+34 głosów
(postid: 262596) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Za nami pierwszy tydzień rywalizacji o aż 16 punktów w Bitwie Fandomów . Żeby wygrać, trzeba zdobyć największą ilość pkt w serwisie, mieć najlepszą skuteczność oraz najliczniejszą reprezentację . Komu się udało ? Sprawdźcie !

Zasady obliczania rankingu fandomu w Bitwie Fandomów

To pierwszy raz, gdy prezentujemy ranking, dlatego postanowiliśmy poświęcić temu jeden akapit, abyście mogli zrozumieć zasady obliczania rankingu w programie. Postanowiliśmy brać pod uwagę 3 kluczowe elementy - ilość, jakość i skuteczność . Efektem jest możliwie uczciwy ranking fandomów w serwisie, ktory mamy nadzieję spotka się z Waszym uznaniem :)


Wytłumaczmy teraz skąd wzięły się te liczby:

- ilość osób zbierających punkty dla fandomu - jest to ilość osób, które podczas rejestracji / w panelu ustawień (tutaj) wybrały dany fandom

- średnio pkt na osobę - jest to matematyczny wynik wynikający z podzielenia ilości zdobytych punktów przez fandom do ilości osób, które zbierają pkt na fandom .

- ilość punktów zdobytych dla fandomu - jest to ilość punktow, jakie łącznie zdobyły osoby zbierające na dany fandom (które wybrały podczas rejestracji / w panelu ustaiweń dany fandom) .


CZYM JEST KOLUMNA WYNIK? To bardzo proste - za 1 miejsce w danej kategorii dajemy 16 "dużych" punktów, za ostatnie - 1 . 


SKĄD OSTATECZNY WYNIK W POSTACI ILOŚCI PUNKTÓW DLA FANDOMU W BITWIE? (ost. kolumna) Jest to po prostu średnia arytmetyczna wyniku z każdej z trzech kategorii. (średnia z kolumny WYNIK dla ilości, jakości i skuteczności każdego fandomu) . 


JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO W NASTĘPNYCH TYGODNIACH ? Jeśli np. fandom w aktualnym tygodniu zfobędzie załóżmy 12 punktów do Bitwy, ale w kolejnym już 6 punktów , wówczas w Bitwie po ostatnim wygenerowaniu rankingu fandom otrzyma 9 punktów. Stosujemy tu więc także zasadę średniej arytmetycznej z wszystkich wyników fandomu w każdym tygodniu akcji .

RANKING - TYDZIEŃ 1 - fandomy biorące udział w programie

Ranking nie pozostawia złudzeń - bezwzględnie najsilniejszym fandomem w serwisie jest fandom Wspaniałego Stulecia . Ten dosłownie rozgromił rywali w ilości zdobytych punktów (do minionej niedzieli włącznie) , oraz uzyskał aż 3x większą reprezentację mimo, że nie jest największym fandomem w programie. Ustąpił jedynie fandomowi Once Upon A Time pod względem jakości reprezentacji . Należą się wielkie gratulacje obu fandomom - pokazujecie, że Wasz serial jest dla Was ważny, macie o nim wielką wiedzą i umiecie się zgrać w takich sytuacjach . Gratulujemy !


Dobry wynik uzyskały także fandomy Soy Luny i Violetty , natomiast najliczniejsze fandomy - 13 Reasons Why, RIverdale i SKAM ustępują czołówce - z pewnością większe zaangażowanie członków i większa ich ilości da wyraźne efekty i pozwoli podjąć równą rywalizację z najlepszymi fandomami zestawienia. 


Bardzo dobrze radzą sobie tez fani Shadowhunters - choć jest ich niewielu na stronie, to piszą dobre, interesujące społeczność teksty.


Na pewno większe zaangażowanie jest niezbędne dla fanów Supernatural, Sherlocka, Pretty LIttle Liars, The 100 (tu akurat sytuacja się zmienia się na plus z początkiem tego tygodnia), Teen Wolf, Sprawiedliwi, The Walking Dead i Flarrow . Trzymamy za Was kciuki i zapraszamy do wspólnej zabawy !


Ranking uwzględnia aktywność do minionej niedzieli włącznie (tj. 2 lipca) . Aktualne aktywności wchodzą w grę dla nowych aktywności .

Jak w/w ranking wpłynie na fandomy w nadchodzącej Bitwie?

