NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+18 głosów
(postid: 314871) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Od 4 września na naszej stronie prawdziwa gratka dla fanów seriali ! Zupełnie niezależnie od Bitwy Fandomów uruchamiamy podobny ranking jak ten, w którym bawią się obecnie fandomy muzyczne :) Miło nam poinformować o rozpoczęciu współpracy, partnerstwie i objęciu patronatem medialnym wielkiego wydarzenia dla fanów m.in. seriali w Polsce - Warsaw Comic Con , które odbędzie się 24-26 listopada w Warszawie (a konkretnie w halach targowych EXPO w podwarszawskim Nadarzynie) . To wydarzenie na skalę kraju ściąga tysiące fanów seriali. Tylko na WCC możecie zobaczyć tak dużą ilość cosplayerów, wziąć udział w akcjach dla fanów seriali i przede wszystkim spotkań aktorów z Waszych ulubionych produkcji . Wszystko to Wam ułatwimy i pomożemy sprawić, byście i Wy mogli wziąć udział w tym święcie serialomaniaków. Sprawdźcie, co się wydarzy już jutro, co można wygrać, jak dołączyć do fandomów partnerskich i co się z tym wiąże ! 

Ranking fandomów serialowych by Warsaw Comic Con już od 4 września - do wygrania liczne wejściówki na event !

Już od jutra (poniedziałek, 4 września) na Fandoms.pl rozpoczynamy wielką rywalizację fandomów, w których jednak...niekoniecznie zwycięzca musi być jeden. Przeciwnie, zależy nam przede wszystkim na współpracy fandomów i fanów seriali...bo przecież oglądacie ich wiele. W przeciwieństwie do Bitwy, w Rankingu wygrywacie...regularnie ! Co tydzień zwycięskie fandomy w Rankingu serialowym WCC otrzymają od nas 5 wejściówek na Warsaw Comic Con do rozdania wg własnego uznania - np. we własnych konkursach. Mogą oni (choć nie muszą, poza trzema pierwszymi osobami w rankingu - tutaj nie ma odwołania) posiłkować się naszym rankingiem indywidualnym - na ręce adminów zwycięskiego fandomu przekażemy listę 20 najlepszych osób, które zbierały punkty dla danego fandomu . Jest to jednocześnie jedyna sytuacja, w której udostępniamy taki ranking - wybory użytkowników są niejawne, w każdej chwili można też je zmienić . Tym samym eliminujemy ew. hejty i oddziaływanie na użytkowników w kontekście ich wyborów - każdy decyduje indywidualnie za siebie - fandomy mogą wchodzić ze sobą w różne sojusze i układy, ale tak naprawdę każdy indywidualnie musi wprowadzić odpowiedni wybór w swoich profilu .


Każdy o swoim wyborze decyduje podczas rejestracji oraz w ustawieniach profilu i może je zmieniać kiedy tylko chce (wybór ten jest niezależny od wyboru w innej akcji - "Komputronik Bitwa Fandomów III: Seriale). Wszystkie punkty zdobyte przez użytkownika są przekazywane w 100% do każdego wybranego fandomu w danym rankingu. Jeśli więc np. dany użytkownik zdobył 100 tys. punktów w danym tygodniu rankingu i wybrał np. fandom SKAM, w takim wypadku SKAM w rankingu będzie widoczny ze 100 tys. punktów tego użytkownika. Wszyscy użytkownicy zbierają wspólnie punkty na konto danego fandomu. Te zarządzane są przez osoby, które podjęły z nami współpracę na bazie swojej działalności np. popularnej grupy na facebooku czy fanpagea poświęconego tematyce danego fandomu. To właśnie oni akceptują posty i treści tworzone przez użytkowników serwisu i dbają o to, by te przedstawiały prawdę, miały wysoką jakość merytoryczną i po prostu , dobrze się je czytało .


Punkty zdobywać można poprzez tworzenie postów, branie udziału w dyskusjach, wyzwaniach oraz quizach . Punktowane jest praktycznie wszystko, co można zrobić na portalu - tworzenie treści - np. pisanie postów / fanstory, komentowanie, odpowiadanie na komentarze i otrzymywanie tych komentarzy, ocenianie i otrzymywanie ocen, statusu najlepszych komentarzy, wygrywanie wyzwań, odpowiadanie na pytania quizowe, udział w audycjach radiowych, konkursach na grupach partnerskich i wiele innych. Jeszcze w tym miesiącu do tych sposobów na punkty dołączą osiągnięcia .


