0 głosów
Kilka słów od autora:
Zastanawiasz się z kim planuje współpracę B.R.O, o czym będzie jego nowa płyta, dlaczego zdecydował się zostać vlogerem oraz co inspiruje go, gdy tworzy muzykę? Koniecznie tu zajrzyj, jeśli chcesz dowiedzieć się o planach młodego rapera!
(postid: 329288) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

B.R.O, czyli Jakub Birecki, udzielił wywiadu dla Young Stars News i ukazał się on w najnowszym wydaniu magazynu. Tylko im opowiedział o tym, z kim planuje współpracę. o czym będzie jego nowa płyta, dlaczego zdecydował się zostać vlogerem oraz co inspiruje go, gdy tworzy muzykę! Dodatkowo podrzucę wam dwa dotychczasowe vlogi, bo możliwe, że jakimś cudem jeszcze ich nie oglądaliście! Musicie to przeczytać!

Wywiad w YOUNG STARS NEWS!


YSN; Występowałeś podczas trasy Young Stars On Tour 2017. Jak wspominasz to wydarzenie? Bardzo zaskoczyła Cię publiczność oraz artyści teamu YS? 

B.R.O; Młoda publika jest chętna do zabawy i nie ma w głowie takiej bariery jak starsza, która uważa, że nie wypada w pewien sposób się zachowywać. Z pewnością miłym doświadczeniem było spędzenie czasu na trasie z ekipą Young Stars. To bardzo pozytywni i fajni ludzie, przebywanie z nimi jest czymś inspirującym. Muszę też wspomnieć, że trasa od zaplecza była przygotowana w pełni profesjonalnie i na wysokim poziomie.


YSN; Z kim złapałeś najlepszy kontakt? 

B.R.O; Na pewno dobry kontakt złapałem z Jeremim Sikorskim. Jesteśmy często na łączach. Niedługo wpadamy razem do studia coś nagrać. Fajnie też dogaduję się z Merghanim. Myślę, że z nim również coś stworzymy, bo podobają mi się rzeczy, które robi. Tak naprawdę jednak ze wszystkimi miałem okazję pogadać i się poznać. Myślałem, że będzie mi ciężko się odnaleźć, ale okazało się, że spędziliśmy razem miło czas.


YSN; Jeremi przeszedł niedawno artystyczną metamorfozę. Co o niej sądzisz? 

B.R.O; Uważam, że to dobry ruch. Po rozmowach z nim wiedziałem, że będzie chciał coś zmienić. Sam nawet mówiłem mu, że to dobry moment, by pójść własną drogą. To niesamowicie zdolny artysta - zarówno wokalista, jak i tancerz, który świetnie prezentuje się na scenie. 


YSN; Wspominałeś, że niedługo spotykacie się w studiu. Czy macie już pomysł na to, co razem stworzycie? 

B.R.O; Mamy plan spotkać się, porozmawiać, podzielić się inspiracjami muzycznymi. Być może coś uda nam się wymyślić na najbliższym spotkaniu. Jestem w tej chwili pewien, że chciałbym stworzyć z nim numer na swoją płytę. Podobnie z Merghanim. On co prawda mieszka w Sycowie, ale jest plan, aby wpadł do Warszawy na kilka dni i wtedy może uda się zrobić coś fajnego.


YSN; Zmieńmy na chwilę temat. Doszły nas słuchy, że zamierzasz wystartować z własnym vlogiem na YouTubie? 

B.R.O; To prawda. Mam pomysł na swój kanał, związany nie tylko z muzyką. Chcę tworzyć śmieszne vlogi, będę zapraszał gości. Projekt wystartuje zaraz po pojawieniu się pierwszego klipu z nowej płyty. Vlogi będą pojawiały się w każdy poniedziałek. 


YSN; Czyli nie zobaczymy tam zbyt wiele muzycznych tematów? 

B.R.O; Chciałbym pokazać siebie z innej strony. Z pewnością pojawią się też vlogi z backstageu czy studia, ale zdecydowanie bardziej chcę, by fani poznali na przykład moje poczucie humoru. Mam już pomysły na dwadzieścia odcinków!  


YSN; Co więc przyszły vlogger sądzi o rapujących youtuberach? 

