+3 głosów
Kilka słów od autora:
Sikorski jest obecnie idolem wielu nastolatek. Choć ma dopiero 19 lat osiągnął wielki sukces! Jak to wszystko się zaczęło? Jeśli jesteście ciekawi to serdecznie zapraszam do przeczytania!
(postid: 331944) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jeremi jest polskim piosenkarzem, tancerzem i aktorem.  Ma na swoim koncie dwie płyty (w tym jedną nagraną wraz ze swoim młodszym bratem Arturem), a obecnie pracuje nad kolejną! Jak Sikorski osiągnął tak wiele w tak młodym wieku? Zacznijmy od początku! 

Jak to się zaczęło?

Jeremi urodził się 20.04.1999 roku. Jego rodzice są muzykami, więc muzyka towarzyszyła mu od dziecka. Jak wspominają rodzice wokalisty, gdy Jeremi jeszcze nie potrafił mówić, nucił wcześniej usłyszane melodie i powtarzał tę czynność przez wiele godzin! Gdy miał zaledwie 1,5 roku zobaczył w telewizji koncert Whitney Houston i nauczył się go na pamięć! Rok później miał okazję zobaczyć „Piotrusia Pana” w Teatrze Muzycznym Roma… i właśnie tak zrodziła się miłość artysty do teatru. Na urodziny Sikorski dostał płytę z piosenkami z musicalu „Akademia Pana Kleksa” i nauczył się jej na pamięć! Co ciekawe, w 2006/2007 roku Jeremi występował we wcześniej wspomnianym musicalu. Jeśli chodzi o teatr, w 2011 roku chłopak dostał rolę w musicalu „Alladyn”. 

Szkoła muzyczna

Rodzice Sikorskiego zadecydowali o zapisaniu syna do szkoły muzycznej. Od 2006 roku Jeremi uczęszczał do Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz, początkowo do klasy skrzypiec (przez pierwsze 6 lat), później do klasy altówki i fortepianu.  Dodatkowo dla rozrywki chłopak grał na fortepianie i gitarze. W 2010 roku Sikorski rozpoczął naukę w szkole Dance4All, a dwa lata później został uczniem Autorskiej Szkoły Musicalowej. Sikorski zaśpiewał na dwóch płytach GrupyMoCarta (jest to kwartet smyczkowy mający charakter kabaretu, powstały w 1995r. W skład grupy wchodzą: wiolonczelista, altowiolista, skrzypkowie (jednym ze skrzypków jest P. Michał Sikorski, czyli tata Jeremiego) Brał udział w koncertach „Mazurska Noc Kabaretowa” 2011; „Irenie Kwiatkowskiej w 100. rocznicę urodzin” 2012, realizowanych przez Telewizję Polską.

Internet kluczem do sukcesu?

Niektóre fanki poznały Jeremiego przez portal ask.fm. W 2013 chłopak założył tam konto, zaczął odpowiadać na pytania, obserwujących pojawiało się coraz więcej i namawiali go do założenia kanału w serwisie YouTube. I stało się! Jeremi założył swój własny kanał w serwisie YouTube. Zamieszczał tam swoje pierwsze covery, w czym pomagał mu jego młodszy o 2 lata brat Artur. Spodobało się to ludziom i kanał rozwijał się coraz szybciej! Chłopaki nie mieli na początku profesjonalnego sprzętu, nagrywali wszystko iPhon’em 4. Nie mieli mikrofonów ani statywów; po prostu opierali o coś telefon, choć zdarzało się, że nagrywał ich tata lecz z czasem zainwestowali w profesjonalny sprzęt i urozmaicili swoje nagrania! 

Polski Justin Bieber

Jeszcze w tym samym roku (2013) bracia wystąpili w jednym z odcinków Rozmów w toku! Był to materiał o polskim Justinie Bieberze. 
A co o porównywaniu do Justina sądził sam Jeremi?


”Był taki okres, kiedy wszystkich porównywało się do Justina Biebera. To jest zabawne - nieważne, czy ktoś jest aktorem, czy piosenkarzem, dopóki jest młody, to zawsze porównuje się go do Justina Biebera.Nie jest to trafne porównanie, bo Justin jest Justinem, a my to Artur i Jeremi Sikorscy. Twórczość Justina i nasza mocno się od siebie różnią, może poza tym, że jest to muzyka pop. To tak jakby porównywać Michaela Jacksona i Prince’a.- opowiada wokalista w jednym z wywiadów

MyMusic

To właśnie dzięki coverom Sikorscy zostali  zauważeni przez wydawnictwo „MyMusic”. W 2013 roku Jeremi podpisał kontrakt wydawniczy z wytwórnią „MyMusic”. 26.04.2014 roku bracia rozpoczęli współpracę i dołączyli do Young Stars. Kilka dni wcześniej (23.04) w serwisie YouTube pojawił się pierwszy oficjalny teledysk do pierwszego singla Jeremiego „Bez niej nie byłoby nas”, który ma obecnie ponad 6 milionów wyświetleń! W 2014 roku chłopak zadebiutował podczas pierwszej edycji Young Stars Festivalu! 


„Pierwsza edycja YSF była dla mnie dużym wyzwaniem. Był to mój pierwszy występ z autorską piosenką na tak dużej scenie, przed ogromną publicznością. Dzięki temu festiwalowi dostałem szansę na nagranie swojego pierwszego singla - „Bez niej nie byłoby nas”. „- wspomina Sikorski.