Do rankingu WCC nie zapraszamy wszystkich fandomów serialowych z uwagi na specyfikę akcji - ta tematycznie kojarzona jest przede wszystkim z serialami dużych stacji telewizyjnych i platform streamingowych z wyłączeniem seriali o charakterze telenowel, paradokumentów. W akcji WCC nie wezmą też udział fandomy powiązane z Disneyem oraz tureckich seriali. Jednocześnie informujemy, że wyłączenie grup WCC z akcji dotyczy wyłącznie fandomów , a nie konkretnych użytkowników. Ci mogą zbierać punkty bez problemu na wybrane przez siebie fandomy, które są uwzględnione w akcji WCC. 


W rankingu jeden fandom może wygrać nie częściej niż raz w miesiącu, podobnie jak ma to miejsce w rankingu fandomów muzycznych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by osoby z danego fandomu po wygranej np. zmieniły fandom na kolejny (w ramach np. jakiegoś sojuszu lub po prostu własnego wyboru) i starały się o nagrodę indywidualnie poprzez inny fandom. Ostatecznie jedna osoba może wygrać dany typ nagrody (np. wejściówkę) jeden raz przez cały SEZON akcji (ale np. może jedna osoba wygrać wejściówkę i np. spotkanie z aktorem) .


Przypominamy, że od jutra rankingi fandomów tworzone są już tylko na bazie punktacji w serwisie - ew. programy radiowe pozwalają wygrywać punkty dla konkretnych użytkowników, znikają też podziały na poszczególne typy rankingów (liczebność, skuteczność itd.) .


Jednocześnie miło nam poinformować, że podjęliśmy już pierwsze działania w celu przeprowadzenia akcji , które zainteresować mogą m.in. popularne seriale , także młodzieżowe, jednej z największych stacji telewizyjnych, akcję dla fandomów Disneya, a także akcję dla wszystkich fandomów serialowych w serwisie etc. Akcje te mogą ruszyć już nawet w październiku ! :) Lada moment wprowadzimy też niezależny ranking fandomów youtuberskich - ogłoszenie dosłownie na dniach !

Nie tylko wejściówki... możecie wygrać znacznie więcej !

W akcji, którą organizujemy jako Fandoms.pl wspólnie z Organizatorami Warsaw Comic Con wygrać możecie jednak nie tylko wejściówki. Oprócz regularnej akcji czekają Was też specjalne wyzwania i quizy oraz dodatkowe zabawy pozwalające wygrać znacznie więcej, takie jak wyścigi po osiągnięcia (nowa funkcja już w połowie września!) ! Co powiecie na karnety na zdjęcia z aktorami i ich autografy albo miejsca podczas zamkniętych spotkań z aktorami ? A może miejsce na strefę Waszego fandomu w halach EXPO , w której będziecie mogli pokazać się jako fandom, zorganizować dla odwiedzających konkursy, pokazy, spotkania, występy i inne akcje specjalne ! To już nie przelewki :) ...ale to jeszcze nie koniec !

Najbardziej zaangażowanych autorów z najlepszych fandomów czeka wielka przygoda i cenne doświadczenie !

Co 2 tygodnie najlepszych autorów ze zwycięskich fandomów zabierzemy na Warsaw Comic Con w roli... akredytowanych dziennikarzy w celu przeprowadzenia oficjalnej relacji z WCC na Fandoms.pl . W tym wypadku jest to już szansa na zdobycie bardzo cennego doświadczenia, które może poważnie zaprocentować w przyszłości. Referencje od dużej, istniejącej na rynku od lat firmy i poważne materiały do własnego, dziennikarskiego portfolio to już argumenty, które sprawiają, że akcja może być czymś więcej niż fajną zabawą. Zabierzemy 2 osoby z najlepszego fandomu co 2 tygodnie (sumując wyniki danego fandomu z 2-óch tygodni) do przeprowadzenia takiej relacji. 


