+1 głos
Kilka słów od autora:
Doczekaliśmy się najgłośniejszej premiery tego roku - Shawn Mendes The Album wspina się po szczeblach sukcesu i wciąż zdobywa serca fanów na całym świecie! Co jest tego zasługą?
(postid: 329969) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Miesiącami fani dziewiętnastolatka wyczekiwali na tę szczególną datę, która miała okazać się dniem niemal historycznym – artysta wspominał, że razem z premierą jego trzeciego albumu odsłoni przed nami uczucia, które towarzyszyły mu przez ostatnie lata, a trudno o rzecz bardziej intymną dla autora tekstów i piosenkarza. 


Z kolei zwolennicy muzyki Shawna oczekiwali piosenek, które nie będą pokrywać się ze schematami narzuconymi przez poprzednie płyty i uwaga - nie zawiedli się ani trochę! 


Śmiało można stwierdzić, że trzeci krążek artysty zatytułowany po prostu Shawn Mendes sprostał oczekiwaniom wszystkich. Niemal od razu zawładnął listami przebojów i sprzedaży, a dowodzi tego pierwsze miejsce w ponad 75 krajach w serwisie Itunes. Jest to ogromny wynik, a zarazem największy w dotychczasowym dorobku kanadyjczyka. 


Jesteście ciekawi jak Mendes poradził sobie z falsetem, którego na płycie znajdziemy wręcz od groma? A może szukacie świeżych nowości, które uzupełnią wasze playlisty? Zapewniam, że SM3 jest tak zróżnicowany, a zarazem zachwycający, że każdy znajdzie coś dla siebie!


Bez zbędnego przedłużania zapraszam do rozwinięcia! Nie zapomnijcie dać znać w komentarzu, która z piosenek podoba wam się najbardziej oraz czy pojawicie się na trasie promującej ten właśnie album.

Kilka słów o albumie..

Krążek zatytułowany po prostu Shawn Mendes to trzeci pełnowymiarowy album młodego artysty. Mendes ogłosił jego premierę podczas 9-godzinnego streamu na którym można było przyjrzeć się pracy florystów układających imponującą instalację z kwiatów. Już na pierwszy rzut oka widać powiązanie roślin z okładką płyty.


Po ogromnym sukcesie poprzednich płyt Shawna, czyli "Handwritten," oraz "Illuminate" wiadomo było, że trzeci owoc pracy chłopaka nie omieszka się bez głośnego echa w świecie muzyki. Już kilka tygodni przed jego premierą został okrzyknięty jednym z najbardziej wyczekiwanym albumów tego roku.


Głównym singlem promującym krążek jest został dobrze znany zapewne wielu osobom "In my blood". Niedawno doczekaliśmy się oficjalnego teledysku, który wzbudził trochę kontrowersji ze względu na swoją prostotę i zawarty minimalizm - ja natomiast uważam, że to czyni go absolutnie wyjątkowym! 


Oprócz tego sama piosenka  została opublikowana w wersji akustycznej i na nowo podbiła serca wielu ludzi, rozpalając tym samym emocje osób wyczekujących magicznego dwudziestego piątego dnia maja, kiedy to odbyła się premiera płyty. 


Jak wielokrotnie dane nam było usłyszeć z wywiadów czy luźnych wypowiedzi dziewiętnastolatka to właśnie pierwszy z singli zawiera najbardziej osobisty i wrażliwy tekst w jego dotychczasowym dorobku artystycznym.


Warto również wspomnieć o tym, że Shawn współpracował podczas procesu tworzenia albumu z kilkoma artystami. Najnowszy utwór "Youth" powstał w koperacji z Khalidem, natomiast z Edem Sheeranem współtworzył piosenkę "Fallin in you", której nawiasem mówiąc jestem okropnie ciekawa!


