+35 głosów
(postid: 281183) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Fandoms wraca do "korzeni" - nie znaczy to jednak, że seriale idą w odstawkę... przeciwnie ! Rozwijamy się i wprowadzamy kolejne typy fandomów. Przyjmujemy, że nie będzie to następować częściej niż co miesiąc, a ta grupa na pewno wprowadzi dużo nowych wrażeń do serwisu. Bez zbędnego owijania - przywitajcie fandomy muzyczne ! I uwierzcie - one mogą strasznie namieszać...wszystkim ! :D

Fandomy muzyczne, czyli poznaj Artystów i grupy muzyczne lepiej, niż kiedykolwiek !

Do Fandoms wkracza zupełnie nowy typ fandomów, co oznacza też zupełnie nowy typ treści, który będzie pojawiać się regularnie w serwisie :) Zapowiadaliśmy od jakiegoś czasu, że zamierzamy dalej się rozwijać i...dotrzymaliśmy słowa :) Mamy sponsora do Rankingu fandomów muzycznych, a to oznacza, że wchodzą nam oni do serwisu już od poniedziałku ! 


W najbliższym czasie administratorzy partnerskich grup muzycznych dla serwisu mogą oczekiwać kontaktu z naszej strony. Zostały Wam także przydzielone osoby, które bedą się Wami opiekować z ramienia Administracji serwisu (inne, niż te, które opiekują się grupami serialowymi) i to własnie oni Was we wszystko wprowadzą. Fandomy muzyczne mogą liczyć na identyczną zabawę jak fandomy serialowe z wyłączeniem zabawy w programie radiowym .... zatem cała rywalizacja w pełni skupi się na serwisie i jego ofercie, która nieustannie się powiększa. Co to oznacza ?

Ranking fandomów muzycznych nadchodzi

Dokładnie to samo, co dla grup serialowych. Przez cały tydzień będziemy monitorować aktywność wszystkich fandomów muzycznych partnerskich , które wezmą udział w akcji. Możecie liczyć na weryfikację aktywności, liczebności, skuteczności i zasięgu . Aktywność to liczba wszystkich punktów, ktore zdobywają osoby w danym tygodniu, które zaznaczyły sobie, że zbierają punkty dla wybranego fandomu. Liczebność, to liczba osób, która własnie tego dokonała dotychczas. Skuteczność to liczba punktów zdobytych średnio na każdą osobę , która zaznaczyła dany fandom w panelu użytkownika, a zasięg to liczba osób, do których dotarły posty tworzone przez użytkowników , które wybrały dany fandom. Reasumując - weryfikujemy wszystko, każdą aktywność w serwisie .


W całej zabawie możecie śmiało korzystać z systemów tworzenia treści, komentowania, oceniania, wybierania najlepszych komentarzy a także ogłoszonych dziś wyzwań . Możecie też tworzyć posty story (fanfiction) z wybieraniem konsekwencji/podejmowaniem wyborów i kontynuowaniem historii przez innych użytkowników.


Jeszcze w ten weekend ogłosimy tez co dalej z quizami , a w niedługim czasie punkty będziecie mogli także otrzymywać za odblokowywanie osiągnięć . Słowem - masa możliwości, tym bardziej, że dziennie w serwisie pojawiają się już dziesiątki autorskich postów . Mówiąc wprost - serwis bardzo się rozwija i bardzo często jest aktualizowany o nowe funkcje. Odwiedzaj nas regularnie, by żadnej informacji nie pominąć :)


Wasze treści będą nagradzane , szczególnie jeśli dostaniecie awans na główną (sekcja polecane, wczytywana po wejściu na serwis dla każdego) . Najwięcej zarobicie natomiast za post dnia , ktore wybierane są każdorazowo codziennie rano. Dodatkowo punkty możecie otrzymać poprzez ogłaszanie wyzwań, co mogą zrobić też admini serwisu. Tak, dobrze widzicie - kopalnia możliwości !


Jeszcze jedno - możecie pisać o czym chcecie , cała lista tematów dostępna w serwisie jest do Waszej dyspozycji (i wszystkie te, które pojawią się w przyszłości). Możecie zbierać np. dla Ewelinersów, ale napisać o Once Upon A Time . Wasz post podpromujemy w ich grupie (jeśli się do tego nada), ale Wy nadal punkty przekazujecie wówczas dla Ewelinersów (i ew. innego fandomu serialowego, jeśli także go wybraliście:) ) . Nie jesteście więc ograniczeni tylko do pisania o fandomie, który wybraliście :)

Dbamy o partnerów - uczciwa wymiana barterowa z partnerskimi grupami na facebooku, wkrótce dodatkowy program korzyści dla Partnerów serwisu

Jeśli współpracujecie już z naszym serwisem, lub nawiążecie z nami współpracę, zasadą jest zgoda z Waszej strony na promowanie atrakcyjnych treści użytkowników w ilości ok. 2 posty / dzień na grupę. Większe ilości się generalnie nie zdarzają. Co w zamian - zapytacie? Odpowiadamy - to samo ...a nawet więcej ! My w zamian pod każdym postem w kategorii związanej z Waszym fandomem (np. Arianators, pod każdym postem w kategorii Muzyka->Arianators) otrzymacie tak wyglądającą reklamę - z bezpośrednim linkiem do Waszej grupy . Biorąc pod uwagę, że serwis ogląda już ponad 100 tysięcy unikalnych aktywnych użytkowników i nieustannie powiększamy grono współpracujących z nami fandomów... daje Wam to rewelacyjny sposób promocji grupy i koniec końców wymiana i promocja serwisu na Waszej grupie jest w pełni uczciwa dla obu stron . 


