NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+29 głosów
(postid: 271811) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

To zdecydowanie najważniejszy news ostatnich dni, a może nawet tygodni. Wprowadzenie Rankingu Fandomów było naszym planem od dawna...aż w końcu...udało się ! Z dumą oznajmiamy - mamy to ! Od tej pory serwis zyskał to, co najistotniejsze w rywalizacji fandomów - możliwość bieżącego podglądania punktacji każdego fandomu biorącego udział w rywalizacji ! Z pewnością domyślacie się jak wiele to wnosi do naszego serwisu :)

Ranking Fandomów zastąpił Ranking Użytkowników

To ten element, który sprawił, że w serwisie jak nigdy liczy się teraz odpowiedzialność grupowa . Sam nic nie wskórasz, ale w grupie... jak najbardziej ! Od jakiegoś czasu prezentowaliśmy Was w serwisie rankingi w postaci skomplikowanych tabelek excelowskich , które...bardziej przerażały niż angażowały. Nic dziwnego - z przejrzystością nie miało to nic wspólnego, a ilość liczb potrafiła skutecznie odstraszyć nawet fana matematyki. 


Serwis miał też bardzo spory mankament - niby przy rejestracji pytaliśmy o to, dla jakiego fandomu zbieracie punkty...ale już ranking prezentował indywidualne osoby ,co sprawiało, że ludzie w ramach fandomu ze sobą rywalizowali ...co kłóciło się z ideą portalu. U nas należy współpracować i grupowo starać się o sukces. Sam niewiele zdziałasz, ale każdy wynik realnie liczy się w tej rywalizacji . I teraz najważniejsze - nareszcie możesz sprawdzać to na żywo - kiedy tylko zechcesz !


Tadam - mamy to ! Prezentujemy Rankingi Fandomów , które sprawiły, że cały ranking oblicza się w 100% automatycznie a tym samym nie ma żadnego ryzyka pomyłki. Skomplikowane tabelki zostały zastąpione przystępną listą wyników dla każdego fandomu w 4 kategoriach. Pojawienie się rankingu fandomów sprawiło, że tabelka taka jak wyżej nie będzie już wywoływała frustracji - ostatnie wyniki z Tygodnia 3 bardziej zdenerwowały niż zagrzały do walki fandomy. Niektore czuły się wręcz oszukane, bo przecież są bardzo aktywni...a tu taka strata. Musieliśmy reagować, i zrobiliśmy to, co planowaliśmy od dawna. Efekt? Oceńcie sami :) Rankingi Fandomow znajdziecie po prawej stronie na niemal każdej podstronie . 


Prześledźmy teraz co oznacza każdy ranking i skąd biorą się w nim odpowiednie dane :)

Aktywność fandomów, czyli jak wiele udało się osiągnąć każdemu fandomowi

Ranking ten sumuje wszystkie punkty zdobyte przez osoby zbierające punkty dla danego fandomu w trakcie aktualnego tygodnia zmagań na stronie. A zatem, jeśli na stronie pojawi się nowa osoba i zaznaczy, że zbiera punkty właśnie dla Waszego fandomu i zacznie być aktywna, będzie wpływała bezpośrednio na ten ranking . Jak tu podnieść swoją pozycję? Tylko i wyłącznie aktywnością, jakością treści (pamiętajcie o postach dnia i nagrodach za głowną !), zwycięstwami w Wyzwaniach itd. Korzystajcie z wszystkich możliwości serwisu, by zdobyć jak najwięcej punktów !


I pamiętajcie - nie jest istotne o czym piszecie - liczy się to dla jakiego fandomu zbieracie punkty . Możecie więc np. zbierac dla The 100, ale napisać o Sherlocku czy ... Sylwii Lipce , albo najnowszej grze na konsole. Nie ma to znaczenia - wszystkie punkty, które zdobędziecie z Waszych postów pójdą na konto fandomu, który zaznaczyliście podczas rejestracji lub w ustawieniach Waszego profilu .


