NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+29 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

To zdecydowanie najważniejszy news ostatnich dni, a może nawet tygodni. Wprowadzenie Rankingu Fandomów było naszym planem od dawna...aż w końcu...udało się ! Z dumą oznajmiamy - mamy to ! Od tej pory serwis zyskał to, co najistotniejsze w rywalizacji fandomów - możliwość bieżącego podglądania punktacji każdego fandomu biorącego udział w rywalizacji ! Z pewnością domyślacie się jak wiele to wnosi do naszego serwisu :)

Ranking Fandomów zastąpił Ranking Użytkowników

To ten element, który sprawił, że w serwisie jak nigdy liczy się teraz odpowiedzialność grupowa . Sam nic nie wskórasz, ale w grupie... jak najbardziej ! Od jakiegoś czasu prezentowaliśmy Was w serwisie rankingi w postaci skomplikowanych tabelek excelowskich , które...bardziej przerażały niż angażowały. Nic dziwnego - z przejrzystością nie miało to nic wspólnego, a ilość liczb potrafiła skutecznie odstraszyć nawet fana matematyki. 


Serwis miał też bardzo spory mankament - niby przy rejestracji pytaliśmy o to, dla jakiego fandomu zbieracie punkty...ale już ranking prezentował indywidualne osoby ,co sprawiało, że ludzie w ramach fandomu ze sobą rywalizowali ...co kłóciło się z ideą portalu. U nas należy współpracować i grupowo starać się o sukces. Sam niewiele zdziałasz, ale każdy wynik realnie liczy się w tej rywalizacji . I teraz najważniejsze - nareszcie możesz sprawdzać to na żywo - kiedy tylko zechcesz !


Tadam - mamy to ! Prezentujemy Rankingi Fandomów , które sprawiły, że cały ranking oblicza się w 100% automatycznie a tym samym nie ma żadnego ryzyka pomyłki. Skomplikowane tabelki zostały zastąpione przystępną listą wyników dla każdego fandomu w 4 kategoriach. Pojawienie się rankingu fandomów sprawiło, że tabelka taka jak wyżej nie będzie już wywoływała frustracji - ostatnie wyniki z Tygodnia 3 bardziej zdenerwowały niż zagrzały do walki fandomy. Niektore czuły się wręcz oszukane, bo przecież są bardzo aktywni...a tu taka strata. Musieliśmy reagować, i zrobiliśmy to, co planowaliśmy od dawna. Efekt? Oceńcie sami :) Rankingi Fandomow znajdziecie po prawej stronie na niemal każdej podstronie . 


Prześledźmy teraz co oznacza każdy ranking i skąd biorą się w nim odpowiednie dane :)

Aktywność fandomów, czyli jak wiele udało się osiągnąć każdemu fandomowi

Ranking ten sumuje wszystkie punkty zdobyte przez osoby zbierające punkty dla danego fandomu w trakcie aktualnego tygodnia zmagań na stronie. A zatem, jeśli na stronie pojawi się nowa osoba i zaznaczy, że zbiera punkty właśnie dla Waszego fandomu i zacznie być aktywna, będzie wpływała bezpośrednio na ten ranking . Jak tu podnieść swoją pozycję? Tylko i wyłącznie aktywnością, jakością treści (pamiętajcie o postach dnia i nagrodach za głowną !), zwycięstwami w Wyzwaniach itd. Korzystajcie z wszystkich możliwości serwisu, by zdobyć jak najwięcej punktów !


I pamiętajcie - nie jest istotne o czym piszecie - liczy się to dla jakiego fandomu zbieracie punkty . Możecie więc np. zbierac dla The 100, ale napisać o Sherlocku czy ... Sylwii Lipce , albo najnowszej grze na konsole. Nie ma to znaczenia - wszystkie punkty, które zdobędziecie z Waszych postów pójdą na konto fandomu, który zaznaczyliście podczas rejestracji lub w ustawieniach Waszego profilu .


