NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+34 głosów
(postid: 283224) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Połowa eliminacji za nami, czas na ranking po 5 tygodniach zmagań, z podziałem na Ranking Fandomów i klasyfikację w Bitwie Fandomów, bo to jednak dwie nieco odmienne rzeczy, co już tłumaczyliśmy Wam wcześniej. Sprawdźcie jak poradził sobie Wasz fandom ! :)

Liczebność fandomów - nie brakuje dużych wzrostów !

Wspaniałe Stulecie, Riverdale, 13 Reasons Why i The 100 - czołówka bez zmian, wciąż te 4 fandomy mają zdecydowanie największe grono zwolenników... ale właśnie, czy rzeczywiście jest to aż tak zdecydowana róznica? Już nie ! Bardzo blisko w/w mamy fandomy Supernatural, Violetty i Soy Luny (seriale Disneya). Najgorzej bez zmian Stranger Things, Sprawiedliwi oraz... ci, ktorzy wcale słabo sobie nie radzą - OUAT i Famous In Love ... wręcz przeciwnie. To dowód, że nie zawsze więcej = lepiej.


W zeszłym tygodniu najwięcej fanów zyskali Violetta oraz 13 reasons why , w dużej mierze z powodu promocji serwisu w fandomach muzycznych, z których wiele osób lubi właśnie m.in. te seriale.

Aktywność fandomów - czołówka bez zmian

Po swoistej modyfikacji zasad punktacji (znacznie więcej można otrzymać za pisanie treści) oraz wprowadzeniu wyzwań na szerszą skalę, znacznie wzrosła ilość punktów zdobywanych przez dane fandomy i w niektórych przypadkach doszło do osiągnięcia 6-cyfrowych wartości. Tutaj bezwzględnym królem jest Wspaniałe Stulecie , świetnie wypadli także fani Violetty, Once Upon A Time, Supernatural oraz Famous In Love - wszystkie te fandomy przekroczyły wartość 100 tysięcy punktów. Gratulujemy ! Na drugim biegunie natomiast fatalne wyniki Pamiętników Wampirów i Stranger Things . 


Tendencji w tym tygodniu brak, gdyż różnice między punktacją sprzed zmiany zasad ich naliczania są na tyle duże, że ich dogonienie za tydzień byłoby bardzo ciężkim zadaniem.

Skuteczność fandomów - czołówka nie daje za wygraną

...ale nie oznacza to, że nie można ich pobić .W tej materii bezsprzecznie rządzą najlepiej zorganizowani Once Upon A Time oraz Famous In Love , a także Supernatural, Violetta, The 100 i Wspaniałe Stulecie . Bardzo natomiast podupadła organizacja 4 dużych fandomów serialowych : Riverdale, Teen Wolf, SKAM i 13 Reasons Why . Najpewniej pomogą im fandomy muzyczne, ale jest to zdecydowanie żółta kartka dla w/w :) 


Tendencji tutaj również brak, z tego samego powodu co wyżej.

Zasięg fandomów - król jest tylko jeden

...choć jednak do ruszenia. Nie zmienia to faktu, że Wspaniałe Stulecie po raz kolejny uzyskali max punktów pod względem dotarcia - tym razem udało się osiągnąć poziom ponad 40 tys. czytelników , czyli aż o ponad 10 tys. więcej niż w zeszłym tygodniu. W tym tygodniu fatalnie wypadły znów fandomy Riverdale, 13 Reasons Why i SKAM czyli... niemal cała grupa A, którą nazywaliśmy wcześniej grupą śmierci. Jak ta sytuacja wpłynie na wynik nadchodzącej, piątkowej drugiej i ostatniej w eliminacjach Bitwy grupy A? może być na pewno bardzo ciekawie i zaskakująco, chyba, że te fandomy zdołają się w odpowiednim momencie przebudzić ...;)

Ranking Fandomów Serialowych: 24-30.07.2017

Czas na pełen Ranking Fandomów Serialowych. Podobne będziemy tworzyć od przyszłego tygodnia dla grup muzycznych, wiec szykujcie się na zabawę (przy czym muzyczni NIE mają czegoś takiego jak "Pkt w Bitwie") :) W minionym tygodniu zdecydowanie zwycięża fandom Violetty (V-Lovers) a na drugim, także wyraźnym miejscu - Wspaniałe Stulecie . Potem duża przerwa i bardzo wysoki wynik 13 Reasons Why ze względu na natarcie grup muzycznych.  Najgorzej Pamiętniki Wampirów i Stranger Things , a niepokojąco nisko Riverdale, Teen Wolf i dopiero w połowie stawki - The 100 . Dzieje się !


