Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+5 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Znamy pierwszą czwórkę fandomów, które zmierzą się w zabawie na jakość treści. Wybraliście je z 8 nominowanych fandomów. Beautillies i Riverdale otrzymają nominację za tydzień i tym samym drugą szansę, by się dostać do zabawy. Zdobywcy ostatnich miejsc nie mają szans na przywrócenie do akcji przez najbliższy miesiąc. Cała akcja zostanie przeprowadzona w formie tygodniowych serii. Startuje pierwsza z nich - już dziś o 21:00 ! Dowiedzcie się więcej !

Rywalizacja na jakość - 6 kluczowych elementów

Kogo szukamy? Przede wszystkich tych, co tworzą najlepsze jakościowo posty . Za każdy wyróżniony post na głównej możecie otrzymać od 200 do 5000 punktów , a jeśli zostanie on postem dnia, dodatkowe 10000 . Za zwykły post - 20 punktów . Słowem - jakość przede wszystkim .


Jakość jakością, ale nic nie da super post, jesli nie będzie jego odbiorców. Dlatego twórzcie treści, ktore ludzi mogą zainteresować. Dobry temat, lid i atrakcyjna zawartość - zdjęcia, video, formatowanie tekstu, poprawność gramatyczna - to ważne. Ludzie nagradzać Was będą głosami pozytywnymi (łapki w górę), podziękowaniami (serduszka) , które dla nas są wykładnikiem tego, co się ludziom podoba, a co nie. Chcemy tych, których lubią ludzie - to oczywiste.


Istotne są także wyświetlenia - jak w każdej redakcji. Post musi dotrzeć do ludzi, by przełożył się na nagrody, rozwój serwisu i ....wartość nagród dla redaktorów. Musimy wiedzieć, że ludzie chcą czytać Wasze treści i...że potraficie tworzyć to, co interesuje ludzi . Dlatego punkty z wyświetleń są niezbędne by ocenić wartość redaktora. Uczciwy 1 punkt za 1 wyświetlenie . 10 tys. wyświetleń = 10 tys. punktów . Drugie tyle co za super jakość. A 10 tys. wyświetleń to naprawdę dużo , nawet na największych portalach w Polsce ! Dodajmy - unikalnych wyświetleń . Nabijanie nic nie daje, licznik nawet nie drgnie.


Na koniec - komentarze. Chcemy treści, które ludzie chcą komentować, wypowiedzieć swoje zdanie. Wykorzystajcie do tego celu wyzwania, które spowodują, że ludzie zainteresują się tym, co oferujecie. Oddacie w ten sposób trochę punktów, ale wiele więcej możecie zyskać! Uważnie inwestujcie w zainteresowanie ludzi, a efekty będą zdumiewające :) Nawet super post, z wieloma wyświetleniami nie zainteresuje potencjalnych partnerów, jeśli nie spotka się z reakcją czytelników. Ba, reakcje są największą nagrodą dla autora. NIe szczędźcie ich na innych, nie róbcie na złość "bo nabijecie komuś punkty" . Nie nabijecie, to szczątkowe ilości. Twój komentarz to 1 punkt, ale 100% radości . Nas interesuje łączna ilość komentarzy, by się tym pochwalić... i Wami, że mamy tak zdolnych ludzi w ekipie.


Łatwo nie będzie... ;) ale przecież lubicie wyzwania, prawda? Przed Wami jedno z najciekawszych jakie kiedykolwiek powstało na tym portalu. Wierzymy, że dacie radę. Albo inaczej: dajcie, bo to, co może Was czekać gdy się uda sprawi, że będziecie...bardzo zadowoleni :) Co możecie wygrać będąc redaktorami? Czytajcie tutaj: http://fandoms.pl/324711/konkursow-redaktorow-redaktorow-dziennikarskie-uprawnieni :)Kilka słów o Uczestnikach

W pierwszej serii zabawy zmierzą się 4 fandomy: Arturonators, Kwiatonators, Selenators oraz Mmers . To od grupowego zaangażowania zależy jaki fandom uzyska pierwszego redaktora na Fandoms. Jakich treści możemy się spodziewać? Wielokrotnie zaskakujecie kreatywnością, ale spodziewamy się:

- Arturonators : premiera płyty 1.12, związek z Sysią, pozycja w YS ... i wrażenia z tego, co pojawi się lada dzień - płyty Artura. O tym pewnie będzie treści najwięcej ;)

- Kwiatonators : ciekawostka, bo tego fandomu nominować obecnie nie planowaliśmy, wszak u Dawida choć dzieje się dużo, to sporo w tym tajemnicy...ale może jednak wiecie o czymś, czego nie wiemy? Będzie tu o wszystkim co dotyczy Dawida. Sami jesteśmy ciekawi o czym napiszą Kwiatonators :)

