Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+36 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Tajemnicza postać Sułtana Piotra Baranowskiego od wieków ciekawi mieszkańców krainy Fandomogrodu. Kim jest ten człowiek? Z jakiego rodu pochodzi? Dziś spróbujemy rozwikłać dla Was tę zagadkę.

Narodziny.

Sułtan Piotr Baranowski narodził się jako książę w zamożnej rodzinie zamieszkującej dalekie krainy Fejsbukolandii. Nie jest znana dokładna data jego narodzin, jednak na temat w jaki sposób przyszedł na świat, krąży wiele opowieści. 

Otóż w dniu, kiedy postanowił się narodzić, w krainie Fejsbukolandii panował totalny chaos. Plemiona walczyły ze sobą, nie uzyskując żadnych konkretnych rezultatów w bitwach, przez stulecia krew lała się strumieniami, a żadne plemię nie uzyskiwało wystarczającej przewagi nad przeciwnikami, by ogłosić się tym jednym, jedynym i najdzielniejszym plemieniem panującym nad pozostałymi. 

Dzień był dżdżysty, w powietrzu czuć było swąd rozkładających się po bitwach ciał. Od czasu do czasu słychać było krzyki rannych wojowników, których jedynym marzeniem było oddać swe życie za cenę zwycięstwa swojego plemienia. Wtem chmury się rozstąpiły, wzeszło słońce, krzyki konających wojowników ucichły i z dala można było usłyszeć dźwięk niemowlęcego głosu cicho szepcącego: "Gu gu, gu ga" - co w dokładnym tłumaczeniu znaczy: "Chcę kupę".

Narodził się on: książę Piotr Baranowski. 

Dzieciństwo i dorastanie.

Książę Piotr był bardzo ruchliwym dzieckiem. Wszędzie było go pełno i wszędzie zostawiał za sobą "pełno". Jego rówieśnicy z plemienia przezywali go "Piter", co w dokładnym tłumaczeniu znaczyło: "Srajmajtek, ten, który zawładnie Fejsbukolandią, pogodzi plemiona i zostanie władcą Fandomogrodu i Siedmiu Wzgórz Radiolandii Jungo Starlandii." Nie stało się to jednak prędko.

Książę musiał się wiele nauczyć i jeszcze więcej przeżyć, by jego wiedza i doświadczenie mogło doprowadzić do pokoju w krainie. Ale o tym w następnym akapicie.

Jak już wspomniałam, książę dostał wszelkie nauki potrzebne władcy. Studiował księgi narodów w Pyrlandii (dawniej Poznań) na kierunku stosunków humanistycznych międzyplemiennych i przekonywania ludzi do tego, że to on ma rację. 

Mając 15 lat poślubił Syll, młodszą od siebie dziewkę z wrogiego plemienia, by pogodzić w końcu przez wieki skłócone rodziny.

Rodzina.

Po ślubie z Syll popadł w depresję. Nienasycona wciąż swoim księciem Syll nie odstępowała go na krok. Książę, nie wychodząc latami z komnaty małżeńskiej, starał się zadowolić swoją ukochaną coraz to nowymi igraszkami. Do czasu. 

Po narodzinach ich 9-tego dziecka książę Piotr postanowił jeszcze bardziej uatrakcyjnić związek nową igraszką. Dostawszy jako dar tajemniczą księgę od władcy z dalekich krajów pod tajemniczym tytułem "Kamasutra" postanowił wcielić igraszki w życie. Do czasu.

Po 245 pozycji, w której dokładnie napisane jest: "...na stojąco podnieś lewą nogę i załóż na prawe ramię partnerki, potem prawą ręką złap za prawą nogę partnerki jednocześnie dotykając czołem pośladków wybranki..." i połamawszy się w pięćset na dwa miesiące, powiedział: "Dość. Dość miłosnych igraszek, czas ogarnąć ten cały bajzel i zostać władcą!"

