NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)
+34 głosów

Za nami pierwszy tydzień rywalizacji o aż 16 punktów w Bitwie Fandomów . Żeby wygrać, trzeba zdobyć największą ilość pkt w serwisie, mieć najlepszą skuteczność oraz najliczniejszą reprezentację . Komu się udało ? Sprawdźcie !

Zasady obliczania rankingu fandomu w Bitwie Fandomów

To pierwszy raz, gdy prezentujemy ranking, dlatego postanowiliśmy poświęcić temu jeden akapit, abyście mogli zrozumieć zasady obliczania rankingu w programie. Postanowiliśmy brać pod uwagę 3 kluczowe elementy - ilość, jakość i skuteczność . Efektem jest możliwie uczciwy ranking fandomów w serwisie, ktory mamy nadzieję spotka się z Waszym uznaniem :)


Wytłumaczmy teraz skąd wzięły się te liczby:

- ilość osób zbierających punkty dla fandomu - jest to ilość osób, które podczas rejestracji / w panelu ustawień (tutaj) wybrały dany fandom

- średnio pkt na osobę - jest to matematyczny wynik wynikający z podzielenia ilości zdobytych punktów przez fandom do ilości osób, które zbierają pkt na fandom .

- ilość punktów zdobytych dla fandomu - jest to ilość punktow, jakie łącznie zdobyły osoby zbierające na dany fandom (które wybrały podczas rejestracji / w panelu ustaiweń dany fandom) .


CZYM JEST KOLUMNA WYNIK? To bardzo proste - za 1 miejsce w danej kategorii dajemy 16 "dużych" punktów, za ostatnie - 1 . 


SKĄD OSTATECZNY WYNIK W POSTACI ILOŚCI PUNKTÓW DLA FANDOMU W BITWIE? (ost. kolumna) Jest to po prostu średnia arytmetyczna wyniku z każdej z trzech kategorii. (średnia z kolumny WYNIK dla ilości, jakości i skuteczności każdego fandomu) . 


JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAŁO W NASTĘPNYCH TYGODNIACH ? Jeśli np. fandom w aktualnym tygodniu zfobędzie załóżmy 12 punktów do Bitwy, ale w kolejnym już 6 punktów , wówczas w Bitwie po ostatnim wygenerowaniu rankingu fandom otrzyma 9 punktów. Stosujemy tu więc także zasadę średniej arytmetycznej z wszystkich wyników fandomu w każdym tygodniu akcji .

RANKING - TYDZIEŃ 1 - fandomy biorące udział w programie

Ranking nie pozostawia złudzeń - bezwzględnie najsilniejszym fandomem w serwisie jest fandom Wspaniałego Stulecia . Ten dosłownie rozgromił rywali w ilości zdobytych punktów (do minionej niedzieli włącznie) , oraz uzyskał aż 3x większą reprezentację mimo, że nie jest największym fandomem w programie. Ustąpił jedynie fandomowi Once Upon A Time pod względem jakości reprezentacji . Należą się wielkie gratulacje obu fandomom - pokazujecie, że Wasz serial jest dla Was ważny, macie o nim wielką wiedzą i umiecie się zgrać w takich sytuacjach . Gratulujemy !


Dobry wynik uzyskały także fandomy Soy Luny i Violetty , natomiast najliczniejsze fandomy - 13 Reasons Why, RIverdale i SKAM ustępują czołówce - z pewnością większe zaangażowanie członków i większa ich ilości da wyraźne efekty i pozwoli podjąć równą rywalizację z najlepszymi fandomami zestawienia. 


Bardzo dobrze radzą sobie tez fani Shadowhunters - choć jest ich niewielu na stronie, to piszą dobre, interesujące społeczność teksty.


Na pewno większe zaangażowanie jest niezbędne dla fanów Supernatural, Sherlocka, Pretty LIttle Liars, The 100 (tu akurat sytuacja się zmienia się na plus z początkiem tego tygodnia), Teen Wolf, Sprawiedliwi, The Walking Dead i Flarrow . Trzymamy za Was kciuki i zapraszamy do wspólnej zabawy !