Dość nieznacznie - wszystkie fandomy uzyskały zbliżony wynik punktacji, choć jak wiemy każdy punkt w piątkowej Bitwie będzie na wagę złota . Bitwę piątkową z najwyższym rezultatem rozpoczną Violetta i 13 Reasons Why (po 11 punktów) , 10 punktów na koncie zdobyli fani Riverdale , a 9 - fani SKAM . Różnice są więc niewielkie i w wyniku aktywności na Fandoms.pl żaden fandom nie wypracował wyraźnej przewagi nad pozostałymi .


Ciekawiej wygląda sytuacja w kontekście drugiej Bitwy - za tydzień w grupie B . Jeśli nic się nie zmieni w tym tygodniu (a raczej się zmieni), najwięcej punktow na start będą mieć fani Pretty Little Liars i Sherlocka (po 7 punktów), ale już tylko 2 punkty na koncie na start dostaną fani The Walking Dead a tylko 1 punkt - fani Flarrow - w tym wypadku mamy więc 5-6 punktową przewagę dwóch pierwszych fandomów. To bardzo dużo i może przesądzić o wyniku tej Bitwy .


Pamiętajmy, że w Bitwie oprócz punktów za Fandoms.pl (max 16), zdobyć będzie można jeszcze punkty za quiz wiedzy (max 15), punkty za działania zasięgowe - twitter, głosowanie reakcjami, smsy, zakupy w Komputroniku (max 16) oraz premie telefoniczne (max 5) i głosowanie na stronie głównej (max 4) w każdej piątkowej Bitwie, w ktorej bierze udział dany fandom.

Ranking ubiegających się o Dziką Kartę

W rankingu fandomów ubiegających się o dziką kartę mamy tak naprawdę 5 z nich, którzy podeszli do zabawy realnie i którzy do tej pory się w tej materii nie poddali - przynajmniej w pierwszym tygodniu akcji. Najlepiej wypadli fani Famous In Love , którzy mają szansę otrzymać angaż do programu. Dobry rezultat zdobyli tez fani American Horror Story (najbardziej widoczni w serwisie pod względem nowych tresci z całej 5-ki) , Na Dobre i Na Złe oraz Stranger Things . Swoich reprezentantów zarejestrowani fani Pamiętników Wampirów , ktorzy jednak okazali się niezbyt skuteczni. Fani Orange is The New Black, Lucifer, Policjantek i Policjantów oraz Prison Break ... nie wykazali żadnej aktywnosci w serwisie w zeszłym tygodniu.

Większa aktywność już od teraz - fandomy w najbliższych dniach otrzymają prawa moderacji w serwisie

W najbliższych dniach ranking może się jednak znacząco odmienić . Wszystko to dlatego, że fandomy otrzymają prawa moderacji ich treści w serwisie. Zgodnie z ustaleniami sprzed paru dni, będą mogli wyznaczyć swoich administratorów (współpracujących bezpośrednio z nami, mających najwięcej uprawnień m.in. umieszczanie treści na glówną), moderatorów (współpracujących bezpośrednio z administratorami, mających prawa akceptowania / odrzucania postów do umieszczania w serwisie (bez głównej) , edycji, korekty etc. nadsyłanych dla danego fandomu treści) oraz ekspertów (współpracujących bezpośrednio z moderatorami i administratorami) - mających prawa pisania w serwisie bez moderacji (za których "głową" odpowiada ten, który nominował daną osobę na eksperta) . 


Każdy fandom będzie mógł wyznaczyć : maksymalnie 2 administratorów (głównego i zastępcę), maksymalnie 3 moderatorów oraz maksymalnie 5 ekspertów . Tym samym każdy fandom będzie mógł wyznaczyć sobie 10 osób, które z danego fandomu otrzymają uprawnienia specjalne .


Liczba uprawnień dla fandomów będzie rosła. 


Fandomy współpracujące z nami są proszone o wspólny udział w crosspromocji serwisu . Zasada jest prosta - nie ma Was, nie ma nas. Jeśli chcecie, by serwis przetrwał a Wasze fandomy mogły się rozwijać, prosimy o umieszczanie linków do akceptowanych przez Was treści na Waszych grupach etc.  Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc !

Jak wypadł Wasz fandom? Jak zamierzacie poprawić swoje wyniki ? Za kogo trzymacie kciuki ?

