+9 głosów
(postid: 322981) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Od teraz obserwowanie autorów postów oraz ich postów to szansa na obdarowanie autorów za treści, które Ci się spodobały, a także sposób na zdobycie punktów na swoje konto. Zobacz jak jednym kliknięciem przekazać użytkownikom setki punktów !

Obserwuj i dziękuj

Korzystaj z przycisków obserwowania i dziękowania przy postach - znajdziesz je zarówno na listach postów (tak jak na grafice wyżej), jak i w widoku samego posta - tak jak tutaj:

Klikając "Obserwuj" dla Autora przekazujesz Twoją wartość punktów podzieloną przez 1.000 (zatem. np. jeśli masz 100 tys. punktów na koncie, autor otrzyma z tej puli 

 100 punktów od Ciebie) . Możesz też podziękować za post - wystarczy kliknąć w serduszko - w ten sposób autor otrzyma Twoją wartość punktów podzieloną przez 10.000 (zatem np. jeśli masz 100 tys. punktów, autor otrzyma z tej puli 10 punktów od Ciebie) . Nie martw się jednak - tych punktów nie tracisz Ty z konta , jedynie system generuje nagrodę dla autora biorąc pod uwagę w/w przelicznik.


Punkty możesz przekazywać w ten sposób jeśli posiadasz zweryfikowane konto w serwisie. Warto jednak wyrażać abrobatę dla treści, które czytasz, nawet jeśli obecnie nie posiadasz takiego konta - z chwilą , gdy awansujemy Cię do poziomu "zweryfikowanego użytkownika", autorzy przez Ciebie zauważeni otrzymają od Ciebie punkty wg zasad powyżej. Zasada ta działa też w drugą stronę - jeśli jakiś użytkownik , od którego miałeś(-łaś) punkty z reakcji utraci status konta zweryfikowanego (np. przez pisanie nieodpowiednich komentarzy typu "Super post"), utracisz także wszystkie punkty od niego uzyskane . Dbajmy wszyscy o jakość portalu i zwracajmy uwagę na nieodpowiednie zachowania, a będzie żyło nam się tutaj lepiej ;-)


Punktów nie otrzymasz natomiast od administratorów globalnych serwisu, nawet jeśli oni Cię zaobserwują. 


Punkty z reakcji użytkowników otrzymasz w ciągu ok. minuty po wykonaniu akcji w serwisie - nie denerwuj się zatem jeśli stan Twoich punktów nie ulegnie zmianie od razu.

Zdobywaj uznanie od najbardziej aktywnych użytkowników serwisu

...w ten sposób możesz zarobić naprawdę wiele punktów. Informację o tym ile zarobiłeś z wdzięczności użytkowników znajdziesz na swoim profilu , tak jak na grafice powyżej.


Punkty z Twoich postów, za które Ci podziękowano otrzymujesz, gdy użytkownicy (co najmniej zweryfikowani) klikną w serduszko do Twojego posta 

Punkty z obserwujących Cie osób otrzymujesz, gdy użytkownicy (co najmniej zweryfikowani) klikną w przycisk "Obserwuj" do posta, który napisałeś  

Komentując i czytając posty Użytkowników także im pomagasz

...a także sobie. Od teraz za każdy komentarz w poście autora oraz za każdorazowe unikalne odczytanie posta autora, ten otrzymuje 1 punkt . Jeśli więc w jakimś poście rozgorzeje jakaś dyskusja, autor takiego posta zarobi dodatkowe punkty , a jeśli post uzyska dużą popularność , także autor z tego zarobi. Warto zatem przykładowo decydować się na ustanawianie wyzwań w postach, gdyż te zazwyczaj generują komentarze , które przełożą się bezpośrednio na punkty autorów. 


