Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+1 głos
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


WSZYSTKIE GRAFIKI ZOSTAŁY WYKONANE PRZEZE MNIE, NIE WYRAŻAM ZGODY NA ICH KOPIOWANIE.

Hej wszystkim!

Jako że mój poprzedni post o ubraniach podobnych do tych z Riverdale zyskał mega popularność, postanowiłam przygotować dla Was część drugą! Jeśli interesuje Was ten temat, zapraszam do czytania. W dodatku, jeśli post Wam się spodoba, nie zapomnijcie o pozytywnej ocenie ;) Chwytajcie coś do jedzenia i picia, ponieważ...

Zaczynamy!

Cheryl

Rudowłosej nie było w poprzednim artykule, a więc musiała znaleźć się właśnie tutaj. Styl Cheryl... hm, myślę że można go opisać jednym słowem - czerwony! :P Jak przystało na osobę z rodziny Blossom, w szafie dziewczyny dominuje kolor czerwony.


Elementem, który dla Was mam, to przepiękna, długa, krwistoczerwona suknia, którą Cheryl miała na sobie w odcinku 11, w pierwszym sezonie. Możecie dostać ją tutaj. No czyż nie jest piękna? Według mnie to cudo ;)

Archie

Teraz coś dla panów. Archiego również nie było poprzednim razem, jest za to dzisiaj. Styl chłopaka jest... zwyczajny? Według mnie dość typowy, niezbyt się wyróżnia. Oczywiście nie znaczy to, że jest zły ;) Według mnie jest naprawdę dobry!


Rzeczą "wyciągniętą" z szafy Andrewsa jest biała koszulka, z zielonymi rękawami i fragmentem wokół kołnierza. Jest według mnie naprawdę w porządku, panowie (bądź panie dla swoich chłopaków ;)) mogą kupić ją tutaj.

Josie

Ostatnią osobą do której szafy dzisiaj zajrzymy, jest czarnoskóra Josie. Jej styl jest odważny, nosi dużo skóry, panterkę. Według mnie coś jest w tym stylu, a Wy, co sądzicie?


Rzeczą, którą możecie zakupić, jest czarna, krótka spódniczka. Bardzo podobną możecie dostać o tutaj.

Podsumowanie

Kończąc moje dzisiejsze wywody i zachwyty nad poszczególnymi ubraniami, chciałabym napisać, że dziękuję za to, że tak ciepło przyjmują się moje posty, to bardzo miłe ;)

Z pewnością posty z tej serii jeszcze się pojawią, tymczasem ja się z Wami żegnam!


Buziaki

Natt

źródła: tumblr, google grafika (zdjęcia)

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (1) ocenili go na: 1,000 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 1227 punktów za:

Jakość:1020Popularność:202
Podziękowania:0Ocena:5
Wyróżnienia:0Komentarze:0

Interesuje Cię ten serial? Bądź na bieżąco ! Dołącz do polecanej przez nas grupy fanowskiej o Riverdale na Facebooku i poznaj innych fanów serialu !
Kliknij tutaj, aby dołączyć
Natt Użytkownik zweryfikowany 52,737 punktów 5
202 czytelników Gru 6, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
100 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 99 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 8779 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

 1. Ananasy Sylwii
  22519 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4842 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  22519 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4842 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 5. Young Stars Camp
  2463 punktów
 6. Kluseczki Olgi
  1552 punktów
 7. Wokaliści
  202 punktów
 8. Remonators
  86 punktów
 9. FILMY
  39 punktów
Kontakt Post