Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+31 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Rozpoczęła się druga seria eliminacji i śmiało możemy uznać, że niektóre grupy właściwie już by jej nie potrzebowały, by wyłonić zwycięzcę. Szkoda, bowiem niektóre grupy zwyczajnie "obudziły się" bardzo niedawno, próbują nadrobić zaległości, ale może być to już teraz bardzo trudne, gdyż rywale nie próżnują. Prezentujemy Ranking Bitwy Fandomów serialowych od firmy Komputronik po 6. Tygodniu zmagań .

Liczebność - wszystkie fandomy zyskały bardzo dużo członków, wielki wzrost portalu Fandoms !

Ten ranking wyraźnie ukazuje nam sytuację każdego fandomu pod względem liczebności. Portal poszedł w górę po wprowadzeniu fandomów muzycznych , a kolejny, być może nawet podobny wzrost może być spodziewany już na początku września. Wraz ze wzrostem popularności serwisu i sojuszami dość mocno zmieniła się kolejność liczebności fandomów.  Wielki, wręcz kolosalny wzrost osiągnęli fani 13 Reasons Why , którzy zdali się obudzić tuż przed piątkową bitwą. Nie wiemy, czy zdążą nadrobić zaległości, ale na pewno w Rankingu Fandomów serialowych (od września) mogą być poważnym rywalem w walce o nagrody !

Aktywność - już nawet 300 tysięcy punktów na fandom w ciągu tygodnia !

Jedno widzimy bezwzględnie - zaangażowanie fandomów w portalu rośnie z tygodnia na tydzień, a tak wysokich wyników w aktywności jeszcze nie było. Wzrosty są ogromne, co oznacza, że nowości wprowadzone w lipcu zwyczajnie Wam się spodobały. Powalający wynik blisko 350 tys. punktów uzyskali fani Wspaniałego Stulecia, dodać jednak trzeba, że zasłużenie - fandom ten zaczął publikować bardzo kreatywne treści . Tracą fandomy spodziewane, które widzą, że ich szanse już maleją i najpewniej do września nam się podobnie raczej nie reaktywują - Shadowhunters, Sherlock, Supernatural ... chociaż może jeszcze jednak nas zaskoczą? Aktualny ranking pokazuje, że nie zamierzają łatwo odpuścić, przynajmniej niektórzy z nich :)

Skuteczność - bez większych zmian

W temacie skuteczności niepodzielnie triumfują OUAT i Famous In Love ...ale także bardzo duży wzrost w tej kwestii uzyskali fani... Stranger Things - to wazne przed bitwą w tym tygodniu, bo w grupie B rywalizacja może trwać do samego końca ! 

Zasięg - trudno utrzymać wyniki, gdy ludzi coraz więcej

Większa konkurencja sprawia, że większość fandomów nie zdołało obronić zasięgów z poprzedniego tygodnia. I choć nie oberwiecie już za to punktami, to pokazujemy, że trzeba uważac, bo konkurencji nie brakuje. Wielki wzrost uzyskali fani The 100, którzy w wyniku sojuszu z jednym z najmocniejszych fandomów muzycznych minionego tygodnia - Ananasami Sylwii - uzyskali ogromną poprawę wyniku, aż o 17 tys. osób . Zaangażowanie widać też wśród fanów Teen Wolf, którzy chyba się przebudzili i...próbują dogonić rywali. Będzie ciężko, ale kto wie ? 

Ranking Fandomów serialowych w kontekście Bitwy Fandomów

Jak widać, pierwsze miejsce w tym tygodniu należy do Wspaniałego Stulecia, a zaraz potem The 100 i... Violetta ze świetnym wynikiem z Bitwy w minionym tygodniu także. W górę mocno Teen Wolf , wygląda na to, że do zabawy wrócili też fani SKAM, którzy chcą wyprzeć Riverdale z półfinału. Do gry wraca 13 Reasons Why, traci Soy Luna . W tym tygodniu bardzo słabo wypadli fani Sherlocka, Shadowhunters i Pamiętników Wampirów, choć Ci ostatni nagle ożywili się na koniec tygodnia... może to zapowiedź czegoś nowego od nich względem rankingu? Zobaczymy .