Oprócz wyżej wymienionej dwójki artystów nie mogę nie wspomnieć o Ryanie Tedderze ("Particular Taste") czy Johnie Mayerze, który wykonał solo gitarowe w utworze "Like to be you", a ją z kolei Mendes wykonał z Julią Michaels.

Przejdźmy do utworów, a jest się czym zachwycać!

Na pierwszy ogień idzie dobrze znany wszystkim utwór - In my blood to pierwsza i najszczersza piosenka, która znalazła się na krążku. Znajdziemy tu rockowe brzmienie, które wręcz pokochali fani Mendesa. Prym wiedzie tu jednak tekst, który zasługuje na naprawdę ogromne uznanie.


Ludzie żyją w przekonaniu, że sława niesie ze sobą tylko pozytywne konsekwencje, a artyści żyją jak w bajce. Nic bardziej mylnego. Przyjrzyjmy się bliżej temu co stworzył Shawn, a będziemy w stanie choć trochę zrozumieć to o czym jest utwór:


"...Laying on the bathroom floor, feeling nothing
Im overwhelmed and insecure, give me something"


W dużym skrócie artysta jest przytłoczony i niepewny. Słowa, które rozpoczynają utwór to pomóż mi, co dodatkowo może być oznaką tego, jak bardzo czuje się bezsilny. Dalsze wersy mogą nas jednak uspokoić:


"...Sometimes I feel like giving up
But I just cant, i
t isnt in my blood"


Kiedy chciałby się poddać po prostu nie może, bo nie jest to w jego krwi. Nie może pokazać tego, że nie ma sił by walczyć, bo choćby nawet chciał odpuścić to nie może tego zrobić. Mimo przeciwności wciąż walczy i daje z siebie wszystko. 


To jedynie urywki tekstu, które wydały mi się najbardziej znaczące, ale uprzedzam was, że takowych jest więcej. To piękna piosenka, która zasługuje na ogromny odzew ze strony słuchaczy! Shawn otworzył się w niej, a tylko od nas zależy jak ją zinterpretujemy. 


Ogromnie nie mogę się doczekać, aż usłyszę ją na żywo na koncercie w Krakowie - jestem pewna, że będzie to jeden z najbardziej magicznych momentów całego wydarzenia. Koniecznie dajcie znać czy wybieracie się na jedyny koncert w Polsce, bo o bilety było naprawdę ciężko!

Nervous

Nervous to kawałek, który mogliśmy usłyszeć dwa dni przed premierą całego krążka. Shawn w skrócie wspomina w nim o dziewczynie, którą zobaczył w kawiarni i.. oszalał na jej punkcie! Jego serce przyśpieszyło rytm, a ręce zaczęły się trząść, gdy tylko ich spojrzenia się spotkały.


"...I get a little bit nervous around you
Get a little bit stressed out when I think about you"


Artysta czuje się zdenerwowany, gdy bohaterka jest w zasięgu jego wzroku. Dopada go lekki stres, gdy o niej myśli, po prostu zawróciła mu w głowie i za nic nie chce jej opuścić! Co ciekawe Mendes ostatnio wspomniał, że nigdy nie był prawdziwie zakochany, ale lubi pisać teksty o miłości. 


"...But I like what youre doing to me
Ah, what youre doing to me"


Nie przeszkadza mu wcale to jak szaleje na jej punkcie. Uwielbia spędzać z nią czas o czym mówi nam druga zwrotka utworu. Kanadyjczyk zdradził, że była to piosenka, której stworzenie nie zabrało mu wcale tak dużo czasu. Niektóre kawałki na płytę pisał nawet kilka tygodni!


Piosenka nie zawiera już tego rockowego brzmienia co w przypadku poprzedniego utworu, ale jest również łatwiejsza do zrozumienia. Nie ma co ukrywać, że tajemniczy klimat In my blood nie równa się z tym, z czym mamy do czynienia tutaj. 


Jest to bardziej wesoła piosenka która wręcz zmusza nas do tańca. 


