners ❤
+2 głosów
Lip 29, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
97 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 97 Gości
Dziś posty czytano : 1030 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post