NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+22 głosów
(postid: 290464) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Fandoms.pl rośnie - to widać jak na dłoni. Wystarczy porównać sobie to, co dzieje się w serwisie dziś, względem choćby 5 lipca . Przyczyna jest prosta - w ciągu miesiąca serwis odwiedza aż 100 tysięcy aktywnych użytkowników więcej ... co w efekcie doprowadziło do poziomu 120 tysięcy unikalnych użytkowników (aktywnych) w lipcu. Tak wysokie statystyki skłoniły nas do pracy często po godzinach i w nocy, aby nie tylko ten bardzo wysoki wynik utrzymać, ale może nawet pokusić się o jego wzrost, albo przynajmniej sprawić, by pobyt na Fandoms nie było nudny nawet jeśli wpadacie tu regularnie. Chyba nam się udało, bowiem sierpień przyniósł jeszcze lepsze rezultaty i jeśli się one utrzymają, może się okazać, że trafimy do nawet 50 tysięcy więcej osób niż w lipcu . Liczby są fajne, bowiem mogą sprawić, że portalem zainteresują się różne marki, które zechcą się tutaj pokazać (a narzędzia mamy naprawdę mega ciekawe!) , co przełoży się najpewniej bezpośrednio na nagrody ... ale wróćmy na moment do początku. Co właściwie się stało , że serwis tak urósł i zaczął interesować ludzi ? Prześledźmy każdą z kluczowych nowości lipca . 

Rankingi Fandomów - rywalizacja wkracza na nowy poziom

To element, który zamierzaliśmy wprowadzić od dawna ale zwykle brakowało po prostu wiedzy technicznej. Po miesiącach starań i ciężkiego ... wkuwania kodu informatycznego i zawiłości języków programowania... udało się. Rankingi zmieniły wiele, a dodatku pozwoliły na zrealizowanie czegoś, co bardzo w serwisie namieszało od tego miesiąca - sojuszy , o których piszemy też niżej. Przede wszystkim jednak rankingi wyświetlane na stronie sprawiły, że każdy fandom może podglądać sobie na bieżąco swoją sytuację w każdej kategorii , którą weryfikujemy oraz ze strony zniknęła indywidualna rywalizacja , która zaprzeczała nam idei serwisu. U nas punkty zdobywacie grupowo i tego zamierzamy się trzymać.


Wprowadzenie rankingów fandomów spowodowało, że w serwisie możemy organizować konkursy z regularnymi nagrodami dla konkretnych typów fandomów. To w połączeniu z sojuszami dało wielkie możliwości i piekielnie nakręciło machinę zdobywania punktów i bardzo zachęciło użytkowników do aktywności. Mamy aktualnie rankingi fandomów serialowych i muzycznych , za jakiś czas pojawią się kolejne. W tej materii nie mamy żadnych ograniczeń i najpewniej kwestią czasu jest zainteresowanie się tematem przez różne marki. Jaki napój lubisz? jaki serial danego kanału telewizyjnego? a może którą markę odzieżową ? Rywalizacja grupowa dzięki rankingom na fandoms może naprawdę osiągnąć nowy poziom ! I tak, tu też mogą pojawić się sojusze ! 


Co prawda pytacie nas o możliwość udostępnienia rankingów indywidualnych i myślimy o ich udostępnieniu, jednak zrobimy to w momencie, gdy znajdziemy na to rozwiązanie takie, aby nie zaburzało zasad grupowej rywalizacji i nie powodowało rywalizacji W RAMACH JEDNEGO FANDOMU .

Sojusze - nowy wymiar współpracy między fandomami

Mamy wrażenie, że to właśnie ten element stał się najbardziej przez Was lubiany i w chwili obecnej bardzo podkręcił wyniki serwisu . O co chodzi? Każdy użytkownik może wybrać sobie jeden fandom z danej kategorii, dla którego zbiera punkty . Gdy już to zrobi, punkty z aktywności w danym tygodniu w serwisie W CAŁOŚCI przekazywane są dla fandomów, które zostały w tym miejscu wybrane . ... i zaczęło się. Fandomy muzyczne zaczęły nawiązywać sojusze z fandomami serialowymi i wzajemnie zdobywać dla siebie punkty. Wywołało to coś, o co walczyliśmy i marzyliśmy, tworząc ten portal - współpracę między fandomami . W efekcie choć w portalu tworzone są rankingi i odbywa się rywalizacja , to jednak nie ma ona charakteru "Bitwy Fandomów" , które robiły też wiele złego i fandomy kłóciły (choć intencje były inne). 


