Fandomy

Zasady akcji Warsaw Comic Con na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+31 głosów

Zbliżamy się do dwóch miesięcy rywalizacji fandomów serialowych, od których wszystko się zaczęło także na Fandoms po długiej przerwie. Za nami kolejny tydzień rywalizacji - wygląda na to, że w dwóch grupach już prawie na pewno znamy półfinalistów, ale w dwóch rywalizacja trwa i może trwać nawet do 3 września . Inna sprawa, że w sumie jeszcze niczego w 100% nie możemy być pewni, patrząc na to jakie "wybuchy" aktywności zdarzają się niektórym fandomom. Sprawdźcie co się zmieniło ! :) 

Liczebność - wielkie wzrosty The 100 i Teen Wolf, powrót SKAM

...i w zasadzie tyle wystarczy za komentarz. Ogromny wzrost zbierających uzyskali fani The 100, Teen Wolf oraz SKAM - te 2 ostatnie fandomy mocno zwiększyły swoją aktywność w serwisie. Mocno rośnie także liczebność fanów 13 Reasons Why oraz Riverdale, co niejako broni te fandomy - tutaj jednak wciąż potencjał nie jest wykorzystany patrząc na kolejne rankingi :) Cieszy też to, że wszyscy zyskują - nie ma fandomu w Bitwie, który by stracił reprezentujących.

Aktywność - Wspaniałe Stulecie i ... długo nic ?

Patrząc na ranking aktywności nie sposób wyróżnić tutaj Wspaniałego Stulecia , który to pod względem aktywności dosłownie rozgromił rywali na łopatki ... ale uwaga, nie oznacza to wcale, że WS mogą być pewni wygranej. Wystarczy zobaczyć co dzieje się niżej - rywalizacja o pare tysięcy punktów The 100, Violetty i  OUAT pokazuje, że walka trwa i rywale łatwo się nie poddadzą. Przypominamy, że od 4 września w rywalizacji w Bitwie pozostanie już tylko 8 fandomów i tym samym wszyscy użytkownicy bedą mogli zdecydować na kogo stawiają, tak jak w programie na żywo. Seria półfinałowa może jeszcze narozrabiać.


Trzeba jednak bezwzględnie przyznać, że treści WS są świetne i ranking bardzo dobrze odzwierciedla realną jakość każdego z fandomów. Cieszy natomiast duży wzrost SKAM i Teen Wolf , którzy się przebudzili. Wzrost osiągnęli także fani Stranget Things i Sherlocka po minionej bitwie. Dzieje się !

Skuteczność - OUAT i długo nic ...?

Jak widać, w temacie skutecznośc nic się nie zmienia, mimo, że fandom rośnie. OUAT w tej kwestii są nie do pobicia - bezwzględnie najlepiej zorganizowany fandom całej Bitwy ! Mają jednak znacznie prościej niż WS czy Violetta / Soy Luna . Znaczną skuteczność mają wciąż fani Stranger Things a bardzo rośnie grupa Sherlocka . Największy spadek w tym tygodniu odnotowali fani Famous In Love , którzy w wyniki zawirowań w grupie mogą bardzo dużo stracić . Czas pokaże co będzie dalej.

Zasięg - WS i długo nic

...i nie jest to zasługa zgrania fandomu, a jakości treści. Zobaczcie sami jakie posty tworzą "Stuleciaki" . Seriale o Fandoms, prognozy pogody Fandoms i inne tego rodzaju treści nie pozostają bez echa. To właśnie kreatywność fanów WS okazała się odpowiedzią tego fandomu na zaczepki odnośnie zasypywania portalu postami historycznymi itd., które były krytykowane przez innych. Tym razem nie ma się do czego przyczepić i trzeba przyznać, że w tej materii fandom naprawdę zaskakuje...i realnie na te wyniki pracuje. 


Nie można jednak nie napisać o świetnych, merytorycznych i pełnych mega ciekawych treści od The 100 , aktywujące się fandomy związanego z Disneyem czy też bardzo angazujące społeczność posty od Teen Wolf . Zaskakujący wzrost uzyskali też fani Riverdale , którzy wydawało nam się, że odpuścili a tu...spora niespodzianka ;)

Czas na podsumowanie - ranking fandomów biorących udział w Bitwie serialowej w 7. tygodniu zmagań

Wynik WS nie powinien nikogo dziwić, ale już utrzymane wyraźne drugie miejsce The 100 pokazuje, że tutaj zapowiada się bardzo ciężka rywalizacja. Duży wzrost osiągnęły tez fandomy Disneyowskie oraz wciąż wysoką pozycję notują fani OUAT . Gwałtowny powrót zaliczyli fani Teen Wolf i SKAM . Mocno w dół Famous In Love, a blisko dna Sprawiedliwi , którzy chyba odpuścili już udział w akcji. Spadek Pamiętników Wampirów daje do myślenia fanom Stranger Things , którzy mocno rosną. Czy zdążą przegonić ? Szanse są niewielkie, ale jednak istnieją !