Jak to wpłynęło na Bitwę ?

Wyniki Bitwy Fandomów po 5. tygodniach zmagań

Bardzo ciekawie zrobiło się w czołówce. Po rewelacyjnym wyniku w tym tygodniu na górę poszybował fandom Violetty , który ze względu także na świetny rezultat w Bitwie radiowej, może uznać te 5 tygodni za wielki sukces. Kluczowe będzie teraz jak V-Lovers wypadną w najbliższy piątek. Wysoki wynik w radiu i utrzymanie takiego zaangażowania da im awans do półfinału na 100%. Blisko jednak Once upon A Time oraz Wspaniałe Stulecie , którzy toczą między sobą niemal bratobójczą rywalizację, która w ostatnim czasie bardzo przybrała na jakości i stała się po prostu fajna. Pomiędzy wstrzelili się fani The 100 po świetnej bitwie w zeszłym tygodniu... i bardzo blisko ich jest także największy konkurent - Soy Luna - tym razem na korzyść tego pierwszego. 


Dalej mamy kilkadziesiąt punktów straty, które można nadrobić świetnym rezultatem w nadchodzącej Bitwie radiowej (druga seria eliminacji od tego piątku!) oraz dużym zaangażowanie w serwisie. Tutaj rywalizacja trwa w najlepsze między Riverdale i SKAM . Tracą niestety Pamiętniki Wampirów , którzy nie wykorzystują rewelacyjnego rezultatu z Bitwy radiowej. W natarciu Supernatural, z każdym tygodniem bliżej OUAT i WS , podobnie jak Sherlock i Famous In Love - tu także może się zrobić bardzo ciekawie.


Wielka szansa w piątek dla 13 reasons why . Jeśli Bitwa pójdzie im źle, nie będą mieli już szans na awans do kolejnego etapu - trzymamy kciuki by było dobrze ! Budzą się fani Teen Wolf i to już ostatni moment, by realnie się poderwać do walki. Niezbyt dobrze wygląda jednak sytuacja Shadowhunters i Stranger Things . Trzymamy kciuki za pobudkę ! :)

Bitwa Fandomów: po 5 tygodniach zmagań z uwzględnieniem grup

Czas na to, co najważniejsze, czyli główny ranking Bitwy Fandomów, która przypomnijmy opiera się o rywalizację w grupach eliminacyjnych rozlosowanych na początku zabawy (Fandomy muzyczne nie prowadzą tego rodzaju rywalizacji między sobą) . Tutaj są grupy , które wyglądają już teraz na "ustawione", ale są i takie, gdzie rywalizacja potrwa do ostatniej chwili. Sprawdźmy, co nas czeka w najbliższych tygodniach:


Grupa A (Bitwa radiowa: 4 sierpnia) - Wyraźne prowadzenie Violetty dało im nieco oddechu. O awans powalczą tutaj na 100% fani Riverdale i SKAM . Wciąż szansę na powrót mają też reprezentanci 13 reasons why , jednak tutaj potrzebne będzie istne pospolite ruszenie, by ich dogonić. W tym tygodniu jednak wypadli z całej trójki najlepiej !


Grupa B (Bitwa radiowa: 11 sierpnia) - Tutaj niczego nie możemy być pewni. O awans powalczą na pewno fani Famous In Love, Sherlocka i Pamiętników Wampirów . Ci pierwsi wypadli w pierwszej bitwie najlepiej, jednak nie wykorzystali tej sytuacji i od paru tygodni tracą z tygodnia na tydzień. Spowodowało to niebezpiczene zbliżenie fanów  Sherlocka i Famous In Love , którzy mogą wydrzeć im awans !


