NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+31 głosów
(postid: 292205) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Rozpoczęła się druga seria eliminacji i śmiało możemy uznać, że niektóre grupy właściwie już by jej nie potrzebowały, by wyłonić zwycięzcę. Szkoda, bowiem niektóre grupy zwyczajnie "obudziły się" bardzo niedawno, próbują nadrobić zaległości, ale może być to już teraz bardzo trudne, gdyż rywale nie próżnują. Prezentujemy Ranking Bitwy Fandomów serialowych od firmy Komputronik po 6. Tygodniu zmagań .

Liczebność - wszystkie fandomy zyskały bardzo dużo członków, wielki wzrost portalu Fandoms !

Ten ranking wyraźnie ukazuje nam sytuację każdego fandomu pod względem liczebności. Portal poszedł w górę po wprowadzeniu fandomów muzycznych , a kolejny, być może nawet podobny wzrost może być spodziewany już na początku września. Wraz ze wzrostem popularności serwisu i sojuszami dość mocno zmieniła się kolejność liczebności fandomów.  Wielki, wręcz kolosalny wzrost osiągnęli fani 13 Reasons Why , którzy zdali się obudzić tuż przed piątkową bitwą. Nie wiemy, czy zdążą nadrobić zaległości, ale na pewno w Rankingu Fandomów serialowych (od września) mogą być poważnym rywalem w walce o nagrody !

Aktywność - już nawet 300 tysięcy punktów na fandom w ciągu tygodnia !

Jedno widzimy bezwzględnie - zaangażowanie fandomów w portalu rośnie z tygodnia na tydzień, a tak wysokich wyników w aktywności jeszcze nie było. Wzrosty są ogromne, co oznacza, że nowości wprowadzone w lipcu zwyczajnie Wam się spodobały. Powalający wynik blisko 350 tys. punktów uzyskali fani Wspaniałego Stulecia, dodać jednak trzeba, że zasłużenie - fandom ten zaczął publikować bardzo kreatywne treści . Tracą fandomy spodziewane, które widzą, że ich szanse już maleją i najpewniej do września nam się podobnie raczej nie reaktywują - Shadowhunters, Sherlock, Supernatural ... chociaż może jeszcze jednak nas zaskoczą? Aktualny ranking pokazuje, że nie zamierzają łatwo odpuścić, przynajmniej niektórzy z nich :)

Skuteczność - bez większych zmian

W temacie skuteczności niepodzielnie triumfują OUAT i Famous In Love ...ale także bardzo duży wzrost w tej kwestii uzyskali fani... Stranger Things - to wazne przed bitwą w tym tygodniu, bo w grupie B rywalizacja może trwać do samego końca ! 

Zasięg - trudno utrzymać wyniki, gdy ludzi coraz więcej

Większa konkurencja sprawia, że większość fandomów nie zdołało obronić zasięgów z poprzedniego tygodnia. I choć nie oberwiecie już za to punktami, to pokazujemy, że trzeba uważac, bo konkurencji nie brakuje. Wielki wzrost uzyskali fani The 100, którzy w wyniku sojuszu z jednym z najmocniejszych fandomów muzycznych minionego tygodnia - Ananasami Sylwii - uzyskali ogromną poprawę wyniku, aż o 17 tys. osób . Zaangażowanie widać też wśród fanów Teen Wolf, którzy chyba się przebudzili i...próbują dogonić rywali. Będzie ciężko, ale kto wie ? 

Ranking Fandomów serialowych w kontekście Bitwy Fandomów

Jak widać, pierwsze miejsce w tym tygodniu należy do Wspaniałego Stulecia, a zaraz potem The 100 i... Violetta ze świetnym wynikiem z Bitwy w minionym tygodniu także. W górę mocno Teen Wolf , wygląda na to, że do zabawy wrócili też fani SKAM, którzy chcą wyprzeć Riverdale z półfinału. Do gry wraca 13 Reasons Why, traci Soy Luna . W tym tygodniu bardzo słabo wypadli fani Sherlocka, Shadowhunters i Pamiętników Wampirów, choć Ci ostatni nagle ożywili się na koniec tygodnia... może to zapowiedź czegoś nowego od nich względem rankingu? Zobaczymy .


Od drugiej serii eliminacji zdecydowaliśmy też nie naliczać już punktów za tzw. Tendencję , która wymuszała swoiste "no-lifeowanie" i pisanie na ilość dla fandomów - jest to decyzja podyktowana prośbami licznych fandomów na bazie wiadomości, które otrzymywaliśmy. Fandomy dostawały czasem istnej "zadyszki" walcząc o punkty, których zdobycie czasem było po prostu nierealne z przyczyn od nich niezależnych. Publikujemy ją jednak nadal do Waszej wiadomości by wiedzieć, gdzie warto się poprawić, a gdzie jest u Was OK .