Pamiętajcie jednak, że komentarze typu "Super post" nie będą akceptowane, a jeśli takie zauważymy - usuniemy je, odbierając Ci punkty za takie komentarze z automatu. Pisanie takich komentarzy mając status konta zweryfikowanego może też odebrać Ci ten status i przywrócić pełną moderację treści (nie tylko postów, ale też komentarzy i odpowiedzi) .


Aktualizacja punktacji za wyświetlenia i komentarze w postach odbywa się co około 1 minutę .


Listę punktów, które otrzymujesz za wyświetlenia i komentarze w Twoich postach znajdziesz także na swoim profilu.

Dlaczego takie obostrzenia zasad / dlaczego dopiero teraz ?

Postanowiliśmy ograniczyć otrzymywanie punktów z reakcji użytkowników (obserwowanie i dziękowanie) do poziomu od użytkownika zweryfikowanego wzwyż, aby zapobiec ew. tworzeniu wielu kont przez użytkowników w celu nabijania w ten sposób punktów. Jaki czas temu ustaliliśmy też, że wpływ na swój stan punktów by przekazać go innym mogą mieć tylko użytkownicy od poziomu zweryfikowanego wzwyż . Nie powstrzymujemy się z weryfikacją i chętnie weryfikujemy nowe konta - musimy jednak dbać za wszelką cenę o to, by opanować zjawisko "wyścigu szczurów" w serwisie i wszelkie metody nieuczciwego nabijania punktów .


Dzięki wprowadzeniu moderacji komentarzy i odpowiedzi mogliśmy też wprowadzić punkty za komentarze i odpowiedzi dla autorów postów - nie mamy w tym wypadku już obaw o ew. nabijanie punktów w ten sposób . Punkty za wyświetlenia postów dla autorów wprowadziliśmy natomiast, aby zachęcić samych autorów do poszerzania sobie grona fanów i samodzielnie starać o promocję swoich treści np. w grupach czy innych miejscach w mediach społecznościowych. Te najlepsze chętnie sami wspomożemy, jednak bez inicjatywy ze strony autorów zbyt wiele zrobić się nie da. To przede wszystkim autorom powinno zależeć, by ich posty dotarły do jak największej grupy osób, a my chętnie sprawimy, by im w tym pomóc. Musimy widzieć jednak chęci tego typu ze strony samych autorów.

Dobry ruch?

Wierzymy że tak, ale jak zawsze - chętnie poznamy Wasze opinie. Czy serwis idzie w dobrą stronę i trafnie zaczyna doceniać jakość treści ? Czy narzędzia, które zaoferowaliśmy Wam w tym tygodniu Waszym zdaniem mają szansę sprawić, że uda opanować się "wyścig szczurów" na Fandoms ?


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 899 punktów za:

Jakość:20Popularność:256
Wsparcie:318Ocena i wartość ocen:9
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:260
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
256 czytelników Paz 4, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

