Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+28 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Jednym słowem - aktywność niemal wszystkich fandomów wzrosła, co poskutkowało bardzo dużą ilością dodatnich tendencji. Mało tego, nowe fandomy gwałtownie uaktywniły się w konkursie, co spowodowało jeszcze większą konkurencyjność niż dotychczas i...nowe roszady w rankingu Bitwy !

Liczebność fandomów - nowe fandomy w natarciu !

Tak najprościej można sklasyfikować ten ranking. Zdecydowanie największe zmiany w tym tygodniu dotyczą fandomu Supernatural , który po piątkowej bitwie bardzo uaktywnił się na stronie i w 2 dni gwałtownie poprawił swoją pozycję, osiągając niemal szczyt całego zestawienia ! Do akcji powrócili też do tej pory wysoko notowani fani Violetty i Wspaniałego Stulecia . Coraz więcej fanów mają też reprezentacje The 100 i Soy Luny, powoli budzą się też Shadowhunters .

Aktywność fandomów, czyli Wspaniałe Stulecie i długo nic

W tym rankingu bezwzględnie na topie jest fandom Wspaniałego Stulecia , który nieustannie dystansuje rywali uzyskując wielką przewagę punktową, która w tym tygodniu znów wyniosła zawrotne 50.000 punktów. Fandom zdołał obronić wynik z zeszłego tygodnia, poprawiając go jeszcze o ponad 1300 punktów. Niezły wyczyn, gratulujemy ! Największy wzrosty względem minionego tygodnia osiągnęli natomiast fani Violetty i wspomnianego już Supernatural , a także Famous In Love i Once Upon A Time . Największy spadek w tym tygodniu odnotowali fani Soy Luny , tracą też Sprawiedliwi, SKAM, Stranger Things i w tym rankingu - Shadowhunters . Mimo świetnych postów wyniku z zeszłego tygodnia (TOP1) nie obronili The 100 , którym zabrakło ok. 1000 pkt .

Skuteczność fandomów - bez większych zmian w czołówce

Ten element ciężko nadrobić, co wykazuje w/w zestawienie . Wciąż w tej materii królują fani Famous In Love, Once Upon A Time, Violetty oraz Wspaniałego Stulecia . Najgorszy wynik w tej kategorii przypadł dla fanów Pamiętników Wampirów,  a największy spadek zaangażowania dopadł tym razem tych , którzy zbierają dla Sprawiedliwych .

Zasięg fandomów, jeszcze bez tendencji

...bo to przecież pierwszy tydzień, gdy zasięg zaczęliśmy wliczać do Bitwy. Tutaj na topie jest Wspaniałe Stulecie ze 100% przewagą nad Violettą . W tej materii świetnie radzą sobie też fani The 100 oraz... Supernatural , którzy bardzo zaskoczyli nas w tygodniu . Wygląda na to, że ten fandom będzie walczył o podium !

Ranking Fandomów - Tydzień 4 i wynik względem Bitwy Fandomów

Violetta na szczycie, Supernatural na drugim miejscu i Wspaniałe Stulecie na trzecim. Najbardziej zaskakuje druga pozycja, która jest prawdziwym skokiem na głęboką wodę. Oni uprzedzali, że zaskoczą i...dotrzymali słowa ! Spektakularny wynik ! Do swojej wysokiej pozycji wrócili też fani Wspaniałego Stulecia , którzy utrzymali niezwykle wysoką aktywność w serwisie.  Radzą sobie wciąż Once Upon a Time, Riverdale i Famous In Love a spadek zaliczyli The 100 aż o połowę zestawienia.  Nadal spadają wyniki SKAM i Stranger Things . Bez zmian zaangażowanie m.in 13 Reasons Why , na których reaktywację wciąż czekamy :)


Jak w/w wyniki przełożyły się na Bitwę Fandomów III: Seriale od firmy Komputronik ? 