A wy co o niej myślicie? Lubicie ją, czy może nie przypadła wam do gustu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Lost in Japan

Drugi singiel promujący trzeci album Shawna to właśnie Lost in Japan, który wzbudził w fanach zachwyt, a już szczególnie u tych pochodzących właśnie z Japonii! To piosenka, która musi być przesłuchana kilka razy, by się w niej zakochać. Spójrzmy na tekst:


"...All itd take is one flight
Wed be in the same time zone"


Mimo tego, że Shawna i jego wybrankę dzieli naprawdę sporo kilometrów, a właściwie mil, by zachować to co zawarte jest w oryginale, to ten gotowy jest wsiąść w pierwszy lepszy samolot, by być w tej samej strefie czasowej co ona. Wrócił nasz romantyczny Mendes!


"...Do you got plans tonight?
Im a couple hundred miles from Japan, and I


I was thinking I could fly to your hotel tonight
Cause I-I-I cant get you off my mind"


Artysta jest w stanie zrobić naprawdę dużo, żeby znaleźć się przy dziewczynie, a to dlatego, że naprawdę oszalał na jej punkcie i nie może wyrzucić jej z pamięci. A dlaczego akurat lost in Japan


Ponieważ oczywiście cała akcja dzieje się właśnie tam, a Shawn w kolejnych wersach wręcz prosi wybrankę, by zagubili się tej nocy.


Jest to kolejny szybszy utwór, choć na początku trochę niepozorny. Kto, gdy po raz pierwszy słuchał tego kawałka po wstępie spodziewał się tego co po chwili usłyszał? Ja z pewnością nie!

Where were you in the morning?

Idąc dalej trafiamy na Where were you in the morning. Tu po prostu trzeba pochwalić znakomity falset Shawna, którym nam uraczył w refrenie. Dodatkowo świetny tekst i wpadająca w ucho melodia - przepis idealny na naprawdę świetną piosenkę! 


"...Why you gotta get my hopes up?
You said that you were staying over
But then I woke up to the cold air"


Pokrótce Shawn pyta dlaczego dziewczyna pozwoliła mu zrobić sobie nadzieję na coś więcej do czego jak wiemy już nic nie dojdzie. Powiedziała, że zostanie z nim na dłużej, natomiast gdy tylko się obudził już jej nie było.


"...Where were you in the morning, baby?
You didnt leave your number for me
Left me without a warning, baby"


Dalej mamy już tylko pretensje artysty - tym razem zadaje jej tytułowe pytanie gdzie podziewała się nad ranem. Wypomina jej, że nie zostawiła mu swojego numeru telefonu ani nie ostrzegła go przed samą sobą. 


Nie mogę nie wspomnieć, że Mendes powiedział, iż na wykonanie tej właśnie piosenki podczas swojej światowej trasy najbardziej nie może się doczekać. Jesteście ciekawi jak mu to wyjdzie? Bo ja bardzo!


Jeśli chodzi o samą piosenkę - podoba wam się? Może spodziewaliście się czegoś innego po czwartym singlu promującym trzecią płytę kanadyjczyka? Koniecznie dajcie znać w komentarzu!

Like to be you ft. Julia Michaels

Pierwsza współpraca na płycie Shawna to duet samego Mendesa i Julii Michaels. I tutaj po prostu trzeba przyznać, że ich głosy brzmią ze sobą cudownie! Oboje dumni są z tego co stworzyli i jest to w pełni uzasadnione - to po prostu arcydzieło.


"...Dont cry or do whatever makes you comfortable"


Ulubiony cytat dziewiętnastolatka z całej płyty. Dosłownie znaczy on:


"...Nie płacz albo rób to, cokolwiek, co sprawia, że czujesz się komfortowo"


Kawałek jest formą konwersacji między dwoma osobami, podobnie jak było w przypadku I know what you did last summer, gdy Shawn wykonywał ten utwór z Camilą Cabello. Jak widać takie duety sprawdzają się świetnie - obie piosenki zyskały grono wielu zwolenników.