Ranking uwzględnia aktywność do minionej niedzieli włącznie (tj. 2 lipca) . Aktualne aktywności wchodzą w grę dla nowych aktywności .

Jak w/w ranking wpłynie na fandomy w nadchodzącej Bitwie?

Dość nieznacznie - wszystkie fandomy uzyskały zbliżony wynik punktacji, choć jak wiemy każdy punkt w piątkowej Bitwie będzie na wagę złota . Bitwę piątkową z najwyższym rezultatem rozpoczną Violetta i 13 Reasons Why (po 11 punktów) , 10 punktów na koncie zdobyli fani Riverdale , a 9 - fani SKAM . Różnice są więc niewielkie i w wyniku aktywności na Fandoms.pl żaden fandom nie wypracował wyraźnej przewagi nad pozostałymi .


Ciekawiej wygląda sytuacja w kontekście drugiej Bitwy - za tydzień w grupie B . Jeśli nic się nie zmieni w tym tygodniu (a raczej się zmieni), najwięcej punktow na start będą mieć fani Pretty Little Liars i Sherlocka (po 7 punktów), ale już tylko 2 punkty na koncie na start dostaną fani The Walking Dead a tylko 1 punkt - fani Flarrow - w tym wypadku mamy więc 5-6 punktową przewagę dwóch pierwszych fandomów. To bardzo dużo i może przesądzić o wyniku tej Bitwy .


Pamiętajmy, że w Bitwie oprócz punktów za Fandoms.pl (max 16), zdobyć będzie można jeszcze punkty za quiz wiedzy (max 15), punkty za działania zasięgowe - twitter, głosowanie reakcjami, smsy, zakupy w Komputroniku (max 16) oraz premie telefoniczne (max 5) i głosowanie na stronie głównej (max 4) w każdej piątkowej Bitwie, w ktorej bierze udział dany fandom.

Ranking ubiegających się o Dziką Kartę

W rankingu fandomów ubiegających się o dziką kartę mamy tak naprawdę 5 z nich, którzy podeszli do zabawy realnie i którzy do tej pory się w tej materii nie poddali - przynajmniej w pierwszym tygodniu akcji. Najlepiej wypadli fani Famous In Love , którzy mają szansę otrzymać angaż do programu. Dobry rezultat zdobyli tez fani American Horror Story (najbardziej widoczni w serwisie pod względem nowych tresci z całej 5-ki) , Na Dobre i Na Złe oraz Stranger Things . Swoich reprezentantów zarejestrowani fani Pamiętników Wampirów , ktorzy jednak okazali się niezbyt skuteczni. Fani Orange is The New Black, Lucifer, Policjantek i Policjantów oraz Prison Break ... nie wykazali żadnej aktywnosci w serwisie w zeszłym tygodniu.

Większa aktywność już od teraz - fandomy w najbliższych dniach otrzymają prawa moderacji w serwisie

W najbliższych dniach ranking może się jednak znacząco odmienić . Wszystko to dlatego, że fandomy otrzymają prawa moderacji ich treści w serwisie. Zgodnie z ustaleniami sprzed paru dni, będą mogli wyznaczyć swoich administratorów (współpracujących bezpośrednio z nami, mających najwięcej uprawnień m.in. umieszczanie treści na glówną), moderatorów (współpracujących bezpośrednio z administratorami, mających prawa akceptowania / odrzucania postów do umieszczania w serwisie (bez głównej) , edycji, korekty etc. nadsyłanych dla danego fandomu treści) oraz ekspertów (współpracujących bezpośrednio z moderatorami i administratorami) - mających prawa pisania w serwisie bez moderacji (za których "głową" odpowiada ten, który nominował daną osobę na eksperta) . 


Każdy fandom będzie mógł wyznaczyć : maksymalnie 2 administratorów (głównego i zastępcę), maksymalnie 3 moderatorów oraz maksymalnie 5 ekspertów . Tym samym każdy fandom będzie mógł wyznaczyć sobie 10 osób, które z danego fandomu otrzymają uprawnienia specjalne .


Liczba uprawnień dla fandomów będzie rosła. 


