NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)
+7 głosów

Za nami ponad 30 odcinków "Łowcy Talentów", podczas których sprawdziliśmy ponad 300 osób w naszym studio pod kątem ich umiejętności wokalnych. To oni spośród ponad 1000 osób zostali zaproszeni do naszego studia by zaprezentować się przedstawicielom różnych fandomów. Czas na drugi etap - Łowca Talentów: Droga do Young Stars - bo tak nazywa się program, który rusza 21 kwietnia, to drugi "duży" etap programu Łowca Talentów. Rywalizacja toczy się o singiel z teledyskiem od MyMusic , który może być przepustką dla zwycięzcy do występu podczas Young Stars Festival 2017 ! Jest więc o co walczyć. Prezentujemy Wam zasady programu, w których nie brakuje nowości ! Sprawdźcie szczegóły już teraz ! :)

Harmonogram "Drogi do Young Stars"

Nowy program rozpocznie się 21 kwietnia i weźmie w nim udział 32 najlepszych uczestników programu "Łowca Talentów: Koncert dla Fandomu" . Każdy z nich ma już swoją grupę zwolenników, zatem w przeciwieństwie do programu "Future YS" oraz "Young Sing Stars" , w audycji tej NIE wezmą udziału tzw. "no namey" .  Czeka nas 8 odcinków eliminacyjnych, rozdanie dzikich kart publiczności, 2 ćwierćfinały, półfinał i finał - w sumie 13 odcinków pełnych emocji i muzycznych wrażeń !


21 kwietnia - Eliminacje odc. 1
28 kwietnia - Eliminacje odc. 2
12 maja - Eliminacje odc. 3
18 maja - Eliminacje odc. 4
26 maja - Eliminacje odc. 5
2 czerwca - Eliminacje odc. 6
9 czerwca - Eliminacje odc. 7
16 czerwca - Eliminacje odc. 8
23 czerwca - Rozdanie dzikich kart
30 czerwca - Ćwierćfinał cz. 1
7 lipca - Ćwierćfinał cz. 2
14 lipca - Półfinał 

21 lipca - Finał 


Z uwagi na konieczność przyjazdu Uczestników na każdy etap programu (poza Rozdaniem dzikich kart), w Harmonogramie programu ujęliśmy chęć wyjazdu Uczestników na tzw. "majówkę" (stąd brak odcinka w tym terminie) oraz oczywiście zakończenie roku szkolnego (tego dnia odbędzie się program bez udziału Uczestników) .


Przyjazd Uczestników jest niezbędny , w przypadku rezygnacji z przyjazdu do programu wchodzą osoby z listy rezerwowej. Lista rezerwowa nie zostanie jednak włączona po Etapie Eliminacji. Oznacza to, że do Ćwierćfinału z listy rezerwowej dostać się już nie można. Pełna lista Uczestników wraz z podziałem na Odcinki zostanie opublikowana w przyszłym tygodniu. Podział, kto z kim zaśpiewa w Odcinkach znany będzie dziś, po przeprowadzeniu transmisji na żywo w grupie FB: Jupiterki dziś (15 kwietnia) od godziny 18:15 .


A jak z zasadami programu? Poniżej poznacie je wszystkie !

Eliminacja to przesiew i najbardziej złożona formuła odcinka

W każdym odcinku Eliminacji wystąpią 4 osoby . W pierwszej kolejności przyjdzie im zaśpiewać wybraną przez nich piosenkę, która będzie oceniana przez widzów - to musi być złoty strzał ! Ocenicie całokształt w ramach głosowania wyłącznie na stronie WWW . Po tym etapie Eliminacji odpadnie zawsze 1 osoba .


W następnej kolejności przejdziemy do Prezentacji . W programie przeprowadzimy wywiad z Waszym udziałem z uczestnikami , w trakcie którego odbędzie się też głosowanie na utwór, który ma ta osoba wykonać. Do wyboru będziecie mieć 4 propozycje zgłoszone przez Uczestnika. W tym etapie głosujecie wyłącznie SMSowo . Na tym etapie Eliminacji odpadnie kolejna osoba .