"...Tell me whats inside of your head

No matter what you say I wont love you less"


Oboje chcieliby postawić się na miejscu drugiej osoby, by poznać sytuację z jej strony. Nie mogą się dogadać, a chcieliby wiedzieć co myślą nawzajem o różnych kwestiach. Dosłownie - chcieliby mieć pojęcie co siedzi w ich głowach.


"...Im so sorry

Though were still stuck in the middle"


Co myślicie o jednej z najbardziej chwalonych piosenek znajdujących się na albumie? 


Uważacie, że współpraca tej dwójki przyniosła coś naprawdę dobrego? Bo ja uważam, że ich głosy brzmią ze sobą naprawdę nieziemsko!

Fallin all in you

Zdecydowanie jedna z moich ulubionych piosenek! Powstała we współpracy z Edem Sheeranem i jest chyba najczęściej wymienianym utworem przy zapytaniach o faworytów z płyty. Jak wspominają fani – flow Eda widoczne jest tu gołym okiem, a właściwie uchem!


"...So close with you on my lips

Touch noses, feeling your breath


Nie ma wątpliwości co do tego, że Fallin all in you to romantyczna piosenka, która zmiękczy niejedno serducho. Głos Shawna bez wątpienia jest w stanie zahipnotyzować i sprawić, że po prostu miękną kolana! Przejście przed refrenem jest po prostu wspaniałe, mogłabym słuchać go godzinami. 


"...I guess we cant control

Whats just not up to us

Be mine, be mine, yeah"


Nie mam co do tego wątpliwości, że wykonanie tej piosenki na żywo podczas koncertu wprawi wszystkich w obłęd. Jest to jeden z tych magicznych utworów, które wprowadzają nas w melancholijny nastrój, a my nadal chcemy więcej i więcej. 


"...I thought I knew it all

Found love but I was wrong"


Zdecydowanie nic dodać nic ująć - artyści odwalili kawał dobrej roboty. Szkoda tylko, że oprócz swoich umiejętności tekstowych Ed nie użyczył również swojego głosu, bo jestem pewna, że utwór byłby jeszcze lepszy!


Co myślicie o Fallin all in you? Rzeczywiście jest tak świetna jak mówią wszyscy?

Particular Taste

Przy tej piosence możemy zapomnieć o wolnej melodii i romantycznych akcentach - jest to odważny, szybki i oryginalny kawałek, który wpada w ucho i za nic nie chce wyjść z naszych myśli! Zdecydowanie jest to utwór, który można uznać, za naprawdę wyjątkowy, bo takiego drugiego / podobnego w dotychczasowym dorobku Shawna nie znajdziemy.


"...Oooh, shell take your name and number

Then shell hit erase and walk away

But oooh, shes so specific when shes at my place"


Kolejna piosenka, gdzie Shawn skupia się na dziewczynie. Tym razem wymienia jej cechy, które nie prezentują jej w dobrym świetle, natomiast dla niego jest idealna. W tym fragmencie mowa jest o tym, że wspomniana bohaterka weźmie twoje imię i numer, a potem uderzy i odejdzie. No cóż, ciekawe połączenie.


"...Im so obsessed with her, yeah

Shes so particular"


Ponownie Mendesa możemy uznać za uwiedzionego kobiecym wdziękiem. Po raz kolejny oszalał na punkcie dziewczyny, a nawet wpadł w obsesję! Trzeba przyznać, że choć Shawn nie był nigdy zakochany to pisanie o miłości czy zauroczeniu wychodzi mu naprawdę wspaniale!


"...Shes the best at what you thinkin that she dont play

Knows exactly what she wants, uh"


Jest odważna i zdeterminowana, a to jedynie imponuje naszemu artyście. Trzeba przyznać, że w jego piosenkach choć wiele jest o miłości to jego piosenkowe wybranki różnią się - raz są miłe, nieśmiałe, a raz tak jak w tym przypadku pewne siebie. 