Grupa C (Bitwa radiowa: 25 sierpnia) - Bardzo silna grupa z dwoma niezwykle mocnymi fandomami , które poki co zapowiadają się na murowanych awansujących - Once Upon A Time i Wspaniałe Stulecie . Walczą Supernatural , i choć uzyskują bardzo dobre wyniki, jest naprawdę ciężko. Jeśli odpadną, to będzie nam ich bardzo szkoda, bo naprawdę się starają !


Grupa D (Bitwa radiowa: 1 września) - Tutaj chyba wszystko już ustawione... no chyba, że oba fandomy oslabią swoje wyniki w kolejnych 5 tygodniach i polegną w Bitwie...wtedy wszystko może się zdarzyć. Póki co aż 50% przewaga The 100 i Soy Luny nad Teen Wolf i Shadowhunters . Ciężko będzie to nadrobić i tym fandomom raczej pozostanie niebawem już rywailzacja głównie w Rankingu Fandomów serialowych .


2 września dowiemy się jakie pojedynki odbędą się w półfinałach, ale na pewno będą to bitwy typu : "każdy z każdym" i one naprawdę mogą jeszcze dużo narozrabiać w zestawieniu :) Bitwy półfinałowe odbędą się 8, 15, 22 i 29 września . Przejdą do nich 2 najlepsze fandomy z każdej grupy eliminacyjnej , łącznie 8 fandomów .

Ruszyła rywalizacja fandomów muzycznych - duże zmiany przed nami !

Z uwagi na rozpoczętą dziś niezależną od serialowej - rywalizację fandomów muzycznych , dość dużo zmienia się w rankingu. Pamiętajmy, że każdy użytkownik może sobie wybrać jeden fandom muzyczny ale też jeden serialowy , dla którego przekazuje całą zgromadzoną w danym tygodniu pulę punktów. Dołączenie fandomów muzycznych wywołało niemal 100% wzrost odwiedzin serwisu , co oznacza, że te osoby mogą bardzo namieszać w rankingu nie tylko swoim, muzycznym, ale też rankingu całej Bitwy ! ;-)

Ranking Fandomów serialowych - dodatkowe nagrody niebawem !

Fandomy muzyczne w swoim rankingu rywalizują o bony towarowe do MyMusicShop.pl o wartości 50 zł każdy (w sumie 25 bonów do rozdania, po 5 na tydzień) i podobną zabawę szykujemy także dla fandomów serialowych . 


Oprócz wielkich i bardzo atrakcyjnych nagród od firmy Komputronik (konsola  Sony Playstation 4, wysokiej klasy słuchawki z mikrofonem , klawiatury i myszki) planujemy wprowadzić rywalizację wyłącznie w ramach Rankingu Fandomów (tylko rywalizacja na stronie WWW, bez Bitwy i podziału na Grupy eliminacyjne) o nowe nagrody dla fanów seriali. Rywalizacja taka ruszy najpóźniej 1 września a najwcześniej... na dniach. Czekajcie cierpliwie na informacje i już teraz starajcie się o punkty dla swoich, które mogą pozwolić Wam wygrać zupełnie nowe, ciekawe nagrody, ktore rozdane zostaną w ramach Waszych grup fandomowych :)


Pamiętajcie - z Rankingu Fandomów się nie odpada a rywalizacja odbywa się regularnie każdego tygodnia praktycznie od nowa :) Powoduje to, że nowe fandomy mogą bardzo szybko dołączyć od zabawy, z czego jak wynika z naszych badań, bardzo chętnie korzystają :-)

Wyzwania rozrabiają, posty zyskują na jakości, a już w tym tygodniu zaczniemy sprawdzać...ile z nich pamiętacie !

Punkty punktami...ale nie ma lepszej nagrody dla tworzących posty jak to, że ktoś je naprawdę czyta. W naszym serwisie pojawiają się już treści mające tysiące czytelników...ale czy rzeczywiście wszyscy skupili się na tym, co czytali ? Nadchodzi kolejna wielka zabawa w serwisie... skądś to znacie, prawda? W końcu tak samo pisaliśmy parę dni temu o wyzwaniach... ;) I niewątpliwie, te okazały się strzałem w dziesiątkę - zadajecie mega ciekawe zadania dla użytkowników, którzy w rewelacyjny sposób biorą w nich masowo udział . Stworzenie wyzwania sprawiło to, czego się spodziewaliśmy - jest genialnym sposobem na rozpromowanie Waszego posta :) Zdecydowanie wyzwania sprawiły, że serwis stał się znacznie bardziej ciekawy niż dotychczas :)


