+14 głosów
(postid: 307261) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jak mogliście przeczytać w moim poprzednim poście o akcji #OUaTonWCC *klik* została zorganizowana przez nas akcja na twitterze, która miała na celu rozpowszechnianie naszej akcji sprowadzenia obsady serialu Once Upon a Time do Polski. Cała inicjatywa polegała na tweetowaniu pod podanym w tytule hashtagiem i wysyłanie zdjęcia naszej akcji obsadzie serialu i ważnym osobom, takim jak menadżerowie czy stacja ABC. Chwytaliśmy się już ostatnich desek ratunku, ale finalnie, odnieśliśmy sukces - udało się! Zapraszam do przeczytania tego jak cała akcja przebiegała!

#OUaTonWCC - 18 sierpnia, godzina 19.00 - GOTOWI DO STARTU? START!

Właśnie dokładnie w piątek o godzinie 19.00 zamiast spotkania się na bitwie fandomów, spotkaliśmy się na twitterze punktualnie i zaczęliśmy walkę o nasze marzenia! Byłam pod wrażeniem jak wiele osób się zaangażowało. Wszyscy pisali zabawne, urocze i ciekawie tweety na każdy temat. Obsada niewątpliwie miała zapełnione powiadomienia naszymi interakcjami. Wszyscy świetnie się bawili i wysyłali jak najwięcej tweetów mimo iż czasami nie miały najmniejszej szansy to liczył się cel i to, że razem możemy go osiągnąć. Pomogli nam również inne fandomy, nasi sojusznicy czy przypadkowe osoby z twittera, które chętnie zajrzały w hashtag i podesłały pare tweetów w dobrym celu! Wszystkim podobała się akcja i życzyli nam abyśmy mogli spełnić nasze marzenia!

Ledwo zaczęliśmy a tu już pierwszy sukces - SEAN NAM ODPISAŁ!

Minęło 39 minut odkąd zaczęliśmy podsyłać naszą akcję a tu już pojawił się odzew! Sean - aktor grający jednego z naszych ulubionych bohaterów, Robina Hooda, odpisał nam na twitterze! Jeju, możecie sobie wyobrazić jak zareagowaliśmy na ten widok, co prawda koleżanka nie użyła hashtagu, ale Sean widział nasze literki, części naszej twarzy i wdział jak bardzo chcemy spotkać obsadę! To było niesamowite i nie mogłam uwierzyć, że to naprawdę się stało. Każdy na naszej wspólnej konferencji krzyczał ze szczęścia, na naszym wspólnym czasie łzy szczęścia i nadziei bo w końcu Sean napisał, że mógłby przyjechać a to już jest naprawdę wielki sukces! Od razu wysłaliśmy screena tej odpowiedzi do Warsaw Comic Conu żeby wiedzieli, że mają już potencjalnego gościa! Nadal nie wierzę, że to wszystko się stało. Polska, zrobiliśmy to! 


Znalezione

Gorzka porażka, lecz najsłodszy sukces - ZDOBYLIŚMY TRENDY POLSKIE!

Po zdobytym sukcesie związanym z Seanem uzależniliśmy się od tego słodkiego smaku i chcieliśmy go poczuć jak najszybciej, jeszcze raz! Wysyłaliśmy tweety nie przestając do Lany i jej menagerki, Colina i Bex oraz pozostałej obsady wciąż mając nadzieje na ich odzew. Kiedy zauważyliśmy, że nie zwracają niestety uwagi stwierdziliśmy, że i tak Lana z Bex są oznaczone w odpowiedzi Seana na naszą akcję więc na pewno musiały to widzieć! Wtedy skupiliśmy się głównie na trendach. Spam odbywał się do naprawdę późnych godzin, o trzeciej w nocy nadal były widoczne nowe tweety i próby. Nie udało nam się niestety osiągnąć trendów, co dziwne ponieważ wiadomości naprawdę było mnóstwo, wiele osób było zaangażowanych i nie traciliśmy nadziei. Każdy byl już zmęczony więc przełożyliśmy spam na 19 sierpnia, godzinę 11.00! I tak też się stało, spotkaliśmy się ponownie i mimo złości za ciężką noc starań bez sukcesu nie poddaliśmy się. Spam odbył się tym razem do bardzo póżnego popołudnia. Nie mogliśmy przestać się zastanawiać co się dzieję, dlaczego nie ma nas w trendach, przecież tak bardzo się staramy. Kiedy już wieczorem już nikt nie miał ochoty na jakiekolwiek starania, ja wciąż miałam nadzieję. I jednak się opłaciło!  Godzina 21:45, już dawno po naszym spamie jedna z Evil Regals zauważyła, że JESTEŚMY W TRENDACH I TO PODWÓJNIE! Nie mogłam w to uwierzyć, cały czas zastanawiałam się jakim cudem po tak długim czasie dopiero teraz się udało? To było naprawdę niesamowite. Mimo, że u nie wszystkich pojawił się nasz hashtag to i tak szczęścia nie było mało! Nasza akcja jak i imię jednej z aktorek kochanej przez cały fandom pojawiła się w trendach. To był wieczór niezapomnianego szczęścia. Ponownego szczęścia, los się do nas uśmiechnął!