Co myślicie o Particular Taste? Dołączy ona do grona waszych ulubionych utworów?

Why

Piękna, wolna piosenka, która naprawdę potrafi roztopić serce. Zaintrygowała ona setki fanów Shawna, by znaleźć inspirację artysty do tego utworu, a dlaczego? Bo opowiada ona po raz kolejny o miłości, jednak wcale nie takiej kolorowej. 


"...I know a girl, shes like a curse

We want each other, no one will break first"


Mendes poznał dziewczynę, która jest przekleństwem. Potem wspomina, że gdy ludzie pytają o nich, ci zbywają ich i nie odpowiadają na ich zaczepki. Udają, że nic ich nie łączy i chciałby w końcu wyznać całą prawdę. 


"...Why do we put each other through hell?

Why cant we just get over ourselves?"


Naprawdę piękny cytat! Shawn pyta dlaczego wzajemnie chcą stworzyć sobie piekło, sam nie wie dlaczego nie mogą po prostu uprościć sobie tego wszystkiego zamiast pomóc sobie. 


Swoją drogą teksty z tej płyty są naprawdę cudowne i to na pewno jeden z elementów tak głośnego sukcesu krążka!


"...When I hear you sing, it gets hard to breathe

Cant help but think every songs about me"


Naprawdę ciekawi mnie co lub kto był inspiracją do tego utworu. Wielu fanów twierdzi, że była to Camila Cabello, jednak czy aby na pewno? 


Co o tym sądzicie? Macie swoje ukryte teorie na ten temat? Koniecznie podzielcie się nimi w komentarzach!

Because I had you

Jeśli ktoś spytałby mnie, która z piosenek skradła moje serce i jest moim numerem jeden z tego albumu z pewnością nie odpowiedziałabym na to pytanie od razu. Po głębszym zastanowieniu padłoby na pewno na Because I had you. Piękną, naprawdę piękną piosenkę, która za każdym razem sprawia, że mam ciarki i dreszcze.


"...Youre with somebody I cant be, yeah

But I can tell that youre happy"


Utwór jest napisany po rozstaniu, a Shawn wciąż ma w pamięci swoją wybrankę. Jest ona teraz szczęśliwa z kimś, kim Mendes nigdy nie był i nie będzie. On natomiast nie może się pozbierać i wciąż rozmyśla nad tym co by było gdyby. W końcu jednak przełamuje się:


"...Its time for me to finally meet somebody new

Take her to all the places that I took us to

And she might help me forget

But loving her is something I could never do

Because I had, because I had you"


Stwierdza, że to czas, by znaleźć kogoś nowego, bo być może ta osoba pomoże mu zapomnieć. Ma zamiar zabrać ją do tych wszystkich miejsc, gdzie był z dawną ukochaną. Wie jednak, że nigdy nie pokocha nikogo tak jak pokochał tą z którą się pożegnał, bo była ona dla niego wszystkim. 


Nie umiem stwierdzić dokładnie dlaczego akurat ta piosenka jest tą ulubioną, ale naprawdę - polecam każdemu jej przesłuchać! 


Już nie mogę doczekać się, gdy usłyszę ją na żywo, bo jestem pewna, że będzie to szczególny moment, który zapisze się w mojej pamięci na długo.


Co sądzicie o tym kawałku? Podoba wam się? 

Queen

Kawałek bez wątpienia ma ciekawe brzmienie i nie dziwi mnie wcale fakt, że ma ogrom zwolenników. Trzeba przyznać, że ten utwór chyba najbardziej wpasowałby się w klimat poprzedniej płyty, czyli Illuminate. 


Nie znajdziemy tu charakterystycznego falsetu jak w reszcie piosenek z najnowszego albumu, jednak to nie czyni jej gorszą.


"...Its hard to believe you dont remember me at all

Am I hard to recognize?