Od drugiej serii eliminacji zdecydowaliśmy też nie naliczać już punktów za tzw. Tendencję , która wymuszała swoiste "no-lifeowanie" i pisanie na ilość dla fandomów - jest to decyzja podyktowana prośbami licznych fandomów na bazie wiadomości, które otrzymywaliśmy. Fandomy dostawały czasem istnej "zadyszki" walcząc o punkty, których zdobycie czasem było po prostu nierealne z przyczyn od nich niezależnych. Publikujemy ją jednak nadal do Waszej wiadomości by wiedzieć, gdzie warto się poprawić, a gdzie jest u Was OK .

Ranking Bitwy Fandomów po 6. tygodniu zmagań bez podziału na grupy

Aktualnie bezwzględnie rządzi fandom fanów Violetty, który mocno zdystansował konkurencję...ale spokojnie, za nami dopiero druga seria bitew dla 4 z 16 fandomów...więc może się to jeszcze nieco zmienić. Postanowiliśmy już też nie kombinować z tymi przelicznikami i od razu dodać całą wartość punktów dla fandomów z Bitwy , gdyż wcześniejsze przeliczenia były zbyt mało jasne i wprowadzały niepotrzebne zamieszanie.

Ranking Bitwy Fandomów po 6. tygodniu zmagań z podziałem na Grupy Eliminacyjne

To zdecydowanie najważniejsza tabelka i bezwzględny wynik Bitwy Fandomów na etapie Eliminacji po 6 z 10 tygodni zmagań. Prześledźmy co się dzieje w poszczególnych grupach:


Grupa A - wyraźna dominacja Violetty powoduje, że ten fandom raczej na pewno przejdzie już do kolejnego etapu. Ciekawie natomiast zrobiło się niżej - Riverdale w tym tygodniu na portalu uzyskali mniejszą ilość punktów zarówno od SKAM jak i ... 13 Reasons Why . Wygląda na to, że SKAMowcy bedą chcieli odebrać półfinał fanom Riverdale ...a być może i 13 Reasons Why pokuszą się o walkę o awans ! Aktualnie biorąc pod uwagę wyniki w Rankingu (bez Bitwy) są oni na drugim miejscu w serwisie , co tylko potwierdza ich duże możliwości w akcji od września , gdy cała zabawa skupi się wyłącznie na Rankingach (bez Bitwy radiowej) .


Grupa B - tutaj rywalizacja może potrwać do samego końca ! Pamiętniki Wampirów w tym tygodniu miały bardzo niski wynik, co bardzo wykorzystali Famous In Love, którzy przedarli się na drugie miejsce, odbierając je...grupie Sherlocka, ktory w minionym tygodniu był najsłabszym fandomem. W natarciu...Stranger Things z niemal najlepszym wynikiem w swojej historii ! Tu będzie walka do samego końca !


Grupa C - bratobójcza niemal rywalizacja bardzo kolorowych społeczności Wspaniałego Stulecia i OUAT tym razem na minimalną korzyść tego drugiego ;) Jednak WS są bardzo silni, publikują piekielnie dobre treści i wyraźnie prowadzą na portalu . Wyniki Bitwy w grupie C będzie kluczowy w tej walce i odpowie nam na pytanie, czy Supernatural mają szansę powalczyć i stać się tym, którzy skorzysta "gdzie dwóch się bije" . Sprawiedliwi... raczej wrócą realnie do zabawy od września .


Grupa D - bardzo dobry sojusz z Ananasami Sylwii okazał się zwycięski dla The 100 także, którzy przebili Soy Lunę uzyskując naprawdę niezłą przewagę ! W natarciu Teen Wolf, którzy się przebudzili, ale mają naprawdę dużo do nadrobienia. Shadowhunters wydaje się, że odpuszczają...ale może nie warto i trzeba poczekać na wynik Bitwy za 3 tygodnie ? ;)


Jak więc widać - są grupy, gdzie potencjalna dwójka półfinalistów już nam się wyłoniła, ale są też takie , gdzie rywalizacja może potrwać do samego końca. Dzieje się :)

Uwaga na sojusze z fandomami muzycznymi !

