+10 głosów
(postid: 319312) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Poznaj część najbardziej znanych członków Studia Accantus i dowiedz się o nich czegoś więcej!

Bartek Kozielski

Cześć wszystkim! Z tej strony Bartek Kozielski, reżyser Studia Accantus. - to zdanie zna każdy fan Accantusa.


Bartłomiej Kozielski jest reżyserem i pomysłodawcą Studia, choć czasem też wykonuje jakiś cover. W Studiu Accantus działa też jego rodzina: jego matka Dorota Kozielska często tłumaczy teksty piosenek, zaś brat Jarek i siostra Tosia kilkakrotnie zaśpiewali. Bartek urodził się 30 lipca 1992 r.

Natalia Piotrowska

Natalia Hanna Piotrowska jest jedną z wielu wokalistek Studia Accantus. Urodziła się w 12 września 1990 r. Jest absolwentką wydziału wokalno-aktorskiego w Akademii Muzycznej w Gdańsku na specjalności musical i studiowała kryminologię na Uniwersytecie Warszawskim. Można ją zobaczyć na licznych koncertach oraz na deskach teatru. Grała m.in. Julię w spektaklu "Romeo i Julia" oraz Balladynę w "Balladyna 68". Natalia jest pozytywnie zakręcona i wieczne uśmiechnięta, nawet w życiu prywatnym.


Cover piosenki "Upiór w operze" w wykonaniu Natalii i Kuby jest drugim najpopularniejszym filmem na kanale.Kuba Jurzyk

Jakub Jurzyk jest kolejnym wokalistą Studia. Kuba współpracuje także z Disneyem i często śpiewa w ich produkcjach. Mogliście usłyszeć go m.in. jako Czarnego Kota w piosence "Miraculous: Biedronka i Czarny Kot" oraz w "Na drodze tej" z filmu "Vaiana: Skarb Oceanu". Urodził się w 1991 r. w Grodzisku Mazowieckim. Jest finalistą IV edycji programu X Factor.

Paweł Izdebski

Paweł Izdebski to wokalista, gitarzysta, autor tekstów piosenek i youtuber. Od ponad dwóch lat współpracuje ze Studiem Accantus. Tworzy własny samozwańczy gatunek muzyczny o nazwie Bluepop. Paweł pochodzi z Wiązowna. Jest absolwentem wydziału wokalno-estradowego na Bednarskiej (Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina). Jest leworęczny.


W tym roku wydał swój własny minialbum "Książę naiwności".

Karolina Warchoł

Karolina Warchoł od 2014 r. należy do Studia Accantus. Jest także absolwentką LXXV Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego w Warszawie w klasie muzycznej. Zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu „Wygraj Sukces”. Brała udział w wielu koncertach telewizyjnych i przez dwa lata była związana ze Śródmiejskim Teatrem Muzycznym.

Sylwia Banasik

Sylwia Banasik także jest wokalistką Studia Accantus. Urodziła się 17 listopada 1994 roku. Studentka wokalistyki jazzowej na wydziale „Jazz i muzyka estradowa” oraz musicalu na wydziale „Wokalno - Aktorskim" w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. W 2012 roku została laureatką I miejsca w konkursie musicalowym Art Bem oraz I miejsca w konkursie "Pamiętajmy o Osieckiej" w Sopocie.


Jeśli oglądaliście film "Piękna i Bestia" z tego roku, to na pewno rozpoznacie jej głos - Sylwia zaśpiewała piosenki Belii.

Sylwia Przetak

Sylwia Przetak to kolejna utalentowana wokalistka Studia Accantus. Ma dwie siostry: Annę i Aleksandrę. Pochodzi z miasta Staszów, ale obecnie mieszka w Warszawie. Wcześniej uczęszczała do Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Fryderyka Chopina i studiowała na Uniwersytecie Warszawskim. Kiedyś pracowała w sklepie Orsay oraz występowała w Teatrze Muzycznym Tintilo.

Adrian Wiśniewski

Adrian Wiśniewski - aktor, wokalista, lektor i pedagog teatralny. Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie, na Wydziale Aktorskim ze specjalizacją wokalno-estradową. Współtworzy Studio Aktorskiej Interpretacji Literatury. Prowadzi warsztaty w Chełmskim Domu Kultury. Odegrał epizodyczne role w serialach m.in. w "M jak Miłość", "Na dobre i na złe", "Pierwszej miłości", "Klanie", "Komisji morderstw".