Na odpowiedzi na te włąśnie w/w pytania czekamy w komentarzach :) Piszcie ! :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
1
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 7577 punktów za:

Jakość:20Popularność:6475
Wsparcie:211Ocena i wartość ocen:34
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:701
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,245,041 pkt
6,475 czytelników Lip 6, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

70 Komentarzy

Valide Użytkownik 237,811 pkt
Jestem dumna, że członkowie mojej grupy są aż tak zgrani w takich akcjach. Tworzymy grupę już od ponad dwóch lat i jesteśmy jedną wielką rodziną! Dla nas nie ma już rzeczy niemożliwych! Dziękuję Wam, Kochani, że jesteście z nami! Kosem Wspaniałe Stulecie Polska do boju!!!
+55 głosów
+500
Lip 6, 2017
V-loverStuleciak3456 Użytkownik 8,673 pkt
To wszystko dzięki doskonałemu zgraniu :)
Acedia00 Użytkownik 14,520 pkt
Bo Wspaniałe Stulecie to nie jest tylko serial;) Do tego widać, że jeśli chce się osiągnąć jakiś cel to można liczyć na członków grupy. Każdy dodany post to włożenie swojego czasu, swojej pracy i swojego serca, bo każdy chce, żeby post był dopieszczony i spodobał się innym czytelnikom;) Oby tak dalej! Nie damy się na pewno bez walki ;D
+45 głosów
Lip 6, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Tak, to nie jest tylko serial. Dla starych babć do tego .
Kr3jzoL Użytkownik 15,924 pkt
Zaskakujące jest, że fandomy posiadające więcej fanów tak słabo sobie poradziły w porównaniu do tych malutkich jeszcze fandomów. Wydaje mi się, że to kwestia podejścia.
Najważniejszy będzie konkurs wiedzy, tak więc dużo może się wydarzyć, a nie wątpię, że będzie zupełnie inaczej niż wszyscy na początku przewidywali.
Gratulacje dla wszystkich fandomów. Rywalizacja trwa w najlepsze, więc niech nikt się nie poddaje.
+43 głosów
Lip 6, 2017
Haseki T. Użytkownik 6,172 pkt
#TeamKosemWspaniałeStuleciePolskaDoBoju !!!!!! Rozwalimy tą stronkę <3 <3 Pokażmy siłę Sułtanki Kosem i przesyłajmy pozdrowienia <3 <3
+42 głosów
Lip 6, 2017
D. Użytkownik -12,948 pkt
Cudownie, że mamy okazję brać udział w tej bitwie! Do boju Wspaniałe Stulecie!!!!!!! Jestem taka szczęśliwa, że poznałam takich świetnych ludzi! Gdyby nie bitwa fandomów to nie wiedziałabym jak niesamowicie zintegrowaną, zgraną i wspólnie działającą ekipą jesteśmy! A jeszcze do tego jakich mądrych, inteligentnych, dowcipnych i cudownych ludzi w niej mamy! Już pominąwszy nasze pierwsze miejsce w bitwie, to największym szczęściem jest odzyskanie wiary w człowieka! Uwielbiam Was wszystkich, na czele z naszą niezastąpioną i zagrzewającą nas do walki VALIDE!
+41 głosów
Lip 6, 2017
mloda34 Użytkownik 3,489 pkt
Kosem Wspaniałe Stulecie Polska ma tę moc bo z nami jest VALIDE!!!!! :D
+38 głosów
Lip 6, 2017
Waleczny P. Użytkownik 88,548 pkt
Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że grupa Kosem Wspaniałe Stulecie Polska jest ... NAJLEPSZA ! Świetnie sobie poradziliśmy hatunki i hatuny :) Dziwi mnie to, że niektóre grupy są liczniejsze od naszych, ale my jesteśmy najaktywniejsi. Mimo tego gratuluję wszystkim i życzę powodzenia w dalszej walce ;)
+38 głosów
Lip 6, 2017
Kostka Użytkownik 3,944 pkt
Aaaa!!!!! Tak jest któż  inny mógłby być na puerwszym miejscu .. haaa KWSP rzadza !!! A to dopiero  poczatek, rozniesiemy wszystkich !!!!
+36 głosów
Lip 6, 2017
Doro E.B. Użytkownik 50,265 pkt
Wspaniałe Stulecie i Wspaniałe Stulecie Kosem, to nie seriale... To nasze "równoległe życie"... Przed kolejnym odcinkiem rozmyślamy nad tym, co tam ciekawego w Imperium Osmańskim się wydarzy... W trakcie oglądania ŻYJEMY tym ,co tam się dzieje a po zakończonej emisji... Przeżywamy to, co się wydarzyło. A w międzyczasie... Próbujemy "zejść na ziemię"... Co mi po śmierci Sultana Ahmeda zajęło jakiś tydzień ;-)