Przypominamy, że w zabawach rankingowych (aktualnie dotyczy to tylko fandomów muzycznych, a od września także serialowych) jeden fandom może wygrać tylko raz na miesiąc (lub na dłuższy okres czasu, jeśli pula nagród jest rozdysponowana na dłużej - reguluje to każdorazowy post informacyjny o nowej akcji) . Oznacza to, że jeśli jakiś fandom serialowy ma sojusz ze zwycięzcą rankingu muzycznego (którego ogłosimy dziś popołudniu), musi go... zmienić ...chyba, że fandom ten zdecyduje się zbierać punkty dla swojego sojusznika na zasadzie nagrody za pomoc, że wygrali własnie oni ;) Oj będzie się działo :)

Co dalej?

Bitwa w grupie B (Sherlock, Pamiętniki Wampirów, Famous In Love, Stranger Things) będzie bardzo istotna dla tej grupy i może realnie wyznaczyć półfinalistów...choć wygląda na to, że w tej grupie rywalizacja potrwa do ostatnich dni eliminacji. Przypominamy o ważnych postach:

- o tym jak zdobywać punkty dzięki lipcowym nowościom: http://fandoms.pl/290464/nowosci-sprawilo-odwiedza-portalem-wyjatkowym-najbardziej 

- o tym jakie nowe rankingi na portalu mogą się pojawić: http://fandoms.pl/290344/pomozcie-rozwinac-fandomow-powinny-mozliwosci-nieograniczone 

Zapoznajcie się z nimi :)


Przypominamy też, że nawet 20 punktów możecie zdobyć poprzez kupienie czegokolwiek ze strony http://www.komputronik.pl/gazetka i udokumentowanie nam tego na maila komputronik@fandoms.pl - macie na to czas do 3 września włącznie :)


A teraz już po prostu czekamy na Wasze komentarze - jak zawsze - i...życzymy udanej zabawy i kolejnego tygodnia pełnego wrażeń ! Powodzenia ! :)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 8140 punktów za:

Jakość:20Popularność:7543
Podziękowania:2Ocena:155
Wyróżnienia:0Komentarze:420

Piotr Baranowski Super Administrator
7,543 czytelników Sie 7, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

26 Komentarzy

Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
Popieramy rękami i nogami! Doskonale wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że chciałeś tendencjami urozmaicić rankingi, ale zaczęło to być zbyt skomplikowane i niestety gdy mniejsze fandomy rosły w siłę, tym dużym już było o wiele ciężej. Zdecydowanie lepiej jest pisać treściwe artykuły, za które trafią na główną, czy będą postem dnia, niż nabijać posty o niczym, tylko po to by zmieścić się w tendencji. Myślę, że nie przeszkodzi to w zdrowej rywalizacji, dzięki sojuszom i mniejsze fandomy mogą się teraz wybić. A "górna półka" na pewno nie popuści i nadal rywalizacja będzie bardzo zacięta.
+37 głosów
+1000
Sie 7, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
słuszna uwaga. Przez te tendencje to ludzie piszą aby więcej i lajkują aby więcej . Przecież to nie chodziło by ścigać się z innymi a by ścigać się z samym sobą sprzed tygodnia.
Wloszka Zarejestrowany użytkownik 176,510 punktów 3 77
Gratuluje wszystkim aktywnym grupa za swietna rywalizacje.

