Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+16 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


To była najbardziej równa bitwa spośród wszystkich, a także najprzyjemniejsza (za co należy pochwalić fandomy) . Do końca nie widzieliśmy kto ją wygra, ale ostatecznie zwycięzca przypieczętował swój sukces. Sprawdźcie wyniki ostatniej Bitwy i poznajcie ostatni półfinałowy fandom w programie !

Pierwsza seria wyeliminowała potencjalnego...faworyta z programu !

Pierwsza część bitwy obfitowała w mnóstwo zwrotów akcji. Po początkowym bardzo słabym okresie Ananasów , sytuacja odmieniła się - wraz z telefonem do jednej z uczestniczek programu, która - jak się okazało - jest obecna na Young Stars Campie . Spowodowało to oczywiście, że na antenie pojawił się Remik wraz z liczną grupą osób przebywających na wakacjach Young Stars. Efekt? Ananasy zaczęły szturmować ranking i błyskawicznie udało się trafić na pierwsze miejsce . Ostatecznie jednak to Saszanators wysłali więcej SMSów . Fandom od początku wyrastał na bardzo silną drużynę wczorajszego programu i... utrzymali ten poziom do samego końca pierwszej serii. Ostateczne głosowanie w pełni oddało wynik bitwy i zgodnie z tabelką wyżej, najwięcej głosów padło na Saszanators , później Ananasy Sylwii Lipki i na końcu - V-Lovers . Nikt nie miał więc wątpliwości - oba fandomy przeszły zasłużenie do drugiej rundy. V-Lovers jako jedyni znaleźli się w trendach na twitterze, nie wystarczyło to jednak by powalczyć z silniejszymi fandomami tego wieczoru.

Próba sił, a potem już wyraźny faworyt - taka była druga seria.

Choć z początku wydawało się, że oba fandomy będą niesamowicie ze sobą rywalizować do samego końca (początkowy wynik zasięgu - 53% Saszanators i 52% Ananasy) , rzeczywistość odmieniła jednak te przewidywania diametralnie. Pierwsza seria rzeczywiście spowodowała nawet, że Saszanators stracili pozycję lidera i całą wypracowaną przewagę . Euforia Ananasów trwała jednak krótko - Saszanators skutecznie zyskiwali przewagę, niemal z każdą rundą zwiększając swój zasięg i poparcie. Co spowodowało, że to Saszanators zdobywali poparcie słuchaczy? Na to pytanie pewnie odpowiedzieć możecie wyłącznie Wy, nie zmienia to jednak faktu, że powiększyli liczbę głosów z 53% do 58% . Oznacza to, że aż 5% słuchaczy więcej zdecydowało się oddać głos właśnie na nich.  Triumf ale także zasłużone gratulacje posypały się od Ananasów - to pierwsza taka sytuacja w bitwie, gdy przegrany fandom postąpił z honorem i zwyczajnie pogratulował rywalom. 

Znamy 4 polfinalistów - pora na zasady półfinału Bitwy Fandomów (AKTUALIZACJA)

4 półfinałowe fandomy są już znane . Rywalizację o zlot podczas YSF 2016 a także - po prostu - sławę i chwałę oraz niewątpliwość radość w wyniku świadomości bycia najlepszym - stoczą: Bambinos, 5SOSFam, Directioners oraz Saszanators .


4 powyższe fandomy mają teraz za zadanie przygotować 5 tematycznych filmików (trwających ok. 3 minuty) na temat swojego fandomu, który MUSI zostać przygotowany przez osoby z Waszego fandomu. Filmiki te będą niezbędne do finału programu, podajemy jednak już teraz TEMATY do przygotowania :)


- filmik na temat Waszego idola , który przedstawi go w pigułce - dlaczego Wasz idol jest tak niesamowity

- filmik ukazujący unikalne zdobycze, jakie macie , związane z Waszym idolem np. zdjęcia, gadżety itd. - zaangażujcie cały fandom, postarajcie się o jak najciekawszy materiał :)

- Filmik - Mój Pokój (wybierzcie kogoś, kogo pokój idealnie potwierdza przynależność do Waszego fandomu, lub po prostu niech ktoś z Was taki przygotuje - zaskoczcie nas!)