...ale jeszcze w tym tygodniu zdobędziecie możliwość udziału w wielkim quizie wiedzy na temat tego, o czym czytacie w serwisie. Co najważniejsze, nareszcie będą z tego punkty na Waszych kontach i tym samym już nie tylko pisanie i komentowanie będzie na nie sposobem ale także... czytanie, i w efekcie odpowiadanie na pytania ! Oznacza to, że każdy będzie mógł wesprzeć swój fandom na 3 sposoby: pisząc, komentując / dyskutując i czytając, aby następnie odpowiedzieć na pytania. Najlepsi zgarną w ten sposób mnóstwo punktów, co jeszcze bardziej uatrakcyjni nasz serwis i całą akcję !


Quizy po miesiącu przerwy i prac konserwacyjnych wejdą równocześnie dla fandomów muzycznych i serialowych i będą tym razem tworzone tylko i wyłącznie przez administratorów fandomów oraz serwisu oraz w niedługim czasie - ich pomocników. Od ogłoszenia co i jak dzielą Was dosłownie godziny :) 

Tutaj największe szanse będą mieć fandomy z duża wiedzą . Będzie się działo ! :D

Co sądzicie o rankingu? Jakie macie sposoby by powalczyć o wygraną? Jak zachęcacie fanów z Waszego fandomu do zabawy ?

Czekamy na komentarze i wyzwania :D


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2976 punktów za:

Jakość:20Popularność:2190
Wsparcie:149Ocena i wartość ocen:34
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:450
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
2,190 czytelników Lip 31, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

