NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+20 głosów
(postid: 281088) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Uwaga: To może Was uzależnić . Jeśli łykniecie bakcyla, to oderwanie sie może przyjść Wam z dużą trudnością. Wyzwania niesamowicie wkręcają i sprawiają, że post to dopiero początek . Co więcej, każdy post może posłużyć za powód do wyzwania . Parę dni temu wprowadziliśmy wielką aktualizację tej funkcji, która bezwzględnie sprawia, że Fandoms będzie teraz jeszcze lepszym i CIEKAWSZYM serwisem ! Koniecznie przeczytajcie :)

Wyzwanie - o co tak naprawdę chodzi ?

Wyzwania to najprościej mówiąc zadania do postów tworzone przez Użytkowników serwisu. Powyższy przykład najprościej pokazuje jak można wykorzystać tę funkcję. Ktoś z użytkowników napisał post o latach 80-tych . Standardowo, po przeczytaniu i skomentowaniu - straciłby swoją "siłę" ... aż do teraz. Sprawa nabiera zupełnie nowych obrotów, gdy ktoś daje do takiego posta Wyzwanie. "Poleć utwór pochodzący z lat 80-tych . Uzasadnij swój wybór" . Zadanie nawiązuje do posta zdecydowanie, ale stawia Wam - użytkownikom - wyzwanie. Teraz nie tylko komentujecie treść posta, ale przede wszystkim wykonujecie zadanie, które dostaliście od użytkownika , oczywiście - poprzez komentowanie posta. No i teraz najlepsze - to autor wyzwania wybiera zwycięzcę - w tym wypadku, darując aż 7000 punktów dla zwycięzcy wyzwania. W takiej sytuacji na pewno warto zwrócić uwagę na ten post, nawet jeśli aż tak Was na pierwszy rzut oka nie zainteresował... 7000 punktów jednak piechotą nie chodzi, prawda? ...A nuż autorowi spodoba się właśnie Twój wybór i da Tobie tą premię ? 


To tylko przykład ... jeden z bardzo wielu. Tak wielu, ile postów mamy w serwisie . A że jest ich dziennie kilkadziesiąt ... a będzie tylko więcej (gdy pojawią się nowe fandomy i ich typy - wyobraźcie sobie co wtedy zacznie się dziać !) ... to portal właśnie zyskał niekończące się źródlo konkursów , które są całkowicie uzależnione od Was i w których - naprawdę Wy rządzicie ! 


Dodamy też, że możecie dawać wyzwania do postów ...w nieskończoność . Tym samym mogą być one wówczas niemal wiecznie żywe . Napisałeś coś ciekawego? Użytkownicy mogą zacząć polować na Wyzwanie w Twoim poście ... podkręcając Ci licznik wyświetleń, komentarzy... i tym samym dając Ci coraz więcej punktów. Nieźle, co ? Sprawdźmy jak ustanowić wyzwanie ! 

Najważniejsze teraz: dawanie wyzwań jest niezwykle proste. Tak, Ty też NA PEWNO będziesz potrafił(a) to zrobić !

Gdy jakiś post nie ma jeszcze ustanowionego wyzwania , możesz to zrobić w każdej chwili. Do dowolnego posta w serwisie . Kiedy tylko chcesz ! Wystarczy kliknąć w przycisk wyzwanie nad sekcją komentarzy do posta. Prawda, że banalne ? Sprawdźmy co dzieje się dalej .

Ogłoś wyzwanie Użytkownikom - zainwestuj w post i swój pomysł !

Po kliknięciu w przycisk Wyzwanie pojawi się formularz, który jest bardzo prosty do wypełnienia . Ot, wybieracie ilość punktów , którą chcecie zainwestować w wyzwanie i tym samym nagrodę, którą zaoferujecie zwycięzcy Waszego Wyzwania oraz to, co drastycznie zmieniło tę funkcję - opis wyzwania (wcześniej można było wybierać tylko z kilku przygotowanych z góry, co znacznie ograniczało tę funkcję) . To właśnie w opisie krótko i na temat charakteryzujecie czego oczekujecie od użytkowników w komentarzach do posta oraz za co chcecie ich nagrodzić (kreatywność? szybkość? pomysł? merytorykę? sonda w komentarzach? możliwości zależą tylko od Was!) . 


To naprawdę wszystko ! Kliknij teraz w Rozpocznij wyzwanie i... gotowe !