Krzysztof Szczepaniak

Krzysztof Szczepaniak - aktor dubbingowy i teatralny oraz wokalista w Studiu Accantus. Urodził się 22 lutego 1989 roku we Wrocławiu. Jest absolwentem Akademii Teatralnej w Warszawie . Użyczył swojego głosu w wielu produkcjach m.in. "Barbie: Perłowej Księżniczce" (jako Książę Delphin), "Wodogrzmotach Małych" (różne głosy np. Syrenando), "Star Butterfly kontra siły zła" (jako Marco), "Legionie samobójców" (jako Flash) i "Gwiezdnych Wojnach: Przebudzenie Mocy".

Karol Osentowski

Karol Osentowski - aktor dubbingowy i wokalista Studia Accantus. Urodził się w 1997 r. w Sosnowcu. Karol dubbingował m.in. Leona ("Violetta"), Vincenta ("Mia i ja") i Jacoba ("Osobliwy dom pani Peregrine").

Janek Traczyk

Jan Traczyk - kompozytor i autor tekstów, aktor teatralny oraz wokalista w Accantusie. Można go zobaczyć na deskach Teatru Studio Buffo. Uczestnik drugiej edycji "The Voice of Poland".

Zuzanna Makowska

Zuzanna Makowska (z d. Gierczycka). Wokalistka i aktorka. Absolwentka Szkoły Piosenki Elżbiety Zapendowskiej i Andrzeja Głowackiego. Uczy się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie na wydziale Wokalno-Estradowym od 2014 r.


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
3
OK
44
Super
2
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 7966 punktów za:

Jakość:20Popularność:7737
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:10
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:159
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Aqua Użytkownik 84,851 pkt
7,737 czytelników Wrz 22, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