Z racji, że jeden fandom może wygrać RAZ NA MIESIĄC w zabawach trwających miesiąc (np. aktualna dla fandomów muzycznych) , może dojść do sytuacji, że gdy np. w tym tygodniu jakiś fandom muzyczny wygra, serialowy fandom który miał z nim sojusz... zmieni sojusznika, gdyż teraz inny fandom muzyczny będzie chciał i mógł wygrać. ... Taki stan rzeczy powoduje jedną niezaprzeczalnie ogromną zaletę portalu - ogranicza potencjalne dramy do absolutnego minimum ... no bo przecież .okej, dzisiaj np. Bambinos są Waszymi rywalami, ale przecież np. w następnym tygodniu mogą stać się Waszymi sojusznikami ! To rodzi wielkie możiwości i tutaj mamy jeszcze lepsze wiadomości - to dopiero początek zabawy z sojuszami !


Gdy pojawią się nowe typy fandomów (kolejny już we wrześniu!) w profilu dostaniecie prawo wybierania trzeciego typu fandomu . A to już oznacza potencjalne możliwości potrójnych sojuszy a z czasem...jeszcze bardziej skomplikowanych kombinacji ! Domyślacie się zatem, że wrogów nie ma sensu sobie robić, bo np. fan Riverdale może być w innym fandomie muzycznym, ale już np. identycznym gamerskim ! A wtedy oczywiście nie zaznaczy Waszego fandomu mimo potencjalnego sojuszu - pamiętajmy , że grupa może ogłosić sojusz ale użytkownicy muszą indywidualnie kliknąć dany fandom w swoich ustawieniach . Reasumując - niczego nie da się tutaj narzucić i choć zabawa jest grupowa, to każdy indywidualnie wybiera do jakiego fandomu należy i czy chce realnie wesprzeć propozycje grupy . 


Jest to naszym zdaniem element, który sprawia, że nasz portal jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. U Nas realnie współpracujecie z ludźmi a nie z nimi walczycie. Przez parę miesięcy akcji "Bitwa Fandomów" zauważyliśmy jedno - chcecie Rankingów, ale nie chcecie Bitew . Wymyśliliśmy rozwiązanie, ktorego podchwyciliście błyskwicznie - w grupach partnerskich roi się od postów o sojuszach . Niesamowita sprawa - tysiące ludzi zaczęły się dogadywać z innym tysiącem ludzi na bazie naszej akcji. Jesteśmy dumni, że tak do tego podeszliście !

Wyzwania - nasza sposób na kreatywne komentarze i utrzymanie popularności postów !

Wyzwania w serwisie były dostępne od jakiegoś czasu, ale tak naprawdę moment, gdy umożliwiliśmy Wam dokładne określanie zasad danego wyzwania sprawił, że portal uzyskał ogromną zaletę na tle konkurencji - każdy użytkownik serwisu może "zainwestować" swoje punkty w jakość i danego autora . Wystarczy ustanowić (jednym kliknięciem!) wyzwanie do posta, napisać czego oczekuje od komentujących , okreslić ile zaoferuje za najlepszy komentarz na dany temat i voila! Zaczęło się. Serwis zaroił się od naprawdę kreatywnych pomysłów, które sprawiły, że zaczęło się opłacać tworzyć dłuższe treści (zachęcając użytkowników do tworzenia ciekawszych i częstszych wyzwań!) oraz komentowanie stało się bardzo atrakcyjnym sposobem spędzania czasu na stronie ... 


Nie rozumiesz o co chodzi? Spójrz powyżej. Szklany Sen Tour - Jak to wszystko wygląda ? Okej, zwykły post na temat tego jak wygląda trasa i koncerty Sylwii Lipki. Standardowo komentarze były o tym jaki fajnie jest na tych koncertach , nie zabrakłoby też zwykłych "super post", "ale fajnie" , "podoba mi się", "też byłam, jest super". Czyli taka norma choćby na facebooku. Zapragnęliśmy czegoś więcej. Co zmienia wyzwanie w takim wypadku? Na tym przykładzie autor pyta m.in. o wpadkę na meet&greet i oferuje 900 punktów dla autora. Rozumiesz? Teraz masz jasno napisane o jakie komentarze prosi autor wyzwania ! W dodatku możesz sporo wygrać ! Nie brakuje wyzwań wartych nawet kilka tysięcy punktów ! A jak się skończy wyzwanie możesz zapytać o coś innego do tego samego posta . Może na przykład... "co można by zrobić, by trasa Sylwii była jeszcze ciekawsza?" Jest na temat? No pewnie. A ile można nowych komentarzy na to napisać...? Mnóstwo ! To sprawia, że posty mogą być "wiecznie żywe" a to bardzo motywuje autorów do tworzenia nowych treści .


