NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+28 głosów
(postid: 276061) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jednym słowem - aktywność niemal wszystkich fandomów wzrosła, co poskutkowało bardzo dużą ilością dodatnich tendencji. Mało tego, nowe fandomy gwałtownie uaktywniły się w konkursie, co spowodowało jeszcze większą konkurencyjność niż dotychczas i...nowe roszady w rankingu Bitwy !

Liczebność fandomów - nowe fandomy w natarciu !

Tak najprościej można sklasyfikować ten ranking. Zdecydowanie największe zmiany w tym tygodniu dotyczą fandomu Supernatural , który po piątkowej bitwie bardzo uaktywnił się na stronie i w 2 dni gwałtownie poprawił swoją pozycję, osiągając niemal szczyt całego zestawienia ! Do akcji powrócili też do tej pory wysoko notowani fani Violetty i Wspaniałego Stulecia . Coraz więcej fanów mają też reprezentacje The 100 i Soy Luny, powoli budzą się też Shadowhunters .

Aktywność fandomów, czyli Wspaniałe Stulecie i długo nic

W tym rankingu bezwzględnie na topie jest fandom Wspaniałego Stulecia , który nieustannie dystansuje rywali uzyskując wielką przewagę punktową, która w tym tygodniu znów wyniosła zawrotne 50.000 punktów. Fandom zdołał obronić wynik z zeszłego tygodnia, poprawiając go jeszcze o ponad 1300 punktów. Niezły wyczyn, gratulujemy ! Największy wzrosty względem minionego tygodnia osiągnęli natomiast fani Violetty i wspomnianego już Supernatural , a także Famous In Love i Once Upon A Time . Największy spadek w tym tygodniu odnotowali fani Soy Luny , tracą też Sprawiedliwi, SKAM, Stranger Things i w tym rankingu - Shadowhunters . Mimo świetnych postów wyniku z zeszłego tygodnia (TOP1) nie obronili The 100 , którym zabrakło ok. 1000 pkt .

Skuteczność fandomów - bez większych zmian w czołówce

Ten element ciężko nadrobić, co wykazuje w/w zestawienie . Wciąż w tej materii królują fani Famous In Love, Once Upon A Time, Violetty oraz Wspaniałego Stulecia . Najgorszy wynik w tej kategorii przypadł dla fanów Pamiętników Wampirów,  a największy spadek zaangażowania dopadł tym razem tych , którzy zbierają dla Sprawiedliwych .

Zasięg fandomów, jeszcze bez tendencji

...bo to przecież pierwszy tydzień, gdy zasięg zaczęliśmy wliczać do Bitwy. Tutaj na topie jest Wspaniałe Stulecie ze 100% przewagą nad Violettą . W tej materii świetnie radzą sobie też fani The 100 oraz... Supernatural , którzy bardzo zaskoczyli nas w tygodniu . Wygląda na to, że ten fandom będzie walczył o podium !

Ranking Fandomów - Tydzień 4 i wynik względem Bitwy Fandomów

Violetta na szczycie, Supernatural na drugim miejscu i Wspaniałe Stulecie na trzecim. Najbardziej zaskakuje druga pozycja, która jest prawdziwym skokiem na głęboką wodę. Oni uprzedzali, że zaskoczą i...dotrzymali słowa ! Spektakularny wynik ! Do swojej wysokiej pozycji wrócili też fani Wspaniałego Stulecia , którzy utrzymali niezwykle wysoką aktywność w serwisie.  Radzą sobie wciąż Once Upon a Time, Riverdale i Famous In Love a spadek zaliczyli The 100 aż o połowę zestawienia.  Nadal spadają wyniki SKAM i Stranger Things . Bez zmian zaangażowanie m.in 13 Reasons Why , na których reaktywację wciąż czekamy :)


Jak w/w wyniki przełożyły się na Bitwę Fandomów III: Seriale od firmy Komputronik ? 