Fandomy współpracujące z nami są proszone o wspólny udział w crosspromocji serwisu . Zasada jest prosta - nie ma Was, nie ma nas. Jeśli chcecie, by serwis przetrwał a Wasze fandomy mogły się rozwijać, prosimy o umieszczanie linków do akceptowanych przez Was treści na Waszych grupach etc.  Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc !

Jak wypadł Wasz fandom? Jak zamierzacie poprawić swoje wyniki ? Za kogo trzymacie kciuki ?

Na odpowiedzi na te włąśnie w/w pytania czekamy w komentarzach :) Piszcie ! :)

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
1
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 7423 punktów za:

Jakość:20Popularność:6323
Wsparcie:211Ocena i wartość ocen:34
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:700
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Piotr Baranowski Użytkownik 1,186,413 punktów 2 11 101
6,323 czytelników Lip 6, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

70 Komentarzy

Valide Użytkownik 235,447 punktów 1 9 157
Jestem dumna, że członkowie mojej grupy są aż tak zgrani w takich akcjach. Tworzymy grupę już od ponad dwóch lat i jesteśmy jedną wielką rodziną! Dla nas nie ma już rzeczy niemożliwych! Dziękuję Wam, Kochani, że jesteście z nami! Kosem Wspaniałe Stulecie Polska do boju!!!
+55 głosów
Acedia00 Użytkownik 14,520 punktów 3 43
Bo Wspaniałe Stulecie to nie jest tylko serial;) Do tego widać, że jeśli chce się osiągnąć jakiś cel to można liczyć na członków grupy. Każdy dodany post to włożenie swojego czasu, swojej pracy i swojego serca, bo każdy chce, żeby post był dopieszczony i spodobał się innym czytelnikom;) Oby tak dalej! Nie damy się na pewno bez walki ;D
+45 głosów
Kr3jzoL Użytkownik 15,924 punktów 4 49
Zaskakujące jest, że fandomy posiadające więcej fanów tak słabo sobie poradziły w porównaniu do tych malutkich jeszcze fandomów. Wydaje mi się, że to kwestia podejścia.
Najważniejszy będzie konkurs wiedzy, tak więc dużo może się wydarzyć, a nie wątpię, że będzie zupełnie inaczej niż wszyscy na początku przewidywali.
Gratulacje dla wszystkich fandomów. Rywalizacja trwa w najlepsze, więc niech nikt się nie poddaje.
+43 głosów
Haseki T. Użytkownik 6,172 punktów 14
#TeamKosemWspaniałeStuleciePolskaDoBoju !!!!!! Rozwalimy tą stronkę <3 <3 Pokażmy siłę Sułtanki Kosem i przesyłajmy pozdrowienia <3 <3
+42 głosów
D. Użytkownik -12,948 punktów 3 82
Cudownie, że mamy okazję brać udział w tej bitwie! Do boju Wspaniałe Stulecie!!!!!!! Jestem taka szczęśliwa, że poznałam takich świetnych ludzi! Gdyby nie bitwa fandomów to nie wiedziałabym jak niesamowicie zintegrowaną, zgraną i wspólnie działającą ekipą jesteśmy! A jeszcze do tego jakich mądrych, inteligentnych, dowcipnych i cudownych ludzi w niej mamy! Już pominąwszy nasze pierwsze miejsce w bitwie, to największym szczęściem jest odzyskanie wiary w człowieka! Uwielbiam Was wszystkich, na czele z naszą niezastąpioną i zagrzewającą nas do walki VALIDE!
+41 głosów
mloda34 Użytkownik 3,489 punktów 24
Kosem Wspaniałe Stulecie Polska ma tę moc bo z nami jest VALIDE!!!!!
+38 głosów
Waleczny P. Użytkownik 88,546 punktów 2 3 88
Nikt nie powinien mieć wątpliwości, że grupa Kosem Wspaniałe Stulecie Polska jest ... NAJLEPSZA ! Świetnie sobie poradziliśmy hatunki i hatuny Dziwi mnie to, że niektóre grupy są liczniejsze od naszych, ale my jesteśmy najaktywniejsi. Mimo tego gratuluję wszystkim i życzę powodzenia w dalszej walce ;)
+38 głosów
