+13 głosów
(postid: 315894) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Witam! W dzisiejszym poście chciałabym przenieść Was do kolejnej części poradnika, którego zatytułowałam "Jak żyć w zgodzie ze samym sobą?". Cytaty zostały wypowiedziane z ust mojej idolki jak i na pewno jednej z Waszych ulubionych aktorek - Lany Parrilli. W poprzednim poście >>KLIK<< przedstawiłam Wam cztery idee jakimi kieruje się Lana i jakie chce pokazać swoim fanom. Mam nadzieję, że te część również Wam się spodoba i pomoże Wam się wczuć i poruszyć do refleksji. Bez zbędnego przedłużania - zapraszam! 

Jeśli masz marzenie, pasje, po prostu spróbuj.

Jestem pewna, że każdy z nas ma marzenia. Jedni większe, drudzy mniejsze. Jedni marzą o nowym rowerze a drudzy o zamieszkaniu w Los Angeles. Prawda jest taka, że nawet jeśli myślimy, że nasze pragnienia są niemożliwe, warto w nie wierzyć. Siła podświadomości, nadzieja, że jednak jest malutkie światełko w tunelu, które może sprawić, że spełnimy nasze marzenia. Nie bójmy się marzyć i spełniać w pasji. Co mamy do stracenia? Nie możemy zatrzymywać się na drodze do osiągnięcia celu. Kto wie? Może wtedy kiedy zechcesz zrezygnować będziesz o krok od swojego wymarzonego sukcesu. Marzenia nas napełniają, są naszym bodźcem, który sprawia, że potrafimy przeżywać każdy kolejny dzień, lepszy czy gorszy. Myśl o tym, że możemy zobaczyć naszego ulubionego artystę na scenie, któremu poświeciliśmy setki dni i wiele listów, których prawdopodobnie nie przeczyta. Ale możemy być pewni, że nie pojedziemy na jego koncert? Nie wskoczymy na scenę naszego idola i nie zaśpiewamy z nim naszego ulubionego hitu? Nie możemy być tego pewni, bo to co jest najpiękniejsze to fakt, że wszystko jest możliwe. Musimy tylko dążyć do naszego celu, nie zwracając uwagi na to czy to się uda i czy warto. Zawsze jest warto dążyć do osiągnięcia naszych marzeń bo uczucie spełnienia to najbardziej satysfakcjonujące uczucie na świecie. Jeśli chcesz być aktorką, bądź. Idź do teatru, casting. Chcesz śpiewać zawodowo? Zgłoś się do programów, które szukają talentów! Chcesz być zawodowym piłkarzem? Nie przestawaj, graj w tę piłkę nawet jeśli miałbyś strzelać golę do muru Twojego domu. Po prostu rób to co robisz, to co daje Ci szczęście i dąż do celu - nigdy nie przestawaj. Spróbuj, zaryzykuj i wtedy się dowiesz, Twoje serce będzie wiedziało czy to jest to czego potrzebujesz do życia.

Tego własnie nauczyła mnie Lana. Mimo wszystko, mimo wielu przeciwności warto się starać o to aby, któregoś dnia powiedzieć sobie "Zrobiłam to" i spojrzeć na siebie z dumą. Wtedy będę wiedzieć, że było warto i każda sekunda mojego życia nie była zmarnowana. Wtedy będę dumna sama z siebie. Dziękuję, Lana.

Znalezione

Nie jestem tą, która potrzebuje zemsty. Jeśli ktoś jest niewłaściwy w stosunku do mnie, zostawiam to w rękach wszechświata aby opiekował się tą osobą.

Lana powiedziała również niedawno pewne zdanie, które utknęło mi w głowie i często w chwilach nerwów sobie je powtarzam. "Jeśli czujesz impuls powiedzenia komuś czegoś naprawdę cholernego, idź zrób coś innego". Po co mamy żyć w ciągłej nienawiści i kłótniach skoro możemy wziąć głęboki oddech i skupić się na ludziach, których kochamy. Świat byłby lepszy, gdyby ludzie potrafili zapanować nad emocjami i zamiast powiedzieć komuś coś czego później często żałują skupili się na czymś innym. W jakim celu masz się na kimś mścić, robić krzywdę i sprawiać, że druga osoba poczuje się źle? Jeśli zostałaś kiedyś skrzywdzona i teraz po prostu jak widzisz tą osobę masz ochotę rzucić się jej do gardła, zatrzymaj się i zastanów się czy warto. Naprawdę chcesz zniżyć się do jej poziomu? Tak? Przemyśl to jeszcze raz. Często nadstawienie drugiego policzka i wyciągniecie ręki wymaga większej odwagi niż ciągłe kłótnie. Bądź w stanie wybaczyć, ale nie musisz tego zapominać. Wszystko co złe zostanie w Twojej pamięci, ale jeśli tylko możesz spraw, aby Twoje relacje z innymi były miłe. Życie jest za krótkie aby wiecznie żyć w gniewie i nienawiści do drugiej osoby. Troszczmy się o siebie wzajemnie, bądźmy dla siebie uprzejmi i kochajmy ludzi. Każdy jest inny i każdy, ale to każdy popełnia błędy. Nikt nie jest idealny, ale za to Ty możesz być dobrą osobą już w momencie kiedy wybierzesz miłość ponad nienawiść. To pierwsze podaruje Ci więcej satysfakcji i więcej pozytywnych emocji na sercu niż pałanie nienawiścią do drugiej osoby. Tego właśnie nauczyła mnie ponownie Lana. Miłość ponad wszystko. To czy ten świat będzie dobry, zależy od naszych kroków. Pokazałaś mi to. Dziękuję Lana.