Z pewnością na stronie nie brakuje "cichociemnych", którzy po prostu zmylają innych. Ale to właśnie w tym jest cała zabawa i jej nutka nieprzewidywalności, która angażuje na całe dni ! :)

Liczebność fandomów, czyli ile osób zbiera punkty dla danego fandomu

To kolejny bardzo angażujący ranking . Tutaj zasada jest banalna - zliczamy ile osób w danym momencie zbiera punkty dla Waszego fandomu, tj. ile osób zaznaczyło Wasz fandom podczas rejestracji lub w ustawieniach Waszego konta . Jak w nim podnieść pozycję? Zachęćcie Waszych znajomych, ludzi  z fandomu / grupy i innych, aby zbierały punkty na stronie właśnie dla Waszego fandomu !


I teraz uwaga - ustawienia te MOŻNA ZMIENIAĆ... kiedy chcecie. Możecie więc dziś zbierać dla The 100, ale np. w następnym tygodniu zmienić zdanie i front i przenieść się do fanów Wspaniałego Stulecia . Wszystkie chwyty dozwolone ! Inwestujcie w kogo chcecie, liczy się to, jak zaznaczycie.


I nie martwcie się - nikt poza globalnymi adminami serwisu (czyli załogą, NIE mylić z adminami fandomów !) nie widzi dla kogo zbieracie punkty . Nie musicie więc się bać, że nagle ktoś ze znajomych zobaczy, że zbieracie dla kogoś innego niż oni. Cóż, to Wasza decyzja kogo wspieracie. Tylko i wyłącznie !

Skuteczność fandomów, czyli uważaj komu ufasz :)

Myślisz, że jeśli będzie Was najwięcej, to wygracie? Wcale nie. Ten ranking zdecydowanie chroni to, by akcja nie była tylko walką o ilosć . Liczy się też jakość , co wielokrotnie podkreślamy. Ranking skuteczności jest wynikiem dzielenia ilości zdobytych punktów przez osoby zbierające dla danego fandomu w trwającym tygodniu przez... ilość osób, które zbiera punkty dla tego fandomu . Słowem - jeśli dla Waszego fandomu zbiera punkty 200 osób, z czego 150 się nie udziela i tylko zarejestrowało konto... wówczas bardzo stracicie w tym rankingu . Tutaj mniejsi mają łatwiej , ale oczywiście nie eliminuje to większych, którzy mogą przez ten ranking udowodnić, że NIE z powodu "wielkości" fandomu mają wysokie miejsce w zabawie . I o to chodzi.


Ten ranking bardzo angażuje i sprawia, że odpowiedzialność grupowa jest tutaj absolutnie kluczowa . Uważaj komu ufasz i kogo prosisz o zbieranie punktow dla Twojego fandomu. Walcz o najlepszych - oni mogą drastycznie poprawić wynik Waszego fandomu w tym rankingu !


Czy ranking sprawi, że powstaną np. "giełdy użytkowników do wzięcia?" Nie mamy nic przeciwko temu, bawcie się ! Ten serwis został stworzony dla Was i takich akcji !

Zasięg fandomów, w ktorym nie tylko najwięksi mają szansę...

O tak, już widzimy te komentarze: "a miało się nie liczyć to, że fandom jest duży", "mniejsi tutaj nie mają szans" ... spodziewaliśmy się tego i...znaleźliśmy rozwiązanie, wprowadzając ten element rankingu od tego tygodnia . Co zlicza ten ranking? Zasięg postów wszystkich tych, którzy zbierają aktualnie punkty dla Waszego fandomu w ciągu trwającego tygodnia . Tak, postów użytkowników, ale nie tylko postów pisanych na temat danego fandomu tylko wszystkich postów w serwisie tych użytkowników . Słowem - możecie reprezentować mały fandom, ale napisać taki post, który nasza załoga pokaże nawet w kilkunastu grupach partnerskich . Tak - wtedy liczba wyswietleń skoczy Wam gwałtownie, a dzięki takiemu zabiegowi ludzie zwrócą na Was uwagę i... (czego życzymy) - dołączą do Waszej grupy, poznają serial... i dalej już poleci ;) 


Jak osiągnąć tutaj szczyt? Proste - pisz posty na jakość - angażujące fanów, skłaniające do dyskusji, mające potencjał dużej ilości czytelników ...i angażuj najlepszych tworców treści do Waszego fandomu . Działaj, nie czekaj :D Szukaj najlepszych autorów i złóż im propozycję ! :) PS. Administratorzy globalni portalu punktów dla fandomów zbierać nie mogą - pozostali, bez problemu :)