Liczba punktów zainwestowanych zniknie z Twojego konta oraz fandomów, dla których zbierasz punkty - miej to na uwadze !

... jednak to, ile możesz zyskać w zamian to zwykle znacznie więcej . Wyzwanie może spowodować, że Twój post np. wpadnie na główną albo post dnia, bo zwyczajnie będziemy chcieli je wypromować. Możesz też otrzymać od adminów bonus , jeśli uznamy, że Twoje wyzwanie wpłynęło na zainteresowanie postem / serwisem. ... i w efekcie odzyskasz część zainwestowanych punktów. Ale to, co najważniejsze, to fakt, że dajesz użytkownikom zabawę jedyną w swoim rodzaju , w którym naprawdę wygrywa jakość i co jeszcze lepsze - dostaniesz w zamian dokładnie to, czego oczekujesz bo to od Ciebie zależy kto dostanie nagrodę !


Jest tylko jedna zasada - nie możesz nagrodzić samego siebie . Możesz nagrodzić inną osobę z Twojego fandomu albo... rywala. Nie wiesz przecież kto dla kogo zbiera . Oceniaj uczciwie, gdyż użytkownicy z pewnością bedą pamiętać , jeśli oceniasz nie fair i zwyczajnie przestaną się udzielać w Twoich wyzwaniach !

Wyzwania drastycznie zwiększają widoczność Twoich postów !

W który post klikniesz w takiej sytuacji? Jeśli cokolwiek wiesz o Artystach YS, z pewnością najpierw w post na górze, bo to właśnie w nim jest Wyzwanie za 700 punktów. Całkiem ciekawe swoją drogą. Co sądzicie? A może chcesz wiedzieć co sądzą inni? Jedno jest pewne - w komentarzach na pewno właśnie o tym przeczytasz . Użytkownicy tutaj treścią walczą o punkty - efekt może Cię zaskoczyć, bo zainteresowanie postami z wyzwaniami jest tak duże, że użytkownicy piszą naprawdę rozbudowane, niesamowicie merytoryczne komentarze, których zwyczajnie na próżno szukać w jakimkolwiek portalu internetowym na tak masową skalę zajmującym się tematem !

Wszystkie wyzwania znajdziesz w jednym miejscu !

Jeśli chcesz pobawić się w Wyzwania i spróbować zgarnąć dużo punktów po prostu kliknij w Wyzwania na górze strony. TADAM! Twoim oczom ukaże się specjalna podstrona z wszystkimi aktualnymi wyzwaniami w serwisie ! Uważaj, może rozboleć Cię głowa od ogromnej ilości zadań od użytkowników . Co więcej, są one naprawdę ciekawe i stanowią prawdziwe wyzwanie ! Nie tylko z nazwy ;) 


Pamiętasz, jak pisaliśmy, że Wyzwanie stanowi gwarantowaną reklamę Twojego posta ? Oto kolejny dowód - Twój post automatycznie trafi do sekcji Wyzwania , bez względu na to kiedy go napisałeś(-łaś) , bo Wyzwania segregowane są wg czasu zakończenia lub stawki, ile pozwalają wygrać punktów . Posty wiecznie żywe a Twoja praca doceniana przez wiele dni i jeszcze dłużej? Teraz naprawdę jest to możliwe ! W dodatku każdy może zainwestować w Twój post . 


Wyzwania niewątpliwie doceniają autorów piszących długie, atrakcyjne treści . Rozbudowane posty mogą być bowiem realną podstawą do stworzenia wielu, różnych wyzwań . W efekcie Twój post może pozostać żywy znacznie dłużej, niż krótsze, bardziej zwięzłe treści !

Kilka istotnych zasad Wyzwań

Musisz wiedzieć, że w serwisie obowiązuje kilka istotnych zasad w sprawie wyzwań . Prześledźmy każdą z nich, by wszystko było jasne:

- każde wyzwanie trwa aktualnie 3 pełne doby . Być może ten czas ulegnie kiedyś skróceniu/wydłużeniu. W tym momencie, są to 3 dni . ... ale po 2 pełnych dobach od ogłoszenia wyzwania możesz już wybrać jego zwycięzcę . Wówczas wystarczy kliknąć przycisk zwycięzca w Wyzwaniu i... gotowe ! Autor zostanie oznaczony jako nagrodzony na liście komentarzy oraz otrzyma ustaloną przez Ciebie liczbę punktów na swoje konto. Gotowe ! Można tworzyć następne wyzwania ?

