+7 głosów
(postid: 252690) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Za nami ponad 30 odcinków "Łowcy Talentów", podczas których sprawdziliśmy ponad 300 osób w naszym studio pod kątem ich umiejętności wokalnych. To oni spośród ponad 1000 osób zostali zaproszeni do naszego studia by zaprezentować się przedstawicielom różnych fandomów. Czas na drugi etap - Łowca Talentów: Droga do Young Stars - bo tak nazywa się program, który rusza 21 kwietnia, to drugi "duży" etap programu Łowca Talentów. Rywalizacja toczy się o singiel z teledyskiem od MyMusic , który może być przepustką dla zwycięzcy do występu podczas Young Stars Festival 2017 ! Jest więc o co walczyć. Prezentujemy Wam zasady programu, w których nie brakuje nowości ! Sprawdźcie szczegóły już teraz ! :)

Harmonogram "Drogi do Young Stars"

Nowy program rozpocznie się 21 kwietnia i weźmie w nim udział 32 najlepszych uczestników programu "Łowca Talentów: Koncert dla Fandomu" . Każdy z nich ma już swoją grupę zwolenników, zatem w przeciwieństwie do programu "Future YS" oraz "Young Sing Stars" , w audycji tej NIE wezmą udziału tzw. "no namey" .  Czeka nas 8 odcinków eliminacyjnych, rozdanie dzikich kart publiczności, 2 ćwierćfinały, półfinał i finał - w sumie 13 odcinków pełnych emocji i muzycznych wrażeń !


21 kwietnia - Eliminacje odc. 1
28 kwietnia - Eliminacje odc. 2
12 maja - Eliminacje odc. 3
18 maja - Eliminacje odc. 4
26 maja - Eliminacje odc. 5
2 czerwca - Eliminacje odc. 6
9 czerwca - Eliminacje odc. 7
16 czerwca - Eliminacje odc. 8
23 czerwca - Rozdanie dzikich kart
30 czerwca - Ćwierćfinał cz. 1
7 lipca - Ćwierćfinał cz. 2
14 lipca - Półfinał 

21 lipca - Finał 


Z uwagi na konieczność przyjazdu Uczestników na każdy etap programu (poza Rozdaniem dzikich kart), w Harmonogramie programu ujęliśmy chęć wyjazdu Uczestników na tzw. "majówkę" (stąd brak odcinka w tym terminie) oraz oczywiście zakończenie roku szkolnego (tego dnia odbędzie się program bez udziału Uczestników) .


Przyjazd Uczestników jest niezbędny , w przypadku rezygnacji z przyjazdu do programu wchodzą osoby z listy rezerwowej. Lista rezerwowa nie zostanie jednak włączona po Etapie Eliminacji. Oznacza to, że do Ćwierćfinału z listy rezerwowej dostać się już nie można. Pełna lista Uczestników wraz z podziałem na Odcinki zostanie opublikowana w przyszłym tygodniu. Podział, kto z kim zaśpiewa w Odcinkach znany będzie dziś, po przeprowadzeniu transmisji na żywo w grupie FB: Jupiterki dziś (15 kwietnia) od godziny 18:15 .


A jak z zasadami programu? Poniżej poznacie je wszystkie !

Eliminacja to przesiew i najbardziej złożona formuła odcinka

W każdym odcinku Eliminacji wystąpią 4 osoby . W pierwszej kolejności przyjdzie im zaśpiewać wybraną przez nich piosenkę, która będzie oceniana przez widzów - to musi być złoty strzał ! Ocenicie całokształt w ramach głosowania wyłącznie na stronie WWW . Po tym etapie Eliminacji odpadnie zawsze 1 osoba .


