+8 głosów
(postid: 245620) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Za nami wieczór pełen wrażeń! Już dziś, po wielu tygodniach zmagań w walce o występ na Young Stars Festival 2016, w końcu poznaliśmy zwycięzcę FANTA Future Young Stars. Emocje sięgnęły zenitu i do końca niczego nie mogliśmy być pewni. Usłyszeliśmy dziś pięć zupełnie nowych utworów, które wybrali dla siebie finaliści. Ania Poszelużna, Ola Cichocka, Dominika Sozańska, Alex Pulda i Weronika Juszczak zaprezentowali się w całkowicie nowych utworach, które odnalazł dla nich Piter. FINAŁ programu to połowa decyzji słuchaczy i połowa decyzji branżowców - to był ten moment, gdy trzeba było wybrać kogoś, z kim chce pracować wytwórnia, z kim chce nagrywać producent i z kim chciałby trenować profesjonalny trener wokalny. Zdanie słuchaczy było istotne w tym wypadku w 50% - to wciąż dużo, ale już nie jest to jednak 100%. Teraz wybrać musieli już także profesjonaliści, bo w przypadku wygranej mówimy już o początku prawdziwej kariery. Wyboru tego dokonają współnie:
- Magda Ciesielska - dyrektor promocji MyMusic
- Radek Kot - trener wokalny Laboratorium Śpiewu i Mowy 
- Bartek Kielar - artysta zespołu Verba i producent nagrań YoungStars


Co z tego wyniknęło? Przeczytajcie sami! ;)

Relacja z rywalizacji

Na pierwszy ogień, wg losowania, padło na Anię Poszelużną. Mimo, że bardzo nie chciała otwierać serii dzisiejszych występów, przeznaczenie chciało inaczej ;) Najstarsza uczestniczka dzisiejszego odcinka, jest jednocześnie najbardziej doświadczoną. Surrender, utwór który dla siebie wybrała, to pop z elementami RNB. To raczej dojrzały kawałek dla wymagającego słuchacza. Świetnie poradziła sobie z rapem, w którym mogliśmy ją usłyszeć pod koniec. Podczas głosowania na stronie, słuchacze przyznali jej 32%. Jury natomiast doceniło jej emocje i wcześniej wspomnianą dojrzałość. Radek Kot docenił nienaganną technikę, dobrze dopasowany utwór i emocje. Magda Ciesielska - bardzo pozytywną energię, którą jej zdaniem nawet słabszy wokalista byłby w stanie wiele nadrobić. Podkreślano także idealny dobór utworu. Bartek Kielar natomiast wyznał, że z chęcią zobaczyłby Anię w studiu, bo po zamknięciu oczu miał wrażenie, że ma styczność z profesjonalną wokalistką... i chciałby móc przygotować z nią utwór.

Ola Cichocka, czyli kolejna uczestniczka, wybrała wolny utwór, ponieważ uważa, że do szybkich nie potrafi się odpowiednio poruszać. Najbardziej znana społeczności Young Stars uczestniczka, która sama pisze dla siebie utwory i miała już okazje występować z Dawidem Kwiatkowskim. Podczas prezentacji utworu You Try, czytała jego tekst z kartki, co nie uszło uwadze spostrzegawczych jak zawsze słuchaczy, którym w większości nie przypadło to do gustu. Dzięki wsparciu grup fanowskich, ostatecznie otrzymała 55%. Radek Kot wyznał, że słyszy u Niej duży potencjał i.. dużo do zrobienia. Powiedział, że musi się wziąć za głos, bo jest nad czym pracować i warto zacząć to robić. Magda Ciesielska natomiast doceniła utwór, choć przyznała, że uważa że nie pasuje on do Oli, ponieważ nie pokazała w nim swoich możliwości. Nie uszła Jej uwadze także wyżej wspomniana już kartka z tekstem, która spowodowała w efekcie końcowym zamknięcie uczestniczki i brak wystarczającej ilości emocji. Bartek Kielar podkreślał, że dostrzega duży potencjał, który było słychać mimo wyczuwalnego stresu. Głosami Słuchaczy zdobyła 55%.