Mamy jednak nieco większe ambicje i już niedlugo uruchomimy naprawdę konkretny program dla Partnerów serwisu. Recenzje płyt, konkursy z nagrodami do Waszych grup, pomoc w uzyskaniu akredytacji na wydarzenia i wiele więcej. Z nami możecie naprawdę zdziałać znacznie więcej ! :)


Prowadzisz grupę a pod postami dot. fandomu, który skupiasz NIE ma linku do grupy partnerskiej? ODEZWIJ SIĘ :) Jeśli w Twojej grupie masz minimum 1000 członków, stawiasz na aktywność i dbasz o rozwój swojej społeczności , na pewno chętnie z Tobą porozmawiamy o współpracy. Jest to także możliwe, jeśli np. chcesz nam zaproponować alternatywę do aktualnej grupy partnerskiej, jednak z góry uprzedzamy, że musisz mieć wówczas naprawdę twarde argumenty, by nas przekonać ;) Interesuje nas przede wszystkim ilość aktywnych członków i jakość treści, które publikujecie - czy faktycznie dotyczą tego, co powinny. Aktualnie nie współpracujemy jeszcze z grupami każdego z fandomów, które widzisz w zestawieniu do wyboru, więc śmiało - daj nam o sobie znać. Napisz na adres redakcja@fandoms.pl . Podaj kontakt do siebie , najlepiej profil na facebooku oraz link do grupy oraz zaargumentuj swoją kandydaturę. Odezwiemy się :)

A co w sytuacji, gdy zbieram już punkty dla jakiegoś fandomu serialowego?

Nic nie szkodzi :) Wprowadziliśmy multiwybory fandomów, co oznacza, że możesz teraz wybrac jeden fandom z każdej kategorii wyboru (aktualnie są dwie) . I teraz najważniejsze - jeśli wybierzesz 2 fandomy, cała liczba punktów, którą zdobywasz w danym tygodniu zostanie uwzględniona w rankingu obu typów fandomów. Prześledźmy to na przykładzie.


Wybierasz fandom Arianators i Wspaniałe Stulecie . Masz w tym tygodniu zebranych 41000 punktów . Co się dzieje? Arianators zyskują dzieki Tobie 41000 pkt i Wspaniałe Stulecie także 41000 punktów . Działa to tez w drugą stronę. Zbierasz dla Misiaków Sysi ale chcesz wesprzeć 13 Reasons Why ? Nie ma problemu. Masz 10 tys. punktów, więc punkty trafią i dla Misiaków i dla 13 Reasons Why całkowicie automatycznie .


Oznacza to, że od momentu wejścia fandomów muzycznych wiele z nich może nagle zdecydować o wsparciu fandomów serialowych i na odwrót - serialowe mogą wesprzeć muzyczne. Strach się bać jak może nam to narozrabiać w rankingu... ;) ... obu typów :)

Od poniedziałku udostępnimy Rankingi fandomów muzycznych oraz nową podstronę Rankingi

...analogicznie jak fandomy serialowe, muzyczne także będą miały swoją sekcję rankingową w serwisie , a dodatkowo powstanie specjalna podstrona Rankingi, z ktorej będziecie mogli sobie śledzić jak każdy fandom sobie radzi w danych kategoriach.


Oznacza to, że nowe typy fandomów będą mogły wówczas być wprowadzane kompletnie bez przeszkód. Wyobrażacie sobie co się zacznie dziać, gdy zaczną pojawiać się nowe typy fandomów i jak bardzo zaczną one rozrabiać w rankingach? ... ;) I na koniec najwazniejsze: nikt nie jest w stanie sprawdzić dla jakiego fandomu zbieracie punkty . Jest to absolutna tajemnica serwisu i tym samym nie musicie się obawiać ew. nieprzyjemności ze strony choćby znajomych , że ich "zdradziliście" . To Wasz indywidualny wybór i Wasza decyzja kogo wspieracie !