Premie za wyzwania dla administratorów fandomów na bazie Zasięgu Fandomów

Postanowiliśmy nagrodzić administratorów fandomów na bazie zasięgu postów , które generują fani z ich fandomów . Słowem, skoro oni akceptują treści , mogą teraz w nie zainwestować i ogłosić wyzwanie dla tych postów . My przelejemy każdemu adminowi co tydzień 10% zasięgu postów ich fandomów w punktach (czyli np. dla zasięgu 10000 osób będzie to 1000 punktów) . W takim wypadku administratorzy bedą mogli wspomóc swoją ekipę, angażując ich do ciekawych postów (promując tym samym ich autorów) ... ale oczywiście może się zdarzyć, że wyzwanie wygra przedstawiciel...innego fandomu.


No cóż - nieprzewidywalność, pisaliśmy już dziś o tym, prawda? :) Punkty oraz listę nagrodzonych podamy dziś w nocy .

A co Tendencją z Rankingu Fandomów ?

Tendencja oczywiście pozostaje , gdyż gwarantuje przywiązanie w zabawie do stabilnej aktywności, a nie tylko krótkorazowych strzałów . 16 punktów z wyniku z tego tygodnia i drugie 16 za tendencję , czyli czy Wasz wynik w każdej kategorii był lepszy, czy gorszy w tym tygodniu względem poprzedniego - to wlaśnie jest sławna Tendencja. Bo przecież chodzi o to, by rosnąc i się rozwijać a nie spadać i stać w miejscu, prawda? 


Trzeba też mierzyć siły na zamiary. Można, oczywiście, wystrzelić w danym tygodniu na 100 tys. punktów ...ale czy zdołacie uzyskać taki wynik w kolejnym tygodniu ? Na to pytanie musicie sobie odpowiedzieć sami, ustalając zaangażowanie na takim poziomie, które da Wam najlepszy rezultat .


I tu dobra wiadomość - tendencja także będzie możliwa do sprawdzenia na bieząco już od przyszłego tygodnia (gdyż musimy wygenerować wynik z tego tygodnia w całości) . Wówczas będziecie mogli sprawdzić jak wynik w tym tygodniu Waszego fandomu (w każdej z kategorii) miał się do wyniku w tym samym momencie tygodnia w zeszłym tygodniu (czyli np. w środę o 18:15 sprawdzicie tendencję względem środy 18:15 z zeszłego tygodnia . To pozwoli Wam monitorować zaangażowanie fandomu i w razie potrzeby je zwiększyć, by nie polec właśnie na tym polu .


Ostatecznie udostępnimy Wam osobną podstronę w serwisie , która będzie zawierała wszystkie niezbędne dane i generować ranking na poczekaniu dokładnie taki, jaki widzicie w tabelach z dotychczasowych tygodni . 

Nadchodzące nowości, nowe typy fandomów etc.

To oczywiście nie jest koniec - z racji, że zbliżamy się do 100 tysięcy aktywnych użytkowników w miesiącu zamierzamy Was nadal pozytywnie zaskakiwać kolejnymi funkcjami w serwisie. Pracujemy nad czymś, co z pewnością zapewni bardziej regularne odwiedzanie serwisu i dłuższe przebywanie na nim , ale także dodatkowe możliwości promowania Waszych treści na portalu i... coś, co postawiliśmy sobie za punkt honoru - zachęcanie do odwiedzin / dołączenia do grup partnerskich każdego fandomu na facebooku . Ot, oglądacie post o 13 Reasons Why? Wyświetlimy Was w odpowiednim miejscu informację o możliwości dołączenia do partnerskiej grupy, do ktorej zostaniecie od razu przeniesieni.


Tak właśnie będziemy budować zasiegi fandomów z nami współpracujących . Zdajemy sobie sprawę, że przy takiej oglądalności serwisu, może to znacznie wpłynąć na rozwój grup...ale własnie o to chodzi :) Rozwijamy się my, więc rozwiniecie się też Wy !

Nowe typy fandomów i ich rankingi? Całkiem możliwe.

Pytanie nas o to, czy można zbierać punkty dla fandomów np. muzycznych ? Aktualnie nie...ale, może się to zmienić już bardzo niedługo ! Wyobrażacie sobie te wszysykie rankingi jakie widzicie dla fandomów serialowych, także dla muzycznych, youtuberskich, książkowych, growych, sportowych i wielu innych...? O... tak. To jest dla nas wyzwanie i zamierzamy się go podjąć . Tworzymy największą społeczność fandomów i będziemy ją z pewnością bardzo rozwijać.


