NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+25 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Dziś dużo informacji - nie dość, że przedstawiamy cały przebieg Bitwy (jeśli pominęliście wczoraj, koniecznie się zapoznajcie ;) ) i wszystkie pytania, które wczoraj zadaliśmy Uczestnikom, to jeszcze prezentujemy Wam cały harmonogram do końca akcji. Sprawdźcie szczegóły , by wiedzieć kiedy i z kim może Wam przyjść rywalizować w kolejnych tygodniach !

The 100 - zasięgowa czołówka. Fandom powalczy o awans do półfinałowej serii !

Nie ma żadnych wątpliwości, że mamy tu do czynienia z bezwzględnym zwycięzcą wczorajszej Bitwy. Fani The 100 poradzili sobie zdecydowanie najlepiej we wszystkich konkurencjach zasięgowych , wypadli też nieźle w quizie wiedzy . Po Bitwie awansowali do ścislej czołówki fandomów w całej akcji i na pewno powalczą o awans do serii półfinałowej . Po wczoraj 26 punktów , co daje aż 130 punktów w Bitwie !


Pytania dla The 100 :


 1. Ile lat po wojnie nuklearnej dochodzi od zesłania 100 małoletnich przestępców na wyniszczoną wojną ziemię? 97 . - TRUDNE (odpowiedziano)

 2. Jak nazywa się aktor grający postać Lincolna? Ricky Whittle. - ŚREDNIE (odpowiedziano)

 3. W jakim kręcono pierwszy sezon serialu? (plenery) Kanada. - ŁATWE (nie odpowiedziano)

 4. Serial oparty jest na książce. jaki jest jej tytuł? Misja 100. - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. Jak w pierwszej wersji scenariusza brzmiało nazwisko Clarke? Walters. - TRUDNE (nie odpowiedziano)

Shadowhunters - problemy przez cały czas trwania Bitwy z zaskakującą końcowką

Fani Shadowhunters zaczęli na...szczycie zestawienia, ale też - nie oszukujmy się - mieli zadane najprostsze pytanie na "dzień dobry" . Później było niestety już dużo gorzej i trudniej. Shadowhunters niespodziewanie wygrali głosowanie dogrywkowe z Teen Wolf ...jednym procentem głosów w ostatnich 30 sekundach głosowania i... JEDNYM TWITTEM . Niestety, zajęli ostatecznie 4 miejsce i bez większego zaangażowania w aktywność w serwisie oraz lepszego wyniku w Bitwie za miesiąc... będzie bardzo ciężko awansować dalej, i fandom raczej pozostanie głównie w Rankingu , wypadając z Bitwy Fandomów... (szczegóły na ten temat w dalszej części posta) ale dajmy im szansę. pamiętacie Supernatural , którzy po Bitwie awansowali o kilkanaście miejsc w gorę ? Można , jeśli się chce ! Póki co, tylko 10 punktów w Bitwie i 40 punktów do akcji . Malutko.


Shadowhunters wciąż nie mają admina na naszej stronie i jest to ostatni dzwonek, by to zmienić ! Wyznaczcie taką osobę i zdobywajcie punkty - najlepiej od zaraz :)


Pytania dla fanów Shadowhunters :


 1. Na jakiej popularnej platformie streamingowej można legalnie w polskiej wersji oglądać serial? Netflix . - ŁATWE (odpowiedziano)

 2. Kiedy w USA wyemitowany został finał pierwszego sezonu serialu? 5 kwietnia 2016. - ŚREDNIE (nie odpowiedziano)

 3. Ile dni zajęło obsadzie kręcenie walki z demonami w odcinku 1 w Pandemonium ? 4 dni . - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 4. Jak nazywa się aktorka grająca rolę Mayi Roberts? Aisha Wainwright . - ŁATWE (odpowiedziano)

 5. Podaj tytuły przynajmniej dwóch utworów znajdujących się na płycie z oficjalnym soundtrackiem serialu? This Is the Hunt, Fragile World, Murmurs, Blood Rose, The Lifeboat, Royal Blue. - TRUDNE (nie odpowiedziano)

Soy Luna - o krok od zwycięstwa !

Najlepiej przygotowani od quizu wiedzy fani Soy Luna byli o krok od zwycięstwa. Gdyby nie tak duża grupa fanów The 100 , bez problemu pokonaliby rywali. Wiedzieli jak Bitwa działa, wiedzieli gdzie i jak uderzyć by osłabić rywali.... ale się nie udało . Nie zmienia to faktu, że wspólnie z The 100 uzyskali trendy polskie na Twitterze , co znacznie nakręciło fandom do działania. Będą walczyć o awans do serii półfinałowej i mają duże szanse, że im się to uda ! Po wczoraj aż 23 punkty w Bitwie co daje im aż 115 punktów z Bitwy do Rankingu. The 100 i Soy Luna - będzie tu rywalizacja ! 


