Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


0 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Sprowadzić swojego idola do Polski?
Rzecz, która interesuję większość osób, którzy interesują się głównie zagranicznymi artystami! Jak sprowadzić swojego Idola do Polski? Czy jest to w ogóle możliwe? Na to pytanie od razu mogę ci odpowiedzieć, TAK! Chociaż wielu z was w to wątpi, to poniżej przedstawie wam kilka ciekawych i pomocnych propozycji, które wam to ułatwią!

-Mały fandom, Wielka siła!
Aktualnie na świecie, mamy mnóstwo przeróżnych artystów muzycznych, których fandom dopiero "rozkwita". Małe fandomy, które liczą około 1000 osób, raczej nie mają na co liczyć? A więc nie! co zrobić aby wasz fandom był bardziej popularny? A może co zrobić aby promować w Polsce waszego idola? Jednym z takich pomysłów na promowanie idola, jest wstawianie postów o nim na fandoms! Zgrajcie się z grupką osób lubiących danego artyste i napiszcie jednego, solidnego posta! 
- Co w nim zamieścić?
Po pierwsze, kim jest, co robi, jakie są jego zainteresowania oraz najlepiej kraj z którego pochodzi. Do takiego posta warto dodać kilka ciekawostek o nim, aby ludzie mogli go bardziej poznać! Nie zapomnijcie również o dodaniu zdjęcia, oraz linków do jego mediów społecznościowych! W taki o to sposób możecie rozpowszechnić w Polsce jego postać i sprawić że ludzie zaczną się nim interesować, co daje wam większą szanse na to aby zauważył nasz kraj!

-SOCIAL MEDIA
Gdy wasz fandom się powiększy, możecie zacząć działać na większą skale. Tutaj w gre wchodzą social media artysty! Instagram i twitter będą jedną z podstawowych rzeczy do działania! Bardzo proste jest to aby na twiterze nawet światowa gwiazda was zauważyła, i nie wymaga to dużego wysiłku. Propozycja do wykorzystywania social mediów aby sprowadzić waszego idola do Polski jest bardzo prosta. Pokażcie nasz karaj! Pod postami na ig, oprócz miłego komentarza warto dodać Polską flagę, albo dopisać PL. Oczywiście kategorycznie zabraniam wam robić jakiegokolwiek spamu dotyczącego jego przyjazdu do Polski. Tym sposobem możecie tylko zniechęcić go do przyjazdu!

-A MOŻE YOUNG STARS?
A co wy na young stars? Zapewne każdy z was zna wydarzenia typu: young stars festiwal? I już wiecie co zrobić! Po zakończonej edycji festiwalu, napiszcie jak najwcześniej do young stars na messengerze, instagramie itd. i poinformujcie ich o danej osobie. Starajcie się jak najlepiej opisać waszego idola, i podać główne informacje o nim. W opisie starajcie się zawrzeć informacje o liczbie jego fanów, jest to bardzo ważne, ponieważ osoby zajmujące się tym muszą znać jego populacje w Polsce, aby wiedzieć czy opłaca się ściągać go do Polski, ze względu na dość duże pieniądzę!
- podam wam tu rzeczy, które starajcie się zawrzeć w opisach artysty:
> kim jest, czym się interesuje, co robi
> skąd pochodzi 
>wiek
> mniej więcej liczba jego fanów w Polsce
> zdjęcia
> Ogólny opis artysty 

-A na deser...

Niestety nie wszystkie gwiazdy może sprowadzić do naszego kraju ekipa ys, w takim wypadku musicie się zdać głównie na siebie i swój fandom, w tym wypadku wykorzystajcie dwa pierwsze punkty! oraz...

-PRZESTAŃ ŚCIĄGAĆ PIOSENKI ZE STRONEK TYPU ULUB!
Wiem że wiele z was tak robi, aby mieć piosenki swoich idoli za darmo? Ale czy pod względem sprowadzenia go do Polski, jest to dla nas korzystne? A więc odpowiedź jest stanowcza NIE, NIE I JESZCZE RAZ NIE! piosenki, których słuchacie najlepiej jest kupować na itunes, google play oraz korzystać z aplikacji typu. spotify. Ale dlaczego? W tych trzech przykładowych rzeczach artyści widzą, kto z jakiego kraju kupił,pobrał bądź posłuchał jego piosenki. Ale po co mu te informacje? są one głównie po to aby wiedział czy ma tutaj dużo odbiorców i miał pewność że bilety na jego koncert się wyprzedadzą. Niestety jednak wiele z was nadal pobiera piosenki z tego typu stronek jak ulub, proszę was przestańcie i zainwestujcie np. w spotify i tam słuchajcie swoich ulubionych piosenek! Oprócz tego że wszystko będziecie robić legalnie to do tego działacie na korzyść swojego fandomu!

                                                                  Dziękuję za przeczytanie, mam nadzieję że post wam pomógł!

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (1) ocenili go na: 800 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 848 punktów za:

Jakość:820Popularność:28
Podziękowania:0Ocena:0
Wyróżnienia:0Komentarze:0

Ciekawostki
Ola Salach Zarejestrowany użytkownik 3,109 punktów 1
28 czytelników Gru 6, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
124 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 124 Gości
Dziś posty czytano : 6941 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

 1. Ananasy Sylwii
  22513 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4839 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  22513 punktów
 2. Bambinos
  11320 punktów
 3. Progress Armia
  4839 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 5. Young Stars Camp
  2436 punktów
 6. Kluseczki Olgi
  1552 punktów
 7. Wokaliści
  202 punktów
 8. Remonators
  86 punktów
 9. FILMY
  39 punktów
Kontakt Post