Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+5 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Sylwia często przeprowadza na swoim funpage szybkie akcje. Dzisiaj poprosiła fanów o zadawanie pytań, na które będzie odpowiadać. Dużo osób otrzymało odpowiedzi, dlatego w tym poście przedstawię te najciekawsze i aktualne. 


*w artykule pojawią się zdjęcia z funpage Sylwii, a osoby, które zadały te pytania będą anonimowe*

Niedawno pojawił się filmik na kanale Sylwii, w którym pokazała swoje wszystkie tatuaże. Podzieliła się z nami, co one dla niej oznaczają. Każdy z nich ma piękny przekaz, a niektóre wzruszają. Wraz z tym zadano jej takie pytanie :

Z łatwością nagrywałaś "Moje tatuaże" czy jednak trudno było Ci mówić o ich znaczeniach? 


"Nagrywałam ten film dwa razy" - odpowiedziała Sylwia. 

Jest to krótka odpowiedź, ale jednak od razu można zrozumieć, że było jej ciężko mówić o tym przed kamerą. Na samym początku filmiku powiedziała, żeby nie oceniali tego, co zrobiła. Każdy ma prawo do tego. Jej tatuaże są wartościowe i nie zrobiła tego tylko po to, żeby ozdobić ciało. Chciała zapamiętać te piękne chwile, ludzi. 


Sylwia ma 4 tatuaże. Jeden z nich to fala i nawiązuje do płyty. Gdy była małą dziewczynką to topiła się, ale jednak woda jest jej fundamentem. To przy niej czuje się bezpieczna, wolna. Miejsce zrobienia tatuażu również nie jest przypadkowe. Ma go przy stopie, na kostce. To oznacza, że ona stąpa twardo i wie, co chce robić. 


Kolejny tatuaż to ananas i tutaj każdy powinien się domyśleć o co chodzi. Sylwia zawdzięcza nam wiele. To dzięki niej ona jest, a dzięki niej my jesteśmy. Tatuaż jest odwzorowaniem rysunku, który dostała kiedyś w komentarzu od fanki. Wybrała go spośród 3-ech tysięcy innych. 


Następny to samolot, a wokół niego kropki. Co to oznacza? Sylwia dużo podróżuje. Chciała udokumentować to tatuażem. Kropki oznaczają ilość miejsc, które odwiedziła za granicą Polski. Tatuaż będzie się powiększać z każdą następną podróżą. Ciekawostką jest to, że Sylwia na samym początku chciała mieć czarne kropki, ale zauważyła kolorowy tusz i postanowiła, że zrobi właśnie takie. 


Ostatni to 7/8 i jego historia jest najbardziej wzruszającą. Sylwia od zawsze mówiła nam, że jest najmłodsza, ale w filmiku w końcu postanowiła wyjawić całą prawdę. Mała Wiktoria umarła mając kilka miesięcy. Byłaby najmłodsza. Tatuaż jest zrobiony pod sercem, co oznacza, że jej siostra na zawsze pozostanie w pamięci. Jest to cudowny gest. 


Każdy jej tatuaż jest zrobiony z ogromną precysją i widać, że przemyślała każdy z nich. Nie było to zrobione w celu ozdobienia ciała. Chciała, aby to pozostało na zawsze. 

Przyszedł czas na pytanie, które przyprowadziło Was tutaj, a mianowicie :

Chciałabyś mieć jeszcze jednego psa? 


"Gdy będę już miała duży dom z ogrodem to chcę mieć ich dużo"

Wszyscy wiemy, że Sylwia ma już jednego psa, Pirata. Nazwała go tak, ponieważ chciała, żeby nawiązywał do tytuły płyty Fala/Wave. 

Jest to rasa pomerianin. Sylwia ma go z hodowoli. Dlaczego nie z schroniska? Ponieważ pan nie chciał jej dać zwierzątka, a pozatym musiałaby bardzo długo czekać. Nie było również jej wymarzonej rasy. Prosto mówiąc były same komplikacje z zadoptowaniem pieska. Sylwia otwarcie mówiła, że jest szczęśliwa, że wzięła akurat Pirata mimo, że czasami potrafi ją wkurzyć, ale nie potrafi się długo na niego gniewać. 

