NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+31 głosów
(postid: 300408) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Zbliżamy się do dwóch miesięcy rywalizacji fandomów serialowych, od których wszystko się zaczęło także na Fandoms po długiej przerwie. Za nami kolejny tydzień rywalizacji - wygląda na to, że w dwóch grupach już prawie na pewno znamy półfinalistów, ale w dwóch rywalizacja trwa i może trwać nawet do 3 września . Inna sprawa, że w sumie jeszcze niczego w 100% nie możemy być pewni, patrząc na to jakie "wybuchy" aktywności zdarzają się niektórym fandomom. Sprawdźcie co się zmieniło ! :) 

Liczebność - wielkie wzrosty The 100 i Teen Wolf, powrót SKAM

...i w zasadzie tyle wystarczy za komentarz. Ogromny wzrost zbierających uzyskali fani The 100, Teen Wolf oraz SKAM - te 2 ostatnie fandomy mocno zwiększyły swoją aktywność w serwisie. Mocno rośnie także liczebność fanów 13 Reasons Why oraz Riverdale, co niejako broni te fandomy - tutaj jednak wciąż potencjał nie jest wykorzystany patrząc na kolejne rankingi :) Cieszy też to, że wszyscy zyskują - nie ma fandomu w Bitwie, który by stracił reprezentujących.

Aktywność - Wspaniałe Stulecie i ... długo nic ?

Patrząc na ranking aktywności nie sposób wyróżnić tutaj Wspaniałego Stulecia , który to pod względem aktywności dosłownie rozgromił rywali na łopatki ... ale uwaga, nie oznacza to wcale, że WS mogą być pewni wygranej. Wystarczy zobaczyć co dzieje się niżej - rywalizacja o pare tysięcy punktów The 100, Violetty i  OUAT pokazuje, że walka trwa i rywale łatwo się nie poddadzą. Przypominamy, że od 4 września w rywalizacji w Bitwie pozostanie już tylko 8 fandomów i tym samym wszyscy użytkownicy bedą mogli zdecydować na kogo stawiają, tak jak w programie na żywo. Seria półfinałowa może jeszcze narozrabiać.


Trzeba jednak bezwzględnie przyznać, że treści WS są świetne i ranking bardzo dobrze odzwierciedla realną jakość każdego z fandomów. Cieszy natomiast duży wzrost SKAM i Teen Wolf , którzy się przebudzili. Wzrost osiągnęli także fani Stranget Things i Sherlocka po minionej bitwie. Dzieje się !

Skuteczność - OUAT i długo nic ...?

Jak widać, w temacie skutecznośc nic się nie zmienia, mimo, że fandom rośnie. OUAT w tej kwestii są nie do pobicia - bezwzględnie najlepiej zorganizowany fandom całej Bitwy ! Mają jednak znacznie prościej niż WS czy Violetta / Soy Luna . Znaczną skuteczność mają wciąż fani Stranger Things a bardzo rośnie grupa Sherlocka . Największy spadek w tym tygodniu odnotowali fani Famous In Love , którzy w wyniki zawirowań w grupie mogą bardzo dużo stracić . Czas pokaże co będzie dalej.

Zasięg - WS i długo nic

...i nie jest to zasługa zgrania fandomu, a jakości treści. Zobaczcie sami jakie posty tworzą "Stuleciaki" . Seriale o Fandoms, prognozy pogody Fandoms i inne tego rodzaju treści nie pozostają bez echa. To właśnie kreatywność fanów WS okazała się odpowiedzią tego fandomu na zaczepki odnośnie zasypywania portalu postami historycznymi itd., które były krytykowane przez innych. Tym razem nie ma się do czego przyczepić i trzeba przyznać, że w tej materii fandom naprawdę zaskakuje...i realnie na te wyniki pracuje. 