36 Komentarzy

Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Gratulujemy Once ,że nas tak dzielnie goniła w zdobywaniu punktów na fandomie,To jest wymierna praca a nie jakieś tam stosunki............... jednego do drugiego,
Pierwszy raz poczuliśmy się zagrożeni przez potwora z innej bajki
+25 głosów
+5000
Lip 31, 2017
kacper0623 Użytkownik 301,542 pkt
Dziękujemy, również gratulujemy wysokiej pozycji w rankingu :D
Turna Użytkownik 1,485 pkt
Wspaniałe Stulecie górą :D Brawo My :D
+21 głosów
Lip 31, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Wspaniałe stulecie zawsze górą ,chyba ,że nam się zechce z tej góry zejść. Znudzą nam się te stosunki, Bo tu nie liczy się praca za kolejny tydzień tylko STOSUNKI. Najbardziej erotyczna historia jaką znam.
Violettcie gratuluję trafnych odpowiedzi na pytania aleee...... ze zdobytymi punktami na fandomie jesteście za nami daleeeeko
D. Użytkownik -12,948 pkt
Myślę, że nic nie jest przesądzone. Wszystkie fandomy mają szanse tylko nie mogą się poddawać. Każdy fandom ma coś niesamowicie ciekawego do pokazania. Fortuna na pstrym koniu jeździ - jeszcze wszystko może się zmienić.
+20 głosów
Lip 31, 2017
kacper0623 Użytkownik 301,542 pkt
Jeśli chodzi o poszczególne grupy, to u mnie wygląda to tak:
A: "Violetta". Mimo zakończenia czuje więź do serialu, to było między innymi jednym z powodów dla których zawiązaliśmy z tym fandomem sojusz. Według mnie mają ogromne szansę na wygraną i tego im życzę.
B: W tej grupie nie oglądałem żadnego z seriali, aczkolwiek kciuki trzymam najbardziej za "Famous in Love".
C: Tutaj chyba oczywiste, że serduszkiem pozostaję przy swoim kochanym "Once Upon A Time". Mam nadzieję, że będziemy piąć się jeszcze wyżej w rankingach.
D: Tutaj najmocniej trzymam kciuki za "Soy Lunę". Tak i jak "Violetta" pokazują, że mimo iż na każdym kroku ktoś próbuje im wmówić, że są "słabym serialem wyprodukowanym przez Disneya" nie poddają się. Ich postawa bardzo mi się podoba, zresztą tak jak i serial <3
+10 głosów
Lip 31, 2017
kacper0623 Użytkownik 301,542 pkt
Po prostu ludzie z fandomu "Famous in Love" nie piszą wszystkich postów w swojej kategorii tylko np. w ogólnej np. "Filmy/Seriale/TV". Jeśli taki post zostanie nagrodzony to pkt trafią do tego fandomu, który jest wybrany w profilu.
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,752 pkt
Dobrze,że ten tydzień już za nami.
Teraz nadchodzi NOWE
+10 głosów
Sie 1, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
W grupie A i B rywalizacji jako takiej nie ma. Ale jeśli chodzi o grupę C i D to tutaj zaczynają się schodki. Ouat i Wspaniałe Stulecie prowadzą zażartą rywalizację, że czasami mam wrażenie, że ktoś wyciągnie szablę i zaczną się tłuc :D Muszę przyznać, że na początku było to dość ostre, ale teraz zamieniło się to w coś śmiesznego dla każdego (nie czuje, że rymuję). W grupie D Soy Luna i The 100 to równi siebie rywale. Raz jeden jest górą, a raz drugi. Ich konkurencja jest na zupełnie innym poziomie niż OUAT i WS. Można powiedzieć, że to "cicha rywalizacja" (choć zdarzyły się obraźliwe komentarze w stronę Soy Luny to fandom nie dał się sprowokować i pokazał, że na wiele ich stać). Jeśli tak dalej pójdzie to możemy spodziewać się ciekawego finału bitwy.
+9 głosów
Lip 31, 2017
Kaarolajna98 Użytkownik 24,210 pkt
3 miejsce The 100 - najlepsza wiadomość! <3
+8 głosów
Lip 31, 2017
olotka Użytkownik 35,745 pkt
Spnfamily będzie walczyć do końca, bo tego między innymi nauczył nas serial. Poza tym mamy okazję się nim pochwalić. My już wygraliśmy, bo mamy następne dwa sezony Supernatural zapewnione. Miłej zabawy tutaj wszystkim.
+8 głosów
Lip 31, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
my też walczymy ostro bo nasi sułtani  i inni wojownicy mocno machają mieczami
Lexa Croft Użytkownik 47,359 pkt
Wow, Setko mamy aktualnie trzecie miejsce !!! Trzeba brać się do skrobania postów i będziemy wielcy! Gratuluję wszystkim fandomom, to był pracowity tydzień :d
+8 głosów
Lip 31, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 14,474 pkt
Soy luna walczymy <3
Fandom muzyczny Bartek Lovers heeejka! <3
+7 głosów
Lip 31, 2017
Sumienie Użytkownik 639,647 pkt
ale Violetta poszybowała
+7 głosów
Lip 31, 2017
Mad Użytkownik 381,097 pkt
