+12 głosów
(postid: 316211) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Nowa wersja punktacji w Bitwie Fandomów spowodowała, że program , który dotychczas i tak oferował sporo emocji i dynamiki, stał się...jeszcze bardziej emocjonujący. Punkty, które na Waszych oczach wpływały na wynik, w którym wiecie, że macie bezpośrednio swój udział dały efekty. Inaczej walczy się o 3 punkty, a inaczej o ... 40 tysięcy - bo aż tyle warta była każda poprawna odpowiedź. W efekcie mamy duże zmiany w rankingu na już mniej niż 40 godzin przed rozstrzygnięciem bitwy o półfinał ! Wszystkie fandomy zdobyły dużą ilość punktów w Bitwie - żaden wyraźnie tej Bitwy ani nie wygrał, a nie nie przegrał. Oto wyniki programu !

Wyniki Bitwy o półfinał

Te liczby robią wrażenie, podobnie jak zmiany w punktacji. Żaden fandom nie zdołał jednak zdystansować rywali - teraz już wiemy, że największe emocje dopiero przed nami ! Tym sposobem najlepiej w Bitwie wypadli fani Supernatural, którzy do swojego konta zdobyli aż 260 tys. punktów. Niewiele gorzej - SKAM (230 tys. punktów) oraz Sherlock (215 tys.) i Teen Wolf (210 tys.) . Oznacza to, że fandomy uzyskały około 35% maksymalnej puli z Bitwy do uzyskania, czyli poziom mniej więcej spodziewany. 


Zgodnie z nowymi zasadami, punkty zostały bezpośrednio dodane na konta użytkowników, którzy reprezentowali fandom . W przypadku punktów dla fandomu (z akcji zasięgowych i premii), wynik został rozdzielony na 5 ,i tak: każdy reprezentant fandomu uzyskał 40 tys. punktów za poprawną odpowiedź oraz z akcji zasięgowych i premii: 20 tys. - Supernatural, 22 tys. - SKAM, 26 tys. - Teen Wolf i 11 tys. - Sherlock . Ilości te powstały z wyniku łącznej ilości punktów z akcji zasięgowych dla fandomu, dzielone przez 5 (np. dla Supernatural było to: 50+20+20+10 (w tys.) = 100 tys , dzielone na 5 reprezentantów = 20 tys.) .


Wyniki te wpłynęły na użytkowników bezpośrednio, zatem jeśli ktoś np. zbiera punkty także dla fandomów muzycznych czy serialowych w akcji WCC , liczby te zasiliły fandomy także w tych akcjach. Punkty zostały już dodane do kont użytkowników i jak z pewnością widzicie, mocno wpłynęły na ranking Bitwy ...i nie tylko :)

Pytania z programu

Poniżej znajdziecie wszystkie pytania z programu :


SHERLOCK :


 1. Jakie są wszystkie 3 imiona Sherlocka ? William Sherlock Scott

 2. Kim jest Mary Watson? żona Johna Wartsona i marka Rosie

 3. Z którego sezonu pochodzi ten cytat Sherlocka: “Nie jestem psychopatą, tylko wysoko funkcyjnym socjopatą.” - sezon 1

 4. Jak nazywa się ostatni odcinek 4 sezonu Sherlocka? Ostatnie Wyzwanie

 5. Odcinek skandal w Belgrawii jest luźną adaptacją jednego z opowiadań sir Arthura Conana Boyle’a . O jakie opowiadanie chodzi? Skandal w Bohemii .


TEEN WOLF :

 1. W ilu filmach grała Adelaide Kane wcielająca się w role Cory w serialu? 8 .

 2. Czym jest SINEMA w serialu? Nocnym klubem z sezonu 5 .

 3. Jaki slogan miał PIERWSZY sezon serialu? Love. Be Afraid (Kochaj, Obawiaj się)

 4. Od którego sezonu w serialu pojawiła się postać Jordana Parrisha? od 3 .

 5. Jeep jest ukochanym pojazdem jednego z bohaterow serialu. Którego? Stilesa Stilinskiego.


SUPERNATURAL :

 1. Czyją Erą jest Sezon 1 serialu? Kripke .

 2. Jaki gatunek przypisał(a)byś dla Grigoriego w serialu? Anioł .

 3. Od którego sezonu w serialu pojawiły się lewiatany? 7 .

 4. Czym w serialu jest Kielich Krwi (Goblet of Blood) ? obiekt używany jako rozpowszechniona forma komunikacji między demonami i ich sojusznikami, jak jeźdźcy.