Jak więc mamy nie być aktywnymi, skoro Wspaniałę Stulecie to nasze drugie imię? ;-) Mamy to w genach... Rzecz nabyta, ale tak mocno już zakorzeniona, że stała się częścią integralną naszych organizmów.... A na pewno umysłów :-D
No i jak się ma TAKĄ VALIDE na czele grupy, jak nasza... Plus oczywicie wspierające ją Sultanki i Paszowie... Mamy swój własny Harem, w którym nikt nikomu głów nie ścina a i intryg miłosnych nie ma :-D
Podsumowując, zapraszamy do nas :-)
+36 głosów
Lip 6, 2017
Mczaki212 Użytkownik 871 pkt
Pierwsze miejsce nie jest zaskoczeniem, ale co do reszty to myślałam, ze wyniki będą inne. Gratuluje wszystkim grupom!
+35 głosów
Lip 6, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 pkt
Moja córka mówi do mnie dzisiaj tak: mamusiu już zostaw tą bitwę, nie walcz tak z nimi , nie kopie się leżącego i proszę zrób mi obiad wreszcie  :-)  hahahahahahaha
+35 głosów
Lip 6, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,245,041 pkt
hahahahahah :D
Ania Ornoch Użytkownik 3,257 pkt
Uwielbiam naszą grupę czyli KWSP!
+34 głosów
Lip 6, 2017
Doro E.B. Użytkownik 50,265 pkt
I tak sobie myślę.... Gdy dyrekcja TVP zerknie na ten ranking, to nie tylko wznowi na antenie tvp1 drugą część finałowego sezonu WS Sultanka Kosem, ale z rozpędu nakręcą własną kontynuację losów potomków Kosem, bo pogardzić TAKĄ rzeszą fanów... ;-)
+33 głosów
Lip 6, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 pkt
U nas to jest tak- jedna trzyma Kose a reszta za nią podąża  ;-)
+32 głosów
Lip 6, 2017
Doro E.B. Użytkownik 50,265 pkt
Haha! Jak baranki na rzeź :-D
Kamil Kowalski Użytkownik 263 pkt
#Kösemgórą
+30 głosów
Lip 6, 2017
Mika Użytkownik 29,628 pkt
Jest Wspaniale Stulecie  to musi byc wspaniala grupa z nasza wspaniala Valide...
+30 głosów
Lip 6, 2017
R. 17 Użytkownik 56,932 pkt
Murad sułtan jest dla nas przykładem i jak on do celu podążać będziemy. My "poddani" Valide walczyć będziemy i nie zawiedziemy. Innym grupą życzę powodzenia bo liczy się wkład i chęć zwyciężenia. Niech grupy jak armia napierają i system oraz sprzęt do czerwoności rozgrzewają. Aby cieszyć się ze zwycięstwa i oko radować teraz musimy rywalizować. A czym jest ta walka w obliczu renomy i zdobyczy czy to się później liczy ? Społeczność Fandoms.pl powodzenia ale grupa Kosem Wspaniałe Stulecie Polska łatwo się nie poddaje bo Murada i Valide w orężu mamy.
+30 głosów
Lip 6, 2017
Haseki Hurrem Sultan Użytkownik 953 pkt
Oczywiscie,ze wspaniale stulecie :)
+30 głosów
Lip 6, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
No tak .Jak "wspaniałe stulecie" będzie na pierwszym miejscu przeganiając o lata świetlne tych z drugiego to dostanie 16 punktów a oni 14 1 kategorii ilość osób. W kategorii ilość punktów zdobytych dla fandomów "Wspaniałe stulecie " 16 a drugie miejsce 14. A "wspaniałe stulecie " ma punktów 77326  a drugie miejsce 6196. Jakieś premie powinny być przewidziane. Nie inaczej. Bo wam tabele rozwalimy .
+29 głosów
Lip 6, 2017
Ewa Urbańska Użytkownik 32 pkt
A ja mam troje ,,książąt,, to do premii dodatkowa premia...
DirectionerForever97 Użytkownik 109,334 pkt
Nie sądziłam że tak fandoms.pl się odrodzi pamiętam jak w styczniu 2016 powstał i było tutaj mnóstwo ludzi ale teraz ta liczba jest 3-4x większa :o Jestem niesamowicie dumna z ciebie Piter że w ogóle wpadłeś na pomysł stworzenia fandoms.pl :o ♥ Dzięki tej stronie inne fandomy mogą się wzajemnie poznać oraz obalić fałszywe stereotypy ♥ Brawa należą się dla wszystkich fandomów serialowych bo naprawdę niesamowicie się starają ♥ Szczególne brawa należy się mojemu ulubionemu serialowi czyli Wspaniałemu Stuleciu ♥ Jesteście genialni :D Nie sądziłam że tyle was tutaj jest :o ♥