Komputronik Bitwa Fandomów III: Seriale - ranking po 4. Tygodniu zmagań

Po dołączeniu wyników z Bitwy Fandomów piątkowej w Radio Young Stars zestawienie dość znacznie uległo zmianie. Na szczycie Once Upon a Time, Violetta i Wspaniałe Stulecie - tutaj mamy wyraźną rywalizację o podium. Blisko czołówki znajduje się Riverdale , a także coraz mniej aktywne SKAM . Wysoki wynik w Bitwie Fandomów w miniony piątek uchronił fandom Pamiętników Wampirów przed klęską, ale na pewno muszą zwiększyć swoją aktywność, by walczyć o przejście do dalszego etapu akcji. Wielki wzrost zanotowali wspomniani już fani Supernatural, którzy awansowali aż o 18 punktów względem zeszłego tygodnia ! Robi wrażenie - gratulujemy !


Jak zatem wygląda to z podziałem na najważniejsze - GRUPY ?

Komputronik Bitwa Fandomów III: Seriale - ranking po 4. tygodniu zmagań z podziałem na Grupy Eliminacyjne

W grupie A na szczycie Violetta . Bez wzrostu aktywność Riverdale ten fandom będzie mógł zapomnieć o zwycięstwie w grupie. Spadająca aktywność SKAM póki co nie wywołuje większych zmian - dobry wynik w programie na żywo zrobił swoje. Sporo natomiast tracą fani 13 Reasons Why , którzy po buncie z powodu trudnych pytań w Bitwie tracą z tygodnia na tydzień i mogą odpaść z grupy , jeśli nic z tym nie zrobią .


W grupie B nadal prowadzą fani Pamiętników Wampirów oraz nieźle aktywni Sherlocka . Famous In Love jednak się nie poddają i walczą o każdy punkt, co skutkuje coraz lepszą pozycją w grupie. Stranger Things mocno zagrożone. Albo teraz, albo nigdy !


W grupie C rywalizują Once Upon A Time oraz Wspaniałe Stulecie . Ci pierwsi radzą sobie obecnie nieco lepiej, ale "Stuleciaki" na pewno nie odpuszczają. W natarciu Supernatural, którzy w końcowym odcinku eliminacji z tak dużym zaangażowaniem mogą realnie zbliżyć się do czołówki !


W grupie D Soy Luna z The 100 idą niemal łeb w łeb i w tym tygodniu żaden fandom nie wykorzystał straty rywala. Shadowhunters wciąz z niewielkim zaangażowaniem, a Teen Wolf , niemal żadnym. Ta grupa najpewniej obudzi się w piątek, ale dłuższe zwlekanie może oznaczać, że do nadrobienia będzie już bardzo dużo.

Fandomy współpracujące otrzymały promocję swoich grup - teraz współpraca z nami ma już obiecane dwustronne korzyści

Jak obiecaliśmy, tak się stało. Gdyby nie współpraca z fandomami w postaci grup na facebooku , portalu Fandoms.pl by nie było, a na pewno nie osiągnąłby takiej popularności jaką ma aktualnie. Obiecaliśmy, że korzyścią ze współpracy będzie crosspromocja, i slowa dotrzymaliśmy. Zgodnie z zapowiedziami, pod postem dotyczącym danego serialu pojawiła się informacja z linkiem odsyłającym do grupy partnerskiej . Informacja ta jest wyraźnie widoczna i z pewnością wpłynie na rozwój grup partnerskich. To nie koniec tego, co zaoferujemy partnerskim grupom, ale na pewno są to już pierwsze konkrety, ktore stały się faktem.


Słowem - zapraszamy do współpracy ! 

100 tysięcy użytkowników miesięcznie !

