NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+19 głosów
(postid: 263937) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Takiego rozstrzygnięcia chyba nie spodziewał się nikt. I choć różnice w punktacji między fandomami ostatecznie nie są tak duże (zasięgi nadrobiły swoje), to jednak zwycięzca programu jest niepodważalny i bezwzględnie zaskakujący.

Większy NIE może więcej

Cel programu został osiągnięty, choć niekoniecznie aż takiego efektu się spodziewaliśmy - jedno jest pewne, formuła programu sprawia, że większy wcale NIE może być więcej, i duża grupa nie jest gwarancją awansu , nawet na etapie eliminacji. Tak samo potoczyło się to w minionej bitwie muzycznych fandomów, tak samo jest i teraz. 


Pamiętajcie jednak o jednym - nawołujemy o szacunek dla każdego fandomu - program jest kontrowersyjny, ale nie ma na celu skłócić fandomów, a sprawić, by te mogly się rozwijać i wzajemnie cross-promować (tym bardziej, że wielu fanow jedneog serialu ogląda też inny itd.) . Dlatego zachęcamy do sojuszy i pisania treści na różny temat mimo, że zbieracie punkty dla danego fandomu. Z tego też powodu nie podajemy w rankingu informacji dla kogo kto zbiera punkty i te informacje są ukryte dla użytkowników , aby zapobiec ew. nagonkom (że ktoś zbiera dla fandomu X , a powinien dla Y) . Jeśli ten element akcji nie będzie przez fandomy respektowany może dojść do usunięcia fandomu z programu . Szanujcie się, jeśli chcecie być szanowani.


Pamiętajcie też, że jesteśmy fanami bardzo wielu seriali z Bitwy i nie stosujemy żadnych zasad "faworyzacji" któregokolwiek z nich . Nie bawi na coś takiego, prowadzenie programów i całej akcji jest dla nas równie satysfakcjonujące jak dla Was i nie zamierzamy sobie tego psuć jakimkolwiek ustawianiem programów.


A teraz już do rzeczy :)


To, co spodziewaliśmy się, że będzie kluczową zaletą fandomu Violetty (V-Lovers) tak naprawdę ustawiło cały program. Oni już znali zasady programu, styl pytań i ich poziom trudności (który delikatnie mówiąc zaskoczył rywali) oraz to, co zrobić, by móc wygrać. Trzeba jednak przyznać, że V-Lovers po prostu się do programu przygotowali. 12 na 15 zdobytych punktów (nie odpowiedzieli tylko na pytanie z najwyższym stopniem trudności) to rewelacyjny wynik. Gratulujemy !


Ten sam wynik w Quizie przypdł dla fanów SKAM (12/15) . Nieco gorzej (ale tylko nieco) z pytaniami poradzili sobie przedstawiciele Riverdale . 9 punktów z Quizu to dobry wynik jak na pierwszą bitwę. W drugiej może być na pewno lepiej :) Problemy z odpowiedziami na pytania mieli natomiast przedstawiciele fandomu 13 Reasons Why . Fandom do tej pory jest poirytowany wczorajszą bitwą, uważa, że pytania były wyższego stopnia trudności od pozostałych i zwyczajnie są zdania, że ich fandom miał najtrudniej. Nasza odpowiedź jest jednoznaczna: jedno pytanie rzeczywiście było trudne ...ale każdy fandom takie jedno trudne pytanie miał. Nie chcemy , aby quiz wiedzy był prosty, bo wówczas upadłaby zasada turnieju wiedzy jako kluczowego elementu programu , a górę wzięłyby...lajki. Temu chcemy za wszelką cenę zapobiec, bo wówczas całą zabawa straciłaby sens i stała się całkowicie do przewidzenia. Owszem, pytania są trudne, ale to włąśnie one są wyzwaniem w Bitwie i one powodują, że program ma już trzecią serię. To podczas quizu są największe zwroty akcji i to quiz jest najbardziej nieprzewidywalnym elementem programu.


Nie chcemy z tego rezygnować, nie chcemy w tej edycji tworzyć pytań prostszych, niż zadawaliśmy youtuberom czy fandomom muzycznym. Mamy nadzieję, że uda nam się utrzymać poziom trudności programu...

A co z zasięgami ?