You say "Nice to meet you" every time, yeah"


Dziewczyna o której śpiewa Shawn za każdym razem nie pamięta kim on jest. Za każdym razem wita się z nim tak samo, a z kolejnych zwrotek możemy wywnioskować, że bohaterka jest nieco próżna. 


Mendes pyta trochę dla żartu kto mianował ją tytułową królową.


"...Who crowned you

Queen of "You think youre too cool"


Z tego wersu możemy wywnioskować, że dziewczyna jest zapatrzona w siebie. Traktuje naszego artystę jakby niewiele znaczył, a ten stara się zrozumieć dlaczego każdy myśli, że jest ona idealna i słodka.


"I see the way youre lookin through me right now

To see if theres somebody cooler around, yeah"


Co uważacie o Queen? Podoba wam się, a może nieszczególnie?

Youth

Kolejna współpraca została podjęta z Khalidem. Owoc duetu zatytułowany został Youth i według nieoficjalnych informacji ma on powiązanie z koncertem Ariany Grande w Manchesterze, gdzie zginęło dwudziestu dwóch fanów artystki. 


"...Heart was broken, still not growing, nah

Waking up to headlines, filled with devastation again"


Piosenka mówi o młodości, której nikt nie może nam odebrać. W dalszych zwrotkach mowa jest o nie poddawaniu się, a to z kolei kojarzy mi się z In My Blood. Trzeba przyznać, że głosy Shawna i Khalida idealnie się ze sobą komponują.


"...Pain, but I wont let it turn into hate

No, I wont let it change me"


Ten cytat tuż przed premierą singla znajdował się dosłownie wszędzie! Na billboardach, na instagramie, twitterze, po prostu wszędzie. "Ból, który nie pozwolę, by zamienił się w nienawiść, nie, nie może mnie zmienić" - to rzeczywiście mogłoby nawiązywać do sytuacji z Manchesteru.


"...As long as I wake up today

You cant take my youth away"


Warto wspomnieć, że duet wykonał ten utwór razem z młodzieżą pewnej szkoły, gdzie doszło do strzelaniny. Był to naprawdę cudowny gest ze strony artystów, a piosenka idealnie wpasowała się w tragiczną sytuację, podnosząc na duchu wszystkich dotkniętych tragedią.


Co sądzicie o Youth? Piszcie w komentarzach!

Mutual

Jedna z głośniejszych piosenek, która w refrenie ukazuje swoje prawdziwe piękno. Swoją drogą jestem ciekawa jak na żywo brzmią te mocne końcówki w tej piosence - niestety przekonamy się dopiero w przyszłym roku. 


"...I want you close, I want you closer

But when youre here with me

Its hard to tell just what youre after"


Shawn po prostu chce być blisko swojej wybranki. Kiedy jest obok niej trudno określić co jej się podoba. Dziewczyna po prostu bawi się nim, dezorientuje go, sprawia, że sam już powoli traci nad tym wszystkim kontrolę i czuje się rozproszony.


"...You say, you want all of me today

But tomorrows not the same

My feelings never change"


W końcu stawia sprawę jasno. Albo dziewczyna określi czy pragnie go, albo on odejdzie. Pyta czy może odwzajemnić jego uczucia, bo nie zadowoli się jedynie jej połową. 


Chce również zrozumieć czy znaczy dla niej cokolwiek, bo jej zachowanie nie daje mu jednoznacznej odpowiedzi.


"...The way you act and take it back do not mean anything

Just tell me honestly"


Co uważacie o Mutual? Dodaliście ją już do swojej playlisty?

Perfectly Wrong

Zdecydowanie jedna z najbardziej uwielbianych piosenek przez fanów. Wolna, ma swoją magię, a przede wszystkim pięknie brzmi i zachwyca tekstem. Wszystko jest po prostu idealnie dopracowane.


