NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+5 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Sylwia często przeprowadza na swoim funpage szybkie akcje. Dzisiaj poprosiła fanów o zadawanie pytań, na które będzie odpowiadać. Dużo osób otrzymało odpowiedzi, dlatego w tym poście przedstawię te najciekawsze i aktualne. 


*w artykule pojawią się zdjęcia z funpage Sylwii, a osoby, które zadały te pytania będą anonimowe*

Niedawno pojawił się filmik na kanale Sylwii, w którym pokazała swoje wszystkie tatuaże. Podzieliła się z nami, co one dla niej oznaczają. Każdy z nich ma piękny przekaz, a niektóre wzruszają. Wraz z tym zadano jej takie pytanie :

Z łatwością nagrywałaś "Moje tatuaże" czy jednak trudno było Ci mówić o ich znaczeniach? 


"Nagrywałam ten film dwa razy" - odpowiedziała Sylwia. 

Jest to krótka odpowiedź, ale jednak od razu można zrozumieć, że było jej ciężko mówić o tym przed kamerą. Na samym początku filmiku powiedziała, żeby nie oceniali tego, co zrobiła. Każdy ma prawo do tego. Jej tatuaże są wartościowe i nie zrobiła tego tylko po to, żeby ozdobić ciało. Chciała zapamiętać te piękne chwile, ludzi. 


Sylwia ma 4 tatuaże. Jeden z nich to fala i nawiązuje do płyty. Gdy była małą dziewczynką to topiła się, ale jednak woda jest jej fundamentem. To przy niej czuje się bezpieczna, wolna. Miejsce zrobienia tatuażu również nie jest przypadkowe. Ma go przy stopie, na kostce. To oznacza, że ona stąpa twardo i wie, co chce robić. 


Kolejny tatuaż to ananas i tutaj każdy powinien się domyśleć o co chodzi. Sylwia zawdzięcza nam wiele. To dzięki niej ona jest, a dzięki niej my jesteśmy. Tatuaż jest odwzorowaniem rysunku, który dostała kiedyś w komentarzu od fanki. Wybrała go spośród 3-ech tysięcy innych. 


Następny to samolot, a wokół niego kropki. Co to oznacza? Sylwia dużo podróżuje. Chciała udokumentować to tatuażem. Kropki oznaczają ilość miejsc, które odwiedziła za granicą Polski. Tatuaż będzie się powiększać z każdą następną podróżą. Ciekawostką jest to, że Sylwia na samym początku chciała mieć czarne kropki, ale zauważyła kolorowy tusz i postanowiła, że zrobi właśnie takie. 


Ostatni to 7/8 i jego historia jest najbardziej wzruszającą. Sylwia od zawsze mówiła nam, że jest najmłodsza, ale w filmiku w końcu postanowiła wyjawić całą prawdę. Mała Wiktoria umarła mając kilka miesięcy. Byłaby najmłodsza. Tatuaż jest zrobiony pod sercem, co oznacza, że jej siostra na zawsze pozostanie w pamięci. Jest to cudowny gest. 


Każdy jej tatuaż jest zrobiony z ogromną precysją i widać, że przemyślała każdy z nich. Nie było to zrobione w celu ozdobienia ciała. Chciała, aby to pozostało na zawsze. 

Przyszedł czas na pytanie, które przyprowadziło Was tutaj, a mianowicie :

Chciałabyś mieć jeszcze jednego psa? 


"Gdy będę już miała duży dom z ogrodem to chcę mieć ich dużo"

Wszyscy wiemy, że Sylwia ma już jednego psa, Pirata. Nazwała go tak, ponieważ chciała, żeby nawiązywał do tytuły płyty Fala/Wave. 

Jest to rasa pomerianin. Sylwia ma go z hodowoli. Dlaczego nie z schroniska? Ponieważ pan nie chciał jej dać zwierzątka, a pozatym musiałaby bardzo długo czekać. Nie było również jej wymarzonej rasy. Prosto mówiąc były same komplikacje z zadoptowaniem pieska. Sylwia otwarcie mówiła, że jest szczęśliwa, że wzięła akurat Pirata mimo, że czasami potrafi ją wkurzyć, ale nie potrafi się długo na niego gniewać. 