Ostatni moment Eliminacji to Bitwa . Przyjdzie Wam zaśpiewać jedną, z góry ustaloną piosenkę na zasadzie "bitwy na głosy" . Utwory do zaśpiewania zostaną podane do wiadomości Uczestnikom jeszcze dziś. Na tym etapie - jeśli przewaga któregoś z uczestników osiągnie ponad 10% (tj.  min. 60% głosów na TAK) , drugi uczestnik zostanie znokautowany i odpada z programu (jedyna szansa by wrócić to dzika karta) . W przeciwnym wypadku obie osoby przechodzą dalej . Niezależnie od rezultatu, zwycięzca odcinka Eliminacji wygrywa nagrodę specjalną - godzinny, darmowy trening wokalny w Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu. 


Etap Eliminacji przejdą wszyscy uczestnicy programu w 8 odcinkach. 

Dzikie karty to etap ostatniej szansy

23 czerwca odbędzie się etap Dzikich Kart. Jest to jednocześnie jedyna i ostatnia szansa "przywrócenia" uczestnika do programu na bazie Publiczności. Nie wiemy ile osób weźmie udział w tym etapie, gdyż nie wiemy jak potoczy się etap Eliminacji - czas pokaże :) Dzikie karty otrzyma tylu Uczestników, by dopełnić liczbę 16 Uczestników w ćwierćfinale. Maksymalna możliwa liczba dzikich kart do przyznania to 8 , spośród 16 kandydatów w programie. Do Etapu Dzikich Kart zakwalifikowani zostaną wszyscy uczestnicy Eliminacji, którzy odpadli z etapu Prezentacji i Bitwy . Do udziału w etapie Dzikich Kart nie mają prawa osoby, które odpadły na etapie Złotego strzału , tj. pierwszego występu w Eliminacji .


Na tym etapie programu zaprezentowane zostanie maksymalnie 16 występów Uczestników nominowanych. W trakcie występu odbywać się będzie glosowanie na stronie WWW oraz głosowanie SMS . Suma jednego i drugiego głosowania wyłoni finalnie zwycięzców Dzikich Kart .

Ćwierćfinał to pokaz umiejętności wokalnych uczestników w różnych stylach muzycznych

Etap Ćwierćfinału to nowość - odcinek będzie prawdziwym wyzwaniem dla każdego Uczestnika . W każdym odcinku weźmie udział 8 Uczestników , którzy wykonają tzw. Medleye . Będzie to swoista "składanka trzech piosenek" wybranych przez Uczestników, połączona w jeden występ. Uczestnicy będą mieć za zadanie zaprezentować się w balladzie , piosence popowej, utrzymanej w standardowym tempie oraz utworze "uptempo" - szybkim, energicznym, w stylu pop-dance lub pop-rock . Każdy Uczestnik zaprezentuje się w tej mieszance przez okolo 5 minut - na tym etapie odbędzie się ocenianie na stronie WWW oraz głosowanie SMS . Suma głosów z jednej i drugiej opcji da nam werdykt. 4 najlepsze osoby z ćwierćfinałów wystąpią w Półfinale .


Ćwierćfinały odbędą się 30 czerwca oraz 7 lipca .

Półfinał to etap ocen ekspertów

W półfinale czekają nas wielkie emocje ze względu na oceny ekspertów . Uczestnicy dowiedzą się w jakim zakresie mają predyspozycje do zaistnienia na scenie muzycznej oraz gdzie mają aktualnie braki. W programie otrzymają oceny w 10 kategoriach od: trenera wokalnego, producenta muzycznego, łowcy talentów, wytwórni, stylisty, reżysera teledysków, radia, choreografa, prezentera backstage oraz dyrektora muzycznego . Każdy z nich przyzna od 1 do 8 punktów dla każdego Uczestnika wg. swoich własnych kryteriów. 