- Filmik przedstawiający Was przedstawiający jako grupę - Wasz fandom

- FIlmik na temat: "Dlaczego powinniśmy zagłosować na Wasz fandom?"


Jeśli Wasze filmiki będą naprawdę super, rozważymy m.in. pokazanie ich na telebimie YSF2016 podczas festiwalu i Waszego zlotu dla wszystkich zgromadzonych !!!


Filmiki Nie mogą zostać nigdzie opublikowane ! Macie czas na ich przygotowanie do 14 sierpnia 2016.


Ponadto każdy z Waszych fandomów musi wybrać 5 osób, które nagrają swój indywidualny filmik trwający 1 minutę na temat: Ja-Saszanator/5SOSFam/Bambino/Directioner (w zależności od tego do jakiego fandomu należycie) . Na te filmiki będą odbywać się głosowania ! Filmiki te również nigdzie nie mogą zostać opublikowane ! Po programie w kolejnych dniach zostaną udostępnione na portalu Fandoms.pl . Na przygotowanie tych filmików macie czas do 1 sierpnia .


Ostatecznie odbędą się dwa połfinały - pierwszy w poniedziałek, 1 sierpnia oraz drugi w poniedziałek, 8 sierpnia - oba rozpoczną się o godzinie 20:00 . Podczas półfinałów oprócz znanego Wam już ostatecznego testu wiedzy złożonego z piekielnie trudnych pytań w znanej Wam formule, czeka Was prezentacja 5 nagranych filmików z głosowaniem słuchaczy. FInał to już nie tylko wielki test wiedzy, ale także prezentacja 5 znacznie bardziej wymagających filmików na tematy podane wcześniej. Osttaecznie wyłoni on zwycięzcę Bitwy Fandomów i poznamy tym samym informację który z fandomów będzie miał swój zlot podczas YSF2016 ;)


POWODZENIA ! :)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 5493 punktów za:

Jakość:20Popularność:5263
Podziękowania:0Ocena:80
Wyróżnienia:0Komentarze:130

Radio Young Stars - społeczność i newsy
Piotr Baranowski Super Administrator
5,263 czytelników Lip 22, 2016

