NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+7 głosów
(postid: 252690) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Za nami ponad 30 odcinków "Łowcy Talentów", podczas których sprawdziliśmy ponad 300 osób w naszym studio pod kątem ich umiejętności wokalnych. To oni spośród ponad 1000 osób zostali zaproszeni do naszego studia by zaprezentować się przedstawicielom różnych fandomów. Czas na drugi etap - Łowca Talentów: Droga do Young Stars - bo tak nazywa się program, który rusza 21 kwietnia, to drugi "duży" etap programu Łowca Talentów. Rywalizacja toczy się o singiel z teledyskiem od MyMusic , który może być przepustką dla zwycięzcy do występu podczas Young Stars Festival 2017 ! Jest więc o co walczyć. Prezentujemy Wam zasady programu, w których nie brakuje nowości ! Sprawdźcie szczegóły już teraz ! :)

Harmonogram "Drogi do Young Stars"

Nowy program rozpocznie się 21 kwietnia i weźmie w nim udział 32 najlepszych uczestników programu "Łowca Talentów: Koncert dla Fandomu" . Każdy z nich ma już swoją grupę zwolenników, zatem w przeciwieństwie do programu "Future YS" oraz "Young Sing Stars" , w audycji tej NIE wezmą udziału tzw. "no namey" .  Czeka nas 8 odcinków eliminacyjnych, rozdanie dzikich kart publiczności, 2 ćwierćfinały, półfinał i finał - w sumie 13 odcinków pełnych emocji i muzycznych wrażeń !


21 kwietnia - Eliminacje odc. 1
28 kwietnia - Eliminacje odc. 2
12 maja - Eliminacje odc. 3
18 maja - Eliminacje odc. 4
26 maja - Eliminacje odc. 5
2 czerwca - Eliminacje odc. 6
9 czerwca - Eliminacje odc. 7
16 czerwca - Eliminacje odc. 8
23 czerwca - Rozdanie dzikich kart
30 czerwca - Ćwierćfinał cz. 1
7 lipca - Ćwierćfinał cz. 2
14 lipca - Półfinał 

21 lipca - Finał 


Z uwagi na konieczność przyjazdu Uczestników na każdy etap programu (poza Rozdaniem dzikich kart), w Harmonogramie programu ujęliśmy chęć wyjazdu Uczestników na tzw. "majówkę" (stąd brak odcinka w tym terminie) oraz oczywiście zakończenie roku szkolnego (tego dnia odbędzie się program bez udziału Uczestników) .


Przyjazd Uczestników jest niezbędny , w przypadku rezygnacji z przyjazdu do programu wchodzą osoby z listy rezerwowej. Lista rezerwowa nie zostanie jednak włączona po Etapie Eliminacji. Oznacza to, że do Ćwierćfinału z listy rezerwowej dostać się już nie można. Pełna lista Uczestników wraz z podziałem na Odcinki zostanie opublikowana w przyszłym tygodniu. Podział, kto z kim zaśpiewa w Odcinkach znany będzie dziś, po przeprowadzeniu transmisji na żywo w grupie FB: Jupiterki dziś (15 kwietnia) od godziny 18:15 .


A jak z zasadami programu? Poniżej poznacie je wszystkie !

Eliminacja to przesiew i najbardziej złożona formuła odcinka

W każdym odcinku Eliminacji wystąpią 4 osoby . W pierwszej kolejności przyjdzie im zaśpiewać wybraną przez nich piosenkę, która będzie oceniana przez widzów - to musi być złoty strzał ! Ocenicie całokształt w ramach głosowania wyłącznie na stronie WWW . Po tym etapie Eliminacji odpadnie zawsze 1 osoba .


W następnej kolejności przejdziemy do Prezentacji . W programie przeprowadzimy wywiad z Waszym udziałem z uczestnikami , w trakcie którego odbędzie się też głosowanie na utwór, który ma ta osoba wykonać. Do wyboru będziecie mieć 4 propozycje zgłoszone przez Uczestnika. W tym etapie głosujecie wyłącznie SMSowo . Na tym etapie Eliminacji odpadnie kolejna osoba .