- w sumie nie musisz czekać. Możesz stworzyć jednocześnie 10 wyzwań . Gdy zakończy się choć jedno z nich, możesz tworzyć kolejne. Ogrom zabawy !

- a jeśli nie zdążysz wybrać zwycięzcy w którymś z nich? Nic nie szkodzi - wyzwanie zostanie rozwiązane automatycznie, jeśli ktoś z użytkowników dostanie ocenę minimum +10 do komentarza (50% Twojej nagrody), lub gdy zostanie do niego przyporządkowany status najlepszego komentarza (80% Twojej nagrody) . Ale oczywiście, znacznie lepiej byś to Ty wybrał(a) zwycięzcę - w końcu to Ty tutaj naprawdę rządzisz !

- wyzwania dawane są przez użytkowników, w tym administrację . Admini bardzo chętnie promują posty poprzez ustanawianie dla nich wysokich wyzwań . Jest to jednocześnie świetna nagroda dla autora posta, bowiem nie dość, że ktoś z jego fandomu może wówczas otrzymać post (szczególnie jeśli jest on napisany w kategorii fandomowej, a nie ogólnej) , to jeszcze gwarantuje autorowi wielką aktywność pod jego pracą . 

- wyzwania nie można zatrzymać .


Na koniec jedna bardzo ważna rzecz - dokładamy możliwie wielkich starań, by wyeliminować wszelkie "ustawki" w serwisie i będziemy sowicie karcić i karać osoby, które będą nam to utrudniać . Jeśli zauważymy, że ktoś wygrał wyzwanie w sposob budzący poważne wątpliwości, nie zawahamy się z przyznaniem kary - dwukrotności wartości wyzwania zarówno dla autora wyzwania jak i jego zwycięzcy . Nie próbujcie z nami igrać , w ostatnim czasie w serwisie stworzyliśmy kilka elementów, które sprawiają, że mamy kontrolę nad tego rodzaju praktykami i w sposob niemal automatyczny jesteśmy w stanie zauważyć tego rodzaju działania ! (podobnie jak nabijanie punktów poprzez seryjne lajkowanie / ocenianie - nie róbcie tego, bo spotka Was kara !) 


Miej Wyzwania pod kontrolą !

W serwisie możesz śmiało z menu użytkownika zalogowanego (kliknij w niebieską ikonkę ustawień w prawym górnym rogu) podejrzeć aktualny stan Twoich wyzwań . Nic Ci nie umknie - możesz stamtąd bez problemu sprawdzić Twoje aktywne wyzwania oraz wszystkie wygrane , które z tytułu wyzwań otrzymaleś(-łaś) . Nic Ci nie umknie i zawsze będziesz na bieżąco ! :)

Niekończąca się zabawa kreatywnością

Wyzwania to niekończąca się zabawa , która sprawia , że napisanie posta to dopiero początek . Serwis tym samym zyskał wielką zaletę i powód, aby napisać post właśnie u nas , a nie u konkurencji. Nigdzie nie znajdziecie takiej rywalizacji na jakość... i pamiętajcie - każda aktywność w serwisie wpływa na Ranking Fandomów względem tego fandomu, który wybraliście sobie w panelu. 


Jeszcze w ten weekend umożliwimy Wam dobieranie fandomu muzycznego i nową rywalizację w tym zakresie o nowe nagrody ! ...a jeśli pojawią się kolejne typy fandomów, treści, wyzwań.... o tak, na Fandoms na pewno nie będziecie się nudzić . Szczególnie od teraz - nie ukrywamy, jesteśmy mega dumni z wyzwań i tego, jak zaczęliście już tę funkcję wykorzystywać (po tym poście pewnie wyzwań będzie jeszcze wiecej ;) ) . Nie musimy chyba mówić, jak Wyzwania mogą namieszać w rankingu .... ;) 


Zabawa na Fandoms przeszła na nowy poziom . Korzystajcie ! Fandoms jest dla Was i tylko dzięki Wam :) My tylko staramy się, byście mieli tu co robić... ;) A to nie koniec nowości, ciąg dalszy nastąpi :D

A co Wy sądzicie o Wyzwaniach? Dajcie znać w komentarzach :)