 5. Jak nazywa się animowana wersja serialu? Supernatural: The Animation (Japonia)


SKAM :

 1. Kto ma ksywę Chris w serialu SKAM? Christina Berg.

 2. Czy w serialu jest Pepsi Max ? Russ Buss sformowana grupa w liceum .

 3. W którym sezonie NIE występował William Magnusson? 3 .

 4. Jaki utwór z rep Lady Gagi pojawił się w początkowym odcinku 2 sezonu? Bad Romance.

 5. Ile zostało wyemitowanych odcinków SKAM? 43 przez 4 sezony.

Bitwa o półfinał trwa do końca tygodnia

Dokładnie do niedzieli, do północy możecie zbierać punkty dla SKAM, Supernatural, Teen Wolf i Sherlock w Bitwie. Wyboru tego możecie dokonać tutaj . Pamiętajcie, by w przyszłym tygodniu ustawić sobie w tym samym miejscu fandom , który wspieracie w półfinale - będą to 2 z w/w + Riverdale, Violetta, Famous In Love, Pamiętniki Wampirów, The 100 i Soy Luna . Wszystkie fandomy wezmą też udział w 2 Bitwach półfinałowych oraz kolejnych 2 tygodniach zmagań na Fandoms.pl . Potem zostanie już tylko tydzień i poznamy zwycięzcę całej akcji. Pamiętajcie też, że od dzisiaj pojawiła się nowa opcja zdobywania punktów - umożliwiliśmy Wam nie tylko rozwiązywanie, ale też TWORZENIE quizów . Utwórzcie swój już teraz klikając tutaj: http://fandoms.pl/askquiz . Powodzenia !

Co dalej? Jak zmiany punktowania Bitwy wpłyneły na Wasz odbiór akcji ?

No i...które fandomy z tej czwórki wejdą do półfinału? Czekamy na Wasze komentarze ! :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2027 punktów za:

Jakość:20Popularność:1441
Wsparcie:136Ocena i wartość ocen:12
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:370
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
1,441 czytelników Wrz 9, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

