+18 głosów
(postid: 293092) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Pamiętacie utwór Zaryzykuj, który poprzedniego lata przekonywał Was, że możecie wszystko zacząć jeszcze raz? Najnowsza produkcja od Remo jest swoistą kontynuacją historii opowiadanej na wcześniejszym albumie, z którego pochodził wspomniany wyżej kawałek. Płyta zdobyła uznanie ze względu na pozytywny przekaz, a rzesze fanów polskiego DJa dzięki niemu z optymizmem spojrzały na swoje życie i z odwagą zaczęły podążać swoimi ścieżkami


Dziś premierę miała najnowsza produkcja od Rema - utwór `Przepraszam Cię` nagrany w duecie z bożyszczem nastolatek, Arturem Sikorskim. Czego możecie się spodziewać? Czy singiel dorównuje poprzednim hitom? Oraz czy tak jak one, jest w stanie w jakiś sposób odmienić Wasze życie? Sprawdźmy to!
`Pamiętam jak dziś...` - któż z nas nie ma w głowie momentów, z których jest dumny oraz takich, których z jakichś powodów żałuje? Posiadanie wspomnień jest niewątpliwie darem, ale przez nieroztropność może stać się przekleństwem. 


W początkowych ujęciach klipu widzimy Rema przeglądającego zdjęcia i, jak możemy się domyśleć, pogrążonego w swoich wspomnieniach. Czy dobrych? Przeanalizujmy tę historię, żeby poznać odpowiedź!


Bohater teledysku (w tej roli YouTuber Dominik Łupicki), kaja się i przeprasza wybrankę swojego serca wręczając jej piękną czerwoną różę - symbol miłości

W kolejnym ujęciu widzimy główne postacie stojące samotnie po środku drogi - między nimi, mimo niewielkiej odległości, znajduje się gruba linia. To właśnie ta scena najbardziej mnie zachwyciła. Przepięknie ukazana metafora muru pomiędzy bohaterami! I choć nie jest to, jak zapewne się domyślacie, finalnie ujęcie szczęśliwe, jest niewątpliwie pięknie przedstawione. 

Róża ląduje w koszu, ale czy to naprawdę jest już koniec? Czy naprawdę naiwne sny nie spełnią się i na próżno śnić`?

Zawód miłosny ma to do siebie, że wywołuje ból. Postać z teledysku zachowuje się jak typowy nastolatek, którego porzuciła dziewczyna. Jest zamyślony, smutny i widać na pierwszy rzut oka, że błądzi gdzieś myślami, przez co wpada na ludzi, których mija na chodniku. Jednak.. Dlaczego to w ogóle miało miejsce? Co takiego wydarzyło się wcześniej? Dlaczego ta dziewczyna nie zdecydowała się przyjąć kwiatów i przebaczyć? To niedopowiedzenie dodaje całej opowieści aurę tajemniczości.


`Pamiętam jak świat, na długo zgasł, przez głupi tekst.

Zabrakło tchu, nie było już jak dalej biec...

Bo trudno jest wstać, gdy przed walką wiatr zakłóca nam sen.

Wiem jednak ten dzień, nie powtórzy się,

ja wciąż kocham Cię!`

Ujęcie przedstawiające chłopaka wyrywającego trawę i rzucającego ją ze złością do wody w prosty, a zarazem efektowny sposób ukazuje ludzką bezsilność i bezradność w sytuacji, której doświadczamy i na którą nie mamy wpływu... 

W końcu następuje kluczowy moment w całym teledysku - po czasie zamartwiania się i czarnych myśli w końcu wychodzi słońce! Nasz bohater doświadcza swoistego Katharsis - oczyszczenia. I jest to zobrazowane w sposób bardzo... dosłowny :) Widzimy jak wskakuje do wody i "oczyszcza się", pozbywa w ten sposób złych emocji, zmywa z siebie ból i żal przeszłych wydarzeń.


`Dziś gram w otwarte karty i wiem, że nie warto patrzeć wstecz - przepraszam Cię!`

Takie oczyszczenie emocjonalne pozwala zdjąć z barków bagaż emocji, myśli i uczuć, które ciążyły mu i nie pozwalały ruszyć do przodu. Teraz w końcu z uśmiechem patrzy w przyszłość - ma siłę i energię do działania!

Ostatnie sceny klipu ukazują Rema, który zdaje się czekać z tajemniczą, choć zadowoloną miną na naszego bohatera gdzieś w pięknym i bujnym lesie... 

