Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+35 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Fandoms wraca do "korzeni" - nie znaczy to jednak, że seriale idą w odstawkę... przeciwnie ! Rozwijamy się i wprowadzamy kolejne typy fandomów. Przyjmujemy, że nie będzie to następować częściej niż co miesiąc, a ta grupa na pewno wprowadzi dużo nowych wrażeń do serwisu. Bez zbędnego owijania - przywitajcie fandomy muzyczne ! I uwierzcie - one mogą strasznie namieszać...wszystkim ! :D

Fandomy muzyczne, czyli poznaj Artystów i grupy muzyczne lepiej, niż kiedykolwiek !

Do Fandoms wkracza zupełnie nowy typ fandomów, co oznacza też zupełnie nowy typ treści, który będzie pojawiać się regularnie w serwisie :) Zapowiadaliśmy od jakiegoś czasu, że zamierzamy dalej się rozwijać i...dotrzymaliśmy słowa :) Mamy sponsora do Rankingu fandomów muzycznych, a to oznacza, że wchodzą nam oni do serwisu już od poniedziałku ! 


W najbliższym czasie administratorzy partnerskich grup muzycznych dla serwisu mogą oczekiwać kontaktu z naszej strony. Zostały Wam także przydzielone osoby, które bedą się Wami opiekować z ramienia Administracji serwisu (inne, niż te, które opiekują się grupami serialowymi) i to własnie oni Was we wszystko wprowadzą. Fandomy muzyczne mogą liczyć na identyczną zabawę jak fandomy serialowe z wyłączeniem zabawy w programie radiowym .... zatem cała rywalizacja w pełni skupi się na serwisie i jego ofercie, która nieustannie się powiększa. Co to oznacza ?

Ranking fandomów muzycznych nadchodzi

Dokładnie to samo, co dla grup serialowych. Przez cały tydzień będziemy monitorować aktywność wszystkich fandomów muzycznych partnerskich , które wezmą udział w akcji. Możecie liczyć na weryfikację aktywności, liczebności, skuteczności i zasięgu . Aktywność to liczba wszystkich punktów, ktore zdobywają osoby w danym tygodniu, które zaznaczyły sobie, że zbierają punkty dla wybranego fandomu. Liczebność, to liczba osób, która własnie tego dokonała dotychczas. Skuteczność to liczba punktów zdobytych średnio na każdą osobę , która zaznaczyła dany fandom w panelu użytkownika, a zasięg to liczba osób, do których dotarły posty tworzone przez użytkowników , które wybrały dany fandom. Reasumując - weryfikujemy wszystko, każdą aktywność w serwisie .


W całej zabawie możecie śmiało korzystać z systemów tworzenia treści, komentowania, oceniania, wybierania najlepszych komentarzy a także ogłoszonych dziś wyzwań . Możecie też tworzyć posty story (fanfiction) z wybieraniem konsekwencji/podejmowaniem wyborów i kontynuowaniem historii przez innych użytkowników.


Jeszcze w ten weekend ogłosimy tez co dalej z quizami , a w niedługim czasie punkty będziecie mogli także otrzymywać za odblokowywanie osiągnięć . Słowem - masa możliwości, tym bardziej, że dziennie w serwisie pojawiają się już dziesiątki autorskich postów . Mówiąc wprost - serwis bardzo się rozwija i bardzo często jest aktualizowany o nowe funkcje. Odwiedzaj nas regularnie, by żadnej informacji nie pominąć :)


Wasze treści będą nagradzane , szczególnie jeśli dostaniecie awans na główną (sekcja polecane, wczytywana po wejściu na serwis dla każdego) . Najwięcej zarobicie natomiast za post dnia , ktore wybierane są każdorazowo codziennie rano. Dodatkowo punkty możecie otrzymać poprzez ogłaszanie wyzwań, co mogą zrobić też admini serwisu. Tak, dobrze widzicie - kopalnia możliwości !


Jeszcze jedno - możecie pisać o czym chcecie , cała lista tematów dostępna w serwisie jest do Waszej dyspozycji (i wszystkie te, które pojawią się w przyszłości). Możecie zbierać np. dla Ewelinersów, ale napisać o Once Upon A Time . Wasz post podpromujemy w ich grupie (jeśli się do tego nada), ale Wy nadal punkty przekazujecie wówczas dla Ewelinersów (i ew. innego fandomu serialowego, jeśli także go wybraliście:) ) . Nie jesteście więc ograniczeni tylko do pisania o fandomie, który wybraliście :)

Dbamy o partnerów - uczciwa wymiana barterowa z partnerskimi grupami na facebooku, wkrótce dodatkowy program korzyści dla Partnerów serwisu