...a jest po co z nami współpracować. Portal w czasie krótszym niż miesiąc dociera już do 100 tysięcy aktywnych użytkowników miesięcznie ! Jest to niewątpliwie ogromny sukces serwisu , który jednak nie miałby prawa istnienia, gdyby nie współpraca z grupami partnerskimi. Dlatego też zaoferowaliśmy każdej grupie darmową reklamę , podobnie jak grupy partnerskie darmową reklamę oferują nam. To po prostu wymiana barterowa dla grup, które na tego rodzaju akcje nie miałyby szans ani możliwości, gdyby nie nasz projekt. W efekcie skorzystają wszyscy, i o to nam chodziło :)


Dziękujemy za zaufanie i gratulujemy - ten wynik to przede wszystkim WASZ sukces. WASZYCH postów, WASZEGO zaangażowania i WASZYCH fandomów ! My tylko stworzyliśmy miejsce, byście mogli pokazywać innym swoje pasje.


Biorąc pod uwagę, że akcja obecnie jest ograniczona wyłącznie do fandomów serialowych, a planach jest znaczne powiększenie grup współpracujących, serwis naprawdę dobrze rokuje - jesteśmy chyba wszyscy świadkami rodzenia się dużego projektu w polskim internecie !

Zgodnie z ustaleniami wzrosła ilość punktów za tworzenie treści

400 punktów za zaakceptowany post na stronie, do 5000 nagrody za awans na główną i 10000 nagrody za post dnia - te wartości zgodnie z ustaleniami z wczoraj zostały wprowadzone dziś o północy i uwzględniają wszystkie treści z serwisu napisane od 1:00 dnia dzisiejszego.  Uwzględniliśmy też prośbę osób komentujących, aby najlepsze komentarze także były bardziej doceniane . Za najlepszy komentarz dajemy 300 punktów (czyli także 10x więcej niż dotychczas) . Najlepsze komentarze wybierają administratorzy globalni serwisu , którym administratorzy fandomów mogą sugerować dany wybór. Pamiętajcie też, że najlepsze komentarze mogą być zmieniane, gdy uznamy, że ktoś napisał coś ciekawszego, co zasługuje na nagrodę.


Nadal punktowane są oczywiście aktywności typu pisanie komentarzy, ocenianie treści itd. , przy czym ich wartość jest obecnie adekwatna do ilości postów publikowanych w serwisie i nie zaburzają ekonomii projektu.


Jednocześnie informujemy, że będziemy przykładać też uwagę do źródła pisanego posta . Jeśli wykorzystaliście cudzą własność (cudzy tekst, kopia czegoś z internetu itd.) należy o tym napisać na koniec posta. Posty kopiowane (tym samym gdy autor podszywa się pod cudzy tekst) będą z serwisu ukrywane , a jeśli autor będzie nieugięty, ten spotka się z karą w wysokości 5000 punktów za każdy skopiowany tekst.

Co sądzicie o nowym rankingu ? Jak zmiany wpływają na aktywność w serwisie? I jak - jako Wasz fandom zamierzacie sprostać rywalom?

Czekamy na Wasze komentarze ! :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3513 punktów za:

Jakość:20Popularność:2000
Wsparcie:155Ocena i wartość ocen:28
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:1200
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
2,000 czytelników Lip 24, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