Pytania do Lunistas :


 1. Ile dziennie nagrywano scen do tego serialu podczas kręcenia kolejnych odcinków? 17 . - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 2. Jak nazywa się utwor tytułowy do serialu? Alas . - ŁATWE (odpowiedziano)

 3. Kto gra rolę Matteo Balsano w serialu? Ruggero Pasquarelli- ŁATWE (odpowiedziano)

 4. Jak nazywa się pierwszy odcinek pierwszego sezonu serialu? Marzenie. - TRUDNE (odpowiedziano)

 5. Co w języku portugalskim oznacza Przybrane nazwisko Luny - Valente? Odważny. - ŚREDNIE (odpowiedziano)

Teen Wolf - obudźcie się ! :)

Ten fandom jeśli się nie obudzi, opuści zabawę zanim ta rozpocznie się na dobre. Chyba zauważyli ten fakt, bowiem wyznaczyli dziś nową administratorkę fandomu w serwisie, co daje nadzieję, że coś się zmieni. Póki co sytuacja fandomu jest średnia, choć potencjał - ogromny ! Na chwilę obecną po Bitwie tylko 14 punktów , czyli ostatecznie 70 do Rankingu. Bez większej aktywności w grupie i lepszego wyniku za miesiąc - na awans nie ma szans.


Pytania do fanów Teen Wolf :


 1. Na jakiej polskiej stacji telewizyjnej można obejrzeć ten serial? AXN Spin . - ŁATWE (odpowiedziano)

 2. W których sezonach w serialu pojawiała się postać Alison Argent? 1,2,3 . - TRUDNE (odpowiedziano)

 3. Ile średnio widzów w USA miały 3 pierwsze sezony serialu? Od 1,5 do 2 mln - TRUDNE (nie odpowiedziano)

 4. Ile nagród / statuetek w ramach Teen Choice Awards serial otrzymał w 2016 roku? 3 . - ŚREDNIE (nie odpowiedziano)

 5. Jak nazywa się film, na bazie którego powstał aktualny serial? 1985 i druga część - Teen Wolf Too, 1987 . - ŁATWE (odpowiedziano)

Ostateczne wyniki radiowego programu Bitwa Fandomów - Grupa D

Tutaj jak na dłoni widzimy potencjalne 2 fandomy , które z tej grupy awansują do serii półfinałowej. To jednak dopiero połowa czasu Eliminacji - drugie tyle przed nami, które może wszystko zmienić ! Shadowhunters i Teen Wolf - podejmiecie rękawice? :) Zdecydowanie gratulujemy za wczoraj The 100 i Soy Luna - to była bardzo wyrównana rywalizacja , o zwycięzcy zadecydowało nieco lepsze zorganizowanie fanów The 100 . 


Można spokojnie stwierdzić, że wczorajsza Bitwa była ...podwójna. Fani The 100 i Soy Luny stoczyli swoją oraz fani Shadowhunters i Teen Wolf - swoją , szczególnie jesli nawiążemy też do tego ostatniego, symbolicznego pojedynku, który - jak wynika z punktacji, ma praktycznie podwójnego zwycięzcę - choć  fani Teen Wolf polegli z Shadowhunters w głosowaniu zasięgowym, to jednak koniec końcow oni uzyskali więcej punktów w programie.

Bitwa Grupa D - zasięgi

Tutaj dla Was pewna ciekawostka - gdyby Bitwa trwała dalej, to fani Teen Wolf uzyskaliby jeden punkt więcej od fanów Soy Luny - nieźle ! :) Przypomnijmy - oba fandomy dosłownie o włos na zmianę wymieniali się prowadzeniem między sobą . Wyrównana i cieżka rywalizacja w tej materii w gronie 100 tysięcy osób . Działo się !

Bitwa Fandomów a Ranking Fandomów, czyli jak radzić sobie z dużym rozwojem serwisu i odróżnić obie akcje

Czas abyście poznali harmonogram do końca rozgrywek w naszej akcji . Zanim jednak to nastąpi, czas na kilka słów wyjaśnienia - czym różni się Bitwa od Rankingu . Różnica jest bowiem dość spora ! 