Jeśli współpracujecie już z naszym serwisem, lub nawiążecie z nami współpracę, zasadą jest zgoda z Waszej strony na promowanie atrakcyjnych treści użytkowników w ilości ok. 2 posty / dzień na grupę. Większe ilości się generalnie nie zdarzają. Co w zamian - zapytacie? Odpowiadamy - to samo ...a nawet więcej ! My w zamian pod każdym postem w kategorii związanej z Waszym fandomem (np. Arianators, pod każdym postem w kategorii Muzyka->Arianators) otrzymacie tak wyglądającą reklamę - z bezpośrednim linkiem do Waszej grupy . Biorąc pod uwagę, że serwis ogląda już ponad 100 tysięcy unikalnych aktywnych użytkowników i nieustannie powiększamy grono współpracujących z nami fandomów... daje Wam to rewelacyjny sposób promocji grupy i koniec końców wymiana i promocja serwisu na Waszej grupie jest w pełni uczciwa dla obu stron . 


Mamy jednak nieco większe ambicje i już niedlugo uruchomimy naprawdę konkretny program dla Partnerów serwisu. Recenzje płyt, konkursy z nagrodami do Waszych grup, pomoc w uzyskaniu akredytacji na wydarzenia i wiele więcej. Z nami możecie naprawdę zdziałać znacznie więcej ! :)


Prowadzisz grupę a pod postami dot. fandomu, który skupiasz NIE ma linku do grupy partnerskiej? ODEZWIJ SIĘ :) Jeśli w Twojej grupie masz minimum 1000 członków, stawiasz na aktywność i dbasz o rozwój swojej społeczności , na pewno chętnie z Tobą porozmawiamy o współpracy. Jest to także możliwe, jeśli np. chcesz nam zaproponować alternatywę do aktualnej grupy partnerskiej, jednak z góry uprzedzamy, że musisz mieć wówczas naprawdę twarde argumenty, by nas przekonać ;) Interesuje nas przede wszystkim ilość aktywnych członków i jakość treści, które publikujecie - czy faktycznie dotyczą tego, co powinny. Aktualnie nie współpracujemy jeszcze z grupami każdego z fandomów, które widzisz w zestawieniu do wyboru, więc śmiało - daj nam o sobie znać. Napisz na adres redakcja@fandoms.pl . Podaj kontakt do siebie , najlepiej profil na facebooku oraz link do grupy oraz zaargumentuj swoją kandydaturę. Odezwiemy się :)

A co w sytuacji, gdy zbieram już punkty dla jakiegoś fandomu serialowego?

Nic nie szkodzi :) Wprowadziliśmy multiwybory fandomów, co oznacza, że możesz teraz wybrac jeden fandom z każdej kategorii wyboru (aktualnie są dwie) . I teraz najważniejsze - jeśli wybierzesz 2 fandomy, cała liczba punktów, którą zdobywasz w danym tygodniu zostanie uwzględniona w rankingu obu typów fandomów. Prześledźmy to na przykładzie.


Wybierasz fandom Arianators i Wspaniałe Stulecie . Masz w tym tygodniu zebranych 41000 punktów . Co się dzieje? Arianators zyskują dzieki Tobie 41000 pkt i Wspaniałe Stulecie także 41000 punktów . Działa to tez w drugą stronę. Zbierasz dla Misiaków Sysi ale chcesz wesprzeć 13 Reasons Why ? Nie ma problemu. Masz 10 tys. punktów, więc punkty trafią i dla Misiaków i dla 13 Reasons Why całkowicie automatycznie .


Oznacza to, że od momentu wejścia fandomów muzycznych wiele z nich może nagle zdecydować o wsparciu fandomów serialowych i na odwrót - serialowe mogą wesprzeć muzyczne. Strach się bać jak może nam to narozrabiać w rankingu... ;) ... obu typów :)

Od poniedziałku udostępnimy Rankingi fandomów muzycznych oraz nową podstronę Rankingi

...analogicznie jak fandomy serialowe, muzyczne także będą miały swoją sekcję rankingową w serwisie , a dodatkowo powstanie specjalna podstrona Rankingi, z ktorej będziecie mogli sobie śledzić jak każdy fandom sobie radzi w danych kategoriach.


Oznacza to, że nowe typy fandomów będą mogły wówczas być wprowadzane kompletnie bez przeszkód. Wyobrażacie sobie co się zacznie dziać, gdy zaczną pojawiać się nowe typy fandomów i jak bardzo zaczną one rozrabiać w rankingach? ... ;) I na koniec najwazniejsze: nikt nie jest w stanie sprawdzić dla jakiego fandomu zbieracie punkty . Jest to absolutna tajemnica serwisu i tym samym nie musicie się obawiać ew. nieprzyjemności ze strony choćby znajomych , że ich "zdradziliście" . To Wasz indywidualny wybór i Wasza decyzja kogo wspieracie !