4 najlepsze osoby na tym etapie przejdą do Finału . Na tym etapie programu ocena publiczności odbędzie się na stronie WWW (kółka) jako 11 kategoria, ale  tutaj przede wszystkim decydują ludzie, którym przyjdzie na co dzień pracować ze zwycięzcą programu.

Finał to konkurs w fandomach brandu Young Stars

Ostatni etap programu do rywalizacja wśród wszystkich fandomów brandu Young Stars , który pozwoli pokazać się wielkiej grupie osób i uzyskać opinie od każdej z nich. Uczestnicy przejdą przez fandomy Sylwii Przybysz, Sylwii Lipki, Olgi Przybysz, Jeremiego Sikorskiego, Artura Sikorskiego, Weroniki Juszczak, Dominiki Sozańskiej i Bartka Kaszuby . Wykonają w nich utwory w ramach dwóch rywalizacji na głosy (na każdy fandom) .


Na tym etapie odbywać się będzie głosowanie w fandomach (ankiety w grupach) oraz głosowanie SMS .


Dwie najlepsze osoby (które zdobędą najwięcej punktów) przejdą do oficjalnej grupy brandu YS , gdzie pojawi się ostateczna ankieta między dwoma Uczestnikami , którzy wykonają utwór Spełniaj Marzenia . Tam zapadnie ostateczna decyzja o zwycięzcy programu , który zostanie wybrany wyłącznie przez widzów programu.

Jak Wam się podobają zasady programu ? Za kogo trzymacie kciuki ? :D

Czekamy na Wasze komentarze ! :)


JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
3
Jest OK
3
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
1
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2632 punktów za:

Jakość:20Popularność:2487
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:90
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Radio Young Stars - społeczność i newsy
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,865 punktów 2 11 101
2,487 czytelników Kwi 15, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

9 Komentarzy

Werczii Użytkownik 3,508 punktów 1 3
Oczywiście, że za Igę Prymus! <3
+5 głosów
Jest OK
Kwi 15, 2017
Asia Skoczylas Fan 168,077 punktów 2 6
Zapowiada się niezła zabawa, ale pewnie i ostra rywalizacja... Do zobaczenia 2 czerwca! <3
+4 głosów
Jest OK
Kwi 15, 2017
Heartbreaker Fan 132,301 punktów 1 5 12
Będzie ciekawie , trzymam mocno kciuki za Pati Roszczyk
+4 głosów
Jest OK
Kwi 16, 2017
Karboksylator Użytkownik 33 punktów 2
oglądałem prawie wszystkie występy. jest kilka osób na wysokim poziomie, sporo na średnio wysokim. Mam swoją do zwycięstwa. to Wika Granas, Zaprezentowała się najkorzystniej, z odcinka na odcinek widać było zdecydowany postęp w wykonaniu. Zanotowała największy progres ocen od początku. Oczywiście zależy jak zaśpiewa w swoim najbliższym występie, ale to moja faworytka
+4 głosów
Jest OK
Kwi 17, 2017
Iga Prymus Użytkownik 139 punktów 1 2
Ojooj będzie się działo !
Do zobaczenia 12 maja
+4 głosów
Jest OK
Kwi 17, 2017
Karboksylator Użytkownik 33 punktów 2
mam taką nadzieję, że będzie, życzę powodzenia wszystkim startującym
+4 głosów
Jest OK
Kwi 17, 2017
pransesN Użytkownik 2,127 punktów 6
Polecam przeczytać!
+3 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
Dianodolffka Użytkownik 11,161 punktów 2 46
Oj, będzie się działo!
+1 głos
Jest OK
Lip 2, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 14,143 punktów 3
super,że organizujecie takie świetne bitwy!
Patrycja <3
0 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
161 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 158 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 8257 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