Bitwa Fandomów jest wielomiesięczną rywalizacją sponsorowaną przez firmę Komputronik , w której udział bierze łącznie 16 fandomów serialowych . Te będą odpadać w miarę pojawiania się kolejnych serii akcji . Zwycięska reprezentacja otrzyma pakiet nagród od Sponsora - m.in. konsolę Sony Playstation 4, wysokiej jakości słuchawki z mikrofonem oraz świetnej klasy klawiaturę i myszkę z podkładką . Łączna wartość nagród przekracza więc 2000 zł . 


Zupełnie inny temat, to Ranking Fandomów , który jest akcją portalu Fandoms.pl . Na okres akcji z Firmą Komputronik połączyliśmy jedno z drugim tworząc bardzo złożoną i rozbudowaną akcję, jednak podjęliśmy już działania w celu pozyskania dodatkowych, niezależnych do Bitwy Fandomów - nagród dla fandomów notowanych w Rankingu Fandomów . Tutaj nie ma sytuacji, że ktoś "odpada" . Nagrody są nie rzadziej niż co miesiąc (chyba, że zasady danej akcji stanowią inaczej) , każdy fandom może do niej dołączyć w każdej chwili , podobnie jak w każdej chwili może się wycofać (obniżając aktywność w serwisie) . Reasumując - gdy przejdziemy do fazy półfinałowej akcji Komputronika, 8 fandomów będzie w niej rywalizowało dalej, ale pozostałe wciąż będą mogły walczyć o nagrody (już inne) w naszym serwisie, w ramach Rankingu Fandomów serialowych . Wiemy, że jest to nieco skomplikowane, jednak z uwagi na zaskakujący rozwój serwisu, musimy jakoś pogodzić obie akcje i mamy nadzieję, że ostatecznie zrozumiecie "co autor miał na myśli" ;)


Z uwagi na wielki rozwój portalu Fandoms.pl , wszystko wskazuje na to, że w kolejnych miesiącach pojawią się nowe typy fandomów i tym samym ich rankingi . Pierwszy taki zostanie ustanowiony już od najbliższego poniedziałku , co ogłosimy w stosownym poście jeszcze dziś. Rankingi nie będą miały nic wspólnego z programem radiowym - cała zabawa zostanie w nich ograniczona wyłącznie do aktywności fandomów w serwisie . Oczywiście jest wciąż możliwość, że pojawi się kolejna zabawa na tyle rozbudowana, jak aktualna z Komputronikiem, jednak w najbliższym czasie zamierzamy już głównie skupiać się na rozwoju serwisu i nie tylko znacznym poszerzaniu grupy odbiorców do których docieramy, ale także uproszczeniu całej zabawy, by stała się przystępniejsza dla fandomów i prostsza do zrozumienia. W związku z takim stanem rzeczy, na pewno będziemy też powiększać ofertę możliwości dla fandomów w serwisie - pierwsze nowości zadebiutują dosłownie lada moment !


Więcej informacji o Rankingach Fandomów jeszcze dziś .

...a tymczasem pora na ostateczny harmonogram Bitwy Fandomów III: Seriale, i pełna lista Bitew :)

Zakończyła się pierwsza część eliminacji Bitwy Fandomów. Od przyszłego tygodnia rusza kolejna. Oto szczegóły kiedy, co i jak :


4 sierpnia odbędzie się druga Bitwa Grupy A (Riverdale, 13 Reasons Why, SKAM, Violetta) - A1-A2-A3-A4

11 sierpnia odbędzie się druga Bitwa Grupy B (Sherlock, Famous In Love, Pamiętniki Wampirów, Stranger Things) - B1-B2-B3-B4

25 sierpnia odbędzie się druga Bitwa Grupy C (Wspaniałe Stulecie, Once Upon A Time, Supernatural, Sprawiedliwi) - C1-C2-C3-C4

1 września odbędzie się druga Bitwa Grupy D (The 100, Shadowhunters, Soy Luna, Teen Wolf) - D1-D2-D3-D4


Tygodniowa przerwa w Bitwach radiowych spowodowana jest przerwą urlopową prowadzącego, ale ranking fandomów będzie prowadzony w tym okresie bez jakichkolwiek przerw - zatem podobnie jak w piewszej serii eliminacji, wynik fandomów drugiej Bitwy zostanie pomnożony razy 5 , z uwagi na 5 kolejnych tygodni rywalizacji na Fandoms.pl . 