Nie można jednak nie napisać o świetnych, merytorycznych i pełnych mega ciekawych treści od The 100 , aktywujące się fandomy związanego z Disneyem czy też bardzo angazujące społeczność posty od Teen Wolf . Zaskakujący wzrost uzyskali też fani Riverdale , którzy wydawało nam się, że odpuścili a tu...spora niespodzianka ;)

Czas na podsumowanie - ranking fandomów biorących udział w Bitwie serialowej w 7. tygodniu zmagań

Wynik WS nie powinien nikogo dziwić, ale już utrzymane wyraźne drugie miejsce The 100 pokazuje, że tutaj zapowiada się bardzo ciężka rywalizacja. Duży wzrost osiągnęły tez fandomy Disneyowskie oraz wciąż wysoką pozycję notują fani OUAT . Gwałtowny powrót zaliczyli fani Teen Wolf i SKAM . Mocno w dół Famous In Love, a blisko dna Sprawiedliwi , którzy chyba odpuścili już udział w akcji. Spadek Pamiętników Wampirów daje do myślenia fanom Stranger Things , którzy mocno rosną. Czy zdążą przegonić ? Szanse są niewielkie, ale jednak istnieją !

Ranking Bitwy Fandomów Komputronik po 7. tygodniach zmagań

Violetta króluje w akcji - póki co wynik jest nie do ruszenia. Dużo zmienić mogą jeszcze werdykty grupy C i D pod względem radiowych bitew. Te premie mogą mocno zmienić ranking. The 100 idą łeb w łeb z WS - to może być prawdziwa bitwa stulecia ;) Sprawdźmy jaki z tego rysuje się rezultat dla poszczególnych grup.

Ranking grup pokazuje, że nie wszędzie bitwa zmierza do końca na etapie Eliminacji

Pamiętajcie, że w finale zmierzą się najlepsze fandomy z każdej z grup (A,B,C,D) a od 4 września wszyscy będą mogli wybrać dla kogo z 8-ki zbierają punkty . Oznacza to, że teoretycznie fani z fandomów, które odpadną mogą wesprzeć tych, którzy zostali . Rezultat tych roszad może czasem nieźle namieszać, szczególnie na etapie finału...do którego jeszcze jednak daleka droga. Póki co...

- w grupie A pozycja Violetty jest już niezagrożona. Wygląda na to, że Bitwa potoczy się między Riverdale i SKAM , ktorzy jednak w tym tygodniu nic nie stracili ani nie zyskali - co daje szanse awansu tym pierwszym. 13RW już z coraz mniejszymi szansami awansu. Przeczuwamy sojusz - tylko SKAM czy Riverdale ? Oto jest pytanie :)

- w grupie B wielkie zmiany ! Na czele Famous In Love , którzy w tym tygodniu bardzo stracili względem Sherlocka i ...Stranger Things . To własnie fandomy, które spisywalismy na straty niespodziewanie się odrodziły w naszej akcji i właściwie nie wiemy czego po tej grupie możemy się jeszcze spodziewać. Sojusz mógłby dużo zmienić... tylko kogo z kim? Czas pokaże :)

- w grupie C mamy prawdziwy dublet WS i OUAT , których rywalizacja jest aż nadto widoczna w serwisie. Jest to jednak rywalizacja na kreatywność, trochę ironii i zaangażowania, więc z niecierpliwością oczekujemy odwrotów obu grup. A może i tu pojawią się jakieś sojusze? Supernatural to wciąż silny fandom, który mógłby pomóc ...

- w grupie D wydawało się, że temat jest już ustawiony , ale w ostatnim czasie bardzo aktywowali się fani Teen Wolf. Fani Soy Luny jednak nie pozostają obojętni, a The 100 umacniają się na pozycji lidera. Sojusz jest bardzo prawdopodobny, ale pytanie, czy gdzie dwóch się bije tam trzeci nie skorzysta? Uważajcie - Teen Wolf są coraz bliżej a i punkty od Shadowhunters nie są czymś, co należy ignorować ;)


Wkraczamy powoli do części kulminacyjnej etapu eliminacji. W większości przypadków możemy już przyjąć które fandomy przejdą do półfinału, ale te, które odpadną mogą mocno narozrabiać na etapie serii półfinałowej, gdy zdecydują się na sojusze z wybranymi półfinalistami. Zdecydowanie jednak trzeba przyznać, że liderzy grup bardzo zapracowali na swoją pozycję, każdego należy szanować i zwyczajnie przyznać, że zasłużyli . Gratulujemy, kawał dobrej roboty !

