+7 głosów
(postid: 252690) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Za nami ponad 30 odcinków "Łowcy Talentów", podczas których sprawdziliśmy ponad 300 osób w naszym studio pod kątem ich umiejętności wokalnych. To oni spośród ponad 1000 osób zostali zaproszeni do naszego studia by zaprezentować się przedstawicielom różnych fandomów. Czas na drugi etap - Łowca Talentów: Droga do Young Stars - bo tak nazywa się program, który rusza 21 kwietnia, to drugi "duży" etap programu Łowca Talentów. Rywalizacja toczy się o singiel z teledyskiem od MyMusic , który może być przepustką dla zwycięzcy do występu podczas Young Stars Festival 2017 ! Jest więc o co walczyć. Prezentujemy Wam zasady programu, w których nie brakuje nowości ! Sprawdźcie szczegóły już teraz ! :)

Harmonogram "Drogi do Young Stars"

Nowy program rozpocznie się 21 kwietnia i weźmie w nim udział 32 najlepszych uczestników programu "Łowca Talentów: Koncert dla Fandomu" . Każdy z nich ma już swoją grupę zwolenników, zatem w przeciwieństwie do programu "Future YS" oraz "Young Sing Stars" , w audycji tej NIE wezmą udziału tzw. "no namey" .  Czeka nas 8 odcinków eliminacyjnych, rozdanie dzikich kart publiczności, 2 ćwierćfinały, półfinał i finał - w sumie 13 odcinków pełnych emocji i muzycznych wrażeń !


21 kwietnia - Eliminacje odc. 1
28 kwietnia - Eliminacje odc. 2
12 maja - Eliminacje odc. 3
18 maja - Eliminacje odc. 4
26 maja - Eliminacje odc. 5
2 czerwca - Eliminacje odc. 6
9 czerwca - Eliminacje odc. 7
16 czerwca - Eliminacje odc. 8
23 czerwca - Rozdanie dzikich kart
30 czerwca - Ćwierćfinał cz. 1
7 lipca - Ćwierćfinał cz. 2
14 lipca - Półfinał 

21 lipca - Finał 


Z uwagi na konieczność przyjazdu Uczestników na każdy etap programu (poza Rozdaniem dzikich kart), w Harmonogramie programu ujęliśmy chęć wyjazdu Uczestników na tzw. "majówkę" (stąd brak odcinka w tym terminie) oraz oczywiście zakończenie roku szkolnego (tego dnia odbędzie się program bez udziału Uczestników) .


Przyjazd Uczestników jest niezbędny , w przypadku rezygnacji z przyjazdu do programu wchodzą osoby z listy rezerwowej. Lista rezerwowa nie zostanie jednak włączona po Etapie Eliminacji. Oznacza to, że do Ćwierćfinału z listy rezerwowej dostać się już nie można. Pełna lista Uczestników wraz z podziałem na Odcinki zostanie opublikowana w przyszłym tygodniu. Podział, kto z kim zaśpiewa w Odcinkach znany będzie dziś, po przeprowadzeniu transmisji na żywo w grupie FB: Jupiterki dziś (15 kwietnia) od godziny 18:15 .


A jak z zasadami programu? Poniżej poznacie je wszystkie !

Eliminacja to przesiew i najbardziej złożona formuła odcinka

W każdym odcinku Eliminacji wystąpią 4 osoby . W pierwszej kolejności przyjdzie im zaśpiewać wybraną przez nich piosenkę, która będzie oceniana przez widzów - to musi być złoty strzał ! Ocenicie całokształt w ramach głosowania wyłącznie na stronie WWW . Po tym etapie Eliminacji odpadnie zawsze 1 osoba .


W następnej kolejności przejdziemy do Prezentacji . W programie przeprowadzimy wywiad z Waszym udziałem z uczestnikami , w trakcie którego odbędzie się też głosowanie na utwór, który ma ta osoba wykonać. Do wyboru będziecie mieć 4 propozycje zgłoszone przez Uczestnika. W tym etapie głosujecie wyłącznie SMSowo . Na tym etapie Eliminacji odpadnie kolejna osoba .


Ostatni moment Eliminacji to Bitwa . Przyjdzie Wam zaśpiewać jedną, z góry ustaloną piosenkę na zasadzie "bitwy na głosy" . Utwory do zaśpiewania zostaną podane do wiadomości Uczestnikom jeszcze dziś. Na tym etapie - jeśli przewaga któregoś z uczestników osiągnie ponad 10% (tj.  min. 60% głosów na TAK) , drugi uczestnik zostanie znokautowany i odpada z programu (jedyna szansa by wrócić to dzika karta) . W przeciwnym wypadku obie osoby przechodzą dalej . Niezależnie od rezultatu, zwycięzca odcinka Eliminacji wygrywa nagrodę specjalną - godzinny, darmowy trening wokalny w Laboratorium Śpiewu i Mowy we Wrocławiu. 