Po ostatniej Bitwie w grupie D dowiemy się które fandomy zmierzą się w rozgrywkach półfinałowych , a które fandomy pozostaną już "tylko w zabawie na portalu i bedą mogły powalczyć o nowe nagrody. W półfinale przeprowadzimy 4 Bitwy , w której za każdym razem zmierzą się 2 fandomy zwycięzców z grup i 2 fandomy "drugich miejsc" z grup . Czekają nas następujące pojedynki:


A1-C1-B2-D2 (8 września) , czyli pierwsze miejsce z grup A i C z drugim miejscem z grup B i D 

A2-C2-B1-D1 (15 września) , czyli drugiej miejsce z grup A i C z pierwszym miejscem z grup B i D

A1-C2-B1-D2 (22 września), czyli pierwsze miejsce z grup A i B z drugim miejscem z grup C i D

A2-C1-B2-D1 (29 września), czyli drugie miejsce z grup A i B z pierwszym miejscem z grup C i D 


Wyniki tych pojedynków, podobnie jak te z fazy grupowej w połączeniu z aktywnością na Fandoms.pl dadzą nam Rankingu Akcji na tym etapie .

Wszystkie osoby w serwisie będą mogły zdecydować które fandomy z najlepszej "ósemki" wspierają (łącznie z osobami z fandomów, które odpadną po Eliminacjach). Gdy tylko ogłosimy zabawę dla fandomów serialowych od wrzesnia (z nowym nagrodami), pojawi się dodatkowa opcja w profilu , aby wybrać wówczas "swój" fandom, a nie ten, który wspieracie w Bitwie, podobnie jak niebawem pojawi się taka sama opcja z wyborami fandomów muzycznych (szczegóły w tej sprawie a nowym newsie dziś wieczorem) . 


Po rywalizacji na etapie półfinałowym poznamy ostatecznie najlepsze fandomy w każdej z grup . To one zmierzą się w dwóch pojedynkach finałowych - docelowym finale oraz rewanżu. Finał odbędzie się 6 października , a rewanż (czyli tak naprawdę druga Bitwa w tym samym składzie) - 13 października . Ostatecznie do niedzieli, do północy, 15 października potrwa monitorowanie aktywności fandomów finałowych na Fandoms.pl, zatem 16 października poznamy zwycięski fandom w zabawie Komputronika.  Oczywiście, podobnie jak po fazie eliminacyjnej, także po fazie półfinałowej będziecie mogli zdecydować ktore fandomy finałowe wspieracie w zabawie, niezależnie od wyboru w Rankingu Fandomów serialowych (z innymi nagrodami do wygrania) . 


A1-B1-C1-D1 (6 października) , czyli pierwsze miejsca z grup A,B,C,D - finał

A1-B1-C1-D1 (13 października) , czyli pierwsze miejsca z grup A,B,C,D - finał-rewanż


Szczegóły o tym na jakich zasadach dojdzie do multiwyborów fandomów w serwisie i dlaczego tak wiele one wniosą do naszego projektu - w nowym newsie dziś wieczorem.

Które fandomy wspieracie najbardziej z grupy D? Jak oceniacie Bitwę? i co będzie dalej? :)

Czekamy jak zawsze, na Wasze komentarze ! :)

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2687 punktów za:

Jakość:20Popularność:2094
Wsparcie:178Ocena i wartość ocen:25
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:270
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
2,094 czytelników Lip 29, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