B.R.O; Czasy się zmieniły, tyle, że może dojść do takiej wymiany. Niektórzy robią to fajnie, np. Multi, który wyszedł z czymś świeżym i ma ciekawy pomysł na siebie. Innym wychodzi to gorzej. Wytworzył się pewien trend, ale musimy pamiętać, że oprócz talentu potrzebne jest też solidne przygotowanie do tematu, lata pracy. 


YSN; Pogadajmy o Twojej kolejnej płycie. Czego możemy się po niej spodziewać? 

B.R.O; Będzie to album dwupłytowy. Jego nazwa to "Karmel, bo żeby stworzyć karmel potrzebne są ogień i cukier. Pierwszy krążek będzie mocno rapowy, drugi natomiast będzie bardziej skierowany do damskiej części publiczności. Zawsze byłem gdzieś pomiędzy tymi klimatami - z jednej strony robiłem kawałki typu "Co Ty o mnie wiesz?", z drugiej "Tylko z Tobą". Lubię różnorodność. 


YSN; Skąd więc czerpiesz inspiracje? 

B.R.O; Stałem się mężem i ojcem, co mocno wpłynęło na mój poprzedni album - "Nowy rozdział". Następny krążek jest z kolei bardziej zainspirowany historiami niekoniecznie związanymi z moim życiem. Staram się też dużo czytać. Jednym z moich ulubionych pisarzy jest Remigiusz Mróz. Mogę śmiało polecić jego książki czytelnikom "YSN". Jeśli chodzi o muzykę, to słucham obecnie dużo europejskich brzmień. Dobrym przykładem jest Sfera Ebbasta nazywany włoskim królem autotunea, który wydał ostatnio świetną płytę "Rockstar". 


YSN; Jakie są Twoje najbliższe plany, jeśli chodzi o koncerty oraz pracę nad muzyką? 

B.R.O; Cały czas gram koncerty w różnych klubach. Chcemy też z ekipą przygotować się do YSF2018, żeby zaskoczyć słuchaczy. Będę również występować na różnych festiwalach oraz dopracować płytę, która ukaże się na jesieni tego roku. 


YSN; Dzięki za rozmowę i do zobaczenia na koncertach! 

Dwa nowe vlogi na kanale!

Prawdziwa gratka dla fanów młodego rapera - Kuba na swoim kanale rozpoczął serię cotygodniowych vlogów. W każdy poniedziałek o 16;00 publikowany jest nowy materiał. Jak z wywiadu możemy się dowidzieć, że vlogi będą głownie oparte na ukazaniu B.R.O jako człowieka z innej strony, niż dotychczas był nam znany.


Do dnia dzisiejszego na światło dzienne wyszły dwa vlogi, czyli; 

B.R.O BEZ AUTOTUNEA? Autotune jest oprogramowaniem komputerowym, który służy do korekcji wysokości dźwięków. Współcześnie możemy go usłyszeć w prawie każdej popularnej piosence. Ostatnim czasem dosyć dobrze wyświetlaną serią jest; JAK BRZMIĄ POLSCY RAPERZY BEZ AUTOTUNEA? w tym zestawieniu pojawił się również B.R.O z kawałkiem "Perpetuum Mobile" w wersji normalnej i na żywo, co prawda (jak sam Jakub potwierdził) w tym kawałku nie ma ani grama autotunea! A jesteście ciekawi jak brzmi "Nowy Rozdział" i "Mówiła Mi" bez autotunea? Koniecznie obczajcie tego vloga! To robi naprawdę spore wrażenie! 


100 FAKTÓW O B.R.O!Nie wiecie zbyt dużo o B.R.O? Ten filmik w sam raz jest przeznaczony dla was! Raper przygotował dla nas ponad 100 faktów, które są nieco zaktualizowane (sprzed 2 lat), ale pojawiły się też takie, o których nikt z nas nie miał pojęcia! Ciekawi was z jakim numerem na plecach grał Kuba w juniorskich zespołach? Mam dla was niespodziankę pod koniec! Zostańcie ze mną! 


Koniecznie zabierzcie się za ogarnięcie tych dwóch filmików, bądźcie na bieżąco! 


Nadal możecie zakupić bilet Meet & Greet na B.R.O!