Ranking Bitwy Fandomów po 6. tygodniu zmagań bez podziału na grupy

Aktualnie bezwzględnie rządzi fandom fanów Violetty, który mocno zdystansował konkurencję...ale spokojnie, za nami dopiero druga seria bitew dla 4 z 16 fandomów...więc może się to jeszcze nieco zmienić. Postanowiliśmy już też nie kombinować z tymi przelicznikami i od razu dodać całą wartość punktów dla fandomów z Bitwy , gdyż wcześniejsze przeliczenia były zbyt mało jasne i wprowadzały niepotrzebne zamieszanie.

Ranking Bitwy Fandomów po 6. tygodniu zmagań z podziałem na Grupy Eliminacyjne

To zdecydowanie najważniejsza tabelka i bezwzględny wynik Bitwy Fandomów na etapie Eliminacji po 6 z 10 tygodni zmagań. Prześledźmy co się dzieje w poszczególnych grupach:


Grupa A - wyraźna dominacja Violetty powoduje, że ten fandom raczej na pewno przejdzie już do kolejnego etapu. Ciekawie natomiast zrobiło się niżej - Riverdale w tym tygodniu na portalu uzyskali mniejszą ilość punktów zarówno od SKAM jak i ... 13 Reasons Why . Wygląda na to, że SKAMowcy bedą chcieli odebrać półfinał fanom Riverdale ...a być może i 13 Reasons Why pokuszą się o walkę o awans ! Aktualnie biorąc pod uwagę wyniki w Rankingu (bez Bitwy) są oni na drugim miejscu w serwisie , co tylko potwierdza ich duże możliwości w akcji od września , gdy cała zabawa skupi się wyłącznie na Rankingach (bez Bitwy radiowej) .


Grupa B - tutaj rywalizacja może potrwać do samego końca ! Pamiętniki Wampirów w tym tygodniu miały bardzo niski wynik, co bardzo wykorzystali Famous In Love, którzy przedarli się na drugie miejsce, odbierając je...grupie Sherlocka, ktory w minionym tygodniu był najsłabszym fandomem. W natarciu...Stranger Things z niemal najlepszym wynikiem w swojej historii ! Tu będzie walka do samego końca !


Grupa C - bratobójcza niemal rywalizacja bardzo kolorowych społeczności Wspaniałego Stulecia i OUAT tym razem na minimalną korzyść tego drugiego ;) Jednak WS są bardzo silni, publikują piekielnie dobre treści i wyraźnie prowadzą na portalu . Wyniki Bitwy w grupie C będzie kluczowy w tej walce i odpowie nam na pytanie, czy Supernatural mają szansę powalczyć i stać się tym, którzy skorzysta "gdzie dwóch się bije" . Sprawiedliwi... raczej wrócą realnie do zabawy od września .


Grupa D - bardzo dobry sojusz z Ananasami Sylwii okazał się zwycięski dla The 100 także, którzy przebili Soy Lunę uzyskując naprawdę niezłą przewagę ! W natarciu Teen Wolf, którzy się przebudzili, ale mają naprawdę dużo do nadrobienia. Shadowhunters wydaje się, że odpuszczają...ale może nie warto i trzeba poczekać na wynik Bitwy za 3 tygodnie ? ;)


Jak więc widać - są grupy, gdzie potencjalna dwójka półfinalistów już nam się wyłoniła, ale są też takie , gdzie rywalizacja może potrwać do samego końca. Dzieje się :)

Uwaga na sojusze z fandomami muzycznymi !

Przypominamy, że w zabawach rankingowych (aktualnie dotyczy to tylko fandomów muzycznych, a od września także serialowych) jeden fandom może wygrać tylko raz na miesiąc (lub na dłuższy okres czasu, jeśli pula nagród jest rozdysponowana na dłużej - reguluje to każdorazowy post informacyjny o nowej akcji) . Oznacza to, że jeśli jakiś fandom serialowy ma sojusz ze zwycięzcą rankingu muzycznego (którego ogłosimy dziś popołudniu), musi go... zmienić ...chyba, że fandom ten zdecyduje się zbierać punkty dla swojego sojusznika na zasadzie nagrody za pomoc, że wygrali własnie oni ;) Oj będzie się działo :)

Co dalej?