Władca Fandomogrodu i Radiolandii Jungo Starlandii.

Po otrzeźwieniu z miłosnej "fazy", książę postanowił wziąć się za siebie i za plemiona zamieszkujące krainę. 

Najpierwej zaczął od ustanowienia nowego prawa i nadał swojej krainie nowe nazwy: Fandomogród i Radiolandia Jungo Starlandia. Skąd takie beznadziejne nazwy, to tylko on sam wie, pod wpływem czego był tego dnia. Otóż to prawo, wszak bardzo pogmatwane, cel swój osiągnęło. Swoją upartością i zaangażowaniem zebrał wielkie wojsko, które stanęło za nim, jak smród za tyłkiem. Paplając to i owo tu i tam, wymachując swoją szabelką (nie tą, o której myślicie, bo musiałabym napisać: "wykałaczką", anie szabelką) zdobył poparcie u kilku plemion Fejsbukolandii. Na tym się jednak nie skończyło.

Jako władca, postanowił ogłosić Wielki Turniej Rycerski, którego celem było pogodzenie wszystkich plemion i wyłonienie tego, które najbardziej zasługuje na miano "najmężniejszego." 

Wysłał swoich posłańców w cztery strony świata, którzy obwieścili całemu światu o turnieju organizowanym przez księcia Pitera.

Na turniej zjechało się rycerstwo z najdalszych zakątków globu. Od plemion najmniejszych i mało znanych, po te największe i najsłynniejsze. Turnieje końca nie miały, rycerze, choć zmarnowani, bez sił i nadziei, walczyli o honor swoich plemion. Po wielu miesiącach zaciętej rywalizacji w końcu wyłonił się zwycięzca. O tym, kto to był pisać nie będę, gdyż to będzie tematem kolejnej mojej rozprawki.

Władca nad władcami Sułtan Piotr Baranowski.

Popiersie na jego cześć możemy podziwiać nawet w Egipcie (na zdjęciu). 

Wystawa.

Wystawa zorganizowana na temat Sułtana Piotra Baranowskiego.

Sułtan Piotr w filmie.

Znany aktor, odtwórca głównej roli HarregoPottera natrafił na ślad pokrewieństwa z Wielkim Sułtanem.

Wszelkie prawa autorskie nie są zastrzeżone.

Tekst autorstwa w pełni mojego, zdjęcia z archiwum wyciągnęła Sylwia Kostka Cukru. Ku chwale Wielkiego Sułtana Piotra Baranowskiego! Ku pamięci!

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 2324 punktów za:

Jakość:20Popularność:1431
Podziękowania:73Ocena:180
Wyróżnienia:0Komentarze:620

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Wspaniałym Stuleciu (Kosem) na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
1,431 czytelników Lip 7, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

62 Komentarzy

Anastazja18 Zarejestrowany użytkownik 10,548 punktów 37
No prosze, chlopak bedzie zapewne  bardzo dumny z takiej reklamy!Jutro jego swita do Valide zawita z poklonami i podarkami.
+42 głosów
 