Ranking fandomów muzycznych - nagrody

Oczywiście, zabawa zabawą...ale musi być po co rywalizować ;) I jest - tak jak obiecaliśmy. Nowy ranking zostanie wprowadzony z powodu pozyskania sponsora dla fandomów muzycznych - mymusicshop.pl . O co więc przyjdzie Wam stoczyć rywalizację? W każdym tygodniu mamy do rozdania dla zwycięskiego fandomu (na bazie wszystkich 4-ech rankingów obliczamy średnią + tendencję w kolejnych tygodniach, tak jak w fandomach serialowych) aż 5 bonów towarowych (kody rabatowe) o wartości 50 zł , czyli tygodniowa pula nagród wynosi aż 250zł do wydania na dowolne produkty z asortymentu wielu tysięcy produktów oferowanych przez mymusicshop.pl . 


Akcja rozpocznie się 31 lipca (poniedziałek) o północy i potrwa do 3 września , czyli 5 tygodni . W sumie rozdamy więc 25 bonów o wartości 50 zł, czyli suma nagród osiągnie wartości 1250 zł . 


UWAGA: My przekazujemy nagrody dla fandomu , natomiast administratorzy danego fandomu (i grupy partnerskiej) podejmują finalną decyzję komu przekażą nagrody. Najpewniej odbędzie się to w ramach ustaleń w grupie partnerskiej - tym samym współpracując z nami i biorąc udział w akcji cały czas zapewniacie sobie pełną kontrolę nad grupą i co więcej - dajemy Wam dodatkowe korzyści z tytułu jej prowadzenia :) Warunek? Musicie zaangażować społeczność do akcji - im lepiej Wam się to uda, tym więcej uda Wam się w zabawie osiągnąć ! :) To nie jest zabawa indywidualna - w Rankingu Fandomów w grupie jest ta siła ! :)

Wybierz fandom muzyczny już teraz !

Nie czekaj i już teraz wybierz fandom muzyczny i dołącz do zabawy ! Wystarczy podczas rejestracji wybrać fandom (lub fandomy, jeśli bierzecie udział też w Bitwie serialowej) lub w panelu użytkownika (prawy górny róg niebieska ikonka ustawień i link "Moje ustawienia" ) . Od tej pory cała Wasza aktywność w serwisie z danego tygodnia automatycznie zostanie przyporządkowana do rankingu danego muzycznego fandomu w serwisie :) Pamiętajcie, że możecie też wybrać sobie fandom serialowy do udzialu w Bitwie Fandomów serialowej i w każdym innym typie, które pojawią się w przyszłosci.


Wasze wybory możecie też zmieniać . Ostateczne podsumowanie następuje zawsze w nocy z niedzieli na poniedziałek i to, jaki fandom wówczas będzie widniał w Waszym wyborze będzie miało wpływ na werdykt dla fandomu. Jakiś fandom "olewa" temat? Nic trudnego, po prostu zmień grupę, którą wspierasz - dosłownie paroma kliknięciami ;) 


Następny typ fandomów wprowadzimy nie wcześniej niż od września . Rozważamy parę typów, ale o Wasze sugestie zapytamy wkrótce w serwisie :)

Muzyczne fandomy startują od poniedziałku, ale rejestrować można się już teraz. Nie czekajcie do ostatniej chwili ! :)

Dołączycie do zabawy? Jaki fandom wesprzecie? ;) A może zbieracie dla serialowej grupy i dołączycie się także do muzycznej? ;) Dajcie znać co i jak i w komentarzach ! :D


PS. Podobną akcję szykujemy też fandomów serialowych, zupełnie niezależną od aktualnej bitwy :) Jeśli tylko zatwierdzimy Sponsora nagród dla tej grupy fandomów, uruchomimy i dla Was szansę na tego rodzaju rywalizację :-)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 6689 punktów za:

Jakość:20Popularność:5821
Wsparcie:3Ocena i wartość ocen:35
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:670
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
5,821 czytelników Lip 30, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