Wywiady z aktorami i fandomami? Przedstawienie własnego pola widzenia na dane wydarzenia? Możliwość korzystania z atrakcji wiążących się z press-roomem i smak pracy jako dziennikarz w branży - to wszystko czeka na akredytowanych przez nas. Organizatorzy WCC zgodzili się na przyznanie dla nas 2 takich akredytacji co 2 tygodnie


...ale to wciąż nie wszystko !

Fandoms.pl łącznikiem między fandomami a Warsaw Comic Con - pomożemy Wam zrealizować Wasze strefy na WCC !

Podczas spotkania z Organizatorami WCC w Warszawie zostaliśmy także ustanowieni pewnego rodzaju łącznikiem na linii WCC-Fandomy . Naszym zadaniem jest skoordynowanie wszelkiego rodzaju pomysłów i działań fandomów w kierunku utworzenia własnych stref na tym evencie ! Oznacza to, że dzięki naszej współpracy możecie przygotować własne, wydzielone strefy poświęcone Waszym fandomom/serialom . Możliwe stało się więc zorganizowanie zlotów i specjalnych atrakcji w związku z nimi . Konkursy, pokazy, występy, działania typu cosplay, muzyka, gadżety i wszelkiego rodzaju widoczne elementy, które odróżnią Was od reszty. Postarajcie się puścić wodze fantazji i wymyślcie coś extra !


Organizatorzy WCC są naprawdę otwarci na to, by Wasze strefy dopracować tak, by zainteresowały możliwie dużą publiczność. Podczas naszych działań na Fandoms możecie spodziewać się wyzwań, w ktorych poprosimy Was o Wasze propozycje i pomysły co do Waszej strefy podczas WCC oraz akcji specjalnych umożliwiających wygranie np. gadżetów dla Waszego fandomu podczas tego wydarzenia, czy też konkretnego elementu dla Waszej strefy (uatrakcyjniającej ją na tle innych np. jakiegoś wyraźnego bannera z linkami do Waszych stron etc.). W następnej kolejności najlepsze z nich skonsultujemy z twórcami WCC, którzy wspólnie z nami postarają się je zrealizować ! Im ciekawsze pomysły, tym lepsza lokalizacja Waszej strefy. WCC może być Waszym świętem - nie tylko dlatego,że to święto fanów seriali, ale też dlatego, że możecie tam wyraźnie zaznaczyc swoją obecność i wpłynąć na to, co w związku z Waszym serialem podczas WCC się wydarzy . 


Pamiętajcie, ze WCC to wielka marka a to, co dzieje się tam nie umyka twórcom produkcji, które oglądacie. To właśnie Waszym zaangażowaniem podczas WCC możecie zwrócić uwagę twórców serialu i jego aktorów i sprawić, by np. w kolejnej edycji imprezy (a wiadomo, że taka będzie na wiosnę przyszłego roku już na pewno) na evencie pojawiła się Gwiazda z Waszego serialu. To coś znacznie więcej niż akcje hashtagowe na twitterze etc. Tutaj namacalnie możecie wykazać, że Wasz fandom to coś więcej niż fani produkcji.  Pokazać się wszystkim tam obecnym - nie tylko Uczestnikom imprezy i jej Organizatorom, ale także chociażby mediom, które przyjadą tam tak, jak my - przeprowadzić relację z wydarzenia. Możecie realnie pokazać ile znaczy dla Was Wasz serial, jak wiele chcecie zrobić i że zasługujecie na coś więcej.


Dotarcie do nowych osób trochę Wam ułatwimy - Wasze treści, dowody działalności dla fanów Waszych seriali etc. mogą zostać zapostowane na social-mediach WCC - np. fanpageu na Facebooku albo Instagramie .


Współpraca Fandoms.pl z Organizatorami Warsaw Comic Con planowana jest długofalowo, tj. na dłuższy okres czasu (nie tylko jedną edycję wydarzenia) .


Jednocześnie informujemy, że reprezentować będziemy wyłącznie interesy fandomów, których przestawiciele (np. grupy, fanpagee itd.) podjęły z nami współpracę .

Już niedługo przystosujecie sobie Fandoms wedle własnego uznania i wiele więcej...