8 Komentarzy

Meryem Użytkownik 18,521 pkt
No pięknie. Ślicznie. Bajecznie hahaha . Supernatural z ogona nagle skoczyła na 3 miejsce zagrażając The 100,któremu nie dano szansy zdobycia tylu punktów bo do tej pory pracował i byli w czołówce. Teen Wolf na piąte z tych samych powodów.
AAAaaaa Supernatural już na drugim miejscu !!!!!!!!!!
Przegonili The 100 i może przegonią Once Upon A Time ,którzy w tym tygodniu pracowali z mozołem zdobywając swoje punkty. Hahaha praca nie popłaca moje kochane dzieciaki.  Lenistwo popłaca na tym fandomie.
+12 głosów
+1500
Wrz 9, 2017
Meryem Użytkownik 18,521 pkt
Lena , każdy fandom ma swoje problemy. Czy my narzekaliśmy i prosiliśmy  o wsparcie bo większość z nas to starsi ludzie a chłonność mózgu u starszych już nie taka sama jak u młodych ? Czy nam dano z tego powodu chociaż pół punktu? Czy WS dano jakieś fory bo nie może tyle tu się udzielać z racji tego iż jego członkowie mają rodziny ,pracują i opiekują się dziećmi.?
CZY MY TEGO OCZEKIWALIŚMY?
Ja nie oceniam NICZYJEJ pracy ani niczyich osiągnięć.
Ja stwierdzam faktu. Dobrze ,przepraszam za słowa "  Lenistwo popłaca na tym fandomie."
Poniosło mnie,
Ale ja wielokrotnie tu podkreślałam ,że NIC nie mam do Twojego fandomu ani do pozostałej trójki. Mam COŚ do ustalających TU zasady. I z tego to powodu WS już tu nie ma. Gdyby to ode mnie zależało a nie od Valide to by nas nie było po pierwszej zmianie zasad w trakcie gry. Czyli dawno temu. Teraz jestem TYLKO obserwatorem i nie gram dla nikogo.
Meryem Użytkownik 18,521 pkt
"Nowa wersja punktacji w Bitwie Fandomów spowodowała, że program , który dotychczas i tak oferował sporo emocji i dynamiki, stał się...jeszcze bardziej emocjonujący."
Panie Piotrze Baranowski !
Nie obawia się Pan ,że Panu te dzieciaki zwyczajnie zwariują z nadmiaru emocji ?
Przecież zabawa w której co chwila zmienia się reguły gry , dofinansowuje nie aktywnych a każe tych co się cały czas starają jest mocno frustrująca i zwyczajnie NIEPEDAGOGICZNA.
Mówię to Panu  ja pedagog z wieloletnim doświadczeniem, troszczący się by dzieciom i młodzieży przedstawiać  jasne reguły i nie pokazywać ,że uczciwa praca nie jest wynagradzana. Pan jest dorosły i Pan tego nie rozumie ?
+11 głosów
Wrz 9, 2017
M.F Użytkownik -9,812 pkt
No nie mam prawa dać łapki, bo jakoś tak na minusie jestem, ale to był najlepszy komentarz, dojrzały i dający do myślenia. Brawo dla pani Pani M
Meryem Użytkownik 18,521 pkt
Tylko to daje do myślenia tym co chcą myśleć. Jak kto nie chce to mu nic nie da.
Melwyn Użytkownik 161,663 pkt
Ja bym chciała, żeby wszystko załatwić prosto i nieskomplikowanie. Póki co pogubiłams się w tym wszystkim i przestałam ogarniać co i jak. Drużyna czasem musi mi tłumaczyć co się dzieje. Nie ma sensu jeszcze wszystkiego komplikować bardziej przed końcem bitwy. Może będzie następna? Według mnie lepiej skupić się na "szybkich strzałach" :)
+7 głosów
Wrz 9, 2017
Meryem Użytkownik 18,521 pkt
Pogubiliście się ? Ja się nie dziwię .Ja wam przepowiadam. Na koniec okaże się ,że meta będzie na starcie i wygrają ci co jeszcze nie wystartowali. Przecież to kpina by teraz zmienić punktację i dofinansować grupy co były na końcu tak by wyprzedziły te co cały czas pracowały w pocie czoła i dzięki swojej pracy były pierwsze .
Gevherhan S. Użytkownik 1,176 pkt
Przez te zmiany zasad, to ja już wogóle nie wiem o co chodzi..... Raz jest tak a raz kompletnie inaczej.... Niestety coraz rzadziej tu zaglądam... Szkoda
+4 głosów
Wrz 10, 2017
tempxbrenn Użytkownik 117,925 pkt
Jak dla mnie taka rozbudowana akcja jak Bitwa Fandomów jest ciekawa, ale nie powinno ich być więcej niż 2 w roku. Szybkie akcje sprawia ze serwis będzie żył, a te rozbudowane dodadzą trochę "swiezej krwi" w serwisie która napłynie z nowa akcja.
+3 głosów
Wrz 9, 2017
Tomione Malfoy Użytkownik 4 pkt
Kiedy chcesz normalnie skomentować, ale widzisz te literówki i one cię irytują. :v Piter popraw przy Sherlocku - Mary jest żoną Watsona (literówka w nazwisku była) i matką jego dziecka. :v
+3 głosów
Wrz 9, 2017
efinzon1 Użytkownik 62,103 pkt
Zdecydowanie bardziej podobają mi się rozbudowane akcje. Rywalizacja jest wtedy o wiele ciekawsza i jest o co walczyć. W bitwie fandomów nie ma chwili na odpoczynek. Cały czas na zmianę dodaje twitty, dzwonię po premie, odpowiadam na pytanie, piszę na fandoms, reaguje na Facebooku. To wszystko jest naprawdę ciekawe i przyjemnie zbiera się punkty dla SKAM :)
+2 głosów
Wrz 9, 2017
Melwyn Użytkownik 161,663 pkt
To jest właśnie proste, myślę, że dobrze jest jak jest i nie ma po co jeszcze rozbudowywać, bo się nie połapiemy w tym wszystkim.
efinzon1 Użytkownik 62,103 pkt
Jeszcze bardziej rozbudowana wersja raczej by nie przeszla bo było by to za trudne. Teraz jest idealnie :)
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
moj blad, wynik z bitwy bedzie odjety z rankingu wcc z racji ze moga w niej wziac udzial tylko 4 fandomy co jest zwyczajnie nieucciwe dla pozostalych by ten wynik uwzgledniac w rankingu z ich udzialem. ustawie to wieczorem.
+2 głosów
Wrz 9, 2017
Meryem Użytkownik 18,521 pkt
Piotr Baranowski. Mogę przyjąć ,że w wyliczeniach był błąd ale w tym ,że zmienił Pan regulamin po raz wtóry i 4 grupom dał Pan nagle za"takie same" pytania nie po 2 punkty a po 40 tysięcy ?????
Już sama dogrywka tych z 3 miejsc dawała im dodatkowe punkty bo mieli  je za jedną bitwę dodatkowo.
Niech Pan nie mówi o błędzie bo to hipokryzja

