NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+5 głosów
(postid: 324747) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Znamy pierwszą czwórkę fandomów, które zmierzą się w zabawie na jakość treści. Wybraliście je z 8 nominowanych fandomów. Beautillies i Riverdale otrzymają nominację za tydzień i tym samym drugą szansę, by się dostać do zabawy. Zdobywcy ostatnich miejsc nie mają szans na przywrócenie do akcji przez najbliższy miesiąc. Cała akcja zostanie przeprowadzona w formie tygodniowych serii. Startuje pierwsza z nich - już dziś o 21:00 ! Dowiedzcie się więcej !

Rywalizacja na jakość - 6 kluczowych elementów

Kogo szukamy? Przede wszystkich tych, co tworzą najlepsze jakościowo posty . Za każdy wyróżniony post na głównej możecie otrzymać od 200 do 5000 punktów , a jeśli zostanie on postem dnia, dodatkowe 10000 . Za zwykły post - 20 punktów . Słowem - jakość przede wszystkim .


Jakość jakością, ale nic nie da super post, jesli nie będzie jego odbiorców. Dlatego twórzcie treści, ktore ludzi mogą zainteresować. Dobry temat, lid i atrakcyjna zawartość - zdjęcia, video, formatowanie tekstu, poprawność gramatyczna - to ważne. Ludzie nagradzać Was będą głosami pozytywnymi (łapki w górę), podziękowaniami (serduszka) , które dla nas są wykładnikiem tego, co się ludziom podoba, a co nie. Chcemy tych, których lubią ludzie - to oczywiste.


Istotne są także wyświetlenia - jak w każdej redakcji. Post musi dotrzeć do ludzi, by przełożył się na nagrody, rozwój serwisu i ....wartość nagród dla redaktorów. Musimy wiedzieć, że ludzie chcą czytać Wasze treści i...że potraficie tworzyć to, co interesuje ludzi . Dlatego punkty z wyświetleń są niezbędne by ocenić wartość redaktora. Uczciwy 1 punkt za 1 wyświetlenie . 10 tys. wyświetleń = 10 tys. punktów . Drugie tyle co za super jakość. A 10 tys. wyświetleń to naprawdę dużo , nawet na największych portalach w Polsce ! Dodajmy - unikalnych wyświetleń . Nabijanie nic nie daje, licznik nawet nie drgnie.


Na koniec - komentarze. Chcemy treści, które ludzie chcą komentować, wypowiedzieć swoje zdanie. Wykorzystajcie do tego celu wyzwania, które spowodują, że ludzie zainteresują się tym, co oferujecie. Oddacie w ten sposób trochę punktów, ale wiele więcej możecie zyskać! Uważnie inwestujcie w zainteresowanie ludzi, a efekty będą zdumiewające :) Nawet super post, z wieloma wyświetleniami nie zainteresuje potencjalnych partnerów, jeśli nie spotka się z reakcją czytelników. Ba, reakcje są największą nagrodą dla autora. NIe szczędźcie ich na innych, nie róbcie na złość "bo nabijecie komuś punkty" . Nie nabijecie, to szczątkowe ilości. Twój komentarz to 1 punkt, ale 100% radości . Nas interesuje łączna ilość komentarzy, by się tym pochwalić... i Wami, że mamy tak zdolnych ludzi w ekipie.


Łatwo nie będzie... ;) ale przecież lubicie wyzwania, prawda? Przed Wami jedno z najciekawszych jakie kiedykolwiek powstało na tym portalu. Wierzymy, że dacie radę. Albo inaczej: dajcie, bo to, co może Was czekać gdy się uda sprawi, że będziecie...bardzo zadowoleni :) Co możecie wygrać będąc redaktorami? Czytajcie tutaj: http://fandoms.pl/324711/konkursow-redaktorow-redaktorow-dziennikarskie-uprawnieni :)Kilka słów o Uczestnikach

W pierwszej serii zabawy zmierzą się 4 fandomy: Arturonators, Kwiatonators, Selenators oraz Mmers . To od grupowego zaangażowania zależy jaki fandom uzyska pierwszego redaktora na Fandoms. Jakich treści możemy się spodziewać? Wielokrotnie zaskakujecie kreatywnością, ale spodziewamy się:

- Arturonators : premiera płyty 1.12, związek z Sysią, pozycja w YS ... i wrażenia z tego, co pojawi się lada dzień - płyty Artura. O tym pewnie będzie treści najwięcej ;)