Nie zapominajmy, że zepsuł jej notatnik, w którym zapisywała swoje piosenki. Taka pamiątka! 

Mimo wszystko Sylwia zabiera go na koncerty, aby był zawsze blisko niej. 


Zdarzają się jednak psotne sytuacje związane z nim, bo raz wszedł na scenę podczas Young Stars On Tour w Gdańsku! Na sszczęście było to pod koniec, jak już się żegnaliśmy się z artystami. Był przy tym ubaw! 


Świetne jest to, że Sylwia chce mieć ich więcej, ponieważ Pirat będzie miał towarzysza. Mimo, że bawi się z innymi psami to dobrze mu zrobi towarzystwo drugiego, ale tak na codzień w domu. 

Koncerty u Sylwii idą pełną parą. Już za kilka miesięcy powraca ze swoją trasą, ale między nią czas na plenery. Dlaczego też powstało to pytanie :

Masz już zaplanowane jakieś koncerty plenerowe?


"Tak, zauważyłam, że management mi wpisał do kalendarza ich kilka, ale jeszcze czekają na potwierdzenie"

My jeszcze nie znamy miast, w których wystąpi Sylwia, ale ona już zapewne tak. Wszystko jednak może zmienić się, bo tak jak napisała, trzeba czekać na potwierdzenie. Miejmy jednak nadzieję, że te, co zostały zaplanowane dojdą do skutku, bo może akurat Ty zobaczysz ją w swoim mieście. 


Jeszcze nie jest za późno, abyście zaprosili Sylwię do swojego miasta. To od Was zależy. Wystarczy, że napiszecie e-maila do swojego urzędu miasta czy np. domu kultury z prośbą, aby Sylwia pojawiła się na dniach Waszego miasta. Jednak jeżeli jesteście bardziej kreatywni to napiszcie listy z prośbą o to i zanieście osobiście. Pamiętajcie, aby przedstawić kim ona jest, co ona robi oraz podać e-mail do jej menagera, czyli Remika. Pamiętajcie również o tym, aby napisała to większa ilość osób. Wtedy jest prawdopodobieństwo, że uda Wam się. 


Sylwia będzie szczęśliwa, że bedzie mogła zagrać kolejny koncert być może w nowej miejscowości, a Wy będziecie szczęśliwi, że spotkacie idolkę. 

Warto poświęcić te kilka chwil na napisanie, żeby potem spełnić swoje marzenie. 

Koncerty plenerowe są równie fajne jak klubowe. 

Najnowsza informacja specjalnie dla fandoms.pl!

Myślisz już nad jakąś kolekcją na My Music Shop?


"Wybrałam już kolory wiodące"

Mimo, że odpowiedź nie jest wyczerpująca dla fanów to odpowiedź jednak nas zaskoczyła. Wiemy już na pewno, że Sylwia zaczęła pracę z innymi ludźmi nad nową kolekcją. 


Od razu zaczęłam własne spekulacje na temat tej odpowiedzi i wymyśliłam, że przeważającymi kolorami będzie biel i błękit. Jakiś czas temu wyszła płyta Fala/Wave i dużo fanów nadal nią żyje, tymbardziej, że trasa koncertowa nadal trwa. 

Pojawi się na pewno bluza i myślę, że będzie ona z jakimś cytatem z najnowszych piosenek. W każdej rzeczy nie zabraknie znaczka fali, bo jednak on góruje aktualnie. 

Skoro to będzie cała nowa kolekcja to pojawią się takie rzeczy jak koszulki, topy, popsockety, worki. Myślę, że pojawią się również nowe plakaty, ale to musimy czekać na jakieś wieści o nowej sesji zdjęciowej, aby potwierdzić moje przypuszczenia. Możliwe, że pojawią się rownież czapki zimowe, bo Sylwia wspominała przy wyprzedzaniu się tamtych, że może zrobią kolejne. Wymyśliłam jeszcze jedno. Jakiś czas temu było głośno o poduszkach. Young Stars pytali, czy byśmy chcieli. Może akurat teraz wykorzystają nasz pomysł? Poduszka z cytatem z piosenki "Uskrzydlasz Mnie" byłaby ogromnym hitem! Jak myślicie, w ile dni wyprzedałyby się wszystkie?