Ranking fandomów muzycznych - nagrody

Oczywiście, zabawa zabawą...ale musi być po co rywalizować ;) I jest - tak jak obiecaliśmy. Nowy ranking zostanie wprowadzony z powodu pozyskania sponsora dla fandomów muzycznych - mymusicshop.pl . O co więc przyjdzie Wam stoczyć rywalizację? W każdym tygodniu mamy do rozdania dla zwycięskiego fandomu (na bazie wszystkich 4-ech rankingów obliczamy średnią + tendencję w kolejnych tygodniach, tak jak w fandomach serialowych) aż 5 bonów towarowych (kody rabatowe) o wartości 50 zł , czyli tygodniowa pula nagród wynosi aż 250zł do wydania na dowolne produkty z asortymentu wielu tysięcy produktów oferowanych przez mymusicshop.pl . 


Akcja rozpocznie się 31 lipca (poniedziałek) o północy i potrwa do 3 września , czyli 5 tygodni . W sumie rozdamy więc 25 bonów o wartości 50 zł, czyli suma nagród osiągnie wartości 1250 zł . 


UWAGA: My przekazujemy nagrody dla fandomu , natomiast administratorzy danego fandomu (i grupy partnerskiej) podejmują finalną decyzję komu przekażą nagrody. Najpewniej odbędzie się to w ramach ustaleń w grupie partnerskiej - tym samym współpracując z nami i biorąc udział w akcji cały czas zapewniacie sobie pełną kontrolę nad grupą i co więcej - dajemy Wam dodatkowe korzyści z tytułu jej prowadzenia :) Warunek? Musicie zaangażować społeczność do akcji - im lepiej Wam się to uda, tym więcej uda Wam się w zabawie osiągnąć ! :) To nie jest zabawa indywidualna - w Rankingu Fandomów w grupie jest ta siła ! :)

Wybierz fandom muzyczny już teraz !

Nie czekaj i już teraz wybierz fandom muzyczny i dołącz do zabawy ! Wystarczy podczas rejestracji wybrać fandom (lub fandomy, jeśli bierzecie udział też w Bitwie serialowej) lub w panelu użytkownika (prawy górny róg niebieska ikonka ustawień i link "Moje ustawienia" ) . Od tej pory cała Wasza aktywność w serwisie z danego tygodnia automatycznie zostanie przyporządkowana do rankingu danego muzycznego fandomu w serwisie :) Pamiętajcie, że możecie też wybrać sobie fandom serialowy do udzialu w Bitwie Fandomów serialowej i w każdym innym typie, które pojawią się w przyszłosci.


Wasze wybory możecie też zmieniać . Ostateczne podsumowanie następuje zawsze w nocy z niedzieli na poniedziałek i to, jaki fandom wówczas będzie widniał w Waszym wyborze będzie miało wpływ na werdykt dla fandomu. Jakiś fandom "olewa" temat? Nic trudnego, po prostu zmień grupę, którą wspierasz - dosłownie paroma kliknięciami ;) 


Następny typ fandomów wprowadzimy nie wcześniej niż od września . Rozważamy parę typów, ale o Wasze sugestie zapytamy wkrótce w serwisie :)

Muzyczne fandomy startują od poniedziałku, ale rejestrować można się już teraz. Nie czekajcie do ostatniej chwili ! :)

Dołączycie do zabawy? Jaki fandom wesprzecie? ;) A może zbieracie dla serialowej grupy i dołączycie się także do muzycznej? ;) Dajcie znać co i jak i w komentarzach ! :D


PS. Podobną akcję szykujemy też fandomów serialowych, zupełnie niezależną od aktualnej bitwy :) Jeśli tylko zatwierdzimy Sponsora nagród dla tej grupy fandomów, uruchomimy i dla Was szansę na tego rodzaju rywalizację :-)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 6621 punktów za:

Jakość:20Popularność:5754
Podziękowania:2Ocena:175
Wyróżnienia:0Komentarze:670

Piotr Baranowski Super Administrator
5,754 czytelników Lip 30, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