Dominika Sozańska zaprezentowała się w utworze The Secret, pop-rockowym kawałku w średnim tempie. Była to najmłodsza uczestniczka finałowego odcinka. Głosami słuchaczy otrzymała 46%. Radek Kot docenił wymagający utwór, dostrzegł jednak braki w pewności przekazu, której brakuje ze względu na młody wiek wokalistki. Zwrócił także uwagę na troszkę braków w warsztacie, jednak z dużym potencjałem i emocjami. Magda Ciesielska zwróciła za to uwagę na genialną świadomość sceniczną młodziutkiej Dominiki. Potwierdziła, że widać było, że dobrze wie po co tu jest i wykorzystuje każdą sekundę występu. Nie pasował jej jednak repertuar, tak jak i Bartkowi Kielarowi, który uważa, że mimo wszystko poradziła sobie z tym występem świetnie. 

Kolejnym uczestnikiem dzisiejszego odcinka był Alex Pulda - jedyny rodzynek wśród dziewczyn. Już na wstępie uprzedził, że miał mało czasu na przygotowanie, wiec przeprasza, jeśli coś nie wyjdzie... Stworzył sobie tym samym kiepski PR. Za utwór Youre Air podczas głosowanie słuchaczy otrzymał 35%. Jury doceniło przede wszystkim jego barwę głosu. Radek Kot zauważył brak warsztatu, ale podkreślił, że chciałby słuchać Alexa nagrań w radiu. Magda Ciesielska przyznała, że utwór był fajny, brzmi dobrze, a wspomniana już barwa sprawia, że chce się go słuchać. Dodała także, że brakuje osób z taką barwą na polskim rynku muzycznym. Bartek Kielar przyznał za to, że młody wokalista jest dużo dojrzalszy jak śpiewa niż jak mówi, że jego głos jest zupełnie inny, oraz że nie widzi go w polskim repertuarze.

Ostatnia w konkursie zaprezentowała nam się dziś Weronika Juszczak w utworze The Enemy. Jest to ballada, według samej uczestniczki `dość Eurowizyjna` ;) W głosowaniu w zakładce Teraz Gramy otrzymała od Słuchaczy 53%. Radek Kot bez zawahania przyznał, że brakowało wokalistce oddechu, ma z tym poważny problem. Utwór natomiast uznał za stworzony dla Niej, idealny do eksponowania emocjonalności, którą bez wątpienia ma. Zdaniem trenera wokalnego Weronika ma duży potencjał, ale braki w warsztacie. Magda Cielecka doceniła idealny dobór repertuaru, nawet mimo kiepskich zwrotek, które nie były miłe dla ucha przez brak oddechu. Bartek Kielar natomiast, mimo, że tak samo jak reszta jurorów przyznał, że oddech jest tutaj dużym problemem,  wyznał także, że uczestniczka dobrze wygląda, ma w sobie odpowiednie emocje i właściwie angażuje się w utwór. 


Występ specjalny dzisiejszego docinka należał do Sandry Rugały. Wokalistka musiała zrezygnować z udziału w konkursie, ponieważ traciła wzrok, wylądowała w szpitalu i przez tydzień nie mogła wychodzić z łóżka, dlatego nie mogła pojawić się na półfinale. Dziś, mimo że nie brała udziału w rywalizacji, jako jedyna zaprezentowała autorski polski tekst do otrzymanego od Pitera utworu -`Miasto`. 


Werdykt Jurorów i wyniki głosowania SMS


Ostateczny werdykt jurorów okazał się całkowicie odmienny od głosów słuchaczy. Przedstawia to wyżej zamieszczona tabelka. Dominika z największą ilością punktów uplasowała się ich głosami na miejscu pierwszym, Ola natomiast została oceniona dziś najsłabiej.