Nie zatrzymujemy się, i choć oferta serwisu już teraz budzi szacunek, to jednak wciąż chcemy zrobić wiele więcej . Oprócz już wspomnianych wyścigów po osiągnięcia (funkcja w wersji okrojonej już działa, ale chcemy by oferowała znacznie więcej - przygotujcie się na nowe osiągnięcia i prawdziwe wyścigi po ich odblokowywanie - niektóre będą piekielnie trudne do uzyskania :D) pracujemy nad czymś, co sprawi, że Fandoms z serwisu z artykułami stanie się niemal pełnoprawną społecznościówką . Tak jak widzicie na grafice powyżej, otrzymacie możliwość zaobserwowania danego fandomu, a także użytkownika, postów i tagów oraz wyświetlenia jej na niezależnej stronie głównej, której zawartość dostosujecie sobie samodzielnie !


Interesuje Was np. Riverdale? Wystarczy zaobserwować ten fandom, a treści na jego temat nigdy Was nie ominą. Te pojawią się nie tylko na specjalnej wersji strony głównej , którą udostępnimy także w aplikacji mobilnej (myśl "Facebook dla fandomów" jest jak najbardziej słuszna ;) ) , ale także otrzymacie powiadomienia o nowych postach związanych z Waszym fandomem, zarówno w wersji www jak i wiadomości push - prosto na Waszą komputer czy telefon ! 


Oprócz tego możecie liczyć na:

- dedykowaną , nową audycję z wizją "Fandoms LIVE!" w partnerskim "Radiu Young Stars" - rozmowy z autorami, dyskusje na temat postów, które stworzycie, zaproszenia Waszych Gwiazd, pokazywanie Waszych grup oraz nowe szanse na punkty. Start już 8 września o 17:00 ! Nie wyklucza się, że audycji związanych serwisem w radiu będzie więcej.

- aplikacje mobilne: Fandoms App na urządzenia z systemem Android (wrzesień) oraz iOS (październik)  a także aplikację Fandoms Messenger na iOS i Android 

- system podbijania postów dla najlepszych autorów serwisu

- inne usprawnienia takie jak ocenianie odpowiedzi na komentarze , podstrona rankingów i wiele innych

- powrót systemu eksperów fandomów w nowej formie


Ponadto w stosunku do fandomów partnerskich uruchomimy:

- prawo zorganizowania sobie ekipy w serwisie - rozdzielenia uprawnień na ekspertów, redaktorów i moderatorów fandomu

- statystyki dla fandomów w celu np. popularyzowania danych użytkowników na swojej grupie/fanpageu etc. 

- nową funkcję: redaktor fandomu , dla których będziemy pozyskiwać materiały do tworzenia treści np. płyty / książki / filmy / gry etc. do recenzji, wejścia prasowe na wydarzenia, dostęp do skrzynki z otrzymywanymi informacjami prasowymi od mediów, firm i marek i wiele innych . Redaktorzy otrzymają prawo publikowania postów w serwisie bez moderacji 

- crosspromocja działalności na fanpageu Fandoms.pl oraz w wiadomościach typu push w Fandoms App i Fandoms Messenger

- wygrywanie punktów poprzez konkursy na grupach / fanpageach / działalnościach fandomów partnerskich

...i wiele innych.

Fandoms.pl realną i niezależną szansą dla fandomów

Stało się to wszystko dzięki Wam. Zapewnialiśmy Was podczas nawiązywania współpracy, że Fandoms.pl to coś więcej niż tworzenie postów i linkowanie się wzajemnie (każdy fandom pod postem, którego on dotyczy otrzymuje reklamę grupy czy fanpagea, z którym podjęliśmy współpracę) . Jako, że reprezentujemy dużą markę i firmę zwracamy uwagę coraz większej ilości firm i marek, które dostrzegają potencjał fandomów. Współpracując z nami tworzymy sieć fandomów, którym można zaufać, traktują to jako coś więcej niż zabawę i sprawiają, że inni chcą z nimi współpracować. My zajmujemy się selekcją, a Ci wyselekcjonowani - dostają nowe możliwości. Dotychczas były to akcje z Mymusicshop.pl i Komputronikiem. Dziś nawiązaliśmy współpracę z następną dużą marką, która stanowi dla Was, jako fandomów serialowych , najlepszą możliwą rzecz jaką fan serialu może sobie wyobrażić. Wasze działania mają szansę wyjść poza internet, a Wasze znajomości - urealnić się w świecie rzeczywistym . Macie też szansę na przygodę, inwestycję finansową w Wasze pomysły i spotkanie Waszych Idoli. Pozostajecie przy tym niezależni w swoich działaniach - dalej jesteście adminami swojej grupy, WY tworzycie swój fandom . Po prostu z nami możecie więcej, nie tracąc przy tym niezależności. 