Z pewnością na stronie nie brakuje "cichociemnych", którzy po prostu zmylają innych. Ale to właśnie w tym jest cała zabawa i jej nutka nieprzewidywalności, która angażuje na całe dni ! :)

Liczebność fandomów, czyli ile osób zbiera punkty dla danego fandomu

To kolejny bardzo angażujący ranking . Tutaj zasada jest banalna - zliczamy ile osób w danym momencie zbiera punkty dla Waszego fandomu, tj. ile osób zaznaczyło Wasz fandom podczas rejestracji lub w ustawieniach Waszego konta . Jak w nim podnieść pozycję? Zachęćcie Waszych znajomych, ludzi  z fandomu / grupy i innych, aby zbierały punkty na stronie właśnie dla Waszego fandomu !


I teraz uwaga - ustawienia te MOŻNA ZMIENIAĆ... kiedy chcecie. Możecie więc dziś zbierać dla The 100, ale np. w następnym tygodniu zmienić zdanie i front i przenieść się do fanów Wspaniałego Stulecia . Wszystkie chwyty dozwolone ! Inwestujcie w kogo chcecie, liczy się to, jak zaznaczycie.


I nie martwcie się - nikt poza globalnymi adminami serwisu (czyli załogą, NIE mylić z adminami fandomów !) nie widzi dla kogo zbieracie punkty . Nie musicie więc się bać, że nagle ktoś ze znajomych zobaczy, że zbieracie dla kogoś innego niż oni. Cóż, to Wasza decyzja kogo wspieracie. Tylko i wyłącznie !

Skuteczność fandomów, czyli uważaj komu ufasz :)

Myślisz, że jeśli będzie Was najwięcej, to wygracie? Wcale nie. Ten ranking zdecydowanie chroni to, by akcja nie była tylko walką o ilosć . Liczy się też jakość , co wielokrotnie podkreślamy. Ranking skuteczności jest wynikiem dzielenia ilości zdobytych punktów przez osoby zbierające dla danego fandomu w trwającym tygodniu przez... ilość osób, które zbiera punkty dla tego fandomu . Słowem - jeśli dla Waszego fandomu zbiera punkty 200 osób, z czego 150 się nie udziela i tylko zarejestrowało konto... wówczas bardzo stracicie w tym rankingu . Tutaj mniejsi mają łatwiej , ale oczywiście nie eliminuje to większych, którzy mogą przez ten ranking udowodnić, że NIE z powodu "wielkości" fandomu mają wysokie miejsce w zabawie . I o to chodzi.


Ten ranking bardzo angażuje i sprawia, że odpowiedzialność grupowa jest tutaj absolutnie kluczowa . Uważaj komu ufasz i kogo prosisz o zbieranie punktow dla Twojego fandomu. Walcz o najlepszych - oni mogą drastycznie poprawić wynik Waszego fandomu w tym rankingu !


Czy ranking sprawi, że powstaną np. "giełdy użytkowników do wzięcia?" Nie mamy nic przeciwko temu, bawcie się ! Ten serwis został stworzony dla Was i takich akcji !

Zasięg fandomów, w ktorym nie tylko najwięksi mają szansę...

O tak, już widzimy te komentarze: "a miało się nie liczyć to, że fandom jest duży", "mniejsi tutaj nie mają szans" ... spodziewaliśmy się tego i...znaleźliśmy rozwiązanie, wprowadzając ten element rankingu od tego tygodnia . Co zlicza ten ranking? Zasięg postów wszystkich tych, którzy zbierają aktualnie punkty dla Waszego fandomu w ciągu trwającego tygodnia . Tak, postów użytkowników, ale nie tylko postów pisanych na temat danego fandomu tylko wszystkich postów w serwisie tych użytkowników . Słowem - możecie reprezentować mały fandom, ale napisać taki post, który nasza załoga pokaże nawet w kilkunastu grupach partnerskich . Tak - wtedy liczba wyswietleń skoczy Wam gwałtownie, a dzięki takiemu zabiegowi ludzie zwrócą na Was uwagę i... (czego życzymy) - dołączą do Waszej grupy, poznają serial... i dalej już poleci ;) 