67 Komentarzy

Valide Użytkownik 235,946 pkt
Gratuluję, z pewnością jest to kolejny duży krok dla strony fandoms.pl. Jednak mam mieszane uczucia, już dziś administratorzy fandoms.pl są zawaleni robotą z fandomami i bitwą serialową - trudno jest z wami nawiązać kontakt lub uzyskać natychmiastową odpowiedź na dany nurtujący nasz temat (choć czapki z głów dla Krzysia, który nawet o 2 w nocy odpowiada na wiadomości). Czy dołączenie akurat w tym momencie grup i bitew muzycznych niw wpłynie na jakość kontaktu z wami jako adminami ze strony grup serialowych - na pewno tak będzie. Moim skromnym zdaniem posunięcie na plus, jednak nie w tym momencie. Założę się, że wybuchnie taki chaos, że tego nie ogarniecie - powinniście poczekać na koniec bitew serialowych i wtedy dopiero wprowadzić inne. Już i tak nie macie czasu na ogarnięcie tego, co już dzieje się na stronie....
+13 głosów
+1500
Lip 30, 2017
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,961 pkt
zapowiada się niezły burdl... i zapewne kolejna zmiana zasad :(
kacper0623 Użytkownik 302,053 pkt
Ja oprócz "Once Upon A Time" postanowiłem, że będę wspierać "Shawn Mendes Army". Uważam, że Shawn ma genialne piosenki (które zawsze poprawiają mi humor). Ma naprawdę wyjątkowy głos.
Moje ulubione piosenki to:  "Stitches", "Treat You Better", "There's Nothin' Holdin Me Back" i "Believe". Oprócz tego bardzo czekam na przyjazd tego uzdolnionego młodzieńca do Polski (o ile wie gdzie ona jest :D)
+10 głosów
Lip 30, 2017
pasquarelli Użytkownik 236,451 pkt
Polskie Mendes Army spisały się fenomenalnie na trasie Illuminate Worl Tour- prawie na każdym z koncertów na meet&greet wspominały Shawnowi o Polsce i uczyły go podstawowych słów  <3
Musi nas odwiedzić hahaha
Kami Użytkownik 65,062 pkt
oj wie, wie, miejmy nadzieje, ze już niedługo
Sułtanka AA. Użytkownik 6,132 pkt
Ciekawe ciekawe,  ale czy nie za dużo tego dobrego?, ☺
+9 głosów
Lip 30, 2017
Waleczny P. Użytkownik 88,548 pkt
Ja osobiście jeszcze nie wiem, ale możliwe, że wezmę udział, ponieważ brzmi to bardzo zachęcająco i ciekawie. :)
+8 głosów
Lip 30, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 14,474 pkt
Oooo super! Ale się cieszę, że takie coś powstało,
teraz będzie dużo większa aktywność, każdy będzie się starał dla swojej ulubionej grupki!
Ja jestem za 'Bartek Lovers' ale ciężko było mi podjąć ten wybór, ponieważ jestem Misiakiem Sysi ale myślę, że misiaków jest bardzo dużo i sobie poradzą. Bardzo Ci dziękujemy za te nagrody, jest to wszystko mega przemyślane.
Pozdrawiam:)
+6 głosów
Lip 30, 2017
Wioleta Jacolik Użytkownik 5,753 pkt
Ja wspieram loversy! ❤
+6 głosów
Lip 30, 2017
G.Marta Użytkownik 21 pkt
Będę wspierała Bartek Lovers gdyż na Facebooku jest to moja ulubiona grupa, a Bartek to mój idol ❤
+6 głosów
Lip 30, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
Ciekawie i zachęcająco ale jeszcze się zastanowię...  ;-)
+6 głosów
Lip 30, 2017
tofina5 Użytkownik 32,020 pkt
Nie wiem kogo zacząć wspierać, jest tu tyłu wspaniałych artystów, z jednej strony chciałabym być z fandomem Sylwii Grzeszczak, bo jestem z nią najdłużej spośród tych wszystkich fandomów, ale z innej strony uwielbiam Weronikę Juszczak i Shawna. Jeszcze do końca nie wiem kogo będę wspierać, ale napewno dzisiaj wieczorem wybiorę odpowiedni fandom
+5 głosów
Lip 30, 2017
ejaroszewicz Użytkownik 8,214 pkt
Bardzo fajny pomysł i napewno zachęcimy tym więcej osób żeby się zagłębiły w udzielanie tutaj ❤️❤️
+5 głosów
Lip 30, 2017
ejaroszewicz Użytkownik 8,214 pkt
Ja wesprę Bartek Lovers ponieważ jest to mój ulubiony fandom i chce aby wygrał bo na to zasługuje. Ta grupa i osoby na niej są mi bardzo bliskie . Trzymam kciuki za Loversy ❤️
+5 głosów
Lip 30, 2017
Heartbreaker Użytkownik 137,970 pkt
I bardzo fajnie! Dzięki fandoms.pl, gdy działały fandomy muzyczne poznałam wspaniałe osoby! Jak na razie  zostaję tradycyjnie przy Jereminators :). Mam nadzieję, że dziewczyny ze starego składu do mnie dołączą, a z czasem.. Może na portalu pojawi się możliwość zbierania dla Patipatek :D. Bardzo się cieszę, że fandomy muzyczne wracają! :D
+5 głosów
Lip 30, 2017
Kopytkująca Sarna Użytkownik 383,434 pkt