Ranking Bitwy Fandomów Komputronik po 7. tygodniach zmagań

Violetta króluje w akcji - póki co wynik jest nie do ruszenia. Dużo zmienić mogą jeszcze werdykty grupy C i D pod względem radiowych bitew. Te premie mogą mocno zmienić ranking. The 100 idą łeb w łeb z WS - to może być prawdziwa bitwa stulecia ;) Sprawdźmy jaki z tego rysuje się rezultat dla poszczególnych grup.

Ranking grup pokazuje, że nie wszędzie bitwa zmierza do końca na etapie Eliminacji

Pamiętajcie, że w finale zmierzą się najlepsze fandomy z każdej z grup (A,B,C,D) a od 4 września wszyscy będą mogli wybrać dla kogo z 8-ki zbierają punkty . Oznacza to, że teoretycznie fani z fandomów, które odpadną mogą wesprzeć tych, którzy zostali . Rezultat tych roszad może czasem nieźle namieszać, szczególnie na etapie finału...do którego jeszcze jednak daleka droga. Póki co...

- w grupie A pozycja Violetty jest już niezagrożona. Wygląda na to, że Bitwa potoczy się między Riverdale i SKAM , ktorzy jednak w tym tygodniu nic nie stracili ani nie zyskali - co daje szanse awansu tym pierwszym. 13RW już z coraz mniejszymi szansami awansu. Przeczuwamy sojusz - tylko SKAM czy Riverdale ? Oto jest pytanie :)

- w grupie B wielkie zmiany ! Na czele Famous In Love , którzy w tym tygodniu bardzo stracili względem Sherlocka i ...Stranger Things . To własnie fandomy, które spisywalismy na straty niespodziewanie się odrodziły w naszej akcji i właściwie nie wiemy czego po tej grupie możemy się jeszcze spodziewać. Sojusz mógłby dużo zmienić... tylko kogo z kim? Czas pokaże :)

- w grupie C mamy prawdziwy dublet WS i OUAT , których rywalizacja jest aż nadto widoczna w serwisie. Jest to jednak rywalizacja na kreatywność, trochę ironii i zaangażowania, więc z niecierpliwością oczekujemy odwrotów obu grup. A może i tu pojawią się jakieś sojusze? Supernatural to wciąż silny fandom, który mógłby pomóc ...

- w grupie D wydawało się, że temat jest już ustawiony , ale w ostatnim czasie bardzo aktywowali się fani Teen Wolf. Fani Soy Luny jednak nie pozostają obojętni, a The 100 umacniają się na pozycji lidera. Sojusz jest bardzo prawdopodobny, ale pytanie, czy gdzie dwóch się bije tam trzeci nie skorzysta? Uważajcie - Teen Wolf są coraz bliżej a i punkty od Shadowhunters nie są czymś, co należy ignorować ;)


Wkraczamy powoli do części kulminacyjnej etapu eliminacji. W większości przypadków możemy już przyjąć które fandomy przejdą do półfinału, ale te, które odpadną mogą mocno narozrabiać na etapie serii półfinałowej, gdy zdecydują się na sojusze z wybranymi półfinalistami. Zdecydowanie jednak trzeba przyznać, że liderzy grup bardzo zapracowali na swoją pozycję, każdego należy szanować i zwyczajnie przyznać, że zasłużyli . Gratulujemy, kawał dobrej roboty !

W tym tygodniu nie ma Bitwy, ale jest Fandoms

Z uwagi na urlop prowadzącego, w ten piątek Bitwy radiowej nie ma, ale rywalizacja na Fandoms wciąż trwa , a ranking został zresetowany dzisiejszej nocy tak, jak zawsze od 7 tygodni. Nadchodzące Bitwy odbędą się 25.08 dla grupy C i 01.09 dla grupy D .  Cała seria eliminacyjna zakończy się ostatecznie 3 września i wtedy będziemy mogli ostatecznie podać półfinalistów akcji.