Reakcja WCC na naszą akcję! LANA W POLSCE 2018? WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!

Jeszcze kilka dni przed całym spamem miałam jeden z najpiękniejszych poranków ostatnich miesięcy.. Jak pewnie moi kochani Oncers wiedzą, jestem śpioszkiem w naszej ekipie. Kładę się nad ranem i wstaje wtedy kiedy wszyscy rodzie wracają już z pracy, haha! Zawsze mam pełno wiadomości z naszych konferencji, ale tym razem to było coś innego. Pełnio wzmianek z moim imieniem! "@ANGELIKA WSTAWAJ! GDZIE TY JESTEŚ". Nie wiedziałam co się stało. Podejrzewałam, że być może dostałam post dnia i to jest powód szczęścia całej naszej ekipy, jednak to nie był jedyny powód. Pomijając fakt, że ubiegłego dnia dostałam DWA POSTY DNIA (dziękuję bardzo mocno Krzysiu) to WCC NAPISAŁ DO WIELU Z NAS! Tak, WCC napisało do osób, którzy spamowali wiadomość, którą widzicie u góry! Z własnej woli napsiali, że na pewno skontaktują się z Laną a propo WCC 2018 ponieważ widzieli naszą akcje! To niesamowite, naprawdę nie mogłam w to uwierzyć. Mimo, że pisali to nam w sumie dość często to zawsze wydało mi się to pisane takie na siłę, tylko po to żeby odpisać. Tymczasem odpisali sami i to jest niesamowite. Nadal nie mogę się przestać cieszyć. Tak jak wspominałam w poście LANA PARRILLA W POLSCE! - CEL CZY ZWYKŁE MARZENIE?  Julie przekazała nam, że jeśli ktoś skontaktuje się z nią i zaprosi Lanę w 2018 to ona nie widzi problemu więc miejmy nadzieje, że to wciąż aktualne i spotkamy naszą królową już w kwietniu następnego roku! To będzie najwspanialszy dzień!cudowny edit autorstwa Natalki musiał się tu pojawić obowiązkowo!


Tymczasem wciąż staramy się o pozostałą obsadę jeszcze w tym roku. Colin, Rebecca, Sean, Jennifer to również aktorzy, na których bardzo nam zależy i chętnie byśmy ich spotkali. Więc nadal będziemy prosić WCC o próby zaproszenia Lanki jeszcze w tym roku jak i również naszego przystojnego kapitana Haka, zielonej i podłej oraz mężnego złodziejaszka Robina czy też anielskiej wybawicielki! 


Na trendy i odpowiedź Seana, WCC zareagowało słowami "Zobaczymy co da się zrobić" i to niestety świadczy o tym, że chyba nie są jeszcze na ten moment wystarczająco przekonani.


Podobny

Podziękowania! Bez Was wszystkich by się nie udało!