Jestem ogromnie ciekawa tej kolekcji mimo, że oni jeszcze jej nawet nie wymyślili. 

Czas na odwieczny problem nastolatek, a mianowicie :

Miałaś kiedyś trądzik? Jeżeli tak, to jak się z nim uporałaś i jakich kosmetyków używałaś lub używasz do obecnego stanu cery?


"Nie, nigdy go nie miałam. Wydaję mi się, że zapobiegałam mu dzięki temu, że zawsze dbałam o cerę - codziennie rano i wieczorem dokładnie ją oczyszczałam i nawilżałam"

Zapewne teraz wszyscy uważają, że Sylwia to prawdziwa szczęściara, ale to nie jest tak do końca. Zgodzę się, nie każdy może mieć dobrą cerę, bo czasami jest to niezależne od nas. Ale warto uważać na to co jemy oraz jak dbamy o naszą skórę. Warto zaopatrzyć się w najzwyklejsze kosmetyki, takie jak kremy np. nivea, które każdy zna. Musimy także pamiętać o tym, by zmywać makijaż na noc. Jak bardzo byśmy nie chcieli to tak naprawdę on jest dla nas najbardziej szkodliwy, dlatego najlepiej zacząć się malować jak najpóźniej. 


Sylwia pamięta o tych codziennych czynnościach, dlatego do dzisiaj może cieszyć się swoją cerą. Zapewne ma przez to również dobre samopoczucie. 


Napiszcie w komentarzu co wy używacie na własną cerę. Może ktoś zainspiruje się do kupna nowego produktu, który przyniesie mu same korzyści. Pomagajmy sobie wzajemnie, a dobro wróci do nas. 

Czas na ostatnie pytanie, które zalicza się pod kategorię #SylwiaRadzi, która niestety do dzisiaj nie została zrealizowana na kanale Sylwii. 

Masz jakąś radę dla mnie? Bardzo bym chciała spróbować ze śpiewem, ale boję się reakcji innych. 


"Lepiej spróbuj, bo niedługo pojawi się ktoś, kto nie będzie się bał reakcji innych i sprzątnie Ci marzenie sprzed nosa"

Sylwia postanowiła napisać krótko i zwięźle, ale dała dużo do myślenia tymi słowami. Dużo osób z nas boi się krytyki innych. Ciągle myślimy "A co będzie jeśli...". No właśnie. Tutaj popełniamy błąd. Mijają dni, tygodnie, miesiące, a nawet lata, a nas dalej męczy to pytanie przez co nie korzystamy z życia i jesteśmy ciągle w tej obawie. Przez to nie poczujemy jak smakuje życie, a nasze marzenie może zyskać masa innych ludzi. Przestańmy chować się pod maskami. "Lepiej spróbuj". Warto spróbować, niż potem żałować do końca życia, że tego nie zrobiliśmy, a mogliśmy. 


A czy Ty robisz coś w kierunku, aby spełniło się Twoje marzenie? Która odpowiedź zaintrygowała Ciebie i wyczekujesz tego? Daj znać w komentarzu, chętnie poznam Twoją opinię!


Pozdrawiam, 

Paulina 

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 2,600 punktów
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 3060 punktów za:

Jakość:2620Popularność:375
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:40
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Ekspert 641,891 punktów 6 15
375 czytelników Sty 8

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

xnagorkax Fan 208 punktów 2
Jak zwykle super!
+1 głos
Jest OK
Sty 8
Paulina Korejke 3 Ekspert 641,891 punktów 6 15
Bardzo dziękuję
Vanessa Kuchnowska Użytkownik 6 punktów
Super !!!❤️❤️
+1 głos
Jest OK
Sty 8
Paulina Korejke 3 Ekspert 641,891 punktów 6 15
Dziękuję ❤