Jak osiągnąć tutaj szczyt? Proste - pisz posty na jakość - angażujące fanów, skłaniające do dyskusji, mające potencjał dużej ilości czytelników ...i angażuj najlepszych tworców treści do Waszego fandomu . Działaj, nie czekaj :D Szukaj najlepszych autorów i złóż im propozycję ! :) PS. Administratorzy globalni portalu punktów dla fandomów zbierać nie mogą - pozostali, bez problemu :)

Premie za wyzwania dla administratorów fandomów na bazie Zasięgu Fandomów

Postanowiliśmy nagrodzić administratorów fandomów na bazie zasięgu postów , które generują fani z ich fandomów . Słowem, skoro oni akceptują treści , mogą teraz w nie zainwestować i ogłosić wyzwanie dla tych postów . My przelejemy każdemu adminowi co tydzień 10% zasięgu postów ich fandomów w punktach (czyli np. dla zasięgu 10000 osób będzie to 1000 punktów) . W takim wypadku administratorzy bedą mogli wspomóc swoją ekipę, angażując ich do ciekawych postów (promując tym samym ich autorów) ... ale oczywiście może się zdarzyć, że wyzwanie wygra przedstawiciel...innego fandomu.


No cóż - nieprzewidywalność, pisaliśmy już dziś o tym, prawda? :) Punkty oraz listę nagrodzonych podamy dziś w nocy .

A co Tendencją z Rankingu Fandomów ?

Tendencja oczywiście pozostaje , gdyż gwarantuje przywiązanie w zabawie do stabilnej aktywności, a nie tylko krótkorazowych strzałów . 16 punktów z wyniku z tego tygodnia i drugie 16 za tendencję , czyli czy Wasz wynik w każdej kategorii był lepszy, czy gorszy w tym tygodniu względem poprzedniego - to wlaśnie jest sławna Tendencja. Bo przecież chodzi o to, by rosnąc i się rozwijać a nie spadać i stać w miejscu, prawda? 


Trzeba też mierzyć siły na zamiary. Można, oczywiście, wystrzelić w danym tygodniu na 100 tys. punktów ...ale czy zdołacie uzyskać taki wynik w kolejnym tygodniu ? Na to pytanie musicie sobie odpowiedzieć sami, ustalając zaangażowanie na takim poziomie, które da Wam najlepszy rezultat .


I tu dobra wiadomość - tendencja także będzie możliwa do sprawdzenia na bieząco już od przyszłego tygodnia (gdyż musimy wygenerować wynik z tego tygodnia w całości) . Wówczas będziecie mogli sprawdzić jak wynik w tym tygodniu Waszego fandomu (w każdej z kategorii) miał się do wyniku w tym samym momencie tygodnia w zeszłym tygodniu (czyli np. w środę o 18:15 sprawdzicie tendencję względem środy 18:15 z zeszłego tygodnia . To pozwoli Wam monitorować zaangażowanie fandomu i w razie potrzeby je zwiększyć, by nie polec właśnie na tym polu .


Ostatecznie udostępnimy Wam osobną podstronę w serwisie , która będzie zawierała wszystkie niezbędne dane i generować ranking na poczekaniu dokładnie taki, jaki widzicie w tabelach z dotychczasowych tygodni . 

Nadchodzące nowości, nowe typy fandomów etc.

To oczywiście nie jest koniec - z racji, że zbliżamy się do 100 tysięcy aktywnych użytkowników w miesiącu zamierzamy Was nadal pozytywnie zaskakiwać kolejnymi funkcjami w serwisie. Pracujemy nad czymś, co z pewnością zapewni bardziej regularne odwiedzanie serwisu i dłuższe przebywanie na nim , ale także dodatkowe możliwości promowania Waszych treści na portalu i... coś, co postawiliśmy sobie za punkt honoru - zachęcanie do odwiedzin / dołączenia do grup partnerskich każdego fandomu na facebooku . Ot, oglądacie post o 13 Reasons Why? Wyświetlimy Was w odpowiednim miejscu informację o możliwości dołączenia do partnerskiej grupy, do ktorej zostaniecie od razu przeniesieni.


Tak właśnie będziemy budować zasiegi fandomów z nami współpracujących . Zdajemy sobie sprawę, że przy takiej oglądalności serwisu, może to znacznie wpłynąć na rozwój grup...ale własnie o to chodzi :) Rozwijamy się my, więc rozwiniecie się też Wy !

