+16 głosów
(postid: 242549) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

To była najbardziej równa bitwa spośród wszystkich, a także najprzyjemniejsza (za co należy pochwalić fandomy) . Do końca nie widzieliśmy kto ją wygra, ale ostatecznie zwycięzca przypieczętował swój sukces. Sprawdźcie wyniki ostatniej Bitwy i poznajcie ostatni półfinałowy fandom w programie !

Pierwsza seria wyeliminowała potencjalnego...faworyta z programu !

Pierwsza część bitwy obfitowała w mnóstwo zwrotów akcji. Po początkowym bardzo słabym okresie Ananasów , sytuacja odmieniła się - wraz z telefonem do jednej z uczestniczek programu, która - jak się okazało - jest obecna na Young Stars Campie . Spowodowało to oczywiście, że na antenie pojawił się Remik wraz z liczną grupą osób przebywających na wakacjach Young Stars. Efekt? Ananasy zaczęły szturmować ranking i błyskawicznie udało się trafić na pierwsze miejsce . Ostatecznie jednak to Saszanators wysłali więcej SMSów . Fandom od początku wyrastał na bardzo silną drużynę wczorajszego programu i... utrzymali ten poziom do samego końca pierwszej serii. Ostateczne głosowanie w pełni oddało wynik bitwy i zgodnie z tabelką wyżej, najwięcej głosów padło na Saszanators , później Ananasy Sylwii Lipki i na końcu - V-Lovers . Nikt nie miał więc wątpliwości - oba fandomy przeszły zasłużenie do drugiej rundy. V-Lovers jako jedyni znaleźli się w trendach na twitterze, nie wystarczyło to jednak by powalczyć z silniejszymi fandomami tego wieczoru.

Próba sił, a potem już wyraźny faworyt - taka była druga seria.

Choć z początku wydawało się, że oba fandomy będą niesamowicie ze sobą rywalizować do samego końca (początkowy wynik zasięgu - 53% Saszanators i 52% Ananasy) , rzeczywistość odmieniła jednak te przewidywania diametralnie. Pierwsza seria rzeczywiście spowodowała nawet, że Saszanators stracili pozycję lidera i całą wypracowaną przewagę . Euforia Ananasów trwała jednak krótko - Saszanators skutecznie zyskiwali przewagę, niemal z każdą rundą zwiększając swój zasięg i poparcie. Co spowodowało, że to Saszanators zdobywali poparcie słuchaczy? Na to pytanie pewnie odpowiedzieć możecie wyłącznie Wy, nie zmienia to jednak faktu, że powiększyli liczbę głosów z 53% do 58% . Oznacza to, że aż 5% słuchaczy więcej zdecydowało się oddać głos właśnie na nich.  Triumf ale także zasłużone gratulacje posypały się od Ananasów - to pierwsza taka sytuacja w bitwie, gdy przegrany fandom postąpił z honorem i zwyczajnie pogratulował rywalom. 

Znamy 4 polfinalistów - pora na zasady półfinału Bitwy Fandomów (AKTUALIZACJA)

4 półfinałowe fandomy są już znane . Rywalizację o zlot podczas YSF 2016 a także - po prostu - sławę i chwałę oraz niewątpliwość radość w wyniku świadomości bycia najlepszym - stoczą: Bambinos, 5SOSFam, Directioners oraz Saszanators .


4 powyższe fandomy mają teraz za zadanie przygotować 5 tematycznych filmików (trwających ok. 3 minuty) na temat swojego fandomu, który MUSI zostać przygotowany przez osoby z Waszego fandomu. Filmiki te będą niezbędne do finału programu, podajemy jednak już teraz TEMATY do przygotowania :)


- filmik na temat Waszego idola , który przedstawi go w pigułce - dlaczego Wasz idol jest tak niesamowity

- filmik ukazujący unikalne zdobycze, jakie macie , związane z Waszym idolem np. zdjęcia, gadżety itd. - zaangażujcie cały fandom, postarajcie się o jak najciekawszy materiał :)

- Filmik - Mój Pokój (wybierzcie kogoś, kogo pokój idealnie potwierdza przynależność do Waszego fandomu, lub po prostu niech ktoś z Was taki przygotuje - zaskoczcie nas!)