Specjalnie podziękowania dla Was wszystkich. Naprawdę to co właśnie przedstawiłam Wam powyżej to nasz wspólny sukces. Nie udałoby się gdyby nie osoby promujące akcje i nasze zdjęcie. Nie udałoby się gdyby nie osoby spamujące do rana pod hashtagiem. Nie udałoby się gdyby nie osoby wysyłające zdjęcia akcji do obsady. Nie udałoby się gdyby nie osoby spamujące do WCC. Nie udałoby się gdyby nie każdy kto chciał pomóc spełnić nam nasze marzenia. Ta bitwa sprawiła, że poznaliśmy wspaniałe osoby, bardzo życzliwe. Dzięki Wam jesteśmy tutaj tak wysoko i z dnia na dzień rośniemy siłę. Dziękujemy Fandoms i Piterowi za to, że możemy tutaj pisać o naszym serialu i zachęcać w ten sposób większą ilość osób do obejrzenia tego cuda. W ten sposób jest nas coraz więcej a nasza obsada zdobywa nowych, wiernych i oddanych fanów z Polski, których dzięki nam mają szanse spotkać! Dziękujemy bardzo fandomowi Wspaniałego Stulecia, który zawsze mimo rywalizacji wspomina o nas w swoich postach i sprawia, że o OUAT słyszy jeszcze więcej osób, nawet z innego pokolenia - TO WSPANIAŁE, DZIĘKUJEMY! Podziękowania również dla sojuszników - V-lovers i Lunistas, tak wiele dla nas robicie, jesteście wspaniali dziękujemy. Uściski wdzięczności lecą przede wszystkim dla Natalki, która jest pomysłodawcą całej akcji. Natalia tak naprawdę zajęła się wszystkim sama, zorganizowała akcje, zebrała karteczki od nas do zdjęcia, wymyśliła hashtag i wszytko dopięła na ostatni guzik. To Twój malutki własny sukces, brawo kochanie. A szczególne podziękowania dla nas wszystkich, Oncers. Staraliśmy się i nie traciliśmy nadziei i dzięki temu udało się nam osiągnąć tak wielki sukces. To niesamowite. Staliśmy się jedną wielką rodziną i teraz zawsze zostaniemy silni razem, bo razem wychodzi nam wszystko najlepiej. Pokazaliśmy już nie raz, że potrafimy współpracować, ale teraz przeszliśmy sami siebie. Obiecuję Wam, że się spotkamy wszyscy razem na tym Comic Conie i to będzie jeden z najpiękniejszych dni! Jeszcze raz dziękuję sama wszystkim z osobna. Każdy kto trzymał kciuki i wciąż nie puszcza ma miejsce w moim serduszku. Dziękuję za wsparcie. 

Znalezione


Co myślicie o naszej akcji? Byliście obecni pod hashtagiem? Podobało się Wam? Czekacie na następne takie nasze projekty? Dajcie znać co myślicie!


Oncers always wins! <3


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 700 punktów za:

Jakość:20Popularność:280
Wsparcie:100Ocena i wartość ocen:14
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:230
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Once Upon A Time na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
likaalonso Ekspert 229,496 pkt
280 czytelników Sie 22, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

14 Komentarzy

Zielony_Kapturek Fan 70,572 pkt
To była cudowna akcja. Bardzo się cieszę, że mogłam wziąć w niej udział razem ze wspaniałymi osobami z fandomi, jak i fandomów sojuszniczych, którzy wspierają nas nawet poza stroną fandoms. Nalezenie do tak wspaniałej grupy jeszcze bardziej wspanialych osób to skarb. Zaczęłam nieśmiało, gdy chciałam pomóc w zbieraniu punktów, a na dzień dzisiejszy rozwija się w zawrotnym tempie, aż po akcje ściągania obsady. Nie żałuję ani jednej chwili, którą spędziłam tutaj, jak i podczas akcji. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy i nie raz uda nam się spotkać z idolami.
+13 głosów
 
Najlepszy
Sie 22, 2017
EvilRegal_77 Ekspert 161,230 pkt
Oczywiście, że byłam obecna przez dwa dni spamu i jestem z nas tak bardzo dumna jeju! To takie niesamowite...tyle ludzi brało udział w tej akcji, że omg *_*
Kocham was wszystkich! ❤️
+13 głosów
Sie 22, 2017
likaalonso Ekspert 229,496 pkt
Przypominam, że tak jak wspomniałam w podziekowaniach - to twój pomysł i wykonanie, wielkie brawa dla Ciebie skarbie. Kochamy Cie mocno!
tempxbrenn Fan 117,925 pkt
Super! Czekam teraz aż WCC ogłosi zd Sean przyjedzie :D haha
+13 głosów
Sie 22, 2017
likaalonso Ekspert 229,496 pkt
Sean i może ktos jeszczeNie mogę się doczekać ❤
xOQxEvilRegalxOncerx Fan 19,276 pkt
Ja czekam aż ogłasza Lane, Bex i Seana ♡♡
Kinga Nosek Admin 170,378 pkt
Ta akcja była niesamowita! Spędziliśmy wszyscy razem moje urodziny i zobaczcie z jakim skutkiem, sam Sean nam odpisał! A co to oznacza? Jesteśmy niepokonani i razem zdziałamy wszyyystko ♥
+13 głosów
Sie 22, 2017
likaalonso Ekspert 229,496 pkt
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego ksiezniczko! Jestem z nas taka dumna, to był niezapomniany dzień  ❤
chachacharming VIP 169,244 pkt
Jestem z nas taka dumna! Oncers always wins <3 I wierzę, że tym razem tak będzie i sprowadzimy ich do Polski!!!
+13 głosów
Sie 22, 2017
likaalonso Ekspert 229,496 pkt
oncers awlays wins!
Black_Queen Użytkownik 1,021 pkt
Jesteśmy genialni i tyle XDD  Brawo my!
+12 głosów
Sie 22, 2017
likaalonso Ekspert 229,496 pkt
Brawo my!❤
Ann95 Użytkownik 612 pkt
Byłam, oczywiście że byłam na akcji. Aż nie mogę uwierzyć, że było tam tyle osób i że Sean odpisał, to jest niesamowite. Z pewnością już niedługo spotkamy się na comic conie ;)
+11 głosów
Sie 22, 2017
likaalonso Ekspert 229,496 pkt
Odliczam już dni do tego cudownego momentu!❤
xOQxEvilRegalxOncerx Fan 19,276 pkt
Tak się cieszę, że nam się udało ♡ mam nadzieję, że w następnym roku przyjadą Lana, Bex i Sean, chociaż sama Lana byłaby już super <3 ale z drugiej strony czułaby się samotna:(
KOCHAM WAS LUDZIE I CIESZĘ SIĘ, ŻE JESTEM CZĘŚCIĄ TEJ WSPANIAŁEJ RODZINY ♡♡♡
+11 głosów
Sie 22, 2017
misiakyo Użytkownik 21,913 pkt
pfff.. no przecież, że byłam na akcji! CZEKAM NA KOLEJNE TAKIE PROJEKTY i wiecie co? KOCHAM WAS! JESTEŚMY NAPRAWDĘ ZGRANĄ GRUPĄ <3
+10 głosów
Sie 22, 2017
madzix99J_0421 Użytkownik 143,021 pkt
Fajny post
+7 głosów
Sie 22, 2017
Pingwin Użytkownik 304,186 pkt
Cieszę się, że mogłam wam pomóc i się udało
+7 głosów
Sie 22, 2017
xolkaolkax Użytkownik 8,139 pkt
<333333333
+3 głosów
Sie 23, 2017
alutka.x Użytkownik 21,254 pkt
Naprawdę super, że wam się udało! Chętnie pomogę również w następnych tego typu akcjach! Jestem za tym, żeby pomagać sobie nie tylko w fandomie, ale i między nimi <3 Wyobrażam sobie, jak się cieszycie i trzymam kciuki, że w końcu doczekacie się aktorów ouat w Polsce :)
+3 głosów
Sie 23, 2017
EvilRegal_77 Ekspert 161,230 pkt
Bardzo miło czytać takie słowa! ❤️
Sultan_Lady Użytkownik 1,392 pkt
Od pewnego czasu zastanawiam się nad obejrzeniem serialu. Bardzo podobają mi się twoje posty.
Są takie przepełnione emocjami i pisane w bardzo dobrym stylu.
Tak trzymaj !
+1 głos
Wrz 10, 2017
likaalonso Ekspert 229,496 pkt
Obejrzenie Once Upon a Time to na pewno nie będzie zły wybór, bardzo dobra decyzja! I dziękuję za tak wspaniałe słowa, które bardzo wiele dla mnie znaczą, naprawdę. Cieszę się, że ktoś docenia moją pracę, to daje motywację na pisanie kolejnych treści. Bardzo dziękuję!

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
54 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 54 Gości
Dziś posty czytano : 2954 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
Kontakt Post