Głosowanie SMS jeszcze bardziej namieszało w tabeli - na miejscu trzecim znalazła się Weronika, na Drugim Ola, a na pierwszym... Dominika. Tym samym ostatecznym zwycięzcą Fanta Future Young Stars została najmłodsza uczestniczka programu - Dominika Sozańska, którą będzie można usłyszeć na żywo już za tydzień, 28 sierpnia na Warszawskim Torwarze podczas Young Stars Festival 2016!A czyj występ Wam podobał się dziś najbardziej? ;))


Do tego posta dodana została ankieta - Wybierz opcję:
Ania Poszelużna (0 głosów)
Ola Cichocka (14 głosów, 26%)
Dominika Sozańska (26 głosów, 49%)
Alex Pulda (2 głosów, 4%)
Weronika Juszczak (9 głosów, 17%)
Sandra Rugała (2 głosów, 4%)

OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
7
OK
2
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
1
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2116 punktów za:

Jakość:20Popularność:1906
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:8
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:150
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Kategoria dla utalentowanych wokalnie ludzi, którzy chcą się pokazać
Syll Nowakowska Użytkownik 947,593 pkt
1,906 czytelników Sie 19, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

14 Komentarzy

Iga Prymus Użytkownik 138 pkt
Gratulacje dla Dominiki. Czekałam na jej występ i od początku wiedziałam, że wygra program ! :)
+8 głosów
Sie 20, 2016
Asia Skoczylas Użytkownik 172,498 pkt
Jestem naprawdę mega dumna z Dominiki! ❤️ W 100% zasługuje na wygraną i jestem pewna, że dobrze wykorzysta swoją szansę  nie mogę się doczekać festiwalu, do zobaczenia 28 sierpnia!
+7 głosów
Sie 20, 2016
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Dzisiaj był finał. Nie wierzę, że ten konkurs już dobiegł końca i że za tydzień nie będziemy słuchać tych niezwykle utalentowanych, młodych ludzi. Szkoda bardzo, ale jednocześnie cieszę się, że wyłoniono zwycięzcę i że została nią akurat Dominika, za którą mocno trzymałam kciuki i jak widać poznałam się na jej talencie. Poziom jak zwykle był bardzo wysoki, ale to właśnie Dominika swoim wykonaniem skradła moje serce i uważam, że zasłużenie wygrała cała edycję. Jestem z niej bardzo dumna i ciekawa jak poradzi sobie w warszawskim Torwarze :) Szkoda tylko, że nie mogę tam być i że nie usłyszę jej na żywo...
+7 głosów
Sie 20, 2016
KingaBAM Użytkownik 295 pkt
Byłam od początku za Dominiką i się udało! Jestem z niej dumna, kiedy ogłoszono wyniki to aż sama sie popłakałam. Zasługiwało na to w stu procentach! x
+7 głosów
Sie 20, 2016
Tinista Użytkownik 13,189 pkt
W finale kibicowalam Dominice. Bardzo się ciesze, ze wygrała, ale niestety nie jadę na YSF i nie będę mogła jej usłyszeć, lecz myślę, że jej kariera się rozwinie i kiedyś przyjdę na jej koncert :)
+6 głosów
Sie 20, 2016
Pjonerhead Użytkownik 18,923 pkt
Mega się cieszę, że Dominika wygrała. Ma piękny głos i gratuluję! Kocham <3
+6 głosów
Sie 20, 2016
Dominika Sozańska Użytkownik 112 pkt
Dziękuję wszystkim za wsparcie! UDAŁO SIĘ!! ❤️
DZIĘKUJĘ!
 I do zobaczenia za tydzień! ❤️
+6 głosów
Sie 20, 2016
karzelek Użytkownik 2,402 pkt
Na początku gorąco dziękuję za wstawienie tego posta i szczegółowej relacji, gdyż niestety z powodów osobistych nie miałam możliwości uczestniczenia w audycji.
Osobiście od początku byłam całym serduszkiem z Asią, lecz doceniałam także głos Dominiki. Gdy więc moja faworytka odpadła, od razu zdecydowałam, że w dalszej części FFYS wspierać będę Domę, bo naprawdę na to zasługuje <3 Gdy słucham jej śpiewu potrafię odpłynąć, serio! Ta dziewczyna ma anielski wokal, kocham go, awww *.*
Tak więc to chyba oczywiste, że jestem mega zadowolona z werdyktu, szczególnie cieszę się, że profesjonaliści docenili Domę, to chyba najważniejsze:))