Czyżby Remo w końcu `pogodził się` z sobą samym sprzed lat i pogodził z przeszłością? ;)


Jakie wnioski można wysnuć po obejrzeniu teledysku do tego singla? Życie jest za krótkie żeby marnować je na unoszenie się dumą czy chowanie urazy!

Ciekawą zagrywką reżysera jest fakt, że pierwsza scena zdaje się być tak naprawdę ostatnią - to nasz bohater po latach przegląda zdjęcia i wraca do wspomnień :) zwróciliście na to uwagę?

Nie można pominąć też oczywiście Artura Sikorskiego, który nie dość, że świetnie zaśpiewał, to w dodatku jego ujęcia na gałęzi drzewa wyglądają wręcz FENOMENALNIE, a także woda z efektem Slow Motion w tle prezentuje się wyjątkowo - nabrała tajemniczości.


Czas na klip !
Obejrzyjcie teledysk "Przepraszam Cię" po czym podzielcie się Waszymi wrażeniami oraz oczywiście udostępnijcie, jeśli Wam się podoba ! :)
Pamiętajcie, że to moja subiektywna interpretacja teledysku zrobiona na szybko, spontanicznie zaraz po premierze singla - ciekawa jestem, jak Wy go zrozumieliście? Co najbardziej Wam się spodobało?


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1803 punktów za:

Jakość:20Popularność:1355
Wsparcie:37Ocena i wartość ocen:18
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:301
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

DJ Remo
Syll Nowakowska Użytkownik 947,593 pkt
1,355 czytelników Sie 7, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