W następnej kolejności przejdziemy do Prezentacji . W programie przeprowadzimy wywiad z Waszym udziałem z uczestnikami , w trakcie którego odbędzie się też głosowanie na utwór, który ma ta osoba wykonać. Do wyboru będziecie mieć 4 propozycje zgłoszone przez Uczestnika. W tym etapie głosujecie wyłącznie SMSowo . Na tym etapie Eliminacji odpadnie kolejna osoba .


Ostatni moment Eliminacji to Bitwa . Przyjdzie Wam zaśpiewać jedną, z góry ustaloną piosenkę na zasadzie "bitwy na głosy" . Utwory do zaśpiewania zostaną podane do wiadomości Uczestnikom jeszcze dziś. Na tym etapie - jeśli przewaga któregoś z uczestników osiągnie ponad 10% (tj.  min. 60% głosów na TAK) , drugi uczestnik zostanie znokautowany i odpada z programu (jedyna szansa by wrócić to dzika karta) . W przeciwnym wypadku obie osoby przechodzą dalej . Niezależnie od rezultatu, zwycięzca odcinka Eliminacji wygrywa nagrodę specjalną - godzinny, darmowy trening wokalny w Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu. 


Etap Eliminacji przejdą wszyscy uczestnicy programu w 8 odcinkach. 

Dzikie karty to etap ostatniej szansy

23 czerwca odbędzie się etap Dzikich Kart. Jest to jednocześnie jedyna i ostatnia szansa "przywrócenia" uczestnika do programu na bazie Publiczności. Nie wiemy ile osób weźmie udział w tym etapie, gdyż nie wiemy jak potoczy się etap Eliminacji - czas pokaże :) Dzikie karty otrzyma tylu Uczestników, by dopełnić liczbę 16 Uczestników w ćwierćfinale. Maksymalna możliwa liczba dzikich kart do przyznania to 8 , spośród 16 kandydatów w programie. Do Etapu Dzikich Kart zakwalifikowani zostaną wszyscy uczestnicy Eliminacji, którzy odpadli z etapu Prezentacji i Bitwy . Do udziału w etapie Dzikich Kart nie mają prawa osoby, które odpadły na etapie Złotego strzału , tj. pierwszego występu w Eliminacji .


Na tym etapie programu zaprezentowane zostanie maksymalnie 16 występów Uczestników nominowanych. W trakcie występu odbywać się będzie glosowanie na stronie WWW oraz głosowanie SMS . Suma jednego i drugiego głosowania wyłoni finalnie zwycięzców Dzikich Kart .

Ćwierćfinał to pokaz umiejętności wokalnych uczestników w różnych stylach muzycznych

Etap Ćwierćfinału to nowość - odcinek będzie prawdziwym wyzwaniem dla każdego Uczestnika . W każdym odcinku weźmie udział 8 Uczestników , którzy wykonają tzw. Medleye . Będzie to swoista "składanka trzech piosenek" wybranych przez Uczestników, połączona w jeden występ. Uczestnicy będą mieć za zadanie zaprezentować się w balladzie , piosence popowej, utrzymanej w standardowym tempie oraz utworze "uptempo" - szybkim, energicznym, w stylu pop-dance lub pop-rock . Każdy Uczestnik zaprezentuje się w tej mieszance przez okolo 5 minut - na tym etapie odbędzie się ocenianie na stronie WWW oraz głosowanie SMS . Suma głosów z jednej i drugiej opcji da nam werdykt. 4 najlepsze osoby z ćwierćfinałów wystąpią w Półfinale .


Ćwierćfinały odbędą się 30 czerwca oraz 7 lipca .

Półfinał to etap ocen ekspertów

W półfinale czekają nas wielkie emocje ze względu na oceny ekspertów . Uczestnicy dowiedzą się w jakim zakresie mają predyspozycje do zaistnienia na scenie muzycznej oraz gdzie mają aktualnie braki. W programie otrzymają oceny w 10 kategoriach od: trenera wokalnego, producenta muzycznego, łowcy talentów, wytwórni, stylisty, reżysera teledysków, radia, choreografa, prezentera backstage oraz dyrektora muzycznego . Każdy z nich przyzna od 1 do 8 punktów dla każdego Uczestnika wg. swoich własnych kryteriów. 