...a i pewnie jakieś wyzwanie się tu pojawi :D

I jeszcze jedno na koniec - pamiętajcie włączyć sobie powiadomienia o wyzwaniach , żeby żadne Wam nie umknęło tutaj :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1826 punktów za:

Jakość:20Popularność:1385
Wsparcie:1Ocena i wartość ocen:20
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:320
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,192,451 pkt
1,385 czytelników Lip 29, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

32 Komentarzy

Sultan I. Użytkownik 43,273 pkt
Bardzo dobrze przemyślana sprawa ;) Szczególnie w story, gdzi można nagrodzić najlepszą odpowiedź ;)
+7 głosów
Lip 29, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 pkt
fajny pomysl!! ja tam lubie szastac punktami to fajna zabawa.
+7 głosów
Lip 29, 2017
Waleczny P. Użytkownik 88,546 pkt
Zdecydowanie wyzwania to jeden z lepszych pomysłów na fandoms. Dzięki temu posty są cenione za jakośc, nie za ilość.
+7 głosów
Lip 29, 2017
Mad Użytkownik 378,659 pkt
Wyzwania to napewno bardzo dobra opcja dla tych, którzy nie przepadają za dodawaniem (lub po prostu nie umieją) dodawać postów na portal. Fajnie, że ktoś kto naprawdę stara się nad swoim komentarzem, piszę na temat może zostać doceniony, a autor posta może uzyskać sporą aktywnosć i wywołać dyskusję pod nim:} Jak sla mnie mega sprawa — dobra robota x
+4 głosów
Lip 29, 2017
Wiktoria Niedzielak Użytkownik 60,704 pkt
Strasznie podoba mi się ta opcja! Teraz dokładnie można opisać w dwóch zdaniach za co nagradzany zwycięzcę i sprecyzować czego dokładnie oczekujemy w komentarzach! Każdy może wykazać się jeszcze większą kreatywnością i aaa to jest super! :D
+4 głosów
Lip 29, 2017
Kami Użytkownik 63,182 pkt
Wydaje mi się, ze tego właśnie ludzie potrzebują! Taka forma z jednej strony rywalizacji, a z drugiej po prostu wyrażenie własnego zdania. Super, ze portal tak się rozwija i, ze wszystko idzie w dobrą stronę! ❤️
+4 głosów
Lip 29, 2017
SusanSultan Użytkownik 390 pkt
Wyzwania są świetne i na pewno zachęcają do komentowania postów :D
+4 głosów
Lip 30, 2017
mynameisiza Użytkownik 188 pkt
Moim  zdaniem te wyzwania to super  sprawa❣ Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona rozwojem Fandoms i nie ukrywam  że będę spędzała tu teraz więcej  czasu korzystając z wyzwań❤ Dziękuję wam za taką kreatywną opcję❤
+3 głosów
Lip 29, 2017
EvilRegal_77 Użytkownik 161,096 pkt
Wyzwania to świetny pomysł! Teraz tak naprawdę każdy może zdobyć punkty za wyzwanie tym samym pomóc swojemu fandomowi. To właśnie podoba mi się najbardziej, że nawet jakaś "cicha myszka", która boi się wstawić jakikolwiek post może wygrać dzięki skomentowaniu postu na jakiś jej ulubiony temat! Na razie wyzwania świetnie się prezentują, jak to dalej będzie zobaczymy w przyszłości :P
+3 głosów
Lip 30, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
Bardzo przydatna funkcja. Jestem osobą, która lubi mieć wszystko w jednym miejscu. Czekam na więcej takich pozytywnych zmian na fandoms :D
+2 głosów
Lip 29, 2017
Bartosz Holubowski Użytkownik 783 pkt
Sam raz wypróbowałem opcje Wyzwanie i jest to mega opcja. Myślę, że może to serio powiększyć zasięgi, bo wiadomo, że dla dużej ilości użytkowników ważną rolę pełnią punkty, a w takich wyzwaniach można ich zdobyć dosyć sporo! Lubię czasami się w to pobawić i moc wypowiedzieć się, a przy okazji zyskać przy dobrych wiatrach kilka punktów. Byle do przodu!
+2 głosów
Lip 29, 2017
julkaajestem Użytkownik 6,564 pkt