22 Komentarzy

Sultan I. Użytkownik 43,205 pkt
Klip za bardzo smutny jak na Remiego... Kojarze Renuegi tylko z Bombsite A (ft mamiko &gimper) oraz Terefere (ft. JDabrowski). To jest dla mnie odkrycie i mówię o tym szczerze. Co do klipu jest dokładnie tak, jak to opisałaś. Dokładnie tak samo to odbieram. Jeśli chodzi o przekaz jest bardzo głęboki. Mówi nam, że po nocy zawsze wstaje dzień. Czasem lepiej sie odciąć od przeszlości by pewnym krokiem iść i budować fundamenty przyszłosi samemu na podstawie tego co sie zdarzyło. Po długim związku jest to prawie awykonalne, ale jednak możliwe. Być może ktoś sie jeszcze pojawi na danej osoby drodze i będzie jej / jemu z z nią / z nim. Jeszcze lepiej niż wcześnie. Trzeba jednak pamiętać, że osoba która jest najbliżej nas, może nas cholernie zranić. Trzeba uważać kogo sie obdarza swymi uczuciami, bo potem jest sie bardzo ciężko podnieść.
+11 głosów
+10000
Sie 8, 2017
Doro E.B. Użytkownik 50,105 pkt
Oh, wybacz mi Panie! Tak aniezdarna jestem... Twój blask nie onieśmielił i zwyczajnie nie zauważyłam Twego awansu "na papierze"
:-D
jczuszkiewicz Użytkownik 15,576 pkt
Piosenka jest strzałem w 10!<3 Niesamowita!
+4 głosów
Sie 7, 2017
Basia_Jestem Admin 27,725 pkt
Brak słów by opisać tę piosenkę.Sztos Sztos Sztos.Ogromne propsy na Remika i ekipa bo odwalił kawał dobrej roboty <3
+4 głosów
Sie 7, 2017
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
Jejku, niesamowicie to napisałaś! A z tym, że napisałaś, że pierwsza scena to tak jakby ostatnia to miałam ciarki aż. Niesamowite! Nie zauważyłam tego. Teraz to ma sens. Dziękuję za ten post! <3
+4 głosów
Sie 7, 2017
daria900 Użytkownik 15 pkt
Oglądając ten klip czułam wzruszenie . Dodał mi nadziei na lepsze jutro . Słowa są cudne , idealne najbardziej uderzyło mnie w serce '' nie warto patrzeć wstecz''. Teledysk genialny <3
+4 głosów
Sie 7, 2017
DirectionerForever97 Użytkownik 109,658 pkt
Ja osobiście jestem zakochana w tej piosence właśnie przed chwilą ją przesłuchałam ♥ ♥ ♥
+3 głosów
Sie 7, 2017
_xcarox_ Użytkownik 19,342 pkt
Jest to według mnie jedno wielkie wspomnienie minionych lat i minionej miłości. Ma swoją magię. Ostatnia scena, gdzie Remo wita się z Dominikiem, to tak jakby zderzenie się z czasem teraźniejszym. Pewnie ktoś pomyśli: Ale o co jej chodzi? Chodzi mi o to, że Remo przeżył to wiele lat temu, a Dominik - czyli jego syn - może przeżywać to samo teraz. Przeszłość - Remik, teraźniejszość - jego syn.
+3 głosów
Sie 7, 2017
olamarzec07 Użytkownik 9,145 pkt
Ta piosenka jest super! Końcówka jest niesamowita! Przyjaźń syna z ojcem! Mega naprawdę!
+2 głosów
Sie 7, 2017
izax Użytkownik 5,212 pkt
Ten klip to MISTRZOSTWO
+1 głos
Sie 8, 2017
woznicaaco Użytkownik 3,639 pkt
Klip ,, Przepraszam Cię'' wywarł na mnie wzruszenie. Teledysk to po prostu mistrzostwo, Artur swietnie zaspiewal, Remo napisal cudowny tekst a Dominik i Julia swietnie odegrali swoje role <3
+1 głos
Sie 8, 2017
Przyszłość Użytkownik 21 pkt
Jest niesamowita, z morałem,  jacy to moja mama powiedziała? Jest logiczna i wartościowa.
+1 głos
Sie 8, 2017
jklec Użytkownik 619 pkt
ta piosenka to sztos!! <3
+1 głos
Sie 8, 2017
Basia_Jestem Admin 27,725 pkt
Co czułam oglądajac ten klip?
Trudno opisać co czułam.Nie miałam czasu nawet żeby coś czuć ba ta piosenka z klipem mnie tak wciagnęła.Słuchałam jej jeszcze 2893702935 razy.Za każdym razem zakochiwałam się w niej coraz bardziej.Później co czułam?Dumę.Dumę,że są jeszcze ludzie którzy piszą piosenkę z dużym przekazem i że nie są to byle jakie słowa posklejane w niespójną całość.Byłam też zaskoczona tym,c działo się w całym klipie.
+1 głos
Sie 8, 2017
Martyna Diana Nowak Użytkownik 73,162 pkt
Słuchając tej piosenki czułam się, jakby właśnie z Rema wypadły wszystkie emocje, które miał w sobie od kilku lat. Artur Sikorski świetnie nadawał się do zaśpiewania tego utworu, ma taki delikatny a zarazem silny głos, co nie jest często spotykane. Myślałam na początku, że to dziwne że się popłakałam słuchając tego, ale czytając później komentarze pod postem Remo nie byłam jedyna, której uleciały łzy. I nic dziwnego, łapie za serce!
+1 głos
Sie 8, 2017
Werka2001 Użytkownik 33,263 pkt
Na początku chciałam poczekać do 18 i posłuchać piosenki razem z klipem, ale jak zobaczyłam co się dzieje na grupie Remika-te wszystkie pozytywne komentarze to postanowiłam że musze jej posłuchać i tak zrobiłam. Od razu zakochałam się w tej piosence słuchałam jej chyba z 10 razy. Potem czekałam do tej 18 na klip. Aż w końcu wybiła ta godzina i po obejrzeniu klipu wiedziałam, że to jest TO! Coś wspaniałego! Od wczoraj już prawie znam cały tekst na pamięć! Tak ta piosenka wpada w ucho. Chciałam pogratulować Remikowi tak wspaniałego dzieła <3
+1 głos
Sie 8, 2017
Lari Użytkownik 15,753 pkt
ta piosenka to sztosss
+1 głos
Sie 8, 2017
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Ten utwór wzbudził we mnie mnóstwo różnych emocji. Na samym początku na pewno ciarki, łzy, kiedy wsłuchałam się w słowa utworu. Za drugim razem ogarnęła mnie ciekawość jak potoczą się losy głównego bohatera. A na samym końcu pojawił się na mojej twarzy ogromny uśmiech i szczęście, że tak a nie inaczej zakończył się teledysk i że Remo stworzył tak przegenialną piosenkę. Jeśli chodzi o sam teledysk to najbardziej podobają mi się przebitki z Arturem. Każda scena nagrana jest w przepięknym otoczeniu, jest tak zielono i wakacyjnie, co tworzy świetny klimat. Poza tym głos Artura *_* No po prostu idealnie wpasował się w tą piosenkę. Dominik również spisał się w roli aktora i przedstawiona historia rzeczywiście do mnie trafiła a tekst skłonił do wielu przemyśleń :D
+1 głos
Sie 8, 2017
Natalia Chory Użytkownik 14 pkt
Od tego momentu gdy Remik wspomniał o tej piosence, o tym teledysku zastanawiałam się jakie są słowa i jak będzie wyglądał teledysk. Myślałam,że będzie on podobny do innych. Oczywiście Remo jak zwykle mnie zaskoczył:D Pozytywnie oczywiście. Teledysk i jego słowa opisują to co Remik naprawdę chciał nam przekazać i tak zrobił. Cóż.. myślę, że jego praca zostanie ogromnie doceniona i wszędzie będą puszczać "Przepraszam Cię" <3 Buziakiii xx
+1 głos
Sie 8, 2017
Wiktoria Mączkowska Użytkownik 5,335 pkt
Piosenka jest bardzo piękna ♥ Wzrusza aż do łez. Co tu dużo mówić ? HIT! kocham tą piosenkę ♥ I polecam każdemu obejrzeć ten teledysk !
0 głosów
Sie 10, 2017
ola #GMST Użytkownik 37,264 pkt
Co czułam? Czułam po pierwsze dumę jak Remo po mimo swojej przeszłości te złe lata umie przelać na papier i napisać nie tylko jakąś pioseneczkę tylko piękną historię. Która może dać do myślenia nie jednej osobie. Kocham takie piosenki bo w tych czasach rzadko zdarza się dobra  z przekazem piosenka ,a co dopiero teledysk. Oglądając klip pomyślałam o pewnej osobie i kiedy wszystko mi sie przypomniało wzruszyłam się. Moje emocje były zróżnicowane ale pozytywne
0 głosów
Sie 10, 2017
Klaudia Lis Użytkownik 61,523 pkt
Co czułam słuchając "Przepraszam cię"? Więc czułam ogromną radość a zarazem wzruszenie. Pewnie zapytacie czemu wzruszenie, mianowicie chodzi o to że cały klip przedstawia nam młodoś naszego Remika, opowiada on ją w cudowny sposób <3 Natomiast radość czuję ponieważ Remik pomimo barier zyciowych i tak szedł dalej, nie poddawał się i dzięki temu jest dzisiaj takim wspaniałym artystą! <3
0 głosów
Sie 10, 2017
Magda Weidemann Użytkownik 1,167 pkt
Ta piosenka jest cudowna.Widać ile Remik włożył w nią pracy,żeby wyszło tak super jak jest finalnie.Myślę,że cała płyta Remo będzie również niesamowita jak ta piosenka i będzie cieszyć się dużą popularnoscią.
0 głosów
Sie 10, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
60 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 60 Gości
Dziś posty czytano : 3097 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 6