67 Komentarzy

Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
Gratuluję, z pewnością jest to kolejny duży krok dla strony fandoms.pl. Jednak mam mieszane uczucia, już dziś administratorzy fandoms.pl są zawaleni robotą z fandomami i bitwą serialową - trudno jest z wami nawiązać kontakt lub uzyskać natychmiastową odpowiedź na dany nurtujący nasz temat (choć czapki z głów dla Krzysia, który nawet o 2 w nocy odpowiada na wiadomości). Czy dołączenie akurat w tym momencie grup i bitew muzycznych niw wpłynie na jakość kontaktu z wami jako adminami ze strony grup serialowych - na pewno tak będzie. Moim skromnym zdaniem posunięcie na plus, jednak nie w tym momencie. Założę się, że wybuchnie taki chaos, że tego nie ogarniecie - powinniście poczekać na koniec bitew serialowych i wtedy dopiero wprowadzić inne. Już i tak nie macie czasu na ogarnięcie tego, co już dzieje się na stronie....
+13 głosów
+1500
Lip 30, 2017
Kobieta Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 35,959 punktów 2 21
zapowiada się niezły burdl... i zapewne kolejna zmiana zasad
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
Ja oprócz "Once Upon A Time" postanowiłem, że będę wspierać "Shawn Mendes Army". Uważam, że Shawn ma genialne piosenki (które zawsze poprawiają mi humor). Ma naprawdę wyjątkowy głos.
Moje ulubione piosenki to:  "Stitches", "Treat You Better", "There's Nothin' Holdin Me Back" i "Believe". Oprócz tego bardzo czekam na przyjazd tego uzdolnionego młodzieńca do Polski (o ile wie gdzie ona jest )
+10 głosów
Lip 30, 2017
pasquarelli Użytkownik zweryfikowany 235,090 punktów 1 3 14
Polskie Mendes Army spisały się fenomenalnie na trasie Illuminate Worl Tour- prawie na każdym z koncertów na meet&greet wspominały Shawnowi o Polsce i uczyły go podstawowych słów  <3
Musi nas odwiedzić hahaha
Kami Użytkownik zweryfikowany 69,886 punktów 1 6
oj wie, wie, miejmy nadzieje, ze już niedługo
Sułtanka AA. Zarejestrowany użytkownik 6,132 punktów 3
Ciekawe ciekawe,  ale czy nie za dużo tego dobrego?, ☺
+9 głosów
Lip 30, 2017
Waleczny P. Zarejestrowany użytkownik 88,544 punktów 2 3 88
Ja osobiście jeszcze nie wiem, ale możliwe, że wezmę udział, ponieważ brzmi to bardzo zachęcająco i ciekawie.
+8 głosów
Lip 30, 2017
PatrycjaKania Zarejestrowany użytkownik 14,143 punktów 3
Oooo super! Ale się cieszę, że takie coś powstało,
teraz będzie dużo większa aktywność, każdy będzie się starał dla swojej ulubionej grupki!
Ja jestem za 'Bartek Lovers' ale ciężko było mi podjąć ten wybór, ponieważ jestem Misiakiem Sysi ale myślę, że misiaków jest bardzo dużo i sobie poradzą. Bardzo Ci dziękujemy za te nagrody, jest to wszystko mega przemyślane.
Pozdrawiam
+6 głosów
Lip 30, 2017
Wioleta Jacolik Zarejestrowany użytkownik 5,753 punktów 2
Ja wspieram loversy! ❤
+6 głosów
Lip 30, 2017
G.Marta Zarejestrowany użytkownik 21 punktów
Będę wspierała Bartek Lovers gdyż na Facebooku jest to moja ulubiona grupa, a Bartek to mój idol ❤
+6 głosów
Lip 30, 2017
Gevherhan S. Zarejestrowany użytkownik 931 punktów 2 15
Ciekawie i zachęcająco ale jeszcze się zastanowię...  ;-)
+6 głosów
Lip 30, 2017
tofina5 Użytkownik zweryfikowany 30,502 punktów 5
Nie wiem kogo zacząć wspierać, jest tu tyłu wspaniałych artystów, z jednej strony chciałabym być z fandomem Sylwii Grzeszczak, bo jestem z nią najdłużej spośród tych wszystkich fandomów, ale z innej strony uwielbiam Weronikę Juszczak i Shawna. Jeszcze do końca nie wiem kogo będę wspierać, ale napewno dzisiaj wieczorem wybiorę odpowiedni fandom
+5 głosów
Lip 30, 2017
ejaroszewicz Zarejestrowany użytkownik 8,203 punktów 1
Bardzo fajny pomysł i napewno zachęcimy tym więcej osób żeby się zagłębiły w udzielanie tutaj ❤️❤️
+5 głosów
Lip 30, 2017
ejaroszewicz Zarejestrowany użytkownik 8,203 punktów 1
Ja wesprę Bartek Lovers ponieważ jest to mój ulubiony fandom i chce aby wygrał bo na to zasługuje. Ta grupa i osoby na niej są mi bardzo bliskie . Trzymam kciuki za Loversy ❤️
+5 głosów
Lip 30, 2017
Heartbreaker Użytkownik zweryfikowany 120,498 punktów 1 5 11
