Fandomy

Zasady akcji Warsaw Comic Con na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+20 głosów

Uwaga: To może Was uzależnić . Jeśli łykniecie bakcyla, to oderwanie sie może przyjść Wam z dużą trudnością. Wyzwania niesamowicie wkręcają i sprawiają, że post to dopiero początek . Co więcej, każdy post może posłużyć za powód do wyzwania . Parę dni temu wprowadziliśmy wielką aktualizację tej funkcji, która bezwzględnie sprawia, że Fandoms będzie teraz jeszcze lepszym i CIEKAWSZYM serwisem ! Koniecznie przeczytajcie :)

Wyzwanie - o co tak naprawdę chodzi ?

Wyzwania to najprościej mówiąc zadania do postów tworzone przez Użytkowników serwisu. Powyższy przykład najprościej pokazuje jak można wykorzystać tę funkcję. Ktoś z użytkowników napisał post o latach 80-tych . Standardowo, po przeczytaniu i skomentowaniu - straciłby swoją "siłę" ... aż do teraz. Sprawa nabiera zupełnie nowych obrotów, gdy ktoś daje do takiego posta Wyzwanie. "Poleć utwór pochodzący z lat 80-tych . Uzasadnij swój wybór" . Zadanie nawiązuje do posta zdecydowanie, ale stawia Wam - użytkownikom - wyzwanie. Teraz nie tylko komentujecie treść posta, ale przede wszystkim wykonujecie zadanie, które dostaliście od użytkownika , oczywiście - poprzez komentowanie posta. No i teraz najlepsze - to autor wyzwania wybiera zwycięzcę - w tym wypadku, darując aż 7000 punktów dla zwycięzcy wyzwania. W takiej sytuacji na pewno warto zwrócić uwagę na ten post, nawet jeśli aż tak Was na pierwszy rzut oka nie zainteresował... 7000 punktów jednak piechotą nie chodzi, prawda? ...A nuż autorowi spodoba się właśnie Twój wybór i da Tobie tą premię ? 


To tylko przykład ... jeden z bardzo wielu. Tak wielu, ile postów mamy w serwisie . A że jest ich dziennie kilkadziesiąt ... a będzie tylko więcej (gdy pojawią się nowe fandomy i ich typy - wyobraźcie sobie co wtedy zacznie się dziać !) ... to portal właśnie zyskał niekończące się źródlo konkursów , które są całkowicie uzależnione od Was i w których - naprawdę Wy rządzicie ! 


Dodamy też, że możecie dawać wyzwania do postów ...w nieskończoność . Tym samym mogą być one wówczas niemal wiecznie żywe . Napisałeś coś ciekawego? Użytkownicy mogą zacząć polować na Wyzwanie w Twoim poście ... podkręcając Ci licznik wyświetleń, komentarzy... i tym samym dając Ci coraz więcej punktów. Nieźle, co ? Sprawdźmy jak ustanowić wyzwanie ! 

Najważniejsze teraz: dawanie wyzwań jest niezwykle proste. Tak, Ty też NA PEWNO będziesz potrafił(a) to zrobić !

Gdy jakiś post nie ma jeszcze ustanowionego wyzwania , możesz to zrobić w każdej chwili. Do dowolnego posta w serwisie . Kiedy tylko chcesz ! Wystarczy kliknąć w przycisk wyzwanie nad sekcją komentarzy do posta. Prawda, że banalne ? Sprawdźmy co dzieje się dalej .

Ogłoś wyzwanie Użytkownikom - zainwestuj w post i swój pomysł !

Po kliknięciu w przycisk Wyzwanie pojawi się formularz, który jest bardzo prosty do wypełnienia . Ot, wybieracie ilość punktów , którą chcecie zainwestować w wyzwanie i tym samym nagrodę, którą zaoferujecie zwycięzcy Waszego Wyzwania oraz to, co drastycznie zmieniło tę funkcję - opis wyzwania (wcześniej można było wybierać tylko z kilku przygotowanych z góry, co znacznie ograniczało tę funkcję) . To właśnie w opisie krótko i na temat charakteryzujecie czego oczekujecie od użytkowników w komentarzach do posta oraz za co chcecie ich nagrodzić (kreatywność? szybkość? pomysł? merytorykę? sonda w komentarzach? możliwości zależą tylko od Was!) . 


To naprawdę wszystko ! Kliknij teraz w Rozpocznij wyzwanie i... gotowe !

Liczba punktów zainwestowanych zniknie z Twojego konta oraz fandomów, dla których zbierasz punkty - miej to na uwadze !

