+6 głosów
(postid: 326820) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Za nami długie i pracowite dwanaście miesięcy. Już jutro powitamy hucznie 2018 rok!


Podsumujmy wspólnie, co w 2017 działo się u Jeremiego Sikorskiego. Przedstawię najważniejsze wydarzenia, ilustrując je o zdjęcia z instagramowego profilu chłopaka. Zapraszam!

STYCZEŃ


2017 rok Jeremi rozpoczął w towarzystwie swoich przyjaciół, między innymi z ekipy Young Stars, czy też Terefere. Zorganizowali oni imprezę tematyczną, gdzie każdy musiał ucharakteryzować się na wybraną postać filmową - chłopak wybrał Kapitana Haka. Ze zdjęć jasno wynika, że musieli świetnie się bawić!


Już 4 stycznia Jeremi odnotował pierwszy tegoroczny sukces - liczba obserwujących na jego Instagramie wskazała równo 300 tysięcy. Z tej okazji ukazało się jedno z jego pierwszych zdjęć na tym portalu, mały throwback.


W między czasie trwały już próby do trasy koncertowej ODETCHNNIJ TOUR, która wystartowała niedługo później. Pierwszy koncert odbył się 7 stycznia, w Katowicach, w Domu Kultury "Giszowiec", a kolejny już kolejnego dnia, 8 stycznia, w Łodzi, w klubie "New York". 


W styczniu także Jeremi odwiedził Poznań, gdzie odbyło się spotkanie z nim, podczas otwarcia salonu NEW BALANCE w galerii handlowej POSNANIA. Fani mieli okazję do zrobienia sobie zdjęcia z młodym artystą, a także krótkiej rozmowy. 


W tęsknocie za słońcem siedemnastolatek przygotowywał się do egzaminu z altówki. Oczywiście zdał go śpiewająco, więc z czystym sumieniem mógł wybrać się do Węgierskiej Górki.


Tam rozpoczęły się obozy zimowe - Young Stars Winter Camp. Razem z młodszym bratem, Arturem, dali świetny koncert podczas pierwszego turnusu! Nagranie z niego znajduje się również na Instagramie chłopaka.


Również na początku roku wystartował preorder nowej kolekcji chłopaków - ODETCHNIJ. Pojawiły się pierwsze wzory bluz, koszulek, worków, nerek i toreb, które były dostępne w fanzonie braci, oczywiście na stronie MyMusicShop.


26 stycznia Jeremi spędził ze swoją młodszą siostrą, która tego dnia obchodziła swoje jedenaste urodziny.


Koniec tego miesiąca przyniósł za sobą przeziębienie, jednak pełen energii chłopak szybko je pokonał i pracowicie rozpoczął luty.

LUTY

Mimo zapalenia gardła młody wokalista działał dalej!


Tuż przed kolejnymi koncertami ODETCHNIJ TOUR ogłoszono drugą część trasy i następne sześć miast, które odwiedzi rozśpiewane rodzeństwo. 


5 lutego chłopcy zagrali koncert w Szczecinie, w "K4 CLUB". 


2 dni później, 7 lutego, wystartowała sprzedaż biletów na drugą część ODETCHNIJ TOUR. Dostępna była także wcześniej wspomniana kolekcja ubrań ODETCHNIJ.


8 lutego nadeszła premiera nowego, tajemniczego projektu - Jeremi i Artur opublikowali nowy kanał w coverami, wrzucając na niego pierwszy utwór - "Shape of You" Eda Sheerana. Internet oszalał na punkcie tego wykonania i do dziś jest ono najpopularniejszym na tym kanale.


Jeremi wybrał się na studniówkę, ale nie swoją! Towarzyszył tam swojej przyjaciółce, Poli Gonciarz, jako jej partner. 


Cały czas trwały także pozostałe turnusy Young Stars Winter Camp, na których nie zabrakło oczywiście młodego artysty.


12 lutego odbył się kolejny koncert z trasy. Bracia zagrali tym razem w "Herkulesach" w Białymstoku.


Na kolejny cover nie musieliśmy długo czekać - 16 lutego pojawiło się akustyczne wykonanie piosenki Justina Biebera, "Cold water". 