Najlepszy komentarz
Lip 7, 2017
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,295 punktów 3 91
Powiem tak- po zapoznaniu się z opisem 245 pozycji ten post zasługuje na tytuł : Post Stulecia" Brawo !!!  :-)  hahahahaha
+43 głosów
Lip 7, 2017
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
Wierz mi, nie chcesz poznać pozycji nr. 246 Nie ogarniesz nawet wyobraźnią
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Hahahaha!
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Zarządziłaś kobieto!!! Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak się uśmiałam!!! Najlepszy post w tym Fandomgrodzie :-D
+41 głosów
Lip 8, 2017
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,295 punktów 3 91
Valide masz kolejny temat na kontynuację posta: Sułtan Piotr i jego Sikawka  :-)
+39 głosów
Lip 7, 2017
Dianodolffka Zarejestrowany użytkownik 11,161 punktów 2 45
Kto to napisał? Nasza kochana Valide z współpracą z Kostķą Cukru, oczywiście z najlepszej grupie na świecie: Kosem Wspaniałe Stulecie Kosem.
+39 głosów
Lip 8, 2017
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
Ha ha ha ha ha ha
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
Dobrze, że to noc i nikogo nie ma Ale...jakby co, to wspólnikiem w zbrodni był Krzysiek
+38 głosów
Lip 7, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
No i git... nIe będzie wpadki :-D
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,295 punktów 3 91
Tak- a jutro im serwer padnie i wiedz, ze to ty będziesz za to odpowiedzialna  :-)  hahaha
+38 głosów
Lip 7, 2017
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,295 punktów 3 91
Mojego też nie chcą- nie lubią już nas  :-)
Sultan_Lady Zarejestrowany użytkownik 1,354 punktów 8
Hahahah świetny post Valide i genialne przeróbki Kostko Cukru. Czekam na kolejną część przygód Piotra
+38 głosów
Lip 8, 2017
Siostra Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 13,750 punktów 1 53
Ale się uśmiałam..
A nasz władca,sułtan Baranowski ma poczucie humoru ?
Czy raczej z tych co wszystko na poważnie ?
Żeby nie było, że będzie egzekucja
+38 głosów
Lip 8, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Hahaha! Może nas nie zetnie :-D
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
Nie wierzę, że to napisałam! Piotrek, nie bij!
+36 głosów
Lip 7, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Valide, do końca życia się wtedy złotymi monetami nie wykupisz :-D
Waleczny P. Zarejestrowany użytkownik 88,544 punktów 2 3 88
Hahahah ;D Dobry temat na posta Panie Piotrze, ja bym przyznał punkty za to (nie podlizując się Valide ).
+35 głosów
Lip 8, 2017
Iwona W. Zarejestrowany użytkownik 150,562 punktów 4 69
Ale że - wykałaczka. Żal tej dziewki. Srajmajtek dodatkowo brał w jasyr wszelkie posty, które były mozolnie tworzone przez plemienia. Były bezpodstawnie przetrzymywane i torturowane przez długi okres. Mówiono później, że Sułtan Piotr tylko wypuszczał je na wolność za pomocą częstych zaparć. Kto zrobił lewatywę - tego posta ułaskawiano. Ciężkie to były czasy...
+35 głosów
Lip 8, 2017
Acedia00 Zarejestrowany użytkownik 14,474 punktów 3 43
O Cię Panie! Pokłony za pomysł ;D
+34 głosów
Lip 7, 2017
Afife Nurbanu Sultan Zarejestrowany użytkownik 7,375 punktów 21
Dziewczyny ja tu wstaję i czytam i nie do wierzam, Wy jesteście po prostu genialne.  Brawo brawo!!!
+34 głosów
Lip 8, 2017
mloda34 Zarejestrowany użytkownik 3,489 punktów 24
Hahahaha wielki szacunek dla naszej Valide Sułtan Piotr lepszego nie mogliśmy sobie wymarzyć
+34 głosów
Lip 8, 2017
artur99 Zarejestrowany użytkownik 3,698 punktów 24
Genialne, pomnik sztuki na miarę naszej Valide! Post tygodnia, dawka śmiechu gwarantowana
+34 głosów
Lip 8, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Piter, fajny z Ciebie Sultan!! Hahaha!