- Kwiatonators : ciekawostka, bo tego fandomu nominować obecnie nie planowaliśmy, wszak u Dawida choć dzieje się dużo, to sporo w tym tajemnicy...ale może jednak wiecie o czymś, czego nie wiemy? Będzie tu o wszystkim co dotyczy Dawida. Sami jesteśmy ciekawi o czym napiszą Kwiatonators :)

- Selenators : powrót(?) do Justina, nadchodząca płyta, nowe single, liczne zdjęcia. Dzieje się, więc o treści Selenators jesteśmy spokojni

- Mmers : walczą o pozycję M&M w Polsce, więc na pewno nie odpuszczą tej akcji. Premiera płyty, singla, występ z YSF, twórczość nieznana (skandynawska) ... oni mogą napisać wiele unikalnych rzeczy, których nie znajdziecie nigdzie indziej :) 


Pamiętajcie, najlepszy fandom w ramach grupowego zaangażowania to przepustka do statusu Redaktora dla zwycięzcy. Minimum, aby taki status otrzymać to  20 tys. punktów indywidualnie oraz przynajmniej 50 tys. punktów dla fandomu. Na pewno będzie więcej, ale wprowadzamy minimum ,żeby nikt za minimum nie stał się redaktorem fandomu :) W przypadku, gdy zwycięzca nie uzyska oczekiwanego minimum, mamy prawo odrzucić awans na redaktora, gdy istnieje obawa o brak zainteresowania jego postami ze strony fandomu.
A jeśli będziecie na topie? Wtedy liczy się rywalizacja indywidualna . Najlepsza osoba ze zwycięskiego fandomu do przyszłego piątku, do 20:00 otrzymuje status Redaktora Fandomu i tym samym uprawnienia niedostępne bez tego wyróżnienia. Ranking indywidualny dla każdego fandomu znajdziecie zawsze po prawej stronie i może wyglądać np. tak:
Gotowi do zabawy ?

Chcesz poznać dokładne szczegóły zabawy, za co zdobyć punkty itd. ?

Po prostu kliknij tutaj: http://fandoms.pl/324711/konkursow-redaktorow-redaktorow-dziennikarskie-uprawnienia . Jest tu opisane wszystko dokładnie. Na pewno zrozumiesz :)

A jeśli nie interesuje Cię żadne z w/w fandomów?

Nic nie szkodzi - na stronie publikujemy całościowy ranking fandomów z danego tygodnia rywalizacji . Jeśli Twój fandom przekroczy poziom 20 tys. punktów na pewno się nim zainteresujemy i szybko nominujemy . 50 tys. niemal tą nominację gwarantuje.  Po prostu pokażcie, że Wam zależy, a chętnie zaprosimy Was do naszej zabawy. Nie wiemy ile będzie ona trwała... wszystko zależy od Was, ale wierzymy, że Wy wierzycie, że warto :)


Pozycję Waszego fandomu możecie śledzić na bieżąco po prawej stronie na dole :) - przykładowy blok rankingu najaktywniejszych fandomów wygląda tak:Weźmiecie udział w zabawie?

Koniecznie dajcie znać w komentarzach ! :) i pobierzcie naszą aplikację na Androida :)


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 982 punktów za:

Jakość:20Popularność:672
Wsparcie:205Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:60
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
672 czytelników Lis 24, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

6 Komentarzy

Parszewska Użytkownik 56,986 pkt
Wezmę udział ❤
+2 głosów
Lis 24, 2017
Tesarczyk Użytkownik 22,041 pkt
Czekam na Beautillies. Mam już masę pomysłów na posty i nie mogę się doczekać, aż w końcu będę mogła podzielić się nimi z czytelnikami fandoms! :D
+1 głos
Lis 24, 2017
Mad Użytkownik 380,706 pkt
O kurcze, to dobrze by było aby Bambinos i Beautilies nie były razem xd
+1 głos
Lis 25, 2017
Piepiórka Użytkownik 29,897 pkt
No to próbujemy!
+1 głos
Lis 25, 2017
Sylvia Użytkownik 7,902 pkt
Ohoho co tu się dzieje  Trzymam kciuki za wszystkich i powodzenia!
+1 głos
Lis 25, 2017
Nemo Użytkownik 11,266 pkt
To ciekawe
0 głosów
Lis 30, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
213 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 212 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 15762 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 7

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post