Niestety nie zobaczę się ze zwyciężczynią na YSF, ale z całego serducha trzymam za nią kciuki, na pewno pokaże wszystkim, na co ją stać ♥
Jestem mega dumna z Dominiki i w stu procentah zgadzam się z jej wygraną. Mam nadzieję, że dziewczyna będzie się nieustannie rozwijać, by wreszcie zacząć podbijać sceny międzynarodowe, tego jej życzę <3
+6 głosów
Sie 20, 2016
Anastasia :-) Użytkownik 424 pkt
Brawo Dominika gratuluje!!
+5 głosów
Lip 2, 2017
The_Beautiful143 Użytkownik 5 pkt
:) kocham Dominikę
+4 głosów
Paz 8, 2016
pransesN Użytkownik 2,078 pkt
Polecam przeczytać!
+3 głosów
Cze 30, 2017
Klarciocha Użytkownik 577,386 pkt
<<33
+1 głos
Lip 2, 2017
Sumienie Użytkownik 644,006 pkt
SUPER POST! gratki dla dominiki
0 głosów
Lip 12, 2017
Kinga Piwowar Użytkownik 19,813 pkt
<3
0 głosów
Sie 2, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
168 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 168 Gości
Dziś posty czytano : 11732 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  564393 punktów
 2. Young Stars Festival
  45262 punktów
 3. Bartek Lovers
  43893 punktów
 4. Potterheads
  40433 punktów
 5. Supiwerki
  40376 punktów
 6. The 100
  39281 punktów
 7. SikorskiSquad
  34506 punktów
 8. Arturonators
  30380 punktów
 9. SERIALE
  25797 punktów
 10. GRY
  23395 punktów
 11. Famous In Love
  22525 punktów
 12. Life Is Strange
  22405 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20196 punktów
 14. Domisiaki
  18568 punktów
 15. Once Upon A Time
  18057 punktów
 16. Ananasy Sylwii
  17574 punktów
 17. Ania, nie Anna
  17409 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13289 punktów
 19. YOUNG STARS
  12912 punktów
 20. Forza
  12788 punktów
 21. Shawn Mendes Army
  12782 punktów
 22. Sonbird Team
  10885 punktów
 23. Remonators
  10356 punktów
 24. Eurowizja
  10229 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9300 punktów
 26. Dua Lipa
  8028 punktów
 27. TALENTY
  6511 punktów
 28. MUZYKA
  6487 punktów
 29. Playstation VR
  6211 punktów
 30. FILMY
  5801 punktów
 31. Nintendo
  5373 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5242 punktów
 33. Detroit
  5007 punktów
 34. Tomb Raider
  4949 punktów
 35. Stranger Things
  4736 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4634 punktów
 37. INNE
  4631 punktów
 38. Progress Armia
  4298 punktów
 39. Misiaki Sysi
  4259 punktów
 40. The Originals
  4246 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4039 punktów
 42. Bambinos
  3995 punktów
 43. Young Stars News
  3319 punktów
 44. Sport
  2964 punktów
 45. K-Pop
  2763 punktów
 46. American Horror Story
  2613 punktów
 47. God Of War
  2568 punktów
 48. YOUTUBE
  2320 punktów
 49. Kortezjanie
  2125 punktów
 50. Puthinators
  1945 punktów
 51. Sony Playstation
  1788 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  954 punktów
 54. FPS
  881 punktów
 55. Temorki
  858 punktów
 56. Team Rieger
  812 punktów
 57. R5Family
  652 punktów
 58. PC
  552 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  550 punktów
 60. Arianators
  549 punktów
 61. Zosiaki
  530 punktów
 62. Uncharted
  485 punktów
 63. LUDZIE
  442 punktów
 64. Directioners
  339 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  307 punktów
 66. Soy Luna
  306 punktów
 67. #talentobranie
  293 punktów
 68. 5SOSFam
  275 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  181 punktów
 71. Beautilles
  163 punktów
 72. The Good Place
  154 punktów
 73. Selenators
  142 punktów
 74. Strzelanki
  109 punktów
 75. Donaty Agaty
  108 punktów
 76. Orlandonators
  106 punktów
 77. Podróże
  94 punktów
 78. Swifties
  77 punktów
 79. Far Cry
  55 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1114 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post