27 Komentarzy

Kopytkująca Sarna Użytkownik 380,596 punktów 2 13
Wspieram The 100 i wedlug mnie wczoraj byla super zabawa. Juz nie moge sie doczekac kolejnej bitwy. Chociaz trzeba powiedziec ze fani soy luny nas zaskoczyli. Pozdrawiam moja kochana konfe ktora dzialala wczoraj calutki dzien szykujac sie do bitwy ❤
+14 głosów
Jest OK
1
+2500
Lip 29, 2017
jestem_pegazem Użytkownik 49,571 punktów 1 12
Bitwa była niezwykle emocjonująca. Wspierałam fandom The 100 i jestem szczęśliwa, że udało nam się wygrać. We wszystkich fandomach pytania, które wydawały się trudne, były dla mnie prościutkie. Większy problem stanowiły dla mnie te pytania ławtwe.
+11 głosów
Jest OK
1
Lip 29, 2017
alutka.x Użytkownik 21,259 punktów 2
Zdecydowany faworyt - The 100 ❤
Nie dość, że jest to jeden z moich ulubionych seriali, to jeszcze jedyny z grupy D, który oglądam
+11 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
Lexa Croft Użytkownik 47,359 punktów 1 8
Moje wsparcie kieruję oczywiście do kochanej Setki. W wczorajszej bitwie naprawę pokazaliśmy na co nas stać. Gratuluję pozostałym fandomom, bo także dzielnie walczyły . The 100 wspieram na wzgląd naszej przecudownej reprezentacji, a także zaangażowania przekazanego całej akcji. Może nie jesteśmy najsilniejszym fandomem, ale z czasem na pewno będziemy mogli osiągnąć coś wielkiego. Teraz tylko trzeba wziąć się porządnie za aktywność na fandoms.pl i będziemy wielcy. Tak jak wspomniał Piter. Może nie mamy wielkiej ilości postów, ale pod względem wiedzy ciężko nas przebić. Pozdrawiam pozostałe fandomy nie tylko grupy D
+11 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
julka_hej1 Użytkownik 7,613 punktów 3
Wspieram THE 100, ponieważ jest to mój ulubiony serial, pełen emocji, zaskakujących momentów. Nasz fandom jest przekochany i miły, wspieramy tam siebie nawzajem i jest super atmosfera. Podczas bitwy zacięcie walczyliśmy, czego efekt jest widoczny. Daliśmy z siebie 101%, zaangażowanie było ogromne! Nasza ekipa przygotowywała się tygodniami, włożyła w to naprawdę sporo czasu oraz serca. Aktualnie naszym celem jest półfinał i będziemy starali się jak najmocniej tylko potrafimy, aby się do niego dostać!
+10 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
Kaarolajna98 Użytkownik 24,210 punktów 4
Oczywiście wspieram fandom The 100! Popularność serialu nie jest bardzo duża, ale coraz bardziej rośnie, co mnie cieszy! Nasz fandom na pewno da sobie radę! ♥ Mamy wspaniałych członków grupy ♥
+10 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
zenereftvalu Użytkownik 177,636 punktów 1 8
Wspieram Soy Lune, ponieważ sama fabuła Soy Luny jest świetnia jak i jej fani są super. Po jednej wielkiej dramie umiemy się spiąć i walczyć razem i właśnie to jest fajne
+8 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 punktów 4 19
Ta drama nie była WIELKA tylko MASAKRYCZNIE WIELKA xdd ale się ogarnęliśmy i daliśmy radę <3
lutteo55 Użytkownik 380 punktów 1
Ja wspieram soy lunę bo pokazuje nam że nie możemy się poddać tylko dalej walczyć np. Luna pomimo upadku dalej wstaje i jedzie tak samo my pomimo problemów musimy być twardzi albo Matteo był na początku zarozumiały a potem się zmienił dla kogoś kogo bardzo kocha tak samo i my możemy jak kogoś bardzo kochamy to potrafimy się nawet dla tej osoby zmienić a Nina pokazuje nam że możemy się zrobić śmielsze w stosunku do życia,chłpaka a Gaston pokazuje nam że nie musimy chodzić z poluranym/i dzieczynami czy chłopakiem a Simon ,Pedro i Nico pokazują nam że w zespole raźniej w więcej osób bez kłótni a Yam i Jim pokazują nam wspaniałą przyjaźń z swoją najlepszą przyjaciółką tak samo i Nina i Luna i nawet Simon a Ambar Jazmin i Delfi pokazują nam że nie możemy się upokarzać , żebyśmy były modne i stanowcze dlatego wybrałam ten serial i nie tylko i za fabułe za wszystko będę walczyć o to by wygrali <3
+8 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
pattiekaminska Użytkownik 976,125 punktów 1 5 13
Wspieram OUAT! Jest to serial o naprawdę głębokiej fabule, wartosciowych rzeczach takich jak milosc, przyjazn. Dlaczego chce go wesprzeć? Z Administracja OUAT gadam na codzien, na konfie, i ich wiedza jest porażająca, jedno moje pytanie o serialu oni bezbłędnie odpowiadają. Zasługują na wygraną, każdy fandom zasługuje, ale ouat ma w sobie coś niezwykłego, co nie pozwala mi przerwac kibicowanie im. Oncersi to zgrany fandom, dlatego moje wsparcie leci do nich, mam nadzieje, ze dobrze swoja wiedze wykorzystaja.
+8 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
pasquarelli Użytkownik 236,451 punktów 1 3 16
nie żeby coś, ale pytanie jest o grupę D hahahah
*nie pisze tego złośliwie i nie chce spin*