Jest to na pewno super pomysł :D Jestem pewna, że jak ruszy bitwa fandomów muzycznych bedr z tego korzystać <3
+2 głosów
Lip 30, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 13,907 pkt
ooo super sprawa!
Wszystko jest bardzo przemyślane, dopięte na ostatni guzik:)
Można wykazać się bardzo dużą kreatywnością. Mega robota,pozdrawiam:)
+2 głosów
Lip 30, 2017
Nathalie_ Użytkownik 34,020 pkt
To bardzo dobry pomysł! Dobry sposób na zdobywanie punktów, jeśli ktoś nie lubi bądź nie umie dodawać postów
+2 głosów
Lip 30, 2017
Parszewska Użytkownik 44,795 pkt
No no Piter, genialna sprawa, zadziwiasz mnie coraz bardziej
+2 głosów
Lip 30, 2017
ejaroszewicz Użytkownik 8,203 pkt
Super pomysł ! Wyzwanie to coś nowego i napewno wiele osób sie zaangażuje ❤️
+1 głos
Lip 30, 2017
Przyczajona Kuna Użytkownik 273,229 pkt
O Chucku, jestem tam XD
+1 głos
Lip 30, 2017
oliviaxy Użytkownik 47,439 pkt
Uważam, że to super sprawa takie wyzwania do posta :)
+1 głos
Lip 30, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,228 pkt
Podoba mi się ten pomysł. Wyzwania kuszą a raczej nagroda.. Napewno sprobuje swoich sił.. doceniając post autora. Choć i bez wyzwañ doceniam ich pracę
+1 głos
Lip 30, 2017
tempxbrenn Użytkownik 117,675 pkt
Wyzwania są dobre, dzięki temu nagradzana jest jakość treści
+1 głos
Lip 30, 2017
w.andruszkow_ Użytkownik 6,684 pkt
Uważam że ta funkcja to i przełom i ciekawostka. Przełom, ponieważ sądzę, że dzięki wyzwaniom posty faktycznie będą częściej odwiedzane bo jednak dodatkowe punkty bardzo się przydadzą. Post dzięki nim stanie się bardziej rozchwytywany i jeśli ktoś miał wcześniej np. 100 wyświetleń pod postem, po dodaniu wyzwania będzie miał ich nawet kilka razy więcej. Z drugiej strony ciekawostka. Jeśli czytelnik zauważy że post ma wyzwanie i można zgarnąć całkiem atrakcyjną ilość punktów, zaciekawi go to i po prostu wejdzie w post żeby dowiedzieć się czegoś więcej i zapewne po zapoznaniu się z postem i zadaniem, po prostu weźmi udział w wyzwaniu. Sama przyznam że wkrecilam się mega w te wyzwania i mega podoba mi się ta opcja. Mogę wykazać się kreatywnością mojej wypowiedzi jak i moją opinią na różne tematy. Ta  opcja to czad!
+1 głos
Lip 30, 2017
Deni2528 Użytkownik 41,963 pkt
Bardzo mi się podoba ta opcja. Dzięki niej można zdobyć więcej punktów. Można też wyrazić swoją opinię na temat czegoś i zrozumieć innych. Bardzo dobrze, że prowadzili tą opcję!
0 głosów
Lip 30, 2017
beata_b99 Użytkownik 65,528 pkt
Wyzwania to super sprawa. Nawet jak oferowana jest niewielka ilość punktów, to i tak nieźle to motywuje, żeby przemyśleć i napisać jakiś ciekawy komentarz a potem śledzi się wypowiedzi innych użytkowników, żeby sprawdzić, czy ktoś nie napisał czegoś fajniejszego od Ciebie xD Myślę, że wyzywania bardzo przyciągają uwagę, sprawiając tym samym że jest pod postem dużo większa aktywność i można naprawdę z niektórymi podyskutować. Chociaż do tej pory bałam się, że te wyzwania są z góry ustawione i nie warto się wysilać, bo punkty i tak polecą do danej osoby, ale mam nadzieję, że teraz już tak dopracowaliście szczegóły, że wszystko będzie przebiegało uczciwie :D Zapowiada się świetna zabawa!
0 głosów
Lip 30, 2017
Kinga_music Użytkownik 52 pkt
Świetny pomyśł
0 głosów
Lip 30, 2017
Kinga_music Użytkownik 52 pkt
To bardzo dobry pomysł
0 głosów
Lip 30, 2017
Oliwia Łubińska Użytkownik -218 pkt