Kostka Użytkownik 3,944 punktów 16
Aaaa!!!!! Tak jest któż  inny mógłby być na puerwszym miejscu .. haaa KWSP rzadza !!! A to dopiero  poczatek, rozniesiemy wszystkich !!!!
+36 głosów
Doro E.B. Użytkownik 50,265 punktów 3 65
Wspaniałe Stulecie i Wspaniałe Stulecie Kosem, to nie seriale... To nasze "równoległe życie"... Przed kolejnym odcinkiem rozmyślamy nad tym, co tam ciekawego w Imperium Osmańskim się wydarzy... W trakcie oglądania ŻYJEMY tym ,co tam się dzieje a po zakończonej emisji... Przeżywamy to, co się wydarzyło. A w międzyczasie... Próbujemy "zejść na ziemię"... Co mi po śmierci Sultana Ahmeda zajęło jakiś tydzień ;-)
Jak więc mamy nie być aktywnymi, skoro Wspaniałę Stulecie to nasze drugie imię? ;-) Mamy to w genach... Rzecz nabyta, ale tak mocno już zakorzeniona, że stała się częścią integralną naszych organizmów.... A na pewno umysłów :-D
No i jak się ma TAKĄ VALIDE na czele grupy, jak nasza... Plus oczywicie wspierające ją Sultanki i Paszowie... Mamy swój własny Harem, w którym nikt nikomu głów nie ścina a i intryg miłosnych nie ma :-D
Podsumowując, zapraszamy do nas :-)
+36 głosów
Mczaki212 Użytkownik 871 punktów 5
Pierwsze miejsce nie jest zaskoczeniem, ale co do reszty to myślałam, ze wyniki będą inne. Gratuluje wszystkim grupom!
+35 głosów
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
Moja córka mówi do mnie dzisiaj tak: mamusiu już zostaw tą bitwę, nie walcz tak z nimi , nie kopie się leżącego i proszę zrób mi obiad wreszcie  :-)  hahahahahahaha
+35 głosów
Ania Ornoch Użytkownik 3,257 punktów 7
Uwielbiam naszą grupę czyli KWSP!
+34 głosów
Doro E.B. Użytkownik 50,265 punktów 3 65
I tak sobie myślę.... Gdy dyrekcja TVP zerknie na ten ranking, to nie tylko wznowi na antenie tvp1 drugą część finałowego sezonu WS Sultanka Kosem, ale z rozpędu nakręcą własną kontynuację losów potomków Kosem, bo pogardzić TAKĄ rzeszą fanów... ;-)
+33 głosów
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
U nas to jest tak- jedna trzyma Kose a reszta za nią podąża  ;-)
+32 głosów
Kamil Kowalski Użytkownik 263 punktów 5
#Kösemgórą
+30 głosów
Mika Użytkownik 29,628 punktów 2 21
Jest Wspaniale Stulecie  to musi byc wspaniala grupa z nasza wspaniala Valide...
+30 głosów
R. 17 Użytkownik 56,932 punktów 2 52
Murad sułtan jest dla nas przykładem i jak on do celu podążać będziemy. My "poddani" Valide walczyć będziemy i nie zawiedziemy. Innym grupą życzę powodzenia bo liczy się wkład i chęć zwyciężenia. Niech grupy jak armia napierają i system oraz sprzęt do czerwoności rozgrzewają. Aby cieszyć się ze zwycięstwa i oko radować teraz musimy rywalizować. A czym jest ta walka w obliczu renomy i zdobyczy czy to się później liczy ? Społeczność Fandoms.pl powodzenia ale grupa Kosem Wspaniałe Stulecie Polska łatwo się nie poddaje bo Murada i Valide w orężu mamy.
+30 głosów
Haseki Hurrem Sultan Użytkownik 953 punktów 4
Oczywiscie,ze wspaniale stulecie
+30 głosów
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
No tak .Jak "wspaniałe stulecie" będzie na pierwszym miejscu przeganiając o lata świetlne tych z drugiego to dostanie 16 punktów a oni 14 1 kategorii ilość osób. W kategorii ilość punktów zdobytych dla fandomów "Wspaniałe stulecie " 16 a drugie miejsce 14. A "wspaniałe stulecie " ma punktów 77326  a drugie miejsce 6196. Jakieś premie powinny być przewidziane. Nie inaczej. Bo wam tabele rozwalimy .
+29 głosów
DirectionerForever97 Użytkownik 108,891 punktów 5 7 15