I bardzo fajnie! Dzięki fandoms.pl, gdy działały fandomy muzyczne poznałam wspaniałe osoby! Jak na razie  zostaję tradycyjnie przy Jereminators . Mam nadzieję, że dziewczyny ze starego składu do mnie dołączą, a z czasem.. Może na portalu pojawi się możliwość zbierania dla Patipatek . Bardzo się cieszę, że fandomy muzyczne wracają!
+5 głosów
Lip 30, 2017
Kopytkująca Sarna Użytkownik zweryfikowany 382,983 punktów 2 10
Wspieram juz The 100, ale bede wspierac tez Team Rieger. Lukas to nie tylko utalentowany piosenkarz, ale tez swietny czlowiek.
+5 głosów
Lip 30, 2017
Nathalie_ Zarejestrowany użytkownik 34,020 punktów 2
Oo dobry pomysł, zdecydowanie wybiorę Directioners ❤
+5 głosów
Lip 30, 2017
popielska07 Zarejestrowany użytkownik 116 punktów 1
Wspieram Shawn Mendes Army, ponieważ Shawn jest od dawna moim idolem i jestem z nim bardzo związana. Jego muzyka jest dla mnie bardzo inspirująca, ponieważ sama również piszę swoje piosenki. Uwielbiam go słuchać, ma wspaniały, wyjątkowy głos. Moja ulubiona piosenka w jego wykonaniu to "Treat you better" ponieważ jest bardzo romantyczna i opisuje historię niezwykłej miłości.
+5 głosów
Lip 30, 2017
Marcela_XD Zarejestrowany użytkownik 1,622 punktów
W fandomie muzycznym oczywiście, że jestem za Bars&Melody <3
Przeglądając poniższe komentarze dziwie się dlaczego nikt nie jest za chłopakami. Naprawdę mają niesamowity talent i determinację! Po występie w brytyjskim "Mam Talent" nadal śpiewają, nie poddali się mimo tego, że zajęli trzecie miejsce. Zawsze słuchając ich nowego cover'u lub piosenki wiem, że wykonali kawał dobrej roboty.
Podsumowując Polskie Bambinos łączymy się!
+5 głosów
Lip 30, 2017
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
Jak się nazywasz na fb?
mynameisiza Zarejestrowany użytkownik 188 punktów
Bardzo  ciekaciekawy pomysł na rozwinięcie Fandoms. Ja na początku będę wspierać oczywiście Misiaki Sysi  ponieważ jest to moja ulubiona grupa na Facebooku a sama Sysia  jest  moją największą idolką  i liczę na to że jeśli  sie zjednoczymy i pokażemy jak ogromna  może być siłą MISIAKÓW to uda nam sie zwyciężyć
+4 głosów
Lip 30, 2017
EvilRegal_77 Zarejestrowany użytkownik 161,214 punktów 3 8
Teraz przedemną ciężki wybór - Ananasy Sylwii czy Beliebers? Na pierwszy ogień pójdzie Justin, bo to od niego wszystko się zaczęło.
Beliebers, mam nadzieję, że to wygramy! ❤️
+4 głosów
Lip 30, 2017
julkaajestem Zarejestrowany użytkownik 6,547 punktów 1
Ja wspierać będę fandom Ananasy Sylwii ❤️ Sylwia jest moją idolka od 1,5 roku j nie wyobrażam sobie, że teraz mogłabym wybrać inny fandom! I wierzę, że wygramy! W ananasach moc! haha
+4 głosów
Lip 30, 2017
xxkarolajnxx Użytkownik zweryfikowany 42,749 punktów 2
Oprócz wspierania fandomu The 100, będę również wspierała  Shawn Mendes Army. Uważam, że Shawn jest bardzo utalentowanym, młodym wykonawcą. Jego twórczość jest naprawdę świetna i nie trafia tylko do młodszej 'widowni'. Dodatkowym aspektem, który wzięłam pod uwagę, jest oczywiście to, że Shawn wystąpił w serialu The 100! Tak, mimo, że miał możliwość zaprezentowania swoich umiejetności tylko w jednej scenie, to i tak było cudownie go tam zobaczyć! I jego wykonanie 'Add It Up' nadal jest na mojej playliście!
+4 głosów
Lip 30, 2017
oliviaxy Użytkownik zweryfikowany 44,704 punktów 1 5
W zabawie muzycznej wspieram Bambinos. Nie zastanawiałam się nad tą decyzją długo, ponieważ Bars&Melody to moi idole i uwielbiam ich muzykę - dlatego też wesprę ich fandom.
+4 głosów
Lip 30, 2017
w.andruszkow_ Użytkownik zweryfikowany 4,721 punktów 3
Oczywiście będę wspierać ' Bartek Lovers ' . Nie ukrywajmy, jest to najmniejszy fandom muzyczny ze wszystkich ale wierzę że nam się uda pokazać moc. Wspieram ten fandom bo tak naprawdę traktuje ich jak rodzinę, zawsze będę go wspierać i nic tego nie zmieni ❤. Bartek to osoba która naprawdę zasługuje na dużo. Zasługuje na osoby które będą go wspierać zawsze i szczerze. Loversy to takie właśnie osoby, wiem że zawsze można na nich liczyć. Mamy móc i myślę że damy radę ❤!
+4 głosów
Lip 30, 2017
jklec Zarejestrowany użytkownik 619 punktów 1
