NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+31 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Rozpoczęła się druga seria eliminacji i śmiało możemy uznać, że niektóre grupy właściwie już by jej nie potrzebowały, by wyłonić zwycięzcę. Szkoda, bowiem niektóre grupy zwyczajnie "obudziły się" bardzo niedawno, próbują nadrobić zaległości, ale może być to już teraz bardzo trudne, gdyż rywale nie próżnują. Prezentujemy Ranking Bitwy Fandomów serialowych od firmy Komputronik po 6. Tygodniu zmagań .

Liczebność - wszystkie fandomy zyskały bardzo dużo członków, wielki wzrost portalu Fandoms !

Ten ranking wyraźnie ukazuje nam sytuację każdego fandomu pod względem liczebności. Portal poszedł w górę po wprowadzeniu fandomów muzycznych , a kolejny, być może nawet podobny wzrost może być spodziewany już na początku września. Wraz ze wzrostem popularności serwisu i sojuszami dość mocno zmieniła się kolejność liczebności fandomów.  Wielki, wręcz kolosalny wzrost osiągnęli fani 13 Reasons Why , którzy zdali się obudzić tuż przed piątkową bitwą. Nie wiemy, czy zdążą nadrobić zaległości, ale na pewno w Rankingu Fandomów serialowych (od września) mogą być poważnym rywalem w walce o nagrody !

Aktywność - już nawet 300 tysięcy punktów na fandom w ciągu tygodnia !

Jedno widzimy bezwzględnie - zaangażowanie fandomów w portalu rośnie z tygodnia na tydzień, a tak wysokich wyników w aktywności jeszcze nie było. Wzrosty są ogromne, co oznacza, że nowości wprowadzone w lipcu zwyczajnie Wam się spodobały. Powalający wynik blisko 350 tys. punktów uzyskali fani Wspaniałego Stulecia, dodać jednak trzeba, że zasłużenie - fandom ten zaczął publikować bardzo kreatywne treści . Tracą fandomy spodziewane, które widzą, że ich szanse już maleją i najpewniej do września nam się podobnie raczej nie reaktywują - Shadowhunters, Sherlock, Supernatural ... chociaż może jeszcze jednak nas zaskoczą? Aktualny ranking pokazuje, że nie zamierzają łatwo odpuścić, przynajmniej niektórzy z nich :)

Skuteczność - bez większych zmian

W temacie skuteczności niepodzielnie triumfują OUAT i Famous In Love ...ale także bardzo duży wzrost w tej kwestii uzyskali fani... Stranger Things - to wazne przed bitwą w tym tygodniu, bo w grupie B rywalizacja może trwać do samego końca ! 

Zasięg - trudno utrzymać wyniki, gdy ludzi coraz więcej

Większa konkurencja sprawia, że większość fandomów nie zdołało obronić zasięgów z poprzedniego tygodnia. I choć nie oberwiecie już za to punktami, to pokazujemy, że trzeba uważac, bo konkurencji nie brakuje. Wielki wzrost uzyskali fani The 100, którzy w wyniku sojuszu z jednym z najmocniejszych fandomów muzycznych minionego tygodnia - Ananasami Sylwii - uzyskali ogromną poprawę wyniku, aż o 17 tys. osób . Zaangażowanie widać też wśród fanów Teen Wolf, którzy chyba się przebudzili i...próbują dogonić rywali. Będzie ciężko, ale kto wie ? 

Ranking Fandomów serialowych w kontekście Bitwy Fandomów

Jak widać, pierwsze miejsce w tym tygodniu należy do Wspaniałego Stulecia, a zaraz potem The 100 i... Violetta ze świetnym wynikiem z Bitwy w minionym tygodniu także. W górę mocno Teen Wolf , wygląda na to, że do zabawy wrócili też fani SKAM, którzy chcą wyprzeć Riverdale z półfinału. Do gry wraca 13 Reasons Why, traci Soy Luna . W tym tygodniu bardzo słabo wypadli fani Sherlocka, Shadowhunters i Pamiętników Wampirów, choć Ci ostatni nagle ożywili się na koniec tygodnia... może to zapowiedź czegoś nowego od nich względem rankingu? Zobaczymy .