W tym tygodniu nie ma Bitwy, ale jest Fandoms

Z uwagi na urlop prowadzącego, w ten piątek Bitwy radiowej nie ma, ale rywalizacja na Fandoms wciąż trwa , a ranking został zresetowany dzisiejszej nocy tak, jak zawsze od 7 tygodni. Nadchodzące Bitwy odbędą się 25.08 dla grupy C i 01.09 dla grupy D .  Cała seria eliminacyjna zakończy się ostatecznie 3 września i wtedy będziemy mogli ostatecznie podać półfinalistów akcji.


Dziękujemy za kolejny tydzień zabawy i rozpoczynamy jednocześnie następny ! Wszystkim fandomom życzymy powodzenia i jak zawsze zachęcamy do komentarzy Waszych odnośnie opublikowanego właśnie rankingu :) 


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2610 punktów za:

Jakość:20Popularność:1787
Wsparcie:69Ocena i wartość ocen:31
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:580
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
1,787 czytelników Sie 14, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

20 Komentarzy

Valide Użytkownik 235,946 pkt
Na wstępie gratuluję wszystkim fandomom biorącym udział w bitwie zdobytych punktów w rankingu. Pragnę z całego serca podziękować Tobie Piotrze za docenienie naszych ciężkich starań. Niejednokrotnie nasze posty pisane są przez kilka godzin, a nawet dni. Jestem pod wrażeniem kreatywności członków naszego fandomu. Nie wiedziałam, że wśród nas są tak utalentowani ludzie. To im należą się gratulacje! I nawet jeśli nie wygramy, to pozostanie po nas spuścizna, którą ludzie będą się cieszyć przez wieki na fandomach! Piter, smaż się tam, gdzie jesteś (na plaży) i o nic się nie martw, póki policja nie wkroczy to twojego pokoju hotelowego to znak, że wszystko na fandomach gra i buczy! :)
+27 głosów
Sie 14, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
Jeśli moge, też się podpisuje!!! Dziękuję za docenienie naszych postów .....
JakubWichowski Użytkownik 196,659 pkt
Wspaniałe Stulecie trzyma poziom, szczerze to nie sądziłem, że będą oni aż tak mocni, ogromne gratulacje dla nich, pozytywnie zaskakuje Violetta, niby spisana na straty a w swojej grupie prowadzi i tutaj widać, że fandom nie musi być duży, wystarczy, że jest na maxa zgrany.
+14 głosów
Sie 14, 2017
Kinga Nosek Użytkownik 168,638 pkt
Gratulacje.
OUaT i tak bawi się najlepiej i jeszcze wszystkim pokaże. ♥
Trzymam kciuki za Violettę i Soy Lunę. Z pewnością dadzą sobie radę. ♥
+14 głosów
Sie 14, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Kinga.toć widać i słychać. Przynajmniej niektórych .
Motywacja Użytkownik 19,529 pkt
Violetta trzymam kciuki za nasz fandom!
+11 głosów
Sie 14, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Ja też. Jeden kciuk bo drugi oczywiście za swoich czyli WS
Nula. Użytkownik 4,089 pkt
BOŻE DROGI!!! Mam wrażenie, że jak otworze lodówkę to z niej nagle również wyskoczy p. emmaswan! Matko jedyna dziewczyno uspokój się! Piotr napisał świetny post, wszystko elegancko podsumował, ale widzę dla ciebie nie ma to żadnego znaczenia! Ty ciągle o jednym! Skończ, bo to juz powoli robi się naprawdę nudne i żenujące :/ Myśle 'a wejde w posta napewno się uśmieje chociażby z komentarzy moich grupowych kolezanek', ale nagle pojawiają się twoje chamskie komentarze i zabawa się kończy! Mam nadzieje, że w końcu ktoś cię do porządku doprowadzi, bo to co robisz to zwyczajne psucie wszystkim zabawy! :/
+11 głosów
Sie 14, 2017
misiakyo Użytkownik 21,913 pkt
emmaswan... daj sobie siana :) Nie warto!