Bitwa w grupie B (Sherlock, Pamiętniki Wampirów, Famous In Love, Stranger Things) będzie bardzo istotna dla tej grupy i może realnie wyznaczyć półfinalistów...choć wygląda na to, że w tej grupie rywalizacja potrwa do ostatnich dni eliminacji. Przypominamy o ważnych postach:

- o tym jak zdobywać punkty dzięki lipcowym nowościom: http://fandoms.pl/290464/nowosci-sprawilo-odwiedza-portalem-wyjatkowym-najbardziej 

- o tym jakie nowe rankingi na portalu mogą się pojawić: http://fandoms.pl/290344/pomozcie-rozwinac-fandomow-powinny-mozliwosci-nieograniczone 

Zapoznajcie się z nimi :)


Przypominamy też, że nawet 20 punktów możecie zdobyć poprzez kupienie czegokolwiek ze strony http://www.komputronik.pl/gazetka i udokumentowanie nam tego na maila komputronik@fandoms.pl - macie na to czas do 3 września włącznie :)


A teraz już po prostu czekamy na Wasze komentarze - jak zawsze - i...życzymy udanej zabawy i kolejnego tygodnia pełnego wrażeń ! Powodzenia ! :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 8166 punktów za:

Jakość:20Popularność:7569
Wsparcie:2Ocena i wartość ocen:31
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:420
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
7,569 czytelników Sie 7, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

26 Komentarzy

Valide Użytkownik 235,946 pkt
Popieramy rękami i nogami! Doskonale wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że chciałeś tendencjami urozmaicić rankingi, ale zaczęło to być zbyt skomplikowane i niestety gdy mniejsze fandomy rosły w siłę, tym dużym już było o wiele ciężej. Zdecydowanie lepiej jest pisać treściwe artykuły, za które trafią na główną, czy będą postem dnia, niż nabijać posty o niczym, tylko po to by zmieścić się w tendencji. Myślę, że nie przeszkodzi to w zdrowej rywalizacji, dzięki sojuszom i mniejsze fandomy mogą się teraz wybić. A "górna półka" na pewno nie popuści i nadal rywalizacja będzie bardzo zacięta.
+37 głosów
+1000
Sie 7, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
słuszna uwaga. Przez te tendencje to ludzie piszą aby więcej i lajkują aby więcej . Przecież to nie chodziło by ścigać się z innymi a by ścigać się z samym sobą sprzed tygodnia.
Wloszka Użytkownik 176,508 pkt
Gratuluje wszystkim aktywnym grupa za swietna rywalizacje.