Komputronik Bitwa Fandomów III: Seriale - ranking po 4. Tygodniu zmagań

Po dołączeniu wyników z Bitwy Fandomów piątkowej w Radio Young Stars zestawienie dość znacznie uległo zmianie. Na szczycie Once Upon a Time, Violetta i Wspaniałe Stulecie - tutaj mamy wyraźną rywalizację o podium. Blisko czołówki znajduje się Riverdale , a także coraz mniej aktywne SKAM . Wysoki wynik w Bitwie Fandomów w miniony piątek uchronił fandom Pamiętników Wampirów przed klęską, ale na pewno muszą zwiększyć swoją aktywność, by walczyć o przejście do dalszego etapu akcji. Wielki wzrost zanotowali wspomniani już fani Supernatural, którzy awansowali aż o 18 punktów względem zeszłego tygodnia ! Robi wrażenie - gratulujemy !


Jak zatem wygląda to z podziałem na najważniejsze - GRUPY ?

Komputronik Bitwa Fandomów III: Seriale - ranking po 4. tygodniu zmagań z podziałem na Grupy Eliminacyjne

W grupie A na szczycie Violetta . Bez wzrostu aktywność Riverdale ten fandom będzie mógł zapomnieć o zwycięstwie w grupie. Spadająca aktywność SKAM póki co nie wywołuje większych zmian - dobry wynik w programie na żywo zrobił swoje. Sporo natomiast tracą fani 13 Reasons Why , którzy po buncie z powodu trudnych pytań w Bitwie tracą z tygodnia na tydzień i mogą odpaść z grupy , jeśli nic z tym nie zrobią .


W grupie B nadal prowadzą fani Pamiętników Wampirów oraz nieźle aktywni Sherlocka . Famous In Love jednak się nie poddają i walczą o każdy punkt, co skutkuje coraz lepszą pozycją w grupie. Stranger Things mocno zagrożone. Albo teraz, albo nigdy !


W grupie C rywalizują Once Upon A Time oraz Wspaniałe Stulecie . Ci pierwsi radzą sobie obecnie nieco lepiej, ale "Stuleciaki" na pewno nie odpuszczają. W natarciu Supernatural, którzy w końcowym odcinku eliminacji z tak dużym zaangażowaniem mogą realnie zbliżyć się do czołówki !


W grupie D Soy Luna z The 100 idą niemal łeb w łeb i w tym tygodniu żaden fandom nie wykorzystał straty rywala. Shadowhunters wciąz z niewielkim zaangażowaniem, a Teen Wolf , niemal żadnym. Ta grupa najpewniej obudzi się w piątek, ale dłuższe zwlekanie może oznaczać, że do nadrobienia będzie już bardzo dużo.

Fandomy współpracujące otrzymały promocję swoich grup - teraz współpraca z nami ma już obiecane dwustronne korzyści

Jak obiecaliśmy, tak się stało. Gdyby nie współpraca z fandomami w postaci grup na facebooku , portalu Fandoms.pl by nie było, a na pewno nie osiągnąłby takiej popularności jaką ma aktualnie. Obiecaliśmy, że korzyścią ze współpracy będzie crosspromocja, i slowa dotrzymaliśmy. Zgodnie z zapowiedziami, pod postem dotyczącym danego serialu pojawiła się informacja z linkiem odsyłającym do grupy partnerskiej . Informacja ta jest wyraźnie widoczna i z pewnością wpłynie na rozwój grup partnerskich. To nie koniec tego, co zaoferujemy partnerskim grupom, ale na pewno są to już pierwsze konkrety, ktore stały się faktem.


Słowem - zapraszamy do współpracy ! 

100 tysięcy użytkowników miesięcznie !

...a jest po co z nami współpracować. Portal w czasie krótszym niż miesiąc dociera już do 100 tysięcy aktywnych użytkowników miesięcznie ! Jest to niewątpliwie ogromny sukces serwisu , który jednak nie miałby prawa istnienia, gdyby nie współpraca z grupami partnerskimi. Dlatego też zaoferowaliśmy każdej grupie darmową reklamę , podobnie jak grupy partnerskie darmową reklamę oferują nam. To po prostu wymiana barterowa dla grup, które na tego rodzaju akcje nie miałyby szans ani możliwości, gdyby nie nasz projekt. W efekcie skorzystają wszyscy, i o to nam chodziło :)


Dziękujemy za zaufanie i gratulujemy - ten wynik to przede wszystkim WASZ sukces. WASZYCH postów, WASZEGO zaangażowania i WASZYCH fandomów ! My tylko stworzyliśmy miejsce, byście mogli pokazywać innym swoje pasje.