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
172 osób na stronie
4 Użytkowników oraz 168 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 6051 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. The 100
  92 osób
 2. Bambinos
  88 osób
 3. Ananasy Sylwii
  83 osób
 4. Riverdale
  81 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  44 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. TALENTY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. GRY
  1 osób
 1. Riverdale
  169687 punktów
 2. The 100
  30816 punktów
 3. Young Stars Festival
  18178 punktów
 4. Supiwerki
  14839 punktów
 5. Ananasy Sylwii
  13916 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  11917 punktów
 7. Ania, nie Anna
  10132 punktów
 8. SERIALE
  9136 punktów
 9. Bambinos
  9132 punktów
 10. Eurowizja
  9103 punktów
 11. Bartek Lovers
  8917 punktów
 12. Famous In Love
  8169 punktów
 13. Once Upon A Time
  7676 punktów
 14. FILMY/SERIALE/TV
  7117 punktów
 15. YOUNG STARS
  6652 punktów
 16. Pretty Little Liars
  6364 punktów
 17. Remonators
  6117 punktów
 18. Dua Lipa
  4569 punktów
 19. KSIĄŻKI
  4397 punktów
 20. INNE
  4376 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  4143 punktów
 22. Progress Armia
  4108 punktów
 23. The Originals
  4023 punktów
 24. Nintendo
  3596 punktów
 25. 13 Reasons Why
  3502 punktów
 26. Arturonators
  3220 punktów
 27. Domisiaki
  2798 punktów
 28. K-Pop
  2627 punktów
 29. SikorskiSquad
  2483 punktów
 30. God Of War
  2403 punktów
 31. Sport
  2110 punktów
 32. Young Stars News
  2016 punktów
 33. Puthinators
  1881 punktów
 34. MUZYKA
  1657 punktów
 35. Misiaki Sysi
  1616 punktów
 36. FILMY
  1605 punktów
 37. GRY
  919 punktów
 38. Pamiętniki Wampirów
  519 punktów
 39. Team Rieger
  428 punktów
 40. Stranger Things
  370 punktów
 41. Kluseczki Olgi
  333 punktów
 42. Arianators
  234 punktów
 43. Soy Luna
  148 punktów
 44. Detroit
  144 punktów
 45. YOUTUBE
  130 punktów
 46. Life Is Strange
  91 punktów
 47. MMers
  84 punktów
 48. The Good Place
  70 punktów
 49. Sony Playstation
  65 punktów
 50. R5Family
  55 punktów
 51. Selenators
  43 punktów
 52. Beautilles
  41 punktów
 53. Podróże
  40 punktów
 54. 5SOSFam
  38 punktów
 55. Directioners
  37 punktów
 56. Orlandonators
  24 punktów
 1. Potterheads
  114 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  4996 punktów
 2. SERIALE
  2543 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  1872 punktów
 4. Bartek Lovers
  1096 punktów
 5. YOUNG STARS
  949 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 7. Riverdale
  366 punktów
 8. MUZYKA
  153 punktów
 9. Once Upon A Time
  91 punktów
 10. Arturonators
  87 punktów
 11. Supiwerki
  82 punktów
 12. Bambinos
  45 punktów
 13. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 14. Pretty Little Liars
  32 punktów
 15. INNE
  22 punktów
 16. KSIĄŻKI
  21 punktów
 17. Stranger Things
  21 punktów
 18. Dua Lipa
  20 punktów
 19. Domisiaki
  19 punktów
 20. Remonators
  17 punktów
 21. Young Stars News
  16 punktów
 22. Ania, nie Anna
  14 punktów
 23. GRY
  14 punktów
 24. Eurowizja
  12 punktów
 25. SikorskiSquad
  12 punktów
 26. The Originals
  12 punktów
 27. FILMY
  11 punktów
 28. Nintendo
  11 punktów
 29. Sport
  10 punktów
 30. God Of War
  8 punktów
 31. Young Stars Festival
  8 punktów
 32. Famous In Love
  6 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  6 punktów
 34. 13 Reasons Why
  5 punktów
 35. Arianators
  3 punktów
 36. LUDZIE
  2 punktów
 37. Progress Armia
  2 punktów
 38. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2599 punktów
 2. Riverdale
  2283 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1782 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1662 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. Dua Lipa
  1047 punktów
 8. The Originals
  989 punktów
 9. Soy Luna
  986 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post