To wszystko w połączeniu z rankingiem fandomów i sojuszami sprawia, że mamy naprawdę unikalną cechę portalu. Tu naprawdę liczy się jakość - zarówno piszących posty jak i je komentujących - a to już cecha, która wyróżnia nas spośród innych :)

Quizy - wiedza zaczyna dawać punkty, czytanie postów ma sens !

Quizy wprowadziliśmy parę dni temu, ale dotychczas już kilka tysięcy osób skorzystało z możliwości sprawdzania swojej wiedzy...i tu najlepsze - z postów na portalu ! Dotychczas punkty można było zdobywać za tworzenie treści - komentarzy i postów .... i choć samo pisanie postów i ich czytanie było satysfakcjonujące i w sumie jest nadal... to jednak świadomość, że na portalu może pojawić się pytanie o post, który w danym momencie czytasz ... i możesz w ten sposób zdobyć punkty dla swojego fandomu... to już zupełnie inny temat. Quizy wkręciły użytkowników, a prostota ich dodawania oraz mnogość elementów, które wpłynęły na ilość punktów do zarobienia z quizów sprawiło, że portal zyskał jeszcze jedną, bardzo istotną zaletę , nowy sposób promowania treści użytkowników i bardzo atrakcyjny sposób na wspieranie swoich fandomów....


Quizy spowodowały też jedną, bardzo ważną rzecz - z racji, że dotyczą one bardzo różnych fandomów i dotyczą tylko tego, o czym można przeczytać na stronie , istotne stało się czytanie na bardzo różne tematy...niekoniecznie tylko tych, które dotychczas by Was interesowały. Quizy powodują, że warto poszerzać horyzonty i spróbować zainteresować się czymś nowym... bo przecież w wyniku tego można zdobyć więcej punktów dla swojego fandomu. Można też spróbować w inną stronę - dogadać się w swoich fandomach kto ma rozwiązać quizy danej kategorii . To sprawia, że w zgarnianie punktów możecie zaangażować więcej ludzi niż dotychczas z Waszej grupy , podobnie jak jeszcze lepiej wykorzystywać nawiązywane sojusze .

...i inne, pomniejsze elementy, równie istotne wśród lipcowych nowości, które mogliście pominąć :)

W lipcu wprowadziliśmy jeszcze kilka zmian i nowości, które spowodowały, że serwis przybrał na sile:

- więcej punktów za treści - w lipcu dziesięciokrotnie zwiększyliśmy ilość punktów do zdobycia za tworzone posty

- filtrowana główna - wprowadziliśmy nową wersję strony głównej z filtrowanymi postami, które naszym zdaniem budują jakość serwisu

- posty dnia i ogłoszenia - wprowadziliśmy wyróżnienia najlepszych postów oraz postów ogłoszeniowych 

- najlepsze komentarze do każdego posta - umożliwiliśmy adminom fandomów i załodze serwisu wybieranie najlepszych komentarzy do każdego posta 

- administratorzy fandomów - nawiązaliśmy współpracę z dziesiątkami grup, z których przyznaliśmy prawa administracyjne (akceptowanie postów etc.) dla nich w serwisie, co znacznie zwiększyło ich ilość i jakość. Element ten będzie rozbudowywany.

- wyświetlanie informacji o quizach i wyzwaniach na każdej liście postów w serwisie (bez względu na typ filtrowania) 

- wyświetlanie liczby komentarzy i odpowiedzi jako jedna liczba na liście postów (dotychczas obliczane były tylko komentarze, BEZ odpowiedzi) 

- promowanie fandomów współpracujących (grup partnerskich) pod postami do nich nawiązującymi (bardzo istotne dla Partnerów !

- rozpoczęliśmy testować komunikację między użytkownikami poprzez wprowadzenie innowacyjnego messengera jak na Facebooku !