 1. Riverdale
  114524 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  13501 punktów
 3. Shawn Mendes Army
  11876 punktów
 4. Supiwerki
  11494 punktów
 5. Eurowizja
  7823 punktów
 6. Bartek Lovers
  6811 punktów
 7. Remonators
  5762 punktów
 8. Famous In Love
  5746 punktów
 9. YOUNG STARS
  4745 punktów
 10. MUZYKA
  4330 punktów
 11. SERIALE
  4104 punktów
 12. Progress Armia
  4101 punktów
 13. Bambinos
  4062 punktów
 14. The Originals
  3989 punktów
 15. Nintendo
  3553 punktów
 16. 13 Reasons Why
  3463 punktów
 17. Pretty Little Liars
  2985 punktów
 18. Arturonators
  2798 punktów
 19. K-Pop
  2617 punktów
 20. Stranger Things
  2511 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  2480 punktów
 22. SikorskiSquad
  2256 punktów
 23. Domisiaki
  2197 punktów
 24. Sport
  2102 punktów
 25. FILMY/SERIALE/TV
  1995 punktów
 26. Young Stars News
  1942 punktów
 27. Puthinators
  1878 punktów
 28. The 100
  1663 punktów
 29. Misiaki Sysi
  1506 punktów
 30. GRY
  806 punktów
 31. Team Rieger
  419 punktów
 32. Kluseczki Olgi
  331 punktów
 33. Once Upon A Time
  173 punktów
 34. Ania, nie Anna
  170 punktów
 35. Soy Luna
  140 punktów
 36. Arianators
  132 punktów
 37. Dua Lipa
  115 punktów
 38. God Of War
  108 punktów
 39. INNE
  85 punktów
 40. Pamiętniki Wampirów
  85 punktów
 41. FILMY
  79 punktów
 42. Sony Playstation
  52 punktów
 43. R5Family
  45 punktów
 44. Beautilles
  40 punktów
 45. Selenators
  40 punktów
 46. Podróże
  36 punktów
 47. MMers
  35 punktów
 48. Detroit
  20 punktów
 1. Potterheads
  92 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  3521 punktów
 2. Riverdale
  1833 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  1722 punktów
 4. Supiwerki
  1130 punktów
 5. SERIALE
  1109 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  827 punktów
 7. Bambinos
  686 punktów
 8. Remonators
  516 punktów
 9. YOUNG STARS
  505 punktów
 10. Young Stars News
  414 punktów
 11. Bartek Lovers
  380 punktów
 12. MUZYKA
  125 punktów
 13. Once Upon A Time
  52 punktów
 14. Pretty Little Liars
  29 punktów
 15. Domisiaki
  22 punktów
 16. Ania, nie Anna
  18 punktów
 17. KSIĄŻKI
  18 punktów
 18. Stranger Things
  17 punktów
 19. Arturonators
  16 punktów
 20. Dua Lipa
  11 punktów
 21. SikorskiSquad
  10 punktów
 22. Sport
  10 punktów
 23. FILMY
  9 punktów
 24. Eurowizja
  8 punktów
 25. Nintendo
  8 punktów
 26. GRY
  7 punktów
 27. Pamiętniki Wampirów
  7 punktów
 28. Famous In Love
  6 punktów
 29. 13 Reasons Why
  4 punktów
 30. God Of War
  4 punktów
 31. K-Pop
  4 punktów
 32. LUDZIE
  2 punktów
 33. Progress Armia
  2 punktów
 34. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2209 punktów
 2. Pretty Little Liars
  1656 punktów
 3. Riverdale
  1590 punktów
 4. Bartek Lovers
  1154 punktów
 5. Once Upon A Time
  1088 punktów
 6. Dua Lipa
  1047 punktów
 7. The Originals
  989 punktów
 8. Soy Luna
  986 punktów
 9. Shawn Mendes Army
  944 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  361 punktów
Kontakt Post