NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+25 głosów
(postid: 280940) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Dziś dużo informacji - nie dość, że przedstawiamy cały przebieg Bitwy (jeśli pominęliście wczoraj, koniecznie się zapoznajcie ;) ) i wszystkie pytania, które wczoraj zadaliśmy Uczestnikom, to jeszcze prezentujemy Wam cały harmonogram do końca akcji. Sprawdźcie szczegóły , by wiedzieć kiedy i z kim może Wam przyjść rywalizować w kolejnych tygodniach !

The 100 - zasięgowa czołówka. Fandom powalczy o awans do półfinałowej serii !

Nie ma żadnych wątpliwości, że mamy tu do czynienia z bezwzględnym zwycięzcą wczorajszej Bitwy. Fani The 100 poradzili sobie zdecydowanie najlepiej we wszystkich konkurencjach zasięgowych , wypadli też nieźle w quizie wiedzy . Po Bitwie awansowali do ścislej czołówki fandomów w całej akcji i na pewno powalczą o awans do serii półfinałowej . Po wczoraj 26 punktów , co daje aż 130 punktów w Bitwie !


Pytania dla The 100 :


 1. Ile lat po wojnie nuklearnej dochodzi od zesłania 100 małoletnich przestępców na wyniszczoną wojną ziemię? 97 . - TRUDNE (odpowiedziano)

 2. Jak nazywa się aktor grający postać Lincolna? Ricky Whittle. - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 3. W jakim kręcono pierwszy sezon serialu? (plenery) Kanada. - ŁATWE (nie odpowiedziano)

 4. Serial oparty jest na książce. jaki jest jej tytuł? Misja 100. - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. Jak w pierwszej wersji scenariusza brzmiało nazwisko Clarke? Walters. - TRUDNE (nie odpowiedziano)

Shadowhunters - problemy przez cały czas trwania Bitwy z zaskakującą końcowką

Fani Shadowhunters zaczęli na...szczycie zestawienia, ale też - nie oszukujmy się - mieli zadane najprostsze pytanie na "dzień dobry" . Później było niestety już dużo gorzej i trudniej. Shadowhunters niespodziewanie wygrali głosowanie dogrywkowe z Teen Wolf ...jednym procentem głosów w ostatnich 30 sekundach głosowania i... JEDNYM TWITTEM . Niestety, zajęli ostatecznie 4 miejsce i bez większego zaangażowania w aktywność w serwisie oraz lepszego wyniku w Bitwie za miesiąc... będzie bardzo ciężko awansować dalej, i fandom raczej pozostanie głównie w Rankingu , wypadając z Bitwy Fandomów... (szczegóły na ten temat w dalszej części posta) ale dajmy im szansę. pamiętacie Supernatural , którzy po Bitwie awansowali o kilkanaście miejsc w gorę ? Można , jeśli się chce ! Póki co, tylko 10 punktów w Bitwie i 40 punktów do akcji . Malutko.


Shadowhunters wciąż nie mają admina na naszej stronie i jest to ostatni dzwonek, by to zmienić ! Wyznaczcie taką osobę i zdobywajcie punkty - najlepiej od zaraz :)


Pytania dla fanów Shadowhunters :


 1. Na jakiej popularnej platformie streamingowej można legalnie w polskiej wersji oglądać serial? Netflix . - ŁATWE (odpowiedziano)

 2. Kiedy w USA wyemitowany został finał pierwszego sezonu serialu? 5 kwietnia 2016. - ŚREDNIE (nie odpowiedziano)

 3. Ile dni zajęło obsadzie kręcenie walki z demonami w odcinku 1 w Pandemonium ? 4 dni . - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 4. Jak nazywa się aktorka grająca rolę Mayi Roberts? Aisha Wainwright . - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. Podaj tytuły przynajmniej dwóch utworów znajdujących się na płycie z oficjalnym soundtrackiem serialu? This Is the Hunt, Fragile World, Murmurs, Blood Rose, The Lifeboat, Royal Blue. - TRUDNE (nie odpowiedziano)

Soy Luna - o krok od zwycięstwa !