+29 głosów
Lip 6, 2017
Doro E.B. Użytkownik 50,265 pkt
Jesteśmy i pozdrawiamy serdecznie :-)
Kinga Nosek Użytkownik 169,909 pkt
Jestem z nas taka dumna, Oncers! <3 Zresztą nic dziwnego, na każdym kroku i z każdym postem pokazujemy, że choć jest nas tak malutko, jesteśmy bardzo zgrani i potrafimy jak najlepiej przekazać nasze myśli. Cieszę się, że mogę stanowić część tak wspaniałej grupy, która jest de facto jedną wielką rodziną. Wierzę, że teraz nie będzie dla nas żadnych trudności, bo razem damy radę wszystkiemu. ♥
+28 głosów
Lip 6, 2017
kacper0623 Użytkownik 307,191 pkt
Leave the past and all it scars <3
anonim Użytkownik
#WSPANIALESTULECIEFOREVER !!!!!
+28 głosów
Lip 6, 2017
anetakarmela Użytkownik 2,042 pkt
Co tu dużo mówić jesteśmy najlepsi. Duża siła na pewno leży wśród naszych organizatorek. Wkładają dużo pracy i potrafią nas zmobilizować. Cieszę się że jestem wśród was.
+28 głosów
Lip 6, 2017
Alaja Użytkownik 5,433 pkt
Na samym początku bardzo gratuluję fanom Wspaniałego Stulecia, brawo za zaangażowanie! Widać jak bardzo się jednoczycie i piszecie treści, które przyciągają. Ja jako osoba, która trzyma kciuki za inny fandom ( w tym przypadku jest to Violetta) na pewno będę starała się pisać więcej wartościowych postów i może zachęcę kogoś do pomocy, jednakże bardzo się cieszę, że jesteśmy tak wysoko, ponieważ szczerze myślałam, że będziemy trochę niżej. Trzymam kciuki za każdy fandom i cieszę się, że wszystko odbywa się bez kłótni! Oby tak dalej!
+28 głosów
Lip 6, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 pkt
Obejrzyj Wspaniałe Stulecie, pozdrawiam  :-)
No One of TheHundred Użytkownik 95,197 pkt
Brawo dla wszystkich za wysiłek i ciężką pracę. Nie spodziewałem się, że Wspaniałe Stulecie ma aż tylu fanów!
Jednak moje serce jest z The 100, które nie wypadło najgorzej. Teraz będzie tylko lepiej. Zróbmy to tak jak Lexa wygrała bitwę z Ronanem, jak Octavia wygrała Konklawe. Wierzę, że nam się uda i na następnym ogłoszeniu wyników będziemy w czołówce!
Zróbmy to dla Lincolna, Lexy, Sinclara, Jaspera i wszystkich innych! Nie dajmy opętać się A.L.I.E. tylko bądźmy jak Becca Pramheda!
Jeszcze kilka słów o Dzikiej Karcie. Walczcie zacięcie, nie poddawajcie się, bo być może to wy dołączycie do Bitwy Fandomów! Powodzenia w szczególności dla American Horror Story!
+27 głosów
Lip 6, 2017
paulincia0045 Użytkownik 15 pkt
May we meet again w finale! ❤
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,752 pkt
Wspaniały wynik Wspaniałego Stulecia
+27 głosów
Lip 6, 2017
Yasemin Użytkownik 5,394 pkt
Nasz fandom Kosem Wspaniałe Stulecie Polska jest Najlepszy. Gorliwością i absolutnie fenomenalnym zaangażowaniem wybijemy się na szczyty ;-)
+27 głosów
Lip 6, 2017
Ewa Urbańska Użytkownik 32 pkt
Niektórzy zaniedlugo straca robotę  w pracy się pracuje a nie komentuje... chociaż często się nie udzielałam, to się cieszę że jej członkiem zostałam. Że to grupa wyjatkowa juz wiedzą na świecie, bo to grupa WSPANIAŁE STULECIE!!!!!!!
kacper0623 Użytkownik 307,191 pkt
Oncers udało nam się ! Gratulujemy również pozostałym fandomom <3
+25 głosów
Lip 6, 2017
likaalonso Użytkownik 229,203 pkt
Mój kochany fandom oncers mnie zaskoczył! W porównaniu do pozostałych grup pod względem ilości członków jesteśmy na samym dole,  a tutaj na fandoms dajemy sobie świetnie radę i jakością pobilismy kosem, jesteśmy z tego powodu tak zadowoleni i dumni! Widać,  że szansa wzięcia udziału w bitwie fandomow została przez nas dobrze wykorzystana! Dziękujemy za wsparcie!❤