Podobny

Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie ładniejszy od Ciebie, lepszy od Ciebie w czymś, ale każdy ma w sobie coś wyjątkowego.

Ten cytat nie wymaga wiele do dodania. Żyjemy w świecie gdzie rządzą nami media. Piękne, szczupłe kobiety na okładkach czasopism sprawiają, że pobadamy w skrajne choroby tylko dlatego, że chcemy wyglądać jak one. Idziemy do szkoły i jesteśmy w stale nie spać całe noce bo ktoś rozwiązał od nas lepiej egzamin. Mimo to, jak mówi Lana, każdy z nas ma w sobie coś co nas wyróżnia. To, że nie ma ani jednej takiej samej osoby jak my na świecie sprawia, że jesteśmy własną wersją siebie, swoim unikatowym ideałem. Nigdy nie zobaczysz osoby, która jest taka jak Ty. Może być podobna, ale to wciąż nie jesteś Ty. Cała Twoja osoba jest tylko Twoim własnym obliczem nad którym masz władzę wyłącznie sam. Nie możemy dążyć do perfekcji, która jest wyimaginowana i nie istnieje. Nikt nie jest idealny a sami jesteśmy piękni tacy jacy jesteśmy. Jest powód dla którego wyglądasz tak a nie inaczej. Jest powód dla którego nie umiesz śpiewać, ale za to pięknie malujesz. Wszystko ma swój jakiś powód i cel. My tylko musimy żyć w zgodzie sami z sobą a już niedługo go odnajdziemy. Spójrz lustro, w swoje oczy. Nie zwracaj uwagi na pozostałe tło, Twoje ciało. Skup się na oczach i zajrzyj głęboko do siebie. Taka jesteś, taka jak widzisz i nic tego nie zmieni. Wystarczy, że pokochasz siebie, staniesz się wyrozumiała i zaakceptujesz swoją unikatowość, a będziesz szczęśliwa. Po prostu nie myśl o tym, że ktoś jest lepszy - bądź sobą i to będzie najlepszym wyjściem.

Staram się to praktykować, mimo to wychodzi mi to bardzo trudno. Z drugiej strony te słowa dają mi wiele do myślenia i powoli dążę do zaakceptowania swojej własnej wersji siebie. Dziękuję, Lana.

Podobny

Spójrz dookoła, jest tak wiele rzeczy do bycia wdzięcznym.

Ludzie wychodzą z założenia, że wszystko jest zawsze nie tak jak powinno. Wiele narzekamy i przez cały życiowy pośpiech nie dostrzegamy wielu wartościowych rzeczy. Wciąż oczekujemy czegoś, wciąż czujemy się rozczarowani. Wciąż pragniemy więcej i więcej. Stop! Zatrzymajmy się i rozejrzyjmy. Dlaczego nie zwracamy uwagi na tak wiele rzeczy? Dlaczego nie cieszymy się tym, że mamy gdzie mieszkać zamiast szukania kolejnego nowego mieszkania bo aktualne ma już 4 miesiące. Dlaczego nie cieszymy się z tego, że jesteśmy zdrowi zamiast zbyt nasilonego pracowania po to aby mieć pieniądze. Dlaczego nie spędzamy czasu z rodziną, którą mamy zawsze przy sobie i gdy tylko potrzebujemy. Spójrz na Twoją mamę, dzięki niej teraz jesteś tu gdzie jesteś. To ona dała Ci życie i szanse na spełnienie Twoich marzeń. Podejdź do niej i powiedz jej chociaż te dwa słowa, prosto z serca, które na pewno sprawią, że na jej twarzy pojawi się długotrwały uśmiech. Spójrz jaka piękna natura nas otacza. Dlaczego nie doceniamy tego co mamy. Nawet najmniejsze drobiazgi takie jak uśmiech innej osoby sprawia, że czujemy się lepiej. Jako ludzie, każdy z nas ma multum powodów do wdzięczności i tak właśnie powinno być. Jestem wdzięczna za to, że żyje. Jestem wdzięczna za to, że mam szanse na kierowanie moim światem i budowanie go sobie według własnego uznania. Jestem wdzięczna, za to, że jestem. Dostrzegajmy to czego nie jesteśmy w stanie, bo powinniśmy być wdzięczni za najmniejszą rzecz, która sprawi uśmiech na naszej twarzy. Dziękuję, Lana.

