Fandomy

Zasady akcji Warsaw Comic Con na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+20 głosów

Zaczyna się wielka batalia. Inaczej nazwać się nie da dzisiejszej rywalizacji - to prawdziwa grupa śmierci... i choć dziś nikt nie odpadnie, to punkty zgromadzone mogą wyraźnie namieszać. Będą wygrani, i będą przegrani - to nieuniknione.

Riverdale

Fandom Riverdale jest wyraźnie widoczny w serwisie - fani nie szczędzą ciekawych postów, interesujących, często wyszukanych ciekawostek, a w dodatku wg wczorajszego rankingu , ma naprawdę wielu reprezentantów w serwisie. I choć póki co nie są oni bardzo aktywni, to jednak liczba może tu zrobić swoje . Fanów Riverdale jest mnóstwo, wielu z nich z pewnością dopiero dziś dowie się o naszym programie i akcji. Będą walczyć, na pewno do końca .


Partnerska grupa: https://www.facebook.com/groups/RiverdalePolska/?ref=br_rs


Na Riverdale oddajecie głosy poprzez reakcję haha na fanpageu Radio Young Stars i w każdym innym miejscu , gdzie została udostępniona grafika z tego fanpagea oraz hashtagując na twitterze - #RiverdaleOnRYS . Nie zapomnijcie także o zbieraniu punktów na tym portalu , zaznaczając w ustawieniach swojego profilu (lub podczas rejestracji) fandom Riverdale :)


Riverdale w rankingu Fandoms.pl wywalczyli na ten tydzień 10 punktów i z taką liczbą rozpoczną dzisiejszą Bitwę :)

SKAM

Fandom SKAM początkowo  na stronie był mocno aktywny, obecnie aktywność ta nieco spadła, ale raczej jest to tylko "cisza przed burzą" ;) Fanów SKAM podobnie jak Riverdale zdecydowanie nie brakuje i na pewno fandom ten podejmie równą rywalizację z pozostałymi członkami "wielkiej trójki" dzisiejszej Bitwy. To naprawdę ciekawy serial, który polecamy każdemu. Są liczni, dobrze zorientowani w zasadach programu i zwyczajnie nie oddadzą zwycięstwa do ostatniej chwili .


Partnerska grupa: https://www.facebook.com/groups/341939472830351/


Na SKAM oddajecie głosy poprzez reakcję love (serduszko) na fanpageu Radio Young Stars i w każdym innym miejscu , gdzie została udostępniona grafika z tego fanpagea oraz hashtagując na twitterze - #SKAMOnRYS . Nie zapomnijcie także o zbieraniu punktów na tym portalu , zaznaczając w ustawieniach swojego profilu (lub podczas rejestracji) fandom SKAM :)


SKAM w rankingu Fandoms.pl wywalczyli na ten tydzień 9 punktów i z taką liczbą rozpoczną dzisiejszą Bitwę :)

13 Reasons Why

Fandom 13 powodów regularnie zwiększa swoją aktywność w serwisie i choć dotychczas z "wielkiej trójki" miał najmniej zarejestrowanych fanów, to najpewniej po tym tygodniu to się gwałtownie zmieni. Wybitnie popularny serial wśród młodzieży, który już wiadomo, że będzie kontynuowany (choć książka miała tylko jedną część), ku uciesze wielkiej rzeszy fanów. Nie liczcie, że łatwo odpuszczą. Są zawzięci, nieźle zorganizowani i bardzo dobrze obeznani w tematyce serialu.


Partnerska grupa: https://www.facebook.com/groups/507183606118590/?ref=br_rs


Na 13 Reasons Why oddajecie głosy poprzez reakcję like na fanpageu Radio Young Stars i w każdym innym miejscu , gdzie została udostępniona grafika z tego fanpagea oraz hashtagując na twitterze - #13RWOnRYS . Nie zapomnijcie także o zbieraniu punktów na tym portalu , zaznaczając w ustawieniach swojego profilu (lub podczas rejestracji) fandom 13 powodów :)


13 Reasons Why w rankingu Fandoms.pl wywalczyli na ten tydzień 11 punktów i z taką liczbą rozpoczną dzisiejszą Bitwę :)

Violetta

Fandom Violetta , czyli V-Lovers mają jedną , niezaprzeczalną zaletę względem w/w - doskonale znają zasady programu , bowiem uczestniczyli w nim w ramach bitwy muzycznej od Genesis . I...to właśnie w tym upatrujemy ich szansę. To będzie dla nich ciężka bitwa - rywalami jest wielka trójka (SKAM, Riverdale, 13 powodów) , co sprawia, że ten fandom ma zdecydowanie najtrudniejszą sytuację w dzisiejszym programie. Czy da radę? Fani Violetty potrafią się zjednoczyć z wielu różnych stron, fanpagey i grup... więc wszystko możliwe !