13 Komentarzy

kaczka.dziwaczka Użytkownik 32,682 pkt
Ok czyli jeśli chcę komuś napisać tylko, że ma fajny post bo nie mam np. czasu, ochoty albo ktoś inny już napisał co myślę to komantarz zostanie usunięty i mogę stracić status? XDD Aha. Moim zdaniem wystarczy żeby takim komentarzom nie były przyznawane nagrody bo to trochę przesada.
+8 głosów
Paz 4, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
Starajmy się pisać nieco bardziej rozbudowane treści w ramach  komentarzy - to naprawdę cieszy autorów ;) Jeśli stanie się to czasami, nic się nie stanie, jedynie ukryjemy takie treści, jeśli będą notoryczne. Status możesz stracić jeśli zauważymy notorycznie wstawianie takich komentarzy ;) Poinformuję o tym adminów by mieli to na uwadze :) Jednocześnie admini mogą zdecydować się na dodatkowe nagrodzenie kogoś kto np ciekawie komentuje posty .
Karolina z Setki Użytkownik 439,103 pkt
Czy te dzielenie moich punktów przez 1000 będzie odejmowane mi i oddawane tej osobie na której post zaglosowalam czy jak bo nie bardzo zrozumiałam
+5 głosów
Paz 4, 2017
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
nie, nie tracisz żadnych punktów :) Twoja ilość punktów jest po prostu brana pod uwagę przy obliczaniu ile system doda punktów autorowi. Twoja ilość punktów na koncie pozostaje bez zmian.
Deonika30 Użytkownik 179,378 pkt
Tak, tak, tak. Uwielbiam te nowe zmiany. Wprawdzie może jeszcze średnio ogarniam te z punktami - to wszystko wyjdzie w praniu. Ale podobają mi się te zmiany dotyczące pisania postów. Wprawdzie mi jako osobie tworzącej posty wcale nie przeszkadzało dostawanie 400 punktów jednorazowo plus ewentualne premie, ale jak wymyślałam jakiś temat, szukałam ciekawostek, zdjęć i ogólnie stworzenie jednego posta zajmowało mi kilka godzin, a potem wchodziłam na główną i widziałam 15 postów z wywiadami z randomowymi ludźmi z grupek fandomowych lub jakieś krótkie/nierzetelne to mnie szlag trafiał, że ta osoba dostała tyle samo punktów. Dodatkowo gdy jeszcze były tu osoby z "Wspaniałego stulecia"to, pomimo żartobliwych postów które czasem przegraczały granice dobrego smaku, zazwyczaj dodawali coś ciekawe co chętnie czytałam - a to o ludziach których nie znałam, a to o własnych historiach ponieważ byli starsi. A od kiedy Oni odeszli to praktycznie jestem w stanie na palcach dwóch rąk policzyć ciekawe posty bo wszystko zaczęło się tak bardzo powielać, robić na jedno kopyto. Także, dziękuje Ci za te zmiane, również mam nadzieje na koniec wyścigu szczurów ;)
+5 głosów
Paz 4, 2017
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
Dzięki,dzięki w imieniu wszystkich z WS. Ktoś nas docenił.  U nas posty to jedno a drugie to komentarze. Też z nich można było się sporo dowiedzieć.  Na tematach aktualnych postów się nie znam ale wyjść z  " podziwu " nie mogę widząc tą znikomą ilość komentarzy pod postami a czasami ich całkowity brak.
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,641 pkt
Czasem warto było wejść w posty WS właśnie po to by poczytać komentarze.Czego autor nie dopisał w poście to można było uzupełnić wiedzę w komentarzach w wymianie zdań.
Kopytkująca Sarna Użytkownik 388,748 pkt
Czy dobry? To sie okaze, ale napewno lepsze to, niz stanie w miejscu
+3 głosów
Paz 4, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 338,566 pkt
Oczywiście, że serwis idzie w dobrą stronę :D w porównaniu do tego co było 3 miesiące temu to serio wielka przepaść. Wydaje mi się, że każda zmiana prowadzi do czegoś z czego wyciągamy wnioski. Raz zmiany są na lepsze raz na gorsze, ale wszystko się rozwija a to najważniejsze :D
+3 głosów
Paz 4, 2017
xolkaolkax Użytkownik 8,139 pkt