Od drugiej serii eliminacji zdecydowaliśmy też nie naliczać już punktów za tzw. Tendencję , która wymuszała swoiste "no-lifeowanie" i pisanie na ilość dla fandomów - jest to decyzja podyktowana prośbami licznych fandomów na bazie wiadomości, które otrzymywaliśmy. Fandomy dostawały czasem istnej "zadyszki" walcząc o punkty, których zdobycie czasem było po prostu nierealne z przyczyn od nich niezależnych. Publikujemy ją jednak nadal do Waszej wiadomości by wiedzieć, gdzie warto się poprawić, a gdzie jest u Was OK .

Ranking Bitwy Fandomów po 6. tygodniu zmagań bez podziału na grupy

Aktualnie bezwzględnie rządzi fandom fanów Violetty, który mocno zdystansował konkurencję...ale spokojnie, za nami dopiero druga seria bitew dla 4 z 16 fandomów...więc może się to jeszcze nieco zmienić. Postanowiliśmy już też nie kombinować z tymi przelicznikami i od razu dodać całą wartość punktów dla fandomów z Bitwy , gdyż wcześniejsze przeliczenia były zbyt mało jasne i wprowadzały niepotrzebne zamieszanie.

Ranking Bitwy Fandomów po 6. tygodniu zmagań z podziałem na Grupy Eliminacyjne

To zdecydowanie najważniejsza tabelka i bezwzględny wynik Bitwy Fandomów na etapie Eliminacji po 6 z 10 tygodni zmagań. Prześledźmy co się dzieje w poszczególnych grupach:


Grupa A - wyraźna dominacja Violetty powoduje, że ten fandom raczej na pewno przejdzie już do kolejnego etapu. Ciekawie natomiast zrobiło się niżej - Riverdale w tym tygodniu na portalu uzyskali mniejszą ilość punktów zarówno od SKAM jak i ... 13 Reasons Why . Wygląda na to, że SKAMowcy bedą chcieli odebrać półfinał fanom Riverdale ...a być może i 13 Reasons Why pokuszą się o walkę o awans ! Aktualnie biorąc pod uwagę wyniki w Rankingu (bez Bitwy) są oni na drugim miejscu w serwisie , co tylko potwierdza ich duże możliwości w akcji od września , gdy cała zabawa skupi się wyłącznie na Rankingach (bez Bitwy radiowej) .


Grupa B - tutaj rywalizacja może potrwać do samego końca ! Pamiętniki Wampirów w tym tygodniu miały bardzo niski wynik, co bardzo wykorzystali Famous In Love, którzy przedarli się na drugie miejsce, odbierając je...grupie Sherlocka, ktory w minionym tygodniu był najsłabszym fandomem. W natarciu...Stranger Things z niemal najlepszym wynikiem w swojej historii ! Tu będzie walka do samego końca !


Grupa C - bratobójcza niemal rywalizacja bardzo kolorowych społeczności Wspaniałego Stulecia i OUAT tym razem na minimalną korzyść tego drugiego ;) Jednak WS są bardzo silni, publikują piekielnie dobre treści i wyraźnie prowadzą na portalu . Wyniki Bitwy w grupie C będzie kluczowy w tej walce i odpowie nam na pytanie, czy Supernatural mają szansę powalczyć i stać się tym, którzy skorzysta "gdzie dwóch się bije" . Sprawiedliwi... raczej wrócą realnie do zabawy od września .