Sytuacja ta pokazuje, że Fandoms.pl i istnienie tego projektu jest tak naprawdę w interesie każdego fandomu. My jako jego twórcy odczuwamy swego rodzaju dumę i radość, że coś udało się osiągnąć, ale to przede wszystkim - Wy, Fani - zyskujecie teraz konkrety. W zamian oczekujemy... tak, tylko ... prawa publikacji linków do treści związanych z tematyką Waszej grupy/ fanpagea itd. . W zamian my w tym linku... publikujemy link do Waszej grupy/fanpagea . Uczciwe, prawda? :)


Uprzedzamy też, że wyłącznym organizatorem Rankingów Fandoms jest Fandoms.pl i wyłącznie od nas zależy jakie fandomy zaprosimy do współpracy w danym rankingu. Choć w tym wypadku taka sytuacja nie ma miejsca, możemy zdecydować o wyłączeniu/włączeniu jakiegoś fandomu do danego rankingu, jeśli uznamy że ten zasługuje na nieco większą uwagę niż dotychczas i po prostu chcemy go z jakiegoś powodu podpromować w serwisie. Z naszej strony jednak gwarantujemy, że chcemy promować każdy fandom tak samo i dać mu podobne możliwości pokazania się w serwisie i Rankingach , toteż możemy czasem zdecydować o wyłączeniu jakiegoś fandomu z rankingu, jeśli uznamy, że ten mógłby uzyskać nadrzędną promocję względem pozostałych, chyba, że decyzja ew. Partnera akcji będzie inna (np. dany fandom będzie niezbędny, by Ranking mógł zostać przeprowadzony) .


Rosnący portal Fandoms.pl to coś, na czym zyskamy wszyscy. Dołączajcie do nas, a obiecujemy - takich miłych niespodzianek zrobimy Wam więcej - mamy mnóstwo pomysłów, chęci, a także środków by je zrealizować. Potrzebujemy tylko Waszej zgody i chęci. 


Cóż, wierzymy, że ją dostaniemy i nadal będziemy mogli tak prężnie rozwijać się, jak dotychczas :)


Dziś są z nami różne fandomy muzyczne i serialowe, a jeszcze w tym miesiącu dołączą youtuberskie, a w dalszej kolejności - gamerskie . Na tym jednak nie skończymy - pomysłów jest tak wiele, jak wiele jest typów fandomów. Tylko od Was zależy jak wiele uda nam się ich dołączyć do serwisu - im więcej nas tu będzie, tym więcej nowych osób będzie chciało Was poznać .

Jak dołączyć do fandomów współpracujących z Fandoms.pl ?

Jeśli reprezentujecie fandomy powiązane z Warsaw Comic Con (grupę, fanpage, stronę fanowską etc.) śmiało dajcie znać - napiszcie do nas w sekcji "Kontakt" klikając w czarne kółko po prawej lub wchodząc tutaj. Opiszcie co możecie wnieść do naszych działań, podajcie link do grupy/fanpagea, pokażcie, że chcecie działać z nami. Na pewno się odezwiemy :) Wasz fanpage dołączymy do działań crosspromocyjnych, otrzymacie prawo linkowania do swojej działalności w Waszych postach, a także:

- będziemy reprezentować Wasze interesy wśród firm i marek - pomożemy w uzyskaniu np. akredytacji na eventy etc.

- będziemy starać się pozyskiwać dla Was nagrody i materiały do działań fanowskich  (np. płyty, filmy, gadżety do recenzji czy konkursów)

- będziecie mogli wysłać wiadomości push (powiadomienie na komputer, telefon, apiikację) oraz korzystać z Messengera dla osób zainteresowanych tematem Waszej działalności korzystając z naszych narzędzi

- będziecie mogli wnioskować o inne formy promocji i działań , które mają na celu dobro wspólne


W sytuacji, gdy okaże się, że pojawią się propozycje akcji specjalnych uwzględniających udział Waszych fandomów, podzielimy się zyskami . 