Wspieram juz The 100, ale bede wspierac tez Team Rieger. Lukas to nie tylko utalentowany piosenkarz, ale tez swietny czlowiek.
+5 głosów
Lip 30, 2017
Nathalie_ Użytkownik 34,020 pkt
Oo dobry pomysł, zdecydowanie wybiorę Directioners ❤
+5 głosów
Lip 30, 2017
popielska07 Użytkownik 116 pkt
Wspieram Shawn Mendes Army, ponieważ Shawn jest od dawna moim idolem i jestem z nim bardzo związana. Jego muzyka jest dla mnie bardzo inspirująca, ponieważ sama również piszę swoje piosenki. Uwielbiam go słuchać, ma wspaniały, wyjątkowy głos. Moja ulubiona piosenka w jego wykonaniu to "Treat you better" ponieważ jest bardzo romantyczna i opisuje historię niezwykłej miłości.
+5 głosów
Lip 30, 2017
Marcela_XD Użytkownik 1,622 pkt
W fandomie muzycznym oczywiście, że jestem za Bars&Melody <3
Przeglądając poniższe komentarze dziwie się dlaczego nikt nie jest za chłopakami. Naprawdę mają niesamowity talent i determinację! Po występie w brytyjskim "Mam Talent" nadal śpiewają, nie poddali się mimo tego, że zajęli trzecie miejsce. Zawsze słuchając ich nowego cover'u lub piosenki wiem, że wykonali kawał dobrej roboty.
Podsumowując Polskie Bambinos łączymy się! :D :D
+5 głosów
Lip 30, 2017
Mad Użytkownik 381,674 pkt
Jak się nazywasz na fb?:)
mynameisiza Użytkownik 188 pkt
Bardzo  ciekaciekawy pomysł na rozwinięcie Fandoms. Ja na początku będę wspierać oczywiście Misiaki Sysi  ponieważ jest to moja ulubiona grupa na Facebooku a sama Sysia  jest  moją największą idolką  i liczę na to że jeśli  sie zjednoczymy i pokażemy jak ogromna  może być siłą MISIAKÓW to uda nam sie zwyciężyć
+4 głosów
Lip 30, 2017
EvilRegal_77 Użytkownik 161,159 pkt
Teraz przedemną ciężki wybór - Ananasy Sylwii czy Beliebers? Na pierwszy ogień pójdzie Justin, bo to od niego wszystko się zaczęło.
Beliebers, mam nadzieję, że to wygramy! ❤️
+4 głosów
Lip 30, 2017
julkaajestem Użytkownik 6,564 pkt
Ja wspierać będę fandom Ananasy Sylwii ❤️ Sylwia jest moją idolka od 1,5 roku j nie wyobrażam sobie, że teraz mogłabym wybrać inny fandom! I wierzę, że wygramy! W ananasach moc! haha
+4 głosów
Lip 30, 2017
xxkarolajnxx Użytkownik 43,026 pkt
Oprócz wspierania fandomu The 100, będę również wspierała  Shawn Mendes Army. Uważam, że Shawn jest bardzo utalentowanym, młodym wykonawcą. Jego twórczość jest naprawdę świetna i nie trafia tylko do młodszej 'widowni'. Dodatkowym aspektem, który wzięłam pod uwagę, jest oczywiście to, że Shawn wystąpił w serialu The 100! Tak, mimo, że miał możliwość zaprezentowania swoich umiejetności tylko w jednej scenie, to i tak było cudownie go tam zobaczyć! I jego wykonanie 'Add It Up' nadal jest na mojej playliście!
+4 głosów
Lip 30, 2017
oliviaxy Użytkownik 48,727 pkt
W zabawie muzycznej wspieram Bambinos. Nie zastanawiałam się nad tą decyzją długo, ponieważ Bars&Melody to moi idole i uwielbiam ich muzykę - dlatego też wesprę ich fandom.
+4 głosów
Lip 30, 2017
w.andruszkow_ Użytkownik 6,781 pkt
Oczywiście będę wspierać ' Bartek Lovers ' . Nie ukrywajmy, jest to najmniejszy fandom muzyczny ze wszystkich ale wierzę że nam się uda pokazać moc. Wspieram ten fandom bo tak naprawdę traktuje ich jak rodzinę, zawsze będę go wspierać i nic tego nie zmieni ❤. Bartek to osoba która naprawdę zasługuje na dużo. Zasługuje na osoby które będą go wspierać zawsze i szczerze. Loversy to takie właśnie osoby, wiem że zawsze można na nich liczyć. Mamy móc i myślę że damy radę ❤!
+4 głosów
Lip 30, 2017
jklec Użytkownik 619 pkt
Ja bedę wspierać Bartek Lovers, ponieważ jest to według mnie najlepszy fandom ❤
+4 głosów
Lip 30, 2017
domi_0502 Użytkownik 217 pkt
Wesprę fandom "Bartek Lovers", ponieważ jestem z nim bardzo związana. Bartek Kaszuba to osoba o wyjątkowym głosie i cudownym charakterze. Osoby na grupie na Facebook'u są bardzo miłe i pomocne. Grupa ma mega moderatorki. Cały fandom jest kochany, dlatego wesprę właśnie jego! :) <3
+4 głosów
Lip 30, 2017
Klaudia Stelmaszyk Użytkownik 147 pkt
Oczywiście Bartek Lovers. Jestem fanką Bartusia i nie wyobrażam sobie nie wspierać naszej kochanej rodzinki. Mam nadzieję, że nam się uda. No, do boju, parówki! :D
+4 głosów
Lip 30, 2017
Natalia Gacia Użytkownik 26,427 pkt