Grupa D - bardzo dobry sojusz z Ananasami Sylwii okazał się zwycięski dla The 100 także, którzy przebili Soy Lunę uzyskując naprawdę niezłą przewagę ! W natarciu Teen Wolf, którzy się przebudzili, ale mają naprawdę dużo do nadrobienia. Shadowhunters wydaje się, że odpuszczają...ale może nie warto i trzeba poczekać na wynik Bitwy za 3 tygodnie ? ;)


Jak więc widać - są grupy, gdzie potencjalna dwójka półfinalistów już nam się wyłoniła, ale są też takie , gdzie rywalizacja może potrwać do samego końca. Dzieje się :)

Uwaga na sojusze z fandomami muzycznymi !

Przypominamy, że w zabawach rankingowych (aktualnie dotyczy to tylko fandomów muzycznych, a od września także serialowych) jeden fandom może wygrać tylko raz na miesiąc (lub na dłuższy okres czasu, jeśli pula nagród jest rozdysponowana na dłużej - reguluje to każdorazowy post informacyjny o nowej akcji) . Oznacza to, że jeśli jakiś fandom serialowy ma sojusz ze zwycięzcą rankingu muzycznego (którego ogłosimy dziś popołudniu), musi go... zmienić ...chyba, że fandom ten zdecyduje się zbierać punkty dla swojego sojusznika na zasadzie nagrody za pomoc, że wygrali własnie oni ;) Oj będzie się działo :)

Co dalej?

Bitwa w grupie B (Sherlock, Pamiętniki Wampirów, Famous In Love, Stranger Things) będzie bardzo istotna dla tej grupy i może realnie wyznaczyć półfinalistów...choć wygląda na to, że w tej grupie rywalizacja potrwa do ostatnich dni eliminacji. Przypominamy o ważnych postach:

- o tym jak zdobywać punkty dzięki lipcowym nowościom: http://fandoms.pl/290464/nowosci-sprawilo-odwiedza-portalem-wyjatkowym-najbardziej 

- o tym jakie nowe rankingi na portalu mogą się pojawić: http://fandoms.pl/290344/pomozcie-rozwinac-fandomow-powinny-mozliwosci-nieograniczone 

Zapoznajcie się z nimi :)


Przypominamy też, że nawet 20 punktów możecie zdobyć poprzez kupienie czegokolwiek ze strony http://www.komputronik.pl/gazetka i udokumentowanie nam tego na maila komputronik@fandoms.pl - macie na to czas do 3 września włącznie :)


A teraz już po prostu czekamy na Wasze komentarze - jak zawsze - i...życzymy udanej zabawy i kolejnego tygodnia pełnego wrażeń ! Powodzenia ! :)

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 8156 punktów za:

Jakość:20Popularność:7559
Wsparcie:2Ocena i wartość ocen:31
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:420
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
7,559 czytelników Sie 7, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

26 Komentarzy

Valide Użytkownik 235,447 punktów 1 9 157
Popieramy rękami i nogami! Doskonale wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że chciałeś tendencjami urozmaicić rankingi, ale zaczęło to być zbyt skomplikowane i niestety gdy mniejsze fandomy rosły w siłę, tym dużym już było o wiele ciężej. Zdecydowanie lepiej jest pisać treściwe artykuły, za które trafią na główną, czy będą postem dnia, niż nabijać posty o niczym, tylko po to by zmieścić się w tendencji. Myślę, że nie przeszkodzi to w zdrowej rywalizacji, dzięki sojuszom i mniejsze fandomy mogą się teraz wybić. A "górna półka" na pewno nie popuści i nadal rywalizacja będzie bardzo zacięta.
+37 głosów
Jest OK
+1000
Sie 7, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
słuszna uwaga. Przez te tendencje to ludzie piszą aby więcej i lajkują aby więcej . Przecież to nie chodziło by ścigać się z innymi a by ścigać się z samym sobą sprzed tygodnia.
Wloszka Użytkownik 176,508 punktów 3 78
Gratuluje wszystkim aktywnym grupa za swietna rywalizacje.