Jestem mega dumna z rozwoju seriwsu! To wszystko rozrasta się w mega szybkim tempie, zmian jest naprawdę sporo. Według mnie na lepsze — co jak co ale rywalizacja w poszczególnych grupach jest ekstra, sama wybrałam jeden fandom muzyczny oraz jeden serialowy i nie muszę być rozdarta między tym, a tym. Jeśli chodzi o seriale widzę potencjalnego zwycięzce w fandomie Violetty lub Once upon a Time — ale to wcale nie jest przesądzone. Co do muzycznych mam nadzieję, że wygra fandom którym się opiekuję, czyli Bambinos. Już pierwszego dnia w dość szybkim tempie osiągnęliśmy pierwsze miejsce w rankingu i to nie w jednej kategorii, a większości! Łatwo ich tak nie odpuścimy — nie ma szans, zwłaszcza, że pierwszego dnia zaangażowało się niemal 200 osób, a to już sukces. Jestem naprawdę mega dumna i liczę na to, że utrzymamy tą pozycję do końca tygodnia:) Napewno planujemy pokazać innym fandomom że jesteśmy dla nich realnym przeciwnikiem, który jest mega zdeterminowany i zgrany. Nie warto oceniać fandomu po pozorach, oj nie!
Powodzenia wszystkim i liczę na jakąś ciekawą rywalizację szczególnie wśród fandomów muzycznych:)
+7 głosów
Lip 31, 2017
Kopytkująca Sarna Użytkownik 380,844 pkt
The 100 jeszcze was wszystkich zaskoczy,  halo Team Rieger budzimy sie i zdobywamy punkty
+7 głosów
Lip 31, 2017
Kami Użytkownik 63,182 pkt
Ja wspieram Violettę i z tego co widzę na razie naprawde dobrze to idzie❤️
+6 głosów
Lip 31, 2017
Olga Winchester Użytkownik 316,877 pkt
SPNFamily nie poddajemy się i walczymy dalej!
+6 głosów
Sie 1, 2017
No One of TheHundred Użytkownik 94,223 pkt
O jezusku Setko jesteśmy na 3 miejscu! Teraz tylko wyżej <3!
+6 głosów
Sie 1, 2017
Justyna Załęska Użytkownik 3,739 pkt
Według mnie rywalizacje w poszczególnych grupach są świetną zabawą. Każdy fandom może sprawdzić swoją moc w porównaniu z innymi. Szanse wszystkich fandomów są równe. Jeżeli w fandomie jest mało ludzi i będzie się starał to może przegonić ten fandom, w którym jest dużo osób, ale nikt się nie udziela. Szanse zależą od naszych chęci. :)
+4 głosów
Lip 31, 2017
Tinka Martinka Użytkownik 32,850 pkt
Violetta ❤
+4 głosów
Lip 31, 2017
Motywacja Użytkownik 19,529 pkt
Dzieki za info!
+4 głosów
Lip 31, 2017
Lena_M Użytkownik 70,828 pkt
Rywalizacja zacięta, ale oby pozostała do końca na przyjacielskim gruncie ;) Podziwiam jak fani Wspaniałego Stulecia i OUAT mają nieskończone pomysły na posty i czas, by je pisać. Mam wrażenie, że na głównej przewijają się praktycznie tylko oni :D Podzielcie się trochę weną!
Grupę mamy naprawdę mocną i ciężko będzie, ale pamiętajcie, że ekipa Supernatural jeszcze nie dała za wygraną. Tak jak Winchesterowie, nie wierzymy w przeznaczenie i walczymy do końca! :D Co do innych grup, to ciężko orzec, bo nie siedzę w tych serialach i nie wiem jak zawzięci mogą być ich fani. Jeszcze nic straconego, na postach i wyzwaniach można szybko nadrobić punkty. Myślę, że we wszystkich grupach do końca będzie zażarta walka :)
+4 głosów
Sie 1, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
Nowe sposoby, nowe zasady...  Przyznam że czytam wszystkie posty ale jak tu je zapamiętać jak jest ich tu az tyle...! Są wzloty i upadki... Wszyscy ciezko pracują i robią wszystko dla swojego fandomu.. Gratuluję wszystkim ale najbardziej mojemu  kochanemu fondomowi! No i naszym autorom tekstów- są niesamowici! Ten ranking mobilizuje mnie jeszcze bardziej! Będę walczyć do końca albo jeden dzien dluzej!!
+4 głosów
Sie 1, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Pacze i pacze i nic nie rozumiem z tego rankingu, Jakie STOSUNKI ?
+4 głosów
Sie 1, 2017
JakubWichowski Użytkownik 196,564 pkt
Tak jak wielokrotnie podkreślałem tak i teraz napiszę, że zadziwia zarówno Riverdale jak i Violetta, Riverdale zajmuje jak dla mnie bardzo niską pozycję, natomiast Violetta pokazuję, że jest bardzo mocnym fandomem, niezmiennie trzymam kciuki najbardziej za Riverdale, ale wszystkim życzę jak najlepiej
+3 głosów
Lip 31, 2017
lemoniada gada Użytkownik -3,687 pkt
Violetta!
+3 głosów
Sie 1, 2017
martynalazar Użytkownik 4 pkt
Famous in love dajemy!! Mało brakuje
+3 głosów
Sie 1, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Gdzie szukać waszych postów? Musi być ich masa. Chętnie bym się coś dowiedziała
An Użytkownik -3,574 pkt
O to teraz nawet członkowie fandomów muzycznych mogą zbierać punkty na dany fandom serialowy... chyba dobrze zrozumiałam.. porobiło się