Internet ponownie zawrzał, kiedy 17 lutego ruszyła sprzedaż biletów na największe, młodzieżowe wydarzenie roku - YOUNG STARS FESTIVAL 2017. Bilety na spotkania Meet&Greet z Jeremim i Arturem Sikorskimi rozeszły się w kilka godzin, po starcie sprzedaży.


W końcu nadeszła pora na ferie zimowe i odpoczynek od szkoły. Chłopak z rodziną wybrał się na narty, gdzie śniegu na szczęście nie brakowało. Zregenerował siły do kolejnych koncertów i projektów.

MARZEC

Marzec ponownie otworzył nowy cover, tym razem było to "I dont wanna live forever" z soundtracku filmu "Ciemniejsza strona Grea". 


Olciiak świętowała także swoje dziewiętnaste urodziny. Na wyjątkowej i nietypowej imprezie pojawili się jej przyjaciele, m.in. Jeremi.


Chłopak nie próżnował i zakończył razem z bratem pierwszą część trasy, koncertami w Lublinie, 5 marca, w klubie "GRAFFITI" oraz Gdańsku, 11 marca, w klubie muzycznym "Dobry wieczór". 


Niedługo później Jeremi zaskoczył informacją na temat nagrań w studio, jak dzisiaj możemy się domyślać, nagrywał wtedy "Analogię", ponieważ od tamtego czasu nie ukazała się żadna inna autorska piosenka wokalisty.


18 marca Jereminators zasiedli od rana przed telewizorami, ponieważ w programie "Pytanie na śniadanie" pojawili się bracia Sikorscy, wykonując utwór "Odetchnij". Towarzyszyli im oczywiście tancerze, dając niezłe show.


Tego samego dnia, zaraz po występie w programie śniadaniowym, udali się do Torunia. Tam, w Domu Muzycznym, otworzyli drugą część trasy ODETCHNIJ TOUR. 


Resztę miesiąca spędził w towarzystwie głównie przyjaciół i znajomych.

KWIECIEŃ


Koncertowo również rozpoczął się koncertowo. Tym razem, 2 kwietnia, odetchnął Wrocław, świetnie bawiąc się w Starym Klasztorze.


Następnego dnia, na kanale z coverami, pojawiło się wykonanie utworu "Dont wanna know" od Maroon5.


Kolejne show odbyło się w Life House w Rzeszowie, 9 kwietnia. 


Do sprzedaży trafiły także czapki z kolekcji ODETCHNIJ, które były do kupienia oczywiście na MyMusicShop.


Nadeszły święta wielkanocne, a więc przerwa od wszelkich projektów i czas dla rodziny. Z tej okazji Jeremi otrzymał wiele okazjonalnych fanartów np. jego portret jako królika, czy pisanki ze znakiem "JA". 


20 kwietnia był jednym z najważniejszych dni tego roku dla młodego chłopaka. Skończył wtedy osiemnaście lat! Od rana spełnił swoje małe marzenie - dzięki wizycie we FlySpot miał okazję polatać. Wieczorem miał swoją huczną imprezę osiemnastkową. Ta odbyła się w klubie XOXO w Warszawie. Została ona zorganizowana przy pomocy Fanty i MyMusic. Młodemu artyście w wejściu w dorosłość towarzyszyli przyjaciele nie z tylko z branży i szkoły, ale i spoza niej. Dzień ten jak widać wspomina naprawdę wspaniale.

MAJ

W maju Jeremi miał wiele okazji do spędzenia czasu z fanami - był to miesiąc bardzo koncertowy.


6 maja odbył się koncert w warszawskiej "Proximie", gdzie artysta otrzymał Złotą Płytę za singiel "Chodź". Podczas tego wydarzenia obecni byli wszyscy znajomi Jeremiego, mocno wspierając swojego przyjaciela w tym co robi. 


9 maja szesnaste urodziny obchodził brat chłopaka, nie zabrakło oczywiście życzeń dla niego na instagramowym profilu.


13 maja, chłopak razem z ekipą, towarzyszyli swojej przyjaciółce, Julii Wróblewskiej, podczas jednego z odcinków programu "Dancing with the stars: Taniec z gwiazdami", zasiadając na widowni i kibicując młodej aktorce.