ten ranking jest o wiele mniej skomplikowany niz kiedys, i bardzo mi sie podoba
+31 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,961 punktów 2 21
Gratuluję wszystkim ale nie ma to tamto i tak będziemy najlepsi
+23 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 punktów 2 15
Mniej skomplikowany ranking-SUPER! Będzie ostro, rywalizacja trwa... Ktos musi przegrać by mógł ktos wygrać! Zostaną najlepsi! A do tego czasu trzymam mocno kciuki za mój fandom! Damy z siebie wszystko! Gratuluję fandomom które nadrobily stary, no i całej reszcie!
+22 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Halime Sultan Użytkownik 782 punktów 4
W końcu coś jasno napisane i wiadomo co z czym ;p Co do pozycji WS to było do przewidzenia bo to grupa zupełnie inna niż wszystkie ;)
+19 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Lexa Croft Użytkownik 47,359 punktów 1 8
Wow, The 100 w tym tygodniu dało popalić! Jesteśmy na pierwszej pozycji za fandomami grupy A! A nasza bitwa dopiero za trzy tygodnie. Teraz tylko utrzymać wyniki
+13 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Galopujący Jeleń Użytkownik 283,379 punktów 2 17
Idziemy balowac?
Lexa Croft Użytkownik 47,359 punktów 1 8
Jasne...
An Użytkownik -3,575 punktów 1 3 20
W końcu po 5 tygodniach jest tak jak być powinno. Nareszcie inni też to zrozumieli, że tendencje utrudniają w punktacji. Sojusze to też dobry pomysł dla małych fandomów- w kupie siła
+13 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Feride Użytkownik -2,529 punktów 11
Uważam, że pomimo zaciętości konkurencji, fandom WS ma ogromne szanse, ponieważ diametralnie różni się od reszty społeczności swoim unikalnym poczuciem humoru i ogromną kreatywnością, co przejawia się serialem produkcji Valide czy wieloma ciekawymi postami na tablicy. Pijane emerytki na czele z Sehzade Mehmedem rozbawiają wszystkich, ale też publikują treści związane z kulturą i obyczajami tureckimi, a nie tylko suche fakty historyczne. Trzymam kciuki za WS! I cóż...walczymy dalej
+13 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
Feride Użytkownik -2,529 punktów 11
Żeby tylko po jednym!!
Anna Siara Użytkownik 820 punktów 1
Wszystkim gratuluję i życzę powodzenia Jednak liczę na Kosem
+12 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
I się nie przeliczysz. Jeszcze trochę się musisz pomęczyć i dalej będzie Ci już lepiej
Avanestia Użytkownik 26 punktów 1
The 100, wierzę w nasz fandom! Mamy świetne wyniki, teraz je tylko utrzymać i piąć się w górę, a także nie pozwolić rywalowi, by choćby się z nami wyrównał. Wierzę, że damy radę zostawić inne fandomy daleko w tyle
+11 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
WSPANIAŁE STULECIE. WSPANIAŁE STULECIE< WSPANIAŁE STULECIE
Jedyna pozycja gdzie na pierwszym miejscu nie ma Wspaniałego Stulecia to pozycja "średnia na osobę" . Kurcze,może nam się jakieś dziadki zarejestrowali na fandomie i wzieli poumierali? I NIC Z TYM NIE MOŻEMY ZROBIĆ.
Mamy nieboszczyków przez których średnia u nas jest 612 punktów. To inni i ja na ilu takich nieboszczyków pracuję?
+11 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
Who Cares? A jak nie poumierali to zapomnieli po co się zarejestrowali. Ot skleroza.
Olga Winchester Użytkownik 316,877 punktów 3 7
wow, wszyscy poszybowali w górę! brawo
+10 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
anonim Użytkownik
The 100 daje radę! Mam nadzieję,że utrzymamy się i dalej będzie Nam tak dobrze szło
+10 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
GRATULUJEMY WSZYSTKIM
A co do nas ? Mówiliśmy ? Mówiliśmy.