ONCERS ALWAYS WINS!

A teraz szczególnie podziękowania dla Kacpra,  Kingi, Julii, Natali, Michała oraz Diany za niesamowite posty i punkty dla naszego fandomu, kocham Was niesamowicie! ❤
+25 głosów
Lip 6, 2017
EvilRegal_77 Użytkownik 161,205 pkt
Wspaniały fandom! ❤️
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,561 pkt
Osobiscie trzymam kciuki za te wszystkie fandomy, które do tej pory się mniej zaangażowali. Wierzę w nie i liczę, że się nie poddadzą, bo jeszcze wiele przed nimi.
Uważam, że świetnie nasz fandom działa i się angażuje, jednak żałuję, że jest nas tak mało. Jednakże widać, że nasze teksty i postg dochodzą do coraz większej ilości odbiorców i coraz więcej ludzi ma chęć poznać nas serial. Głównie nam o to chodzi, by przedstawić serial w dobrym świetle i ukazać jego zalety.
Jestem dumna i szczęśliwa, ze my - Oncers - jako mniej liczny fandom udało nam się zajść tak wysoko. Uważam również, że tutaj wcale ilość ludzi nie ma tak ogromnego znaczenia, ja zaangażowanie i zgranie. Gratulacje dla innych fandomów i życzę powodzenia wszystkim oraz dziękuję, że mamy szansę reprezentować OUaT :) <3
Mam nadzieję, że utrzymamy formę i pokażemy siłę mniejszego fandomu, ale za to silnego.
+24 głosów
Lip 6, 2017
Mehvibe Użytkownik 13,952 pkt
Nie dziwię się, że Wspaniałe Stulecie prowadzi - to w końcu najlepszy serial, który zasługuje na najlepszych widzów. Jestem dumna, że mogę zbierać punkty dla tego fandomu. Nawet jeśli nie wygra, to ja i tak wiem, że jest Muhteşem! <3
+24 głosów
Lip 6, 2017
Valide Safiye Sultan Użytkownik 3,076 pkt
" Nikt nie może być pewny zwycięstwa" Może. My zwyciężymy.
+24 głosów
Lip 6, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
my nie jesteśmy pewni .My wiemy Ha  Ha
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 pkt
Zjednoczona Osmańska grupa do boju stanęła
o głosy i sympatię widzów, więc opisywać zaczęła
serial, co ich zjednoczył - "Wspaniałe Stulecie"
który stał się hitem w Polsce i na całym świecie.
I tak zwyczajny FANDOMS.PL dotąd mi nie- znany
stał się miejscem bitwy przez nas odwiedzanym.
Tutaj zamieszczamy wszystkie materiały
o naszym serialu wartym każdej pochwały.
Bo prócz wygrania bitwy o coś jeszcze tu chodzi-
byście zrozumieli że  i starzy i młodzi
wszyscy pokochają Wspaniałe Stulecie
więc czytajcie posty, z nich wszystkiego się dowiecie.  :-)
+23 głosów
Lip 6, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 pkt
WSK najlepsze  :-)
+21 głosów
Lip 6, 2017
JakubWichowski Użytkownik 212,895 pkt
Dużym zaskoczeniem dla mnie jest pozycja Riverdale, jak dla mnie jest to bardzo niska lokata, natomiast jestem pozytywnie zaskoczony pozycją serialu Soy Luna, mimo, że zbieram punkty dla Riverdale to życzę powodzenia wszystkim fandomom, mam nadzięję, że tym razem będzie czysta rywalizacja bez żadnych nieprzyjemnych sytuacji.
+20 głosów
Lip 6, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,245,041 pkt
administratorzy Riverdale czekają na dostępy do moderacji od nas dla ich fandomu, wówczas chcą się bardziej zaangażować właśnie :)
R. 17 Użytkownik 56,932 pkt