- Filmik przedstawiający Was przedstawiający jako grupę - Wasz fandom

- FIlmik na temat: "Dlaczego powinniśmy zagłosować na Wasz fandom?"


Jeśli Wasze filmiki będą naprawdę super, rozważymy m.in. pokazanie ich na telebimie YSF2016 podczas festiwalu i Waszego zlotu dla wszystkich zgromadzonych !!!


Filmiki Nie mogą zostać nigdzie opublikowane ! Macie czas na ich przygotowanie do 14 sierpnia 2016.


Ponadto każdy z Waszych fandomów musi wybrać 5 osób, które nagrają swój indywidualny filmik trwający 1 minutę na temat: Ja-Saszanator/5SOSFam/Bambino/Directioner (w zależności od tego do jakiego fandomu należycie) . Na te filmiki będą odbywać się głosowania ! Filmiki te również nigdzie nie mogą zostać opublikowane ! Po programie w kolejnych dniach zostaną udostępnione na portalu Fandoms.pl . Na przygotowanie tych filmików macie czas do 1 sierpnia .


Ostatecznie odbędą się dwa połfinały - pierwszy w poniedziałek, 1 sierpnia oraz drugi w poniedziałek, 8 sierpnia - oba rozpoczną się o godzinie 20:00 . Podczas półfinałów oprócz znanego Wam już ostatecznego testu wiedzy złożonego z piekielnie trudnych pytań w znanej Wam formule, czeka Was prezentacja 5 nagranych filmików z głosowaniem słuchaczy. FInał to już nie tylko wielki test wiedzy, ale także prezentacja 5 znacznie bardziej wymagających filmików na tematy podane wcześniej. Osttaecznie wyłoni on zwycięzcę Bitwy Fandomów i poznamy tym samym informację który z fandomów będzie miał swój zlot podczas YSF2016 ;)


POWODZENIA ! :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 5636 punktów za:

Jakość:20Popularność:5287
Wsparcie:119Ocena i wartość ocen:16
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:130
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Radio Young Stars - społeczność i newsy
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
5,287 czytelników Lip 22, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