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558407 punktów
 2. Young Stars Festival
  45057 punktów
 3. Bartek Lovers
  43661 punktów
 4. Supiwerki
  40098 punktów
 5. Potterheads
  40081 punktów
 6. The 100
  39040 punktów
 7. SikorskiSquad
  33444 punktów
 8. Arturonators
  30005 punktów
 9. SERIALE
  25690 punktów
 10. GRY
  23219 punktów
 11. Life Is Strange
  22234 punktów
 12. Famous In Love
  22209 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18454 punktów
 15. Once Upon A Time
  17784 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17375 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17348 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13194 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12717 punktów
 21. Forza
  11808 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10261 punktów
 24. Eurowizja
  10169 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7989 punktów
 27. TALENTY
  6483 punktów
 28. MUZYKA
  6448 punktów
 29. Playstation VR
  6177 punktów
 30. FILMY
  5773 punktów
 31. Nintendo
  5332 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5136 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4939 punktów
 35. Stranger Things
  4652 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4614 punktów
 37. INNE
  4602 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4237 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4223 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3885 punktów
 43. Young Stars News
  3264 punktów
 44. Sport
  2894 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2604 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2274 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1703 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  930 punktów
 54. FPS
  859 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  797 punktów
 57. R5Family
  633 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  466 punktów
 63. LUDZIE
  415 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Strzelanki
  104 punktów
 75. Donaty Agaty
  103 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1040 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post