41 Komentarzy

kacper0623 Użytkownik 301,542 pkt
O rany OUAT na 1-szym miejscu ❤ Gratuluję również V-Lovers, kochani poradziliście sobie świetnie w tym tygodniu. Oraz Lunistas wierzę, że po tej bitwie podskoczycie bardzo wysoko w rankingu. Wierzę w was kochani ❤
+21 głosów
Lip 24, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
Dziękujemy za wsparcie :D
Martyna Matuszak Użytkownik 4,137 pkt
V-lovers i Lunistas dziękują!❤ Gratujule Wam pierwszego miejsca, mam nadzieję, że to utrzymacie, tak jak fandom Violetty i Soy Luny.❤
pattiekaminska Użytkownik 978,294 pkt
Drogie Panie z Fandomu "Wspaniałe Stulecie".
Nabijanie punktów aktualnie wyszło na jaw, a osoby które pisały posty, a nie siedziały nocami i lajkowały komentarze i posty, zostały nagrodzone wg. nowych stawek. Dlatego nie życzę sobie, aby w stronę tego portalu w którym moja grupa i wiele innych bierze udział, leciały bezczelne komentarze. Wykażcie się dojrzałością, i dajcie się bawić tym młodszym którzy nie robią żadnych problemów o jednego (!!!) czy tam dwa punkty. To Z A B A W A. A wy w waszej rywalizacji o podium zapomniałyście podstaw matematyki, które Piotr musiał wam przypomnieć. Wszystko jest tu obliczane systemowo. A skoro ktoś nie może pogodzić się z porażką, to trudno. Tak czy siak. Gratuluje uzyskanych wyników, jednak wasze zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Bo walczenie o swoje, a bycie bezczelnym to dwie różne rzeczy.
+18 głosów
Lip 24, 2017
Kinga Nosek Użytkownik 168,638 pkt
Popieram jak najbardziej.
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
drugie miejsce 574 mieli a teraz mają 6306  To jest super gra . Promująca małych lub cwanych.  Bo myśmy nie kalkulowali a grali
+16 głosów
Lip 24, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
Racja, ktos jest uczciwy to zawsze dostanie po tyłku.... :'(
No One of TheHundred Użytkownik 94,223 pkt
O jeny Supernatural pokazało pazur! :o
The 100, teras nam cos nie poszło, ale następnym razem na pewno będzie lepiej :D
+15 głosów
Lip 24, 2017
Owlie Użytkownik 34,161 pkt
Zgaduje , że jesteś z fandomu The 100. Chciałam ci podziękować za brak zawiści i zazdrości. Miło się czyta. Powodzenia w dalszej rozgrywce :3
Kaarolajna98 Użytkownik 24,210 pkt
Szacunek jest najważniejszy! Nie ma się co spinać, to powinna być przyjemna, kulturalna i czysta bitwa! Fandom The 100 - damy radę! ♥
Sumienie Użytkownik 639,647 pkt
Jezuu jak Violetta jest wysoko!
Jestem dumna!
+13 głosów
Lip 24, 2017
Mad Użytkownik 381,097 pkt
Widzę, że ktoś tu nie umie pogodzić się z tym, że nie jest na pierwszym miejscu:)
likaalonso Użytkownik 228,779 pkt
Ouat elegancko na pierwszym miejscu, nareszcie!❤ jestem bardzo, ale to bardzo dumna z tego powodu! Nowe zasady - trafione! Teraz nareszcie pisanie postów będzie bardziej doceniane niż ciągle spamowanie lajkami po nocach! Mam nadzieję,  że teraz będzie tylko lepiej.
+13 głosów
Lip 24, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Owlie ,a jak ktoś się podjął jakiegoś zadania to je musi wykonywać ,nie uważasz?
Lexa Croft Użytkownik 47,359 pkt
Setko bierzmy się do roboty. Już w piątek nasza bitwa :D. Trochę spadliśmy w rankingu, ale to nic do nienadrobienia, damy radę...
+12 głosów
Lip 24, 2017
Kinga Nosek Użytkownik 168,638 pkt
Brawo OUAT! Jestem szczęśliwa widząc nas tak wysoko, choć sami wiecie, że łatwo nie było, a wczoraj po prostu masakra. Cieszę się, że w miarę możliwości wyszliśmy z tego cało. Jednocześnie chcę pogratulować wspaniałego wyniku Violettcie! A w Lunistas wierzę z całych sił, że wrócą do gry ze zdwojoną mocą i jeszcze pokażą nam wszystkim. ♥
+12 głosów
Lip 24, 2017
Martyna Matuszak Użytkownik 4,137 pkt
Dziękujemy za wiarę!❤ W was też wierzymy, dajcie czadu!❤
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
pierwsze miejsce to samo mieli 13 000 a mają 21 000