Myśle, że to jak najbardziej dobre posunięcie i ogromny plus zarówno dla portalu jak i dla użytkowników Każdy teraz będzie chciał zdobyć jak najwięcej punktów, dlatego będzie upubliczniał swój post znajomym lub też na różnych grupach co przyciągnie nowych użytkowników na portal i kto wie, może zostaną na dłużej i staną się jednymi z najaktywniejszych użytkowników Drugą sprawą jest nagradzanie ale też i karanie za komentarze, uważam że to powinno to być zrobione już dawno, dobrze że to wprowadziliście to da naprawdę same plusy! Teraz nie będzie dało się bezmyślnie pisać komentarzy na ILOŚĆ lecz na JAKOŚĆ! Wcześniej jeden napisał komentarz o treści"<3' i dostał 1 punkt i drugi napisał komentarz w którym rozpisał się w 100% na dany temat i też dostał 1 punkt, gdzie tu logika? Wspaniale że o tym pomyśleliście to sprawi że jeżeli komuś naprawdę będzie zależało na punktach za komentarz to dokładnie przeczyta post zastanowi się i da sensowny komentarz adekwatny do treści postu! Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, póki co fandoms idzie ciągle do przodu w dobrym i właściwym kierunku rozwijając siebie i użytkowników! Oby tak dalej każdy mały krok dzisiaj jest czymś wielkim jutro :p
+3 głosów
Paz 5, 2017
Paulina Korejke 3 Użytkownik 654,334 pkt
Jeju bardzo podobają mi się zmiany. Ludzie w końcu zaczną pisać ciekawe posty, a inni czytać je, bo komentarz typu "Super post" nie będą dla zweryfikowanych użytkowników dobrym rozwiązaniem.
Obcja Obserwuj również mi się podoba. Dostawanie wielu punktów za uczciwe zbieranie to na prawdę świetna sprawa!
Dzięki Piter
+2 głosów
Paz 4, 2017
kacper0623 Użytkownik 313,387 pkt
Moim zdaniem, te 20 punktów za post nie jest zbyt motywującą decyzją. Moim zdaniem można by to  rozwiązać w ten sposób, że przy akceptacji postów, administratorzy globalni decydowaliby czy autor posta otrzyma 20, czy 400 punktów.
Jestem na Fandoms od ponad roku, więc zdążyłem zauważyć, że stronka mega się rozwinęła. Punkty za komentarze, obserwacje itp. to świetny ruch w stronę piszących posty. Jedynym moim zdaniem minusem jest jedynie ta ograniczona liczba automatycznych punktów za post.
Myślę, że przez nią wiele osób straciło chęć do pisania na Fandoms no bo "zawsze nawet jak nie pójdzie na główną to chociaż te 400 punktów będzie" a teraz ta stawka jest zdecydowanie niższa.
+2 głosów
Paz 7, 2017
Meryem Użytkownik 18,521 pkt
Ja i tak jestem TYLKO zarejestrowana to niewiele mogę. A od czego zależy przejście do wyższej kasty to nie wiem. Może od urodzenia ?
+1 głos
Paz 4, 2017
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
Siostra Sulejmana. Właśnie nie wiem o co tu chodzi. Nigdy nie widziałam u niej żadnej zawiści bo i o co ? A,że jest ważnym Administratorem to bez zdania racji nawet zablokowała jej profil. Sam Piotr Baranowski kilka razy stwierdził ,że komentarze i uwagi Meryem są słuszne i cenne . Nawiasem mówiąc czy jest po czym płakać? Nastolatce się wydaje ,że wszystko wie .
comelista Użytkownik 351 pkt
Wow! Mega fajne opcje. To bardzo uatrakcyjni serwis, a najlepiej wyjdą na tym użytkownicy!
Niezbyt mile zapewne czyta się komentarze "super post", za włożenie pracy w swoje posty.
Te liczby w koncie będą mega świetnie wyglądać i będą odzwierciedlać jak wiele użytkownik wnosi do portalu :D
+1 głos
Paz 4, 2017
V-lovers1 Użytkownik 39,773 pkt
Oh skomplikowane to trochę i również moim zdaniem przez brak możliwości pisania krótkiego pochwalenia autora - Ludziom się odechce pisać po prostu komentarze. Możliwość komentowania była łatwym wybiciem się do góry i nie oszukujmy się zdobyciem punktów. Takie ograniczenie pewnie spowoduje taki obrót sprawy, że zamiast komentować, będziemy wprowadzać posty o słabej treści. Myślę, że to ograniczanie niestety nie skończy się dobrze dla tego serwisu, bo sam ten post osobiście zamiast zachęcić, zniechęcił mnie do aktywnego udzielania się. Z moich wcześniejszych przemyśleń wysuwam wniosek, że nie będę się wychylać ani z komentowaniem, ani z dodawaniem postów. Jak dla mnie za dużo mam po prostu do stracenia :/
+1 głos
Paz 4, 2017
pattiekaminska Użytkownik 214,178 pkt
20 punktów to ilość, która ma zapobiec niepotrzebnemu spamowi bezsensownych rzeczy. Jeśli post jest ciekawy dostanie od 500 do 5 tysiecy punktow, a nawet i 10 tysiecy jesli bedzie wyczerpujący (jako post dnia). Pamiętajmy, iż merytoryczne komentarze zawsze są wyżej oceniane przez nas, jako najlepszy komentarz, wtedy bowiem autor takiego komentarza otrzymuje automatycznie kwotę 300 punktów :P
Michał Cyran Użytkownik 2,715 pkt
Powiem tak, że niezły pomysł ale zobaczymy jak wyjdzie to w praniu. :D
0 głosów
Paz 4, 2017
Marcin P. Użytkownik 26,875 pkt
Towarzysze do weryfikacji i podpisywania lojalek.