Mega pomysł! Postanowiłam wspierać Lovatics. Demi jest zdecydowanie jedną z moich ulubionych piosenkarek, jej głos jest zniewalający, no i uwielbiam jej piosenki, w szczególności te stare!
+3 głosów
Lip 30, 2017
Olivv40 Użytkownik 1,350 pkt
Ja oczywiście wesprze fandom Misiaki Sysi. Należę do niego od początku 2015 roku i wspieram Sylwię na każdym jej kroku. Sysia to osoba ktorej bardzo dużo zawdzięczam i wiąże z nią najlpesze wspomnienia. Jest moją najważniejszą idolką i kocham ją za wsyztsko. Jej piosenki niesamowicie mnie inspirują i dodają otuchy. Miałam okazję spotkać Sysie już 5 razy oraz spędzić z nią kilka dni na campie i zapamiętam te dni jako najlpesze w moim życiu. A już niedługo, dokładnie 03.09, spotkam moją Sysie po raz kolejny! Już nie mogę się doczekać!
+3 głosów
Lip 30, 2017
madzix99J_0421 Użytkownik 143,021 pkt
Bardzo ciekawy i kreatywny pomysł z tymi muzycznymi fandomami. Myślę, że jak najbardziej posłuży to na plus i zachęci ludzi do wspólnej zabawy. Osobiście zamierzam zbierać punkty dla Jereminators. Jest to grupa bardzo bliska mojemu serduszku. Nie wyobrażam sobie życia bez Jeremiego. To dzięki temu chłopakowi moje życie zmieniło się na lepsze. Jeremi pomógł mi dostrzec prawdziwe wartości i przetrwać trudne chwile. Zawdzięczam mu bardzo wiele i nie zamierzam tego ukrywać.
 Mam nadzieję, że fandom Jereminators pokaże swoją siłę, bo w grupie jest moc. Razem do celu! Powodzenia!
+3 głosów
Lip 30, 2017
Klaudia Stelmaszyk Użytkownik 147 pkt
Wspieram Bartek Lovers :D
+3 głosów
Lip 30, 2017
Julakomm Użytkownik 54,294 pkt
Wybrałam Ananasy Sylwii ponieważ jestem w tym fandomie już około półtora roku i postanowiłam też na fandoms wspierać Sylwię i jej fandom. Opiekunki naszego fandomu są bardzo miłe i przyjemnie się z nimi pracuje więc to dla mnie też bardzo istotna sprawa. Mam nadzieję, że chociaż raz ananasy wygrają i moderatorki będą mogły podarować nam prezenty. Wiem, że ananasy to mocny fandom więc też chciałam im wspomóc swoim "doświadczeniem" z tym portalem hah :D. Nagrody są bardzo ciekawe, więc to też mnie zachęciło do większej aktywności na fandoms :)
+2 głosów
Lip 30, 2017
Marcelka Użytkownik 13,918 pkt
Już dołączyłam do zabawy! W fandomie serialowym jestem za Sherlockiem, a dzisiaj dołączyłam tutaj do fandomu muzycznego Twenty One Pilots! I tego nie żałuję. Serial jest świetny. A Tyler i Josh odwalają kawał cudownej roboty! Ich piosenki nie mają sobie równych. Teksty, wykonanie jak i teledyski potrafią skłonić człowieka do myślenia. W trudnych chwilach wspierają mnie swoją grą, uspokajają mnie i potrafią "podsunąć" mi wyjście z jakieś sytuacji. Już nie raz mi pomogli. Ich sukces jest zasłużony, bo są przykładem, że jeżeli się chce i ma talent można wszystko. Zaczynali jako mało znany zespół, a teraz rzadko trafiają się ludzie, którzy ich nie kojarzą. Życzę im jeszcze większego sukcesu, ponieważ na to zasługują! <3
+2 głosów
Lip 30, 2017
Patik0504 Użytkownik 117 pkt
Wspieram Bartek Lovers, ponieważ uwielbiam Bartka za jego charakter i miłość do muzyki. Do jego grupy na Facebooku dołączyłam około siedem miesięcy temu i nie żałuję, atmosfera w niej jest wspaniała i można poczuć się jakby wszystkie Loversy tworzyły jedną ogromną rodzinę. Myślę, że jeśli większość osób z tego fandomu zaangażuje się w zbieranie punktów, mamy ogromną szansę na miejsce na podium, mimo że jest to jeden z mniejszych fandomów. Trzymam kciuki za mój oraz wszystkie fandomy biorące udział w muzycznej bitwie. ✊
+2 głosów
Lip 30, 2017
magdaprochaska Użytkownik 1,076 pkt
Będę wspierać fandom Arianators, ponieważ Ari jest moją największą idolka.  Jej piosenki zawsze poprawiają mi humor. Moim największym marzeniem jest spotkanie Ari. Fandom Arianators jest jedną, wielką rodziną, która zawsze będzie się wspierać.
+2 głosów
Lip 30, 2017
Owca_Olifke Użytkownik 170 pkt
Oprócz ,,Riverdale" wspieraç będę TEAM KRIS, fandom Kristiana Kostova. Jest to mój ulubiony wokalista. Ma mało piosenek, ponieważ jego kariera dopiero się rozwija. Startował w barwach Bułgarii w tegorocznej Eurowizji i zajął 2. miejsce. Uważa się za bliźniaka J Dąbrowskiego :). Jego polska grupa na fb ma 4000 członków. Jeszcze nie jest dodany jako fandom, ale mam szczerą nadzieję, że będzie :)
+2 głosów
Lip 30, 2017
Marcelka Użytkownik 13,918 pkt
