Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+20 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Zaczyna się wielka batalia. Inaczej nazwać się nie da dzisiejszej rywalizacji - to prawdziwa grupa śmierci... i choć dziś nikt nie odpadnie, to punkty zgromadzone mogą wyraźnie namieszać. Będą wygrani, i będą przegrani - to nieuniknione.

Riverdale

Fandom Riverdale jest wyraźnie widoczny w serwisie - fani nie szczędzą ciekawych postów, interesujących, często wyszukanych ciekawostek, a w dodatku wg wczorajszego rankingu , ma naprawdę wielu reprezentantów w serwisie. I choć póki co nie są oni bardzo aktywni, to jednak liczba może tu zrobić swoje . Fanów Riverdale jest mnóstwo, wielu z nich z pewnością dopiero dziś dowie się o naszym programie i akcji. Będą walczyć, na pewno do końca .


Partnerska grupa: https://www.facebook.com/groups/RiverdalePolska/?ref=br_rs


Na Riverdale oddajecie głosy poprzez reakcję haha na fanpageu Radio Young Stars i w każdym innym miejscu , gdzie została udostępniona grafika z tego fanpagea oraz hashtagując na twitterze - #RiverdaleOnRYS . Nie zapomnijcie także o zbieraniu punktów na tym portalu , zaznaczając w ustawieniach swojego profilu (lub podczas rejestracji) fandom Riverdale :)


Riverdale w rankingu Fandoms.pl wywalczyli na ten tydzień 10 punktów i z taką liczbą rozpoczną dzisiejszą Bitwę :)

SKAM

Fandom SKAM początkowo  na stronie był mocno aktywny, obecnie aktywność ta nieco spadła, ale raczej jest to tylko "cisza przed burzą" ;) Fanów SKAM podobnie jak Riverdale zdecydowanie nie brakuje i na pewno fandom ten podejmie równą rywalizację z pozostałymi członkami "wielkiej trójki" dzisiejszej Bitwy. To naprawdę ciekawy serial, który polecamy każdemu. Są liczni, dobrze zorientowani w zasadach programu i zwyczajnie nie oddadzą zwycięstwa do ostatniej chwili .


Partnerska grupa: https://www.facebook.com/groups/341939472830351/


Na SKAM oddajecie głosy poprzez reakcję love (serduszko) na fanpageu Radio Young Stars i w każdym innym miejscu , gdzie została udostępniona grafika z tego fanpagea oraz hashtagując na twitterze - #SKAMOnRYS . Nie zapomnijcie także o zbieraniu punktów na tym portalu , zaznaczając w ustawieniach swojego profilu (lub podczas rejestracji) fandom SKAM :)


SKAM w rankingu Fandoms.pl wywalczyli na ten tydzień 9 punktów i z taką liczbą rozpoczną dzisiejszą Bitwę :)

13 Reasons Why

Fandom 13 powodów regularnie zwiększa swoją aktywność w serwisie i choć dotychczas z "wielkiej trójki" miał najmniej zarejestrowanych fanów, to najpewniej po tym tygodniu to się gwałtownie zmieni. Wybitnie popularny serial wśród młodzieży, który już wiadomo, że będzie kontynuowany (choć książka miała tylko jedną część), ku uciesze wielkiej rzeszy fanów. Nie liczcie, że łatwo odpuszczą. Są zawzięci, nieźle zorganizowani i bardzo dobrze obeznani w tematyce serialu.


Partnerska grupa: https://www.facebook.com/groups/507183606118590/?ref=br_rs


Na 13 Reasons Why oddajecie głosy poprzez reakcję like na fanpageu Radio Young Stars i w każdym innym miejscu , gdzie została udostępniona grafika z tego fanpagea oraz hashtagując na twitterze - #13RWOnRYS . Nie zapomnijcie także o zbieraniu punktów na tym portalu , zaznaczając w ustawieniach swojego profilu (lub podczas rejestracji) fandom 13 powodów :)


13 Reasons Why w rankingu Fandoms.pl wywalczyli na ten tydzień 11 punktów i z taką liczbą rozpoczną dzisiejszą Bitwę :)

Violetta

Fandom Violetta , czyli V-Lovers mają jedną , niezaprzeczalną zaletę względem w/w - doskonale znają zasady programu , bowiem uczestniczyli w nim w ramach bitwy muzycznej od Genesis . I...to właśnie w tym upatrujemy ich szansę. To będzie dla nich ciężka bitwa - rywalami jest wielka trójka (SKAM, Riverdale, 13 powodów) , co sprawia, że ten fandom ma zdecydowanie najtrudniejszą sytuację w dzisiejszym programie. Czy da radę? Fani Violetty potrafią się zjednoczyć z wielu różnych stron, fanpagey i grup... więc wszystko możliwe !