Fandoms.pl od 1 lipca odwiedziło ponad 200 tysięcy unikalnych użytkowników, z czego aż 130 tysięcy jest aktywnych każdego tygodnia. Do końca roku serwis planuje osiągnąć poziom około 200 tysięcy aktywnych użytkowników .

Weźmiecie udział w Rankingu Fandomów Serialowych by Warsaw Comic Con? Co sądzicie o całej akcji ?

Jak zawsze i nieustannie - czekamy na Wasze komentarze. W tym poście nie zabraknie wyzwań, zatem warto go zaobserwować, by nie przegapić szansy na wygranie dodatkowych punktów ! :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 1873 punktów za:

Jakość:20Popularność:1450
Wsparcie:133Ocena i wartość ocen:18
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:180
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Piotr Baranowski Zarząd 1,224,084 pkt
1,450 czytelników Wrz 3, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

11 Komentarzy

kacper0623 Użytkownik 302,263 pkt
Ogromnie się cieszę, że udało się nawiązać współpracę z Warsaw Comic Con <3
Bardzo chciałbym pojawić się na tak wielkim wydarzeniu jakim jest WCC zwłaszcza, że w tym roku ma go odwiedzić jakaś gwiazda z serialu "Once Upon A Time". Bycie takim reporterem dla Fandoms byłoby dla mnie ogromnym doświadczeniem, dlatego cieszę się, że istnieje taka szansa <3
+16 głosów
Wrz 3, 2017
Galopujący Jeleń Użytkownik 285,793 pkt
Zgadzam się z Marią w stu procentach.
Karolina z Setki Użytkownik 406,688 pkt
Za dużo informacji ma raz. Mózg mi się przegrzal. Myślę ze pomysł ogólnie super, ale oby nie zniszczyl fandoms.
+9 głosów
Wrz 3, 2017
Annevue Użytkownik 649,838 pkt
Czemu ma zniszczyć?
Karolina z Setki Użytkownik 406,688 pkt
Ponieważ jest bardzo dużo osób, które udziela się tutaj od miesięcy i pisze świetne posty. W zaistniałej sytuacji może pojawić się wiele osób, które raptownie zaczną się udzielać, może i nawet na słabym poziomie, byle dostać nagrodę. Tak jak jest to z grupami na fb. Do czasu gdy wprowadzona ranking 10 najaktywniejszych członków nie pojawiała się masę bezinteresownych komentarzy, a  teraz ludzie komentują jak leci, bezsensownie, byle się wbić w ranking.
Olga Winchester Użytkownik 316,877 pkt
Ojejciu Piter dziękujemy za taką szansę! Świetne pomysły, jestem zachwycona ta współpracą ❣️ Mam bilet Silver na Comic Con i chętnie zostałaby reporterka dla Fandoms, będę dawała z siebie 100 % !
+7 głosów
Wrz 3, 2017
RedRidingAlex Użytkownik 31,782 pkt
Po pierwsze, dziękujemy za możliwości, które nam dajecie. Ich ogrom pozostawił pustkę w mojej głowie na dłuższą chwilę. Współpraca fandoms.pl z Warsaw Comic Con to prawdopodobnie najlepsze, co mogło się wydarzyć. Nie tylko zwiększenie rozgłosu samego serwisu, ale usprawnienie go, zwiększenie jego znaczenia. Dodatkowo aplikacje i fandomowy Messenger będą tworzyły wprost idealne centrum fandomowego życia <3
Co do samej akcji, po raz kolejny wielkie "WOW" z mojej strony. Już nie tylko do wygrania bilety. Nie! Wy poszliście dalej! Zdjęcia, autografy i własne strefy na tym wydarzeniu. Po raz pierwszy w historii ludzie będą mogli zobaczyć, że seriale, książki, piosenkarze, wszystkie grupy z fandoms, to nie tylko zbieranina "internetowych znajomych”. To świetnie zgrani, kreatywni i zdeterminowani ludzie, którzy walczą o swoje marzenia. To jest coś naprawdę wielkiego.
A wy i na tym nie skończyliście! Daliście nam możliwość zostania reporterem! Prawdziwym dziennikarzem! Wstrząsacie tym mury i fortece. Nie posiadam się ze szczęścia, że mogę być częścią tak wspaniałej wspólnoty, która tak wiele robi dla fanów!