Najlepiej przygotowani od quizu wiedzy fani Soy Luna byli o krok od zwycięstwa. Gdyby nie tak duża grupa fanów The 100 , bez problemu pokonaliby rywali. Wiedzieli jak Bitwa działa, wiedzieli gdzie i jak uderzyć by osłabić rywali.... ale się nie udało . Nie zmienia to faktu, że wspólnie z The 100 uzyskali trendy polskie na Twitterze , co znacznie nakręciło fandom do działania. Będą walczyć o awans do serii półfinałowej i mają duże szanse, że im się to uda ! Po wczoraj aż 23 punkty w Bitwie co daje im aż 115 punktów z Bitwy do Rankingu. The 100 i Soy Luna - będzie tu rywalizacja ! 


Pytania do Lunistas :


 1. Ile dziennie nagrywano scen do tego serialu podczas kręcenia kolejnych odcinków? 17 . - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 2. Jak nazywa się utwor tytułowy do serialu? Alas . - ŁATWE (odpowiedziano)

 3. Kto gra rolę Matteo Balsano w serialu? Ruggero Pasquarelli- ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Jak nazywa się pierwszy odcinek pierwszego sezonu serialu? Marzenie. - TRUDNE (odpowiedziano)

 5. Co w języku portugalskim oznacza Przybrane nazwisko Luny - Valente? Odważny. - ŚREDNIE (odpowiedziano)

Teen Wolf - obudźcie się ! :)

Ten fandom jeśli się nie obudzi, opuści zabawę zanim ta rozpocznie się na dobre. Chyba zauważyli ten fakt, bowiem wyznaczyli dziś nową administratorkę fandomu w serwisie, co daje nadzieję, że coś się zmieni. Póki co sytuacja fandomu jest średnia, choć potencjał - ogromny ! Na chwilę obecną po Bitwie tylko 14 punktów , czyli ostatecznie 70 do Rankingu. Bez większej aktywności w grupie i lepszego wyniku za miesiąc - na awans nie ma szans.


Pytania do fanów Teen Wolf :


 1. Na jakiej polskiej stacji telewizyjnej można obejrzeć ten serial? AXN Spin . - ŁATWE (odpowiedziano)

 2. W których sezonach w serialu pojawiała się postać Alison Argent? 1,2,3 . - TRUDNE (odpowiedziano)

 3. Ile średnio widzów w USA miały 3 pierwsze sezony serialu? Od 1,5 do 2 mln - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 4. Ile nagród / statuetek w ramach Teen Choice Awards serial otrzymał w 2016 roku? 3 . - ŚREDNIE (nie odpowiedziano)

 5. Jak nazywa się film, na bazie którego powstał aktualny serial? 1985 i druga część - Teen Wolf Too, 1987 . - ŁATWE (odpowiedziano)

Ostateczne wyniki radiowego programu Bitwa Fandomów - Grupa D

Tutaj jak na dłoni widzimy potencjalne 2 fandomy , które z tej grupy awansują do serii półfinałowej. To jednak dopiero połowa czasu Eliminacji - drugie tyle przed nami, które może wszystko zmienić ! Shadowhunters i Teen Wolf - podejmiecie rękawice? :) Zdecydowanie gratulujemy za wczoraj The 100 i Soy Luna - to była bardzo wyrównana rywalizacja , o zwycięzcy zadecydowało nieco lepsze zorganizowanie fanów The 100 . 


Można spokojnie stwierdzić, że wczorajsza Bitwa była ...podwójna. Fani The 100 i Soy Luny stoczyli swoją oraz fani Shadowhunters i Teen Wolf - swoją , szczególnie jesli nawiążemy też do tego ostatniego, symbolicznego pojedynku, który - jak wynika z punktacji, ma praktycznie podwójnego zwycięzcę - choć  fani Teen Wolf polegli z Shadowhunters w głosowaniu zasięgowym, to jednak koniec końcow oni uzyskali więcej punktów w programie.

Bitwa Grupa D - zasięgi

Tutaj dla Was pewna ciekawostka - gdyby Bitwa trwała dalej, to fani Teen Wolf uzyskaliby jeden punkt więcej od fanów Soy Luny - nieźle ! :) Przypomnijmy - oba fandomy dosłownie o włos na zmianę wymieniali się prowadzeniem między sobą . Wyrównana i cieżka rywalizacja w tej materii w gronie 100 tysięcy osób . Działo się !

Bitwa Fandomów a Ranking Fandomów, czyli jak radzić sobie z dużym rozwojem serwisu i odróżnić obie akcje

Czas abyście poznali harmonogram do końca rozgrywek w naszej akcji . Zanim jednak to nastąpi, czas na kilka słów wyjaśnienia - czym różni się Bitwa od Rankingu . Różnica jest bowiem dość spora ! 