MY MAMY 76 tysięcy i pilnowaliśmy by nie mieć więcej bo ci z pierwszego jak na przyszłość podwoją punkty to my będziemy ZNOWU musieli mieć 152 tysiące Paranoja i nic więcej
+12 głosów
Lip 24, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Gratuluję tym co im się udało nazbierać więcej ale tylko tyle. Nie zwycięstwa bo zwyciężcami jesteśmy MY
+12 głosów
Lip 24, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Kacper,ja nie muszę udawać świętą. Ciekawe co powiesz w tym tygodniu. Napracowaliście się a tu WAM czarny koń wyskoczy co miał mało i przebił siebie 10 krotnie, Musielibyście uzbierać jakieś 400 tysięcy punktów .Powodzenia , Jeszcze macie czas
jestem_pegazem Użytkownik 49,576 pkt
The 100 zaliczyło mały spadek, ale to nas nie powstrzyma tylko zmotywuje do jeszcze większej pracy!
+10 głosów
Lip 24, 2017
Olga Winchester Użytkownik 316,877 pkt
Brawo SPNFamily! Ciśniemy dalej!
+10 głosów
Lip 24, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Fajnie . Fory dla najsłabszych. Dzieci grają z dorosłymi ?
+10 głosów
Lip 24, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 pkt
na to wyglada
Natalia Gacia Użytkownik 26,427 pkt
Drodzy członkowie fandomu "Wspaniałe Stulecie", bardzo mi przykro z powodu słów, jakie kierujecie w stronę innych fandomów. Bardzo mi przykro, że sądzicie, iż tylko Wy tutaj się staracie. Ale jak widać, nie tylko. Bardzo mi przykro, że sądzicie, iż Waszymi konkurentami są same dzieci, które są niedojrzałe i dla niektórych nie powinny mieć prawa głosu. Piszecie cały czas, że jesteście najlepsi i wygracie tak czy siak. Nadmierna pewność siebie potrafi zgubić. Pamiętajcie, że karma wraca do tych, którzy życzą innym źle. To miała być zdrowa rywalizacja, jednak jak widać niektórzy nie potrafią się dobrze bawić, tylko muszą brać wszystko na serio. Tak czy siak, życzę wszystkim fandomom jak najlepiej, zbierania wielu punktów i powodzenia :D
+10 głosów
Lip 24, 2017
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Nie jest wiadomo który fandom wygra. W bitwie fandomów muzycznych odpadły bardzo szybko fandomy, które były pewniakami do finały. Nigdy nie wiadomo czy w pewnym momencie OUAT nie podwinie się noga. Naprawde nie wiadomo który fandom wejdzie do finały. To wszystko w każdej chwili może się zmienić. Weźmy pod uwagę inne fandomy które zaczęły się starać. nic nie jest do końca pewne. WS weźcie to pod uwagę.
olotka Użytkownik 35,745 pkt
Po prostu spnfamily robi swoje, ale nie atakujemy i nie krytykujemy innych fandomów i liczymy na taką samą życzliwość w naszą stronę. Gra dopiero się zaczęła na dobre, dlaczego ktokolwiek zakładał, że wszystko jest przesądzone?
+9 głosów
Lip 24, 2017
Owlie Użytkownik 34,161 pkt
Miała być zasłona ? To była. Mieliśmy wyskoczyć? To skaczemy i to w dodatku całkiem wysoko.
+8 głosów
Lip 24, 2017
EvilRegal_77 Użytkownik 161,121 pkt
Jestem mega zadowolona z ONCERS! ❤️
+8 głosów
Lip 24, 2017
misiakyo Użytkownik 21,913 pkt
brawo Oncers <3 lecimy z tematem.
+8 głosów
Lip 24, 2017
D. Użytkownik -12,948 pkt
Nawet nie wiem co napisać....dziwne to wszystko...czy to oznacza, że należy mniej się starać???
+8 głosów
Lip 24, 2017
Turna Użytkownik 1,485 pkt
Z tego wynika, że im mniej się starasz otrzymuje bonusy w postaci punktów , smutne to