Ale najpierw...to co, wyżej. Jesli będą zadowoleni Ci, co z nami współpracują aktualnie, wówczas podejmiemy ten ruch, i zaprosimy kolejnych. Uczciwa i atrakcyjna współpraca dla obu stron . Inaczej być nie może ! :)

Zadowoleni? Jak zamierzacie rozwinąć swoje fandomy w różnych kategoriach? :) Zainteresowani nowościami?

Piszcie w komentarzach. Nie wątplimy, że będzie się działo ! :D

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 8171 punktów za:

Jakość:20Popularność:7569
Wsparcie:37Ocena i wartość ocen:29
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:400
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
7,569 czytelników Lip 19, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

40 Komentarzy

Waleczny P. Użytkownik 88,546 punktów 2 3 88
Dobrze, ze powstału te rankingi. Teraz jest wszystko czarno na białym.
#TeamWSK
+23 głosów
Jest OK
+500
Lip 19, 2017
R. 17 Użytkownik 56,932 punktów 2 52
Do boju WSK bo w nas jest moc i siła. " Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" i może uda nam się dopiąć swego. A ten rozpis jest git
+19 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Mehvibe Użytkownik 13,951 punktów 1 6
Znów Wspaniałe Stulecie prowadzi w większości kategorii. Jestem dumna z mojego fandomu - w końcu w grupie siła! Oby tak dalej Stuleciaki. <3
+17 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
Więcej rankingów - więcej szczytowania- jesteśmy gotowi na ta takie wyzwania!!!  :-)
+17 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Pokaż 8 poprzednich odpowiedzi
R. 17 Użytkownik 56,932 punktów 2 52
No to my prowadzimy w rankingu brechania się że wszystkiego he he
Wiktoria Niedzielak Użytkownik 60,704 punktów 4
Pięknie zrobiona praca! Teraz wszystko jest mega przejrzyste, proste i łatwe do zrozumienia dla każdego
+11 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Ewa Wie Użytkownik -33,822 punktów 3 46
Coś nie działa.Nie ma mnie w rankingu miesiąca a pkt nazbierałam ponad 11000.Co się dzieje że w rankingu jestem niewidzialna ?
+11 głosów
Jest OK
Lip 20, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 punktów 3 91
Bo to nowy ranking- jak ktoś ma za dużo to się nie łapie  :-)  hahahahha
Doro E.B. Użytkownik 50,265 punktów 3 65
I tak tego nie ogarniam... Ale screeny fajne ;-) Dzięki :-)
Idę spać, bo zaczynam bredzić;-) Dobranoc wszystkim
+10 głosów
Jest OK
Lip 20, 2017
Sumienie Użytkownik 638,447 punktów 2 6 18
Ale super,ze teraz możma to zobaczyć. Alee wysoko jest Violetta :O
Jeatem dumna
+9 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 punktów 4 19
Nowe zmiany są super - Piter dobra robota! Nie mogę się doczekać nowości hehehe
+8 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Madziulka331 Użytkownik 174,974 punktów 2 6
Wow. Dzieki temu postowi widać wielkie zaangażowanie i jak to wszystko sie zmienia w dosyć szybkim tempie.  Wszystko teraz mega przejrzyste u zrozumiałe ! Piter świetna robota. Myśle ze to przyjmie sie mega dobrze. Bo rzeczywiście można teraz zobaczyć zaangażowanie w rożnych kategoriach! Wielkie brawa Piter i czekam na dalsze zmiany!
+8 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Zuzia Placek Użytkownik 1,668 punktów 1
Post rozjaśnił mi nieco sprawę i na pewno będę starała się coraz bardziej i bardziej. Są wakacje więc jest czas na napisanie wielu postów. Fani Once upon a time pokażą się od jak najlepszej strony w drodze ku zwycięstwu.
+8 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
jestem_pegazem Użytkownik 49,571 punktów 1 12
Bardzo dobrze, że powstały te rankingi teraz możemy kontrolować i mieć wgląd do naszych aktywności.
+8 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
DirectionerForever97 Użytkownik 108,951 punktów 6 7 15
Fandoms.pl powrócił ze zdwojoną siłą jejku jak ja pamiętam jak raczkował w 2016 roku a teraz tyle nowości mega jestem z ciebie dumna oraz z tego że mogę ci pomagać w rozwijaniu tej strony i nie tylko razem z pozostałymi adminami