Biorąc pod uwagę, że akcja obecnie jest ograniczona wyłącznie do fandomów serialowych, a planach jest znaczne powiększenie grup współpracujących, serwis naprawdę dobrze rokuje - jesteśmy chyba wszyscy świadkami rodzenia się dużego projektu w polskim internecie !

Zgodnie z ustaleniami wzrosła ilość punktów za tworzenie treści

400 punktów za zaakceptowany post na stronie, do 5000 nagrody za awans na główną i 10000 nagrody za post dnia - te wartości zgodnie z ustaleniami z wczoraj zostały wprowadzone dziś o północy i uwzględniają wszystkie treści z serwisu napisane od 1:00 dnia dzisiejszego.  Uwzględniliśmy też prośbę osób komentujących, aby najlepsze komentarze także były bardziej doceniane . Za najlepszy komentarz dajemy 300 punktów (czyli także 10x więcej niż dotychczas) . Najlepsze komentarze wybierają administratorzy globalni serwisu , którym administratorzy fandomów mogą sugerować dany wybór. Pamiętajcie też, że najlepsze komentarze mogą być zmieniane, gdy uznamy, że ktoś napisał coś ciekawszego, co zasługuje na nagrodę.


Nadal punktowane są oczywiście aktywności typu pisanie komentarzy, ocenianie treści itd. , przy czym ich wartość jest obecnie adekwatna do ilości postów publikowanych w serwisie i nie zaburzają ekonomii projektu.


Jednocześnie informujemy, że będziemy przykładać też uwagę do źródła pisanego posta . Jeśli wykorzystaliście cudzą własność (cudzy tekst, kopia czegoś z internetu itd.) należy o tym napisać na koniec posta. Posty kopiowane (tym samym gdy autor podszywa się pod cudzy tekst) będą z serwisu ukrywane , a jeśli autor będzie nieugięty, ten spotka się z karą w wysokości 5000 punktów za każdy skopiowany tekst.

Co sądzicie o nowym rankingu ? Jak zmiany wpływają na aktywność w serwisie? I jak - jako Wasz fandom zamierzacie sprostać rywalom?

Czekamy na Wasze komentarze ! :)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 3308 punktów za:

Jakość:20Popularność:1929
Podziękowania:19Ocena:140
Wyróżnienia:0Komentarze:1200

Piotr Baranowski Super Administrator
1,929 czytelników Lip 24, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