ten ranking jest o wiele mniej skomplikowany niz kiedys, i bardzo mi sie podoba
+31 głosów
Sie 7, 2017
Kobieta Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 35,959 punktów 2 21
Gratuluję wszystkim ale nie ma to tamto i tak będziemy najlepsi
+23 głosów
Sie 7, 2017
Gevherhan S. Zarejestrowany użytkownik 931 punktów 2 15
Mniej skomplikowany ranking-SUPER! Będzie ostro, rywalizacja trwa... Ktos musi przegrać by mógł ktos wygrać! Zostaną najlepsi! A do tego czasu trzymam mocno kciuki za mój fandom! Damy z siebie wszystko! Gratuluję fandomom które nadrobily stary, no i całej reszcie!
+22 głosów
Sie 7, 2017
Halime Sultan Zarejestrowany użytkownik 782 punktów 4
W końcu coś jasno napisane i wiadomo co z czym ;p Co do pozycji WS to było do przewidzenia bo to grupa zupełnie inna niż wszystkie ;)
+19 głosów
Sie 7, 2017
Lexa Croft Użytkownik zweryfikowany 47,381 punktów 7
Wow, The 100 w tym tygodniu dało popalić! Jesteśmy na pierwszej pozycji za fandomami grupy A! A nasza bitwa dopiero za trzy tygodnie. Teraz tylko utrzymać wyniki
+13 głosów
Sie 7, 2017
Galopujący Jeleń Użytkownik zweryfikowany 286,856 punktów 2 14
Idziemy balowac?
Lexa Croft Użytkownik zweryfikowany 47,381 punktów 7
Jasne...
An Zarejestrowany użytkownik -3,576 punktów 1 3 20
W końcu po 5 tygodniach jest tak jak być powinno. Nareszcie inni też to zrozumieli, że tendencje utrudniają w punktacji. Sojusze to też dobry pomysł dla małych fandomów- w kupie siła
+13 głosów
Sie 7, 2017
Feride Zarejestrowany użytkownik -2,526 punktów 11
Uważam, że pomimo zaciętości konkurencji, fandom WS ma ogromne szanse, ponieważ diametralnie różni się od reszty społeczności swoim unikalnym poczuciem humoru i ogromną kreatywnością, co przejawia się serialem produkcji Valide czy wieloma ciekawymi postami na tablicy. Pijane emerytki na czele z Sehzade Mehmedem rozbawiają wszystkich, ale też publikują treści związane z kulturą i obyczajami tureckimi, a nie tylko suche fakty historyczne. Trzymam kciuki za WS! I cóż...walczymy dalej
+13 głosów
Sie 7, 2017
Feride Zarejestrowany użytkownik -2,526 punktów 11
Żeby tylko po jednym!!
Anna Siara Zarejestrowany użytkownik 820 punktów 1
Wszystkim gratuluję i życzę powodzenia Jednak liczę na Kosem
+12 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
I się nie przeliczysz. Jeszcze trochę się musisz pomęczyć i dalej będzie Ci już lepiej
Avanestia Zarejestrowany użytkownik 26 punktów 1
The 100, wierzę w nasz fandom! Mamy świetne wyniki, teraz je tylko utrzymać i piąć się w górę, a także nie pozwolić rywalowi, by choćby się z nami wyrównał. Wierzę, że damy radę zostawić inne fandomy daleko w tyle
+11 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
WSPANIAŁE STULECIE. WSPANIAŁE STULECIE< WSPANIAŁE STULECIE
Jedyna pozycja gdzie na pierwszym miejscu nie ma Wspaniałego Stulecia to pozycja "średnia na osobę" . Kurcze,może nam się jakieś dziadki zarejestrowali na fandomie i wzieli poumierali? I NIC Z TYM NIE MOŻEMY ZROBIĆ.
Mamy nieboszczyków przez których średnia u nas jest 612 punktów. To inni i ja na ilu takich nieboszczyków pracuję?
+11 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Who Cares? A jak nie poumierali to zapomnieli po co się zarejestrowali. Ot skleroza.
Olga Winchester Użytkownik zweryfikowany 316,877 punktów 2 7
wow, wszyscy poszybowali w górę! brawo
+10 głosów
Sie 7, 2017
anonim Gość
The 100 daje radę! Mam nadzieję,że utrzymamy się i dalej będzie Nam tak dobrze szło
+10 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
GRATULUJEMY WSZYSTKIM
A co do nas ? Mówiliśmy ? Mówiliśmy.
I nie zmogły nas żadne przeliczniki i ograniczniki.
No ,chyba,że teraz wymyślono by skoki przez płotki.
+10 głosów
Sie 7, 2017
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
I tak wygra "Once Upon A Time", "Violetta" i "Soy Luna".