... jednak to, ile możesz zyskać w zamian to zwykle znacznie więcej . Wyzwanie może spowodować, że Twój post np. wpadnie na główną albo post dnia, bo zwyczajnie będziemy chcieli je wypromować. Możesz też otrzymać od adminów bonus , jeśli uznamy, że Twoje wyzwanie wpłynęło na zainteresowanie postem / serwisem. ... i w efekcie odzyskasz część zainwestowanych punktów. Ale to, co najważniejsze, to fakt, że dajesz użytkownikom zabawę jedyną w swoim rodzaju , w którym naprawdę wygrywa jakość i co jeszcze lepsze - dostaniesz w zamian dokładnie to, czego oczekujesz bo to od Ciebie zależy kto dostanie nagrodę !


Jest tylko jedna zasada - nie możesz nagrodzić samego siebie . Możesz nagrodzić inną osobę z Twojego fandomu albo... rywala. Nie wiesz przecież kto dla kogo zbiera . Oceniaj uczciwie, gdyż użytkownicy z pewnością bedą pamiętać , jeśli oceniasz nie fair i zwyczajnie przestaną się udzielać w Twoich wyzwaniach !

Wyzwania drastycznie zwiększają widoczność Twoich postów !

W który post klikniesz w takiej sytuacji? Jeśli cokolwiek wiesz o Artystach YS, z pewnością najpierw w post na górze, bo to właśnie w nim jest Wyzwanie za 700 punktów. Całkiem ciekawe swoją drogą. Co sądzicie? A może chcesz wiedzieć co sądzą inni? Jedno jest pewne - w komentarzach na pewno właśnie o tym przeczytasz . Użytkownicy tutaj treścią walczą o punkty - efekt może Cię zaskoczyć, bo zainteresowanie postami z wyzwaniami jest tak duże, że użytkownicy piszą naprawdę rozbudowane, niesamowicie merytoryczne komentarze, których zwyczajnie na próżno szukać w jakimkolwiek portalu internetowym na tak masową skalę zajmującym się tematem !

Wszystkie wyzwania znajdziesz w jednym miejscu !

Jeśli chcesz pobawić się w Wyzwania i spróbować zgarnąć dużo punktów po prostu kliknij w Wyzwania na górze strony. TADAM! Twoim oczom ukaże się specjalna podstrona z wszystkimi aktualnymi wyzwaniami w serwisie ! Uważaj, może rozboleć Cię głowa od ogromnej ilości zadań od użytkowników . Co więcej, są one naprawdę ciekawe i stanowią prawdziwe wyzwanie ! Nie tylko z nazwy ;) 


Pamiętasz, jak pisaliśmy, że Wyzwanie stanowi gwarantowaną reklamę Twojego posta ? Oto kolejny dowód - Twój post automatycznie trafi do sekcji Wyzwania , bez względu na to kiedy go napisałeś(-łaś) , bo Wyzwania segregowane są wg czasu zakończenia lub stawki, ile pozwalają wygrać punktów . Posty wiecznie żywe a Twoja praca doceniana przez wiele dni i jeszcze dłużej? Teraz naprawdę jest to możliwe ! W dodatku każdy może zainwestować w Twój post . 


Wyzwania niewątpliwie doceniają autorów piszących długie, atrakcyjne treści . Rozbudowane posty mogą być bowiem realną podstawą do stworzenia wielu, różnych wyzwań . W efekcie Twój post może pozostać żywy znacznie dłużej, niż krótsze, bardziej zwięzłe treści !

Kilka istotnych zasad Wyzwań

Musisz wiedzieć, że w serwisie obowiązuje kilka istotnych zasad w sprawie wyzwań . Prześledźmy każdą z nich, by wszystko było jasne:

- każde wyzwanie trwa aktualnie 3 pełne doby . Być może ten czas ulegnie kiedyś skróceniu/wydłużeniu. W tym momencie, są to 3 dni . ... ale po 2 pełnych dobach od ogłoszenia wyzwania możesz już wybrać jego zwycięzcę . Wówczas wystarczy kliknąć przycisk zwycięzca w Wyzwaniu i... gotowe ! Autor zostanie oznaczony jako nagrodzony na liście komentarzy oraz otrzyma ustaloną przez Ciebie liczbę punktów na swoje konto. Gotowe ! Można tworzyć następne wyzwania ?

- w sumie nie musisz czekać. Możesz stworzyć jednocześnie 10 wyzwań . Gdy zakończy się choć jedno z nich, możesz tworzyć kolejne. Ogrom zabawy !