Nie sądziłam że tak fandoms.pl się odrodzi pamiętam jak w styczniu 2016 powstał i było tutaj mnóstwo ludzi ale teraz ta liczba jest 3-4x większa Jestem niesamowicie dumna z ciebie Piter że w ogóle wpadłeś na pomysł stworzenia fandoms.pl ♥ Dzięki tej stronie inne fandomy mogą się wzajemnie poznać oraz obalić fałszywe stereotypy ♥ Brawa należą się dla wszystkich fandomów serialowych bo naprawdę niesamowicie się starają ♥ Szczególne brawa należy się mojemu ulubionemu serialowi czyli Wspaniałemu Stuleciu ♥ Jesteście genialni Nie sądziłam że tyle was tutaj jest
+29 głosów
Kinga Nosek Użytkownik 174,697 punktów 1 4 14
Jestem z nas taka dumna, Oncers! <3 Zresztą nic dziwnego, na każdym kroku i z każdym postem pokazujemy, że choć jest nas tak malutko, jesteśmy bardzo zgrani i potrafimy jak najlepiej przekazać nasze myśli. Cieszę się, że mogę stanowić część tak wspaniałej grupy, która jest de facto jedną wielką rodziną. Wierzę, że teraz nie będzie dla nas żadnych trudności, bo razem damy radę wszystkiemu. ♥
+28 głosów
anonim Użytkownik
#WSPANIALESTULECIEFOREVER !!!!!
+28 głosów
anetakarmela Użytkownik 2,042 punktów 10
Co tu dużo mówić jesteśmy najlepsi. Duża siła na pewno leży wśród naszych organizatorek. Wkładają dużo pracy i potrafią nas zmobilizować. Cieszę się że jestem wśród was.
+28 głosów
Alaja Użytkownik 5,433 punktów 2
Na samym początku bardzo gratuluję fanom Wspaniałego Stulecia, brawo za zaangażowanie! Widać jak bardzo się jednoczycie i piszecie treści, które przyciągają. Ja jako osoba, która trzyma kciuki za inny fandom ( w tym przypadku jest to Violetta) na pewno będę starała się pisać więcej wartościowych postów i może zachęcę kogoś do pomocy, jednakże bardzo się cieszę, że jesteśmy tak wysoko, ponieważ szczerze myślałam, że będziemy trochę niżej. Trzymam kciuki za każdy fandom i cieszę się, że wszystko odbywa się bez kłótni! Oby tak dalej!
+28 głosów
No One of TheHundred Użytkownik 96,776 punktów 1 7
Brawo dla wszystkich za wysiłek i ciężką pracę. Nie spodziewałem się, że Wspaniałe Stulecie ma aż tylu fanów!
Jednak moje serce jest z The 100, które nie wypadło najgorzej. Teraz będzie tylko lepiej. Zróbmy to tak jak Lexa wygrała bitwę z Ronanem, jak Octavia wygrała Konklawe. Wierzę, że nam się uda i na następnym ogłoszeniu wyników będziemy w czołówce!
Zróbmy to dla Lincolna, Lexy, Sinclara, Jaspera i wszystkich innych! Nie dajmy opętać się A.L.I.E. tylko bądźmy jak Becca Pramheda!
Jeszcze kilka słów o Dzikiej Karcie. Walczcie zacięcie, nie poddawajcie się, bo być może to wy dołączycie do Bitwy Fandomów! Powodzenia w szczególności dla American Horror Story!
+27 głosów
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,752 punktów 1 54
Wspaniały wynik Wspaniałego Stulecia
+27 głosów
Yasemin Użytkownik 5,394 punktów 33
Nasz fandom Kosem Wspaniałe Stulecie Polska jest Najlepszy. Gorliwością i absolutnie fenomenalnym zaangażowaniem wybijemy się na szczyty ;-)
+27 głosów
kacper0623 Użytkownik 277,237 punktów 2 7 13
Oncers udało nam się ! Gratulujemy również pozostałym fandomom <3
+25 głosów
likaalonso Użytkownik 218,779 punktów 5 12
Mój kochany fandom oncers mnie zaskoczył! W porównaniu do pozostałych grup pod względem ilości członków jesteśmy na samym dole,  a tutaj na fandoms dajemy sobie świetnie radę i jakością pobilismy kosem, jesteśmy z tego powodu tak zadowoleni i dumni! Widać,  że szansa wzięcia udziału w bitwie fandomow została przez nas dobrze wykorzystana! Dziękujemy za wsparcie!❤