41 Komentarzy

kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
O rany OUAT na 1-szym miejscu ❤ Gratuluję również V-Lovers, kochani poradziliście sobie świetnie w tym tygodniu. Oraz Lunistas wierzę, że po tej bitwie podskoczycie bardzo wysoko w rankingu. Wierzę w was kochani ❤
+21 głosów
Lip 24, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik zweryfikowany 336,147 punktów 4 19
Dziękujemy za wsparcie
Martyna Matuszak Zarejestrowany użytkownik 3,670 punktów 3
V-lovers i Lunistas dziękują!❤ Gratujule Wam pierwszego miejsca, mam nadzieję, że to utrzymacie, tak jak fandom Violetty i Soy Luny.❤
pattiekaminska Administrator 965,033 punktów 1 3 12
Drogie Panie z Fandomu "Wspaniałe Stulecie".
Nabijanie punktów aktualnie wyszło na jaw, a osoby które pisały posty, a nie siedziały nocami i lajkowały komentarze i posty, zostały nagrodzone wg. nowych stawek. Dlatego nie życzę sobie, aby w stronę tego portalu w którym moja grupa i wiele innych bierze udział, leciały bezczelne komentarze. Wykażcie się dojrzałością, i dajcie się bawić tym młodszym którzy nie robią żadnych problemów o jednego (!!!) czy tam dwa punkty. To Z A B A W A. A wy w waszej rywalizacji o podium zapomniałyście podstaw matematyki, które Piotr musiał wam przypomnieć. Wszystko jest tu obliczane systemowo. A skoro ktoś nie może pogodzić się z porażką, to trudno. Tak czy siak. Gratuluje uzyskanych wyników, jednak wasze zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Bo walczenie o swoje, a bycie bezczelnym to dwie różne rzeczy.
+18 głosów
Lip 24, 2017
Kinga Nosek Użytkownik zweryfikowany 169,221 punktów 1 4 14
Popieram jak najbardziej.
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
drugie miejsce 574 mieli a teraz mają 6306  To jest super gra . Promująca małych lub cwanych.  Bo myśmy nie kalkulowali a grali
+16 głosów
Lip 24, 2017
Gevherhan S. Zarejestrowany użytkownik 931 punktów 2 15
Racja, ktos jest uczciwy to zawsze dostanie po tyłku.... :'(
No One of TheHundred Użytkownik zweryfikowany 96,676 punktów 1 5
O jeny Supernatural pokazało pazur!
The 100, teras nam cos nie poszło, ale następnym razem na pewno będzie lepiej
+15 głosów
Lip 24, 2017
Owlie Zarejestrowany użytkownik 34,161 punktów 2
Zgaduje , że jesteś z fandomu The 100. Chciałam ci podziękować za brak zawiści i zazdrości. Miło się czyta. Powodzenia w dalszej rozgrywce :3
Kaarolajna98 Użytkownik zweryfikowany 24,354 punktów 4
Szacunek jest najważniejszy! Nie ma się co spinać, to powinna być przyjemna, kulturalna i czysta bitwa! Fandom The 100 - damy radę! ♥
Sumienie Użytkownik zweryfikowany 636,586 punktów 2 6 18
Jezuu jak Violetta jest wysoko!
Jestem dumna!
+13 głosów
Lip 24, 2017
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
Widzę, że ktoś tu nie umie pogodzić się z tym, że nie jest na pierwszym miejscu
likaalonso Użytkownik zweryfikowany 217,738 punktów 5 12
Ouat elegancko na pierwszym miejscu, nareszcie!❤ jestem bardzo, ale to bardzo dumna z tego powodu! Nowe zasady - trafione! Teraz nareszcie pisanie postów będzie bardziej doceniane niż ciągle spamowanie lajkami po nocach! Mam nadzieję,  że teraz będzie tylko lepiej.
+13 głosów
Lip 24, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Owlie ,a jak ktoś się podjął jakiegoś zadania to je musi wykonywać ,nie uważasz?
Lexa Croft Użytkownik zweryfikowany 47,381 punktów 7
Setko bierzmy się do roboty. Już w piątek nasza bitwa . Trochę spadliśmy w rankingu, ale to nic do nienadrobienia, damy radę...
+12 głosów
Lip 24, 2017
Kinga Nosek Użytkownik zweryfikowany 169,221 punktów 1 4 14
Brawo OUAT! Jestem szczęśliwa widząc nas tak wysoko, choć sami wiecie, że łatwo nie było, a wczoraj po prostu masakra. Cieszę się, że w miarę możliwości wyszliśmy z tego cało. Jednocześnie chcę pogratulować wspaniałego wyniku Violettcie! A w Lunistas wierzę z całych sił, że wrócą do gry ze zdwojoną mocą i jeszcze pokażą nam wszystkim. ♥
+12 głosów
Lip 24, 2017
Martyna Matuszak Zarejestrowany użytkownik 3,670 punktów 3
Dziękujemy za wiarę!❤ W was też wierzymy, dajcie czadu!❤
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
pierwsze miejsce to samo mieli 13 000 a mają 21 000