W tym miesiącu do sprzedaży trafiły także popsockety, dostępne oczywiście na MyMusicShop.


Kolejne koncerty odbyły się 14 maja w Krakowie, w "Forty Kleparz" oraz 21 maja w Poznaniu, w klubie "U Bazyla". Był to ostatni koncert z drugiej części trasy (przeczytaj o tym, jak miałam okazję na nim wystąpić! KLIK).


Maj oznacza nadchodzące lato, a lato oznacza formę! W towarzystwie swojego trenera personalnego, Michała Gryckiewicza, Jeremi zaczął przygotowania do wakacji, zaczynając regularnie odwiedzać siłownię.


27 maja, razem z części ekipy Young Stars, chłopak wybrał się do Krakowa na koncert Bruno Marsa, z trasy "24K MAGIC WORLD TOUR". Jak wiadomo, Sikorski jest ogromnym fanem tego wokalisty i jak sam mówi, chciałby kiedyś z nim współpracować (poczytaj o tym TUTAJ!). Fan numer 1 był naprawdę zachwycony show!


28 maja dziesiąte urodziny obchodził Burger King. Z tej okazji, restauracja w Warszawie, zaprosiła Jeremiego do siebie, jako gościa specjalnego. Tam wcielił się w rolę sprzedawcy, a oprócz tego spotkał się z fanami przy posiłku.

CZERWIEC

Czerwiec otworzył sezon na koncerty plenerowe.


1 czerwca chłopaki dali koncert podczas Dnia Dziecka w Gliwicach.


Już 3 pojawili się w Kościanie, ponownie zostawiając tam po sobie istny ogień.


11 czerwca wystąpili podczas święta miasta Jastrzębie-Zdrój. 


20 czerwca zaczęły się przygotowania do nowego projektu z Fantą. Jak wiemy, odwiedzając wtedy Centrum Produkcji Filmowo-Telewizyjnej - ATM STUDIO, nagrywali razem z resztą ambasadorów nową reklamę napoju, FANTA MUSICAL z  udziałem wszystkim smaków: maliny, shokaty i oczywiście pomarańczy.


W czerwcu chłopak wziął także udział w sesji zdjęciowej, na dachu jednego z warszawskich wieżowców. Efekty tej pracy możecie oglądać na Instagramie Jeremiego.


Zakończył się rok szkolny i zaczęły wakacje, a razem z wakacjami Young Stars Summer Camp 2017. Jeremi pojawił się w Zawoi na samym początku pierwszego turnusu i razem z obozowiczami odwiedził m.in. Zator i park rozrywki ENERGYLANDIA.


30 czerwcu udał się do Sopotu, na Openera.

LIPIEC

Jeremi rozpoczął lipiec kolejnym koncertem plenerowym, tym razem w Górze.


6 lipca na kanał z coverami wleciał nowy film - Sikorkowa interpretacja hitu Shawna Mendesa, "Theres nothing holdin me back".


Później wokalista powrócił do Zawoi, na drugi i trzeci turnus Young Stars Summer Campu. 


Na kolejną nowość wokalną od Artura i Jeremiego nie trzeba było długo czekać. 20 lipca w sieci pojawiło się ich wykonanie piosenki "100", którą w oryginale wykonują Filip Lato & SoundNGrace.


Ruszył także preorder zupełnie nowej, tym razem solowej, kolekcji od Jeremiego. Pojawiły się zupełnie nowe wzory i ubrania, m.in. bomberki, collegówki czy nawet spodnie dresowe!


24 lipca rozpoczął się ostatni już turnus tegorocznej edycji letniego obozu. Jeremi spędził z obozowiczami masę czasu (info z pierwszej ręki, mojej ręki! :D), wybierając się m.in. na Halę Barankową. Razem z bratem dali też świetny koncert, zamykający ten rozdział w ich życiu.

SIERPIEN

2 sierpnia, Jeremi wraz z Sylwią Lipką, spotkali się ze zwycięzcami konkursu EMPIKu, na zakupach typowo BACK TO SCHOOL.