Bitwa Fandomów jest wielomiesięczną rywalizacją sponsorowaną przez firmę Komputronik , w której udział bierze łącznie 16 fandomów serialowych . Te będą odpadać w miarę pojawiania się kolejnych serii akcji . Zwycięska reprezentacja otrzyma pakiet nagród od Sponsora - m.in. konsolę Sony Playstation 4, wysokiej jakości słuchawki z mikrofonem oraz świetnej klasy klawiaturę i myszkę z podkładką . Łączna wartość nagród przekracza więc 2000 zł . 


Zupełnie inny temat, to Ranking Fandomów , który jest akcją portalu Fandoms.pl . Na okres akcji z Firmą Komputronik połączyliśmy jedno z drugim tworząc bardzo złożoną i rozbudowaną akcję, jednak podjęliśmy już działania w celu pozyskania dodatkowych, niezależnych do Bitwy Fandomów - nagród dla fandomów notowanych w Rankingu Fandomów . Tutaj nie ma sytuacji, że ktoś "odpada" . Nagrody są nie rzadziej niż co miesiąc (chyba, że zasady danej akcji stanowią inaczej) , każdy fandom może do niej dołączyć w każdej chwili , podobnie jak w każdej chwili może się wycofać (obniżając aktywność w serwisie) . Reasumując - gdy przejdziemy do fazy półfinałowej akcji Komputronika, 8 fandomów będzie w niej rywalizowało dalej, ale pozostałe wciąż będą mogły walczyć o nagrody (już inne) w naszym serwisie, w ramach Rankingu Fandomów serialowych . Wiemy, że jest to nieco skomplikowane, jednak z uwagi na zaskakujący rozwój serwisu, musimy jakoś pogodzić obie akcje i mamy nadzieję, że ostatecznie zrozumiecie "co autor miał na myśli" ;)


Z uwagi na wielki rozwój portalu Fandoms.pl , wszystko wskazuje na to, że w kolejnych miesiącach pojawią się nowe typy fandomów i tym samym ich rankingi . Pierwszy taki zostanie ustanowiony już od najbliższego poniedziałku , co ogłosimy w stosownym poście jeszcze dziś. Rankingi nie będą miały nic wspólnego z programem radiowym - cała zabawa zostanie w nich ograniczona wyłącznie do aktywności fandomów w serwisie . Oczywiście jest wciąż możliwość, że pojawi się kolejna zabawa na tyle rozbudowana, jak aktualna z Komputronikiem, jednak w najbliższym czasie zamierzamy już głównie skupiać się na rozwoju serwisu i nie tylko znacznym poszerzaniu grupy odbiorców do których docieramy, ale także uproszczeniu całej zabawy, by stała się przystępniejsza dla fandomów i prostsza do zrozumienia. W związku z takim stanem rzeczy, na pewno będziemy też powiększać ofertę możliwości dla fandomów w serwisie - pierwsze nowości zadebiutują dosłownie lada moment !


Więcej informacji o Rankingach Fandomów jeszcze dziś .

...a tymczasem pora na ostateczny harmonogram Bitwy Fandomów III: Seriale, i pełna lista Bitew :)

Zakończyła się pierwsza część eliminacji Bitwy Fandomów. Od przyszłego tygodnia rusza kolejna. Oto szczegóły kiedy, co i jak :


4 sierpnia odbędzie się druga Bitwa Grupy A (Riverdale, 13 Reasons Why, SKAM, Violetta) - A1-A2-A3-A4

11 sierpnia odbędzie się druga Bitwa Grupy B (Sherlock, Famous In Love, Pamiętniki Wampirów, Stranger Things) - B1-B2-B3-B4

25 sierpnia odbędzie się druga Bitwa Grupy C (Wspaniałe Stulecie, Once Upon A Time, Supernatural, Sprawiedliwi) - C1-C2-C3-C4

1 września odbędzie się druga Bitwa Grupy D (The 100, Shadowhunters, Soy Luna, Teen Wolf) - D1-D2-D3-D4


Tygodniowa przerwa w Bitwach radiowych spowodowana jest przerwą urlopową prowadzącego, ale ranking fandomów będzie prowadzony w tym okresie bez jakichkolwiek przerw - zatem podobnie jak w piewszej serii eliminacji, wynik fandomów drugiej Bitwy zostanie pomnożony razy 5 , z uwagi na 5 kolejnych tygodni rywalizacji na Fandoms.pl . 