Nie zapominajmy, że zepsuł jej notatnik, w którym zapisywała swoje piosenki. Taka pamiątka! 

Mimo wszystko Sylwia zabiera go na koncerty, aby był zawsze blisko niej. 


Zdarzają się jednak psotne sytuacje związane z nim, bo raz wszedł na scenę podczas Young Stars On Tour w Gdańsku! Na sszczęście było to pod koniec, jak już się żegnaliśmy się z artystami. Był przy tym ubaw! 


Świetne jest to, że Sylwia chce mieć ich więcej, ponieważ Pirat będzie miał towarzysza. Mimo, że bawi się z innymi psami to dobrze mu zrobi towarzystwo drugiego, ale tak na codzień w domu. 

Koncerty u Sylwii idą pełną parą. Już za kilka miesięcy powraca ze swoją trasą, ale między nią czas na plenery. Dlaczego też powstało to pytanie :

Masz już zaplanowane jakieś koncerty plenerowe?


"Tak, zauważyłam, że management mi wpisał do kalendarza ich kilka, ale jeszcze czekają na potwierdzenie"

My jeszcze nie znamy miast, w których wystąpi Sylwia, ale ona już zapewne tak. Wszystko jednak może zmienić się, bo tak jak napisała, trzeba czekać na potwierdzenie. Miejmy jednak nadzieję, że te, co zostały zaplanowane dojdą do skutku, bo może akurat Ty zobaczysz ją w swoim mieście. 


Jeszcze nie jest za późno, abyście zaprosili Sylwię do swojego miasta. To od Was zależy. Wystarczy, że napiszecie e-maila do swojego urzędu miasta czy np. domu kultury z prośbą, aby Sylwia pojawiła się na dniach Waszego miasta. Jednak jeżeli jesteście bardziej kreatywni to napiszcie listy z prośbą o to i zanieście osobiście. Pamiętajcie, aby przedstawić kim ona jest, co ona robi oraz podać e-mail do jej menagera, czyli Remika. Pamiętajcie również o tym, aby napisała to większa ilość osób. Wtedy jest prawdopodobieństwo, że uda Wam się. 


Sylwia będzie szczęśliwa, że bedzie mogła zagrać kolejny koncert być może w nowej miejscowości, a Wy będziecie szczęśliwi, że spotkacie idolkę. 

Warto poświęcić te kilka chwil na napisanie, żeby potem spełnić swoje marzenie. 

Koncerty plenerowe są równie fajne jak klubowe. 

Najnowsza informacja specjalnie dla fandoms.pl!

Myślisz już nad jakąś kolekcją na My Music Shop?


"Wybrałam już kolory wiodące"

Mimo, że odpowiedź nie jest wyczerpująca dla fanów to odpowiedź jednak nas zaskoczyła. Wiemy już na pewno, że Sylwia zaczęła pracę z innymi ludźmi nad nową kolekcją. 


Od razu zaczęłam własne spekulacje na temat tej odpowiedzi i wymyśliłam, że przeważającymi kolorami będzie biel i błękit. Jakiś czas temu wyszła płyta Fala/Wave i dużo fanów nadal nią żyje, tymbardziej, że trasa koncertowa nadal trwa. 

Pojawi się na pewno bluza i myślę, że będzie ona z jakimś cytatem z najnowszych piosenek. W każdej rzeczy nie zabraknie znaczka fali, bo jednak on góruje aktualnie. 

Skoro to będzie cała nowa kolekcja to pojawią się takie rzeczy jak koszulki, topy, popsockety, worki. Myślę, że pojawią się również nowe plakaty, ale to musimy czekać na jakieś wieści o nowej sesji zdjęciowej, aby potwierdzić moje przypuszczenia. Możliwe, że pojawią się rownież czapki zimowe, bo Sylwia wspominała przy wyprzedzaniu się tamtych, że może zrobią kolejne. Wymyśliłam jeszcze jedno. Jakiś czas temu było głośno o poduszkach. Young Stars pytali, czy byśmy chcieli. Może akurat teraz wykorzystają nasz pomysł? Poduszka z cytatem z piosenki "Uskrzydlasz Mnie" byłaby ogromnym hitem! Jak myślicie, w ile dni wyprzedałyby się wszystkie?