widziałaś ten dzisiejszy filmik, w którym on śpiewa do polsku specjalnie dla Janka xDD? Cudownie!
Klaudia190602 Użytkownik 145 pkt
Oczywiście, że #TeamKris(Krostian Kostov)! :D Jestem fanką Krisa od niedawna, ale od początku wspieram oficjalną grupę na facebook'u (Kristian Kostov Poland), na której od razu dostałam funkcję administratorki! Kocham tą grupkę całym sercem i kocham ludzi tam przebywających  <3
+2 głosów
Lip 30, 2017
beata_b99 Użytkownik 67,000 pkt
Nie mam żadnych wątpliwości i jeśli wchodzą w końcu długo przeze mnie wyczekiwane fandomy muzyczne to zdecydowanie moje punkty będą lecieć dla Jereminators. Dlaczego właśnie on? To bardzo proste. Jeremi to mój pierwszy i jedyny idol. Poznałam go na samym początku jego przygody muzycznej i od tamtej pory staram się wspierać go jak tylko najlepiej potrafię. Dzięki temu, że miałam okazję spotkać go już kilka lat temu i teraz, to mam porównanie. Widzę, że mimo tego wszystkiego, co się wokół niego dzieje, nie zmienia się, dalej jest tym samym, przesympatycznym chłopakiem. Uwielbiam jego podejście do życia i do marzeń, wspaniały ma również kontakt z fanami. Dzieli się z nami różnymi przemyśleniami i wiele nas uczy. Widać tez jak rozwija się muzycznie. Jego piosenki są na coraz wyższym poziomie, podobnie też jak covery, których nagrywa coraz więcej. Myślę, że wsparcie dla danego artysty można okazać na wiele sposobów, między innymi zbierając punkty tutaj na fandoms i ja będę starała się zbierać ich jak najwięcej i mam nadzieję, że przyłączy się do mnie więcej osób z tego fandomu :D
+2 głosów
Lip 30, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
To chyba tylko dla młodzieży. Leonard Cohen będzie ?
+1 głos
Lip 30, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
To pewno nie dla nas. Co prawda Fogg Mieczysław to już nie mój idol ale Maciej Zembaty ,Okudżawa tak ,
+1 głos
Lip 30, 2017
Jaszczura B) Użytkownik 12,586 pkt
Będę wspierać fandom Kristiana Kostova.Uważam, że powinien on być w Polsce dużo bardziej popularny, ponieważ ma ogromny talent (o czym świadczy 2 miejsce w konkursie EUROWIZJI, zaznaczając,że ma dopiero 17 LAT) i jest przesympatycznym chłopakiem. Myślę również, że sama jego osoba zasługuje na dużo uwagi, dlatego na pewno będę pisać posty. Szkoda, że nie ma opcji zbierania dla dwóch fandomów muzycznych,ale sam pomysł bardzo mi sie podoba :D
+1 głos
Lip 30, 2017
tempxbrenn Użytkownik 117,675 pkt
Ooo super, jestem rozdarta między fanami Eda Sheerana i Adele
+1 głos
Lip 31, 2017
Justyna Roszkowska Użytkownik 157 pkt
Ja będę zbierała punkty dla grupy  Bartek Libera,ponieważ Bartek to mój najważniejszy idol,a loversow traktuje jak rodzinę
+1 głos
Lip 31, 2017
Nina Niemojewska Użytkownik 828 pkt
Będąc ogromnie zaangażowana i zdeterminowana z całych sił postaram się o jak najwyższą pozycję fandomu Team Kris, czyli fanów wspierających 17-letniego reprezentanta Bułgarii w tegorocznym konkursie Eurowizji. Nasz fandom się dopiero rozrasta, gdyż zaledwie parę miesięcy temu założyłam grupkę na Facebooku zbierającą osoby podziwiające ogromny talent tak młodego artysty. Całkowicie urzekł mnie swoją piosenką Beautiful Mess, śpiewając ją z ogromną pasją, przesłaniem i przekazując wiele emocji publiczności. Ma też on w sobie wiele wrażliwości, czuje się obowiązany, aby nas wszystkich uszczęśliwić, dlatego strasznie bym chciała, żeby udało się nam zrobić dla niego to samo! Na pewno będzie ciężko, ponieważ większość osób, która walczy razem ze mną dopiero rozpoczyna swoją przygodę z portalem, który muszę przyznać rozwija się w bardzo dobrym kierunku naprawdę szybko. Natomiast zawsze warto spróbować i dać z siebie wszystko, prawda? Ja już jestem z nas dumna i może nie jesteśmy na szczytach wszystkich rankingów, ale wkładamy w to całe nasze serduszko, a już sam fakt, że jesteśmy obecnie na podium sprawia nam ogromną radość. Tworzymy niesamowicie zgraną rodzinę i mam nadzieję, że zostanie to docenione! :)
+1 głos
Sie 1, 2017
Asia20 Użytkownik 2,599 pkt
Bardzo się cieszę, że nie trzeba wybierać jednego fandomu bo miałabym problem. Wybieram więc V-lovers/ Tinistas i Jereminators. Najważniejsze fandomy ever! ;)) Dzięki Jeremiemu poradziłam sobie w życiu, a dzięki Violetcie uwierzyłam, że mogę bardzo dużo i potrafię to czego się bałam ♥♥♥