Po ostatniej Bitwie w grupie D dowiemy się które fandomy zmierzą się w rozgrywkach półfinałowych , a które fandomy pozostaną już "tylko w zabawie na portalu i bedą mogły powalczyć o nowe nagrody. W półfinale przeprowadzimy 4 Bitwy , w której za każdym razem zmierzą się 2 fandomy zwycięzców z grup i 2 fandomy "drugich miejsc" z grup . Czekają nas następujące pojedynki:


A1-C1-B2-D2 (8 września) , czyli pierwsze miejsce z grup A i C z drugim miejscem z grup B i D 

A2-C2-B1-D1 (15 września) , czyli drugiej miejsce z grup A i C z pierwszym miejscem z grup B i D

A1-C2-B1-D2 (22 września), czyli pierwsze miejsce z grup A i B z drugim miejscem z grup C i D

A2-C1-B2-D1 (29 września), czyli drugie miejsce z grup A i B z pierwszym miejscem z grup C i D 


Wyniki tych pojedynków, podobnie jak te z fazy grupowej w połączeniu z aktywnością na Fandoms.pl dadzą nam Rankingu Akcji na tym etapie .

Wszystkie osoby w serwisie będą mogły zdecydować które fandomy z najlepszej "ósemki" wspierają (łącznie z osobami z fandomów, które odpadną po Eliminacjach). Gdy tylko ogłosimy zabawę dla fandomów serialowych od wrzesnia (z nowym nagrodami), pojawi się dodatkowa opcja w profilu , aby wybrać wówczas "swój" fandom, a nie ten, który wspieracie w Bitwie, podobnie jak niebawem pojawi się taka sama opcja z wyborami fandomów muzycznych (szczegóły w tej sprawie a nowym newsie dziś wieczorem) . 


Po rywalizacji na etapie półfinałowym poznamy ostatecznie najlepsze fandomy w każdej z grup . To one zmierzą się w dwóch pojedynkach finałowych - docelowym finale oraz rewanżu. Finał odbędzie się 6 października , a rewanż (czyli tak naprawdę druga Bitwa w tym samym składzie) - 13 października . Ostatecznie do niedzieli, do północy, 15 października potrwa monitorowanie aktywności fandomów finałowych na Fandoms.pl, zatem 16 października poznamy zwycięski fandom w zabawie Komputronika.  Oczywiście, podobnie jak po fazie eliminacyjnej, także po fazie półfinałowej będziecie mogli zdecydować ktore fandomy finałowe wspieracie w zabawie, niezależnie od wyboru w Rankingu Fandomów serialowych (z innymi nagrodami do wygrania) . 


A1-B1-C1-D1 (6 października) , czyli pierwsze miejsca z grup A,B,C,D - finał

A1-B1-C1-D1 (13 października) , czyli pierwsze miejsca z grup A,B,C,D - finał-rewanż


Szczegóły o tym na jakich zasadach dojdzie do multiwyborów fandomów w serwisie i dlaczego tak wiele one wniosą do naszego projektu - w nowym newsie dziś wieczorem.

Które fandomy wspieracie najbardziej z grupy D? Jak oceniacie Bitwę? i co będzie dalej? :)

Czekamy jak zawsze, na Wasze komentarze ! :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2742 punktów za:

Jakość:20Popularność:2149
Wsparcie:178Ocena i wartość ocen:25
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:270
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
2,149 czytelników Lip 29, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