Niestety, bilety w strefach BE YOUNG STAR, GOLDEN oraz DIAMOND zostały wyprzedane! Zostały jedynie pojedyncze sztuki biletów do strefy BACKSTAGE oraz bilety MAG nadal możecie zakupić na takich artystów jak; Mackenzie Ziegler, Sylwia Przybysz, Weronika Juszczak, Dominika Sozańska, B.R.O, Dawid Kwiatkowski, Merghani oraz Olga Przybysz! Ale, ale! Mam dla was świetną wiadomość! Jeśli nie posiadacie jeszcze biletu wstępu, możecie zakupić go już po majówce! Dołożone jest 300 biletów GOLDEN oraz 700 biletów BE YOUNG STAR. Więcej informacji TUTAJ! Dajcie znać, czy się wybieracie! 


 Dla tych co przypadkiem nie wiedzą co to Meet&Greet już tłumaczę! Jest to spotkanie z danym artystą sam na sam w cztery oczy! Polega to na luźnej pogawędce oraz pamiątkowym zdjęciu, które wykonuje profesjonalny fotograf. Kuba jeszcze nigdy nie oferował takich spotkań, zwłaszcza na koncertach, jednak wiadomo, że zawsze można dłużej pogadać, zrobić zdjęcie i przybić piątke! - na to on jest zawsze chętny. Przedstawiam wam teraz cennik i rozpiskę o której rozpoczynają się Meet&Greety na danych artystów:

9:00

- Mackenzie Ziegler

- Sylwia Przybysz

- Weronika Juszczak

10:00

- Johnny Orlando

- Artur Sikorski

- Dominika Sozańska

11:00

- Lukas Rieger

- Matilda Tilly Devries

- Jeremi Sikorski

12:00

- Bars And Melody

- B.R.O

- Bartek Kaszuba

13:00

- Dawid Kwiatkowski

- Sylwia Lipka

14:00

- Merghani

- Sylwia Przybysz


UWAGA! Warunkiem wejścia na spotkanie z OBOJĘTNIE którym artystą jest posiadanie biletu na Festival, a te dostępne są w takich możliwościach:

 

BE YOUNG STAR - 119PLN

- Wstęp do Strefy Be Young Star

 

GOLDEN YOUNG STAR - 249PLN

- Wstęp do Strefy Young Star

- Wstęp do Strefy Golden

- Bilet wymienny na opaskę w dniu wydarzenia

 

DIAMOND YOUNG STAR - 399PLN

- Wstęp do Strefy Be Young Star

- Wstęp do Strefy Golden

- Wstęp do Strefy Diamond

- Bilet wymienny na opaskę w dniu wydarzenia

 

BACKSTAGE YOUNG STAR - 999PLN

- Wstęp do Strefy Be Young Star

- Wstęp do Strefy Golden

- Wstęp do Strefy Diamond

- Wstęp do Strefy Backstage

- Bilet wymienny na opaskę w dniu wydarzenia

- Pakiet BackstageCoś dla wytrwałych - 25 faktów o B.R.O!

Nie chce wam się oglądać filmy, który trwa blisko 10 minut, ale jednak chcielibyście dowiedzieć się o tych 25 ważnych faktach? Przygotowałam dla was 25 faktów, które są raczej najmniej znane! Oczywiście polecam wam obejrzeć filmik, bo z pewnością pojawią się tam fakty, o których pojęcia mogliście nie mieć! 


1. Swoje pierwsze korki piłkarskie jakie miał, były firmy "Lotto". 

2. Śpiewa pod prysznicem, czasem też tańczy!

3. Interesuje się malarstwem. 

4. Ma wybity lewy kciuk. 

5. Boi się węży i jest to jego największy lęk 

6. Jest pierwszym raperem w Polsce, który gra na żywo, na pianinie! 

7. Z jego menadżerem Mateuszem zna się już 6 lat, nie każdy też o tym wie, że nagrali oni kiedyś wspólny kawałek na płycie Mateusza. 