4 najlepsze osoby na tym etapie przejdą do Finału . Na tym etapie programu ocena publiczności odbędzie się na stronie WWW (kółka) jako 11 kategoria, ale  tutaj przede wszystkim decydują ludzie, którym przyjdzie na co dzień pracować ze zwycięzcą programu.

Finał to konkurs w fandomach brandu Young Stars

Ostatni etap programu do rywalizacja wśród wszystkich fandomów brandu Young Stars , który pozwoli pokazać się wielkiej grupie osób i uzyskać opinie od każdej z nich. Uczestnicy przejdą przez fandomy Sylwii Przybysz, Sylwii Lipki, Olgi Przybysz, Jeremiego Sikorskiego, Artura Sikorskiego, Weroniki Juszczak, Dominiki Sozańskiej i Bartka Kaszuby . Wykonają w nich utwory w ramach dwóch rywalizacji na głosy (na każdy fandom) .


Na tym etapie odbywać się będzie głosowanie w fandomach (ankiety w grupach) oraz głosowanie SMS .


Dwie najlepsze osoby (które zdobędą najwięcej punktów) przejdą do oficjalnej grupy brandu YS , gdzie pojawi się ostateczna ankieta między dwoma Uczestnikami , którzy wykonają utwór Spełniaj Marzenia . Tam zapadnie ostateczna decyzja o zwycięzcy programu , który zostanie wybrany wyłącznie przez widzów programu.

Jak Wam się podobają zasady programu ? Za kogo trzymacie kciuki ? :D

Czekamy na Wasze komentarze ! :)OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
4
OK
5
Super
0
Śmiech
1
Zdziwienie
0
Złość
1
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3216 punktów za:

Jakość:20Popularność:3060
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:101
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Piotr Baranowski Zarząd 1,125,019 pkt
3,060 czytelników Kwi 15, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