Pierwsza płyta

31 marca 2015 roku premierę miał pierwszy krążek Jeremiego „Otwórz się na świat”. Wcześniej (lecz również w marcu) premierę miał drugi teledysk z tej płyty „Chodź”, który ma obecnie prawie 3 miliony wyświetleń! Za „Chodź” artysta otrzymał również złotą płytę!  W Empikach zostały zorganizowane spotkania autorskie m.in w  Warszawie czy Katowicach!

Odetchnij

Po wydaniu pierwszego krążka Jeremi wystąpił na YSF 2015 oraz wziął udział w trasie Young Stars on Tour 2015. Rok 2016 przyniósł jeszcze więcej nowości: oprócz YSOT oraz YSF 2016 Sikorski wystąpił także na Young Stars Show 2016 oraz Young Stars Xmas Show 2016. 25 listopada premierę miała druga płyta Sikorskiego „Odetchnij”, którą nagrał wraz ze swoim bratem Arturem. Zawartość albumu to piosenki Jeremiego, Artura oraz ich wspólne duety! Pojawiła się płyta, więc artyści wyruszyli w trasę Odetchnij Tour, którą supportowali tacy wokaliści jak Weronika Juszczak, Dominika Sozańska, Bartek Kaszuba czy David Bulley! Fani utalentowanych braci świetnie bawili się na koncertach oraz byli szczęśliwi ze spotkań z artystami! Na kanale YouTube pojawiły się teledyski do takich hitów jak „Odetchnij”, Uwierz w nas oraz „Nie uciekam”!

Analogia

W 2017 roku Sikorski również wystąpił podczas YSF (sierpień) oraz YSOT (grudzień). Jeremi otrzymał również nagrodę artysty roku (Young Stars Awards 2017). Jesienią tego roku premierę miał singiel „Analogia”, który fani mogli usłyszeć podczas ostatnich koncertów trasy Odetchnij Tour. Piosenka jest zapowiedzią nowego krążka artysty, którego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku jak informuje artysta! Autorem tekstu i muzyki do „Analogii” jest sam Jeremi. 


„Do napisania tekstu zainspirowały mnie własne przeżycia, dlatego ta piosenka jest bliska mojemu sercu. Postanowiliśmy podejść do tego teledysku zupełnie inaczej, dlatego nie przypomina on moich dotychczasowych klipów. Stworzyliśmy coś w rodzaju filmu z głównymi aktorami, w którym występuję jako narrator, jak również osoba, która pojawia się gdzieś w scenerii klipu. Moja rola tam jest jednak bardzo tajemnicza, dzięki czemu całości towarzyszy pewna magiczna aura”- tłumaczy wokalista.

WHOA

„Idą duże zmiany. Muzyka się zmieni, styl się zmieni, a ja jestem i będę taki sam. Dzięki, że jesteście i kto był naprawdę, wierzę, że zostanie”- napisał Sikorski na Instagramie. Zapowiedział pojawienie się czegoś nowego! W marcu mieliśmy okazję zobaczyć klip do singla „WHOA” w zupełnie innym stylu. Fani byli naprawdę zachwyceni i wiedzą, że mimo różnych stylów muzycznych ich idol jest cały czas wspaniałym człowiekiem! 


„Odkrywałem nowe światy muzyczne, które mnie bardzo zainspirowały i stwierdziłem, że warto spróbować pójść w inną stronę. Efektem tego jest piosenka i teledysk „WHOA”, gdzie pokazuję nowego siebie. Mimo iż nadal jestem jeszcze bardzo młody, to poukładało mi się w głowie kilka rzeczy, jeśli chodzi o tworzenie muzyki. Jest tu zupełnie inne flow, trochę rapu, a tekst jest najbardziej dojrzały z tych, które dotychczas napisałem”- opowiada Sikorski


Swoją drogą, teledysk „WHOA” wielkimi krokami zbliża się do osiągnięcia 500 000 wyświetleń. Brawo!

A co teraz?

Bracia Sikorscy rozpoczęli swoje solowe kariery, Jeremi pracuje nad nową płytą, a Artur koncertuje w ramach trasy Okrąg Tour, promującej jego płytę „Okrąg”. Jednak w okresie letnim Jeremi miał kilka koncertów plenerowych i na jednym z nich wystąpił razem z młodszym bratem. Fani byli zachwyceni, widząc braci znów w duecie! Poza koncertami Sikorscy spotykają się z fanami podczas letnich i zimowych obozów Young Stars Camp. W maju starszy z braci zdawał maturę z polskiego (poziom podstawowy i rozszerzony), matematyki, angielskiego i przedmiotów muzycznych. Jakiś czas temu wokalista pochwalił się na swoim Instagramie sukcesem zdania matury. SikorskiSquad z pewnością był bardzo dumny! Na tym dobre wiadomości się nie kończą! W czerwcu premierę miał kolejny singiel artysty- „Miasto, deszcz”, który również przypadł fanom do gustu! Sikorski również wystąpi podczas tegorocznej edycji Young Stars Festivalu. W ten sposób dotarliśmy do dnia dzisiejszego, poznając drogę Jeremiego do kariery od samego początku!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 1,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
12
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 1301 punktów za:

Jakość:1020Popularność:244
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:3
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:22
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
xxOktawiaxx VIP 13,040 pkt
244 czytelników Lip 20, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Parszewska VIP 61,488 pkt
Jestem z Jeremim już od 3 lat i cieszę się ogromnie, gdy widzę jak się rozwija!! <3
0 głosów
Lip 24, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
120 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 119 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 3045 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post