"Rzeki przepłyniemy ,mury pokonamy" dla grupy Wspaniałe stulecie wszystkie swe talenty ujawnimy i się dla zwycięstwa zjednoczymy. Wspierać będziemy i bawić dobrze jak w rodzinie a nazwa naszej grupy zajdzie wysoko i w świat wypłynie by sławić naszej Valide imię.
+20 głosów
Lip 6, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Doro E. Brojek
nie nie nie
Jak TVP zobaczy ten sukces to nie nakręci dalszych losów Kosem
Oni nakręcą o Piaście Kołodzieju i Rzepisze ha ha
+19 głosów
Lip 6, 2017
Martyna Wajer Użytkownik 142,266 pkt
Soy luna <3 trzymam kciuki za nasz fandom i mam nadzieję, że będziemy jeszcze wyżej. Chociaż ciężko rywalizować z fanami wspaniałego stulecia , ale wierzę, że damy radę <3
+18 głosów
Lip 6, 2017
Natalia Gacia Użytkownik 26,427 pkt
Brawo dla Oncers!!! wierzę w to, że będzie jeszcze lepiej <3
+17 głosów
Lip 6, 2017
Angelika z Setki Użytkownik 55,738 pkt
Ja wspieram 13rw i myślę, że idzie nam nie najgorzej <3
+17 głosów
Lip 6, 2017
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Wspieram Supernatural, ale widzę że nie idzie im za dobrze.  Chciałabym jakoś im pomóc, ale już sama nie wiem co robić. Chyba muszę jeszcze bardziej zacząć się starać ze zbieraniem punktów i pisaniem postów, bo inaczej czarno to widzę oj czarno. Do tego mam dylemat bo chciałabym tez pomagać Teen Wolf, ale mogę zbierać tylko dla jednego fandom. Wspaniałe Stulecie nie jest zaskoczeniem, ale biorąc pod uwagę ilość ich reprezentantów a ilość w innych fandomach nie było co myśleć że będzie inaczej. Oj będzie trzeba sie bardziej starać, ale z ilością napływających postów boję się, że moje będą czekać w kolejce jak zacznę je dodawać :D
+17 głosów
Lip 6, 2017
mwsmenie Użytkownik 937,501 pkt
Ja to sie cieszę ze aż tyle osob sie w to zaangażowało. Oczywiście moje serce jest oddane The100, lecz życzę powodzenia każdemu! Liczę jeszcze na nieoczekiwane zwroty akcji, które w tym programie bardzo, bardzo często następują :D Ci którzy nie wiedza mogą sie nie raz zdziwić Haha! O, i chce jeszcze pogratulować wszyyystkim za to ze maja tyle pomysłów na tak wspaniale posty! Wiele z nich coraz bardziej przekonuje mnie do wystartowania z nowymi seriami.
+17 głosów
Lip 6, 2017
Martyna z Setki Użytkownik 67,734 pkt
Ja nadal wierzę, że nasz fandom The 100, który mogę chyba nazwać Setkonators (xd) złączy się w koalicji jak wszystkie klany i razem, jako Wonkru dosięgniemy szczytu! W końcu jesteśmy jedną wielką rodziną. Myślę, że polski fandom pomimo wszystko jest trochę rozleniwiony, w porównaniu na przykład do francuskiego, o którym wszędzie słychać. Mam nadzieję, że to poprawi się w następnych dniach. Dziwi mnie trochę pozycja AHS oraz Prison Break, a najbardziej to chyba TVD, przecież te seriale są nad wyraz popularne! No cóż, zostaje mi tylko życzyć powodzenia i wrócić do pisania postów.
+17 głosów
Lip 6, 2017
anonim Użytkownik
Jestem dumna z fandomu Soy Luny
+17 głosów
Lip 6, 2017
Sumienie Użytkownik 641,438 pkt
Ale sie ciesze,że Violetta jest tak wysoko!
Gratki dla wszystkich!
+16 głosów
Lip 6, 2017
Tessiaak Użytkownik 48,466 pkt
Cieszę się, że Shadowhunters jest tak wysoko, co mimo wszystko jest trudne bo na stronie jest nas niewielu ;D