W końcu nadeszła pora na jego wakacje - razem z rodziną odwiedził przepiękną Grecję, skąd pojawiła się masa zdjęć.


Po powrocie do Polski spotkał się ze swoją paczką w domu Bodzia, a w zasadzie na jego dachu!


W naszym kraju jednak długo nie posiedział. 13 sierpnia przyjechał do Puszczykowa, aby kolejnego dnia całą ekipą Young Stars wybrać się "rodzinne" wakacje na Rodos. Remik zapewnił im wiele atrakcji. Jak sam opowiadał, naprawdę miło wspomina ten wyjazd. Pogoda dopisała, było naprawdę gorąco, a to naprawdę ważne, aby wyjazd mógł być udany!


Artyści, w tym oczywiście Jeremi, wrócili do naszego kraju i od razu zajęli się próbami do kolejnej edycji YOUNG STARS FESTIVALu. Były próby z tancerzami, ale i zespołem muzycznym, który towarzyszył wokalistom na scenie.


W między czasie odbył się także koncert plenerowy w Busko-Zdroju.


Sikorski pojawił się również na dziewiętnastych urodzinach Sylwii Przybysz, świętując razem z nią rozpoczęcie ostatniego roku jako nastolatki. Na imprezie pojawili się nawet Johny Orlando czy Bars and Melody!


30 sierpnia Torwar zawrzał, a to wszystko przez muzykę, jaka wypełniła tamtego dnia to miejsce. "Nieznajoma" w wersji LIVE z zespołem to istny ogień, który z pewnością publiczność zapamięta na długo. Nie zabrakło oczywiście wcześniejszych spotkań Meet&Greet z braćmi Sikorskimi! 


Było to idealne zakończenie wakacji dla młodego artysty.

WRZESIEŃ

Powrócił wrzesień i powróciła szkoła. 


Tutaj otrzymaliśmy miłą niespodziankę - trzecią część trasy ODETCHNIJ TOUR! Ostatnie sześć miast otrzymało szansę na spotkanie z idolami.


Chłopak pozostał wciąż w klimacie urodzinowym - 10 sierpnia wybrał się na osiemnaste urodziny swojej przyjaciółki, Alicji, z którą jak sam pisze, zna się już dwanaście lat! Ze zdjęć wynika, że impreza odbyła się w jakimś klubie, w gronie przyjaciół. Last friday night - zapewne było niesamowicie!


Nie zabrakło także wspomnień z YOUNG STARS FESTIVAL, z całą roztańczoną ekipą!


18 września, razem z Arturem spotkali się z Filipem Chajzerem na krótki wywiad na temat ich popularności w sieci, który mogliśmy oglądać podczas sobotniego wydania DZIEŃ DOBRY TVN. Dziennikarz spotkał się także z Sylwią Lipką oraz Sylwią Przybysz.


20 września, na Instagramie Jeremiego pojawiło się zdjęcie owiane w całości tajemnicą: tajemnicza dziewczyna, otoczenie, klimat... Niedługo później dowiedzieliśmy się jednak, że coś się szykuje, w końcu słowo "SOON" mówi samo za siebie. Jak się później okazało, fotka pochodziła z planu teledysku do nowego singla, "Analogii", którego premiera została zapowiedziana na 6 października.

PAŹDZIERNIK

Pomagajmy - takim apelem rozpoczął październik Jeremi, biorąc udział w akcji, związanej z adopcją psów ze schroniska.


Ciszę na kanale z Arturem przerwało nagranie "Piorunochronu" z tegorocznej edycji YOUNG STARS FESTIVAL. 


6 października światło dzienne ujrzał singiel "Analogia", wraz z genialnym teledyskiem w reżyserii Pascala Paluszewskiego. Jeremi bardzo zaangażował się w promocję utworu, promującego jego nową płytę, która wyjdzie na początku 2018 roku.


Październik dalej przeminął bardzo koncertowo.


8 października koncert w Poznaniu otwarł ostatnią część trasy ODETCHNIJ TOUR. Fani ponownie zebrali się w klubie "U Bazyla", śpiewając utworu z drugiego krążka.