Nowe typy fandomów i ich rankingi? Całkiem możliwe.

Pytanie nas o to, czy można zbierać punkty dla fandomów np. muzycznych ? Aktualnie nie...ale, może się to zmienić już bardzo niedługo ! Wyobrażacie sobie te wszysykie rankingi jakie widzicie dla fandomów serialowych, także dla muzycznych, youtuberskich, książkowych, growych, sportowych i wielu innych...? O... tak. To jest dla nas wyzwanie i zamierzamy się go podjąć . Tworzymy największą społeczność fandomów i będziemy ją z pewnością bardzo rozwijać.


Ale najpierw...to co, wyżej. Jesli będą zadowoleni Ci, co z nami współpracują aktualnie, wówczas podejmiemy ten ruch, i zaprosimy kolejnych. Uczciwa i atrakcyjna współpraca dla obu stron . Inaczej być nie może ! :)

Zadowoleni? Jak zamierzacie rozwinąć swoje fandomy w różnych kategoriach? :) Zainteresowani nowościami?

Piszcie w komentarzach. Nie wątplimy, że będzie się działo ! :D


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 8202 punktów za:

Jakość:20Popularność:7600
Wsparcie:37Ocena i wartość ocen:29
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:400
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
7,600 czytelników Lip 19, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

40 Komentarzy

Waleczny P. Użytkownik 88,548 pkt
Dobrze, ze powstału te rankingi. Teraz jest wszystko czarno na białym. :)
#TeamWSK
+23 głosów
+500
Lip 19, 2017
R. 17 Użytkownik 56,932 pkt
Do boju WSK bo w nas jest moc i siła. " Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego" i może uda nam się dopiąć swego. A ten rozpis jest git :)
+19 głosów
Lip 19, 2017
Mehvibe Użytkownik 13,952 pkt
Znów Wspaniałe Stulecie prowadzi w większości kategorii. Jestem dumna z mojego fandomu - w końcu w grupie siła! Oby tak dalej Stuleciaki. <3
+17 głosów
Lip 19, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 pkt
Więcej rankingów - więcej szczytowania- jesteśmy gotowi na ta takie wyzwania!!!  :-)
+17 głosów
Lip 19, 2017
R. 17 Użytkownik 56,932 pkt
No to my prowadzimy w rankingu brechania się że wszystkiego he he :)
Wiktoria Niedzielak Użytkownik 60,704 pkt
Pięknie zrobiona praca! Teraz wszystko jest mega przejrzyste, proste i łatwe do zrozumienia dla każdego :D
+11 głosów
Lip 19, 2017
Ewa Wie Użytkownik -33,822 pkt
Coś nie działa.Nie ma mnie w rankingu miesiąca a pkt nazbierałam ponad 11000.Co się dzieje że w rankingu jestem niewidzialna ?
+11 głosów
Lip 20, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 pkt
Bo to nowy ranking- jak ktoś ma za dużo to się nie łapie  :-)  hahahahha
Doro E.B. Użytkownik 50,265 pkt
I tak tego nie ogarniam... Ale screeny fajne ;-) Dzięki :-)
Idę spać, bo zaczynam bredzić;-) Dobranoc wszystkim
+10 głosów
Lip 20, 2017
Sumienie Użytkownik 639,647 pkt
Ale super,ze teraz możma to zobaczyć. Alee wysoko jest Violetta :O
Jeatem dumna
+9 głosów
Lip 19, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
Nowe zmiany są super - Piter dobra robota! Nie mogę się doczekać nowości hehehe
+8 głosów
Lip 19, 2017
Madziulka331 Użytkownik 174,588 pkt
Wow. Dzieki temu postowi widać wielkie zaangażowanie i jak to wszystko sie zmienia w dosyć szybkim tempie.  Wszystko teraz mega przejrzyste u zrozumiałe ! Piter świetna robota. Myśle ze to przyjmie sie mega dobrze. Bo rzeczywiście można teraz zobaczyć zaangażowanie w rożnych kategoriach! Wielkie brawa Piter i czekam na dalsze zmiany!
+8 głosów
Lip 19, 2017
Zuzia Placek Użytkownik 1,668 pkt