ONCERS ALWAYS WINS!

A teraz szczególnie podziękowania dla Kacpra,  Kingi, Julii, Natali, Michała oraz Diany za niesamowite posty i punkty dla naszego fandomu, kocham Was niesamowicie! ❤
+25 głosów
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,546 punktów 1 2 9
Osobiscie trzymam kciuki za te wszystkie fandomy, które do tej pory się mniej zaangażowali. Wierzę w nie i liczę, że się nie poddadzą, bo jeszcze wiele przed nimi.
Uważam, że świetnie nasz fandom działa i się angażuje, jednak żałuję, że jest nas tak mało. Jednakże widać, że nasze teksty i postg dochodzą do coraz większej ilości odbiorców i coraz więcej ludzi ma chęć poznać nas serial. Głównie nam o to chodzi, by przedstawić serial w dobrym świetle i ukazać jego zalety.
Jestem dumna i szczęśliwa, ze my - Oncers - jako mniej liczny fandom udało nam się zajść tak wysoko. Uważam również, że tutaj wcale ilość ludzi nie ma tak ogromnego znaczenia, ja zaangażowanie i zgranie. Gratulacje dla innych fandomów i życzę powodzenia wszystkim oraz dziękuję, że mamy szansę reprezentować OUaT <3
Mam nadzieję, że utrzymamy formę i pokażemy siłę mniejszego fandomu, ale za to silnego.
+24 głosów
Mehvibe Użytkownik 13,951 punktów 6
Nie dziwię się, że Wspaniałe Stulecie prowadzi - to w końcu najlepszy serial, który zasługuje na najlepszych widzów. Jestem dumna, że mogę zbierać punkty dla tego fandomu. Nawet jeśli nie wygra, to ja i tak wiem, że jest Muhteşem! <3
+24 głosów
Valide Safiye Sultan Użytkownik 3,076 punktów 24
" Nikt nie może być pewny zwycięstwa" Może. My zwyciężymy.
+24 głosów
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
Zjednoczona Osmańska grupa do boju stanęła
o głosy i sympatię widzów, więc opisywać zaczęła
serial, co ich zjednoczył - "Wspaniałe Stulecie"
który stał się hitem w Polsce i na całym świecie.
I tak zwyczajny FANDOMS.PL dotąd mi nie- znany
stał się miejscem bitwy przez nas odwiedzanym.
Tutaj zamieszczamy wszystkie materiały
o naszym serialu wartym każdej pochwały.
Bo prócz wygrania bitwy o coś jeszcze tu chodzi-
byście zrozumieli że  i starzy i młodzi
wszyscy pokochają Wspaniałe Stulecie
więc czytajcie posty, z nich wszystkiego się dowiecie.  :-)
+23 głosów
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
WSK najlepsze  :-)
+21 głosów
JakubWichowski Użytkownik 171,732 punktów 2 9
Dużym zaskoczeniem dla mnie jest pozycja Riverdale, jak dla mnie jest to bardzo niska lokata, natomiast jestem pozytywnie zaskoczony pozycją serialu Soy Luna, mimo, że zbieram punkty dla Riverdale to życzę powodzenia wszystkim fandomom, mam nadzięję, że tym razem będzie czysta rywalizacja bez żadnych nieprzyjemnych sytuacji.
+20 głosów
R. 17 Użytkownik 56,932 punktów 2 52
"Rzeki przepłyniemy ,mury pokonamy" dla grupy Wspaniałe stulecie wszystkie swe talenty ujawnimy i się dla zwycięstwa zjednoczymy. Wspierać będziemy i bawić dobrze jak w rodzinie a nazwa naszej grupy zajdzie wysoko i w świat wypłynie by sławić naszej Valide imię.