8. Maturę z matematyki napisał na 86% nie mając w życiu żadnych korepetycji z tego przedmiotu 

9. Nigdy nie miał złamanej ani jednej ręki, ani nogi! 

10. Jego mama pochodzi z Krakowa! 

11. Wierzy w Boga i jest chrześcijaninem.  

12. Jego debiutancki album "High School" uzyskał status złotej płyty. 

13. Tylko raz w życiu zagrał koncert pod wpływem nadmiernej ilości alkoholu.  

14. W piłce nożnej grał na 3 pozycjach - środkowy ofensywny pomocnik, skrzydłowy ofensywny pomocnik oraz napastnik środkowy 

15. Swój pierwszy kawałek nagrał w wieku 15 lat czyli w 2007r. 

16. Prawo jazdy zdał w 2010r.

17. Jego tata z wykształcenia jest inżynierem i od 20 lat prowadzi własną działalność gospodarczą, za to jego mama jest lekarzem. 

18. Ma starszego brata o 7 lat i 7 dni. 

19. Kuba umie dobrze jeździć nartach, ale nie potrafi jeździć kompletnie na łyżwach. 

20. Nienawidzi owoców morza. 

21. Pierwszy bit jaki zrobił był do kawałka "Zanim spadnie deszcz" z albumu "Memoryline" 

22. Jako pierwszy z jego rodziny karmił swoją córkę 

23. Jego dziadek przeżył Powstanie Warszawskie. 

24. W juniorach zawsze grał z numerem 7 na plecach. 

25. Pod jego autografem można zauważyć symboliczną siódemkę. 


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 2,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
4
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2919 punktów za:

Jakość:2020Popularność:842
Wsparcie:53Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:4
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

B.R.O.
Amelia Banaszak Użytkownik 209,530 pkt
842 czytelników Kwi 26, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
151 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 151 Gości
Dziś posty czytano : 6063 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  559244 punktów
 2. Young Stars Festival
  45104 punktów
 3. Bartek Lovers
  43698 punktów
 4. Potterheads
  40152 punktów
 5. Supiwerki
  40142 punktów
 6. The 100
  39096 punktów
 7. SikorskiSquad
  33871 punktów
 8. Arturonators
  30078 punktów
 9. SERIALE
  25698 punktów
 10. GRY
  23235 punktów
 11. Life Is Strange
  22261 punktów
 12. Famous In Love
  22257 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20185 punktów
 14. Domisiaki
  18479 punktów
 15. Once Upon A Time
  17825 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17385 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17382 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13210 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12725 punktów
 21. Forza
  11944 punktów
 22. Sonbird Team
  10858 punktów
 23. Remonators
  10275 punktów
 24. Eurowizja
  10178 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7998 punktów
 27. TALENTY
  6487 punktów
 28. MUZYKA
  6455 punktów
 29. Playstation VR
  6183 punktów
 30. FILMY
  5778 punktów
 31. Nintendo
  5341 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5151 punktów
 33. Detroit
  4993 punktów
 34. Tomb Raider
  4941 punktów
 35. Stranger Things
  4668 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4618 punktów
 37. INNE
  4607 punktów
 38. Progress Armia
  4289 punktów
 39. The Originals
  4238 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4232 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4001 punktów
 42. Bambinos
  3907 punktów
 43. Young Stars News
  3272 punktów
 44. Sport
  2900 punktów
 45. K-Pop
  2750 punktów
 46. American Horror Story
  2606 punktów
 47. God Of War
  2549 punktów
 48. YOUTUBE
  2284 punktów
 49. Kortezjanie
  2121 punktów
 50. Puthinators
  1940 punktów
 51. Sony Playstation
  1724 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  934 punktów
 54. FPS
  863 punktów
 55. Temorki
  855 punktów
 56. Team Rieger
  799 punktów
 57. R5Family
  635 punktów
 58. PC
  538 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  528 punktów
 60. Arianators
  521 punktów
 61. Zosiaki
  483 punktów
 62. Uncharted
  482 punktów
 63. LUDZIE
  423 punktów
 64. Directioners
  327 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  297 punktów
 66. Soy Luna
  296 punktów
 67. #talentobranie
  288 punktów
 68. 5SOSFam
  260 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  178 punktów
 71. Beautilles
  152 punktów
 72. The Good Place
  148 punktów
 73. Selenators
  137 punktów
 74. Strzelanki
  105 punktów
 75. Donaty Agaty
  104 punktów
 76. Orlandonators
  102 punktów
 77. Podróże
  89 punktów
 78. Swifties
  72 punktów
 79. Far Cry
  51 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1052 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post