+6 głosów
+5000
Wrz 3, 2017
Madziulka331 Użytkownik 174,588 pkt
Wow dziękujemy za taka świetna szanse! Sama chciałabym sie pojawić na wcc :D A tu nawet można zostać reporterka! Świetna opcja i mega ciekawa! Fajnie zosta taka reporterka :D
+3 głosów
Wrz 3, 2017
Deni2528 Użytkownik 41,963 pkt
Dla mnie to super opcja. Bardzo chciałabym pojechać, ale nie wiem czy pieniędzy by było i nie miałabym transportu. Ale jak można wygrać, może się uda coś wymyślić.
Jeśli tylko nie zepsuje atmosfery, będzie wspaniale.
+3 głosów
Wrz 3, 2017
Karczi Użytkownik 198,014 pkt
O jeeeezu, tyle nowych, wspaniałych informacji!! Mega się cieszę!! Ciesze sie, że w pewnym sensie jako użytkownik fandoms przyczyniam sie do rozwoju tej strony! Nic tylko życzyć żeby było coraz lepieeeej! Jeśli chodzi o całą akcje WCC to z wielką przyjemnością wezmę udział, bo czemu nie. Zawsze warto spróbować swoich sił! Chodziłam do liceum o profilu dziennikarsko fotograficznym, zaczęłam się bardzo tym interesować i bardzo mi się spodobało. Dlatego możliwość na przeprowadzenie relacji z tak ogromnego eventu jakim jest i będzie warasw comic con będzie niepowtarzalną okazją oraz wspaniałym doświadczeniem. Zwłaszcza, że wiąże swoją przyszłość z radiem i telewizja! Jeśli chodzi o sam Warsaw comic con jest to świetna okazja na poznanie nowych, cudownych ludzi, z tymi samymi zainteresowaniami. Podczas WCC każdy znajdzie cos dla siebie, naprawdę!
+3 głosów
Wrz 3, 2017
V-lovers1 Użytkownik 39,407 pkt
Jestem niezwykle tym wszystkim podekscytowana <3 Na pewno współpraca z Comic Con spowoduje, że ten portal odwiedzi jeszcze więcej osób, i zdobędzie dużą popularność. Cieszę się również z powodu nowości tu wprowadzonych no bo wiadomo - tego nigdy za wiele ;) Ten post jest dla mnie również ogromną motywacją do udzielania się na tym portalu ( wiadomo chodzi o wejściówki) także przygotujcie się na wielkie zaangażowanie i aktywność z mojej strony. Jeszcze raz dodam że jestem bardzo dumna i blada, że ta strona tak się rozwija <3
+3 głosów
Wrz 3, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
Ogolnie super!
Chetnie poczytam o Osiągnięciach.... Jak się je zdobywa i jak są/będą punktowane
+3 głosów
Wrz 3, 2017
likaalonso Użytkownik 228,949 pkt
To co się dzieje jest naprawdę niesamowite. Nie mogę w to uwierzyć. Zaczęliśmy od pisania postów tylko po to aby podzielić się z szerszym choć początkowo wciąż niewielkim gronem tym co mamy do podwiedzenia na temat, który nas interesuje. A teraz? Teraz, dzięki fandoms możemy spełnić swoje największe marzenia i tak jak wspomniano w poście - zrobić sobie dobry start na przyszłość. Nie mogę tego pojąć, tak wiele zyskujemy codziennie dzięki temu portalowi i działalności. Niewątpliwie współpraca z Warsaw Comic Conem było moim marzeniem odkąd ogłoszono edycję serialową lecz nigdy nie sądziłam,  że to będzie możliwe. Uważam, że fandoms oraz WCC to dobrze rokujący duet! Dzięki temu młodzi ludzie będą mieć okazję do zawalaczenia o spotkanie swoich ulubionych aktorów a nawet przeprowadzenie z nimi wywiadu. Coś nieprawdopodobnego! Jestem pewna,  że ta edycja wcc będzie niezapomniana a relacja z tego wydarzenia pod względem fandoms również będzie cudownym podsumowaniem całego zaangażowania wcc w nasz portal! Fandoms rosnie a jego użytkownicy spełniają marzenia! Magia,  po prostu magia!