D. Użytkownik -12,948 pkt
Odechciało mi się starać, bo naprawdę od tych 4 tygodni daję z siebie wszystko :(
julka_hej1 Użytkownik 7,613 pkt
Gratulacje dla wszystkich! THE 100 jeszcze pokaże na co Nas stać! :D
+8 głosów
Lip 24, 2017
eriko_os Użytkownik 150 pkt
Patrzę na te wyniki...i jestem dumny. Supernatural rośnie w siłę :)
+7 głosów
Lip 24, 2017
Melwyn Użytkownik 161,663 pkt
Ja jestem w fandomie SPN, ale Once Upon a Time też oglądałam oczywiście, świetny serial!
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
Nowe zmiany na pewno wyjdą wszystkim na dobre :D
+6 głosów
Lip 24, 2017
olotka Użytkownik 35,745 pkt
Spnfamily tak długo i mocno kocha ten serial, że wcześniej czy później nasza miłość dojdzie do głosu. Poza tym mamy za sobą Niebo i Piekło ;)
+6 głosów
Lip 24, 2017
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Nasze piekielne ogary kiedy będzie trzeba też dojdą do głosu xD
Owlie Użytkownik 34,161 pkt
I czyściec
Fitz Użytkownik 3,550 pkt
Violetta wysoko! Cieszymy się! :)
+6 głosów
Lip 24, 2017
xvmbbh Użytkownik 49,724 pkt
Gratulacje od Oncers ❤
Melwyn Użytkownik 161,663 pkt
Muszę przyznać, że Supernatural ma dużo łatwiej niż niektóre seriale, mamy duży i stary fandom. Nie jest do końca aktywny, bo boom na serial skończył sie już pare lat temu, ale dalej mamy wiernych fanów. Mamy też wiele sezonów i wiele wątków do odkopania, 264 odcinki, wielka rodzina, ogromne uniwersum bez granic. Mamy o czym pisać i nad czym pracować.
+6 głosów
Lip 24, 2017
olotka Użytkownik 35,745 pkt
Tak, a jeśli byłaby jakaś bitwa na fanfiki czy fanarty,  to mamy naprawdę czym się pochwalić! Ja w fandomie jestem od 2013 roku, ale znam osoby, które są od 2010 :D
Żaba1525 Użytkownik 38 pkt
Jestem tu nowa
Ale już wiem że Supernatural się nie podda
+5 głosów
Lip 24, 2017
Owlie Użytkownik 34,161 pkt
O kurcze faktycznie xd.
Wloszka Użytkownik 176,508 pkt
Po Tym, co zrobiliscie dzis rano z punktami to juz przegiecie na maksa. a dopiero co bylo cieszenie sie jak szybko portal Fandoms rosnie i dziekowanie za wspolprace.wydaje sie mi ze niedlugo bedzie tedecja spadkowa. jestem o wrecz przekonana.
no nic. Pan Piotr i ekipa postanowili grac nie fair i jest nam z tego powodu bardzo przykro.
podejmiemy odpowiednie kroki o poinformowaniu wlasciwych osob co tutaj sie wyprawia. Miedzy innymi sponsora calej bitwy.
Otoz mamy rowniez dowody nieuczciwej wspolpracy nie tylko wzgledem Naszej grupy a innych grup tez.
Miego dnia wszystkim.
+5 głosów
Lip 24, 2017
Przyczajona Kuna Użytkownik 273,229 pkt
A kto jest w rankingu ogólnym na pierwszym miejscu? Podpowiem: nie wy.
Owlie Użytkownik 34,161 pkt
Prawda jest taka , że nie ważne kto wygra. NAJBARDZIEJ BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ O WSPANIAŁYM STULECIU. Gratulacje. Tu wam się udało , nie wiem tylko czy wyjdziecie z tym na plus.
+5 głosów
Lip 24, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
nie wyjdziemy na plus ale to nas JUŻ zupełnie ale to zupełnie nie obchodzi, Niedługo inni się przekonają co to za gra,
n_sliwinska Użytkownik 1,395 pkt
O kurcze... Przez cały tydzień żyłam z nadzieją, że setce uda się utrzymać pierwsze miejsce, a Violetta straci kilka punktów, aj.. Ale to nie koniec! Jeszcze pokażemy na co nas stać i w przyszłym tygodniu ranking dla nas będzie na pewno o wiele lepszy!
