Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+4 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Hej! W tym poście pokażę wam, moje, ulubione książki bądź serie książkowe. Wybór pięciu był masakrycznie trudny, ale jak trzeba, to trzeba, więc wybrałam te pięć, które kocham najmocniej. Równie trudno było wybrać, która na którym miejscu ma się znaleźć, pewna od początku byłam tylko w przypadku pierwszych dwóch miejsc.
Wszystkie te książki i serie szczerze polecam❤❤

Miejsce 5

Na piątym miejscu znajduje się trylogia "Więzień labiryntu" autorstwa Jamesa Dashnera. Muszę się przyznać, że jest to książka, właściwie trylogia, przez którą zaczęłam czytać książki. Sięgnęłam po nią całkowicie przypadkiem. Pewnego dnia - trzy lata temu - tak mi się nudziło, że poszłam kolejny raz do biblioteki, myślałam sobie "Wypożyczę książkę, a i tak jej nie przeczytam, znów.", złapałam pierwsza lepszą książkę, padło na - jak się domyślacie - "Więźnia labiryntu", przeczytałam opis, który wydawał się całkiem fajny, więc wypożyczyłam właśnie tę książkę. Po powrocie do domu, gdy zabrałam się za czytanie wypożyczonej przeze mnie książki, wbrew moim podejrzeniom, pochłonęła mnie ona całkowicie, nie mogłam się od niej oderwać.


Miejsce 4

Na miejscu czwartym widnieją książki Kiery Cass z serii "Rywalki". Znalazłam niestety takie zdjęcie, które ukazuje trzy pierwsze części.
Przygodę z "Rywalkami" zaczęłam w sumie w dość powszechny sposób, bo poleciła mi je koleżanka. Zdradzę wam, że pierwszą część przeczytałam w kilka godzin, pamiętam, że był to jakiś dzień wolny i tak nie miałam co robić, a jak już znalazłam zajęcie to szybko je straciłam.

Miejsce 3

Najniższe miejsce podium zajmuje książka Tarryn Fisher pt."Margo".
Jest to świetna książka, pokazuje, że ludzie w swoim nastoletnim życiu - nie tylko w tym wieku, ale on się odnosi do przykładu - mogą mieć większe i poważniejsze problemy niż to, że Twój krasz Cię nie kocha czy to, że Twój idol nawet nie wie o Twoim istnieniu, a Ty już planujesz wasz ślub.

Miejsce 2

Na drugim miejscu spoczywają "Pamiętniki wampirów" autorstwa L. J. Smith. (Na obrazku niestety nie widać wszystkich części) Historia nastoletniej Eleny, jest jedną z tych, które pochłonęły mnie na całego. Świetny w tej książce jest też wątek braci rywalizujących ze sobą od lat. (Tak na marginesie ja jestem #TeamDamon)

Miejsce 1


Pierwsze miejsce jest niepodważalne. Sagę C. J. Daugherty kocham nad życie. Historia Allie trzymała mnie w napięciu przez wszystkie pięć części. Tutaj również występuje wątek dwóch chłopaków rywalizujących o miłość dziewczyny, ale tych wątków jest dużo więcej i wszystkie są tak samo świetne. (#TeamCarter❤❤)

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 206 punktów za:

Jakość:20Popularność:96
Podziękowania:0Ocena:20
Wyróżnienia:0Komentarze:70

DelenaŻyciem Użytkownik zweryfikowany 19,769 punktów 2
96 czytelników Wrz 12, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

5 Komentarzy

AlexOla Zarejestrowany użytkownik 791,598 punktów 1 5
Rywalki i Więzień labiryntu <3 Kocham obie serię. Za wybranymi nie przepadam ale #TeamSylvian
+2 głosów
Wrz 12, 2017
Janitka Zarejestrowany użytkownik 449 punktów 1
Zakochałam się w trylogii więzień labiryntu ale to nie jedyna seria którą czytam nałogowo uwielbiam też Percy'ego Jacksona i jestem w fazie czytanie 6 części Felix, Net i Nika
+1 głos
Wrz 12, 2017
beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 129,425 punktów 2 6 17
Moją ulubioną serią książkową jest Niezgodna i Igrzyska śmierci i tak jak w twoim wypadku był to Więzień labiryntu, tak w moim - Igrzyska śmierci i to dzięki nim powróciłam do czytania książek, które kiedyś były moją ogromną pasją i na całe szczęście, dzisiaj znów nią są. Więźnia labiryntu bardzo chciałabym przeczytać, ale niestety nie wiem dlaczego nie ma ich w mojej bilbliotece a nikt z moich znajomych też jej nie posiada, aby mógł mi ją pożyczyć :/
+1 głos
Wrz 13, 2017
DelenaŻyciem Użytkownik zweryfikowany 19,769 punktów 2
O nie... Zapomniałam na śmierć o Niezgodnej, gdybym pamiętała to pewnie miałaby swoje miejsce w tej piątce
beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 129,425 punktów 2 6 17
Nie przejmuj się, bo te książki też są warte uwagi i fajnie, że akurat to one znalazły się w tym poście
Aqua Użytkownik zweryfikowany 67,905 punktów 6
Czytałam wszystkie oprócz "Margo" i kolejnych części "Pamiętników wampirów".

Niezbyt przepadam za "Pamiętnikami wampirów" i "Wybranymi", bo irytująca bohaterka strasznie mi przeszkadzała. Swoją przygodę z Eleną zakończyła po pierwszym tomie.

"Więzień labiryntu" też mnie nie porwał. Mało co pamiętam z tej książki, bo akcja mnie wynudziła i czytałam, aby skończyć.

Za to, co do "Rywalek" to się zgodzę. Bardzo fajny romans.
+1 głos
Wrz 13, 2017
xFlagax Użytkownik zweryfikowany 8,428 punktów 1 4
zgadzam sie z miejscem 5 najlepsze <3
+1 głos
Wrz 13, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
71 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 71 Gości
Dziś posty czytano : 3829 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

 1. Ananasy Sylwii
  26418 punktów
 2. Bambinos
  15261 punktów
 3. Progress Armia
  4876 punktów
 4. Więzień Labiryntu
  2973 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  26418 punktów
 2. Bambinos
  15261 punktów
 3. Progress Armia
  4876 punktów
 4. Więzień Labiryntu
  2973 punktów
 5. Arturonators
  2676 punktów
 6. Young Stars Camp
  2583 punktów
 7. Kluseczki Olgi
  1619 punktów
 8. Wokaliści
  207 punktów
 9. FILMY
  201 punktów
 10. Remonators
  88 punktów
 11. Selenators
  34 punktów
Kontakt Post