"...Oh, our love is drunk and its

Singing me my favorite song"


Kolejny przepiękny cytat, który po przetłumaczeniu brzmi: "Nasza miłość jest pijana, śpiewa mi moją ulubioną piosenkę." Naprawdę niektóre wersy to czysta poezja, co tylko wzmaga mój zachwyt tym krążkiem. 


"...Me and you, we were made to break

I know thats true, but its much too late"


Shawn zaznacza, że razem z ukochaną zostali stworzeni do zerwania. Wie, że to prawda, ale jest już za późno. To po prostu kolejna smutna piosenka na płycie, jednak ma to też swój urok.


"...All the stars in the sky could see

Why youre perfectly wrong for me"


Kawałek może naprawdę wzruszyć! Przyznam szczerze, że nawet mi popłynęła niejedna łza - po prostu utwór wywołał wiele emocji, a najważniejszą rolę gra tu tekst i cudowny, cichy głos Mendesa.


"...Oh, you know how much it hurts

Every time you say you hate me

But when were making love, you make it worth it

I cant believe the places that you take me"


Myślę, że więcej dodawać nie trzeba. Arcydzieło.

When youre ready

Ostatnią piosenką na albumie jest When youre ready. Wieńczy wszystko we wspólną całość i wspaniale się prezentuje - ma ona coś wyjątkowego w swojej prostocie. Nie jest krzykliwa ani zbyt cicha, to coś pomiędzy co jest naprawdę piękne.


"..Maybe I had too many drinks, but thats just what I needed

I hope that you dont think that what Im saying sounds conceited"


Shawn po prostu chce poczekać na moment, kiedy jego wybranka będzie gotowa. Zapewnia, że będzie czekał nawet dziesięć lat jeśli będzie musiał. Chciałby, by stworzyli razem coś więcej, ale nie chce również na nią naciskać.


"...Every single night my arms are not around you

My minds still wrapped around you"


Nie wiem czy zwracacie uwagę na detale - ja to robię niemal cały czas. Naprawdę niektóre wersy potrafią utkwić w pamięci, ogromnie szanuję Shawna za to, że potrafi stworzyć coś tak imponującego. Trzeba przyznać, że to właśnie teksty w tym albumie tworzą coś niesamowitego.


"...Baby, any time youre ready

Im waitin

Even ten years from now

If you havent found somebody

I promise, Ill be around

Tell me when youre ready"


Co sądzicie o When youre ready? Podoba wam się? Piszcie w komentarzach!

The Making of SM The Album

Podsumowując płyta jest naprawdę CUDOWNA! Zdecydowanie najlepsza z dotychczasowego dorobku artystycznego Shawna. Ogromnie się cieszę, że trasa promująca ten krążek objęła Polskę - jeśli jedziecie, cieszcie się, bo usłyszeć te kawałki na żywo – marzenie! Dajcie znać w komentarzu z kim się widzę 2 kwietnia:)


Nie zapomnijcie również wybrać swojej ulubionej piosenki - jestem bardzo ciekawa, która skradła wasze serce! 


A wyżej zapraszam również do obejrzenia krótkiego The Making of, na kanale znajdziecie więcej podobnych filmików.

Co sądzicie o trzeciej płycie Shawna? Z kim się widzę na koncercie w Krakowie promującym album? Piszcie!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 4,300 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
3
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 5371 punktów za:

Jakość:4320Popularność:802
Wsparcie:161Ocena i wartość ocen:17
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:83
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Shawn Mendes
Mad Użytkownik 325,131 pkt
802 czytelników Maj 26, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