Podpisano TW Marcin Niezweryfikowany P.
0 głosów
Paz 9, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
178 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 178 Gości
Dziś posty czytano : 11953 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  554321 punktów
 2. Young Stars Festival
  44875 punktów
 3. Bartek Lovers
  43525 punktów
 4. Supiwerki
  39853 punktów
 5. Potterheads
  39849 punktów
 6. The 100
  38835 punktów
 7. SikorskiSquad
  32956 punktów
 8. Arturonators
  29735 punktów
 9. SERIALE
  25609 punktów
 10. GRY
  23075 punktów
 11. Life Is Strange
  22080 punktów
 12. Famous In Love
  21925 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20165 punktów
 14. Domisiaki
  18356 punktów
 15. Once Upon A Time
  17606 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17342 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17194 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13118 punktów
 19. YOUNG STARS
  12872 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12673 punktów
 21. Forza
  11241 punktów
 22. Sonbird Team
  10831 punktów
 23. Remonators
  10197 punktów
 24. Eurowizja
  10096 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9280 punktów
 26. Dua Lipa
  7962 punktów
 27. TALENTY
  6454 punktów
 28. MUZYKA
  6412 punktów
 29. Playstation VR
  6142 punktów
 30. FILMY
  5732 punktów
 31. Nintendo
  5302 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5031 punktów
 33. Detroit
  4983 punktów
 34. Tomb Raider
  4924 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4594 punktów
 36. INNE
  4589 punktów
 37. Stranger Things
  4542 punktów
 38. Progress Armia
  4281 punktów
 39. The Originals
  4231 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4178 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3969 punktów
 42. Bambinos
  3810 punktów
 43. Young Stars News
  3219 punktów
 44. Sport
  2846 punktów
 45. K-Pop
  2739 punktów
 46. American Horror Story
  2598 punktów
 47. God Of War
  2527 punktów
 48. YOUTUBE
  2252 punktów
 49. Kortezjanie
  2114 punktów
 50. Puthinators
  1933 punktów
 51. Sony Playstation
  1630 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  904 punktów
 54. Temorki
  848 punktów
 55. FPS
  831 punktów
 56. Team Rieger
  782 punktów
 57. R5Family
  608 punktów
 58. PC
  527 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  509 punktów
 60. Arianators
  492 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. Zosiaki
  399 punktów
 63. LUDZIE
  391 punktów
 64. Directioners
  315 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  287 punktów
 66. Soy Luna
  287 punktów
 67. #talentobranie
  282 punktów
 68. 5SOSFam
  246 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. Beautilles
  144 punktów
 72. The Good Place
  143 punktów
 73. Selenators
  130 punktów
 74. Donaty Agaty
  101 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  97 punktów
 77. Podróże
  84 punktów
 78. Swifties
  57 punktów
 79. Far Cry
  45 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  977 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post