Program jest kontrowersyjny, ale niewątpliwie osiąga sukces. Z pierwszym odcinkiem dotarliśmy do ponad 100 tysięcy osób - fanów seriali, z czego aż 25% kliknęło w post i ponad 10% zareagowało. To rewelacyjny rezultat, biorąc pod uwagę, że posty Bitwy nie są sponsorowane. Pod względem zasięgu wygrały oczywiście fandomy najbardziej popularne - zwycięzcą jest fandom 13 Reasons Why, bardzo dobry wynik uzyskali też fani Riverdale , którzy podjęli tutaj między sobą równą rywalizację. Spokojne trzecie miejsce zdobyli fani SKAM i przewidywalne, ostatnie miejsce - fandom Violetty . Ten miał z tego co wiemy sojusz z fanami Soy Luny , innym serialem Disneya, ale nie udało im się pokonać wielkiej rzeszy fanów pozostałej trójki. 


Fandom Violetty poradzil sobie najlepiej na twitterze , natomiast w tej edycji wycofaliśmy się z punktów za SMSy . Z racji, że wszystkie fandomy wspólnie pracują na sukces serwisu, który docelowo pomóc może wszystkim (my z Fandoms.pl aktualnie nic nie zarabiamy, robimy to po prostu z pasji i czystej zajawki - żeby było jasne !), uznaliśmy, że jest to wystarczający dla nas argument, by wycofać z tej edycji SMSy . W zamian sponsor programu - firma Komputronik oferuje specjalną podstronę http://www.komputronik.pl/gazetka , na któej można kupić różne produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, i zgodnie z zasadami każdy , kto coś kupi i podeśle nam tego dowód na adres komputronik@fandoms.pl , podając dla jakiego fandomu chce przyznać swój punkt, może w ten sposób zdobyć dodatkowe punkty dla swojego fandomu . 


O Premie telefoniczne wszystkie fandomy walczyły na równym poziomie i nie możemy tutaj podać jednoznacznego zwycięzcy. Każdy zebrał tu co mógł, a o premii decydowało wyłącznie szczęście.


Ciekawe było natomiast ostateczne głosowanie na stronie Radio Young Stars w kółkach. Tutaj jak już wiemy z poprzednich edycji, wielką rolę odgrywają sojusze z innymi fandomami...i już w pierwszym głosowaniu i Bitwie byliśmy tego świadkami. Fani Violetty przygotowali się i uzyskali niemal 40% głosów, co mogą uznać za wielki sukces. Pozostali uzyskali okolo 20% (23% Riverdale, 20% SKAM, 17% 13 Reasons Why) . To jednak nic w porównaniu z tym, co wydarzyło się w dogrywce . Pierwszy raz w historii całego programu i wszystkich edycji wynik bitwy został nierozstrzygnięty - fandomy Riverdale i SKAM otrzymały dokładnie po 50% głosów i tym samym oba fandomy nagrodziliśmy punktami .

W tej edycji chcemy postawić na jakość i wiedzę bardziej niż dotychczas - wzrost roli serwisu Fandoms na etapie Eliminacji

Postanowiliśmy - widząc Wasze zaagażowanie w tworzenie treści w serwisie, że Fandoms.pl w Bitwie Fandomów będzie miał duże znaczenie. Przypominamy, że w tej zabawie ilość stanowi jedynie 1/3 punktacji , a aż 2/3 przyznajemy za zaangazowanie i skuteczność tych, którzy się zarejestrowali. Zachęcamy tym samym do zaangazowania, bowiem co tydzień do zgarnięcia jest aż 16 punktów dla każdego fandomu w programie . Wyniki będziemy sumować przez łącznie 10 tygodni , i za każdym razem ranking liczony jest od nowa , tj. sumowane są tylko punkty zdobyte w danym tygodniu .


Rankingi fandomów ogłaszane będą na początku każdego tygodnia - pierwszy już możecie przeczytać tutaj . Kolejny ranking z aktywności w aktualnym tygodniu już za kilka dni ! :)


Pamiętajcie, że punkty w serwisie możecie zdobyć na wiele sposobów, które opisaliśmy tutaj . Zadanie będzie już nieco prostsze niż dotychczas, bowiem każdy fandom będzie miał swoich administratorów - Ci zadbają nie tylko o akceptację treści, ale przede wszystkim ich weryfikcję, aby żadne "głupoty" na stronie się nie pojawiły. Jakość treści to to, na czym bardzo nam na Fandoms zależy. Treści warto czytać, bowiem wiele pytań w Bitwie będzie właśnie powstawało na bazie Waszych postów .


Jednocześnie informujemy, że do współpracy z serwisem zaprosimy także fandomy muzyczne  a w dalszej kolejności - youtuberskie . Wszystkie będą mogły promować swoje grupy w serwisie i tym samym je rozwijać. Taki też mamy cel - zgromadzić w serwisie bardzo różne społeczności, które dzięki Fandoms.pl będą mogły nieustannie rosnąć w siłę . NIe ukrywamy też, że pracujemy już nad kwestią dodatkowych nagród za aktywność w serwisie . Decyzje w tej sprawie zapadną w ciągu kilku tygodni ale możecie być pewni, że jeśli zainteresowanie serwisem nadal będzie na takim poziomie, nagród za pisanie w serwisie nie zabraknie.