MY MAMY 76 tysięcy i pilnowaliśmy by nie mieć więcej bo ci z pierwszego jak na przyszłość podwoją punkty to my będziemy ZNOWU musieli mieć 152 tysiące Paranoja i nic więcej
+12 głosów
Lip 24, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Gratuluję tym co im się udało nazbierać więcej ale tylko tyle. Nie zwycięstwa bo zwyciężcami jesteśmy MY
+12 głosów
Lip 24, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Kacper,ja nie muszę udawać świętą. Ciekawe co powiesz w tym tygodniu. Napracowaliście się a tu WAM czarny koń wyskoczy co miał mało i przebił siebie 10 krotnie, Musielibyście uzbierać jakieś 400 tysięcy punktów .Powodzenia , Jeszcze macie czas
jestem_pegazem Użytkownik zweryfikowany 49,569 punktów 1 12
The 100 zaliczyło mały spadek, ale to nas nie powstrzyma tylko zmotywuje do jeszcze większej pracy!
+10 głosów
Lip 24, 2017
Olga Winchester Użytkownik zweryfikowany 316,877 punktów 2 7
Brawo SPNFamily! Ciśniemy dalej!
+10 głosów
Lip 24, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Fajnie . Fory dla najsłabszych. Dzieci grają z dorosłymi ?
+10 głosów
Lip 24, 2017
Wloszka Zarejestrowany użytkownik 176,510 punktów 3 77
na to wyglada
Natalia Gacia Użytkownik zweryfikowany 26,423 punktów 5
Drodzy członkowie fandomu "Wspaniałe Stulecie", bardzo mi przykro z powodu słów, jakie kierujecie w stronę innych fandomów. Bardzo mi przykro, że sądzicie, iż tylko Wy tutaj się staracie. Ale jak widać, nie tylko. Bardzo mi przykro, że sądzicie, iż Waszymi konkurentami są same dzieci, które są niedojrzałe i dla niektórych nie powinny mieć prawa głosu. Piszecie cały czas, że jesteście najlepsi i wygracie tak czy siak. Nadmierna pewność siebie potrafi zgubić. Pamiętajcie, że karma wraca do tych, którzy życzą innym źle. To miała być zdrowa rywalizacja, jednak jak widać niektórzy nie potrafią się dobrze bawić, tylko muszą brać wszystko na serio. Tak czy siak, życzę wszystkim fandomom jak najlepiej, zbierania wielu punktów i powodzenia
+10 głosów
Lip 24, 2017
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
Nie jest wiadomo który fandom wygra. W bitwie fandomów muzycznych odpadły bardzo szybko fandomy, które były pewniakami do finały. Nigdy nie wiadomo czy w pewnym momencie OUAT nie podwinie się noga. Naprawde nie wiadomo który fandom wejdzie do finały. To wszystko w każdej chwili może się zmienić. Weźmy pod uwagę inne fandomy które zaczęły się starać. nic nie jest do końca pewne. WS weźcie to pod uwagę.
olotka Zarejestrowany użytkownik 35,745 punktów 1 5
Po prostu spnfamily robi swoje, ale nie atakujemy i nie krytykujemy innych fandomów i liczymy na taką samą życzliwość w naszą stronę. Gra dopiero się zaczęła na dobre, dlaczego ktokolwiek zakładał, że wszystko jest przesądzone?
+9 głosów
Lip 24, 2017
Owlie Zarejestrowany użytkownik 34,161 punktów 2
Miała być zasłona ? To była. Mieliśmy wyskoczyć? To skaczemy i to w dodatku całkiem wysoko.
+8 głosów
Lip 24, 2017
EvilRegal_77 Zarejestrowany użytkownik 161,214 punktów 3 8
Jestem mega zadowolona z ONCERS! ❤️
+8 głosów
Lip 24, 2017
misiakyo Zarejestrowany użytkownik 21,871 punktów 1 4
brawo Oncers <3 lecimy z tematem.
+8 głosów
Lip 24, 2017
D. Zarejestrowany użytkownik -12,950 punktów 3 81
Nawet nie wiem co napisać....dziwne to wszystko...czy to oznacza, że należy mniej się starać???
+8 głosów
Lip 24, 2017
Turna Zarejestrowany użytkownik 1,482 punktów 2 2 89
Z tego wynika, że im mniej się starasz otrzymuje bonusy w postaci punktów , smutne to
D. Zarejestrowany użytkownik -12,950 punktów 3 81
Odechciało mi się starać, bo naprawdę od tych 4 tygodni daję z siebie wszystko