27 Komentarzy

Kopytkująca Sarna Użytkownik 380,844 pkt
Wspieram The 100 i wedlug mnie wczoraj byla super zabawa. Juz nie moge sie doczekac kolejnej bitwy. Chociaz trzeba powiedziec ze fani soy luny nas zaskoczyli. Pozdrawiam moja kochana konfe ktora dzialala wczoraj calutki dzien szykujac sie do bitwy ❤
+14 głosów
+2500
Lip 29, 2017
jestem_pegazem Użytkownik 49,576 pkt
Bitwa była niezwykle emocjonująca. Wspierałam fandom The 100 i jestem szczęśliwa, że udało nam się wygrać. We wszystkich fandomach pytania, które wydawały się trudne, były dla mnie prościutkie. Większy problem stanowiły dla mnie te pytania ławtwe.
+11 głosów
Lip 29, 2017
alutka.x Użytkownik 21,259 pkt
Zdecydowany faworyt - The 100 ❤
Nie dość, że jest to jeden z moich ulubionych seriali, to jeszcze jedyny z grupy D, który oglądam
+11 głosów
Lip 29, 2017
Lexa Croft Użytkownik 47,359 pkt
Moje wsparcie kieruję oczywiście do kochanej Setki. W wczorajszej bitwie naprawę pokazaliśmy na co nas stać. Gratuluję pozostałym fandomom, bo także dzielnie walczyły :D. The 100 wspieram na wzgląd naszej przecudownej reprezentacji, a także zaangażowania przekazanego całej akcji. Może nie jesteśmy najsilniejszym fandomem, ale z czasem na pewno będziemy mogli osiągnąć coś wielkiego. Teraz tylko trzeba wziąć się porządnie za aktywność na fandoms.pl i będziemy wielcy. Tak jak wspomniał Piter. Może nie mamy wielkiej ilości postów, ale pod względem wiedzy ciężko nas przebić. Pozdrawiam pozostałe fandomy nie tylko grupy D :)
+11 głosów
Lip 29, 2017
julka_hej1 Użytkownik 7,613 pkt
Wspieram THE 100, ponieważ jest to mój ulubiony serial, pełen emocji, zaskakujących momentów. Nasz fandom jest przekochany i miły, wspieramy tam siebie nawzajem i jest super atmosfera. Podczas bitwy zacięcie walczyliśmy, czego efekt jest widoczny. Daliśmy z siebie 101%, zaangażowanie było ogromne! Nasza ekipa przygotowywała się tygodniami, włożyła w to naprawdę sporo czasu oraz serca. Aktualnie naszym celem jest półfinał i będziemy starali się jak najmocniej tylko potrafimy, aby się do niego dostać! :)
+10 głosów
Lip 29, 2017
Kaarolajna98 Użytkownik 24,210 pkt
Oczywiście wspieram fandom The 100! Popularność serialu nie jest bardzo duża, ale coraz bardziej rośnie, co mnie cieszy! Nasz fandom na pewno da sobie radę! ♥ Mamy wspaniałych członków grupy ♥
+10 głosów
Lip 29, 2017
zenereftvalu Użytkownik 177,636 pkt
Wspieram Soy Lune, ponieważ sama fabuła Soy Luny jest świetnia jak i jej fani są super. Po jednej wielkiej dramie umiemy się spiąć i walczyć razem i właśnie to jest fajne :D
+8 głosów
Lip 29, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
Ta drama nie była WIELKA tylko MASAKRYCZNIE WIELKA xdd ale się ogarnęliśmy i daliśmy radę <3
lutteo55 Użytkownik 380 pkt
Ja wspieram soy lunę bo pokazuje nam że nie możemy się poddać tylko dalej walczyć np. Luna pomimo upadku dalej wstaje i jedzie tak samo my pomimo problemów musimy być twardzi albo Matteo był na początku zarozumiały a potem się zmienił dla kogoś kogo bardzo kocha tak samo i my możemy jak kogoś bardzo kochamy to potrafimy się nawet dla tej osoby zmienić a Nina pokazuje nam że możemy się zrobić śmielsze w stosunku do życia,chłpaka a Gaston pokazuje nam że nie musimy chodzić z poluranym/i dzieczynami czy chłopakiem a Simon ,Pedro i Nico pokazują nam że w zespole raźniej w więcej osób bez kłótni a Yam i Jim pokazują nam wspaniałą przyjaźń z swoją najlepszą przyjaciółką tak samo i Nina i Luna i nawet Simon a Ambar Jazmin i Delfi pokazują nam że nie możemy się upokarzać , żebyśmy były modne i stanowcze dlatego wybrałam ten serial i nie tylko i za fabułe za wszystko będę walczyć o to by wygrali <3
+8 głosów
Lip 29, 2017
pattiekaminska Użytkownik 978,294 pkt
Wspieram OUAT! :D Jest to serial o naprawdę głębokiej fabule, wartosciowych rzeczach takich jak milosc, przyjazn. Dlaczego chce go wesprzeć? Z Administracja OUAT gadam na codzien, na konfie, i ich wiedza jest porażająca, jedno moje pytanie o serialu oni bezbłędnie odpowiadają. Zasługują na wygraną, każdy fandom zasługuje, ale ouat ma w sobie coś niezwykłego, co nie pozwala mi przerwac kibicowanie im. Oncersi to zgrany fandom, dlatego moje wsparcie leci do nich, mam nadzieje, ze dobrze swoja wiedze wykorzystaja. :D
+8 głosów
Lip 29, 2017
pasquarelli Użytkownik 236,451 pkt
nie żeby coś, ale pytanie jest o grupę D hahahah
*nie pisze tego złośliwie i nie chce spin*