8 Komentarzy

czypekxx Użytkownik 7 pkt
OPCJA WYZWANIA
Najbardziej mi się spodobał utwór in my blood ,gdyż jest zarazem spokojny oraz wybuchowy i to jest moje ulubione połączenie w tym albumie
0 głosów
Maj 26, 2018
XMadamX Użytkownik 44 pkt
OPCJA WYZWANIA
Utwór "Youth" zawładnął moim sercem. Idealnie komponujące się głosy Shawna i Khalida dodają mu wraz z teledyskiem mroczności. Utwór ten jest także bardzo szczery i wartościowy, dlatego można z niego wynieść bardzo wiele bardzo trafnych wskazówek. Wszystkie te rzeczy,które powyżej wymieniłam łączą się w całość i tworzą świetną piosenkę. Zdecydowanie jest to moja najbardziej lubiana piosenka z najnowszego  albumu Shawna.
0 głosów
Maj 26, 2018
Ewelina Sidz 1 Użytkownik 81 pkt
Nie miałam jeszcze okazji posłuchać wszystkich piosenek z nowego albumu ale na pierwszym miejscu zostaje u mnie "Lost in Japan" bo jak dla mnie jest cudowna i w moich ulubionych klimatach.
0 głosów
Maj 27, 2018
Ania Wardak Użytkownik 6,387 pkt
OPCJA WYZWANIA
Najbardziej mi się podobała piosenka Perfectly Wrong i In my blood! Obie premówiły do mnie i tekstem i muzyką. Z obiema się zaczęłam identyfikować. Ale ogólnie sam album jest sztos, serio! Słucham go bez przerwy!
0 głosów
Maj 28, 2018
kacper0623 Fan 313,387 pkt
OPCJA WYZWANIA
Ciężko mi wybrać tylko jedną piosenkę. Uwielbiam zarówno "In My Blood" jak i "Mutual" oraz "Youth". Wszystkie te kawałki mają genialny rytm i śliczne przesłanie. Widać, że Shawn ciężko pracował nad albumem ale opłacało się bo finałowy efekt jest naprawdę przegenialny.
0 głosów
Maj 28, 2018
Kamilkaxx Fan 40,878 pkt
OPCJA WYZWANIA
Zdecydowanie In my blood! Mam wrażenie że autor pisał ten utwór prosto z serca. Zaczyna się spokojnie, delikatnie by przerosnąć w coś wybuchowego i pełnego energii. Jest to utwór bardzo szczery, który na pewno podbił wiele serc.
0 głosów
Cze 4, 2018
Nacia98 Użytkownik 6,067 pkt
OPCJA WYZWANIA
Moim ulubionym utworem z płyty jest zdecydowanie ,,In my blood"! W utworze zakochałam się już po pierwszym przesłuchaniu. Długo czekałam na taką piosenkę! Ma ona świetną linię melodyczną, która sama w sobie ma coś co mnie urzekło. Jednak najważniejszy szczegół, który wpłynął na to, że utwór ,,In my blood" skradł moje serce jest sam tekst piosenki. Bardzo mocno utożsamiam się z przekazem zawartym w utworze. Jak jej słucham czuję, że jest to coś co znam, coś po części dotyczącego mnie. W życiu każdy ma wzloty i upadki. Ja w ostatnim czasie uczyłam się po każdym upadku wstawać z większą mądrością i dalej dążyć na szczyt. Wielokrotnie miałam swoje momenty słabości jednak zawsze coś sprawiało, że wstawałam. Kiedy tylko wsłuchałam się w tekst piosenki strasznie się wzruszyłam. Od momentu premiery utwór ten stał się moją wielką dawką motywacji. A poza tym świetnie bawię się przy nim z moimi przyjaciółmi ♥
0 głosów
Cze 16, 2018
Julia Jedrzejewska Użytkownik 1 punkt
OPCJA WYZWANIA
Z nowego albumu Shawna Mendensa  zdecydowanie najbardziej podoba mi się jedna z dwóch piosenek promujących płytę a jest to In my blood. Piosenka w połączeniu z teledyskiem ma niesamowity przekaz. Pokazuje, że warto walczyć i się nie poddawać bo to właśnie walka wpisana jest w nasze, ludzkie geny. I jeśli przetrwamy burze i sztormy w naszym życiu na końcu wszystko się ułoży
0 głosów
Cze 21, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
65 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 65 Gości
Dziś posty czytano : 977 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
Kontakt Post