Partnerska grupa: https://www.facebook.com/groups/violettapolska/


Na V-Lovers oddajecie głosy poprzez reakcję wow na fanpageu Radio Young Stars i w każdym innym miejscu , gdzie została udostępniona grafika z tego fanpagea oraz hashtagując na twitterze - #ViolettaOnRYS . Nie zapomnijcie także o zbieraniu punktów na tym portalu , zaznaczając w ustawieniach swojego profilu (lub podczas rejestracji) fandom Violetta :)


Violetta w rankingu Fandoms.pl wywalczyli na ten tydzień także 11 punktów i z taką liczbą rozpoczną dzisiejszą Bitwę :)

Zdobądź dodatkowe punkty poprzez zakupy w Gazetce Komputronika

Jeśli chcecie zdobyć dodatkowe punkty w Bitwie, wystarczy kupić dowolny produkt przez Gazetkę Komputronika (http://www.komputronik.pl/gazetka ) i wysłać nam potwierdzenie takiego zakupu wraz z informacją dla jakiego fandomu chcecie przekazać swój punkt na adres komputronik@fandoms.pl . Im więcej produktów kupi Wasz fandom ,tym więcej punktów Wam przyznamy - a dokładnie od 1 do 4 punktów . UWAGA: Cena nie gra roli - nie ma znaczenia, czy kupicie produkt za 5 zł czy 500. Okazji na tej stronie naprawdę nie brakuje, więc korzystajcie :) 


Ilość punktów przyznawana jest na bazie zakupów przez cały okres trwania programu , tj. kilka miesięcy . Brak zakupów oznacza 0 punktów dla fandomu, wówczas relatywnie ilość punktów maksymalna także się zmniejsza (do 3, jeśli nie zakupił nic jeden fandom, do 2 jeśli 2 i do 1 , jeśli 3) .

Głosuj reakcjami na Fanpageu Radio Young Stars i udostępniaj grafikę, zbierając dodatkowe głosy !

Od teraz do końca dzisiejszej bitwy zbieramy Wasze głosy reakcjami pod fandomami, na które głosujecie w dzisiejszej Bitwie . Głosy oddajecie reakcjami na facebooku : haha - Riverdale, love - SKAM, like - 13 powodów, wow - Violetta . Pamiętajcie, że liczą się głosy zarówno oddane na fanpageu Radio Young Stars , jak i w ramach wszystkich udostępnień tej grafiki z fanpagea . 


Na bazie wyniku głosowania przyznamy od 1 do 4 punktów w dzisiejszej Bitwie dla fandomów. Oprócz tego punkty do uzyskania z hashtagowania, głosowania,  premii telefonicznych oraz przede wszystkim quizu wiedzy , za który możecie wygrać nawet 15 punktów ! Powodzenia ! :)


Komputronik BITWA FANDOMÓW już dziś (piątek, 07. lipca) na żywo z wizją na http://www.radioyoungstars.pl oraz w aplikacji mobilnej "Radio Young Stars" na iOS/Android. Początek programu o godzinie 19:00 . Prowadzi Piotr Baranowski "Piter" .

Na który fandom dziś głosujecie ? Który wygra?

Czekamy na Wasze komentarze, znów czeka premia punktowa dla najlepszego ! :)

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
1
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Autor tego posta zarobił dotychczas 5099 punktów za:

Jakość:20Popularność:4601
Wsparcie:88Ocena i wartość ocen:20
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:290
W trwającej akcji autor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
 Piotr Baranowski Zarząd 1,176,198 punktów 2 11 101
4,601 czytelników Lip 7, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