Osobiście mam nadzieję, że zobaczę się w tym roku z jak największą ilością ONCERS, ponieważ odwiedzi nas prawdopdobnie jedna osoba z obsady naszego serialu. Niestety na pewno nie postać pierwszoplanowa ani członek obsady bardziej znany. Mimo to warto skorzystać z takiej okazji i biec po splenienie marzeń. Powoli, ale do celu! Spotkamy Lane Parrille na panelu w kwietniu 2018!❤ Oncers always wins!
+3 głosów
Wrz 4, 2017
Alicjaaa Użytkownik 12 pkt
To niesamowite, ze z pozoru zwykły portal może nawiazac az taka wspolprace!
+1 głos
Wrz 3, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
111 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 111 Gości
Dziś posty czytano : 7016 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  131 osób
 2. The 100
  121 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bambinos
  112 osób
 5. Bartek Lovers
  111 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  58 osób
 8. Shawn Mendes Army
  40 osób
 9. SikorskiSquad
  33 osób
 10. Domisiaki
  30 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Misiaki Sysi
  13 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 16. Remonators
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. Dua Lipa
  4 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  398850 punktów
 2. Bartek Lovers
  38942 punktów
 3. Supiwerki
  37361 punktów
 4. The 100
  33345 punktów
 5. SikorskiSquad
  31372 punktów
 6. Young Stars Festival
  27173 punktów
 7. SERIALE
  21701 punktów
 8. Life Is Strange
  17342 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17103 punktów
 10. GRY
  16971 punktów
 11. FILMY/SERIALE/TV
  15149 punktów
 12. Ananasy Sylwii
  14981 punktów
 13. Famous In Love
  14325 punktów
 14. Once Upon A Time
  13066 punktów
 15. Domisiaki
  12715 punktów
 16. Arturonators
  12579 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  12029 punktów
 18. Bambinos
  11781 punktów
 19. YOUNG STARS
  11259 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10412 punktów
 21. Remonators
  9494 punktów
 22. Eurowizja
  9405 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8019 punktów
 24. Playstation VR
  5832 punktów
 25. Nintendo
  4948 punktów
 26. Detroit
  4891 punktów
 27. Dua Lipa
  4879 punktów
 28. MUZYKA
  4874 punktów
 29. Tomb Raider
  4827 punktów
 30. KSIĄŻKI
  4431 punktów
 31. INNE
  4424 punktów
 32. Forza
  4334 punktów
 33. Progress Armia
  4203 punktów
 34. The Originals
  4091 punktów
 35. Misiaki Sysi
  3750 punktów
 36. 13 Reasons Why
  3641 punktów
 37. Pamiętniki Wampirów
  3598 punktów
 38. Stranger Things
  2970 punktów
 39. K-Pop
  2646 punktów
 40. American Horror Story
  2484 punktów
 41. God Of War
  2434 punktów
 42. Young Stars News
  2310 punktów
 43. Sport
  2214 punktów
 44. FILMY
  2151 punktów
 45. Puthinators
  1895 punktów
 46. Przygodowe
  1080 punktów
 47. Sony Playstation
  1064 punktów
 48. FPS
  611 punktów
 49. Team Rieger
  565 punktów
 50. PC
  474 punktów
 51. Uncharted
  474 punktów
 52. Kluseczki Olgi
  410 punktów
 53. MMers
  341 punktów
 54. Arianators
  288 punktów
 55. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 56. LUDZIE
  191 punktów
 57. Soy Luna
  191 punktów
 58. R5Family
  189 punktów
 59. YOUTUBE
  184 punktów
 60. Directioners
  137 punktów
 61. The Good Place
  94 punktów
 62. 5SOSFam
  81 punktów
 63. Beautilles
  77 punktów
 64. Donaty Agaty
  77 punktów
 65. Selenators
  62 punktów
 66. Strzelanki
  51 punktów
 67. Podróże
  50 punktów
 68. Wyścigi
  45 punktów
 69. Orlandonators
  33 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  27 punktów
 1. Potterheads
  190 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4567 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  4041 punktów
 4. YOUNG STARS
  2682 punktów
 5. Riverdale
  2151 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1407 punktów
 8. SikorskiSquad
  877 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. GRY
  27 punktów
 20. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 21. INNE
  26 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Progress Armia
  2 punktów
 40. Misiaki Sysi
  1 punktów
 41. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post