...a jeśli o czymś zapomnieliśmy, znajdziecie o tym informację (lub szerzej opisaną każdą z w/w rzeczy) - tutaj

Co dalej ? Będziecie zaskoczeni :)

Pewnie się zastanawiacie czemu na liście tych najważniejszych elementów nie napisaliśmy o temacie przekazania uprawnień do zarządzania treściami danego fandomu dla innych. Przyczyna jest prosta - nadal pracujemy nad jej jakością ;) Aktualnie fandomy mają prawo wybrać sobie maksymalnie 2 osoby do zarządzania nimi w serwisie , ale to nie jest koniec ! Niebawem umożliwimy Wam dodawanie nowych osób do Waszej załogi na Fandoms ! Pojawią się uprawnienia dla edytorów i ekspertów , dzięki czemu wybrane przez Was osoby będą mogły np. pisać bez moderacji :) Zwiększą się też uprawnienia dla administratorów. Szczegóły niebawem :)


Messenger wprowadzony w serwisie też jest aktualnie w fazie testów, dlatego również niewiele o nim napisaliśmy. Jest to niewątpliwie bardzo ciekawe narzędzie , które pojawiło się na Fandoms. Oczekujcie nowych możliwości związanych z messengerem niebawem ! Możecie być zaskoczeni ;) 


Niebawem pojawią się kolejne elementy, zarówno powiększające ilość możliwości jak i upraszczające korzystanie z serwisu (zdajemy sobie sprawę, że niektóre elementy są trudne do zrozumienia i trzeba je ułatwić): użytkownicy będą otrzymywać punkty za komentarze do ich postów (przez co jeszcze bardziej warto będzie tworzyć chociażby wyzwania do postów), pojawi się system oceniania odpowiedzi (nie tylko komentarzy), aplikacja na telefony, która zaoferuje Wam identyczne możliwości jak podczas przeglądania strony w przeglądarce (aż 75% osób ogląda fandoms na telefonach ) , dodatkowe typy powiadomień , ulepszony system obserwowania treści, użytkowników, fandomów etc. , specjalną podstronę poświęconą różnorakim rankingom (jeszcze większa automatyzacja), przyjemniejszą wyszukiwarkę , możliwość dodania video z dysku (a nie tylko linków), poprawioną stronę edytowania postów (aby wyglądała tak, jak podczas ich tworzenia), przebudowany system osiągnięć i nowe osiągnięcia (które podobnie jak Quizy umożliwią nareszcie wygrywanie punktów !), system podbijania postów (wybijanie na top strony głównej)... i wiele różnych innych mniejszych poprawek i usprawnień . Mamy też w głowie kolejną major-funkcję (jak quizy, wyzwania czy niebawem - osiągnięcia) ale... póki co cicho-sza ;) Jedno jest pewne: narozrabia ona nie mniej, niż powyższe ;-)


Mało? Funkcje to jedno, treść to drugie. Weźcie teraz wszystkie te elementy (nawet tylko te istniejące, bez planowanych) pod uwagę pod kątem... zupełnie nowych typów fandomów i dziedzin, o ktorych zaczną pojawiać się treści . Kliknijcie tutaj i zobaczcie co szykujemy i jak bardzo chcemy rozwinąć serwis. Nawiązaliście z nami współpracę albo się nad nią zastanawiacie? To powinno rozwiać Wasze wątpliwości czy warto... ;) http://fandoms.pl/290344/pomozcie-rozwinac-fandomow-powinny-mozliwosci-nieograniczone . Będziemy wdzięczni bardzo za wypowiedzi także w tym poście, żeby wiedzieć w którą stronę mamy iść dalej :)


Jak więc widzicie, nie zatrzymujemy się i skoro daliście na taki kredyt zaufania, masowo rejestrując się w serwisie i dołączając do zabawy (portal zaczęły promować różne osoby publiczne, jak choćby Artyści Young Stars - sami z siebie :) ) , my postaramy się nie zawieść Waszych oczekiwań a nawet je...przekroczyć ;) Jak się pewnie już zorientowaliśmy, Fandoms stał się naprawdę ciekawym narzędziem , który - jeśli go wesprzecie - może stać się naprawdę istotnym serwisem w polskim internecie :)

A za co Wy polubiliście Fandoms? Może macie pomysły na coś , co powinno się tu pojawić ? Który element sprawił, że serwis stał się tak ciekawy ?

Na te i inne pytania chętnie poznamy Wasze odpowiedzi w komentarzach ! Pamiętajcie - Fandoms.pl tworzymy dla Was. Bez Was serwis zniknie...a chyba byłoby szkoda, prawda? :) Aktualnie bardzo dziękujemy - w lipcu odwiedziło nas aż 120 tysięcy unikalnych użytkowników aktywnych , czyli o 110 tysięcy (!) więcej niż w czerwcu ! Dziękujemy, że jesteście z nami !


