Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


0 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Zastanawiało was może o jakich spotkaniach z Sylwią marzą jej fani Misiaki ?

O jakim spotkaniu z Sylwią marzysz?

,,Chciałam bym abym po prostu mogła z nią jak najwięcej spędzić czasu, pogadać, opowiedzieć o wielu rzeczach.

- pisze Natalia Kwiatek💟

,,Nie mam wymarzonego spotkania z Sysią, ważne jest dla mnie aby Sylwia była uśmiechnięta i zebysmy po prostu byly szczesliwe haha❤️" 

tak napisała Eliza Sidiropoulos💚

,,A więc wymarzone spotkanie... hmm.... na pewno byłoby to spotkanie bez udziału innych fanow 😂 wtedy mógłbym powiedzieć Sysi wszystko co potrzebuje bez stresu że ktoś podsluchuje czy coś, na pewno poszedlbym gdzieś z nią, porozmawial, zadał parę pytań, porobil kilka zdjęć i byłoby super"

- tak odpowiedział Jakub Wichowski💛

,,wymarzone spotkanie z Sylwia jest żeby spedzic z nia czas przed koncertem np w wesolym miasteczku albo w galerii a pozniej wejsc z nia na scene i z nia zaspiewac" 

- Wiola Halicka w taki sposób udzieliła odpowiedzi💙 

,, Jeśli chodzi o wymarzone spotkanie z Sysią to nie mam jakiejś super wizij na nie. Wystarczy, że będę widzieć jej szczery uśmiech, który widziałam już 2 razy hah. Tylko tyle albo może aż tyle <3." 

-Wiktoria Najwery nadesłała tą odpowiedź💖

,,Nie mam takiego wymarzonego spotkania, każde spotkanie jest dla mnie takim spełnieniem najskrytszych marzeń z dawnych lat, wiem na pewno, że najlepiej jest kiedy te spotkania są jakby to powiedziec spontaniczne, a nie planowane, każda nasza rozmowa, każdy uśmiech i uścisk był dla mnie niezwykle ważny i na każdym z tych spotkań stało się coś co było dla mnie wymarzone"

-taka cudowna była odpowiedź od Kasi Białek ❣

,,Każde spotkanie z nią jest dla mnie tym wymarzonym, nie potrafię tego określić. Liczy się dla mnie często sam fakt że mogę ją przytulić, nie intersuje mnie wtedy w jakich jestem okolicznościach, liczy się to że jest obok, że mam szansę porozmawiać z nią chociaż przez chwilę, każde jest wyjątkowe na swój sposób i na każde czekam. Obecnie nie mam zaplanowanych żadnych spotkań także mogę powiedzieć, że wymarzone jest to najbliższe.

-tak słodko i ślicznie odpowiedziała Martyna Makaruk 💕

,,Hmm moje wymarzone spotkanie z Sylwią. Tak na prawdę wyobrażałam je sobie już wiele razy, ale za każdym razem inaczej. nie zależy mi gdzie ją spotkam, ale chce z nią dłużej pogadać. Na meet&greet nie ma takiej okazji, ponieważ tego czasu jest mało. Chcialabym spędzić tez z nią trochę czasu podczas takich czynności codziennych tylu zjedzenie razem lunchu czy pójście razem do kina. Zobaczyć jak wyglada jej życie codzienne a nie tylko ze zdjęć czy z koncertów. Na pewno podczas naszego spotkania powiedziałabym jej jak ważna jest dla mnie i, ze cieszę się ze mam taką idolkę, bo lepszej bym nie mogła mieć. Jak już pisałam, wyobrażałam sobie różne spotkania, czy to na campie czy to zwykle spotkanie jej przypadkiem. Wydaje mi się, ze za jakiś czas będę miała zupełnie inne wyobrażenie wymarzonego spotkania, jednak na tą chwile liczy się aby spędzić z nią jak najwiecej czasu ❤️"

-taką długą i piekną odpowiedź dostałam od Ani Lewickiej 🖤

,,Chciałabym, aby na moim spotkaniu Sylwia była ciągle uśmiechnięta, żebym wiedziała że jest szczęśliwa, chciałabym powiedzieć jej jak bardzo jest dla mnie ważna i co we mnie zmieniła, chciałabym przytulic się do niej najmocniej jak umiem (ale boje sie że bym ją udusiła bo jest taka delikatna haha) po prostu chciałabym żebyśmy obie miały uśmiech na twarzy, nic mi do szczęścia wtedy nie potrzeba."

-Tak słodko a zarazem zabawnie odpowiedziała Kasia Bazydło 💜

,,Moje wymarzone spotkanie z Sysią wyglądało by mniej więcej tak: nie ważne gdzie i nie ważne jak, ważne byłoby, aby ją przytulić i powiedzieć kilka najważniejszych słów. Każde spotkanie idolki/idola jest niesamowite i idealne nie ważne gdzie, więc jest tak również i w tym przypadku."

-To była ostatnia odpowiedź od Natalii  Hrycaj 💗


Jeszcze raz Dziękuje!

Dziękuje osobą ,które odpowiedziały jeszcze raz 🖤❣.

A wy macie jakieś wymarzone spotkanie z Sylwią Przybysz? Piszcie w komentarzach 💖

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 64 punktów za:

Jakość:20Popularność:34
Podziękowania:0Ocena:0
Wyróżnienia:0Komentarze:10

Sylwia Przybysz
Rudzia Zarejestrowany użytkownik 3,658 punktów 1
34 czytelników Sty 2

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Tylkomykopć Zarejestrowany użytkownik 2 punktów
Tez tak chce !
+1 głos
Sty 5

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
158 osób na stronie
6 Użytkowników oraz 152 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 9776 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  32003 punktów
 2. Heartbreaker
  18656 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3616 punktów
 5. JakubWichowski
  1184 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66531 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42733 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5946 punktów
 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6623 punktów
 6. Riverdale
  3243 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  74 punktów
 13. Sheerios
  46 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post