0 głosów
Lip 30, 2017
wiktoria62226 Użytkownik 2,200 pkt
Mamy nadzieję że nasz kochany #TeamKris da radę! Jesteśmy dumni że możemy brać w nim udział
0 głosów
Lip 30, 2017
sandracz56 Użytkownik 9,924 pkt
Ananasy trzymam kciuki ❤
0 głosów
Lip 30, 2017
Kinga_music Użytkownik 52 pkt
Super ❤
0 głosów
Lip 30, 2017
Iga Friedrich Użytkownik 5,778 pkt
Ja wspieram Bartek Lovers, bo to genialny fandom. Poznałam dzięki niemu wiele genialnych ludzi. Po za tym Bartek jest bardzo inspirującą osobą. Według mnie zasługuje na bardzo dużo. Jego uśmiech i duma z Loversów zasługują na nieprzespane noce, żeby pisać posty. Bartek Lovers to jednen z najlepszych fadomów, do których należę. Jest mi bardzo bliski serca i zawsze będzie. Bo Bartek na to zasługuje. Zasługuje na NA ZAWSZE.
0 głosów
Lip 31, 2017
Natalia Stefan Użytkownik 8 pkt
Ja będę wspierać Kristiana Kostova i całe TeamKris, ponieważ dzięki nim zmieniło się całe moje życie. Dziękuje wam <3
0 głosów
Lip 31, 2017
Mrozinia Użytkownik 8 pkt
Ananasy dadzą rade! ❤
0 głosów
Lip 31, 2017
Parszewska Użytkownik 61,488 pkt
Wspieram oczywiście "Domisiaki" gdyż nigdy nie byłam tak zzyta z jakimkolwiek fandomem jak z tym, na grupie zawsze każdy się wspiera i sobie nawzajem pomaga, atmosfera jest przesympatyczna. Dominika ma najkochanszych fanów
0 głosów
Lip 31, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
170 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 170 Gości
Dziś posty czytano : 17784 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  475245 punktów
 2. Bartek Lovers
  39725 punktów
 3. Supiwerki
  37867 punktów
 4. The 100
  34443 punktów
 5. SikorskiSquad
  31763 punktów
 6. Young Stars Festival
  27340 punktów
 7. SERIALE
  23389 punktów
 8. GRY
  21755 punktów
 9. Arturonators
  18113 punktów
 10. Life Is Strange
  17815 punktów
 11. Domisiaki
  17483 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17136 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15807 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15516 punktów
 16. Once Upon A Time
  13554 punktów
 17. Bambinos
  12385 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12207 punktów
 19. YOUNG STARS
  11729 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11485 punktów
 21. Remonators
  9740 punktów
 22. Eurowizja
  9531 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8474 punktów
 24. Dua Lipa
  7663 punktów
 25. TALENTY
  6080 punktów
 26. Playstation VR
  5951 punktów
 27. Forza
  5665 punktów
 28. MUZYKA
  5197 punktów
 29. Nintendo
  5076 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4855 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4456 punktów
 34. Progress Armia
  4229 punktów
 35. The Originals
  4135 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3904 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3854 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3726 punktów
 39. Stranger Things
  3110 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2508 punktów
 42. Young Stars News
  2502 punktów
 43. God Of War
  2458 punktów
 44. FILMY
  2367 punktów
 45. Sport
  2325 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1206 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  629 punktów
 52. MMers
  526 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  422 punktów
 56. YOUTUBE
  393 punktów
 57. R5Family
  326 punktów
 58. Arianators
  306 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  215 punktów
 61. LUDZIE
  214 punktów
 62. Soy Luna
  207 punktów
 63. Directioners
  184 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  180 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. 5SOSFam
  113 punktów
 67. The Good Place
  107 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  81 punktów
 70. Selenators
  81 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  57 punktów
 73. Orlandonators
  52 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  25 punktów
 1. Potterheads
  254 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1339 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post