10 Komentarzy

Julka z Setki Użytkownik 83,660 pkt
Tak się cieszę, że Studio jest tutaj zauważone! Uwielbiamch wszystkich bo ich głosy i talent to coś niesamowitego. I ojejuńku teraz znowu środy mają sens :D
+7 głosów
Wrz 22, 2017
Angelika z Setki Użytkownik 70,394 pkt
Przysiegam, ze kocham Jurzyka i Osentowskiego
+5 głosów
Wrz 22, 2017
Karolina z Setki Użytkownik 439,103 pkt
Tak, znalam ich wczesniej. Moja historia ze studiem zaczęła się 3 lata temu, nie wiem czy to dawno czy nie dawno, ale no. Natknęłam się na nią poprzez bajkę zaplatanych. Znaczy konkretniej szukałam piosenek z tej bajki i akurat pokazało mi się Wykonanie Kamila Zieby i Sylwi Przetak. Śpiewali oni wtedy Po raz pierwszy widzę blas. I chyba nikogo nie zdzwie, ale zakochałam się w tym wykonaniu. Zaczęłam szperac trochę po starych nagraniach i natknęłam się na przykładowo Krąg Życia z Króla Lwa, który mnie rozwalił praktycznie. Jakie to było cudo jejku. Od tamtego czasu tak raz na jakiś czas wchodzilam zobaczyć jakieś nowoscie itp. Później dołączył Karol Osentowski, więc też mnie trochę to przyciagnelo na trochę i słuchałam systematycznie. I znowu sporadycznie, aż około rok temu nie pojawila się piosenka Królowie Świata, która wykryla gdzieś w internatach moja mama i ciągle słuchała. Mi również ta piosenka bardzo się spodobała i słuchaliśmy ja tak długo, aż nam nie zbrzydla XDD. No ale już po raz trzeci wróciłam do systematycznego oglądania i trzyma się ono do dzisiaj. Ogólnie głosy Kuby Jurzyka, Karola Osentowskiego, Sylwi Bansik i Zuzi Makowakiej są sztosem nad sztosami. Uwielbiam ich jako osoby, a talent tylko doglebia te miłość.
+5 głosów
Wrz 23, 2017
Przyczajona Kuna Użytkownik 282,601 pkt
Czyżby mój post cię zainspirował? xd Świetny post, zwłaszcza że wykonawców w Accantusie jest naprawdę dużo i każdy jest warty uwagi.
+4 głosów
Wrz 22, 2017
Aqua Użytkownik 84,851 pkt
Przyznaję, że tak xd Po przeczytaniu przyszedł pomysł i tak oto powstał post.
Martyna z Setki Użytkownik 67,734 pkt
Naprawdę wiele pracy musiałaś włożyć w ten post, a ja uwielbiam osobiście Studio <3
+3 głosów
Wrz 23, 2017
Kopytkująca Sarna Użytkownik 388,748 pkt
O studiu dowiedziałam się w sumie w wakacje słuchając na youtubie piosenek z króla lwa. Był tam cover Hakuna Matata wiec poprostu musiałam to posłuchać. Spodobało mi się bardzo i obejrzałam każdą piosenke i challenge ze studia. Są tam mega pozytywni i utalentowani ludzie. Do moich ulubieńców należy Osentowski, Sylwia Banasik i Przetak, Kuba Jurzyk oraz Bartek Kozielski czyli w sumie większość wykonawców. Dzieki studiu również bardzo zainteresowałam się dubbingiem o czym powstał jeden z moich pierwszych postów tutaj! :D
+3 głosów
Wrz 23, 2017
Chanel Użytkownik 510,046 pkt
Kocham Karola Osentowskiego. Jego wykonania wszelkich coverów, jego głos sprawiają że nawet gdy mam zły humor on od razu to zmienia. Po prostu on ma to coś :D Tak samo uwielbiam głos Kuby Jurzyka. Uwielbiam wszystkich wokalistów, ale Kuba i Karol to moi ulubieńcy
+2 głosów
Wrz 22, 2017
OnlyRaige Użytkownik 145,033 pkt
Studio Accantus poznałam jakieś dwa lata temu, kiedy to wyszukałam w YT "Karol Osentowski" i znalazłam "Daj skok". Przesłuchałam wszystkie piosenki z Karolem, potem zabrałam się za inne i tak oto jestem na bieżąco z Accantusem.
+2 głosów
Wrz 26, 2017
Jessonx Użytkownik 316,330 pkt
Znałam i kocham!!!! Polecam bardzo serdecznie wszystkim :)) <3
+1 głos
Wrz 23, 2017
Deonika30 Użytkownik 179,378 pkt
Powiem szczerze, że nigdy wcześniej nie słyszałam o tym całym Studiu Acantus, chociaż rzeczywiscie Kube Jurzyka kojarze dzięko Disneyowi. Jednak tym postem i załączonymi wideo zdecydowanie zachęciłaś mnie do głębszego zapoznania się z tym tworem.
0 głosów
Wrz 26, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
147 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 147 Gości
Dziś posty czytano : 5086 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  553503 punktów
 2. Young Stars Festival
  44838 punktów
 3. Bartek Lovers
  43488 punktów
 4. Potterheads
  39812 punktów
 5. Supiwerki
  39806 punktów
 6. The 100
  38783 punktów
 7. SikorskiSquad
  32846 punktów
 8. Arturonators
  29687 punktów
 9. SERIALE
  25577 punktów
 10. GRY
  23048 punktów
 11. Life Is Strange
  22041 punktów
 12. Famous In Love
  21837 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20160 punktów
 14. Domisiaki
  18337 punktów
 15. Once Upon A Time
  17562 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17329 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17154 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13100 punktów
 19. YOUNG STARS
  12870 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12664 punktów
 21. Forza
  11111 punktów
 22. Sonbird Team
  10830 punktów
 23. Remonators
  10177 punktów
 24. Eurowizja
  10081 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9279 punktów
 26. Dua Lipa
  7957 punktów
 27. TALENTY
  6450 punktów
 28. MUZYKA
  6399 punktów
 29. Playstation VR
  6137 punktów
 30. FILMY
  5724 punktów
 31. Nintendo
  5299 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5009 punktów
 33. Detroit
  4982 punktów
 34. Tomb Raider
  4923 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4592 punktów
 36. INNE
  4588 punktów
 37. Stranger Things
  4519 punktów
 38. Progress Armia
  4280 punktów
 39. The Originals
  4228 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4165 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3965 punktów
 42. Bambinos
  3785 punktów
 43. Young Stars News
  3214 punktów
 44. Sport
  2832 punktów
 45. K-Pop
  2737 punktów
 46. American Horror Story
  2596 punktów
 47. God Of War
  2525 punktów
 48. YOUTUBE
  2246 punktów
 49. Kortezjanie
  2114 punktów
 50. Puthinators
  1933 punktów
 51. Sony Playstation
  1625 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  901 punktów
 54. Temorki
  848 punktów
 55. FPS
  828 punktów
 56. Team Rieger
  781 punktów
 57. R5Family
  602 punktów
 58. PC
  527 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  504 punktów
 60. Arianators
  487 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. LUDZIE
  386 punktów
 63. Zosiaki
  379 punktów
 64. Directioners
  313 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  284 punktów
 66. Soy Luna
  284 punktów
 67. #talentobranie
  282 punktów
 68. 5SOSFam
  240 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. Beautilles
  144 punktów
 72. The Good Place
  143 punktów
 73. Selenators
  128 punktów
 74. Donaty Agaty
  100 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  94 punktów
 77. Podróże
  84 punktów
 78. Swifties
  57 punktów
 79. Far Cry
  45 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  976 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post