29 Komentarzy

Valide Użytkownik 235,266 punktów 1 9 157
Królowa jest tylko jedna i jest nią: Kosem ! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
+21 głosów
Jest OK
+125
Lip 7, 2017
Doro E.B. Użytkownik 50,263 punktów 3 65
Oczywiście :-D
Mczaki212 Użytkownik 871 punktów 5
Jeszcze zobaczymy
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,516 punktów 1 2 8
Moim zdaniem wszystkie te fandomy są silne i nie nalezy ich bagatelizować. Jest niektórych sporo, jednak ważna tu jest wiedza. Patrząc na zaangażowanie tych fandomów bez wątpienia można stwierdzić, że każdy fandom jest aktywny. Coraz więcej angażują się grupy Riverdale oraz 13rw, które udawadniają nam, że bez walki się nie poddadzą oraz pokazują swój duży zasób wiedzy na temat swoich seriali. Jestem dumna ze wszystkich fandomów i trzymam kciuki, by dobrze wypadli. Osobiście nie należę do żadnego z nich, jednak będę kibicować. Głównie będę tym, którzy zebrali nieco mniej punktów, a jednak widać ich zaangażowanie i ufam, że mają wielką wiedzę. Myślę, że nie łatwo przesądzić o zwycięstwie którejkolwiek grupy, gdyż właśnie "grupa śmierci", więc walka będzie zacięta i nie nam to w tej chwili oceniać. Jeszcze się miło zaskoczymy z wyników tej rywalizacji
+20 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
Monika Urbanowska Użytkownik 11 punktów 1
Dobrze mowi
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
W dzisiejszej bitwie wszyscy mają szansę wygrać- bo nie ma w tej grupie nas  hihihihihihi
+18 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
Iwona W. Użytkownik 150,562 punktów 4 69
Osobiście nie oglądam żadnego serialu z w.w., tym niemniej trzymam kciuki za osoby, które staną do walki. Sielanka typu "fajny serial" się skończyła. Nie wystarczy "zalajkować", tutaj liczy się obszerna wiedza. Na pierwszy ogień do walki staje "grupa śmierci", toteż wszystkim życzę udanej zabawy, jak również gry fair play. Powodzenia i niech moc będzie z Wami.
+18 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
Powodzenia- niech wygra najlepszy  :-)
+17 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
kacper0623 Admin 275,243 punktów 2 7 13
Trzymam kciuki za V-Lovers głównie dlatego, że serial był ze mną przez te 3 lata. Mam nadzieję na ich zwycięstwo bo wiem, że ich na to stać <3 POWODZONKA
+14 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
juldop Użytkownik 4,726 punktów 1 5
Mam nadzieję że dobrze pójdzie fandomowi 13rw i riverdale. Oglądałam te 2 seriale i bardzo mocno je lubię także trzymam mocno kciuki za osoby reprezentujące te dwa fandomy
+14 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
xvmbbh Użytkownik 49,681 punktów 5
Moim zdaniem wszystkie cztery fandomy są bardzo silne. Dużym zaskoczeniem jest na pewno fandom Violetty, który w czasie losowani był oznaczony jako 'słabo zaangażowany', a na stronie okazał się być bardzo aktywny. Akurat w dzisiejszej bitwie nic nie wiadomo... Coraz bardziej aktywny jest fandom 13 powodów (tu trzymał kciuki, bo oglądałam) i Riverdale, których ilość i jakość postów poszły mocno w górę. Jednak nie wiadomo co szykuje fandom Skam, bo jest ich bardzo dużo, a serial ten staje się coraz popularniejszy i może zyskać dużo głosów.
Trzymam kciuki za wszystkich ❤
+14 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
EvilRegal_77 Zweryfikowany 161,366 punktów 3 8
Podczas dzisiejszej walki całym serduszkiem jestem z Riverdale! Cudowny serial, mega wciągający! Mam nadzieję, że szybko nie odpadną
+13 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
Doro E.B. Użytkownik 50,263 punktów 3 65
Powodzenia życzę. Oby wiedza dopisała a trema nie przeszkadzała :-)
+13 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
tofina5 Zweryfikowany 30,502 punktów 5
Uważam, że Violetta może nas zaskoczyć. Mimo, że to jest mały fandom w porównaniu z konkurencją, to nie raz małe fandomy pokazały, że mają siłę, żeby wygrać. Choć ,walka napewno będzie zacięta i nikt nie będzie chciał dopuścić.
+11 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
Mczaki212 Użytkownik 871 punktów 5
Twoje słowa się sprawdziły. Gratuluję fanom Violetty!
likaalonso Zweryfikowany 217,738 punktów 5 12
To będzie dla mnie bardzo ciekawa bitwa, ponieważ oglądam wszystkie te seriale i tylko z jednym nie jestem na bieżąco! Z całego serca będę wspierać serial violetta, ponieważ jest on dla mnie bardzo sentymentalny i spedzilam z nim dużo czasu w moim życiu!  Pozostałe seriale są równie dobre i trzymam kciuki!❤