Cały czas zastanawiamy się też jakie dodatkowe profity zaoferować fandomom, które podjęły z nami współpracę. W tej kwestii pojawi się stosowny post (być może jeszcze dziś), w którym zapytamy Was o tą kwestię. Na pewno możecie liczyć na referencje od serwisu (które mogą Wam pomóc np. zdobyć w przyszłości wymarzoną pracę) oraz pomoc w zdobyciu akredytacji na różne wydarzenia . Ciąg dalszy nastąpi - mamy w tej kwestii ambitne plany :)

A co Wy sądzicie o wczorajszej Bitwie? Czy rzeczywiście pytania były takie trudne? I czy wynik Was zaskoczył ? :)

Piszcie! Czeka kolejna premia punktowa za najlepsze komentarze :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 10657 punktów za:

Jakość:20Popularność:10290
Wsparcie:12Ocena i wartość ocen:19
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:240
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
10,290 czytelników Lip 8, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

24 Komentarzy

Valide Safiye Sultan Użytkownik 3,076 pkt
Gratuleacje Violetta :D
+15 głosów
Lip 8, 2017
Kr3jzoL Użytkownik 15,924 pkt
Jest tak jak kiedyś pisałem. Najważniejszy będzie Quiz w którym nawet najmniejszy fandom ma szansę z tym największym u efekty tego można zobaczyć już w pierwszej bitwie.
+14 głosów
Lip 8, 2017
MysiaMazur Użytkownik 1,612 pkt
Gratuluje V-Lovers i pozdrawiam inne grupy :) ciekawe kto wygra w grupie B  :D
+11 głosów
Lip 8, 2017
kacper0623 Użytkownik 301,542 pkt
Brawo V-Lovers i pamiętajcie trzymamy się razem <3
Mój ulubiony moment z wczoraj to zdecydowanie pytanie o piosenkę "Only You".Kilka minut przed zadaniem pytania zastanawialiśmy się kto jest jego wykonawcą w oryginale (W "Once Upon A Time" ta piosenka też pełni pewną rolę).Potem się śmialiśmy, że Piter to chyba jakiś podsłuch ma :D Jeszcze raz wielkie gratulacje V-Lovers <3
+10 głosów
Lip 8, 2017
Kinga Nosek Użytkownik 168,638 pkt
To było niesamowite hahahah :D
Sumienie Użytkownik 639,647 pkt
V-Lovers miały niezłego kopa.
Pytania były proste dla wszystkich drużyn.
Poradziliśmy sobie jak i w głosowaniu, jak i w Twitterze :D
Violetta nigdy nie umrze, i po tym też widać że Para Siempre Juntos Somos Mas ;)
Czekam na kolejne bitwy i na nowych administratorów od fandomów
+10 głosów
Lip 8, 2017
Mad Użytkownik 381,097 pkt
Co do bitwy - bylo bardzo fajnie, spore emocje, spoko atmosfera, podobało mi się i czekam na kolejne bo to moj ulubiony program zdecydowanie. A kiedy dowiemy się kto dostał rolę jako opiekun danego fandomu? :)
+9 głosów
Lip 8, 2017
tofina5 Użytkownik 32,020 pkt
Tak jak pisałam w poprzednim poście wiedziałam, że Violetta może nas zaskoczyć; nie liczy się ilość tylko jakość. Gdy przedstawiłeś grupy, większość osób współczuło Violettcie od razu stawiając ich na przegranej pozycji. Inne małe fandomy powinny brać przykład z tego serialu i pokazać, że oni też potrafią się tak zmotywować i wygrać z większym przeciwnikiem.
 Duży zaskoczeniem lecz trochę nie pozytywny jest 13rw spodziewałam się, że dojdą do finału, ale niestyt wyszło jak wyszło.
+9 głosów
Lip 8, 2017
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,561 pkt
Uważam, że jak najbardziej zasłużenie dani Violetty wygrali. To była zaciekła bitwa i V - lovers pokazali w niej klasę. Gratulacje również dla innych fandomów, które się nie poddały w żadnym momencie. Szkoda tylko, że niektóre pytania były bardzo trudne i prawie nie związane z serialami. Jednak pytania dla każdego fandomu były na równym poziomie :)
Oby więcej takich ekscytujących rozgrywek. Mam nadzieję, że to pokazało, że mniej doceniane fabdomy również są silne :)
+9 głosów
Lip 8, 2017
Mczaki212 Użytkownik 871 pkt
Świetna bitwa!
+9 głosów
Lip 8, 2017
Landfiona Użytkownik 1,211 pkt
Gratulację!
Ja sie przedewszystkim cieszę że dzięki tej  bitwie poznałam ten świetny portal :)
+9 głosów
Lip 8, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,309 pkt
Gratulacje  Violetta  :-)
+9 głosów
Lip 9, 2017
V-loverStuleciak3456 Użytkownik 8,673 pkt
Drugi najlepszy serial <3
+8 głosów
Lip 9, 2017
x_nata_x Użytkownik 467 pkt
Żałuję, że nie obejrzałam  Były na pewno wielkie emocje
+6 głosów
Lip 8, 2017
Ostazja Użytkownik 1,049 pkt
Że tak powiem, te oskarżenia o to, że pytania były MEGA TRUDNE  są głupie xD No co jak co, ale każdy fandom miał jedno pytanie trudne, resztę łatwą. Wypominają, że oni mieli utrudnione zadanie z pytaniami, a nie nie pochwalą się, że nie znali daty urodzin Katherine, aktorki grającej Hannah. Ludziska moje kochane, to jest bitwa z wiedzy o seriali. Czyli macie wiedzieć wiadomości o serialu, ich bohaterach, aktorach, soundtracku, ciekawostkach. Nie wiem, czy myśleliście, że przyjdziecie, powiecie ile taśm było w serialu, jak miała na imię główna bohaterka, kto wyprodukował serial i wygracie. Reprezentanci powinni być dobrze przygotowani. Trochę się ogarnijcie. Bo też te komentarze na waszej grupie trzymają taki poziom, że hej ;)