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 701 punktów za:

Jakość:20Popularność:308
Wsparcie:3Ocena i wartość ocen:22
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:260
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,192,451 pkt
308 czytelników Sie 5, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

20 Komentarzy

tempxbrenn Użytkownik 117,675 pkt
Zaczęłam odwiedzać serwis przez bitwę fandomów. Wspieram team Once Upon a Time, ale i też czytam posty o innych serialach. Nawet poznałam kilka seriali, o których nie słyszałam!!!
Moja ulubiona zmiana to quizy. Dobrze, że nagradzane jest czytanie postów. Świetne jest to, że czas przeznaczony na odpowiedź wpływa na liczbę punktów! Wszystkie zmiany są super!
+12 głosów
+5000
Sie 5, 2017
Kinga Nosek Użytkownik 168,638 pkt
Najbardziej podobają mi się zdecydowanie quizy no i nowy system punktowania. Dla nich jestem tutaj codziennie haha.  Od razu większa motywacja pisania postów, a quizy zachęcają do czytania. No, a z drugiej strony.. Dźwięk messengera jest piekielnie głośny. Aż w uszach dzwoni! Proponuję coś nieco subtelniejszego. No i sprawa video z dysku - to samo będzie ze zdjęciami? Przyznam szczerze, że ułatwiłoby to pracę, bo większość zdjęć posiadam na dysku, a tak to trzeba się bawić z hostingiem. ;/
+11 głosów
Sie 5, 2017
kacper0623 Użytkownik 284,123 pkt
JESTEŚ TEGO PEWNAAAA ?
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
Moja "używką"jest FANDOMS a zaraz po nim "dzin z tonikiem" : -D Staram się zażywać je regularnie... jeśli tylko mam chwilke.. Do odwiedzania str zachęca mnie przede wszystkim zdobywanie pkt(wiadomo) i chęć poczytania świetnych postów. Quizy jak one mnie cieszą i zarazem denerwują(jesli źle odp.) Wyzwania kuszą... Posty rewelacyjne!- moge się dowiedziec coś niecoś... Ach te sojusze...... Nowości! <3 <3 Ja poprosze! Najważniejsze ze sie serwis rozwija. Brawo wy, brawo my!!!!! :-);-):-D;-):-D B-) <3 <3 <3
+9 głosów
Sie 5, 2017
EvilRegal_77 Użytkownik 161,096 pkt
Piter, powiem jedno....SZACUN! Ta stronka to teraz moje jedno z największych uzależnień. Przebywam na niej codziennie min. godzinę.
W lipcu chyba najbardziej zmotywowała mnie punktacja. Fajnie, że w końcu dostajemy tyle punktów za naszą pracę! Powiem szczerze, że jeśli wszystko z nowych rzeczy wypali to ta strona stanie się jeszcze większym sztosem niż jest dzisiaj!
Jestem tu dzisiaj razem z moimi wspaniałymi Oncers dzięki Bitwie Fandomów ale coś czuję, że kiedy rywalizacja się zakończy ja nadal zostanę na stronce <3
Co do tych zmian, które w bliskiej przyszłości zostaną wprowadzone w życie nie mogę doczekać się mojej wymarzonej aplikacji na telefony!
Bardzo fajną sprawą będzie również zmieniona edycja postów, to ułatwi całą czynność. Fandoms już jest świetne, a nadal coraz bardziej się rozwija. Jeśli strona pójdzie dalej w tym kierunku to będzie cudownie! <3
+8 głosów
Sie 5, 2017
Mehvibe Użytkownik 13,951 pkt
Z każdej strony coraz to nowsze pozycje, różnej którym można zdobyć masę punktów. To najbardziej przyciąga ludzi na tą stronę. Dużo więcej radości sprawia walka o najlepszy fandom, gdy nasze starania są odpowiednio nagradzane. Mi osobiście najbardziej podoba się podniesienie ilości punktów za dodawane posty, aż chce się pisać!
+7 głosów
Sie 5, 2017
mwsmenie Użytkownik 937,501 pkt
Moja przygoda zaczęła od bycia administratorem dla The 100, i szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie teraz dnia bez fandoms haha! Akceptowanie postów, czytanie komentarzy i wybieranie najlepszych, nawet samo robienie wyzwań sprawia, że mam uśmiech na twarzy :)