+8 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Fitz Użytkownik 3,550 punktów 1
Super te rankingi Teraz wszystko fajnie widać
+7 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
lailaa Użytkownik 229 punktów 1
Super  Teraz jasne ! Łatwo zobaczyć punkty, zasięgi, wszystko poukładane ! Widać, że mega zaangażowanie i administratorów i samych członków fandoms się opłaca ! Moja sugestia na przyszłość : fajnie by było jakby można było zbierać punkty równocześnie np na 2 fandomy, a zebrane punkty podzielić na pół, po równo dla każdego fandomu ;)
+7 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
jest plan, żeby jednocześnie móc zbierać na różne TYPY fandomów . Czy będzie się to wiązało z podziałem punktów, jeszcze nie wiem
Heartbreaker Użytkownik 132,301 punktów 1 5 12
Ciekawe zmiany , miejmy nadzieję , że na lepsze
+6 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Ola.Tinista Użytkownik 74,185 punktów 2 7
Ale wysoko Violka <3 Wow ;o
+6 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Lexa Croft Użytkownik 47,359 punktów 1 8
Cieszę się, że teraz wszystko widać tak jak należy... Nic się przed nikim nie ukryje, ha, ha... Tylko brakuje trochę rankingu poszczególnych użytkowników... ale to chyba sprawa sentymentu .
+6 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
trochę tego brakuje, ale... trochę zaprzeczało to jednak zasadom serwisu ;)
Ale ranking osobowy pozostanie tak po prostu dla funu i będzie dostępny na podstronie specjalnej jak już ją uruchomimy, gdy będzie na to czas (obecnie są wazniejsze rzeczy do wprowadzenia) ;)
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
ranking poszczególnych użytkowników powinien być by wszystko było jasne. I to tygodniowy.
A zdarza się ,że w miesięcznym pomijacie kogoś i to z niebagatelną ilością punktów bo z 11 tyś. Od początku tego tygodnia co najmniej
Mczaki212 Użytkownik 871 punktów 5
Bardzo dobry ranking. W końcu jest wszystko tak jak powinno
+6 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
julka_hej1 Użytkownik 7,613 punktów 3
Zmiany, nowości jak najbardziej na plus. Uważam, że teraz rankingi wyglądają bardzo przejrzyście i czytelnie, dzięki nim widać zaangażowanie i pracę poszczególnych fandomów. Co do powstawania nowych typów fandomów, sądzę iż jest to super sprawa i teraz już z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Fajnie, że strona się rozwija i coraz więcej osób ją odwiedza.  
Jestem dumna z The 100 <3
+5 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Switezianka Użytkownik 177,061 punktów 1 4
Bardzo mi się podobają te rankingi. Widać, które grupy bardzo się starają i pozwala to pamiętać o tym aby nie osiąść na laurach. Jestem dumna ze wszystkich fandomów i za pracę jaką w to wkładają
+5 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
n_sliwinska Użytkownik 1,395 punktów 1
Bardzo dobrze, że powstały takie rankingi, wreszcie na bieżąco będziemy mogli wszystko oglądać. Dziekujemy!
+5 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
pattiekaminska Użytkownik 976,125 punktów 1 5 13
Bardzo fajnie, że powstał ranking. Obiecałam, że Fil się podniesie, i tak jest
+5 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 punktów 2 15
Teraz wszystko pięknie opisane, dziekuje :-)
+5 głosów
Jest OK
Lip 20, 2017
An Użytkownik -3,575 punktów 1 3 20
hurrra!
+5 głosów
Jest OK
Lip 20, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
Dobrze,że sa te wyjaśnienia
+5 głosów
Jest OK
Lip 20, 2017
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,961 punktów 2 21
jak pięknie teraz widać że w większości wygrywamy
+5 głosów
Jest OK
Lip 20, 2017
liwia_1617 Użytkownik 3,635 punktów 1 2
Super dzięki temu widać zaangażowanie.
+4 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Bughead Użytkownik 1,267 punktów 1
Od razu lepiej