13 Komentarzy

Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
UWAGA: Lekka modyfikacja - żeby nie było takiego ciśnienia:
- Do 1 sierpnia do przygotowania jest 5 filmików z danego fandomu (tych 1 minutowych) na temat: "Ja - Saszanator/5SOSFam/Directioner/Bambino) "
- Do 14 sierpnia - do FINAŁU programu do przygotowania jest 5 filmików na tematy podane wcześniej - tych ~3 minutowych. PRZEKAŻCIE W SWOICH FANDOMACH ! :)
+13 głosów
+12
Lip 22, 2016
Nadpobudliwa Julka Użytkownik 17,562 pkt
Dużo lepiej :)
Parpetummobile Użytkownik 38,223 pkt
Co do samych filmików wszystko super, ale czasu strasznie mało.. Jest jakiś limit czasowy, ile mniej więcej taki filmik ma trwać? :/
+10 głosów
Lip 22, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
ok. 3 minuty :)
Mad Użytkownik 381,674 pkt
Nie spodziewałam się zupełnie tych filmików jak i dwóch półfinałów, zaskoczyłeś mnie totalnie xD
+10 głosów
Lip 22, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
Rozważam opcję przedłużenia czasu stworzenia filmików o jeszcze jeden tydzień. Dajcie znać, czy jest on niezbędny, by przygotować coś fajnego :-)
+10 głosów
Lip 22, 2016
Nadpobudliwa Julka Użytkownik 17,562 pkt
Bardzo potrzebny! Jeśli chcemy stworzyć coś serio dobrego to ten tydzień na prawdę dużo da :)
Xasira Użytkownik 556 pkt
W tak krótkim czasie zrobienie tylu filmów jest praktycznie niemożliwe!
Szamejka Użytkownik 38,184 pkt
Te filmiki to jakaś porażka! Bez urazy Piter, ale już po prostu wymyślasz! Było dobrze gdy były same pytania tt i ogólnie to co było podczas pierwszej części bitew :/ Ja rozumiem, ze chcesz urozmaicić nam tą cała zabawę, ale już lekko przesadzasz :/
+10 głosów
Lip 22, 2016
Szamejka Użytkownik 38,184 pkt
Po co robić te filmiki?
Tinista Użytkownik 13,199 pkt
Szkoda ze V-lovers nie przeszli :( Ale przynajmniej nie bylo klotni na czacie... Chociaz niektore saszanator prowokowaly V-lovers, ale my sie nie daliśmy :)
+9 głosów
Lip 22, 2016
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Ja akurat w poniedziałek wyjeżdżam więc nie będe mogła tutaj pomóc fandomowi z filmikami ani nic. Oraz na pierwszym półfinale mnie mnie będzie. A wiadomo jak się grupy półfinałowe rozkładają?  Bo skoro są dwa półfinały no to w każdym z nich biora udział dwa fandomy, aby potem był fina? wiadomo kto z kim walczy w każdym z półfinałów, czy ja coś przeoczyłam? xD
+8 głosów
Lip 22, 2016
shadowsdie Użytkownik 2,639 pkt
Co ;_; No to ten, ym, powodzenia c'nie ;_;
+7 głosów
Lip 22, 2016
Mad Użytkownik 381,674 pkt
heh, damy radę XDD
Emi Użytkownik 17,603 pkt
na pewno <3
Pjonerhead Użytkownik 13,198 pkt
Wow, teraz już nie tak łatwo. Wierzę, że się uda (Bambino). Tylko trochę nie rozumiem jak mamy te filmiki przygotować. W jakiejś grupie to ogłosić? Heh <3
+6 głosów
Lip 22, 2016
DirectionerForever97 Użytkownik 109,334 pkt
Ale zaskoczenie :ooooo Directioners dadzą z siebie wszystko jak zawsze ♥ ♥ ♥
+6 głosów
Lip 22, 2016
Kami Użytkownik 65,062 pkt
Super pomysł i totalne zaskoczenie
+4 głosów
Lip 23, 2016
Ola 2002 Użytkownik 5,372 pkt
Liczyłam, że jak V-lovers odpadły to chociaż Ananasy wygrają... Wkurzyło mnie jak Saszanators ciągle pisali na czacie o Ananasach "Kokosy" -,-
A co do filmików to mam nadzieję, że w następnej edycji też będą, bo filmik V-lovers byłby najlepszy ;) :*
+3 głosów
Lip 23, 2016
~Angelo~ Użytkownik 1,568 pkt
Szkoda że odpadliśmy, trzymam kciuki za Directioners ❤
+2 głosów
Lip 29, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
161 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 160 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 16260 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  475239 punktów
 2. Bartek Lovers
  39725 punktów
 3. Supiwerki
  37867 punktów
 4. The 100
  34443 punktów
 5. SikorskiSquad
  31762 punktów
 6. Young Stars Festival
  27340 punktów
 7. SERIALE
  23389 punktów
 8. GRY
  21755 punktów
 9. Arturonators
  18113 punktów
 10. Life Is Strange
  17815 punktów
 11. Domisiaki
  17483 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17136 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15807 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15516 punktów
 16. Once Upon A Time
  13554 punktów
 17. Bambinos
  12384 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12207 punktów
 19. YOUNG STARS
  11729 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11478 punktów
 21. Remonators
  9740 punktów
 22. Eurowizja
  9531 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8474 punktów
 24. Dua Lipa
  7663 punktów
 25. TALENTY
  6080 punktów
 26. Playstation VR
  5951 punktów
 27. Forza
  5664 punktów
 28. MUZYKA
  5197 punktów
 29. Nintendo
  5076 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4855 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4456 punktów
 34. Progress Armia
  4229 punktów
 35. The Originals
  4135 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3904 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3854 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3726 punktów
 39. Stranger Things
  3108 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2508 punktów
 42. Young Stars News
  2502 punktów
 43. God Of War
  2458 punktów
 44. FILMY
  2367 punktów
 45. Sport
  2325 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1206 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  629 punktów
 52. MMers
  526 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  422 punktów
 56. YOUTUBE
  393 punktów
 57. R5Family
  326 punktów
 58. Arianators
  306 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  215 punktów
 61. LUDZIE
  214 punktów
 62. Soy Luna
  207 punktów
 63. Directioners
  184 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  180 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. 5SOSFam
  113 punktów
 67. The Good Place
  107 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  81 punktów
 70. Selenators
  81 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  57 punktów
 73. Orlandonators
  52 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  25 punktów
 1. Potterheads
  254 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1339 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post