pozdrawiam, xx
Waleczny P. Użytkownik 88,546 punktów 2 3 88
Każdy fandom z grupy D, ale nie mam swojego ulubionego...
+8 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 punktów 4 19
Oczywiście wspieram fandom Soy Luny <3 Udowodniliśmy tą bitwą, że nie można nas bagatelizować oraz że nie liczebność grupy się liczy tylko jej zgranie. Jestem zadowolona z tego, że tak dobrze nam poszło w głosowaniu na fb, spamowaniu na tt itd. Przewidziałam, że może być pytanie o odcinek hehe Nie mogę się doczekać kolejnej bitwy, tym razem nie damy za wygraną i postaramy się wygrać - zaliczyliśmy jedną wpadkę, ale podniesiemy się i uderzymy ze zdwojoną siłą! Jak to napisała FelicityForNow "Bądź wierny swoim zasadom, a zobaczysz jak otwierają się przed tobą nowe drogi. Nie zawsze ten kto idzie najszybciej, pierwszy przychodzi na metę. Nie tylko w bajkach żółw może wygrać z szybkim zającem. Krocz powoli, lecz stanowczo. #NoweDrogi #KrokPoKroku" ♥
+7 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
mynameisiza Użytkownik 188 punktów
Wspieram Soy Lune Licze  na to że następnym razem  będziemy mieć 1 miejsce  w grupie
+7 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
pasquarelli Użytkownik 236,451 punktów 1 3 16
małymi kroczkami prosto do celu! jeśli nie teraz to nastepnym razem- będzie dobrze :3
ksiezniczkamroku Użytkownik 105 punktów
Wspieram The 100 ponieważ ten serial naprawde daje do myślenia. Cechuje się takim "przyszłościowym realizmem". Pokazuje jak ludzie naprawde mogliby się zachowac w danych sytuacjach oraz to jak bardzo mogą się zmienić. Widać jak nawet najłagodniejsze osoby są zmuszane przez sytuacje do podejmowania naprawde trudnych decyzji i czesto takze wielkiego okrucieństwa. Za to właśnie kocham ten serial.
+7 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,752 punktów 1 54
Teen Wolf - obudźcie się !
+6 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
xnessyxx Użytkownik 24 punktów 1 2
The 100❤
+6 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
xxkarolajnxx Użytkownik 43,026 punktów 3
Oczywiście wspieram The 100! Jest to wspaniały serial, który powinien naprawdę każdy zobaczyć, a w dodatku ma wspaniałych członków i przedstawicieli grupy! Duża aktywność to dodatkowy plus tego fandomu. Mimo pomyłek w czasie bitwy, jak widać - daliśmy radę i będzie tak do samego końca!
+6 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
oliviaxy Użytkownik 47,308 punktów 1 1 6
Ogólnie w całej Bitwie Fandomów trzymam kciuki za Violettę, natomiast w grupie D liczę na Soy Lunę
+5 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
sharonofc Użytkownik 449 punktów 1 3
Od zawsze wspieram całym serduchem Soy Lunę!
Jest to nie tylko serial, w którym marzenia się spełniają, ale także ten który pokazuje moc przyjaźni, muzyki a także realia które często nas przytłaczają. Na szczęście jednak główni bohaterowie potrafią na ciekawe sposoby sobie z nimi radzić. I to jest bardzo pouczające oraz najfajniejsze!
Co do naszego fandomu, można go nazwać niesamowitym. Lunistas są pełni marzeń, pasji i zaangażowania. Jestem osobą, która spełnia swoje marzenia i dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Tacy sami są Lunistas. Dzięki temu bardzo dobrze czuję się w ich gronie i wiem, że pomimo ich nie znam osobiście, mogę im powierzyć moje problemy czy też podzielić się sukcesem. Jest to niesamowite. Coś co jest dla niektórych "serialikiem dla dzieci" potrafi złączyć obcych sobie ludzi w czasem prawdziwych przyjaciół. Jestem fanką wielu seriali, ale w żadnej grupie widzów nie spotkałam się z taką więzią i pasją. ♥