pozdrawiam, xx
Waleczny P. Użytkownik 88,548 pkt
Każdy fandom z grupy D, ale nie mam swojego ulubionego...
+8 głosów
Lip 29, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
Oczywiście wspieram fandom Soy Luny <3 Udowodniliśmy tą bitwą, że nie można nas bagatelizować oraz że nie liczebność grupy się liczy tylko jej zgranie. Jestem zadowolona z tego, że tak dobrze nam poszło w głosowaniu na fb, spamowaniu na tt itd. Przewidziałam, że może być pytanie o odcinek hehe :D Nie mogę się doczekać kolejnej bitwy, tym razem nie damy za wygraną i postaramy się wygrać - zaliczyliśmy jedną wpadkę, ale podniesiemy się i uderzymy ze zdwojoną siłą! Jak to napisała FelicityForNow "Bądź wierny swoim zasadom, a zobaczysz jak otwierają się przed tobą nowe drogi. Nie zawsze ten kto idzie najszybciej, pierwszy przychodzi na metę. Nie tylko w bajkach żółw może wygrać z szybkim zającem. Krocz powoli, lecz stanowczo. #NoweDrogi #KrokPoKroku" ♥
+7 głosów
Lip 29, 2017
mynameisiza Użytkownik 188 pkt
Wspieram Soy Lune Licze  na to że następnym razem  będziemy mieć 1 miejsce  w grupie
+7 głosów
Lip 29, 2017
pasquarelli Użytkownik 236,451 pkt
małymi kroczkami prosto do celu! jeśli nie teraz to nastepnym razem- będzie dobrze :3
ksiezniczkamroku Użytkownik 105 pkt
Wspieram The 100 ponieważ ten serial naprawde daje do myślenia. Cechuje się takim "przyszłościowym realizmem". Pokazuje jak ludzie naprawde mogliby się zachowac w danych sytuacjach oraz to jak bardzo mogą się zmienić. Widać jak nawet najłagodniejsze osoby są zmuszane przez sytuacje do podejmowania naprawde trudnych decyzji i czesto takze wielkiego okrucieństwa. Za to właśnie kocham ten serial.
+7 głosów
Lip 30, 2017
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,752 pkt
Teen Wolf - obudźcie się !
+6 głosów
Lip 29, 2017
xnessyxx Użytkownik 24 pkt
The 100❤
+6 głosów
Lip 30, 2017
xxkarolajnxx Użytkownik 43,026 pkt
Oczywiście wspieram The 100! Jest to wspaniały serial, który powinien naprawdę każdy zobaczyć, a w dodatku ma wspaniałych członków i przedstawicieli grupy! Duża aktywność to dodatkowy plus tego fandomu. Mimo pomyłek w czasie bitwy, jak widać - daliśmy radę i będzie tak do samego końca!
+6 głosów
Lip 30, 2017
oliviaxy Użytkownik 47,878 pkt
Ogólnie w całej Bitwie Fandomów trzymam kciuki za Violettę, natomiast w grupie D liczę na Soy Lunę :)
+5 głosów
Lip 30, 2017
sharonofc Użytkownik 449 pkt
Od zawsze wspieram całym serduchem Soy Lunę!
Jest to nie tylko serial, w którym marzenia się spełniają, ale także ten który pokazuje moc przyjaźni, muzyki a także realia które często nas przytłaczają. Na szczęście jednak główni bohaterowie potrafią na ciekawe sposoby sobie z nimi radzić. I to jest bardzo pouczające oraz najfajniejsze! :)
Co do naszego fandomu, można go nazwać niesamowitym. Lunistas są pełni marzeń, pasji i zaangażowania. Jestem osobą, która spełnia swoje marzenia i dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Tacy sami są Lunistas. Dzięki temu bardzo dobrze czuję się w ich gronie i wiem, że pomimo ich nie znam osobiście, mogę im powierzyć moje problemy czy też podzielić się sukcesem. Jest to niesamowite. Coś co jest dla niektórych "serialikiem dla dzieci" potrafi złączyć obcych sobie ludzi w czasem prawdziwych przyjaciół. Jestem fanką wielu seriali, ale w żadnej grupie widzów nie spotkałam się z taką więzią i pasją. ♥