- Selenators : powrót(?) do Justina, nadchodząca płyta, nowe single, liczne zdjęcia. Dzieje się, więc o treści Selenators jesteśmy spokojni

- Mmers : walczą o pozycję M&M w Polsce, więc na pewno nie odpuszczą tej akcji. Premiera płyty, singla, występ z YSF, twórczość nieznana (skandynawska) ... oni mogą napisać wiele unikalnych rzeczy, których nie znajdziecie nigdzie indziej :) 


Pamiętajcie, najlepszy fandom w ramach grupowego zaangażowania to przepustka do statusu Redaktora dla zwycięzcy. Minimum, aby taki status otrzymać to  20 tys. punktów indywidualnie oraz przynajmniej 50 tys. punktów dla fandomu. Na pewno będzie więcej, ale wprowadzamy minimum ,żeby nikt za minimum nie stał się redaktorem fandomu :) W przypadku, gdy zwycięzca nie uzyska oczekiwanego minimum, mamy prawo odrzucić awans na redaktora, gdy istnieje obawa o brak zainteresowania jego postami ze strony fandomu.
A jeśli będziecie na topie? Wtedy liczy się rywalizacja indywidualna . Najlepsza osoba ze zwycięskiego fandomu do przyszłego piątku, do 20:00 otrzymuje status Redaktora Fandomu i tym samym uprawnienia niedostępne bez tego wyróżnienia. Ranking indywidualny dla każdego fandomu znajdziecie zawsze po prawej stronie i może wyglądać np. tak:
Gotowi do zabawy ?

Chcesz poznać dokładne szczegóły zabawy, za co zdobyć punkty itd. ?

Po prostu kliknij tutaj: http://fandoms.pl/324711/konkursow-redaktorow-redaktorow-dziennikarskie-uprawnienia . Jest tu opisane wszystko dokładnie. Na pewno zrozumiesz :)

A jeśli nie interesuje Cię żadne z w/w fandomów?

Nic nie szkodzi - na stronie publikujemy całościowy ranking fandomów z danego tygodnia rywalizacji . Jeśli Twój fandom przekroczy poziom 20 tys. punktów na pewno się nim zainteresujemy i szybko nominujemy . 50 tys. niemal tą nominację gwarantuje.  Po prostu pokażcie, że Wam zależy, a chętnie zaprosimy Was do naszej zabawy. Nie wiemy ile będzie ona trwała... wszystko zależy od Was, ale wierzymy, że Wy wierzycie, że warto :)


Pozycję Waszego fandomu możecie śledzić na bieżąco po prawej stronie na dole :) - przykładowy blok rankingu najaktywniejszych fandomów wygląda tak:Weźmiecie udział w zabawie?

Koniecznie dajcie znać w komentarzach ! :) i pobierzcie naszą aplikację na Androida :)

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy. Jesteś adminem? Oceń ten post !
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 868 punktów za:

Jakość:20Popularność:645
Podziękowania:118Ocena:25
Wyróżnienia:0Komentarze:60

Piotr Baranowski Super Administrator
645 czytelników Lis 24, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

6 Komentarzy

Parszewska Użytkownik zweryfikowany 32,297 punktów 1 5
Wezmę udział ❤
+2 głosów
Lis 24, 2017
Tesarczyk Użytkownik zweryfikowany 25,895 punktów 1 7
Czekam na Beautillies. Mam już masę pomysłów na posty i nie mogę się doczekać, aż w końcu będę mogła podzielić się nimi z czytelnikami fandoms!
+1 głos
Lis 24, 2017
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,158 punktów 3 8 17
O kurcze, to dobrze by było aby Bambinos i Beautilies nie były razem xd
+1 głos
Lis 25, 2017
Piepiórka Użytkownik zweryfikowany 26,317 punktów 2
No to próbujemy!
+1 głos
Lis 25, 2017
Sylvia Zarejestrowany użytkownik 7,126 punktów 1 5
Ohoho co tu się dzieje  Trzymam kciuki za wszystkich i powodzenia!
+1 głos
Lis 25, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
To ciekawe
0 głosów
Lis 30, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
80 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 80 Gości
Dziś posty czytano : 3425 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

 1. Bambinos
  89316 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  60818 punktów
 3. Jereminators
  52721 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7074 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  31693 punktów
 2. Heartbreaker
  15822 punktów
 3. justine_drzewo
  7438 punktów
 4. Malwina Konat
  3516 punktów
 5. JakubWichowski
  1178 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  65875 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18804 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42570 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5934 punktów
 1. Bambinos
  89316 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  60818 punktów
 3. Jereminators
  52721 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7074 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6604 punktów
 6. Beliebers
  3079 punktów
 7. Riverdale
  2515 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  136 punktów
 11. MMers
  81 punktów
 12. Selenators
  72 punktów
 13. Directioners
  41 punktów
 14. Sheerios
  41 punktów
 15. Supiwerki
  33 punktów
Kontakt Post