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Viotetta brawa i gratulacje za całokształt
+10 głosów
Sie 14, 2017
izax Użytkownik 5,212 pkt
Gratuluję wszystkim! Jednak kciuki od początku do końca będę trzymać za serial Soy Luna❤
+9 głosów
Sie 14, 2017
kacper0623 Użytkownik 301,542 pkt
I tak wygra OUAT
+9 głosów
Sie 14, 2017
emmaswan Użytkownik 1,896 pkt
Nie inaczej !
emmaswan Użytkownik 1,896 pkt
Kibicuje wszystkim , którzy dobrze się bawią i nie są nocnymi wampirami , " żeby tylko wygrać" . :-) OUAT to zgrany Team sympatycznych , kulturalnych i serdecznych ludzi . Trzymam kciuki za Violettę
+8 głosów
Sie 14, 2017
emmaswan Użytkownik 1,896 pkt
Tak . Komentarz w punkt . Aby te punkty macie w głowach :))) , a podobno tak dobrze się bawicie hehe . Z Wami dyskusja jest bezcelowa i do niczego nie prowadzi , więc poraz ostatni odpowiadam na Wasze "posty" i "komentarze". Miłego wieczoru .
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 pkt
Nie będzie sobą Kostka jak nie wrzuci tu swe 3 grosze...
KOCHANE ADMINY O DODATKOWĄ KOŃCZYNĘ PROSZĘ  :-)
Bo tak mnie żeście Vampiry na swej bitwie rozchulali
że zaraz po niej cały system mi się sypnął i wywalił  :-)
A ja mam tylko dwa kciuki więc będę bardzo żałować
że nie mogę unieść więcej i też innym kibicować  :-(   :-)hahahaha
Miłego dnia wszystkim. I nocy też  :-)
+6 głosów
Sie 14, 2017
xolkaolkax Użytkownik 7,939 pkt
Myślę że taka bitwa pokazuje najbardziej jakie fandomu są zgrane i ze nie chodzi o ilość ale o jakość!
+5 głosów
Sie 14, 2017
Roxanne_ Użytkownik 37,622 pkt
Gratuluję wszystkim!
+5 głosów
Sie 14, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 pkt
O- i nie wiem skąd ty jesteś ale gratulacje wszystkim teraz są potrzrebne- dobrze prawisz  :-)
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
Gratki dla wszystkich!!! Gorące PODZIEKOWANIA dla Team Kris!!!!!!!;-) :-) <3 <3 <3 Zycze spokoju ducha i wszelkiej zabawy....!!!!!! :-* :-* :-* <3
+5 głosów
Sie 15, 2017
wampirkizpamiętników Użytkownik 2,993 pkt
Zawsze i wszędzie, wspaniałe stulecie rządzić będzie!  :D
+5 głosów
Sie 15, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
Soy Luna ma moc i nabija punkty całą noc :D brawo Outa i brawo Violetta <3
+3 głosów
Sie 14, 2017
Valide Użytkownik 235,946 pkt
I to się chwali, bo lajkowanie postów i komentarzy to zbrodnia przeciwko ludzkości!
Verona Użytkownik 117,668 pkt
Gratuluję WS za zajęcie tak wysokiego miejsca. Mimo że jest was o połowę więcej od nas to i tak na trzaskaliście punktów, że hoho. Ale jak piszą autorzy nie można spocząć na laurach, The 100 pokaże jeszcze swoją siłę! XD Madzia będzie naszym nowym komandorem i zaprowadzi nas do zwycięstwa!
+3 głosów
Sie 14, 2017
Doppelgänger Użytkownik 6,366 pkt
Pamiętniki się nie poddają, walczymy dalej! :)
+3 głosów
Sie 15, 2017
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,752 pkt
ja też kibicowałam wam..cięzko było klikiać z telefonu ,ale  cisnęłam ile  sie dało !!
do boju !!
madzix99J_0421 Użytkownik 143,021 pkt
Gratuluję wszystkim serialowym fandomom!
+2 głosów
Sie 15, 2017
likaalonso Użytkownik 228,779 pkt
Oncers do boju❤
0 głosów
Sie 15, 2017
An Użytkownik -3,574 pkt
Gratulacje!!!
0 głosów
Sie 16, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
3856 osób na stronie
9 Użytkowników oraz 3847 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 28871 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. 110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post