Etap Eliminacji przejdą wszyscy uczestnicy programu w 8 odcinkach. 

Dzikie karty to etap ostatniej szansy

23 czerwca odbędzie się etap Dzikich Kart. Jest to jednocześnie jedyna i ostatnia szansa "przywrócenia" uczestnika do programu na bazie Publiczności. Nie wiemy ile osób weźmie udział w tym etapie, gdyż nie wiemy jak potoczy się etap Eliminacji - czas pokaże :) Dzikie karty otrzyma tylu Uczestników, by dopełnić liczbę 16 Uczestników w ćwierćfinale. Maksymalna możliwa liczba dzikich kart do przyznania to 8 , spośród 16 kandydatów w programie. Do Etapu Dzikich Kart zakwalifikowani zostaną wszyscy uczestnicy Eliminacji, którzy odpadli z etapu Prezentacji i Bitwy . Do udziału w etapie Dzikich Kart nie mają prawa osoby, które odpadły na etapie Złotego strzału , tj. pierwszego występu w Eliminacji .


Na tym etapie programu zaprezentowane zostanie maksymalnie 16 występów Uczestników nominowanych. W trakcie występu odbywać się będzie glosowanie na stronie WWW oraz głosowanie SMS . Suma jednego i drugiego głosowania wyłoni finalnie zwycięzców Dzikich Kart .

Ćwierćfinał to pokaz umiejętności wokalnych uczestników w różnych stylach muzycznych

Etap Ćwierćfinału to nowość - odcinek będzie prawdziwym wyzwaniem dla każdego Uczestnika . W każdym odcinku weźmie udział 8 Uczestników , którzy wykonają tzw. Medleye . Będzie to swoista "składanka trzech piosenek" wybranych przez Uczestników, połączona w jeden występ. Uczestnicy będą mieć za zadanie zaprezentować się w balladzie , piosence popowej, utrzymanej w standardowym tempie oraz utworze "uptempo" - szybkim, energicznym, w stylu pop-dance lub pop-rock . Każdy Uczestnik zaprezentuje się w tej mieszance przez okolo 5 minut - na tym etapie odbędzie się ocenianie na stronie WWW oraz głosowanie SMS . Suma głosów z jednej i drugiej opcji da nam werdykt. 4 najlepsze osoby z ćwierćfinałów wystąpią w Półfinale .


Ćwierćfinały odbędą się 30 czerwca oraz 7 lipca .

Półfinał to etap ocen ekspertów

W półfinale czekają nas wielkie emocje ze względu na oceny ekspertów . Uczestnicy dowiedzą się w jakim zakresie mają predyspozycje do zaistnienia na scenie muzycznej oraz gdzie mają aktualnie braki. W programie otrzymają oceny w 10 kategoriach od: trenera wokalnego, producenta muzycznego, łowcy talentów, wytwórni, stylisty, reżysera teledysków, radia, choreografa, prezentera backstage oraz dyrektora muzycznego . Każdy z nich przyzna od 1 do 8 punktów dla każdego Uczestnika wg. swoich własnych kryteriów. 


4 najlepsze osoby na tym etapie przejdą do Finału . Na tym etapie programu ocena publiczności odbędzie się na stronie WWW (kółka) jako 11 kategoria, ale  tutaj przede wszystkim decydują ludzie, którym przyjdzie na co dzień pracować ze zwycięzcą programu.

Finał to konkurs w fandomach brandu Young Stars

Ostatni etap programu do rywalizacja wśród wszystkich fandomów brandu Young Stars , który pozwoli pokazać się wielkiej grupie osób i uzyskać opinie od każdej z nich. Uczestnicy przejdą przez fandomy Sylwii Przybysz, Sylwii Lipki, Olgi Przybysz, Jeremiego Sikorskiego, Artura Sikorskiego, Weroniki Juszczak, Dominiki Sozańskiej i Bartka Kaszuby . Wykonają w nich utwory w ramach dwóch rywalizacji na głosy (na każdy fandom) .


Na tym etapie odbywać się będzie głosowanie w fandomach (ankiety w grupach) oraz głosowanie SMS .


Dwie najlepsze osoby (które zdobędą najwięcej punktów) przejdą do oficjalnej grupy brandu YS , gdzie pojawi się ostateczna ankieta między dwoma Uczestnikami , którzy wykonają utwór Spełniaj Marzenia . Tam zapadnie ostateczna decyzja o zwycięzcy programu , który zostanie wybrany wyłącznie przez widzów programu.

Jak Wam się podobają zasady programu ? Za kogo trzymacie kciuki ? :D

Czekamy na Wasze komentarze ! :)OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
4
OK
5
Super
0
Śmiech
1
Zdziwienie
0
Złość
1
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 3015 punktów za:

Jakość:20Popularność:2859
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:101
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Radio Young Stars - społeczność i newsy
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
2,859 czytelników Kwi 15, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

9 Komentarzy

Werczii Użytkownik 3,513 pkt
Oczywiście, że za Igę Prymus! <3
+5 głosów
Kwi 15, 2017
Asia Skoczylas Użytkownik 169,490 pkt
Zapowiada się niezła zabawa, ale pewnie i ostra rywalizacja... Do zobaczenia 2 czerwca! <3
+4 głosów
Kwi 15, 2017
Heartbreaker Użytkownik 137,970 pkt
Będzie ciekawie , trzymam mocno kciuki za Pati Roszczyk
+4 głosów
Kwi 16, 2017
Karboksylator Użytkownik 33 pkt
oglądałem prawie wszystkie występy. jest kilka osób na wysokim poziomie, sporo na średnio wysokim. Mam swoją do zwycięstwa. to Wika Granas, Zaprezentowała się najkorzystniej, z odcinka na odcinek widać było zdecydowany postęp w wykonaniu. Zanotowała największy progres ocen od początku. Oczywiście zależy jak zaśpiewa w swoim najbliższym występie, ale to moja faworytka
+4 głosów
Kwi 17, 2017
Iga Prymus Użytkownik 139 pkt
Ojooj będzie się działo !
Do zobaczenia 12 maja :D
+4 głosów
Kwi 17, 2017
Karboksylator Użytkownik 33 pkt
mam taką nadzieję, że będzie, życzę powodzenia wszystkim startującym:)
+4 głosów
Kwi 17, 2017
pransesN Użytkownik 2,127 pkt
Polecam przeczytać!
+3 głosów
Cze 30, 2017
Dianodolffka Użytkownik 11,161 pkt
Oj, będzie się działo!
+1 głos
Lip 2, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 14,474 pkt
super,że organizujecie takie świetne bitwy!
Patrycja <3
0 głosów
Lip 22, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
192 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 191 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 24428 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  473574 punktów
 2. Bartek Lovers
  39697 punktów
 3. Supiwerki
  37844 punktów
 4. The 100
  34396 punktów
 5. SikorskiSquad
  31750 punktów
 6. Young Stars Festival
  27326 punktów
 7. SERIALE
  23372 punktów
 8. GRY
  21731 punktów
 9. Arturonators
  18084 punktów
 10. Life Is Strange
  17775 punktów
 11. Domisiaki
  17476 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17131 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15753 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15488 punktów
 16. Once Upon A Time
  13533 punktów
 17. Bambinos
  12364 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12199 punktów
 19. YOUNG STARS
  11728 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11398 punktów
 21. Remonators
  9723 punktów
 22. Eurowizja
  9527 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8473 punktów
 24. Dua Lipa
  7660 punktów
 25. TALENTY
  6046 punktów
 26. Playstation VR
  5947 punktów
 27. Forza
  5602 punktów
 28. MUZYKA
  5189 punktów
 29. Nintendo
  5070 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4854 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4454 punktów
 34. Progress Armia
  4228 punktów
 35. The Originals
  4132 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3887 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3844 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3724 punktów
 39. Stranger Things
  3101 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2505 punktów
 42. Young Stars News
  2490 punktów
 43. God Of War
  2458 punktów
 44. FILMY
  2356 punktów
 45. Sport
  2313 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1205 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  628 punktów
 52. MMers
  514 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  421 punktów
 56. YOUTUBE
  391 punktów
 57. R5Family
  320 punktów
 58. Arianators
  306 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  214 punktów
 61. LUDZIE
  213 punktów
 62. Soy Luna
  206 punktów
 63. Directioners
  183 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  178 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. The Good Place
  106 punktów
 67. 5SOSFam
  104 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  81 punktów
 70. Selenators
  80 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  56 punktów
 73. Orlandonators
  49 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  25 punktów
 1. Potterheads
  254 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post