 Biorąc pod uwagę lipiec według mnie ogromne znaczenie wniosły fandomy muzyczne, które wywróciły sojuszami ranking o 180 stopni.
 Czekam na dalszy rozwój strony jak i współpracy :)
+6 głosów
Sie 5, 2017
Galopujący Jeleń Użytkownik 284,343 pkt
Jahahaha!  święte słowa ! :D
Parszewska Użytkownik 44,541 pkt
Serwis odwiedzalam od samego początku dlatego też było mi bardzo smutno, że przez jakiś czas nic się z nim nie działo. Głównie zaczęłam na nowo tu wchodzić, żeby zbierać punkty dla fandomu muzycznego, jednak najciekawsza opcja moim zdaniem są quizy, uwielbiam je robić i to właśnie je pisze najczęściej. Fajne jest to że przez te quizy można się dużo dowiedzieć o idolach i nie tylko. Oby tak dalej Piter, o robisz to genialnie!
+5 głosów
Sie 5, 2017
Zosia966 Użytkownik 106,886 pkt
W zeszłym roku także brałam udział w bitwie fandomów, jednak szczerze mówiąc po około tygodniu korzystania ze strony zrezygnowałam. W tym roku wszystko się zmieniło. Zaczęłam z przyjemnością wchodzić na Fandoms.  Wyjątkowo spodobały mi się właśnie wyzwania. Każdy ma szansę w nich wygrać, niezależnie od ilości łapek w górę pod komentarzem, czy wielbicieli. Kiedy czytam o tym wszystkim, co ma się tutaj jeszcze pojawić, jeszcze bardziej chce mi się tutaj udzielać... Jeszcze dzisiaj zastanawiałam się nad aplikacją mobilną Fandoms. Widzę, że porozumiewamy się telepatycznie :) Nadzwyczaj cenię w tym serwisie GŁÓWNIE to, że nie pojawiają się tutaj żadne spiny (a przynajmniej ja się z żadną nie spotkałam). Tworzymy tu zdrową rywalizację - każdy każdego szanuje. To jest naprawdę niezwykle i wartościowe ♥ Można się tutaj tak wielu rzeczy nauczyć... Nie tylko o swoich idolach :)
+5 głosów
Sie 5, 2017
Kami Użytkownik 63,182 pkt
no! Pamiętam fandoms sprzed roku i faktycznie dużo się pozmieniało. Ciesze się, że portal się rozrasta i jest na nim jeszcze lepsza atmosfera <3
+4 głosów
Sie 5, 2017
Kopytkująca Sarna Użytkownik 380,844 pkt
Zaczęłam korzystać z serwisu w dniu bitwy grupy D. Na poczatek skromne komentarze, potem lajkowanie ich, a potem pisanie postów. Mysle, ze dodanie 3 fandomu moze niezle namieszac i sadze ze bedzie zabawnie
+4 głosów
Sie 5, 2017
Marysia Skrzypczak 1 Użytkownik 2,161 pkt
Zaczęłam wchodzić na fandoms od kiedy zaczęła się bitwa fandomow muzycznych. Jestem ananasem Sylwii Sylwii, wiec staram sie pomagać wlasnie temu fandomowi:) Fandoms stało sie moim "drugim domem" od kiedy zbieram te punkty. Raczej Mi to nie idzie ale no hahh. Najlepza zmiana to możliwość wykonywania quizów! Można zebrać N dobrej odpowiedzi bardzooo dużo potrzebnych punktów! Pozdrawiam❤❤❤❤
+4 głosów
Sie 5, 2017
Marcela_XD Użytkownik 1,622 pkt
Zaczęłam regularnie odwiedzać stronę poprzez bitwę fandomów muzycznych. Najczęściej czytam posty przeznaczone dla Bambinos, również dla nich zbieram punkty. Bardzo fajnym pomysłem było wprowadzenie wyzwań. Najwięcej dotyczy fandomów serialowych, niestety żadnych nie oglądam, więc nie mogę się wypowiadać. Również świetnym pomysłem było wprowadzenie quizów, pytania są podchwytliwe i nie zawsze są takie łatwe jak się wydaję.
+4 głosów
Sie 5, 2017
patrycja01 Użytkownik 13 pkt
Moim zdaniem ten portal zyskał głównie swoją popularność poprzez bitwe fandomów na radiu Young Stars. Myślę, że każdy z nas ma jakiś swój ulubiony serial lub itp. i bardzo chciałby go wspierać.
+3 głosów
Sie 5, 2017
Owca_Olifke Użytkownik 170 pkt
Zaczęłam tydzień temu, po usłyszeniu, że Kristian Kostov ma muzyczny fandom :) i można zbierać punkty na jego korzyść.
Od razu mi się spodobało. Bardzo fajny pomysł z aplikacją na telefon, bo niestety męczę się korzystając z telefonu i fandoms. Działa gorzej niż na komputerze, a myślę, że aplikacja rozwiązałaby ten problem. Bardzo cieszę się z możliwości sojuszów oraz tego, jak Fandoms się zmienia.