Dziękujemy za kolejny tydzień zabawy i rozpoczynamy jednocześnie następny ! Wszystkim fandomom życzymy powodzenia i jak zawsze zachęcamy do komentarzy Waszych odnośnie opublikowanego właśnie rankingu :) 

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Autor tego posta zarobił dotychczas 2593 punktów za:

Jakość:20Popularność:1769
Wsparcie:69Ocena i wartość ocen:31
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:580
W trwającej akcji autor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
 Piotr Baranowski Zarząd 1,176,198 punktów 2 11 101
1,769 czytelników Sie 14, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

20 Komentarzy

Valide Użytkownik 235,266 punktów 1 9 157
Na wstępie gratuluję wszystkim fandomom biorącym udział w bitwie zdobytych punktów w rankingu. Pragnę z całego serca podziękować Tobie Piotrze za docenienie naszych ciężkich starań. Niejednokrotnie nasze posty pisane są przez kilka godzin, a nawet dni. Jestem pod wrażeniem kreatywności członków naszego fandomu. Nie wiedziałam, że wśród nas są tak utalentowani ludzie. To im należą się gratulacje! I nawet jeśli nie wygramy, to pozostanie po nas spuścizna, którą ludzie będą się cieszyć przez wieki na fandomach! Piter, smaż się tam, gdzie jesteś (na plaży) i o nic się nie martw, póki policja nie wkroczy to twojego pokoju hotelowego to znak, że wszystko na fandomach gra i buczy!
+27 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
Gevherhan S. Użytkownik 1,227 punktów 2 15
Jeśli moge, też się podpisuje!!! Dziękuję za docenienie naszych postów .....
JakubWichowski Zweryfikowany 164,948 punktów 1 8
Wspaniałe Stulecie trzyma poziom, szczerze to nie sądziłem, że będą oni aż tak mocni, ogromne gratulacje dla nich, pozytywnie zaskakuje Violetta, niby spisana na straty a w swojej grupie prowadzi i tutaj widać, że fandom nie musi być duży, wystarczy, że jest na maxa zgrany.
+14 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
Kinga Nosek Zweryfikowany 170,682 punktów 1 4 14
Gratulacje.
OUaT i tak bawi się najlepiej i jeszcze wszystkim pokaże. ♥
Trzymam kciuki za Violettę i Soy Lunę. Z pewnością dadzą sobie radę. ♥
+14 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
Pokaż 6 poprzednich odpowiedzi
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
Kinga.toć widać i słychać. Przynajmniej niektórych .
Motywacja Użytkownik 19,364 punktów 4
Violetta trzymam kciuki za nasz fandom!
+11 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
Ja też. Jeden kciuk bo drugi oczywiście za swoich czyli WS
Nula. Użytkownik 4,089 punktów 1 40
BOŻE DROGI!!! Mam wrażenie, że jak otworze lodówkę to z niej nagle również wyskoczy p. emmaswan! Matko jedyna dziewczyno uspokój się! Piotr napisał świetny post, wszystko elegancko podsumował, ale widzę dla ciebie nie ma to żadnego znaczenia! Ty ciągle o jednym! Skończ, bo to juz powoli robi się naprawdę nudne i żenujące :/ Myśle 'a wejde w posta napewno się uśmieje chociażby z komentarzy moich grupowych kolezanek', ale nagle pojawiają się twoje chamskie komentarze i zabawa się kończy! Mam nadzieje, że w końcu ktoś cię do porządku doprowadzi, bo to co robisz to zwyczajne psucie wszystkim zabawy! :/
+11 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
Pokaż 6 poprzednich odpowiedzi
misiakyo Użytkownik 21,871 punktów 1 4
emmaswan... daj sobie siana Nie warto!
Nemo Użytkownik 11,264 punktów 2 4 128
Viotetta brawa i gratulacje za całokształt
+10 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
izax Użytkownik 5,212 punktów 1
Gratuluję wszystkim! Jednak kciuki od początku do końca będę trzymać za serial Soy Luna❤
+9 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
kacper0623 Admin 275,650 punktów 2 7 13
I tak wygra OUAT
+9 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
emmaswan Użytkownik 1,896 punktów 2
Nie inaczej !
emmaswan Użytkownik 1,896 punktów 2
Kibicuje wszystkim , którzy dobrze się bawią i nie są nocnymi wampirami , " żeby tylko wygrać" . :-) OUAT to zgrany Team sympatycznych , kulturalnych i serdecznych ludzi . Trzymam kciuki za Violettę
+8 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
Pokaż 8 poprzednich odpowiedzi
emmaswan Użytkownik 1,896 punktów 2
Tak . Komentarz w punkt . Aby te punkty macie w głowach )) , a podobno tak dobrze się bawicie hehe . Z Wami dyskusja jest bezcelowa i do niczego nie prowadzi , więc poraz ostatni odpowiadam na Wasze "posty" i "komentarze". Miłego wieczoru .
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
Nie będzie sobą Kostka jak nie wrzuci tu swe 3 grosze...
KOCHANE ADMINY O DODATKOWĄ KOŃCZYNĘ PROSZĘ  :-)
Bo tak mnie żeście Vampiry na swej bitwie rozchulali
że zaraz po niej cały system mi się sypnął i wywalił  :-)
A ja mam tylko dwa kciuki więc będę bardzo żałować
że nie mogę unieść więcej i też innym kibicować  :-(   :-)hahahaha
Miłego dnia wszystkim. I nocy też  :-)
+6 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
xolkaolkax Zweryfikowany 7,804 punktów 2 7
Myślę że taka bitwa pokazuje najbardziej jakie fandomu są zgrane i ze nie chodzi o ilość ale o jakość!
+5 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
Roxanne_ Użytkownik 37,616 punktów 1 5
Gratuluję wszystkim!
+5 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
O- i nie wiem skąd ty jesteś ale gratulacje wszystkim teraz są potrzrebne- dobrze prawisz  :-)
Gevherhan S. Użytkownik 1,227 punktów 2 15
Gratki dla wszystkich!!! Gorące PODZIEKOWANIA dla Team Kris!!!!!!!;-) :-) <3 <3 <3 Zycze spokoju ducha i wszelkiej zabawy....!!!!!! :-* :-* :-* <3
+5 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
wampirkizpamiętników Użytkownik 2,993 punktów 1
Zawsze i wszędzie, wspaniałe stulecie rządzić będzie!  
+5 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
MalenaRatnerPL Zweryfikowany 336,141 punktów 4 19
Soy Luna ma moc i nabija punkty całą noc brawo Outa i brawo Violetta <3
+3 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Valide Użytkownik 235,266 punktów 1 9 157
I to się chwali, bo lajkowanie postów i komentarzy to zbrodnia przeciwko ludzkości!
Verona Użytkownik 117,648 punktów 1 3
Gratuluję WS za zajęcie tak wysokiego miejsca. Mimo że jest was o połowę więcej od nas to i tak na trzaskaliście punktów, że hoho. Ale jak piszą autorzy nie można spocząć na laurach, The 100 pokaże jeszcze swoją siłę! XD Madzia będzie naszym nowym komandorem i zaprowadzi nas do zwycięstwa!
+3 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
Doppelgänger Użytkownik 6,366 punktów 1
Pamiętniki się nie poddają, walczymy dalej!
+3 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,751 punktów 1 54
ja też kibicowałam wam..cięzko było klikiać z telefonu ,ale  cisnęłam ile  sie dało !!
do boju !!
madzix99J_0421 Użytkownik 143,021 punktów 1 4
Gratuluję wszystkim serialowym fandomom!
+2 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
likaalonso Zweryfikowany 217,738 punktów 5 12
Oncers do boju❤
0 głosów
Jest OK
Sie 14, 2017
An Użytkownik -3,575 punktów 1 3 20
Gratulacje!!!
0 głosów
Jest OK
Sie 15, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
110 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 110 Gości
Dziś posty czytano : 3687 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