julka_hej1 Zarejestrowany użytkownik 7,581 punktów 2
Gratulacje dla wszystkich! THE 100 jeszcze pokaże na co Nas stać!
+8 głosów
Lip 24, 2017
eriko_os Zarejestrowany użytkownik 150 punktów 2
Patrzę na te wyniki...i jestem dumny. Supernatural rośnie w siłę
+7 głosów
Lip 24, 2017
Melwyn Użytkownik zweryfikowany 161,663 punktów 1 3
Ja jestem w fandomie SPN, ale Once Upon a Time też oglądałam oczywiście, świetny serial!
MalenaRatnerPL Użytkownik zweryfikowany 336,147 punktów 4 19
Nowe zmiany na pewno wyjdą wszystkim na dobre
+6 głosów
Lip 24, 2017
olotka Zarejestrowany użytkownik 35,745 punktów 1 5
Spnfamily tak długo i mocno kocha ten serial, że wcześniej czy później nasza miłość dojdzie do głosu. Poza tym mamy za sobą Niebo i Piekło ;)
+6 głosów
Lip 24, 2017
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
Nasze piekielne ogary kiedy będzie trzeba też dojdą do głosu xD
Owlie Zarejestrowany użytkownik 34,161 punktów 2
I czyściec
Fitz Zarejestrowany użytkownik 3,550 punktów 1
Violetta wysoko! Cieszymy się!
+6 głosów
Lip 24, 2017
xvmbbh Zarejestrowany użytkownik 49,681 punktów 5
Gratulacje od Oncers ❤
Melwyn Użytkownik zweryfikowany 161,663 punktów 1 3
Muszę przyznać, że Supernatural ma dużo łatwiej niż niektóre seriale, mamy duży i stary fandom. Nie jest do końca aktywny, bo boom na serial skończył sie już pare lat temu, ale dalej mamy wiernych fanów. Mamy też wiele sezonów i wiele wątków do odkopania, 264 odcinki, wielka rodzina, ogromne uniwersum bez granic. Mamy o czym pisać i nad czym pracować.
+6 głosów
Lip 24, 2017
olotka Zarejestrowany użytkownik 35,745 punktów 1 5
Tak, a jeśli byłaby jakaś bitwa na fanfiki czy fanarty,  to mamy naprawdę czym się pochwalić! Ja w fandomie jestem od 2013 roku, ale znam osoby, które są od 2010
Żaba1525 Zarejestrowany użytkownik 38 punktów
Jestem tu nowa
Ale już wiem że Supernatural się nie podda
+5 głosów
Lip 24, 2017
Owlie Zarejestrowany użytkownik 34,161 punktów 2
O kurcze faktycznie xd.
Wloszka Zarejestrowany użytkownik 176,510 punktów 3 77
Po Tym, co zrobiliscie dzis rano z punktami to juz przegiecie na maksa. a dopiero co bylo cieszenie sie jak szybko portal Fandoms rosnie i dziekowanie za wspolprace.wydaje sie mi ze niedlugo bedzie tedecja spadkowa. jestem o wrecz przekonana.
no nic. Pan Piotr i ekipa postanowili grac nie fair i jest nam z tego powodu bardzo przykro.
podejmiemy odpowiednie kroki o poinformowaniu wlasciwych osob co tutaj sie wyprawia. Miedzy innymi sponsora calej bitwy.
Otoz mamy rowniez dowody nieuczciwej wspolpracy nie tylko wzgledem Naszej grupy a innych grup tez.
Miego dnia wszystkim.
+5 głosów
Lip 24, 2017
Przyczajona Kuna Użytkownik zweryfikowany 262,102 punktów 1 6
A kto jest w rankingu ogólnym na pierwszym miejscu? Podpowiem: nie wy.
Owlie Zarejestrowany użytkownik 34,161 punktów 2
Prawda jest taka , że nie ważne kto wygra. NAJBARDZIEJ BĘDZIEMY PAMIĘTAĆ O WSPANIAŁYM STULECIU. Gratulacje. Tu wam się udało , nie wiem tylko czy wyjdziecie z tym na plus.
+5 głosów
Lip 24, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
nie wyjdziemy na plus ale to nas JUŻ zupełnie ale to zupełnie nie obchodzi, Niedługo inni się przekonają co to za gra,
n_sliwinska Zarejestrowany użytkownik 1,395 punktów 1
O kurcze... Przez cały tydzień żyłam z nadzieją, że setce uda się utrzymać pierwsze miejsce, a Violetta straci kilka punktów, aj.. Ale to nie koniec! Jeszcze pokażemy na co nas stać i w przyszłym tygodniu ranking dla nas będzie na pewno o wiele lepszy!
+5 głosów
Lip 24, 2017
Wendigo Zarejestrowany użytkownik 22 punktów 1