+5 głosów
Lip 24, 2017
Wendigo Użytkownik 22 pkt
Jestem bardzo dumna z #SPNFamily! To tylko pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych!
I wcale nie chodzi tu o pakty z Crowleyem... :D
+4 głosów
Lip 24, 2017
Owlie Użytkownik 34,161 pkt
W końcu jesteśmy rodziną
SusanSultan Użytkownik 390 pkt
Ja mam nadzieję, że Wspaniałe Stulecie powróci na zasłużone I miejsce <3 A w oczekiwaniu na poprawę wyniku biegnę na wtt by czytać ff na temat ws i wsk :D
+4 głosów
Lip 24, 2017
pattiekaminska Użytkownik 978,294 pkt
Famous in love zaskakuje wszystkich
+3 głosów
Lip 24, 2017
Martyna Wajer Użytkownik 141,412 pkt
Gratuluję oncers i oczywiście vlovers za tak wysokie miejsce w rankingu! gratuluję też innym fandomom, szczególnie supernatural - poszli w górę xD Mam nadzieję , że lunistas dobrze pójdzie w bitwie w piątek <3
+3 głosów
Lip 24, 2017
Owlie Użytkownik 34,161 pkt
Dziękujemy bardzo :3
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
Martwi mnie ten ranking.... =-O
+3 głosów
Lip 25, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
nie ma powodu.
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
No to dobrze... ;-) :-)
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
Tu jest jak u Pana Boga, Ostatni będą pierwszymi. Ci co na początku wlekli się w ogonie.
Famous in Liwe miał  6085 punktów a obecnie ma 77900. Ponad 10 krotne przebicie. NA 31 uczestników To są chyba KOSMICI.
Niestety Violetta już nie będzie  na pierwszym miejscu chociaż się starali .Musieliby mieć 218 tysięcy.
A Once 300  tysięcy punktów.
Co za gra ! Co za gra?!!!!
Kosmiczna i nie z tego świata.
+3 głosów
Lip 28, 2017
Owlie Użytkownik 34,161 pkt
To ,,nie z tego świata'' wyszło przypadkiem czy specjalnie tak napisane , bo ciekawość mnie zżera ?.
kacper0623 Użytkownik 301,542 pkt
Mania, *FAMOUS IN LOVE !!!
A nie jakieś livy cuda wianki dziwy :o
Klaudiusz Kebadiusz Użytkownik 61,633 pkt
Ooooł SKAM spada. Ale w tym tygodniu nadrobimy i pokażemy siłe chociaż nie mamy wsparcia! MOze uda nam sie wbić na podium!
+2 głosów
Lip 24, 2017
Roxanne_ Użytkownik 37,622 pkt
Gratuluję wszystkim!
+2 głosów
Lip 24, 2017
Ola.Tinista Użytkownik 74,185 pkt
Violetta i OUAT superrr <3
+2 głosów
Lip 24, 2017
JULCIAKK Użytkownik 12 pkt
SPN Family pokazało co potrafi
+2 głosów
Lip 25, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
liczebność      Wspaniałe Stulecie i dłuuugo ,długo nic
Aktywność fandomów, czyli     Wspaniałe Stulecie i długo nic
Zasięg fandomów,     Wspaniaqłe Stulecie i długo nikt

Punkty w bitwie WS 3 miejsce
skuteczność 4
i jakimś cudem to daje 3 miejsce

1 miejsce + 1 miejsce + 1 miejsce + 3 miejsce + 4 miejsce = 10 podzielić na 5 pozycji to wychodzi 2 miejsce
+1 głos
Lip 29, 2017
kacper0623 Użytkownik 301,542 pkt
...
Heartbreaker Użytkownik 133,922 pkt
Brawa dla V-lovers
0 głosów
Lip 25, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
3962 osób na stronie
11 Użytkowników oraz 3951 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 29913 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. 110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób