Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


0 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Cześć, dzisiaj chciałabym Wam przestawić kilka prostych wskazówek, które ułatwią Wam rozpoczęcie przygody na youtube. Pewnie wiele osób o tym myślało, ale nie wie jak? A co powiedzą inni? Zaraz Wam wszystko wytłumaczę.

Skąd to wiem? Z własnego doświadczenia - sama po trzech latach zwlekania, 3 sierpnia wstawiłam swój pierwszy filmik;)


1. Uodpornij się na hejty 

To jest w tym wszystkim najtrudniejsze. Traktuj Youtuba poważnie, ale jako zabawę. Czerp z tego radość i śmiej się sam z siebie. Youtube uczy dystansu i po jakimś czasie ma się to gdzieś. Początki są najtrudniejsze!


2. Nie nagrywaj mikrofalówką!

Wiem, że finanse w wieku nastoletnim nie są zbyt wielkie, ale jeżeli nie stać Was na sprzęt to może warto na niego uzbierać i kupić chociażby używany? Dobra jakość na pewno zrobi dobre wrażenie. Pamiętajcie jednak, że nie musi być to od razu sprzęt za 10 tysięcy. Może Wasz telefon ma całkiem niezłą jakość? Sprawdźcie to wpisując swój model telefonu w Google dodając właściwości. Na pewno znajdziecie odpowiedź!


3. Ustal miejsce

Tam, gdzie będziecie nagrywać również ma znaczenie. Nie siadajcie tyłem do okna. To spowoduje, że uzyskacie efekt czarnego cienia, którym będziecie Wy albo całkowicie Was prześwietli. Jeżeli jednak ustawicie kamerę tyłem do okna, a siebie "usadzicie" przed nim to powinno być okej. Pamiętajcie też aby w otoczeniu nie było hałasu, bałaganu i nie przesadzajcie z dodatkami. 


4. Staraj się dodawać filmiki regularnie

Jest to również bardzo ważna kwestia, o której wiele Youtuberów zapomina w tym ja haha. Nie róbcie półrocznej przerwy, ponieważ wiele osób odsubskrybuje Wasz kanał z powodu braku filmów, a ich brak na pewno nie przyciągnie większej ilości osób.


5. Montaż

Jest mniej ważny, może być to najprościejszy montaż, ale uwierzcie mi, że jeżeli gdzieniegdzie są te cięcia to ogląda się przyjemniej! Pamiętajcie! Im lepszy montaż, tym lepiej się ogląda♥


To na tyle w tym poście, napiszcie koniecznie co o nim sądzicie! Życzę Wam miłego dnia, wieczoru albo nocy w zależności, kiedy to czytacie;)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 123 punktów za:

Jakość:20Popularność:63
Podziękowania:0Ocena:0
Wyróżnienia:0Komentarze:40

natjereminators Zarejestrowany użytkownik 3,002 punktów
63 czytelników Sie 25, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

zuziakkx Zarejestrowany użytkownik 50,344 punktów 3
Swietny i przydatny post! Akurat zaczynam nagrywac i na pewno bede kierowac sie tym, co napisalas <3
+1 głos
Sie 25, 2017
NeverSayNever Zarejestrowany użytkownik 85 punktów 1
Naprawdę bardzo przydatny i w świetnym wykonaniu post
+1 głos
Sie 26, 2017
Karolsky Zarejestrowany użytkownik 23 punktów 1
Post napisany w wielkim skrócie ale plus tego że zostąło to ujęte w tak prosty sposób.
To co zostało napisane na początek jest okej ale potem gdy zdobywamy wikeszą ilość subskrybentów jest nam potrzebna lepsza jakość chodzi mi o montaż filmu o jakoś nagrywania itp.
Też na początek jest dobrze umieć się reklamować są takie grupy na Facebooku gdzię można umieszczać swoje filmy
0 głosów
Sie 30, 2017
kaczka.dziwaczka Użytkownik zweryfikowany 13,596 punktów 5
Moim zdaniem zapomniałaś o najważniejszej rzeczy, byciu sobą. Osobiście nie lubię powielania schematów. Nawet jeśli nie robisz czegoś nowego to rób to w swój, wyjątkowy tylko dla siebie sposób!
0 głosów
Wrz 15, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
260 osób na stronie
5 Użytkowników oraz 255 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 22043 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

 1. Paulina Korejke 3
  28319 punktów
 2. Heartbreaker
  15819 punktów
 3. justine_drzewo
  7435 punktów
 4. JakubWichowski
  1124 punktów
 5. sandracz56
  664 punktów
 6. natusia_766
  184 punktów
 7. Malwina Konat
  158 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  58 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  55649 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18789 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  38340 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5856 punktów
Kontakt Post