Jestem bardzo dumna z #SPNFamily! To tylko pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych!
I wcale nie chodzi tu o pakty z Crowleyem...
+4 głosów
Lip 24, 2017
Owlie Zarejestrowany użytkownik 34,161 punktów 2
W końcu jesteśmy rodziną
SusanSultan Zarejestrowany użytkownik 390 punktów 4
Ja mam nadzieję, że Wspaniałe Stulecie powróci na zasłużone I miejsce <3 A w oczekiwaniu na poprawę wyniku biegnę na wtt by czytać ff na temat ws i wsk
+4 głosów
Lip 24, 2017
pattiekaminska Administrator 965,033 punktów 1 3 12
Famous in love zaskakuje wszystkich
+3 głosów
Lip 24, 2017
Martyna Wajer Użytkownik zweryfikowany 140,965 punktów 2 7
Gratuluję oncers i oczywiście vlovers za tak wysokie miejsce w rankingu! gratuluję też innym fandomom, szczególnie supernatural - poszli w górę xD Mam nadzieję , że lunistas dobrze pójdzie w bitwie w piątek <3
+3 głosów
Lip 24, 2017
Owlie Zarejestrowany użytkownik 34,161 punktów 2
Dziękujemy bardzo :3
Gevherhan S. Zarejestrowany użytkownik 931 punktów 2 15
Martwi mnie ten ranking.... =-O
+3 głosów
Lip 25, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
nie ma powodu.
Gevherhan S. Zarejestrowany użytkownik 931 punktów 2 15
No to dobrze... ;-) :-)
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Tu jest jak u Pana Boga, Ostatni będą pierwszymi. Ci co na początku wlekli się w ogonie.
Famous in Liwe miał  6085 punktów a obecnie ma 77900. Ponad 10 krotne przebicie. NA 31 uczestników To są chyba KOSMICI.
Niestety Violetta już nie będzie  na pierwszym miejscu chociaż się starali .Musieliby mieć 218 tysięcy.
A Once 300  tysięcy punktów.
Co za gra ! Co za gra?!!!!
Kosmiczna i nie z tego świata.
+3 głosów
Lip 28, 2017
Owlie Zarejestrowany użytkownik 34,161 punktów 2
To ,,nie z tego świata'' wyszło przypadkiem czy specjalnie tak napisane , bo ciekawość mnie zżera ?.
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
Mania, *FAMOUS IN LOVE !!!
A nie jakieś livy cuda wianki dziwy
Klaudiusz Kebadiusz Użytkownik zweryfikowany 60,768 punktów 3 10
Ooooł SKAM spada. Ale w tym tygodniu nadrobimy i pokażemy siłe chociaż nie mamy wsparcia! MOze uda nam sie wbić na podium!
+2 głosów
Lip 24, 2017
Roxanne_ Zarejestrowany użytkownik 37,616 punktów 1 5
Gratuluję wszystkim!
+2 głosów
Lip 24, 2017
Ola.Tinista Użytkownik zweryfikowany 74,147 punktów 2 6
Violetta i OUAT superrr <3
+2 głosów
Lip 24, 2017
JULCIAKK Zarejestrowany użytkownik 12 punktów 1
SPN Family pokazało co potrafi
+2 głosów
Lip 25, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
liczebność      Wspaniałe Stulecie i dłuuugo ,długo nic
Aktywność fandomów, czyli     Wspaniałe Stulecie i długo nic
Zasięg fandomów,     Wspaniaqłe Stulecie i długo nikt

Punkty w bitwie WS 3 miejsce
skuteczność 4
i jakimś cudem to daje 3 miejsce

1 miejsce + 1 miejsce + 1 miejsce + 3 miejsce + 4 miejsce = 10 podzielić na 5 pozycji to wychodzi 2 miejsce
+1 głos
Lip 29, 2017
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
...
Heartbreaker Użytkownik zweryfikowany 117,614 punktów 1 5 11
Brawa dla V-lovers
0 głosów
Lip 25, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
123 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 123 Gości
Dziś posty czytano : 24073 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

 1. Paulina Korejke 3
  31948 punktów
 2. Heartbreaker
  15823 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3610 punktów
 5. JakubWichowski
  1182 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66498 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42716 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5944 punktów
Kontakt Post