Partnerska grupa: https://www.facebook.com/groups/violettapolska/


Na V-Lovers oddajecie głosy poprzez reakcję wow na fanpageu Radio Young Stars i w każdym innym miejscu , gdzie została udostępniona grafika z tego fanpagea oraz hashtagując na twitterze - #ViolettaOnRYS . Nie zapomnijcie także o zbieraniu punktów na tym portalu , zaznaczając w ustawieniach swojego profilu (lub podczas rejestracji) fandom Violetta :)


Violetta w rankingu Fandoms.pl wywalczyli na ten tydzień także 11 punktów i z taką liczbą rozpoczną dzisiejszą Bitwę :)

Zdobądź dodatkowe punkty poprzez zakupy w Gazetce Komputronika

Jeśli chcecie zdobyć dodatkowe punkty w Bitwie, wystarczy kupić dowolny produkt przez Gazetkę Komputronika (http://www.komputronik.pl/gazetka ) i wysłać nam potwierdzenie takiego zakupu wraz z informacją dla jakiego fandomu chcecie przekazać swój punkt na adres komputronik@fandoms.pl . Im więcej produktów kupi Wasz fandom ,tym więcej punktów Wam przyznamy - a dokładnie od 1 do 4 punktów . UWAGA: Cena nie gra roli - nie ma znaczenia, czy kupicie produkt za 5 zł czy 500. Okazji na tej stronie naprawdę nie brakuje, więc korzystajcie :) 


Ilość punktów przyznawana jest na bazie zakupów przez cały okres trwania programu , tj. kilka miesięcy . Brak zakupów oznacza 0 punktów dla fandomu, wówczas relatywnie ilość punktów maksymalna także się zmniejsza (do 3, jeśli nie zakupił nic jeden fandom, do 2 jeśli 2 i do 1 , jeśli 3) .

Głosuj reakcjami na Fanpageu Radio Young Stars i udostępniaj grafikę, zbierając dodatkowe głosy !

Od teraz do końca dzisiejszej bitwy zbieramy Wasze głosy reakcjami pod fandomami, na które głosujecie w dzisiejszej Bitwie . Głosy oddajecie reakcjami na facebooku : haha - Riverdale, love - SKAM, like - 13 powodów, wow - Violetta . Pamiętajcie, że liczą się głosy zarówno oddane na fanpageu Radio Young Stars , jak i w ramach wszystkich udostępnień tej grafiki z fanpagea . 


Na bazie wyniku głosowania przyznamy od 1 do 4 punktów w dzisiejszej Bitwie dla fandomów. Oprócz tego punkty do uzyskania z hashtagowania, głosowania,  premii telefonicznych oraz przede wszystkim quizu wiedzy , za który możecie wygrać nawet 15 punktów ! Powodzenia ! :)


Komputronik BITWA FANDOMÓW już dziś (piątek, 07. lipca) na żywo z wizją na http://www.radioyoungstars.pl oraz w aplikacji mobilnej "Radio Young Stars" na iOS/Android. Początek programu o godzinie 19:00 . Prowadzi Piotr Baranowski "Piter" .

Na który fandom dziś głosujecie ? Który wygra?

Czekamy na Wasze komentarze, znów czeka premia punktowa dla najlepszego ! :)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 5006 punktów za:

Jakość:20Popularność:4555
Podziękowania:41Ocena:100
Wyróżnienia:0Komentarze:290

Piotr Baranowski Super Administrator
4,555 czytelników Lip 7, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

29 Komentarzy

Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
Królowa jest tylko jedna i jest nią: Kosem ! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
+21 głosów
+125
Lip 7, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Oczywiście :-D
Mczaki212 Zarejestrowany użytkownik 871 punktów 5
Jeszcze zobaczymy
Zielony_Kapturek Zarejestrowany użytkownik 70,516 punktów 1 2 8
Moim zdaniem wszystkie te fandomy są silne i nie nalezy ich bagatelizować. Jest niektórych sporo, jednak ważna tu jest wiedza. Patrząc na zaangażowanie tych fandomów bez wątpienia można stwierdzić, że każdy fandom jest aktywny. Coraz więcej angażują się grupy Riverdale oraz 13rw, które udawadniają nam, że bez walki się nie poddadzą oraz pokazują swój duży zasób wiedzy na temat swoich seriali. Jestem dumna ze wszystkich fandomów i trzymam kciuki, by dobrze wypadli. Osobiście nie należę do żadnego z nich, jednak będę kibicować. Głównie będę tym, którzy zebrali nieco mniej punktów, a jednak widać ich zaangażowanie i ufam, że mają wielką wiedzę. Myślę, że nie łatwo przesądzić o zwycięstwie którejkolwiek grupy, gdyż właśnie "grupa śmierci", więc walka będzie zacięta i nie nam to w tej chwili oceniać. Jeszcze się miło zaskoczymy z wyników tej rywalizacji
+20 głosów
Lip 7, 2017
Monika Urbanowska Zarejestrowany użytkownik 11 punktów 1
Dobrze mowi
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,295 punktów 3 91
W dzisiejszej bitwie wszyscy mają szansę wygrać- bo nie ma w tej grupie nas  hihihihihihi
+18 głosów
Lip 7, 2017
Iwona W. Zarejestrowany użytkownik 150,562 punktów 4 69
Osobiście nie oglądam żadnego serialu z w.w., tym niemniej trzymam kciuki za osoby, które staną do walki. Sielanka typu "fajny serial" się skończyła. Nie wystarczy "zalajkować", tutaj liczy się obszerna wiedza. Na pierwszy ogień do walki staje "grupa śmierci", toteż wszystkim życzę udanej zabawy, jak również gry fair play. Powodzenia i niech moc będzie z Wami.
+18 głosów
Lip 7, 2017
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,295 punktów 3 91
Powodzenia- niech wygra najlepszy  :-)
+17 głosów
Lip 7, 2017
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
Trzymam kciuki za V-Lovers głównie dlatego, że serial był ze mną przez te 3 lata. Mam nadzieję na ich zwycięstwo bo wiem, że ich na to stać <3 POWODZONKA
+14 głosów
Lip 7, 2017
juldop Zarejestrowany użytkownik 4,726 punktów 1 5
Mam nadzieję że dobrze pójdzie fandomowi 13rw i riverdale. Oglądałam te 2 seriale i bardzo mocno je lubię także trzymam mocno kciuki za osoby reprezentujące te dwa fandomy
+14 głosów
Lip 7, 2017
xvmbbh Zarejestrowany użytkownik 49,681 punktów 5
Moim zdaniem wszystkie cztery fandomy są bardzo silne. Dużym zaskoczeniem jest na pewno fandom Violetty, który w czasie losowani był oznaczony jako 'słabo zaangażowany', a na stronie okazał się być bardzo aktywny. Akurat w dzisiejszej bitwie nic nie wiadomo... Coraz bardziej aktywny jest fandom 13 powodów (tu trzymał kciuki, bo oglądałam) i Riverdale, których ilość i jakość postów poszły mocno w górę. Jednak nie wiadomo co szykuje fandom Skam, bo jest ich bardzo dużo, a serial ten staje się coraz popularniejszy i może zyskać dużo głosów.
Trzymam kciuki za wszystkich ❤
+14 głosów
Lip 7, 2017
EvilRegal_77 Zarejestrowany użytkownik 161,214 punktów 3 8
Podczas dzisiejszej walki całym serduszkiem jestem z Riverdale! Cudowny serial, mega wciągający! Mam nadzieję, że szybko nie odpadną
+13 głosów
Lip 7, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Powodzenia życzę. Oby wiedza dopisała a trema nie przeszkadzała :-)
+13 głosów
Lip 7, 2017
tofina5 Użytkownik zweryfikowany 30,454 punktów 5
Uważam, że Violetta może nas zaskoczyć. Mimo, że to jest mały fandom w porównaniu z konkurencją, to nie raz małe fandomy pokazały, że mają siłę, żeby wygrać. Choć ,walka napewno będzie zacięta i nikt nie będzie chciał dopuścić.
+11 głosów
Lip 7, 2017
Mczaki212 Zarejestrowany użytkownik 871 punktów 5
Twoje słowa się sprawdziły. Gratuluję fanom Violetty!
likaalonso Użytkownik zweryfikowany 217,738 punktów 5 12
To będzie dla mnie bardzo ciekawa bitwa, ponieważ oglądam wszystkie te seriale i tylko z jednym nie jestem na bieżąco! Z całego serca będę wspierać serial violetta, ponieważ jest on dla mnie bardzo sentymentalny i spedzilam z nim dużo czasu w moim życiu!  Pozostałe seriale są równie dobre i trzymam kciuki!❤
+11 głosów
Lip 7, 2017
DirectionerForever97 Administrator 125,961 punktów 4 7 15
Trzymam kciuki za wszystkich faktycznie Violetta ma trudne zadanie bo trafili na bardzo trudną grupę i faktycznie to prawdziwa grupa śmierci
+11 głosów
Lip 7, 2017
R. 17 Użytkownik zweryfikowany 56,932 punktów 2 51
Życzę powodzenia i niech moc będzie z Wami.
+11 głosów
Lip 7, 2017
Marcelka Zarejestrowany użytkownik 13,883 punktów 1 6
Zdecydowanie 13 Reasons Why! <3
+10 głosów
Lip 7, 2017
Martyna Wajer Użytkownik zweryfikowany 140,965 punktów 2 7
Kurczę zbieram punkty dla soy luny  choć to był trudny wybór , bo jestem też  w fandomie riverdale, skam, the 100 i teen wolf)wiem dużo tego ale wszystkie seriale kocham i nie wiem co ja przeżyje na ostatniej bitwie hah Ale dzisiaj na fb oddam głos na riverdale <3
+10 głosów
Lip 7, 2017
Martyna Wajer Użytkownik zweryfikowany 140,965 punktów 2 7
Chociaż i tak nie zbieram tych punktów bo nie mam czasu na posty (nie ma mnie w domu)
Acedia00 Zarejestrowany użytkownik 14,474 punktów 3 43
Powodzenia ;)
+10 głosów
Lip 7, 2017
nacia133911 Zarejestrowany użytkownik 9,818 punktów 14
13 Reasons Why  powodzonka
+10 głosów
Lip 7, 2017
Ama Zarejestrowany użytkownik 61 punktów 1
Mam nadzieje, że dzisiaj wygra riverdale na punkcie tego serialu można zwariować. Na nic nie czekałam tak bardzo jak na nowy odcinek riverdale. Każdy kto lubi oglądać seriale powinien obejrzeć choćby z ciekawości!!
+10 głosów
Lip 7, 2017
mloda34 Zarejestrowany użytkownik 3,489 punktów 24
Powodzenia
+10 głosów
Lip 7, 2017
Ewa Wie Zarejestrowany użytkownik -33,822 punktów 3 46
Słodki jest smak zwyciestwa
+10 głosów
Lip 7, 2017
agat.pe Zarejestrowany użytkownik 18,271 punktów 38
Przede wszystkim dajcie z siebie wszystko, powodzenia
+10 głosów
Lip 7, 2017
Sumienie Użytkownik zweryfikowany 636,586 punktów 2 6 18
Jest taka różnica, że Violetta skończyła się 2 lata temu.
+9 głosów
Lip 7, 2017
martyna.s_ Zarejestrowany użytkownik 21 punktów
Tu kibicuje Skam i Riverdale <3
+8 głosów
Lip 7, 2017
lovely_9603 Zarejestrowany użytkownik 27 punktów 1 1
Ten moment, kiedy oglądałaś tylko te 4 seriale i masz rozterkę za który fandom trzymać kciuki hahah ;d
+8 głosów
Lip 7, 2017
_Liwia_ Zarejestrowany użytkownik 13 punktów
Osobiście oglądałam tylko SKAM i 13 rw ale jestem całym moim sercem za SKAM <3
+7 głosów
Lip 7, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Kosem wygrywała wiele bitew przez czas swojego długiego życia to i teraz się nie podda. Turhan jeszcze się nie narodziła
+5 głosów
Lip 8, 2017
Sumienie Użytkownik zweryfikowany 636,586 punktów 2 6 18
a to sie wszyscy zdziwili
+3 głosów
Lip 8, 2017
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
Czarne konie
Kinga Nosek Użytkownik zweryfikowany 169,221 punktów 1 4 14
I bardzo dobrze! <3
mynameisiza Zarejestrowany użytkownik 188 punktów
❤❤❤
0 głosów
Lip 13, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
122 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 122 Gości
Dziś posty czytano : 24311 razy
 1. Bambinos
  90203 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  31948 punktów
 2. Heartbreaker
  15823 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3610 punktów
 5. JakubWichowski
  1182 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66499 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42716 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5944 punktów
 1. Bambinos
  90203 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  61175 punktów
 3. Jereminators
  52878 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6622 punktów
 6. Riverdale
  3217 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  73 punktów
 13. Sheerios
  44 punktów
 14. Supiwerki
  43 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post