Ja bedę wspierać Bartek Lovers, ponieważ jest to według mnie najlepszy fandom ❤
+4 głosów
Lip 30, 2017
domi_0502 Zarejestrowany użytkownik 217 punktów 1
Wesprę fandom "Bartek Lovers", ponieważ jestem z nim bardzo związana. Bartek Kaszuba to osoba o wyjątkowym głosie i cudownym charakterze. Osoby na grupie na Facebook'u są bardzo miłe i pomocne. Grupa ma mega moderatorki. Cały fandom jest kochany, dlatego wesprę właśnie jego! <3
+4 głosów
Lip 30, 2017
Klaudia Stelmaszyk Zarejestrowany użytkownik 147 punktów 1
Oczywiście Bartek Lovers. Jestem fanką Bartusia i nie wyobrażam sobie nie wspierać naszej kochanej rodzinki. Mam nadzieję, że nam się uda. No, do boju, parówki!
+4 głosów
Lip 30, 2017
Natalia Gacia Użytkownik zweryfikowany 26,423 punktów 5
Mega pomysł! Postanowiłam wspierać Lovatics. Demi jest zdecydowanie jedną z moich ulubionych piosenkarek, jej głos jest zniewalający, no i uwielbiam jej piosenki, w szczególności te stare!
+3 głosów
Lip 30, 2017
Olivv40 Zarejestrowany użytkownik 1,350 punktów 1 4
Ja oczywiście wesprze fandom Misiaki Sysi. Należę do niego od początku 2015 roku i wspieram Sylwię na każdym jej kroku. Sysia to osoba ktorej bardzo dużo zawdzięczam i wiąże z nią najlpesze wspomnienia. Jest moją najważniejszą idolką i kocham ją za wsyztsko. Jej piosenki niesamowicie mnie inspirują i dodają otuchy. Miałam okazję spotkać Sysie już 5 razy oraz spędzić z nią kilka dni na campie i zapamiętam te dni jako najlpesze w moim życiu. A już niedługo, dokładnie 03.09, spotkam moją Sysie po raz kolejny! Już nie mogę się doczekać!
+3 głosów
Lip 30, 2017
madzix99J_0421 Zarejestrowany użytkownik 143,020 punktów 1 4
Bardzo ciekawy i kreatywny pomysł z tymi muzycznymi fandomami. Myślę, że jak najbardziej posłuży to na plus i zachęci ludzi do wspólnej zabawy. Osobiście zamierzam zbierać punkty dla Jereminators. Jest to grupa bardzo bliska mojemu serduszku. Nie wyobrażam sobie życia bez Jeremiego. To dzięki temu chłopakowi moje życie zmieniło się na lepsze. Jeremi pomógł mi dostrzec prawdziwe wartości i przetrwać trudne chwile. Zawdzięczam mu bardzo wiele i nie zamierzam tego ukrywać.
 Mam nadzieję, że fandom Jereminators pokaże swoją siłę, bo w grupie jest moc. Razem do celu! Powodzenia!
+3 głosów
Lip 30, 2017
Klaudia Stelmaszyk Zarejestrowany użytkownik 147 punktów 1
Wspieram Bartek Lovers
+3 głosów
Lip 30, 2017
Julakomm Zarejestrowany użytkownik 54,101 punktów 1 6
Wybrałam Ananasy Sylwii ponieważ jestem w tym fandomie już około półtora roku i postanowiłam też na fandoms wspierać Sylwię i jej fandom. Opiekunki naszego fandomu są bardzo miłe i przyjemnie się z nimi pracuje więc to dla mnie też bardzo istotna sprawa. Mam nadzieję, że chociaż raz ananasy wygrają i moderatorki będą mogły podarować nam prezenty. Wiem, że ananasy to mocny fandom więc też chciałam im wspomóc swoim "doświadczeniem" z tym portalem hah . Nagrody są bardzo ciekawe, więc to też mnie zachęciło do większej aktywności na fandoms
+2 głosów
Lip 30, 2017
Marcelka Zarejestrowany użytkownik 13,883 punktów 1 6
Już dołączyłam do zabawy! W fandomie serialowym jestem za Sherlockiem, a dzisiaj dołączyłam tutaj do fandomu muzycznego Twenty One Pilots! I tego nie żałuję. Serial jest świetny. A Tyler i Josh odwalają kawał cudownej roboty! Ich piosenki nie mają sobie równych. Teksty, wykonanie jak i teledyski potrafią skłonić człowieka do myślenia. W trudnych chwilach wspierają mnie swoją grą, uspokajają mnie i potrafią "podsunąć" mi wyjście z jakieś sytuacji. Już nie raz mi pomogli. Ich sukces jest zasłużony, bo są przykładem, że jeżeli się chce i ma talent można wszystko. Zaczynali jako mało znany zespół, a teraz rzadko trafiają się ludzie, którzy ich nie kojarzą. Życzę im jeszcze większego sukcesu, ponieważ na to zasługują! <3
+2 głosów
Lip 30, 2017
Patik0504 Zarejestrowany użytkownik 117 punktów 1