+5 głosów
Lip 30, 2017
Ania Jurga ;3 Użytkownik 12,119 pkt
Najbardziej kibicuję The 100! Jest to wspaniały serial a reprezentanci i całą grupa pokazały moc! Świetnie poradzili siebie w tej bitwie i mam nadzieję że znajdą się w finale razem z moim kochanym 13rw ❤
+5 głosów
Lip 30, 2017
Livcia Użytkownik 1,964 pkt
Wspieram serial " Soy Luna " ponieważ kocham go z całego serca. Ten serial wiele mnie nauczył ale przede wszystkim tego, żeby się nie poddawać i spełniać marzenia. Na prawdę wczoraj pokazaliśmy, że jest w nas siła, naprawdę jestem z nas dumna. 2 Miejsce to coś na co zasłużyliśmy. Na twitterze, udało nam się nawet dostać do trendów co jest ogromnym osiągnięciem. Naprawdę, oby tak dalej.
+4 głosów
Lip 29, 2017
Martyna Wajer Użytkownik 141,412 pkt
To była dla mnie baaardzo emocjonująca bitwa- walczyły w niej 2 moje ulubione seriale: The 100 i Soy luna. Wczoraj była ostra rywalizacja między nimi, a the 100 trochę po soy lunie pojechali xD Gratuluję lunistas, które tak dzielnie walczyły <3 i oczywiście de sto, które mają 1 miejsce. Nie mogę doczekać się kolejnej bitwy!
+4 głosów
Lip 30, 2017
pasquarelli Użytkownik 236,451 pkt
"trochę po soy lunie pojechali" chyba zdążyliśmy udowodnić, że z nami nie jest wcale tak łatwo! haha
Klarciocha Użytkownik 569,810 pkt
Piter, zauważyłam pomyłkę, otóż głosowanie na RYS wygrała Soy Luna z 4 procentową przewagą Wiec dlaczego The100 dostało 4 punkty?
+3 głosów
Lip 29, 2017
Kopytkująca Sarna Użytkownik 380,844 pkt
To o czym mowisz bylo juz po zakonczeniu glosowania
xwicktoriaxx Użytkownik 333 pkt
Wspieram zdecydowanie the 100. Ten serial na klasę :D niezła była zabawa. Gratuluję innym fandomom szczególniej Soy Lunie, który nieźle zaskoczył :D powodzenia dalej ❤
+2 głosów
Lip 31, 2017
JustMe Użytkownik 4 pkt
Całym sercem wspieram The 100, nasz fandom udowadnia, że znamy się na rzeczy, chociaż jestem serialomaniaczką i polubiłam ostatnio bardzo Riverdale, uwielbiam Teen Wolfa, Pamiętniki Wampirów i Supernatural to jednak the 100 skradło moje serce. Obejrzałam każdy sezon dwa razy, pomimo, że były momenty, których nie lubiłam nie odwróciłam się od tego serialu, czego nie mogę powiedzieć o Teen Wolfie i TVD, z którymi miałam dłuższą przerwę. Natomiast Riverdale jest wspaniałe jednak z The 100 jestem dłużej, dlatego darzę ten serial większym sentymentem. Co do Supernatural fanką jestem od miesiąca i jest to sytuacja podobna do Riverdale, dlatego The 100 wspieram całym sercem <3
+1 głos
Sie 1, 2017
agusiak2001 Użytkownik 28,358 pkt
Wspieram fandom Soy Luna, ponieważ jest to serial, który bardzo dużo zmienił w moim życiu... Po przez postać Niny nauczyłam się, że nawet jak czegoś się bardzo boimy to warto pokonać ten lęk. Luna nauczyła mnie, że nie warto się poddawać i trzeba walczyć o swoje marzenia z całych sił! Postać Ambar, pokazała, że nie warto oceniać ludzi po ich zachowaniu i stylu życia, bo tak naprawdę nie wiemy co czują one w środku. Tak naprawdę każda postać coś od siebie dała, aby zmienić moje życie na lepsze :)