+5 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
Ania Jurga ;3 Użytkownik 12,119 punktów 1 1 4
Najbardziej kibicuję The 100! Jest to wspaniały serial a reprezentanci i całą grupa pokazały moc! Świetnie poradzili siebie w tej bitwie i mam nadzieję że znajdą się w finale razem z moim kochanym 13rw ❤
+5 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
Livcia Użytkownik 1,964 punktów 1
Wspieram serial " Soy Luna " ponieważ kocham go z całego serca. Ten serial wiele mnie nauczył ale przede wszystkim tego, żeby się nie poddawać i spełniać marzenia. Na prawdę wczoraj pokazaliśmy, że jest w nas siła, naprawdę jestem z nas dumna. 2 Miejsce to coś na co zasłużyliśmy. Na twitterze, udało nam się nawet dostać do trendów co jest ogromnym osiągnięciem. Naprawdę, oby tak dalej.
+4 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
Martyna Wajer Użytkownik 141,412 punktów 2 8
To była dla mnie baaardzo emocjonująca bitwa- walczyły w niej 2 moje ulubione seriale: The 100 i Soy luna. Wczoraj była ostra rywalizacja między nimi, a the 100 trochę po soy lunie pojechali xD Gratuluję lunistas, które tak dzielnie walczyły <3 i oczywiście de sto, które mają 1 miejsce. Nie mogę doczekać się kolejnej bitwy!
+4 głosów
Jest OK
Lip 30, 2017
pasquarelli Użytkownik 236,451 punktów 1 3 16
"trochę po soy lunie pojechali" chyba zdążyliśmy udowodnić, że z nami nie jest wcale tak łatwo! haha
Klarciocha Użytkownik 575,937 punktów 4 11
Piter, zauważyłam pomyłkę, otóż głosowanie na RYS wygrała Soy Luna z 4 procentową przewagą Wiec dlaczego The100 dostało 4 punkty?
+3 głosów
Jest OK
Lip 29, 2017
Pokaż 2 poprzednich odpowiedzi
Kopytkująca Sarna Użytkownik 380,596 punktów 2 13
To o czym mowisz bylo juz po zakonczeniu glosowania
xwicktoriaxx Użytkownik 333 punktów 2
Wspieram zdecydowanie the 100. Ten serial na klasę niezła była zabawa. Gratuluję innym fandomom szczególniej Soy Lunie, który nieźle zaskoczył powodzenia dalej ❤
+2 głosów
Jest OK
Lip 31, 2017
JustMe Użytkownik 4 punktów 1
Całym sercem wspieram The 100, nasz fandom udowadnia, że znamy się na rzeczy, chociaż jestem serialomaniaczką i polubiłam ostatnio bardzo Riverdale, uwielbiam Teen Wolfa, Pamiętniki Wampirów i Supernatural to jednak the 100 skradło moje serce. Obejrzałam każdy sezon dwa razy, pomimo, że były momenty, których nie lubiłam nie odwróciłam się od tego serialu, czego nie mogę powiedzieć o Teen Wolfie i TVD, z którymi miałam dłuższą przerwę. Natomiast Riverdale jest wspaniałe jednak z The 100 jestem dłużej, dlatego darzę ten serial większym sentymentem. Co do Supernatural fanką jestem od miesiąca i jest to sytuacja podobna do Riverdale, dlatego The 100 wspieram całym sercem <3
+1 głos
Jest OK
Sie 1, 2017
agusiak2001 Użytkownik 28,358 punktów 6
Wspieram fandom Soy Luna, ponieważ jest to serial, który bardzo dużo zmienił w moim życiu... Po przez postać Niny nauczyłam się, że nawet jak czegoś się bardzo boimy to warto pokonać ten lęk. Luna nauczyła mnie, że nie warto się poddawać i trzeba walczyć o swoje marzenia z całych sił! Postać Ambar, pokazała, że nie warto oceniać ludzi po ich zachowaniu i stylu życia, bo tak naprawdę nie wiemy co czują one w środku. Tak naprawdę każda postać coś od siebie dała, aby zmienić moje życie na lepsze