 A oprócz tego to wczorajsza bitwa bardzo mi się podobała! <3
+6 głosów
Lip 8, 2017
Kludinek Użytkownik 18 pkt
Gratuluję V-Lovers, ale osobiście liczyłam na Riverdale
+6 głosów
Lip 8, 2017
nacia133911 Użytkownik 9,818 pkt
ciekawa rywalizacja, gratulacje Violetta
+6 głosów
Lip 8, 2017
An Użytkownik -3,574 pkt
Niestety nie mogłam słuchać wczorajszej bitwy,zwycięzcom gratuluję
+5 głosów
Lip 8, 2017
mloda34 Użytkownik 3,489 pkt
Gratulacje dla Violetta :)
+5 głosów
Lip 9, 2017
Sympatia Użytkownik 39,582 pkt
V-lovers, w nas jest wielka siła i choć wiele osób odeszło z naszego fandomu, poraz kolejny udowodniliśmy, że nie liczy się liczebność, a jakość. Chciałabym pogratulować także innym fandomom za to, że walczyli do końca, choć szacunku do nas wcale nie mieli :) Gratuluję również całemu składu V-lovers, który bardzo dobrze się przygotował <3 Czekam na kolejną Bitwę i na przyszłość dla innych fandomów: zastanówcie się pięć razy zanim coś napiszecie :*
+4 głosów
Lip 8, 2017
Waleczny P. Użytkownik 88,548 pkt
Gratuluję wszystkim grupom :) Tym, co słabo poszło, życzę udanego, następnego razu :)
+3 głosów
Lip 10, 2017
Lucja002 Użytkownik 100 pkt
Gratulacje V-Lovers jak najbardziej zasłużona wygrana. Czekam na kolejne bitwy w których mam nadzieję wygra Riverdale (trzymam kciuki <3).
+2 głosów
Lip 8, 2017
DirectionerForever97 Użytkownik 109,148 pkt
Tak mnie osobiście fani Violetty mocno zaskoczyli :o Widać że bardzo dobrze przygotowali się do bitwy! Za to wielkie brawa dla nich ♥ Zresztą każdy z fandomów walczy niesamowicie i też jest zgrany tutaj za co też należą się wszystkim brawa! ♥
+2 głosów
Lip 9, 2017
n_sliwinska Użytkownik 1,395 pkt
Nie potrafię wybrać pomiędzy Riverdale, a SKAM, dlatego cieszę się, że oba seriale mają taką samą liczbę punktów.
+1 głos
Lip 10, 2017
xvmbbh Użytkownik 49,724 pkt
Moim zdaniem pytania Dla fanów 13rw nie mogły być inne, bo serial ma tylko 13 odcinków, a to jest zupełnie co innego, jak serial ma dużo sezonów po -dzieścia odcinków i wtedy są pytania o szczegóły. Gratulacje dla V-Lovers! Pokazaliście że nie doceniają was, a potraficie ❤
+1 głos
Lip 10, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
3746 osób na stronie
9 Użytkowników oraz 3737 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 27283 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. 110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post