Chociaż, że oglądam The 100 i Teen Wolf od kilku lat, a Soy Lunę od zeszłego roku to tak naprawdę przez nią czuję, że trzeba cieszyć się każdą chwilą i walczyć o swoje  marzenia :)
0 głosów
Lip 31, 2017
natalahemmings Użytkownik 1,899 pkt
Wspieralam Teen Wolf i w sumie nie poszlo nam az tak zle. Spodziewalam sie gorszego wyniku. Grupa jest slina. Fani The 100 daja czadu, Soy Luny nie odpuszczaja, a Shadowhunters wygrali z nami w dogrywce wiec nie zapowiada sie dobrze. Gratuluje wszystkim na prawde mocno, bo rywalizacja byla super
0 głosów
Sie 1, 2017
Kotna Użytkownik 1,754 pkt
Zacznę od tego, że miałam dylemat. Teen Wolf czy Soy Luna? Kogo wspierać?
Ostatecznie zdecydowałam się na Soy Lunę. Ten serial znaczy dla mnie więcej. Grają tam aktorzy których uwielbiam, no i są moje kochane wrotki
0 głosów
Sie 1, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
94 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 94 Gości
Dziś posty czytano : 1771 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. Bambinos
  110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  305675 punktów
 2. Supiwerki
  36990 punktów
 3. Bartek Lovers
  36710 punktów
 4. The 100
  33027 punktów
 5. SikorskiSquad
  27829 punktów
 6. Young Stars Festival
  27114 punktów
 7. SERIALE
  18661 punktów
 8. Life Is Strange
  17212 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17081 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  14801 punktów
 11. GRY
  14760 punktów
 12. Famous In Love
  13637 punktów
 13. Domisiaki
  12650 punktów
 14. Arturonators
  12446 punktów
 15. FILMY/SERIALE/TV
  12395 punktów
 16. Shawn Mendes Army
  11991 punktów
 17. Bambinos
  11548 punktów
 18. YOUNG STARS
  11103 punktów
 19. Once Upon A Time
  10410 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10270 punktów
 21. Remonators
  9396 punktów
 22. Eurowizja
  9342 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  7915 punktów
 24. Nintendo
  4920 punktów
 25. Detroit
  4880 punktów
 26. Dua Lipa
  4856 punktów
 27. MUZYKA
  4716 punktów
 28. KSIĄŻKI
  4423 punktów
 29. INNE
  4413 punktów
 30. Progress Armia
  4194 punktów
 31. Forza
  4175 punktów
 32. The Originals
  4079 punktów
 33. Misiaki Sysi
  3708 punktów
 34. 13 Reasons Why
  3612 punktów
 35. Pamiętniki Wampirów
  3449 punktów
 36. Stranger Things
  2941 punktów
 37. K-Pop
  2645 punktów
 38. God Of War
  2432 punktów
 39. Young Stars News
  2238 punktów
 40. Sport
  2179 punktów
 41. FILMY
  2056 punktów
 42. Puthinators
  1892 punktów
 43. Przygodowe
  1080 punktów
 44. Tomb Raider
  783 punktów
 45. Playstation VR
  659 punktów
 46. FPS
  599 punktów
 47. Team Rieger
  536 punktów
 48. Uncharted
  473 punktów
 49. PC
  469 punktów
 50. Kluseczki Olgi
  402 punktów
 51. MMers
  286 punktów
 52. Arianators
  273 punktów
 53. Sony Playstation
  221 punktów
 54. Soy Luna
  182 punktów
 55. YOUTUBE
  172 punktów
 56. R5Family
  166 punktów
 57. LUDZIE
  159 punktów
 58. Akcja & Przygoda
  130 punktów
 59. Directioners
  118 punktów
 60. The Good Place
  91 punktów
 61. Donaty Agaty
  75 punktów
 62. 5SOSFam
  69 punktów
 63. Beautilles
  64 punktów
 64. Selenators
  57 punktów
 65. Podróże
  47 punktów
 66. Wyścigi
  45 punktów
 67. Strzelanki
  44 punktów
 68. Orlandonators
  31 punktów
 1. Potterheads
  164 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4227 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  3688 punktów
 4. YOUNG STARS
  2681 punktów
 5. Riverdale
  1688 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1411 punktów
 8. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 9. SikorskiSquad
  833 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 20. GRY
  25 punktów
 21. INNE
  24 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Playstation VR
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1269 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post