- a jeśli nie zdążysz wybrać zwycięzcy w którymś z nich? Nic nie szkodzi - wyzwanie zostanie rozwiązane automatycznie, jeśli ktoś z użytkowników dostanie ocenę minimum +10 do komentarza (50% Twojej nagrody), lub gdy zostanie do niego przyporządkowany status najlepszego komentarza (80% Twojej nagrody) . Ale oczywiście, znacznie lepiej byś to Ty wybrał(a) zwycięzcę - w końcu to Ty tutaj naprawdę rządzisz !

- wyzwania dawane są przez użytkowników, w tym administrację . Admini bardzo chętnie promują posty poprzez ustanawianie dla nich wysokich wyzwań . Jest to jednocześnie świetna nagroda dla autora posta, bowiem nie dość, że ktoś z jego fandomu może wówczas otrzymać post (szczególnie jeśli jest on napisany w kategorii fandomowej, a nie ogólnej) , to jeszcze gwarantuje autorowi wielką aktywność pod jego pracą . 

- wyzwania nie można zatrzymać .


Na koniec jedna bardzo ważna rzecz - dokładamy możliwie wielkich starań, by wyeliminować wszelkie "ustawki" w serwisie i będziemy sowicie karcić i karać osoby, które będą nam to utrudniać . Jeśli zauważymy, że ktoś wygrał wyzwanie w sposob budzący poważne wątpliwości, nie zawahamy się z przyznaniem kary - dwukrotności wartości wyzwania zarówno dla autora wyzwania jak i jego zwycięzcy . Nie próbujcie z nami igrać , w ostatnim czasie w serwisie stworzyliśmy kilka elementów, które sprawiają, że mamy kontrolę nad tego rodzaju praktykami i w sposob niemal automatyczny jesteśmy w stanie zauważyć tego rodzaju działania ! (podobnie jak nabijanie punktów poprzez seryjne lajkowanie / ocenianie - nie róbcie tego, bo spotka Was kara !) 


Miej Wyzwania pod kontrolą !

W serwisie możesz śmiało z menu użytkownika zalogowanego (kliknij w niebieską ikonkę ustawień w prawym górnym rogu) podejrzeć aktualny stan Twoich wyzwań . Nic Ci nie umknie - możesz stamtąd bez problemu sprawdzić Twoje aktywne wyzwania oraz wszystkie wygrane , które z tytułu wyzwań otrzymaleś(-łaś) . Nic Ci nie umknie i zawsze będziesz na bieżąco ! :)

Niekończąca się zabawa kreatywnością

Wyzwania to niekończąca się zabawa , która sprawia , że napisanie posta to dopiero początek . Serwis tym samym zyskał wielką zaletę i powód, aby napisać post właśnie u nas , a nie u konkurencji. Nigdzie nie znajdziecie takiej rywalizacji na jakość... i pamiętajcie - każda aktywność w serwisie wpływa na Ranking Fandomów względem tego fandomu, który wybraliście sobie w panelu. 


Jeszcze w ten weekend umożliwimy Wam dobieranie fandomu muzycznego i nową rywalizację w tym zakresie o nowe nagrody ! ...a jeśli pojawią się kolejne typy fandomów, treści, wyzwań.... o tak, na Fandoms na pewno nie będziecie się nudzić . Szczególnie od teraz - nie ukrywamy, jesteśmy mega dumni z wyzwań i tego, jak zaczęliście już tę funkcję wykorzystywać (po tym poście pewnie wyzwań będzie jeszcze wiecej ;) ) . Nie musimy chyba mówić, jak Wyzwania mogą namieszać w rankingu .... ;) 


Zabawa na Fandoms przeszła na nowy poziom . Korzystajcie ! Fandoms jest dla Was i tylko dzięki Wam :) My tylko staramy się, byście mieli tu co robić... ;) A to nie koniec nowości, ciąg dalszy nastąpi :D

A co Wy sądzicie o Wyzwaniach? Dajcie znać w komentarzach :)

...a i pewnie jakieś wyzwanie się tu pojawi :D

I jeszcze jedno na koniec - pamiętajcie włączyć sobie powiadomienia o wyzwaniach , żeby żadne Wam nie umknęło tutaj :)

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Autor tego posta zarobił dotychczas 1808 punktów za:

Jakość:20Popularność:1367
Wsparcie:1Ocena i wartość ocen:20
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:320
W trwającej akcji autor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
 Piotr Baranowski Zarząd 1,176,198 punktów 2 11 101
1,367 czytelników Lip 29, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