+11 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
DirectionerForever97 Admin 118,262 punktów 5 7 15
Trzymam kciuki za wszystkich faktycznie Violetta ma trudne zadanie bo trafili na bardzo trudną grupę i faktycznie to prawdziwa grupa śmierci
+11 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
R. 17 Zweryfikowany 56,932 punktów 2 52
Życzę powodzenia i niech moc będzie z Wami.
+11 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
Marcelka Użytkownik 13,918 punktów 1 7
Zdecydowanie 13 Reasons Why! <3
+10 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
Martyna Wajer Zweryfikowany 140,965 punktów 2 8
Kurczę zbieram punkty dla soy luny  choć to był trudny wybór , bo jestem też  w fandomie riverdale, skam, the 100 i teen wolf)wiem dużo tego ale wszystkie seriale kocham i nie wiem co ja przeżyje na ostatniej bitwie hah Ale dzisiaj na fb oddam głos na riverdale <3
+10 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
Martyna Wajer Zweryfikowany 140,965 punktów 2 8
Chociaż i tak nie zbieram tych punktów bo nie mam czasu na posty (nie ma mnie w domu)
Acedia00 Użytkownik 14,520 punktów 3 43
Powodzenia ;)
+10 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
nacia133911 Użytkownik 9,818 punktów 15
13 Reasons Why  powodzonka
+10 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
Ama Użytkownik 61 punktów 1
Mam nadzieje, że dzisiaj wygra riverdale na punkcie tego serialu można zwariować. Na nic nie czekałam tak bardzo jak na nowy odcinek riverdale. Każdy kto lubi oglądać seriale powinien obejrzeć choćby z ciekawości!!
+10 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
mloda34 Użytkownik 3,489 punktów 24
Powodzenia
+10 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
Ewa Wie Użytkownik -33,822 punktów 3 46
Słodki jest smak zwyciestwa
+10 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
agat.pe Użytkownik 18,272 punktów 38
Przede wszystkim dajcie z siebie wszystko, powodzenia
+10 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
Sumienie Zweryfikowany 637,644 punktów 2 6 18
Jest taka różnica, że Violetta skończyła się 2 lata temu.
+9 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
martyna.s_ Użytkownik 21 punktów
Tu kibicuje Skam i Riverdale <3
+8 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
lovely_9603 Użytkownik 27 punktów 1 1
Ten moment, kiedy oglądałaś tylko te 4 seriale i masz rozterkę za który fandom trzymać kciuki hahah ;d
+8 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
_Liwia_ Użytkownik 13 punktów
Osobiście oglądałam tylko SKAM i 13 rw ale jestem całym moim sercem za SKAM <3
+7 głosów
Jest OK
Lip 7, 2017
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
Kosem wygrywała wiele bitew przez czas swojego długiego życia to i teraz się nie podda. Turhan jeszcze się nie narodziła
+5 głosów
Jest OK
Lip 8, 2017
Sumienie Zweryfikowany 637,644 punktów 2 6 18
a to sie wszyscy zdziwili
+3 głosów
Jest OK
Lip 8, 2017
kacper0623 Admin 275,243 punktów 2 7 13
Czarne konie
Kinga Nosek Zweryfikowany 170,682 punktów 1 4 14
I bardzo dobrze! <3
mynameisiza Użytkownik 188 punktów
❤❤❤
0 głosów
Jest OK
Lip 13, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
106 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 106 Gości
Dziś posty czytano : 54 razy
 1. Riverdale
  91219 punktów
 2. The 100
  32701 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  25770 punktów
 4. Stranger Things
  15916 punktów
 5. Teen Wolf
  9720 punktów
 6. SKAM
  6724 punktów
 7. Life Is Strange
  3563 punktów
 8. Gra o Tron
  2382 punktów
 9. Famous In Love
  1526 punktów
 1. Riverdale
  72360 punktów
 2. Pamiętniki Wampirów
  19534 punktów
 3. The 100
  15832 punktów
 4. Stranger Things
  5905 punktów
 5. Life Is Strange
  3257 punktów
 6. Teen Wolf
  3090 punktów
 7. SKAM
  2217 punktów
 8. Famous In Love
  419 punktów
 1. Riverdale
  8786 punktów
 2. The 100
  5222 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  2431 punktów
 4. Stranger Things
  2392 punktów
 5. Teen Wolf
  1396 punktów
 6. SKAM
  783 punktów
 7. Life Is Strange
  306 punktów
 8. Famous In Love
  31 punktów
 9. Gra o Tron
  30 punktów
 1. The 100
  11647 punktów
 2. Riverdale
  10073 punktów
 3. Stranger Things
  7619 punktów
 4. Teen Wolf
  5234 punktów
 5. Pamiętniki Wampirów
  3805 punktów
 6. SKAM
  3724 punktów
 7. Gra o Tron
  2352 punktów
 8. Famous In Love
  1076 punktów
Kontakt Post