9 Komentarzy

Werczii Użytkownik 3,511 pkt
Oczywiście, że za Igę Prymus! <3
+5 głosów
Kwi 15, 2017
Asia Skoczylas Użytkownik 172,498 pkt
Zapowiada się niezła zabawa, ale pewnie i ostra rywalizacja... Do zobaczenia 2 czerwca! <3
+4 głosów
Kwi 15, 2017
Heartbreaker Użytkownik 142,792 pkt
Będzie ciekawie , trzymam mocno kciuki za Pati Roszczyk
+4 głosów
Kwi 16, 2017
Karboksylator Użytkownik 33 pkt
oglądałem prawie wszystkie występy. jest kilka osób na wysokim poziomie, sporo na średnio wysokim. Mam swoją do zwycięstwa. to Wika Granas, Zaprezentowała się najkorzystniej, z odcinka na odcinek widać było zdecydowany postęp w wykonaniu. Zanotowała największy progres ocen od początku. Oczywiście zależy jak zaśpiewa w swoim najbliższym występie, ale to moja faworytka
+4 głosów
Kwi 17, 2017
Iga Prymus Użytkownik 138 pkt
Ojooj będzie się działo !
Do zobaczenia 12 maja :D
+4 głosów
Kwi 17, 2017
Karboksylator Użytkownik 33 pkt
mam taką nadzieję, że będzie, życzę powodzenia wszystkim startującym:)
+4 głosów
Kwi 17, 2017
pransesN Użytkownik 2,078 pkt
Polecam przeczytać!
+3 głosów
Cze 30, 2017
Dianodolffka Użytkownik 11,043 pkt
Oj, będzie się działo!
+1 głos
Lip 2, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 14,474 pkt
super,że organizujecie takie świetne bitwy!
Patrycja <3
0 głosów
Lip 22, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
174 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 173 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 13751 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  157 osób
 2. Ananasy Sylwii
  134 osób
 3. The 100
  131 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  69 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  28 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  13 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 23. Sonbird Team
  5 osób
 24. Dua Lipa
  4 osób
 25. Zosiaki
  4 osób
 26. Life Is Strange
  3 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  522139 punktów
 2. Young Stars Festival
  43140 punktów
 3. Bartek Lovers
  42800 punktów
 4. Potterheads
  39038 punktów
 5. Supiwerki
  38872 punktów
 6. The 100
  36656 punktów
 7. SikorskiSquad
  32192 punktów
 8. SERIALE
  24901 punktów
 9. GRY
  22478 punktów
 10. Arturonators
  21952 punktów
 11. Life Is Strange
  21126 punktów
 12. FILMY/SERIALE/TV
  20043 punktów
 13. Famous In Love
  18863 punktów
 14. Domisiaki
  18055 punktów
 15. Ania, nie Anna
  17256 punktów
 16. Once Upon A Time
  16636 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  16329 punktów
 18. Pretty Little Liars
  12526 punktów
 19. YOUNG STARS
  12514 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12488 punktów
 21. Sonbird Team
  10795 punktów
 22. Remonators
  10156 punktów
 23. Eurowizja
  9808 punktów
 24. GWIAZDY YOUNG STARS
  8995 punktów
 25. Forza
  8298 punktów
 26. Dua Lipa
  7855 punktów
 27. TALENTY
  6358 punktów
 28. MUZYKA
  6138 punktów
 29. Playstation VR
  6044 punktów
 30. FILMY
  5433 punktów
 31. Nintendo
  5188 punktów
 32. Detroit
  4944 punktów
 33. Tomb Raider
  4889 punktów
 34. KSIĄŻKI
  4558 punktów
 35. INNE
  4547 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  4532 punktów
 37. Progress Armia
  4262 punktów
 38. The Originals
  4188 punktów
 39. Misiaki Sysi
  4035 punktów
 40. 13 Reasons Why
  3863 punktów
 41. Stranger Things
  3439 punktów
 42. Bambinos
  3338 punktów
 43. Young Stars News
  2898 punktów
 44. K-Pop
  2696 punktów
 45. Sport
  2564 punktów
 46. American Horror Story
  2554 punktów
 47. God Of War
  2501 punktów
 48. Kortezjanie
  2094 punktów
 49. YOUTUBE
  2070 punktów
 50. Puthinators
  1920 punktów
 51. Sony Playstation
  1482 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. Temorki
  845 punktów
 54. FPS
  768 punktów
 55. MMers
  745 punktów
 56. Team Rieger
  715 punktów
 57. PC
  495 punktów
 58. Uncharted
  476 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  468 punktów
 60. R5Family
  467 punktów
 61. Arianators
  438 punktów
 62. LUDZIE
  329 punktów
 63. #talentobranie
  278 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  256 punktów
 65. Directioners
  253 punktów
 66. Soy Luna
  246 punktów
 67. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 68. 5SOSFam
  181 punktów
 69. PROJEKT FANDOMS
  173 punktów
 70. The Good Place
  132 punktów
 71. Beautilles
  114 punktów
 72. Selenators
  104 punktów
 73. Zosiaki
  99 punktów
 74. Donaty Agaty
  94 punktów
 75. Strzelanki
  94 punktów
 76. Podróże
  75 punktów
 77. Orlandonators
  70 punktów
 78. Wyścigi
  45 punktów
 79. Swifties
  42 punktów
 80. Far Cry
  39 punktów
 1. Potterheads
  799 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4033 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3860 punktów
 5. Riverdale
  3735 punktów
 6. YOUNG STARS
  2132 punktów
 7. Young Stars Festival
  1420 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Arturonators
  226 punktów
 18. Remonators
  218 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37507 punktów
 2. Riverdale
  3956 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post