32 Komentarzy

Sultan I. Użytkownik 43,273 punktów 1 28
Bardzo dobrze przemyślana sprawa ;) Szczególnie w story, gdzi można nagrodzić najlepszą odpowiedź ;)
+7 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
Wloszka Użytkownik 176,508 punktów 3 78
fajny pomysl!! ja tam lubie szastac punktami to fajna zabawa.
+7 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
Waleczny P. Użytkownik 88,545 punktów 2 3 88
Zdecydowanie wyzwania to jeden z lepszych pomysłów na fandoms. Dzięki temu posty są cenione za jakośc, nie za ilość.
+7 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
Mad Zweryfikowany 355,150 punktów 3 8 20
Wyzwania to napewno bardzo dobra opcja dla tych, którzy nie przepadają za dodawaniem (lub po prostu nie umieją) dodawać postów na portal. Fajnie, że ktoś kto naprawdę stara się nad swoim komentarzem, piszę na temat może zostać doceniony, a autor posta może uzyskać sporą aktywnosć i wywołać dyskusję pod nim:} Jak sla mnie mega sprawa — dobra robota x
+4 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
Wiktoria Niedzielak Użytkownik 60,704 punktów 4
Strasznie podoba mi się ta opcja! Teraz dokładnie można opisać w dwóch zdaniach za co nagradzany zwycięzcę i sprecyzować czego dokładnie oczekujemy w komentarzach! Każdy może wykazać się jeszcze większą kreatywnością i aaa to jest super!
+4 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
Kami Zweryfikowany 69,886 punktów 1 6
Wydaje mi się, ze tego właśnie ludzie potrzebują! Taka forma z jednej strony rywalizacji, a z drugiej po prostu wyrażenie własnego zdania. Super, ze portal tak się rozwija i, ze wszystko idzie w dobrą stronę! ❤️
+4 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
SusanSultan Użytkownik 390 punktów 4
Wyzwania są świetne i na pewno zachęcają do komentowania postów
+4 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
mynameisiza Użytkownik 188 punktów
Moim  zdaniem te wyzwania to super  sprawa❣ Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona rozwojem Fandoms i nie ukrywam  że będę spędzała tu teraz więcej  czasu korzystając z wyzwań❤ Dziękuję wam za taką kreatywną opcję❤
+3 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
EvilRegal_77 Zweryfikowany 161,366 punktów 3 8
Wyzwania to świetny pomysł! Teraz tak naprawdę każdy może zdobyć punkty za wyzwanie tym samym pomóc swojemu fandomowi. To właśnie podoba mi się najbardziej, że nawet jakaś "cicha myszka", która boi się wstawić jakikolwiek post może wygrać dzięki skomentowaniu postu na jakiś jej ulubiony temat! Na razie wyzwania świetnie się prezentują, jak to dalej będzie zobaczymy w przyszłości
+3 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
MalenaRatnerPL Zweryfikowany 336,141 punktów 4 19
Bardzo przydatna funkcja. Jestem osobą, która lubi mieć wszystko w jednym miejscu. Czekam na więcej takich pozytywnych zmian na fandoms
+2 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
Bartosz Holubowski Użytkownik 783 punktów 1 3
Sam raz wypróbowałem opcje Wyzwanie i jest to mega opcja. Myślę, że może to serio powiększyć zasięgi, bo wiadomo, że dla dużej ilości użytkowników ważną rolę pełnią punkty, a w takich wyzwaniach można ich zdobyć dosyć sporo! Lubię czasami się w to pobawić i moc wypowiedzieć się, a przy okazji zyskać przy dobrych wiatrach kilka punktów. Byle do przodu!
+2 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
julkaajestem Użytkownik 6,547 punktów 1
Jest to na pewno super pomysł Jestem pewna, że jak ruszy bitwa fandomów muzycznych bedr z tego korzystać <3
+2 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 14,143 punktów 3
ooo super sprawa!
Wszystko jest bardzo przemyślane, dopięte na ostatni guzik
Można wykazać się bardzo dużą kreatywnością. Mega robota,pozdrawiam
+2 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
Nathalie_ Użytkownik 34,020 punktów 2
To bardzo dobry pomysł! Dobry sposób na zdobywanie punktów, jeśli ktoś nie lubi bądź nie umie dodawać postów
+2 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
Parszewska Zweryfikowany 37,100 punktów 1 5
No no Piter, genialna sprawa, zadziwiasz mnie coraz bardziej
+2 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
ejaroszewicz Użytkownik 8,203 punktów 1
Super pomysł ! Wyzwanie to coś nowego i napewno wiele osób sie zaangażuje ❤️
+1 głos
Jest OK
Lip 30, 2017
Przyczajona Kuna Zweryfikowany 268,167 punktów 1 7
O Chucku, jestem tam XD
+1 głos
Jest OK
Lip 30, 2017
oliviaxy Zweryfikowany 46,577 punktów 1 6
Uważam, że to super sprawa takie wyzwania do posta
+1 głos
Jest OK
Lip 30, 2017
Gevherhan S. Użytkownik 1,227 punktów 2 15
Podoba mi się ten pomysł. Wyzwania kuszą a raczej nagroda.. Napewno sprobuje swoich sił.. doceniając post autora. Choć i bez wyzwañ doceniam ich pracę
+1 głos
Jest OK
Lip 30, 2017
tempxbrenn Zweryfikowany 116,853 punktów 2 7
Wyzwania są dobre, dzięki temu nagradzana jest jakość treści
+1 głos
Jest OK
Lip 30, 2017
w.andruszkow_ Zweryfikowany 4,721 punktów 4