+20 głosów
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
Doro E. Brojek
nie nie nie
Jak TVP zobaczy ten sukces to nie nakręci dalszych losów Kosem
Oni nakręcą o Piaście Kołodzieju i Rzepisze ha ha
+19 głosów
Martyna Wajer Użytkownik 140,965 punktów 2 8
Soy luna <3 trzymam kciuki za nasz fandom i mam nadzieję, że będziemy jeszcze wyżej. Chociaż ciężko rywalizować z fanami wspaniałego stulecia , ale wierzę, że damy radę <3
+18 głosów
Natalia Gacia Użytkownik 26,427 punktów 5
Brawo dla Oncers!!! wierzę w to, że będzie jeszcze lepiej <3
+17 głosów
Angelika z Setki Użytkownik 54,409 punktów 1 9
Ja wspieram 13rw i myślę, że idzie nam nie najgorzej <3
+17 głosów
Chanel Użytkownik 509,832 punktów 1 5 11
Wspieram Supernatural, ale widzę że nie idzie im za dobrze.  Chciałabym jakoś im pomóc, ale już sama nie wiem co robić. Chyba muszę jeszcze bardziej zacząć się starać ze zbieraniem punktów i pisaniem postów, bo inaczej czarno to widzę oj czarno. Do tego mam dylemat bo chciałabym tez pomagać Teen Wolf, ale mogę zbierać tylko dla jednego fandom. Wspaniałe Stulecie nie jest zaskoczeniem, ale biorąc pod uwagę ilość ich reprezentantów a ilość w innych fandomach nie było co myśleć że będzie inaczej. Oj będzie trzeba sie bardziej starać, ale z ilością napływających postów boję się, że moje będą czekać w kolejce jak zacznę je dodawać
+17 głosów
mwsmenie Użytkownik 937,501 punktów 1 2 6
Ja to sie cieszę ze aż tyle osob sie w to zaangażowało. Oczywiście moje serce jest oddane The100, lecz życzę powodzenia każdemu! Liczę jeszcze na nieoczekiwane zwroty akcji, które w tym programie bardzo, bardzo często następują Ci którzy nie wiedza mogą sie nie raz zdziwić Haha! O, i chce jeszcze pogratulować wszyyystkim za to ze maja tyle pomysłów na tak wspaniale posty! Wiele z nich coraz bardziej przekonuje mnie do wystartowania z nowymi seriami.
+17 głosów
Martyna z Setki Użytkownik 67,719 punktów 3
Ja nadal wierzę, że nasz fandom The 100, który mogę chyba nazwać Setkonators (xd) złączy się w koalicji jak wszystkie klany i razem, jako Wonkru dosięgniemy szczytu! W końcu jesteśmy jedną wielką rodziną. Myślę, że polski fandom pomimo wszystko jest trochę rozleniwiony, w porównaniu na przykład do francuskiego, o którym wszędzie słychać. Mam nadzieję, że to poprawi się w następnych dniach. Dziwi mnie trochę pozycja AHS oraz Prison Break, a najbardziej to chyba TVD, przecież te seriale są nad wyraz popularne! No cóż, zostaje mi tylko życzyć powodzenia i wrócić do pisania postów.
+17 głosów
anonim Użytkownik
Jestem dumna z fandomu Soy Luny
+17 głosów
Sumienie Użytkownik 638,094 punktów 2 6 18
Ale sie ciesze,że Violetta jest tak wysoko!
Gratki dla wszystkich!
+16 głosów
Tessiaak Użytkownik 48,440 punktów 2 5 9
Cieszę się, że Shadowhunters jest tak wysoko, co mimo wszystko jest trudne bo na stronie jest nas niewielu ;D