ten ranking jest o wiele mniej skomplikowany niz kiedys, i bardzo mi sie podoba :)
+31 głosów
Sie 7, 2017
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,961 pkt
Gratuluję wszystkim :) ale nie ma to tamto i tak będziemy najlepsi :)
+23 głosów
Sie 7, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
Mniej skomplikowany ranking-SUPER! Będzie ostro, rywalizacja trwa... Ktos musi przegrać by mógł ktos wygrać! Zostaną najlepsi! A do tego czasu trzymam mocno kciuki za mój fandom! Damy z siebie wszystko! Gratuluję fandomom które nadrobily stary, no i całej reszcie!
+22 głosów
Sie 7, 2017
Halime Sultan Użytkownik 782 pkt
W końcu coś jasno napisane i wiadomo co z czym ;p Co do pozycji WS to było do przewidzenia bo to grupa zupełnie inna niż wszystkie ;)
+19 głosów
Sie 7, 2017
Lexa Croft Użytkownik 47,359 pkt
Wow, The 100 w tym tygodniu dało popalić! Jesteśmy na pierwszej pozycji za fandomami grupy A! A nasza bitwa dopiero za trzy tygodnie. Teraz tylko utrzymać wyniki :D
+13 głosów
Sie 7, 2017
Galopujący Jeleń Użytkownik 285,793 pkt
Idziemy balowac? :D
Lexa Croft Użytkownik 47,359 pkt
Jasne... :D
An Użytkownik -3,574 pkt
W końcu po 5 tygodniach jest tak jak być powinno. Nareszcie inni też to zrozumieli, że tendencje utrudniają w punktacji. Sojusze to też dobry pomysł dla małych fandomów- w kupie siła :)
+13 głosów
Sie 7, 2017
Feride Użytkownik -2,529 pkt
Uważam, że pomimo zaciętości konkurencji, fandom WS ma ogromne szanse, ponieważ diametralnie różni się od reszty społeczności swoim unikalnym poczuciem humoru i ogromną kreatywnością, co przejawia się serialem produkcji Valide czy wieloma ciekawymi postami na tablicy. Pijane emerytki na czele z Sehzade Mehmedem rozbawiają wszystkich, ale też publikują treści związane z kulturą i obyczajami tureckimi, a nie tylko suche fakty historyczne. Trzymam kciuki za WS! I cóż...walczymy dalej :)
+13 głosów
Sie 7, 2017
Feride Użytkownik -2,529 pkt
Żeby tylko po jednym!! :D
Anna Siara Użytkownik 820 pkt
Wszystkim gratuluję i życzę powodzenia :) Jednak liczę na Kosem :)
+12 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
I się nie przeliczysz. Jeszcze trochę się musisz pomęczyć i dalej będzie Ci już lepiej
Avanestia Użytkownik 26 pkt
The 100, wierzę w nasz fandom! Mamy świetne wyniki, teraz je tylko utrzymać i piąć się w górę, a także nie pozwolić rywalowi, by choćby się z nami wyrównał. Wierzę, że damy radę zostawić inne fandomy daleko w tyle :)
+11 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
WSPANIAŁE STULECIE. WSPANIAŁE STULECIE< WSPANIAŁE STULECIE
Jedyna pozycja gdzie na pierwszym miejscu nie ma Wspaniałego Stulecia to pozycja "średnia na osobę" . Kurcze,może nam się jakieś dziadki zarejestrowali na fandomie i wzieli poumierali? I NIC Z TYM NIE MOŻEMY ZROBIĆ.
Mamy nieboszczyków przez których średnia u nas jest 612 punktów. To inni i ja na ilu takich nieboszczyków pracuję?
+11 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Who Cares? A jak nie poumierali to zapomnieli po co się zarejestrowali. Ot skleroza.
Olga Winchester Użytkownik 316,877 pkt
wow, wszyscy poszybowali w górę! brawo
+10 głosów
Sie 7, 2017
anonim Użytkownik
The 100 daje radę! Mam nadzieję,że utrzymamy się i dalej będzie Nam tak dobrze szło
+10 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
GRATULUJEMY WSZYSTKIM
A co do nas ? Mówiliśmy ? Mówiliśmy.
I nie zmogły nas żadne przeliczniki i ograniczniki.
No ,chyba,że teraz wymyślono by skoki przez płotki.
+10 głosów
Sie 7, 2017
MówMiRuda Użytkownik 411 pkt
No, Sherlockians, rządzimy, nie ma co XD
+9 głosów
Sie 7, 2017
kacper0623 Użytkownik 301,542 pkt
I tak wygra "Once Upon A Time", "Violetta" i "Soy Luna".
+9 głosów
Sie 7, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
chciałabym <3
ewapiankowska Użytkownik 152 pkt
Gratuluje wszystkim!! ❤️ Osobiście trzymam kciuki za Teen Wolf i mam nadzieję, że dalej utrzymamy swoją wysoką pozycję ☺️
+8 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Violetta rządzi jak inne grupy jeszcze nie miały bitwy radiowej. Po co to mówić?
+8 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Oczywiście ,że nie można ale narazie się nie powinno wspominać o przeszłym piątku.
Ola.Tinista Użytkownik 74,185 pkt
VIOLETTA ♥
+7 głosów
Sie 7, 2017
AgnessMaggie143 Użytkownik 20 pkt
Trzymam kciuki na TVD <3
+6 głosów
Sie 7, 2017
Motywacja Użytkownik 19,529 pkt
Popieram Violette! Nasz fandom jeszcze żyje! W nas siła!
+6 głosów
Sie 7, 2017
Klaudiusz Kebadiusz Użytkownik 61,633 pkt