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

13 Komentarzy

Piotr Baranowski Super Administrator
UWAGA: Lekka modyfikacja - żeby nie było takiego ciśnienia:
- Do 1 sierpnia do przygotowania jest 5 filmików z danego fandomu (tych 1 minutowych) na temat: "Ja - Saszanator/5SOSFam/Directioner/Bambino) "
- Do 14 sierpnia - do FINAŁU programu do przygotowania jest 5 filmików na tematy podane wcześniej - tych ~3 minutowych. PRZEKAŻCIE W SWOICH FANDOMACH !
+13 głosów
+12
Lip 22, 2016
Nadpobudliwa Julka Zarejestrowany użytkownik 17,545 punktów 1 4
Dużo lepiej
Parpetummobile Zarejestrowany użytkownik 38,223 punktów 2 11
Co do samych filmików wszystko super, ale czasu strasznie mało.. Jest jakiś limit czasowy, ile mniej więcej taki filmik ma trwać? :/
+10 głosów
Lip 22, 2016
Piotr Baranowski Super Administrator
ok. 3 minuty
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
Nie spodziewałam się zupełnie tych filmików jak i dwóch półfinałów, zaskoczyłeś mnie totalnie xD
+10 głosów
Lip 22, 2016
Piotr Baranowski Super Administrator
Rozważam opcję przedłużenia czasu stworzenia filmików o jeszcze jeden tydzień. Dajcie znać, czy jest on niezbędny, by przygotować coś fajnego :-)
+10 głosów
Lip 22, 2016
Nadpobudliwa Julka Zarejestrowany użytkownik 17,545 punktów 1 4
Bardzo potrzebny! Jeśli chcemy stworzyć coś serio dobrego to ten tydzień na prawdę dużo da
Xasira Zarejestrowany użytkownik 556 punktów
W tak krótkim czasie zrobienie tylu filmów jest praktycznie niemożliwe!
Szamejka Zarejestrowany użytkownik 38,182 punktów 4 10
Te filmiki to jakaś porażka! Bez urazy Piter, ale już po prostu wymyślasz! Było dobrze gdy były same pytania tt i ogólnie to co było podczas pierwszej części bitew :/ Ja rozumiem, ze chcesz urozmaicić nam tą cała zabawę, ale już lekko przesadzasz :/
+10 głosów
Lip 22, 2016
Szamejka Zarejestrowany użytkownik 38,182 punktów 4 10
Po co robić te filmiki?
Tinista Zarejestrowany użytkownik 13,199 punktów 5 9
Szkoda ze V-lovers nie przeszli Ale przynajmniej nie bylo klotni na czacie... Chociaz niektore saszanator prowokowaly V-lovers, ale my sie nie daliśmy
+9 głosów
Lip 22, 2016
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
Ja akurat w poniedziałek wyjeżdżam więc nie będe mogła tutaj pomóc fandomowi z filmikami ani nic. Oraz na pierwszym półfinale mnie mnie będzie. A wiadomo jak się grupy półfinałowe rozkładają?  Bo skoro są dwa półfinały no to w każdym z nich biora udział dwa fandomy, aby potem był fina? wiadomo kto z kim walczy w każdym z półfinałów, czy ja coś przeoczyłam? xD
+8 głosów
Lip 22, 2016
shadowsdie Zarejestrowany użytkownik 2,639 punktów 1 8
Co ;_; No to ten, ym, powodzenia c'nie ;_;
+7 głosów
Lip 22, 2016
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
heh, damy radę XDD
Emi Zarejestrowany użytkownik 17,602 punktów 2 10
na pewno <3
Pjonerhead Zarejestrowany użytkownik 13,198 punktów 1 9
Wow, teraz już nie tak łatwo. Wierzę, że się uda (Bambino). Tylko trochę nie rozumiem jak mamy te filmiki przygotować. W jakiejś grupie to ogłosić? Heh <3
+6 głosów
Lip 22, 2016
DirectionerForever97 Administrator 125,963 punktów 4 7 15
Ale zaskoczenie oooo Directioners dadzą z siebie wszystko jak zawsze ♥ ♥ ♥
+6 głosów
Lip 22, 2016
Kami Użytkownik zweryfikowany 69,886 punktów 1 6
Super pomysł i totalne zaskoczenie
+4 głosów
Lip 23, 2016
Ola 2002 Zarejestrowany użytkownik 5,372 punktów 6
Liczyłam, że jak V-lovers odpadły to chociaż Ananasy wygrają... Wkurzyło mnie jak Saszanators ciągle pisali na czacie o Ananasach "Kokosy" -,-
A co do filmików to mam nadzieję, że w następnej edycji też będą, bo filmik V-lovers byłby najlepszy ;)
+3 głosów
Lip 23, 2016
~Angelo~ Zarejestrowany użytkownik 1,568 punktów
Szkoda że odpadliśmy, trzymam kciuki za Directioners ❤
+2 głosów
Lip 29, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
72 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 72 Gości
Dziś posty czytano : 989 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

 1. Bambinos
  90570 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  35709 punktów
 2. Heartbreaker
  18758 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3655 punktów
 5. JakubWichowski
  1195 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  84 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66660 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18817 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42797 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5949 punktów
 1. Bambinos
  90570 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6631 punktów
 6. Riverdale
  3348 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2119 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  75 punktów
 13. Sheerios
  47 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post