+3 głosów
Sie 1, 2017
julka_hej1 Użytkownik 7,613 pkt
Setkowicze mają moc!!
+2 głosów
Sie 1, 2017
Nina Niemojewska Użytkownik 828 pkt
Walka we wszystkich grupach jest bardzo zacięta i nic nie jest przesądzone! Z niecierpliwością czekam na jakiś zwrot akcji, który kto wie może pojawić się w każdej chwili.
W grupie A jak na razie znacząco dominują V-lovers. Widać ich ogromne zaangażowanie w bitwę i mimo, iż są to raczej młodsi odbiorcy niż ich rywale, to nie dają tego po sobie poznać i idą pełną parą ku wygranej! Jednak wciąż trzymam mocno kciuki za kultowe seriale młodzieżowe, które podbiły serca widzów z całego świata. Miejmy nadzieję, że żaden z fandomów teraz się nie podda i będą walczyć do końca!
W grupie B mamy dość mieszaną sytuację. Tutaj naprawdę może się wiele wydarzyć. Trzy seriale są naprawdę zbliżone do siebie punktowo, no a niestety moje ukochane Stranger Things wypada coraz gorzej. Szkoda, że tak to się dla nich potoczyło, ale najwyraźniej zbyt mało osób chciało wspierać akcję.
Once Upon A Time oraz Wspaniałe Stulecie w grupie C pozostawiają swoich rywali dość daleko w tyle! Dużo na temat tych seriali nie wiem, natomiast po samym rankingu widać ich znakomite przygotowanie. Dwa pozostałe mogą już walczyć tylko między sobą i czas pokaże jak ta walka się dla nich zakończy.
No i w ostatniej grupie D przynajmniej dla mnie nastąpiła dość zaskakująca sytuacja. Pomimo wielkiej rzeszy fanów serialu Teen Wolf zajmują oni dopiero trzecią pozycję przegrywając z serialami The 100 i Soy Luna. Zadziwiająco dobrze radzi sobie fandom Disnejowskiej produkcji i ma jeszcze szanse na wyjście na prowadzenie! A Shadowhunters mimo swojej obecnej ostatniej pozycji, dalej mogą próbować wzbić się wyżej.
Trzymam kciuki za wszystkich i życzę udanej zabawy w dalszej walce.
Powodzenia <3
+2 głosów
Sie 1, 2017
Owlie Użytkownik 34,161 pkt
(Grupa C) Może i masz rację z tą walką między sobą , ale Spn i tak będzie mierzyć na co najmniej 2 miejsce.
Deonika30 Użytkownik 178,802 pkt
Pęka mi serce gdy czytam jak słabo idzie SKAM i Teen Wolfowi czyli moim dwóm i jedynym fandomom serialowych, ale chyba muszę się pogodzić że są lepsi lub liczyć, że administracja wreszcie się otrząśnie. Ciesze się również z tych wszystkich zmian i powrotu fandomów muzycznych w serwisie. Zaczęłam działać na fandoms w styczniu 2016 jako Directioners, jestem bardzo szczęśliwa, że znam ją i fajnie powrócić do korzenii. No i nie mogę się doczekać powrotu quizów, zwłaszcza jeśli będą robione przez administratorów a nie użytkowników bo wtedy to był nie wypał haha
+1 głos
Sie 1, 2017
nelasrela Użytkownik 74 pkt
Jestem dumna z fandomu violetty <3 i mam nadzieję, że Teen wolf wezmą się do roboty :D
+1 głos
Sie 1, 2017
Zośka2203 Użytkownik 65 pkt
Violetta pnie się do góry, tak jak Once upon... i Wspaniałe...
Szykuje się naprawdę ciekawa rywalizacja. We wszystkich grupach. Może jeszcze inne fasony nas zaskoczą. Kto wie? Jak narazie mamy 3 liderów.
0 głosów
Sie 1, 2017
bryska Użytkownik 64 pkt
szkoda ze stranger things tak nisko :( Teen Wolf Polska!
0 głosów
Sie 1, 2017
martynkaa1415 Użytkownik 4 pkt
Każdy fandom ma szanse!
0 głosów
Sie 1, 2017
Piepiórka Użytkownik 29,897 pkt
Nic jak zawsze nie jest jeszcze przesadzone. Każdy ma dalej te same szanse
0 głosów
Sie 3, 2017
Wojtek Mastalerz Użytkownik 203,132 pkt
Póki co głównym faworytem do zwycięstwa jest Violetta. Jednak pierwsze eliminacje pokazały, że The 100 oraz Once Upon A Time należą do silnych fandomów, a ich wiedza jest bardzo duża. Jeżeli powtórzą to w drugich eliminacjach, a także tutaj na fandoms.pl mogą walczyć o zwycięstwo w całej bitwie.
W grupie A o awans powalczy amerykański Riverdale oraz Norweski Skam. Violetta raczej już ma zagwarantowane uczestnictwo w kolejnym etapie.
W grupie B najmniejsze szanse na awans ma Stranger Things. Cała reszta stoczy ostrą walkę o awans do czołowej ósemki.
Grupa C to grupa w której mamy dwóch wyraźnych faworytów - Once Upon a Time oraz Wspaniałe Stulecie. W drugich eliminacjach powinni powtórzyć wyniki i awansować jako faworyci do zwycięstwa.
Grupa D wygląda podobnie jak grupa C. Dwa fandomy z przewagą - The100 i disneyowska Soy Luna. Jeżeli nie napotkają problemów w swojej bitwie, a także na fandoms.pl awans przypieczętują wysokim wynikiem punktowym.