+33 głosów
Lip 8, 2017
Acedia00 Zarejestrowany użytkownik 14,474 punktów 3 43
Nie można wszystkiego robić na poważnie ;) Przecież post nie miał nikogo obrazić tylko rozbawić;) Wyluzujcie się ludzie ;)
+33 głosów
Lip 8, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Dobra, idę spać. MOże Sultan Piter mi się przyśni... w przełomowej pozycji nr 245 :-D
+33 głosów
Lip 8, 2017
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
ej posta ci wyciągnęłam z memem na grupie!
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Już widziałam i przez Ciebie spania zaniechałam :-D Dzięki :-)
Yasemin Zarejestrowany użytkownik 5,394 punktów 33
Valide, post pierwsza klasa. Genialny. :-) haha
+33 głosów
Lip 8, 2017
D. Zarejestrowany użytkownik -12,950 punktów 3 81
Pytanie na bitwach :"Kto i dlaczego wywalił grupę WS z fandomów?" )))
+33 głosów
Lip 8, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Hahaha! Oby nie! Ale pytanie: Który z Sultanów, czytał do poduszki Kamasutrę?" to może być :-D
Turna Zarejestrowany użytkownik 1,482 punktów 2 2 89
Valide, post super szacun
+33 głosów
Lip 8, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Coś tu podejrzanie cicho... Czyżby Sultan Piter potopił wszystkich "buntowników" w Bosforze??? ;-)
+33 głosów
Lip 8, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Ha ha ha Tego nie podejrzewałam
+33 głosów
Lip 8, 2017
Kr3jzoL Zarejestrowany użytkownik 15,923 punktów 4 48
Czekam na kontynuację kolejnego wspaniałego (śmierdzącego xD) stulecia ^^
Gu gu, gu ga
+32 głosów
Lip 8, 2017
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,295 punktów 3 91
Ty Krejzol wariat jesteś i ty chcesz pewnie wiedzieć co było po 245  :-)  Gu Gu GaGa  hahahahaha
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Ahahaha!!! Pewnie już z wujciem Googlem na ten temat pogadał:-D
Angelika z Setki Użytkownik zweryfikowany 50,818 punktów 1 8
doscXDDD
+31 głosów
Lip 8, 2017
Bulbul Aga Zarejestrowany użytkownik 1,929 punktów 14
Nie od czego Polak
+31 głosów
Lip 8, 2017
R. 17 Użytkownik zweryfikowany 56,932 punktów 2 51
Sułtan Piotr prawdziwy władca swej Radiolandii na którego temat może powstać niejeden poemat już swego sfinksa posiada i nieźle zaklęciami włada. Jego podobizna wisi w galerii sław i jest z tego dumny jak paw.
+31 głosów
Lip 8, 2017
Siostra Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 13,750 punktów 1 53
ten sfinks jest rewelacyjny !!
+31 głosów
Lip 8, 2017
MysiaMazur Zarejestrowany użytkownik 1,612 punktów 1 14
hahahah padłam "Gu gu, gu ga" - co w dokładnym tłumaczeniu znaczy: "Chcę kupę"i parę innych tekstów, mistrzostwo tak samo jak te przeróbki zdjęć ...coś pięknego <3
+31 głosów
Lip 8, 2017
Kr3jzoL Zarejestrowany użytkownik 15,923 punktów 4 48
"Przesrane" miał ten Sułtan xD
+30 głosów
Lip 8, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Haha!
Ewelina Krasowska Zarejestrowany użytkownik 1,991 punktów 10
hahahahhahahhaha dobreeee mało się nie posikałam przy tej kamasutrze hahahha
+30 głosów
Lip 8, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Hihihihihi Post
Karina Kopec
29 listopada 2015
ha ha ha  
tak to było dawno a takie aktualne
+30 głosów
Lip 8, 2017
Mika Zarejestrowany użytkownik 29,627 punktów 2 21
Zyciorys godny Sultana.. tym bardzej w opracowaniu Valide -- ciekawa jestem reakcji Sultana Piotra- Valide strzez sie
+30 głosów
Lip 8, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Oj ja też jestem bardzo ciekawa :-D coś cicho siedzi... Może ćwiczy uparcie pozycję 245 i nie ma czasu na fandomy dziś :-D
Ewa Wie Zarejestrowany użytkownik -33,822 punktów 3 46
Jeżeli egzekucja to co będzie w użyciu?Sznur ,cięciwa,miecz czy buzdygan?
+30 głosów
Lip 8, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
AHAHAHAHAHA! Jestem ZA! :-D Valide, co TY na to? Bierzesz to na klatę? :-D