Post rozjaśnił mi nieco sprawę i na pewno będę starała się coraz bardziej i bardziej. Są wakacje więc jest czas na napisanie wielu postów. :D Fani Once upon a time pokażą się od jak najlepszej strony w drodze ku zwycięstwu.
+8 głosów
Lip 19, 2017
jestem_pegazem Użytkownik 49,576 pkt
Bardzo dobrze, że powstały te rankingi teraz możemy kontrolować i mieć wgląd do naszych aktywności.
+8 głosów
Lip 19, 2017
DirectionerForever97 Użytkownik 109,148 pkt
Fandoms.pl powrócił ze zdwojoną siłą jejku jak ja pamiętam jak raczkował w 2016 roku a teraz tyle nowości mega jestem z ciebie dumna oraz z tego że mogę ci pomagać w rozwijaniu tej strony i nie tylko razem z pozostałymi adminami :D ♥
+8 głosów
Lip 19, 2017
Fitz Użytkownik 3,550 pkt
Super te rankingi :D Teraz wszystko fajnie widać :)
+7 głosów
Lip 19, 2017
lailaa Użytkownik 229 pkt
Super  Teraz jasne ! Łatwo zobaczyć punkty, zasięgi, wszystko poukładane ! Widać, że mega zaangażowanie i administratorów i samych członków fandoms się opłaca ! Moja sugestia na przyszłość : fajnie by było jakby można było zbierać punkty równocześnie np na 2 fandomy, a zebrane punkty podzielić na pół, po równo dla każdego fandomu ;)
+7 głosów
Lip 19, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
jest plan, żeby jednocześnie móc zbierać na różne TYPY fandomów . Czy będzie się to wiązało z podziałem punktów, jeszcze nie wiem :)
Heartbreaker Użytkownik 133,922 pkt
Ciekawe zmiany , miejmy nadzieję , że na lepsze :)
+6 głosów
Lip 19, 2017
Ola.Tinista Użytkownik 74,185 pkt
Ale wysoko Violka <3 Wow ;o
+6 głosów
Lip 19, 2017
Lexa Croft Użytkownik 47,359 pkt
Cieszę się, że teraz wszystko widać tak jak należy... Nic się przed nikim nie ukryje, ha, ha... Tylko brakuje trochę rankingu poszczególnych użytkowników... ale to chyba sprawa sentymentu :D.
+6 głosów
Lip 19, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
trochę tego brakuje, ale... trochę zaprzeczało to jednak zasadom serwisu ;)
Ale ranking osobowy pozostanie tak po prostu dla funu i będzie dostępny na podstronie specjalnej jak już ją uruchomimy, gdy będzie na to czas (obecnie są wazniejsze rzeczy do wprowadzenia) ;)
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
ranking poszczególnych użytkowników powinien być by wszystko było jasne. I to tygodniowy.
A zdarza się ,że w miesięcznym pomijacie kogoś i to z niebagatelną ilością punktów bo z 11 tyś. Od początku tego tygodnia co najmniej
Mczaki212 Użytkownik 871 pkt
Bardzo dobry ranking. W końcu jest wszystko tak jak powinno
+6 głosów
Lip 19, 2017
julka_hej1 Użytkownik 7,613 pkt
Zmiany, nowości jak najbardziej na plus. Uważam, że teraz rankingi wyglądają bardzo przejrzyście i czytelnie, dzięki nim widać zaangażowanie i pracę poszczególnych fandomów. Co do powstawania nowych typów fandomów, sądzę iż jest to super sprawa i teraz już z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Fajnie, że strona się rozwija i coraz więcej osób ją odwiedza.  
Jestem dumna z The 100 <3
+5 głosów
Lip 19, 2017
Switezianka Użytkownik 177,061 pkt
Bardzo mi się podobają te rankingi. Widać, które grupy bardzo się starają i pozwala to pamiętać o tym aby nie osiąść na laurach. Jestem dumna ze wszystkich fandomów i za pracę jaką w to wkładają :)
+5 głosów
Lip 19, 2017
n_sliwinska Użytkownik 1,395 pkt
Bardzo dobrze, że powstały takie rankingi, wreszcie na bieżąco będziemy mogli wszystko oglądać. Dziekujemy!
+5 głosów
Lip 19, 2017
pattiekaminska Użytkownik 978,294 pkt