WOW! SKAM NA PRAWDĘ DAJĘ RADĘ! Po zmianie grupy partnerskiej i całym zamieszaniu było ciężko i to mega ciężko, i można powiedzieć że jest dalej troszeczkę ciężko, było widac to na naszej bitwie jaki mieliśmy słaby zasięg i małą grupe wsparcia ale jakoś dajemy rade! Tak jak to mówi Dominikia : "PATRZ WCIĄŻ TYLKO DO GÓRY, A JEŚLI MUSISZ WALCZ" i my właśnie walczymy aby pokazać że jesteśmy mega silni!  Idziemy z dnia na dzien coraz wyżej w rankingu, podwyższamy liczbe osób zbierających dla nas punkty, udostępniamy nasze treści na grupach. Może uda nam się jakoś wyjśc z grupy i przebić się przez Riverdale hah.
Jeśli nie wiesz dla kogo zbierac punkty to zapraszamy do NAS SKAM! Nic nie stracisz a własnie nam pomożesz.
SKAMOWCY ZGŁASZAĆ SIE W KOMENTARZACH!
+6 głosów
Sie 7, 2017
Parszewska Użytkownik 56,986 pkt
Gratulacje wszystkim! ❤️
+4 głosów
Sie 7, 2017
Roxanne_ Użytkownik 37,622 pkt
Gratuluje wszystkim!
+2 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Dla mnie byłoby proste i zrozumiałe gdyby były w każdym  tygodniu punkty sumowane za jakieś tam pozycje- liczebność grupy,zasięg,średnia i tak dalej. Dodane te punkty a na koniec gry zsumowane i podzielone prze ilość tygodni.  Co to za robota by najsłabsze grupy podwozić pod samą metę i je tam wypuszczać?
Będziemy w bieżącym tygodniu najlepsze to dobrze. Przegoni nas kto ? Trudno. To jest zabawa dla dorosłych. Nie dla dzieci.
+2 głosów
Sie 8, 2017
izax Użytkownik 5,212 pkt
Gratuluję wszystkim! Osobiście mocno trzymam kciuki za Soy Lune i wierzę w to  że uda nam się odzyskać utraconą pozycję!
+1 głos
Sie 8, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
151 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 151 Gości
Dziś posty czytano : 1490 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  305675 punktów
 2. Supiwerki
  36990 punktów
 3. Bartek Lovers
  36709 punktów
 4. The 100
  33027 punktów
 5. SikorskiSquad
  27829 punktów
 6. Young Stars Festival
  27114 punktów
 7. SERIALE
  18661 punktów
 8. Life Is Strange
  17212 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17081 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  14801 punktów
 11. GRY
  14760 punktów
 12. Famous In Love
  13637 punktów
 13. Domisiaki
  12650 punktów
 14. Arturonators
  12446 punktów
 15. FILMY/SERIALE/TV
  12395 punktów
 16. Shawn Mendes Army
  11991 punktów
 17. Bambinos
  11548 punktów
 18. YOUNG STARS
  11103 punktów
 19. Once Upon A Time
  10410 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10270 punktów
 21. Remonators
  9396 punktów
 22. Eurowizja
  9342 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  7915 punktów
 24. Nintendo
  4920 punktów
 25. Detroit
  4880 punktów
 26. Dua Lipa
  4856 punktów
 27. MUZYKA
  4716 punktów
 28. KSIĄŻKI
  4423 punktów
 29. INNE
  4413 punktów
 30. Progress Armia
  4194 punktów
 31. Forza
  4175 punktów
 32. The Originals
  4079 punktów
 33. Misiaki Sysi
  3708 punktów
 34. 13 Reasons Why
  3612 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  3449 punktów
 36. Stranger Things
  2941 punktów
 37. K-Pop
  2645 punktów
 38. God Of War
  2432 punktów
 39. Young Stars News
  2238 punktów
 40. Sport
  2179 punktów
 41. FILMY
  2056 punktów
 42. Puthinators
  1892 punktów
 43. Przygodowe
  1080 punktów
 44. Tomb Raider
  783 punktów
 45. Playstation VR
  659 punktów
 46. FPS
  599 punktów
 47. Team Rieger
  536 punktów
 48. Uncharted
  473 punktów
 49. PC
  469 punktów
 50. Kluseczki Olgi
  402 punktów
 51. MMers
  286 punktów
 52. Arianators
  273 punktów
 53. Sony Playstation
  221 punktów
 54. Soy Luna
  182 punktów
 55. YOUTUBE
  172 punktów
 56. R5Family
  166 punktów
 57. LUDZIE
  159 punktów
 58. Akcja & Przygoda
  130 punktów
 59. Directioners
  118 punktów
 60. The Good Place
  91 punktów
 61. Donaty Agaty
  75 punktów
 62. 5SOSFam
  69 punktów
 63. Beautilles
  64 punktów
 64. Selenators
  57 punktów
 65. Podróże
  47 punktów
 66. Wyścigi
  45 punktów
 67. Strzelanki
  44 punktów
 68. Orlandonators
  31 punktów
 1. Potterheads
  164 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4227 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3688 punktów
 4. YOUNG STARS
  2681 punktów
 5. Riverdale
  1688 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1411 punktów
 8. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 9. SikorskiSquad
  833 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 20. GRY
  25 punktów
 21. INNE
  24 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Playstation VR
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1269 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post