Uważam że ta funkcja to i przełom i ciekawostka. Przełom, ponieważ sądzę, że dzięki wyzwaniom posty faktycznie będą częściej odwiedzane bo jednak dodatkowe punkty bardzo się przydadzą. Post dzięki nim stanie się bardziej rozchwytywany i jeśli ktoś miał wcześniej np. 100 wyświetleń pod postem, po dodaniu wyzwania będzie miał ich nawet kilka razy więcej. Z drugiej strony ciekawostka. Jeśli czytelnik zauważy że post ma wyzwanie i można zgarnąć całkiem atrakcyjną ilość punktów, zaciekawi go to i po prostu wejdzie w post żeby dowiedzieć się czegoś więcej i zapewne po zapoznaniu się z postem i zadaniem, po prostu weźmi udział w wyzwaniu. Sama przyznam że wkrecilam się mega w te wyzwania i mega podoba mi się ta opcja. Mogę wykazać się kreatywnością mojej wypowiedzi jak i moją opinią na różne tematy. Ta  opcja to czad!
+1 głos
Jest OK
Lip 30, 2017
Deni2528 Zweryfikowany 41,657 punktów 3
Bardzo mi się podoba ta opcja. Dzięki niej można zdobyć więcej punktów. Można też wyrazić swoją opinię na temat czegoś i zrozumieć innych. Bardzo dobrze, że prowadzili tą opcję!
0 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
beata_b99 Zweryfikowany 127,735 punktów 2 6 17
Wyzwania to super sprawa. Nawet jak oferowana jest niewielka ilość punktów, to i tak nieźle to motywuje, żeby przemyśleć i napisać jakiś ciekawy komentarz a potem śledzi się wypowiedzi innych użytkowników, żeby sprawdzić, czy ktoś nie napisał czegoś fajniejszego od Ciebie xD Myślę, że wyzywania bardzo przyciągają uwagę, sprawiając tym samym że jest pod postem dużo większa aktywność i można naprawdę z niektórymi podyskutować. Chociaż do tej pory bałam się, że te wyzwania są z góry ustawione i nie warto się wysilać, bo punkty i tak polecą do danej osoby, ale mam nadzieję, że teraz już tak dopracowaliście szczegóły, że wszystko będzie przebiegało uczciwie Zapowiada się świetna zabawa!
0 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
Kinga_music Użytkownik 52 punktów
Świetny pomyśł
0 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
Kinga_music Użytkownik 52 punktów
To bardzo dobry pomysł
0 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
Oliwia Łubińska Użytkownik -218 punktów 1
jest to bardzo ciekawy pomysł, ponieważ w łatwy i fajny sposób można zdobyć dużą sumę punktów dla fandomu który wspieramy, jednocześnie wyrażając swoje zdanie i wykazując się kreatywnością. po wprowadzeniu tej funkcji widać ze strona bardzo szybko rozwija się w dobrą stronę, jest ciekawa i warta zainteresowania. Jest to jeden z najlepszych pomysłów na fandoms.pl który na pewno zachęci użytkowników do dalszego korzystania z niego oraz wciągnie ich w magię wyzwań, gwarantując dobrą zabawę!!
0 głosów
Jest OK
Lip 31, 2017
izax Użytkownik 5,212 punktów 1
To jedna z lepszych zmian w ostatnim czasie więc bardzo gratuluję pomysłowości Na pewno skorzystam z opcji które dają wyzwania bo jest to dodatkowa szansa na zdobycie punktu dla swojego FANDOMU. Sama też bardzo chętnie będę organizować różnego rodzaju wyzwania także FANDOMS.PL dziękuję za takie urozmaicenie strony i fają zbawę z wyzwaniami
0 głosów
Jest OK
Lip 31, 2017
Zosia966 Zweryfikowany 107,721 punktów 3 8
Moim zdaniem jedna z lepszych opcji na Fandoms. Najważniejsze, że zyskaliśmy nową możliwość zdobywania punktów, bo o to chodzi w całej zabawie, prawda?  Dzięki wyzwaniom zaczęłam się jeszcze bardziej tutaj udzielać. Moim zdaniem są one najlepszą funkcją. Mogę się założyć, że drastycznie one zmienią liczbę aktywnych osób. Ciekawa opcja w szczególności dla ludzi lubiących się wypowiadać na różne tematy. Myślę,  że często będę z tego korzystać w czasie pisania swoich postów. Jestem bardzo wdzięczna za wprowadzenie tej funkcji. Dziękuję ❤
0 głosów
Jest OK
Sie 1, 2017
natalahemmings Użytkownik 1,899 punktów 1
Wszystko super obmyslone i przedstawione. Pomysl nie byl wprowadzony od tak, a pewnie wiele razy zostal poprawiany. Ciesze sie, ze chcesz to wszystko ulepszac. Wiecej super pomyslow = lepsza stronka. Mam nadzieje, ze to nie koniec
0 głosów
Jest OK
Sie 1, 2017
Nadpobudliwa Julka Użytkownik 17,524 punktów 1 4
Genialny pomysł, zachęca ludzi nie tylko do zobaczenia posta, ale również do wdrążenia się głębiej w temat, do tworzenia aktywnego comunity! Świetna sprawa, sposób na podniesienia posta co może być przydatne gdy post porusza ważniejsze sprawy, więc w sumie widzę same plusy!
0 głosów
Jest OK
Sie 1, 2017
naatall.y Zweryfikowany 2,423 punktów 1 3
Wydaje mi sie, że jest to zdecydowanie coś najlepszego! Świetny pomysł, świetna zabawa! Uwielbiam rozpisywać sie na dane tematy a właśnie ta opcja bardzo to umożliwia! Jest wtedy też wieksza aktywność na portalu, ludzie interesują sie, bo nie tylko czytają, ale sami mogłą dać coś od siebie! na prawde mega
0 głosów
Jest OK
Sie 1, 2017
Piepiórka Zweryfikowany 27,494 punktów 2
Fajna zabawa dla fandomow jak również super sprawa dla rywalizacji między nimi. Wyzwania są od większości twórców postów pomysłowe i przyciągają do zabawy
0 głosów
Jest OK
Sie 1, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
99 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 99 Gości
Dziś posty czytano : 18264 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