+2 głosów
Sie 6, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 pkt
Rankingi indywidualne dla mnie nie byłyby powodem rywalizacji wewnątrz grupy a wiadomością kto i ile ma punktów. Swoją drogą doping wewnątrz grupy przekładałby się na punkty grupy. Co w tym złego ?
+2 głosów
Sie 6, 2017
An Użytkownik -3,575 pkt
Oczywiście, że przez bitwę fandomów tutaj jestem. Nie wiem jak tutaj można trafić inaczej :) Według mnie po tych 6 tyg. Fandoms jest o wiele bardziej zrozumiały przez te wprowadzone opcje. W tym momencie Fandoms.pl jest o wiele bardziej technicznie przystępny dla mnie niż poruszanie się na FB. Zastanawia mnie tylko gdzie można szukać przez serwis inne posty, które nie są na Głównej? Nie tylko mojej grupy, ale innych użytkowników serwisu.
0 głosów
Sie 7, 2017
xWikix Użytkownik 42,967 pkt
Nadal nie mogę uwierzyć w jak szybkim tempie to wszystko się rozwinęło. Jestem tu od kilkunastu dni i bardzo mi się tu spodobało. Odwiedzam stronę codziennie i spędzam na niej dużo czasu. Cieszę się, że mogę dowiedzieć się bardzo dużo nowych rzeczy o różnych osobach, swoich idolach a także wielu serialach. Mogę także dzielić się różnymi informacjami, wyrażać swoją opinię i pisać o osobach, którymi się interesuję. Bardzo mi się podoba opcja Quiz, bo dzięki temu mogę sprawdzić swoją wiedze na temat różnych seriali i osób, a dodatkowo zdobyć trochę punktów. Podoba mi się także nowy system punktowania, który bardzo zachęca do dodawania nowych postów. Kolejną bardzo fajną sprawą są wyzwania, dzięki którym możemy wypowiedzieć się na dany temat a przy okazji zdobyć punkty. Fajna jest też opcja tworzenia sojuszy. Uwielbiam odwiedzać tą stronę, pisac posty i zbierać punkty dla swojego fandomu. Nie mogę się już doczekać nowych zmian, a przede wszystkim aplikacji na telefon.
0 głosów
Sie 7, 2017
Roxanne_ Użytkownik 37,622 pkt
Quizy są super!
0 głosów
Sie 7, 2017
ariiellka Użytkownik 1,151 pkt
Ten serwis uzależnia jak diabli! Trafiłam tutaj dzięki bitwie fandomów, ale gdy odkryłam co się na tej stronie wyrabia, postanowiłam zostać na dłużej. Śmieszne jest to, że niedawno znajoma polecała mi fandoms.pl, a ja zbyłam ją śmiechem, myśląc, że na tejże witrynie kłócą się dzieci, które uważają swój fandom za najlepszy. Pozytywnie się rozczarowałam.
0 głosów
Sie 7, 2017
mrozinka Użytkownik 7,064 pkt
Zaczęłam wchodzić na stronę dzięki grupie Stranger Things Poland, gdzie zauważyłam posty o naszym udziale w bitwie fandomów. Oglądałam całą audycję i mocno dopingowałam naszą grupę, jednak zaczęłam pojawiać się tu częściej po dodaniu wyzwań - moim zdanie świetny pomysł. Sama przed chwilą dodałam jedno, mam nadzieję, że mój drugi fandom, Pentaholics odezwie się w tej sprawie, trochę było mi żal tych 100 punktów, jednak na pewno szybko to nadrobię, i zacznę wstawiać kolejne posty. Uwielbiam was! <3
0 głosów
Sie 7, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
56 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 56 Gości
Dziś posty czytano : 4591 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  107 osób
 2. The 100
  106 osób
 3. Bambinos
  95 osób
 4. Bartek Lovers
  95 osób
 5. Ananasy Sylwii
  92 osób
 6. Supiwerki
  53 osób
 7. Arturonators
  48 osób
 8. Shawn Mendes Army
  27 osób
 9. Once Upon A Time
  26 osób
 10. Domisiaki
  25 osób
 11. SikorskiSquad
  24 osób
 12. Pretty Little Liars
  15 osób
 13. Remonators
  11 osób
 14. Kluseczki Olgi
  10 osób
 15. Famous In Love
  7 osób
 16. Misiaki Sysi
  5 osób
 17. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 18. Dua Lipa