Bardzo fajnie, że powstał ranking. Obiecałam, że Fil się podniesie, i tak jest :D
+5 głosów
Lip 19, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
Teraz wszystko pięknie opisane, dziekuje :-)
+5 głosów
Lip 20, 2017
An Użytkownik -3,574 pkt
hurrra!
+5 głosów
Lip 20, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Dobrze,że sa te wyjaśnienia
+5 głosów
Lip 20, 2017
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,961 pkt
jak pięknie teraz widać że w większości wygrywamy :D
+5 głosów
Lip 20, 2017
liwia_1617 Użytkownik 3,635 pkt
Super dzięki temu widać zaangażowanie.
+4 głosów
Lip 19, 2017
Bughead Użytkownik 1,267 pkt
Od razu lepiej :)
Wszystko jasno rozpisane, aż chce się obserwować na bieżąco :D
+4 głosów
Lip 19, 2017
Pacia z Setki Użytkownik 31,822 pkt
jestem dumna z Stranger Things, naprawdę ♥
+4 głosów
Lip 19, 2017
Deonika30 Użytkownik 178,802 pkt
Oj czekam na te fandomy sportowe, zrobiliście mi smaka
+3 głosów
Lip 19, 2017
beata_b99 Użytkownik 66,241 pkt
Jestem zadowolona z tych wszytskich zmian i wprowadzenia przeróżnych rankingów, które teraz będą w prłni odwzierciedlały siłę i pracę fandomow. Jest wiele różnych kategorii, w których można się wykazać, więc fajnie. Na pewno każdy będzie miał nad czym pracować. Teraz jedynie brakuje mi tych fandomów muzycznych, możliwości zbierania dla nich punktów. Bo jednak taki był pierwotny zamysł, by fandoms koncentrowało się na muzyce a tu nagle doszło do tego, że w ogóle nie są liczone punkty dla tych muzycznych fandomów a przecież była już taka możliwość. Owszem cieszę się, że doszły seriale, bo dzięki temu popularność tego serwisu wzrosła i pojawiają się naprawdę ciekawe posty, ale tęskni mi się za tą muzyką, więc czekam aż ponownie wprowadzicie taką możliwość i będę mogła zacząć już działać w 100% na rzecz mojego muzycznego fandomu :)
+3 głosów
Lip 19, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
Zbieranie punktów dla fandomów muzycznych wróci, gdy pozyskamy nagrody (czyli niejako cel) aby moc wprowadzić taką rywalizację :)
xJanuszek Użytkownik 974,423 pkt
O! Właśnie tak wyobrażałem sobie ranking! Jeszcze jak powstanie ta podstrona z rankingami dla wszystkich typów fandomów, będzie super! <3
+3 głosów
Lip 20, 2017
Klara Nowak Użytkownik 772 pkt
Super, ranking jest czytelny . WS - dużo zaangażowanych osób, dziekuję i pozdrawiam
+3 głosów
Lip 20, 2017
Adulec Użytkownik 4 pkt
O, wydaje się, że to bardzo sprawiedliwe. Macie rację, sama ilość ludzi w danym fandomie nie powinna świadczyć o tym, który fandom wygra.
Niech wygrają... Najlepsi. Czas start :) juhu!
+3 głosów
Lip 20, 2017
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,561 pkt
Zmiany są dobre, jednak niepokoi mnie zasięg. Jest to jednak zrobione pod te większe fandomy, bo wiadomo, że dotrze do większej liczby osób. Jednak dobrze, że pojawiły się inne rankingi, które nie zależą od ilości, lecz od zgrania zespołu. Mam nadzieję, że zmiany wyjdą na dobre i żaden fandom nie zostanie pokrzywdzony. Osobiście jestem dumna z mojego fandomu, bo w dwóch zajmujemy kluczowe miejsca i na pewno się nie poddamy. Życzę również innym grupą dużego zaangażowania i czystej rywalizacji. Liczę, że bitwa pozostanie czystą przyjemnością, nie walką na śmierć i życie. Widać, że Piter się napracował, więc mam nadzieję, że wyjdzie to na dobre każdemu.
+2 głosów
Lip 19, 2017
Mad Użytkownik 380,706 pkt
Aj, to czekam na muzyczne, bo seriale to nie moja bajka:D