Wspieram Bartek Lovers, ponieważ uwielbiam Bartka za jego charakter i miłość do muzyki. Do jego grupy na Facebooku dołączyłam około siedem miesięcy temu i nie żałuję, atmosfera w niej jest wspaniała i można poczuć się jakby wszystkie Loversy tworzyły jedną ogromną rodzinę. Myślę, że jeśli większość osób z tego fandomu zaangażuje się w zbieranie punktów, mamy ogromną szansę na miejsce na podium, mimo że jest to jeden z mniejszych fandomów. Trzymam kciuki za mój oraz wszystkie fandomy biorące udział w muzycznej bitwie. ✊
+2 głosów
Lip 30, 2017
magdaprochaska Zarejestrowany użytkownik 1,076 punktów 3
Będę wspierać fandom Arianators, ponieważ Ari jest moją największą idolka.  Jej piosenki zawsze poprawiają mi humor. Moim największym marzeniem jest spotkanie Ari. Fandom Arianators jest jedną, wielką rodziną, która zawsze będzie się wspierać.
+2 głosów
Lip 30, 2017
Owca_Olifke Zarejestrowany użytkownik 170 punktów 1
Oprócz ,,Riverdale" wspieraç będę TEAM KRIS, fandom Kristiana Kostova. Jest to mój ulubiony wokalista. Ma mało piosenek, ponieważ jego kariera dopiero się rozwija. Startował w barwach Bułgarii w tegorocznej Eurowizji i zajął 2. miejsce. Uważa się za bliźniaka J Dąbrowskiego . Jego polska grupa na fb ma 4000 członków. Jeszcze nie jest dodany jako fandom, ale mam szczerą nadzieję, że będzie
+2 głosów
Lip 30, 2017
Marcelka Zarejestrowany użytkownik 13,883 punktów 1 6
widziałaś ten dzisiejszy filmik, w którym on śpiewa do polsku specjalnie dla Janka xDD? Cudownie!
Klaudia190602 Zarejestrowany użytkownik 145 punktów 2
Oczywiście, że #TeamKris(Krostian Kostov)! Jestem fanką Krisa od niedawna, ale od początku wspieram oficjalną grupę na facebook'u (Kristian Kostov Poland), na której od razu dostałam funkcję administratorki! Kocham tą grupkę całym sercem i kocham ludzi tam przebywających  <3
+2 głosów
Lip 30, 2017
beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 129,325 punktów 2 6 17
Nie mam żadnych wątpliwości i jeśli wchodzą w końcu długo przeze mnie wyczekiwane fandomy muzyczne to zdecydowanie moje punkty będą lecieć dla Jereminators. Dlaczego właśnie on? To bardzo proste. Jeremi to mój pierwszy i jedyny idol. Poznałam go na samym początku jego przygody muzycznej i od tamtej pory staram się wspierać go jak tylko najlepiej potrafię. Dzięki temu, że miałam okazję spotkać go już kilka lat temu i teraz, to mam porównanie. Widzę, że mimo tego wszystkiego, co się wokół niego dzieje, nie zmienia się, dalej jest tym samym, przesympatycznym chłopakiem. Uwielbiam jego podejście do życia i do marzeń, wspaniały ma również kontakt z fanami. Dzieli się z nami różnymi przemyśleniami i wiele nas uczy. Widać tez jak rozwija się muzycznie. Jego piosenki są na coraz wyższym poziomie, podobnie też jak covery, których nagrywa coraz więcej. Myślę, że wsparcie dla danego artysty można okazać na wiele sposobów, między innymi zbierając punkty tutaj na fandoms i ja będę starała się zbierać ich jak najwięcej i mam nadzieję, że przyłączy się do mnie więcej osób z tego fandomu
+2 głosów
Lip 30, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
To chyba tylko dla młodzieży. Leonard Cohen będzie ?
+1 głos
Lip 30, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
To pewno nie dla nas. Co prawda Fogg Mieczysław to już nie mój idol ale Maciej Zembaty ,Okudżawa tak ,
+1 głos
Lip 30, 2017
Jaszczura B) Użytkownik zweryfikowany 12,554 punktów 1 3 10
Będę wspierać fandom Kristiana Kostova.Uważam, że powinien on być w Polsce dużo bardziej popularny, ponieważ ma ogromny talent (o czym świadczy 2 miejsce w konkursie EUROWIZJI, zaznaczając,że ma dopiero 17 LAT) i jest przesympatycznym chłopakiem. Myślę również, że sama jego osoba zasługuje na dużo uwagi, dlatego na pewno będę pisać posty. Szkoda, że nie ma opcji zbierania dla dwóch fandomów muzycznych,ale sam pomysł bardzo mi sie podoba
+1 głos
Lip 30, 2017
tempxbrenn Użytkownik zweryfikowany 116,853 punktów 2 7
Ooo super, jestem rozdarta między fanami Eda Sheerana i Adele
+1 głos
Lip 30, 2017
Justyna Roszkowska Zarejestrowany użytkownik 157 punktów 1
Ja będę zbierała punkty dla grupy  Bartek Libera,ponieważ Bartek to mój najważniejszy idol,a loversow traktuje jak rodzinę
+1 głos
Lip 31, 2017
Nina Niemojewska Użytkownik zweryfikowany 828 punktów 1 2