Chociaż, że oglądam The 100 i Teen Wolf od kilku lat, a Soy Lunę od zeszłego roku to tak naprawdę przez nią czuję, że trzeba cieszyć się każdą chwilą i walczyć o swoje  marzenia
0 głosów
Jest OK
Lip 31, 2017
natalahemmings Użytkownik 1,899 punktów 1
Wspieralam Teen Wolf i w sumie nie poszlo nam az tak zle. Spodziewalam sie gorszego wyniku. Grupa jest slina. Fani The 100 daja czadu, Soy Luny nie odpuszczaja, a Shadowhunters wygrali z nami w dogrywce wiec nie zapowiada sie dobrze. Gratuluje wszystkim na prawde mocno, bo rywalizacja byla super
0 głosów
Jest OK
Sie 1, 2017
Kotna Użytkownik 1,754 punktów 2
Zacznę od tego, że miałam dylemat. Teen Wolf czy Soy Luna? Kogo wspierać?
Ostatecznie zdecydowałam się na Soy Lunę. Ten serial znaczy dla mnie więcej. Grają tam aktorzy których uwielbiam, no i są moje kochane wrotki
0 głosów
Jest OK
Sie 1, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
168 osób na stronie
3 Użytkowników oraz 165 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 6228 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. The 100
  92 osób
 2. Bambinos
  87 osób
 3. Ananasy Sylwii
  83 osób
 4. Riverdale
  80 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  43 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. TALENTY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. GRY
  1 osób
 1. Riverdale
  167454 punktów
 2. The 100
  30056 punktów
 3. Young Stars Festival
  18176 punktów
 4. Ananasy Sylwii
  13892 punktów
 5. Supiwerki
  13619 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  11914 punktów
 7. Ania, nie Anna
  10132 punktów
 8. Bambinos
  9128 punktów
 9. Eurowizja
  9101 punktów
 10. SERIALE
  9040 punktów
 11. Bartek Lovers
  8914 punktów
 12. Famous In Love
  8139 punktów
 13. Once Upon A Time
  7673 punktów
 14. FILMY/SERIALE/TV
  7019 punktów
 15. YOUNG STARS
  6652 punktów
 16. Pretty Little Liars
  6361 punktów
 17. Remonators
  6115 punktów
 18. Dua Lipa
  4569 punktów
 19. KSIĄŻKI
  4397 punktów
 20. INNE
  4375 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  4142 punktów
 22. Progress Armia
  4107 punktów
 23. The Originals
  4023 punktów
 24. Nintendo
  3595 punktów
 25. 13 Reasons Why
  3500 punktów
 26. Arturonators
  3215 punktów
 27. Domisiaki
  2797 punktów
 28. K-Pop
  2627 punktów
 29. SikorskiSquad
  2482 punktów
 30. God Of War
  2403 punktów
 31. Sport
  2109 punktów
 32. Young Stars News
  2014 punktów
 33. Puthinators
  1881 punktów
 34. MUZYKA
  1657 punktów
 35. Misiaki Sysi
  1615 punktów
 36. FILMY
  1600 punktów
 37. GRY
  919 punktów
 38. Pamiętniki Wampirów
  515 punktów
 39. Team Rieger
  428 punktów
 40. Stranger Things
  366 punktów
 41. Kluseczki Olgi
  333 punktów
 42. Arianators
  234 punktów
 43. Soy Luna
  148 punktów
 44. Detroit
  144 punktów
 45. YOUTUBE
  130 punktów
 46. Life Is Strange
  84 punktów
 47. MMers
  79 punktów
 48. The Good Place
  70 punktów
 49. Sony Playstation
  64 punktów
 50. R5Family
  54 punktów
 51. Selenators
  43 punktów
 52. Beautilles
  41 punktów
 53. Podróże
  40 punktów
 54. 5SOSFam
  37 punktów
 55. Directioners
  37 punktów
 56. Orlandonators
  24 punktów
 1. Potterheads
  114 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  4987 punktów
 2. SERIALE
  2539 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  1868 punktów
 4. Bartek Lovers
  1096 punktów
 5. YOUNG STARS
  949 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 7. Riverdale
  363 punktów
 8. MUZYKA
  153 punktów
 9. Once Upon A Time
  91 punktów
 10. Arturonators
  87 punktów
 11. Supiwerki
  82 punktów
 12. Bambinos
  45 punktów
 13. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 14. Pretty Little Liars
  32 punktów
 15. INNE
  22 punktów
 16. KSIĄŻKI
  21 punktów
 17. Stranger Things
  21 punktów
 18. Dua Lipa
  20 punktów
 19. Domisiaki
  19 punktów
 20. Remonators
  17 punktów
 21. Young Stars News
  16 punktów
 22. Ania, nie Anna
  14 punktów
 23. GRY
  13 punktów
 24. Eurowizja
  12 punktów
 25. SikorskiSquad
  12 punktów
 26. The Originals
  12 punktów
 27. FILMY
  11 punktów
 28. Nintendo
  11 punktów
 29. Sport
  10 punktów
 30. God Of War
  8 punktów
 31. Young Stars Festival
  8 punktów
 32. Famous In Love
  6 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  6 punktów
 34. 13 Reasons Why
  5 punktów
 35. Arianators
  3 punktów
 36. LUDZIE
  2 punktów
 37. Progress Armia
  2 punktów
 38. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2599 punktów
 2. Riverdale
  2283 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1782 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1662 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. Dua Lipa
  1047 punktów
 8. The Originals
  989 punktów
 9. Soy Luna
  986 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post