Zuzke Zarejestrowany użytkownik 274 punktów 2
Co tu się stało XD
+29 głosów
Lip 8, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Jak Sultan Piter nie zetnie VAlide, to jeden mem mu poświęcę... Poczekam, zobaczę... ;-)
+29 głosów
Lip 8, 2017
Ewa Wie Zarejestrowany użytkownik -33,822 punktów 3 46
Valide potężna,tyle sułtanów przetrzymała
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Racja! Hahaha!
Mihrimah Zarejestrowany użytkownik 1,842 punktów 3
Hahaha
Post z jajem
Brawa za świetny pomysł i realizację
+27 głosów
Lip 8, 2017
Valide Safiye Sultan Zarejestrowany użytkownik 3,076 punktów 24
hahahahah
+27 głosów
Lip 8, 2017
Syll Nowakowska Administrator 942,702 punktów 1 2 11
HIT Hahaahah gratuluje kreatywności  czekam na kontynuacje  w koncu nie wszystko musi byc super poważne, a fanfiction tez jest w serwisie przewidziane
+26 głosów
Lip 8, 2017
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,175 punktów 1 9 156
Cieszę się że się podobało!
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Çok!!!:-D
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,295 punktów 3 91
Mnie rozwala sfinks- no uroczy jak nic. I ten Potter taki jakiś ciekawszy  :-)
+26 głosów
Lip 8, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Hahah! Tak! A ja bym chciała się dorobić słynnej "hollywoodzkiej ściany" :-D
Heartbreaker Użytkownik zweryfikowany 120,498 punktów 1 5 11
Świetne , ale mnie rozbawiłaś
+25 głosów
Lip 8, 2017
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,557 punktów 3 8 17
Boskie, nic dodać nic ująć xD Czekam na ewentualną kontynuację posta
+24 głosów
Lip 8, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
I co na to zainteresowany?
+24 głosów
Lip 8, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
NO to dawaj... Śpiewaj po kolei... Ile pozycji z Kamasutry przerobiłaś :-D Jak ładnie się nam tu wyspowiadasz, to wytrącisz Sultanowi Piterowi "asy z obu rękawów" :-D
An Zarejestrowany użytkownik -3,576 punktów 1 3 20
Mega!
+24 głosów
Lip 8, 2017
likaalonso Użytkownik zweryfikowany 217,738 punktów 5 12
Każdy ma swój humor, ale myślę,  że takie posty to już lekka przesada!
+23 głosów
Lip 7, 2017
Valide Safiye Sultan Zarejestrowany użytkownik 3,076 punktów 24
Kiedy piszesz komentarz a nad nim pląta się kłotnia xD
DirectionerForever97 Administrator 125,963 punktów 4 7 15
hahahahaahahh to jest HIT!!!!! Brawo za kreatywność i czekam na kontynuację tego postu! ♥ ♥ ♥
+23 głosów
Lip 8, 2017
alfka28 Zarejestrowany użytkownik 716 punktów 5
no nieźle nieźle
+22 głosów
Lip 8, 2017
Sumienie Użytkownik zweryfikowany 636,586 punktów 2 6 18
ostro wyje
+21 głosów
Lip 8, 2017
Wloszka Zarejestrowany użytkownik 176,510 punktów 3 77
Haha niezle, i nawet w filmie Harrym Potterze
+21 głosów
Lip 8, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
63 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 62 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 1313 razy
 1. Bambinos
  90573 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  35709 punktów
 2. Heartbreaker
  18758 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3655 punktów
 5. JakubWichowski
  1195 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  84 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66660 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18817 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42797 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5949 punktów
 1. Bambinos
  90573 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6631 punktów
 6. Riverdale
  3348 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2119 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  75 punktów
 13. Sheerios
  47 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post