jest to bardzo ciekawy pomysł, ponieważ w łatwy i fajny sposób można zdobyć dużą sumę punktów dla fandomu który wspieramy, jednocześnie wyrażając swoje zdanie i wykazując się kreatywnością. po wprowadzeniu tej funkcji widać ze strona bardzo szybko rozwija się w dobrą stronę, jest ciekawa i warta zainteresowania. Jest to jeden z najlepszych pomysłów na fandoms.pl który na pewno zachęci użytkowników do dalszego korzystania z niego oraz wciągnie ich w magię wyzwań, gwarantując dobrą zabawę!!
0 głosów
Lip 31, 2017
izax Użytkownik 5,212 pkt
To jedna z lepszych zmian w ostatnim czasie więc bardzo gratuluję pomysłowości Na pewno skorzystam z opcji które dają wyzwania bo jest to dodatkowa szansa na zdobycie punktu dla swojego FANDOMU. Sama też bardzo chętnie będę organizować różnego rodzaju wyzwania także FANDOMS.PL dziękuję za takie urozmaicenie strony i fają zbawę z wyzwaniami
0 głosów
Lip 31, 2017
Zosia966 Użytkownik 106,886 pkt
Moim zdaniem jedna z lepszych opcji na Fandoms. Najważniejsze, że zyskaliśmy nową możliwość zdobywania punktów, bo o to chodzi w całej zabawie, prawda?  Dzięki wyzwaniom zaczęłam się jeszcze bardziej tutaj udzielać. Moim zdaniem są one najlepszą funkcją. Mogę się założyć, że drastycznie one zmienią liczbę aktywnych osób. Ciekawa opcja w szczególności dla ludzi lubiących się wypowiadać na różne tematy. Myślę,  że często będę z tego korzystać w czasie pisania swoich postów. Jestem bardzo wdzięczna za wprowadzenie tej funkcji. Dziękuję ❤
0 głosów
Sie 1, 2017
natalahemmings Użytkownik 1,899 pkt
Wszystko super obmyslone i przedstawione. Pomysl nie byl wprowadzony od tak, a pewnie wiele razy zostal poprawiany. Ciesze sie, ze chcesz to wszystko ulepszac. Wiecej super pomyslow = lepsza stronka. Mam nadzieje, ze to nie koniec
0 głosów
Sie 1, 2017
Nadpobudliwa Julka Użytkownik 17,531 pkt
Genialny pomysł, zachęca ludzi nie tylko do zobaczenia posta, ale również do wdrążenia się głębiej w temat, do tworzenia aktywnego comunity! Świetna sprawa, sposób na podniesienia posta co może być przydatne gdy post porusza ważniejsze sprawy, więc w sumie widzę same plusy!
0 głosów
Sie 1, 2017
naatall.y Użytkownik 2,600 pkt
Wydaje mi sie, że jest to zdecydowanie coś najlepszego! Świetny pomysł, świetna zabawa! Uwielbiam rozpisywać sie na dane tematy a właśnie ta opcja bardzo to umożliwia! Jest wtedy też wieksza aktywność na portalu, ludzie interesują sie, bo nie tylko czytają, ale sami mogłą dać coś od siebie! na prawde mega :)
0 głosów
Sie 1, 2017
Piepiórka Użytkownik 29,065 pkt
Fajna zabawa dla fandomow jak również super sprawa dla rywalizacji między nimi. Wyzwania są od większości twórców postów pomysłowe i przyciągają do zabawy
0 głosów
Sie 1, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
236 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 235 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 14461 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  108 osób
 2. The 100
  106 osób
 3. Bambinos
  96 osób
 4. Bartek Lovers
  96 osób
 5. Ananasy Sylwii
  92 osób
 6. Supiwerki
  56 osób
 7. Arturonators
  49 osób
 8. Shawn Mendes Army
  27 osób
 9. Once Upon A Time
  26 osób
 10. SikorskiSquad
  25 osób
 11. Domisiaki
  25 osób
 12. Pretty Little Liars
  16 osób
 13. Remonators
  11 osób
 14. Kluseczki Olgi
  10 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  9 osób
 16. Famous In Love
  7 osób
 17. Misiaki Sysi
  5 osób
 18. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 19. Dua Lipa
  4 osób
 20. GRY
  3 osób
 21. The Good Place
  3 osób
 22. TALENTY
  1 osób
