+7 głosów
(postid: 315203) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Byliście na Young Stars Festival i nie mieliście biletu Meet&Greet? A może chcielibyście jechać na ten festiwal i nie wiecie czy warto kupować bilet M&G. W tym poście znajdziecie odpowiedź na Wasze wątpliwości. 
Co to w ogóle jest to całe Meet&Greet?

Otóż jest to indywidualne spotkanie "sam na sam" , twarzą w twarz z Waszym idolem, bądź idolami. 


Czy warto wydawać pieniądze na bilet M&G?

Jak wiadomo nie są one tanie... W tym roku zaczynały się od 99 zł a kończyły na 299 zł. Może i nie są to małe pieniądze, ale jak najbardziej nie będą to zmarnowane pieniądze, polecam to każdemu kto chciałby powiedzieć coś swojemu idolowi tak bez żadnych świadków. 


Ile mamy czasu na rozmowę z gwiazdą? 

Przeważnie wygląda to tak, że podchodzimy do idola, witamy się z nim, pozujemy do zdjęcia, które robi miejscowy fotograf, no i później ewentualnie można wziąć autograf i chwilę porozmawiać, przeważnie jest to coś w granicach minuty, czasami półtorej, niby niewiele, a daje tak dużo radości. Oczywiście organizatorzy nie mogą sobie pozwolić na jakieś zwlekanie, ponieważ za nami czeka jeszcze mnóstwo osób, dlatego może zdarzyć się tak, że ktoś nas pospieszy. 
Czy będąc na jednym M&G zdążymy na drugie?

Oczywiście, że zdążymy, wszystko jest tak wyliczone, że bez problemu zdążymy na drugie M&G jeśli nachodzą one na siebie. 
Czy wszystkie M&G odbywają się w jednej sali?

Nie, spotkania z polskimi artystami są w jednej sali, a z zagranicznymi w drugiej. 


Czy na M&G można mieć zdjęcie z dowolną pozą?

Tak, jeśli tylko artysta się zgodzi to można mieć pozę jaką tylko się chcę.


Czy potrzebujemy kolegi/koleżanki do nagrywania filmiku?

Na pewno każdy z Was chciałby mieć pamiątkę w postaci filmiku z Waszego M&G. I teraz pytanie, czy potrzebujemy drugiej osoby do tego? Otóż jeśli jesteście sami to nie martwcie się, na miejscu jest osoba za to odpowiedzialna, dajecie jej telefon i ona Was nagrywa.


Jak to wygląda, gdy spotykamy się np. z Dominiką Sozańską, Weroniką Juszczak i Bartkiem Kaszubą?

W tym roku wyglądało to tak, że mieliśmy z każdym z nich oddzielne zdjęcie, na zmianę podchodzili do nas, pozowali do zdjęcia i później można było zamienić z nimi dwa słowa na boku.


Czy jest stres przed wejściem na salę?

To już zależy tylko i wyłącznie od Was, ja osobiście stresowałem się tylko przed jednym M&G, a tak to było wszystko ok. Po prostu to zależy czy jesteście wytrzymali na malutką tremę, która później przeradza się w ogromny stres.


Ile się czeka na nasze zdjęcia i skąd je możemy pobrać? 

Zdjęcia dostępne były już następnego dnia w godzinach popołudniowych na stronie www.foto.youngstars.pl 


Czy zdjęcia są dobrej jakości? 

Moim zdaniem są bardzo dobrej jakości, widać, że robione przez osobę, która zna się na  tym. Zresztą poniżej wrzucę Wam moje zdjęcia i sami ocenicie czy jest to dobra jakość.