Jestem ogromnie ciekawa tej kolekcji mimo, że oni jeszcze jej nawet nie wymyślili. 

Czas na odwieczny problem nastolatek, a mianowicie :

Miałaś kiedyś trądzik? Jeżeli tak, to jak się z nim uporałaś i jakich kosmetyków używałaś lub używasz do obecnego stanu cery?


"Nie, nigdy go nie miałam. Wydaję mi się, że zapobiegałam mu dzięki temu, że zawsze dbałam o cerę - codziennie rano i wieczorem dokładnie ją oczyszczałam i nawilżałam"

Zapewne teraz wszyscy uważają, że Sylwia to prawdziwa szczęściara, ale to nie jest tak do końca. Zgodzę się, nie każdy może mieć dobrą cerę, bo czasami jest to niezależne od nas. Ale warto uważać na to co jemy oraz jak dbamy o naszą skórę. Warto zaopatrzyć się w najzwyklejsze kosmetyki, takie jak kremy np. nivea, które każdy zna. Musimy także pamiętać o tym, by zmywać makijaż na noc. Jak bardzo byśmy nie chcieli to tak naprawdę on jest dla nas najbardziej szkodliwy, dlatego najlepiej zacząć się malować jak najpóźniej. 


Sylwia pamięta o tych codziennych czynnościach, dlatego do dzisiaj może cieszyć się swoją cerą. Zapewne ma przez to również dobre samopoczucie. 


Napiszcie w komentarzu co wy używacie na własną cerę. Może ktoś zainspiruje się do kupna nowego produktu, który przyniesie mu same korzyści. Pomagajmy sobie wzajemnie, a dobro wróci do nas. 

Czas na ostatnie pytanie, które zalicza się pod kategorię #SylwiaRadzi, która niestety do dzisiaj nie została zrealizowana na kanale Sylwii. 

Masz jakąś radę dla mnie? Bardzo bym chciała spróbować ze śpiewem, ale boję się reakcji innych. 


"Lepiej spróbuj, bo niedługo pojawi się ktoś, kto nie będzie się bał reakcji innych i sprzątnie Ci marzenie sprzed nosa"

Sylwia postanowiła napisać krótko i zwięźle, ale dała dużo do myślenia tymi słowami. Dużo osób z nas boi się krytyki innych. Ciągle myślimy "A co będzie jeśli...". No właśnie. Tutaj popełniamy błąd. Mijają dni, tygodnie, miesiące, a nawet lata, a nas dalej męczy to pytanie przez co nie korzystamy z życia i jesteśmy ciągle w tej obawie. Przez to nie poczujemy jak smakuje życie, a nasze marzenie może zyskać masa innych ludzi. Przestańmy chować się pod maskami. "Lepiej spróbuj". Warto spróbować, niż potem żałować do końca życia, że tego nie zrobiliśmy, a mogliśmy. 


A czy Ty robisz coś w kierunku, aby spełniło się Twoje marzenie? Która odpowiedź zaintrygowała Ciebie i wyczekujesz tego? Daj znać w komentarzu, chętnie poznam Twoją opinię!


Pozdrawiam, 

Paulina 

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (1) ocenili go na: 2,600 punktów
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 3049 punktów za:

Jakość:2620Popularność:364
Podziękowania:0Ocena:25
Wyróżnienia:0Komentarze:40

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 578,110 punktów 4 14
364 czytelników Sty 8

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

2 Komentarzy

xnagorkax Zarejestrowany użytkownik 208 punktów 1
Jak zwykle super!
+1 głos
Sty 8
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 578,110 punktów 4 14
Bardzo dziękuję
Vanessa Kuchnowska Zarejestrowany użytkownik 6 punktów
Super !!!❤️❤️
+1 głos
Sty 8
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 578,110 punktów 4 14
Dziękuję ❤

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
157 osób na stronie
6 Użytkowników oraz 151 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 9804 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  32003 punktów
 2. Heartbreaker
  18656 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3616 punktów
 5. JakubWichowski
  1184 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66531 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42733 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5946 punktów
 1. Bambinos
  90284 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  64071 punktów
 3. Jereminators
  52897 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7082 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6623 punktów
 6. Riverdale
  3243 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  74 punktów
 13. Sheerios
  46 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post