 23. Life Is Strange
  1 osób
 24. PC
  1 osób
 25. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  268772 punktów
 2. The 100
  32199 punktów
 3. Supiwerki
  26884 punktów
 4. Bartek Lovers
  20526 punktów
 5. Young Stars Festival
  18756 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  14395 punktów
 7. Shawn Mendes Army
  11861 punktów
 8. SERIALE
  11227 punktów
 9. Bambinos
  11099 punktów
 10. Famous In Love
  10874 punktów
 11. Ania, nie Anna
  10147 punktów
 12. Domisiaki
  9770 punktów
 13. Remonators
  9184 punktów
 14. Eurowizja
  9161 punktów
 15. FILMY/SERIALE/TV
  9126 punktów
 16. Once Upon A Time
  8914 punktów
 17. SikorskiSquad
  8256 punktów
 18. YOUNG STARS
  7986 punktów
 19. Pretty Little Liars
  7081 punktów
 20. GWIAZDY YOUNG STARS
  5439 punktów
 21. Dua Lipa
  4626 punktów
 22. KSIĄŻKI
  4409 punktów
 23. Arturonators
  4402 punktów
 24. INNE
  4379 punktów
 25. Progress Armia
  4161 punktów
 26. The Originals
  4059 punktów
 27. Life Is Strange
  4025 punktów
 28. Nintendo
  3622 punktów
 29. 13 Reasons Why
  3564 punktów
 30. Pamiętniki Wampirów
  3076 punktów
 31. K-Pop
  2636 punktów
 32. God Of War
  2416 punktów
 33. Sport
  2135 punktów
 34. Young Stars News
  2111 punktów
 35. Puthinators
  1884 punktów
 36. FILMY
  1718 punktów
 37. Misiaki Sysi
  1703 punktów
 38. MUZYKA
  1578 punktów
 39. GRY
  1196 punktów
 40. Uncharted
  470 punktów
 41. Team Rieger
  462 punktów
 42. Stranger Things
  420 punktów
 43. Kluseczki Olgi
  349 punktów
 44. Arianators
  251 punktów
 45. MMers
  164 punktów
 46. Soy Luna
  157 punktów
 47. YOUTUBE
  151 punktów
 48. Detroit
  145 punktów
 49. LUDZIE
  123 punktów
 50. The Good Place
  84 punktów
 51. R5Family
  74 punktów
 52. Sony Playstation
  74 punktów
 53. Directioners
  66 punktów
 54. 5SOSFam
  51 punktów
 55. Selenators
  47 punktów
 56. Beautilles
  44 punktów
 57. Podróże
  42 punktów
 58. Orlandonators
  26 punktów
 1. Potterheads
  130 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4186 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3619 punktów
 4. Riverdale
  1671 punktów
 5. YOUNG STARS
  1617 punktów
 6. Bartek Lovers
  1091 punktów
 7. Ananasy Sylwii
  864 punktów
 8. Once Upon A Time
  577 punktów
 9. SikorskiSquad
  372 punktów
 10. Domisiaki
  336 punktów
 11. Remonators
  218 punktów
 12. MUZYKA
  144 punktów
 13. Supiwerki
  119 punktów
 14. Arturonators
  92 punktów
 15. Bambinos
  48 punktów
 16. Pretty Little Liars
  39 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 19. INNE
  24 punktów
 20. Dua Lipa
  22 punktów
 21. KSIĄŻKI
  21 punktów
 22. Stranger Things
  21 punktów
 23. GRY
  20 punktów
 24. Young Stars News
  16 punktów
 25. Ania, nie Anna
  14 punktów
 26. Eurowizja
  12 punktów
 27. The Originals
  12 punktów
 28. FILMY
  11 punktów
 29. Nintendo
  11 punktów
 30. Famous In Love
  10 punktów
 31. Sport
  10 punktów
 32. God Of War
  8 punktów
 33. Life Is Strange
  8 punktów
 34. Young Stars Festival
  8 punktów
 35. 13 Reasons Why
  5 punktów
 36. Arianators
  3 punktów
 37. LUDZIE
  2 punktów
 38. Progress Armia
  2 punktów
 39. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2773 punktów
 2. Riverdale
  2470 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1989 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1836 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. The 100
  1196 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post