Wszystko jasno rozpisane, aż chce się obserwować na bieżąco
+4 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Pacia z Setki Użytkownik 31,671 punktów 2 7
jestem dumna z Stranger Things, naprawdę ♥
+4 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Deonika30 Użytkownik 178,482 punktów 2 8
Oj czekam na te fandomy sportowe, zrobiliście mi smaka
+3 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
beata_b99 Użytkownik 128,100 punktów 3 6 17
Jestem zadowolona z tych wszytskich zmian i wprowadzenia przeróżnych rankingów, które teraz będą w prłni odwzierciedlały siłę i pracę fandomow. Jest wiele różnych kategorii, w których można się wykazać, więc fajnie. Na pewno każdy będzie miał nad czym pracować. Teraz jedynie brakuje mi tych fandomów muzycznych, możliwości zbierania dla nich punktów. Bo jednak taki był pierwotny zamysł, by fandoms koncentrowało się na muzyce a tu nagle doszło do tego, że w ogóle nie są liczone punkty dla tych muzycznych fandomów a przecież była już taka możliwość. Owszem cieszę się, że doszły seriale, bo dzięki temu popularność tego serwisu wzrosła i pojawiają się naprawdę ciekawe posty, ale tęskni mi się za tą muzyką, więc czekam aż ponownie wprowadzicie taką możliwość i będę mogła zacząć już działać w 100% na rzecz mojego muzycznego fandomu
+3 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
Zbieranie punktów dla fandomów muzycznych wróci, gdy pozyskamy nagrody (czyli niejako cel) aby moc wprowadzić taką rywalizację
xJanuszek Użytkownik 974,423 punktów 1 4 8
O! Właśnie tak wyobrażałem sobie ranking! Jeszcze jak powstanie ta podstrona z rankingami dla wszystkich typów fandomów, będzie super! <3
+3 głosów
Jest OK
Lip 20, 2017
Klara Nowak Użytkownik 772 punktów 8
Super, ranking jest czytelny . WS - dużo zaangażowanych osób, dziekuję i pozdrawiam
+3 głosów
Jest OK
Lip 20, 2017
Adulec Użytkownik 4 punktów
O, wydaje się, że to bardzo sprawiedliwe. Macie rację, sama ilość ludzi w danym fandomie nie powinna świadczyć o tym, który fandom wygra.
Niech wygrają... Najlepsi. Czas start juhu!
+3 głosów
Jest OK
Lip 20, 2017
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,561 punktów 1 3 9
Zmiany są dobre, jednak niepokoi mnie zasięg. Jest to jednak zrobione pod te większe fandomy, bo wiadomo, że dotrze do większej liczby osób. Jednak dobrze, że pojawiły się inne rankingi, które nie zależą od ilości, lecz od zgrania zespołu. Mam nadzieję, że zmiany wyjdą na dobre i żaden fandom nie zostanie pokrzywdzony. Osobiście jestem dumna z mojego fandomu, bo w dwóch zajmujemy kluczowe miejsca i na pewno się nie poddamy. Życzę również innym grupą dużego zaangażowania i czystej rywalizacji. Liczę, że bitwa pozostanie czystą przyjemnością, nie walką na śmierć i życie. Widać, że Piter się napracował, więc mam nadzieję, że wyjdzie to na dobre każdemu.
+2 głosów
Jest OK
Lip 19, 2017
Mad Użytkownik 378,659 punktów 4 8 20
Aj, to czekam na muzyczne, bo seriale to nie moja bajka
+2 głosów
Jest OK
Lip 20, 2017
JakubWichowski Użytkownik 177,275 punktów 3 10
Naprawdę Riverdale ma tylko tyle punktów? Jestem niemiło zaskoczony :/
+1 głos
Jest OK
Lip 20, 2017
Roxanne_ Użytkownik 37,622 punktów 1 5
Teraz lepiej :}
0 głosów
Jest OK
Lip 21, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 13,916 punktów 1 4
Super,że powstał ranking, teraz widać wszyściutko dokładnie!
0 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
134 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 133 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 6033 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

Największe fandomy

 1. The 100
  92 osób
 2. Bambinos
  87 osób
 3. Ananasy Sylwii
  83 osób
 4. Riverdale
  80 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  43 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. TALENTY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. GRY
  1 osób
Kontakt Post