  4 osób
 19. GRY
  3 osób
 20. The Good Place
  3 osób
 21. TALENTY
  1 osób
 22. Pamiętniki Wampirów
  1 osób
 23. Life Is Strange
  1 osób
 24. PC
  1 osób
 25. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  244782 punktów
 2. The 100
  32077 punktów
 3. Supiwerki
  24104 punktów
 4. Bartek Lovers
  20473 punktów
 5. Young Stars Festival
  18728 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  14358 punktów
 7. Shawn Mendes Army
  11847 punktów
 8. Bambinos
  11083 punktów
 9. SERIALE
  10804 punktów
 10. Famous In Love
  10536 punktów
 11. Ania, nie Anna
  10147 punktów
 12. Domisiaki
  9754 punktów
 13. Remonators
  9168 punktów
 14. Eurowizja
  9153 punktów
 15. Once Upon A Time
  8899 punktów
 16. FILMY/SERIALE/TV
  8704 punktów
 17. YOUNG STARS
  7705 punktów
 18. Pretty Little Liars
  6562 punktów
 19. SikorskiSquad
  6375 punktów
 20. GWIAZDY YOUNG STARS
  5152 punktów
 21. Dua Lipa
  4622 punktów
 22. KSIĄŻKI
  4408 punktów
 23. Arturonators
  4376 punktów
 24. INNE
  4376 punktów
 25. Progress Armia
  4158 punktów
 26. The Originals
  4059 punktów
 27. Life Is Strange
  3964 punktów
 28. Nintendo
  3619 punktów
 29. 13 Reasons Why
  3558 punktów
 30. K-Pop
  2636 punktów
 31. God Of War
  2415 punktów
 32. Sport
  2131 punktów
 33. Young Stars News
  2103 punktów
 34. Puthinators
  1884 punktów
 35. FILMY
  1696 punktów
 36. Misiaki Sysi
  1696 punktów
 37. MUZYKA
  1570 punktów
 38. GRY
  1167 punktów
 39. Pamiętniki Wampirów
  691 punktów
 40. Uncharted
  470 punktów
 41. Team Rieger
  459 punktów
 42. Stranger Things
  417 punktów
 43. Kluseczki Olgi
  349 punktów
 44. Arianators
  250 punktów
 45. MMers
  155 punktów
 46. Soy Luna
  155 punktów
 47. YOUTUBE
  146 punktów
 48. Detroit
  145 punktów
 49. LUDZIE
  123 punktów
 50. The Good Place
  74 punktów
 51. Sony Playstation
  72 punktów
 52. R5Family
  71 punktów
 53. Directioners
  57 punktów
 54. 5SOSFam
  47 punktów
 55. Selenators
  45 punktów
 56. Beautilles
  44 punktów
 57. Podróże
  42 punktów
 58. Orlandonators
  25 punktów
 1. Potterheads
  126 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4172 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3605 punktów
 4. Riverdale
  1706 punktów
 5. YOUNG STARS
  1611 punktów
 6. Bartek Lovers
  1090 punktów
 7. Ananasy Sylwii
  864 punktów
 8. Once Upon A Time
  577 punktów
 9. SikorskiSquad
  414 punktów
 10. Domisiaki
  336 punktów
 11. Remonators
  218 punktów
 12. MUZYKA
  144 punktów
 13. Supiwerki
  116 punktów
 14. Arturonators
  92 punktów
 15. Bambinos
  48 punktów
 16. Pretty Little Liars
  39 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. INNE
  24 punktów
 19. Dua Lipa
  22 punktów
 20. KSIĄŻKI
  21 punktów
 21. Stranger Things
  21 punktów
 22. GRY
  20 punktów
 23. Pamiętniki Wampirów
  17 punktów
 24. Young Stars News
  16 punktów
 25. Ania, nie Anna
  14 punktów
 26. Eurowizja
  12 punktów
 27. The Originals
  12 punktów
 28. FILMY
  11 punktów
 29. Nintendo
  11 punktów
 30. Famous In Love
  10 punktów
 31. Sport
  10 punktów
 32. God Of War
  8 punktów
 33. Life Is Strange
  8 punktów
 34. Young Stars Festival
  8 punktów
 35. 13 Reasons Why
  5 punktów
 36. Arianators
  3 punktów
 37. LUDZIE
  2 punktów
 38. Progress Armia
  2 punktów
 39. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2717 punktów
 2. Riverdale
  2470 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1989 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1836 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. The 100
  1196 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post