Runy, stela i Anioła Dary, bitwę fandomów seriali, MY SHADOWHUNTERS wygramy.
+16 głosów
jowis Użytkownik 1,460 punktów 13
BRAWO MY Najlepsza, najbardziej zgrana grupa Tak trzymać To nie tylko serial!!!!
+16 głosów
agat.pe Użytkownik 18,273 punktów 38
Naszą siłą jest współpraca!!! Jeden za wszystkich wszyscy za jednego! Nie pokazaliśmy jeszcze wszystkiego na co nas stać!!!
+16 głosów
Sultan_Lady Użytkownik 1,363 punktów 8
Nie mogło być inaczej w końcu KWSP jest najlepszym serialem, nauczycielem życia i przewodnikiem po Turcji
+15 głosów
No One of TheHundred Użytkownik 96,776 punktów 1 7
Fani The 100, uda nam się !<3
+14 głosów

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
190 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 188 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 17968 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!
 1. Riverdale
  108042 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  13488 punktów
 3. Shawn Mendes Army
  11737 punktów
 4. Supiwerki
  11483 punktów
 5. Eurowizja
  9060 punktów
 6. Bartek Lovers
  6715 punktów
 7. Remonators
  5760 punktów
 8. Famous In Love
  5738 punktów
 9. YOUNG STARS
  4725 punktów
 10. Dua Lipa
  4482 punktów
 11. MUZYKA
  4188 punktów
 12. Progress Armia
  4098 punktów
 13. Bambinos
  4056 punktów
 14. The Originals
  3983 punktów
 15. SERIALE
  3794 punktów
 16. Nintendo
  3547 punktów
 17. 13 Reasons Why
  3454 punktów
 18. Arturonators
  2797 punktów
 19. Once Upon A Time
  2760 punktów
 20. K-Pop
  2617 punktów
 21. Stranger Things
  2506 punktów
 22. GWIAZDY YOUNG STARS
  2459 punktów
 23. God Of War
  2359 punktów
 24. Domisiaki
  2160 punktów
 25. Sport
  2100 punktów
 26. SikorskiSquad
  2083 punktów
 27. Young Stars News
  1937 punktów
 28. Puthinators
  1878 punktów
 29. FILMY/SERIALE/TV
  1660 punktów
 30. The 100
  1640 punktów
 31. Misiaki Sysi
  1506 punktów
 32. Pretty Little Liars
  1283 punktów
 33. GRY
  831 punktów
 34. Team Rieger
  417 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  353 punktów
 36. Kluseczki Olgi
  331 punktów
 37. Detroit
  142 punktów
 38. Soy Luna
  140 punktów
 39. Arianators
  132 punktów
 40. INNE
  85 punktów
 41. Sony Playstation
  50 punktów
 42. R5Family
  44 punktów
 43. Beautilles
  40 punktów
 44. Selenators
  40 punktów
 45. FILMY
  36 punktów
 46. Podróże
  36 punktów
 47. MMers
  35 punktów
 1. Potterheads
  92 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  3520 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  1722 punktów
 3. Riverdale
  1305 punktów
 4. Supiwerki
  1129 punktów
 5. SERIALE
  847 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  837 punktów
 7. Bambinos
  686 punktów
 8. Remonators
  516 punktów
 9. YOUNG STARS
  504 punktów
 10. Young Stars News
  414 punktów
 11. Bartek Lovers
  379 punktów
 12. MUZYKA
  143 punktów
 13. Once Upon A Time
  52 punktów
 14. Pretty Little Liars
  39 punktów
 15. Domisiaki
  22 punktów
 16. Stranger Things
  21 punktów
 17. Dua Lipa
  20 punktów
 18. Arturonators
  16 punktów
 19. Eurowizja
  12 punktów
 20. The Originals
  12 punktów
 21. GRY
  10 punktów
 22. SikorskiSquad
  10 punktów
 23. Sport
  10 punktów
 24. Nintendo
  8 punktów
 25. God Of War
  7 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  7 punktów
 27. Famous In Love
  6 punktów
 28. 13 Reasons Why
  4 punktów
 29. K-Pop
  4 punktów
 30. Progress Armia
  2 punktów
 31. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2209 punktów
 2. Pretty Little Liars
  1553 punktów
 3. Riverdale
  1442 punktów
 4. Bartek Lovers
  1154 punktów
 5. Once Upon A Time
  1088 punktów
 6. Dua Lipa
  1047 punktów
 7. The Originals
  989 punktów
 8. Soy Luna
  986 punktów
 9. Shawn Mendes Army
  921 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  361 punktów
Kontakt Post