Podobny

Podsumowanie.

Mam nadzieje, że w tym poście przekazałam Wam to co miałam w planach. Próbowałam jak najlepiej udowodnić po raz kolejny na tym portalu jak wspaniałą osobą jest Lana Parrilla. Kolejna porcja tak cudownych słów i moraliów. Lana jest cudem i świat potrzebuje więcej takich ludzi. Mam nadzieje, że po dwóch wersjach tego poradnika już Wasze serce wie na czym stoi. Po dzisiejszej lekcji zapamiętajcie, że mimo, że zawsze znajdzie się ktoś lepszy to nigdy nie przestawaj próbować spełnić swoich marzeń. Nigdy nie poddawaj się pokusie zemsty, wybieraj miłość ponad nienawiść i bądź wdzięczny za to co masz. Teraz to rozumiem. Dziękuję, Lana.


Podobał się Wam post? Przepraszam, że jest tak źle dopracowany, ale jest już bardzo późna godzina. Chcecie następne części? Komentujcie i piszcie to co tylko zechcecie! Mwah!


Oncers awlays wins!


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
2
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 569 punktów za:

Jakość:20Popularność:296
Wsparcie:86Ocena i wartość ocen:13
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:102
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Once Upon A Time na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
likaalonso Ekspert 229,496 pkt
296 czytelników Wrz 8, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

6 Komentarzy

chachacharming VIP 169,244 pkt
Jak zawsze pięknie opisałaś nam to wszystko, Lika <3 Jeszcze raz dziękuję Ci za to, że jesteś i dzielisz się z nami swoimi przemyśleniami. To bardzo ważne i piękne <3
+6 głosów
 
Najlepszy
Wrz 8, 2017
likaalonso Ekspert 229,496 pkt
o jeju, dziękuję, dziękuję naprawdę dziękuję! to takie miłe i urocze, jeju. dzieki fandoms poznałam takich cudownych ludzi, awh
misiakyo Użytkownik 21,913 pkt
Lika i rozmowa o emocjach oraz uczuciach>>>
+7 głosów
Wrz 8, 2017
likaalonso Ekspert 229,496 pkt
hahah, buziaczki dla Ciebie miśka <3
tempxbrenn Fan 117,925 pkt
Uwielbiałam poprzedni post, ale ten znowu świetny!
+6 głosów
Wrz 8, 2017
likaalonso Ekspert 229,496 pkt
dziękuję daria!
EvilRegal_77 Ekspert 161,230 pkt
Jak już kiedyś pisałam ty tak idealnie potrafisz rozmawiać i pisać o emocjach....czekam na kolejne części! Cytaty Lany i twoje rozwinięcia są wspaniałe ❤️
+6 głosów
Wrz 8, 2017
likaalonso Ekspert 229,496 pkt
to wiele dla mnie znaczy, jeju! bardzo dziękuję tusia, kocham cię całym serduszkiem
Zuzia Domagała Użytkownik 48,512 pkt
Super post
+1 głos
Wrz 10, 2017
Sultan_Lady Użytkownik 1,392 pkt
Nie znałam wcześniej tej pani, ale po twoim poście stwierdzam, że to naprawdę świetna osoba i chyba czas poznać ją bliżej.
0 głosów
Wrz 10, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
216 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 216 Gości
Dziś posty czytano : 13878 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558331 punktów
 2. Young Stars Festival
  45057 punktów
 3. Bartek Lovers
  43658 punktów
 4. Supiwerki
  40092 punktów
 5. Potterheads
  40080 punktów
 6. The 100
  39031 punktów
 7. SikorskiSquad
  33442 punktów
 8. Arturonators
  29999 punktów
 9. SERIALE
  25689 punktów
 10. GRY
  23219 punktów
 11. Life Is Strange
  22233 punktów
 12. Famous In Love
  22206 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18454 punktów
 15. Once Upon A Time
  17783 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17374 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17347 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13191 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12717 punktów
 21. Forza
  11803 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10260 punktów
 24. Eurowizja
  10164 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7989 punktów
 27. TALENTY
  6483 punktów
 28. MUZYKA
  6448 punktów
 29. Playstation VR
  6176 punktów
 30. FILMY
  5772 punktów
 31. Nintendo
  5332 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5136 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4938 punktów
 35. Stranger Things
  4651 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4613 punktów
 37. INNE
  4602 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4235 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4223 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3884 punktów
 43. Young Stars News
  3263 punktów
 44. Sport
  2892 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2604 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2274 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1703 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  930 punktów
 54. FPS
  857 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  797 punktów
 57. R5Family
  633 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  465 punktów
 63. LUDZIE
  415 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Donaty Agaty
  103 punktów
 75. Strzelanki
  102 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1039 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post