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
157 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 157 Gości
Dziś posty czytano : 14052 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  548007 punktów
 2. Young Stars Festival
  44392 punktów
 3. Bartek Lovers
  43325 punktów
 4. Potterheads
  39615 punktów
 5. Supiwerki
  39576 punktów
 6. The 100
  38473 punktów
 7. SikorskiSquad
  32517 punktów
 8. Arturonators
  27342 punktów
 9. SERIALE
  25462 punktów
 10. GRY
  22938 punktów
 11. Life Is Strange
  21819 punktów
 12. Famous In Love
  21311 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20150 punktów
 14. Domisiaki
  18278 punktów
 15. Once Upon A Time
  17314 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17303 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  16982 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13016 punktów
 19. YOUNG STARS
  12816 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12634 punktów
 21. Sonbird Team
  10817 punktów
 22. Forza
  10411 punktów
 23. Remonators
  10120 punktów
 24. Eurowizja
  9995 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9234 punktów
 26. Dua Lipa
  7935 punktów
 27. TALENTY
  6437 punktów
 28. MUZYKA
  6362 punktów
 29. Playstation VR
  6113 punktów
 30. FILMY
  5678 punktów
 31. Nintendo
  5278 punktów
 32. Detroit
  4976 punktów
 33. Tomb Raider
  4917 punktów
 34. Pamiętniki Wampirów
  4912 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4585 punktów
 36. INNE
  4579 punktów
 37. Progress Armia
  4275 punktów
 38. Stranger Things
  4266 punktów
 39. The Originals
  4223 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4143 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3938 punktów
 42. Bambinos
  3693 punktów
 43. Young Stars News
  3134 punktów
 44. Sport
  2785 punktów
 45. K-Pop
  2727 punktów
 46. American Horror Story
  2587 punktów
 47. God Of War
  2520 punktów
 48. YOUTUBE
  2217 punktów
 49. Kortezjanie
  2112 punktów
 50. Puthinators
  1929 punktów
 51. Sony Playstation
  1595 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  862 punktów
 54. Temorki
  847 punktów
 55. FPS
  818 punktów
 56. Team Rieger
  767 punktów
 57. R5Family
  577 punktów
 58. PC
  511 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  493 punktów
 60. Uncharted
  477 punktów
 61. Arianators
  476 punktów
 62. LUDZIE
  349 punktów
 63. Directioners
  296 punktów
 64. Zosiaki
  291 punktów
 65. #talentobranie
  281 punktów
 66. FANDOMS TALENTS
  280 punktów
 67. Soy Luna
  275 punktów
 68. 5SOSFam
  229 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. The Good Place
  140 punktów
 72. Beautilles
  137 punktów
 73. Selenators
  121 punktów
 74. Donaty Agaty
  99 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  88 punktów
 77. Podróże
  83 punktów
 78. Swifties
  54 punktów
 79. Wyścigi
  45 punktów
 80. Far Cry
  43 punktów
 1. Potterheads
  914 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4367 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post