+2 głosów
Lip 20, 2017
JakubWichowski Użytkownik 196,564 pkt
Naprawdę Riverdale ma tylko tyle punktów? Jestem niemiło zaskoczony :/
+1 głos
Lip 20, 2017
Roxanne_ Użytkownik 37,622 pkt
Teraz lepiej :}
0 głosów
Lip 21, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 14,482 pkt
Super,że powstał ranking, teraz widać wszyściutko dokładnie!
0 głosów
Lip 22, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
95 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 95 Gości
Dziś posty czytano : 1044 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  305673 punktów
 2. Supiwerki
  36989 punktów
 3. Bartek Lovers
  36708 punktów
 4. The 100
  33027 punktów
 5. SikorskiSquad
  27829 punktów
 6. Young Stars Festival
  27113 punktów
 7. SERIALE
  18661 punktów
 8. Life Is Strange
  17211 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17081 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  14801 punktów
 11. GRY
  14760 punktów
 12. Famous In Love
  13637 punktów
 13. Domisiaki
  12649 punktów
 14. Arturonators
  12446 punktów
 15. FILMY/SERIALE/TV
  12395 punktów
 16. Shawn Mendes Army
  11991 punktów
 17. Bambinos
  11548 punktów
 18. YOUNG STARS
  11103 punktów
 19. Once Upon A Time
  10410 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10270 punktów
 21. Remonators
  9396 punktów
 22. Eurowizja
  9342 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  7915 punktów
 24. Nintendo
  4920 punktów
 25. Detroit
  4880 punktów
 26. Dua Lipa
  4856 punktów
 27. MUZYKA
  4716 punktów
 28. KSIĄŻKI
  4423 punktów
 29. INNE
  4413 punktów
 30. Progress Armia
  4194 punktów
 31. Forza
  4175 punktów
 32. The Originals
  4079 punktów
 33. Misiaki Sysi
  3707 punktów
 34. 13 Reasons Why
  3612 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  3446 punktów
 36. Stranger Things
  2941 punktów
 37. K-Pop
  2645 punktów
 38. God Of War
  2432 punktów
 39. Young Stars News
  2238 punktów
 40. Sport
  2179 punktów
 41. FILMY
  2056 punktów
 42. Puthinators
  1892 punktów
 43. Przygodowe
  1080 punktów
 44. Tomb Raider
  783 punktów
 45. Playstation VR
  658 punktów
 46. FPS
  599 punktów
 47. Team Rieger
  536 punktów
 48. Uncharted
  473 punktów
 49. PC
  469 punktów
 50. Kluseczki Olgi
  402 punktów
 51. MMers
  286 punktów
 52. Arianators
  273 punktów
 53. Sony Playstation
  221 punktów
 54. Soy Luna
  182 punktów
 55. YOUTUBE
  172 punktów
 56. R5Family
  166 punktów
 57. LUDZIE
  159 punktów
 58. Akcja & Przygoda
  130 punktów
 59. Directioners
  118 punktów
 60. The Good Place
  91 punktów
 61. Donaty Agaty
  75 punktów
 62. 5SOSFam
  69 punktów
 63. Beautilles
  64 punktów
 64. Selenators
  57 punktów
 65. Podróże
  47 punktów
 66. Wyścigi
  45 punktów
 67. Strzelanki
  44 punktów
 68. Orlandonators
  31 punktów
 1. Potterheads
  164 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4227 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3688 punktów
 4. YOUNG STARS
  2681 punktów
 5. Riverdale
  1688 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1411 punktów
 8. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 9. SikorskiSquad
  833 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 20. GRY
  25 punktów
 21. INNE
  24 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Playstation VR
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1269 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post