I nie zmogły nas żadne przeliczniki i ograniczniki.
No ,chyba,że teraz wymyślono by skoki przez płotki.
+10 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
MówMiRuda Użytkownik 411 punktów 1 3
No, Sherlockians, rządzimy, nie ma co XD
+9 głosów
Jest OK
1
Sie 7, 2017
kacper0623 Użytkownik 279,406 punktów 3 7 13
I tak wygra "Once Upon A Time", "Violetta" i "Soy Luna".
+9 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 punktów 4 19
chciałabym <3
ewapiankowska Użytkownik 152 punktów 1 4
Gratuluje wszystkim!! ❤️ Osobiście trzymam kciuki za Teen Wolf i mam nadzieję, że dalej utrzymamy swoją wysoką pozycję ☺️
+8 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
Violetta rządzi jak inne grupy jeszcze nie miały bitwy radiowej. Po co to mówić?
+8 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
Oczywiście ,że nie można ale narazie się nie powinno wspominać o przeszłym piątku.
Ola.Tinista Użytkownik 74,185 punktów 2 7
VIOLETTA ♥
+7 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
AgnessMaggie143 Użytkownik 20 punktów
Trzymam kciuki na TVD <3
+6 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Motywacja Użytkownik 19,364 punktów 4
Popieram Violette! Nasz fandom jeszcze żyje! W nas siła!
+6 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Klaudiusz Kebadiusz Użytkownik 61,244 punktów 4 10
WOW! SKAM NA PRAWDĘ DAJĘ RADĘ! Po zmianie grupy partnerskiej i całym zamieszaniu było ciężko i to mega ciężko, i można powiedzieć że jest dalej troszeczkę ciężko, było widac to na naszej bitwie jaki mieliśmy słaby zasięg i małą grupe wsparcia ale jakoś dajemy rade! Tak jak to mówi Dominikia : "PATRZ WCIĄŻ TYLKO DO GÓRY, A JEŚLI MUSISZ WALCZ" i my właśnie walczymy aby pokazać że jesteśmy mega silni!  Idziemy z dnia na dzien coraz wyżej w rankingu, podwyższamy liczbe osób zbierających dla nas punkty, udostępniamy nasze treści na grupach. Może uda nam się jakoś wyjśc z grupy i przebić się przez Riverdale hah.
Jeśli nie wiesz dla kogo zbierac punkty to zapraszamy do NAS SKAM! Nic nie stracisz a własnie nam pomożesz.
SKAMOWCY ZGŁASZAĆ SIE W KOMENTARZACH!
+6 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Parszewska Użytkownik 38,649 punktów 1 1 6
Gratulacje wszystkim! ❤️
+4 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Roxanne_ Użytkownik 37,622 punktów 1 5
Gratuluje wszystkim!
+2 głosów
Jest OK
Sie 7, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
Dla mnie byłoby proste i zrozumiałe gdyby były w każdym  tygodniu punkty sumowane za jakieś tam pozycje- liczebność grupy,zasięg,średnia i tak dalej. Dodane te punkty a na koniec gry zsumowane i podzielone prze ilość tygodni.  Co to za robota by najsłabsze grupy podwozić pod samą metę i je tam wypuszczać?
Będziemy w bieżącym tygodniu najlepsze to dobrze. Przegoni nas kto ? Trudno. To jest zabawa dla dorosłych. Nie dla dzieci.
+2 głosów
Jest OK
Sie 8, 2017
izax Użytkownik 5,212 punktów 1
Gratuluję wszystkim! Osobiście mocno trzymam kciuki za Soy Lune i wierzę w to  że uda nam się odzyskać utraconą pozycję!
+1 głos
Jest OK
Sie 8, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
134 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 133 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 6038 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. The 100
  92 osób
 2. Bambinos
  87 osób
 3. Ananasy Sylwii
  83 osób
 4. Riverdale
  80 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  43 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. TALENTY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. GRY
  1 osób
Kontakt Post