Runy, stela i Anioła Dary, bitwę fandomów seriali, MY SHADOWHUNTERS wygramy.
+16 głosów
Lip 6, 2017
jowis Użytkownik 1,460 pkt
BRAWO MY :) Najlepsza, najbardziej zgrana grupa :) Tak trzymać :) To nie tylko serial!!!!
+16 głosów
Lip 6, 2017
agat.pe Użytkownik 18,273 pkt
Naszą siłą jest współpraca!!! Jeden za wszystkich wszyscy za jednego! Nie pokazaliśmy jeszcze wszystkiego na co nas stać!!!
+16 głosów
Lip 6, 2017
Sultan_Lady Użytkownik 1,401 pkt
Nie mogło być inaczej w końcu KWSP jest najlepszym serialem, nauczycielem życia i przewodnikiem po Turcji
+15 głosów
Lip 7, 2017
No One of TheHundred Użytkownik 95,197 pkt
Fani The 100, uda nam się !<3
+14 głosów
Lip 6, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,245,041 pkt
idzie Wam coraz lepiej, tak trzymać :)

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
262 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 260 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 24542 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!
 1. emilkagraczyk
  4123 punktów
 2. Oliwia Płaczkiewicz
  484 punktów
 3. Mateusz Noga
  402 punktów
 4. GosiaDAISY
  2 punktów

Największe fandomy

 1. Riverdale
  157 osób
 2. Ananasy Sylwii
  130 osób
 3. Bambinos
  125 osób
 4. The 100
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  118 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  67 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  39 osób
 10. Domisiaki
  36 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  19 osób
 15. Remonators
  16 osób
 16. Misiaki Sysi
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  8 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Sonbird Team
  4 osób
 24. Life Is Strange
  3 osób
 25. The Good Place
  3 osób
 26. PC
  2 osób
 27. Nintendo
  2 osób
 1. Riverdale
  494366 punktów
 2. Bartek Lovers
  40055 punktów
 3. Supiwerki
  38201 punktów
 4. The 100
  35110 punktów
 5. SikorskiSquad
  31953 punktów
 6. Young Stars Festival
  27710 punktów
 7. SERIALE
  24245 punktów
 8. GRY
  22069 punktów
 9. Life Is Strange
  20562 punktów
 10. Arturonators
  19372 punktów
 11. Domisiaki
  17782 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17166 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  17105 punktów
 14. Famous In Love
  16949 punktów
 15. Once Upon A Time
  15885 punktów
 16. Ananasy Sylwii
  15822 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  12308 punktów
 18. YOUNG STARS
  12072 punktów
 19. Pretty Little Liars
  11864 punktów
 20. Remonators
  9894 punktów
 21. Eurowizja
  9612 punktów
 22. GWIAZDY YOUNG STARS
  8773 punktów
 23. Dua Lipa
  7768 punktów
 24. Forza
  6495 punktów
 25. TALENTY
  6257 punktów
 26. Playstation VR
  5989 punktów
 27. MUZYKA
  5365 punktów
 28. Nintendo
  5109 punktów
 29. Detroit
  4928 punktów
 30. Tomb Raider
  4865 punktów
 31. INNE
  4492 punktów
 32. KSIĄŻKI
  4466 punktów
 33. Progress Armia
  4241 punktów
 34. The Originals
  4154 punktów
 35. Sonbird Team
  4135 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  4118 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3935 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3779 punktów
 39. Stranger Things
  3191 punktów
 40. Potterheads
  3045 punktów
 41. K-Pop
  2667 punktów
 42. Bambinos
  2649 punktów
 43. Young Stars News
  2649 punktów
 44. American Horror Story
  2519 punktów
 45. FILMY
  2507 punktów
 46. God Of War
  2477 punktów
 47. Sport
  2383 punktów
 48. Kortezjanie
  2072 punktów
 49. Puthinators
  1908 punktów
 50. Sony Playstation
  1313 punktów
 51. Przygodowe
  1150 punktów