 1. Riverdale
  91219 punktów
 2. The 100
  32701 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  25770 punktów
 4. Stranger Things
  15916 punktów
 5. Teen Wolf
  9720 punktów
 6. SKAM
  6724 punktów
 7. Life Is Strange
  3563 punktów
 8. Gra o Tron
  2382 punktów
 9. Famous In Love
  1526 punktów
 1. Riverdale
  72360 punktów
 2. Pamiętniki Wampirów
  19534 punktów
 3. The 100
  15832 punktów
 4. Stranger Things
  5905 punktów
 5. Life Is Strange
  3257 punktów
 6. Teen Wolf
  3090 punktów
 7. SKAM
  2217 punktów
 8. Famous In Love
  419 punktów
 1. Riverdale
  8786 punktów
 2. The 100
  5222 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  2431 punktów
 4. Stranger Things
  2392 punktów
 5. Teen Wolf
  1396 punktów
 6. SKAM
  783 punktów
 7. Life Is Strange
  306 punktów
 8. Famous In Love
  31 punktów
 9. Gra o Tron
  30 punktów
 1. The 100
  11647 punktów
 2. Riverdale
  10073 punktów
 3. Stranger Things
  7619 punktów
 4. Teen Wolf
  5234 punktów
 5. Pamiętniki Wampirów
  3805 punktów
 6. SKAM
  3724 punktów
 7. Gra o Tron
  2352 punktów
 8. Famous In Love
  1076 punktów
Kontakt Post