 1. Riverdale
  90322 punktów
 2. The 100
  32868 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  26327 punktów
 4. Stranger Things
  16320 punktów
 5. Teen Wolf
  10074 punktów
 6. SKAM
  7340 punktów
 7. Gra o Tron
  5158 punktów
 8. Life Is Strange
  3826 punktów
 9. Famous In Love
  1522 punktów
 1. Riverdale
  71330 punktów
 2. Pamiętniki Wampirów
  19497 punktów
 3. The 100
  15782 punktów
 4. Stranger Things
  6208 punktów
 5. Teen Wolf
  3745 punktów
 6. Life Is Strange
  3520 punktów
 7. Gra o Tron
  2606 punktów
 8. SKAM
  2524 punktów
 9. Famous In Love
  415 punktów
 1. Riverdale
  8791 punktów
 2. The 100
  5222 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  2939 punktów
 4. Stranger Things
  2388 punktów
 5. Teen Wolf
  1021 punktów
 6. SKAM
  783 punktów
 7. Life Is Strange
  306 punktów
 8. Famous In Love
  31 punktów
 9. Gra o Tron
  30 punktów
 1. The 100
  11864 punktów
 2. Riverdale
  10201 punktów
 3. Stranger Things
  7724 punktów
 4. Teen Wolf
  5308 punktów
 5. SKAM
  4033 punktów
 6. Pamiętniki Wampirów
  3891 punktów
 7. Gra o Tron
  2522 punktów
 8. Famous In Love
  1076 punktów
Kontakt Post