Dwa dni później Jeremi zawitał do siedziby VEVO, gdzie udzielił im wywiadu z serii "60 sekund".


Kolejne koncerty odbyły się 15 października w Zielonej Górze, w "KAWONIE" i 22 października w Bydgoszczy, w klubie "ESTRADA STAGEBAR".


W między czasie na profilu artysty na Instagramie pojawiło się nietypowe wykonanie "Analogii", bo... na altówce! 


Ostatni koncert w październiku odbył się w jak zwykle głośnych Katowicach, 29, ponownie w Domu Kultury "GISZOWIEC".

LISTOPAD

Listopad przyniósł ze sobą premierę iPhonea X. W taką oto zabawkę zaopatrzył się i Jeremi, zasypując nas zdjęciami z efektami, pochodzącymi z tego modelu telefonu.


5 listopada odbył się koncert w Koszalinie, w klubie "CK 105". 


Kilka dni później Jeremi odwiedził tłocznię, gdzie podpisał limitowane 500 egzemplarzy singla "Analogia". 


Na profilu na Instagramie pojawił się także minicover w wersji przy pianinie, ponowie do utworu Shawna Mendesa, "Mercy".


Szybko poznaliśmy szczegóły promocji z "Analogią" - wystarczyło zrobić zakupy o wartości min. 60 złotych, aby otrzymać płytę.


Koncert finałowy ODETCHNIJ TOUR odbył się w Krakowie, 19 listopada, w klubie "KWADRAT". Publiczność miała okazję usłyszeć największe hity braci Sikorskich, zarówno duety jak i solo. Był to ich ostatni wspólny koncert i zamknął pewien rozdział ich życia.


25 listopada rocznicę obchodziła płyta "Odetchnij". 


Zamknął się cały projekt, zostawiając za sobą masę wspomnień.

GRUDZIEŃ

Ostatni miesiąc grudnia Jeremi spędził głównie w trasie, ale nie tylko!


10 grudnia udał się na koncert do Łodzi, jednego ze swoich ulubionych wykonawców - Taco Hemingwaya.


Już kilka dni później, 13 grudnia, razem z ekipą Young Stars wyruszył w kolejną odsłonę trasy Young Stars on TOUR. Zaczęli od Krakowa. Kolejnego dnia udali się do Wrocławia. Po dniu przerwy zagrali także w Poznaniu i zamknęli projekt w Gdańsku. Każde show miało w sobie coś innego, co stanowiło je wszystkie zupełnie wyjątkowymi i unikatowymi.


I nadeszły święta Bożego Narodzenia. Te Jeremi spędził prawdopodobnie poza Warszawą, choć nadal rodzinnie!


Aktualnie artysta przebywa w Warszawie i jego plany na Sylwestra nie są nam dotąd znane, choć jestem pewna, że zakończy ten rok naprawdę wyjątkowo!

PODSUMOWANIE

Minął rok, dwanaście niezwykłych miesięcy za nami! 


Przygotowanie tego artykułu pozwoliło mi na przypomnienie sobie wszystkiego, co w 2017 działo się u Jeremiego. Jestem naprawdę dumna, bo był to pracowity czas, pełen poświęceń i energii. Wierzę, że kolejny, 2018, będzie jego rokiem! 


A Wy, co sądzicie o projektach, jakich podjął się w tym roku młody wokalista? Zapraszam Was do dyskusji w komentarzach!Szczęśliwego Nowego Roku Kochani! :)


~ Skoczylaska


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 4,200 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 4777 punktów za:

Jakość:4220Popularność:307
Wsparcie:100Ocena i wartość ocen:6
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:120
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
Asia Skoczylas Admin 169,490 pkt
307 czytelników Gru 31, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