Ostatni moment Eliminacji to Bitwa . Przyjdzie Wam zaśpiewać jedną, z góry ustaloną piosenkę na zasadzie "bitwy na głosy" . Utwory do zaśpiewania zostaną podane do wiadomości Uczestnikom jeszcze dziś. Na tym etapie - jeśli przewaga któregoś z uczestników osiągnie ponad 10% (tj.  min. 60% głosów na TAK) , drugi uczestnik zostanie znokautowany i odpada z programu (jedyna szansa by wrócić to dzika karta) . W przeciwnym wypadku obie osoby przechodzą dalej . Niezależnie od rezultatu, zwycięzca odcinka Eliminacji wygrywa nagrodę specjalną - godzinny, darmowy trening wokalny w Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu. 


Etap Eliminacji przejdą wszyscy uczestnicy programu w 8 odcinkach. 

Dzikie karty to etap ostatniej szansy

23 czerwca odbędzie się etap Dzikich Kart. Jest to jednocześnie jedyna i ostatnia szansa "przywrócenia" uczestnika do programu na bazie Publiczności. Nie wiemy ile osób weźmie udział w tym etapie, gdyż nie wiemy jak potoczy się etap Eliminacji - czas pokaże :) Dzikie karty otrzyma tylu Uczestników, by dopełnić liczbę 16 Uczestników w ćwierćfinale. Maksymalna możliwa liczba dzikich kart do przyznania to 8 , spośród 16 kandydatów w programie. Do Etapu Dzikich Kart zakwalifikowani zostaną wszyscy uczestnicy Eliminacji, którzy odpadli z etapu Prezentacji i Bitwy . Do udziału w etapie Dzikich Kart nie mają prawa osoby, które odpadły na etapie Złotego strzału , tj. pierwszego występu w Eliminacji .


Na tym etapie programu zaprezentowane zostanie maksymalnie 16 występów Uczestników nominowanych. W trakcie występu odbywać się będzie glosowanie na stronie WWW oraz głosowanie SMS . Suma jednego i drugiego głosowania wyłoni finalnie zwycięzców Dzikich Kart .

Ćwierćfinał to pokaz umiejętności wokalnych uczestników w różnych stylach muzycznych

Etap Ćwierćfinału to nowość - odcinek będzie prawdziwym wyzwaniem dla każdego Uczestnika . W każdym odcinku weźmie udział 8 Uczestników , którzy wykonają tzw. Medleye . Będzie to swoista "składanka trzech piosenek" wybranych przez Uczestników, połączona w jeden występ. Uczestnicy będą mieć za zadanie zaprezentować się w balladzie , piosence popowej, utrzymanej w standardowym tempie oraz utworze "uptempo" - szybkim, energicznym, w stylu pop-dance lub pop-rock . Każdy Uczestnik zaprezentuje się w tej mieszance przez okolo 5 minut - na tym etapie odbędzie się ocenianie na stronie WWW oraz głosowanie SMS . Suma głosów z jednej i drugiej opcji da nam werdykt. 4 najlepsze osoby z ćwierćfinałów wystąpią w Półfinale .


Ćwierćfinały odbędą się 30 czerwca oraz 7 lipca .

Półfinał to etap ocen ekspertów

W półfinale czekają nas wielkie emocje ze względu na oceny ekspertów . Uczestnicy dowiedzą się w jakim zakresie mają predyspozycje do zaistnienia na scenie muzycznej oraz gdzie mają aktualnie braki. W programie otrzymają oceny w 10 kategoriach od: trenera wokalnego, producenta muzycznego, łowcy talentów, wytwórni, stylisty, reżysera teledysków, radia, choreografa, prezentera backstage oraz dyrektora muzycznego . Każdy z nich przyzna od 1 do 8 punktów dla każdego Uczestnika wg. swoich własnych kryteriów. 


4 najlepsze osoby na tym etapie przejdą do Finału . Na tym etapie programu ocena publiczności odbędzie się na stronie WWW (kółka) jako 11 kategoria, ale  tutaj przede wszystkim decydują ludzie, którym przyjdzie na co dzień pracować ze zwycięzcą programu.