Będąc ogromnie zaangażowana i zdeterminowana z całych sił postaram się o jak najwyższą pozycję fandomu Team Kris, czyli fanów wspierających 17-letniego reprezentanta Bułgarii w tegorocznym konkursie Eurowizji. Nasz fandom się dopiero rozrasta, gdyż zaledwie parę miesięcy temu założyłam grupkę na Facebooku zbierającą osoby podziwiające ogromny talent tak młodego artysty. Całkowicie urzekł mnie swoją piosenką Beautiful Mess, śpiewając ją z ogromną pasją, przesłaniem i przekazując wiele emocji publiczności. Ma też on w sobie wiele wrażliwości, czuje się obowiązany, aby nas wszystkich uszczęśliwić, dlatego strasznie bym chciała, żeby udało się nam zrobić dla niego to samo! Na pewno będzie ciężko, ponieważ większość osób, która walczy razem ze mną dopiero rozpoczyna swoją przygodę z portalem, który muszę przyznać rozwija się w bardzo dobrym kierunku naprawdę szybko. Natomiast zawsze warto spróbować i dać z siebie wszystko, prawda? Ja już jestem z nas dumna i może nie jesteśmy na szczytach wszystkich rankingów, ale wkładamy w to całe nasze serduszko, a już sam fakt, że jesteśmy obecnie na podium sprawia nam ogromną radość. Tworzymy niesamowicie zgraną rodzinę i mam nadzieję, że zostanie to docenione!
+1 głos
Sie 1, 2017
Asia20 Zarejestrowany użytkownik 2,599 punktów 1 4
Bardzo się cieszę, że nie trzeba wybierać jednego fandomu bo miałabym problem. Wybieram więc V-lovers/ Tinistas i Jereminators. Najważniejsze fandomy ever! ;)) Dzięki Jeremiemu poradziłam sobie w życiu, a dzięki Violetcie uwierzyłam, że mogę bardzo dużo i potrafię to czego się bałam ♥♥♥
0 głosów
Lip 30, 2017
wiktoria62226 Zarejestrowany użytkownik 2,200 punktów 1
Mamy nadzieję że nasz kochany #TeamKris da radę! Jesteśmy dumni że możemy brać w nim udział
0 głosów
Lip 30, 2017
sandracz56 Użytkownik zweryfikowany 9,752 punktów 1 7
Ananasy trzymam kciuki ❤
0 głosów
Lip 30, 2017
Kinga_music Zarejestrowany użytkownik 52 punktów
Super ❤
0 głosów
Lip 30, 2017
Iga Friedrich Użytkownik zweryfikowany 4,779 punktów 2
Ja wspieram Bartek Lovers, bo to genialny fandom. Poznałam dzięki niemu wiele genialnych ludzi. Po za tym Bartek jest bardzo inspirującą osobą. Według mnie zasługuje na bardzo dużo. Jego uśmiech i duma z Loversów zasługują na nieprzespane noce, żeby pisać posty. Bartek Lovers to jednen z najlepszych fadomów, do których należę. Jest mi bardzo bliski serca i zawsze będzie. Bo Bartek na to zasługuje. Zasługuje na NA ZAWSZE.
0 głosów
Lip 30, 2017
Natalia Stefan Zarejestrowany użytkownik 8 punktów 1
Ja będę wspierać Kristiana Kostova i całe TeamKris, ponieważ dzięki nim zmieniło się całe moje życie. Dziękuje wam <3
0 głosów
Lip 30, 2017
Mrozinia Zarejestrowany użytkownik 8 punktów 1
Ananasy dadzą rade! ❤
0 głosów
Lip 30, 2017
Parszewska Użytkownik zweryfikowany 32,297 punktów 1 5
Wspieram oczywiście "Domisiaki" gdyż nigdy nie byłam tak zzyta z jakimkolwiek fandomem jak z tym, na grupie zawsze każdy się wspiera i sobie nawzajem pomaga, atmosfera jest przesympatyczna. Dominika ma najkochanszych fanów
0 głosów
Lip 30, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
73 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 72 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 1196 razy
 1. Bambinos
  90571 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  35709 punktów
 2. Heartbreaker
  18758 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3655 punktów
 5. JakubWichowski
  1195 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  84 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66660 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18817 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42797 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5949 punktów
 1. Bambinos
  90571 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6631 punktów
 6. Riverdale
  3348 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2119 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  75 punktów
 13. Sheerios
  47 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post