+9 głosów
Sie 7, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik zweryfikowany 336,147 punktów 4 19
chciałabym <3
MówMiRuda Zarejestrowany użytkownik 410 punktów 1 3
No, Sherlockians, rządzimy, nie ma co XD
+8 głosów
Sie 7, 2017
ewapiankowska Zarejestrowany użytkownik 152 punktów 4
Gratuluje wszystkim!! ❤️ Osobiście trzymam kciuki za Teen Wolf i mam nadzieję, że dalej utrzymamy swoją wysoką pozycję ☺️
+8 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Violetta rządzi jak inne grupy jeszcze nie miały bitwy radiowej. Po co to mówić?
+8 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Oczywiście ,że nie można ale narazie się nie powinno wspominać o przeszłym piątku.
Ola.Tinista Użytkownik zweryfikowany 74,147 punktów 2 6
VIOLETTA ♥
+7 głosów
Sie 7, 2017
AgnessMaggie143 Zarejestrowany użytkownik 20 punktów
Trzymam kciuki na TVD <3
+6 głosów
Sie 7, 2017
Motywacja Zarejestrowany użytkownik 19,339 punktów 4
Popieram Violette! Nasz fandom jeszcze żyje! W nas siła!
+6 głosów
Sie 7, 2017
Klaudiusz Kebadiusz Użytkownik zweryfikowany 60,768 punktów 3 10
WOW! SKAM NA PRAWDĘ DAJĘ RADĘ! Po zmianie grupy partnerskiej i całym zamieszaniu było ciężko i to mega ciężko, i można powiedzieć że jest dalej troszeczkę ciężko, było widac to na naszej bitwie jaki mieliśmy słaby zasięg i małą grupe wsparcia ale jakoś dajemy rade! Tak jak to mówi Dominikia : "PATRZ WCIĄŻ TYLKO DO GÓRY, A JEŚLI MUSISZ WALCZ" i my właśnie walczymy aby pokazać że jesteśmy mega silni!  Idziemy z dnia na dzien coraz wyżej w rankingu, podwyższamy liczbe osób zbierających dla nas punkty, udostępniamy nasze treści na grupach. Może uda nam się jakoś wyjśc z grupy i przebić się przez Riverdale hah.
Jeśli nie wiesz dla kogo zbierac punkty to zapraszamy do NAS SKAM! Nic nie stracisz a własnie nam pomożesz.
SKAMOWCY ZGŁASZAĆ SIE W KOMENTARZACH!
+6 głosów
Sie 7, 2017
Parszewska Użytkownik zweryfikowany 32,297 punktów 1 5
Gratulacje wszystkim! ❤️
+4 głosów
Sie 7, 2017
Roxanne_ Zarejestrowany użytkownik 37,616 punktów 1 5
Gratuluje wszystkim!
+2 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Dla mnie byłoby proste i zrozumiałe gdyby były w każdym  tygodniu punkty sumowane za jakieś tam pozycje- liczebność grupy,zasięg,średnia i tak dalej. Dodane te punkty a na koniec gry zsumowane i podzielone prze ilość tygodni.  Co to za robota by najsłabsze grupy podwozić pod samą metę i je tam wypuszczać?
Będziemy w bieżącym tygodniu najlepsze to dobrze. Przegoni nas kto ? Trudno. To jest zabawa dla dorosłych. Nie dla dzieci.
+2 głosów
Sie 8, 2017
izax Zarejestrowany użytkownik 5,212 punktów 1
Gratuluję wszystkim! Osobiście mocno trzymam kciuki za Soy Lune i wierzę w to  że uda nam się odzyskać utraconą pozycję!
+1 głos
Sie 8, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
70 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 69 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 1253 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

 1. Bambinos
  90572 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  35709 punktów
 2. Heartbreaker
  18758 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3655 punktów
 5. JakubWichowski
  1195 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  84 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66660 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18817 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42797 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5949 punktów
 1. Bambinos
  90572 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6631 punktów
 6. Riverdale
  3348 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2119 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  75 punktów
 13. Sheerios
  47 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post