Finał to konkurs w fandomach brandu Young Stars

Ostatni etap programu do rywalizacja wśród wszystkich fandomów brandu Young Stars , który pozwoli pokazać się wielkiej grupie osób i uzyskać opinie od każdej z nich. Uczestnicy przejdą przez fandomy Sylwii Przybysz, Sylwii Lipki, Olgi Przybysz, Jeremiego Sikorskiego, Artura Sikorskiego, Weroniki Juszczak, Dominiki Sozańskiej i Bartka Kaszuby . Wykonają w nich utwory w ramach dwóch rywalizacji na głosy (na każdy fandom) .


Na tym etapie odbywać się będzie głosowanie w fandomach (ankiety w grupach) oraz głosowanie SMS .


Dwie najlepsze osoby (które zdobędą najwięcej punktów) przejdą do oficjalnej grupy brandu YS , gdzie pojawi się ostateczna ankieta między dwoma Uczestnikami , którzy wykonają utwór Spełniaj Marzenia . Tam zapadnie ostateczna decyzja o zwycięzcy programu , który zostanie wybrany wyłącznie przez widzów programu.

Jak Wam się podobają zasady programu ? Za kogo trzymacie kciuki ? :D

Czekamy na Wasze komentarze ! :)OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
4
OK
3
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
1
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2738 punktów za:

Jakość:20Popularność:2585
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:98
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Radio Young Stars - społeczność i newsy
Piotr Baranowski Zarząd 1,192,451 pkt
2,585 czytelników Kwi 15, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

9 Komentarzy

Werczii Użytkownik 3,513 pkt
Oczywiście, że za Igę Prymus! <3
+5 głosów
Kwi 15, 2017
Asia Skoczylas Użytkownik 169,421 pkt
Zapowiada się niezła zabawa, ale pewnie i ostra rywalizacja... Do zobaczenia 2 czerwca! <3
+4 głosów
Kwi 15, 2017
Heartbreaker Użytkownik 133,922 pkt
Będzie ciekawie , trzymam mocno kciuki za Pati Roszczyk
+4 głosów
Kwi 16, 2017
Karboksylator Użytkownik 33 pkt
oglądałem prawie wszystkie występy. jest kilka osób na wysokim poziomie, sporo na średnio wysokim. Mam swoją do zwycięstwa. to Wika Granas, Zaprezentowała się najkorzystniej, z odcinka na odcinek widać było zdecydowany postęp w wykonaniu. Zanotowała największy progres ocen od początku. Oczywiście zależy jak zaśpiewa w swoim najbliższym występie, ale to moja faworytka
+4 głosów
Kwi 17, 2017
Iga Prymus Użytkownik 139 pkt
Ojooj będzie się działo !
Do zobaczenia 12 maja :D
+4 głosów
Kwi 17, 2017
Karboksylator Użytkownik 33 pkt
mam taką nadzieję, że będzie, życzę powodzenia wszystkim startującym:)
+4 głosów
Kwi 17, 2017
pransesN Użytkownik 2,127 pkt
Polecam przeczytać!
+3 głosów
Cze 30, 2017
Dianodolffka Użytkownik 11,161 pkt
Oj, będzie się działo!
+1 głos
Lip 2, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 13,907 pkt
super,że organizujecie takie świetne bitwy!
Patrycja <3
0 głosów
Lip 22, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
203 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 203 Gości
Dziś posty czytano : 1031 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  108 osób
 2. The 100
  106 osób
 3. Bambinos
  96 osób
 4. Bartek Lovers
  96 osób
 5. Ananasy Sylwii
  92 osób
 6. Supiwerki
  56 osób
 7. Arturonators
  49 osób
 8. Shawn Mendes Army
  27 osób
 9. Once Upon A Time
  26 osób
 10. SikorskiSquad
  25 osób
 11. Domisiaki
  25 osób
 12. Pretty Little Liars
  16 osób
 13. Remonators
  11 osób
 14. Kluseczki Olgi
  10 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  9 osób
 16. Famous In Love
  7 osób
 17. Misiaki Sysi
  5 osób
 18. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 19. Dua Lipa
  4 osób
 20. GRY
  3 osób
 21. The Good Place
  3 osób
 22. TALENTY
  1 osób
 23. Life Is Strange
  1 osób
 24. PC
  1 osób
 25. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post