Wprowadzenie z powrotem do walki fandomów muzycznych jest bardzo korzystne dla całego rozwoju fandoms.pl, a także samej serialowej bitwy. Osoby z fandomów muzycznych mogą zmienić kolejność w rankingu serialowym poprzez wybranie takowego fandomu. W ten sposób bitwa jest jeszcze bardziej ciekawa, mogąca zmienić faworyta bardzo szybko.
0 głosów
Sie 3, 2017
Jagoda Sawka Użytkownik 60,697 pkt
Grupa A według mnie jest najmocniejszą grupą. Violetta, chociaż zdawała się przegrana w tej bitwie... ZWYCIĘŻYŁA! Ja się osobiście tego nie spodziewałam, ale cieszę się, że pokolenie oglądające ten serial przeżyło. Sama oglądam pozostałe trzy seriale, lecz moim faworytem było SKAM. Trzymam kciuki, że w następnych bitwach będzie tylko lepiej<3
W grupie B oglądam tylko Pamiętniki Wampirów i bardzo się ciesze z efektów. Chociaż myślę, że większość zgodzi się ze mną, że Sherlock wydawał się największym przeciwnikiem. Ale jednak, jak napisał wyżej Piter, nie zawsze więcej=lepiej.
W grupie C chyba wszyscy mogą być zaskoczeni... Ja sama byłam pewna, że Wspaniałe Stulecie będzie tu górą z bardzo dużą przewagą! A jednak Once upon a time nie dało się prześcignąć i naprawdę włożyli dużo pracy w końcowy wynik!
Grupa D... Dla mnie to jest JEDNA WIELKA MASAKRA! Oglądam i po prostu uwielbiam wszystkie cztery seriale! Nie miałam faworyta... Raz pomagałam The100, raz Shadowhunters, raz wspomagałam Teen Wolf, a raz Soy Lunę... W tej grupie może zdarzyć się dosłownie wszystko! Różnice punktowe między The100, a Soy Luną oraz między Shadowhunters, a Teen Wolf'em są naprawdę bardzo małe.
Jestem strasznie podekscytowana wszystkimi bitwami! Na pewno będzie zacięta walka i nikt nie odpuści, ale pamiętajmy, że to wciąż tylko zabawa! Proszę, nie róbcie niepotrzebnych spin i kłótni. Mamy się bawić, a nie obrażać i tworzyć nieprzyjemności! Kto wygra - nie wiemy. Pożyjemy, zobaczymy. Starajcie się jak możecie i pomagajcie swoim faworytom, ale pamiętajcie również o współpracy i zgodności!
Gratuluję wszystkim wyników i powodzenia w kolejnych bitwach!<3
0 głosów
Sie 3, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
3759 osób na stronie
9 Użytkowników oraz 3750 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 27604 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. 110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post