8 Komentarzy

zuzia11 Użytkownik 45,310 pkt
Mega!
+1 głos
Sty 1, 2018
beata_b99 Użytkownik 67,000 pkt
Chyba nikt nigdy nie będzie miał zastrzeżeń do postów Asi xD
xolkaolkax Admin 7,969 pkt
Niesamowity post! <3
+1 głos
Sty 1, 2018
xolkaolkax Admin 7,969 pkt
To cudowne móc oglądać te wspomnienia z uśmiechem na twarzy! Jestem z niego taka dumna, z roku na rok jego kariera mocno się rozwija <3
+1 głos
Sty 1, 2018
beata_b99 Użytkownik 67,000 pkt
Skoro w tamtym roku tyle się wydarzyło, tp aż boję się pomyśleć, co przyniesie rok 2018. Ale rzeczywiście cudownie jest powspominać tak wspaniale wydarzenia :D
beata_b99 Użytkownik 67,000 pkt
Cieszę się, że dzięki Tobie mogłam sobie przypomnieć ten piękny rok w wykonaniu Jeremiego i jednocześnie uświadomić sobie, w jak dużej mierze Jeremi był częścią mojego roku. Tak wiele się wydarzyło, widać, że nie osiada na laurach, ale dalej działa i rozwija swoją pasję. Ten rok był dla niego bardzo pracowity, ale myślę, że też niezwykle szczęśliwy. W końcu stał się dorosłym człowiekiem, a na 18-tkę każdy bardzo czeka. Jednak wiem, że rok kolejny będzie równie udany, jeśli nie lepszy i nie mogę się już doczekać kolejnych niespodzianek od Jeremiego :D
+1 głos
Sty 1, 2018
xFlagax Użytkownik 8,874 pkt
Cudowne <3
0 głosów
Gru 31, 2017
Anna Jopek Użytkownik 146,937 pkt
Jeremi miał  pracowity rok. Świetny post. Tobie również życzę szczęśliwego nowego roku
0 głosów
Sty 1, 2018
beata_b99 Użytkownik 67,000 pkt
Prawdziwy artysta zawsze ma mnóstwo pracy. Oby ten rok również przyniósł tak wspaniałe rezultaty :D
sandracz56 Użytkownik 9,924 pkt
Świetnie Asiu uwielbiam Twoje posty
0 głosów
Sty 1, 2018
beata_b99 Użytkownik 67,000 pkt
Wszyscy je uwielbiamy <3
sroczkaxv Użytkownik 6,040 pkt
<3!
0 głosów
Sty 10, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
228 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 226 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 36787 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  472553 punktów
 2. Bartek Lovers
  39676 punktów
 3. Supiwerki
  37824 punktów
 4. The 100
  34368 punktów
 5. SikorskiSquad
  31741 punktów
 6. Young Stars Festival
  27322 punktów
 7. SERIALE
  23336 punktów
 8. GRY
  21715 punktów
 9. Arturonators
  18067 punktów
 10. Life Is Strange
  17761 punktów
 11. Domisiaki
  17470 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17129 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16415 punktów
 14. Famous In Love
  15707 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15476 punktów
 16. Once Upon A Time
  13519 punktów
 17. Bambinos
  12356 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12198 punktów
 19. YOUNG STARS
  11727 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11382 punktów
 21. Remonators
  9714 punktów
 22. Eurowizja
  9522 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8472 punktów
 24. Dua Lipa
  7658 punktów
 25. TALENTY
  6037 punktów
 26. Playstation VR
  5947 punktów
 27. Forza
  5551 punktów
 28. MUZYKA
  5185 punktów
 29. Nintendo
  5068 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4854 punktów
 32. INNE
  4459 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4452 punktów
 34. Progress Armia
  4228 punktów
 35. The Originals
  4132 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3879 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3839 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3720 punktów
 39. Stranger Things
  3096 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2505 punktów
 42. Young Stars News
  2486 punktów
 43. God Of War
  2456 punktów
 44. FILMY
  2353 punktów
 45. Sport
  2306 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1204 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  626 punktów
 52. MMers
  509 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  419 punktów
 56. YOUTUBE
  390 punktów
 57. R5Family
  316 punktów
 58. Arianators
  304 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  213 punktów
 61. LUDZIE
  213 punktów
 62. Soy Luna
  206 punktów
 63. Directioners
  180 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  178 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. The Good Place
  106 punktów
 67. 5SOSFam
  104 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  80 punktów
 70. Selenators
  79 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  56 punktów
 73. Orlandonators
  49 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  23 punktów
 1. Potterheads
  251 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post