+3 głosów
Kilka słów od autora:
Sikorski jest obecnie idolem wielu nastolatek. Choć ma dopiero 19 lat osiągnął wielki sukces! Jak to wszystko się zaczęło? Jeśli jesteście ciekawi to serdecznie zapraszam do przeczytania!
(postid: 331944) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jeremi jest polskim piosenkarzem, tancerzem i aktorem.  Ma na swoim koncie dwie płyty (w tym jedną nagraną wraz ze swoim młodszym bratem Arturem), a obecnie pracuje nad kolejną! Jak Sikorski osiągnął tak wiele w tak młodym wieku? Zacznijmy od początku! 

Jak to się zaczęło?

Jeremi urodził się 20.04.1999 roku. Jego rodzice są muzykami, więc muzyka towarzyszyła mu od dziecka. Jak wspominają rodzice wokalisty, gdy Jeremi jeszcze nie potrafił mówić, nucił wcześniej usłyszane melodie i powtarzał tę czynność przez wiele godzin! Gdy miał zaledwie 1,5 roku zobaczył w telewizji koncert Whitney Houston i nauczył się go na pamięć! Rok później miał okazję zobaczyć „Piotrusia Pana” w Teatrze Muzycznym Roma… i właśnie tak zrodziła się miłość artysty do teatru. Na urodziny Sikorski dostał płytę z piosenkami z musicalu „Akademia Pana Kleksa” i nauczył się jej na pamięć! Co ciekawe, w 2006/2007 roku Jeremi występował we wcześniej wspomnianym musicalu. Jeśli chodzi o teatr, w 2011 roku chłopak dostał rolę w musicalu „Alladyn”. 

Szkoła muzyczna

Rodzice Sikorskiego zadecydowali o zapisaniu syna do szkoły muzycznej. Od 2006 roku Jeremi uczęszczał do Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz, początkowo do klasy skrzypiec (przez pierwsze 6 lat), później do klasy altówki i fortepianu.  Dodatkowo dla rozrywki chłopak grał na fortepianie i gitarze. W 2010 roku Sikorski rozpoczął naukę w szkole Dance4All, a dwa lata później został uczniem Autorskiej Szkoły Musicalowej. Sikorski zaśpiewał na dwóch płytach GrupyMoCarta (jest to kwartet smyczkowy mający charakter kabaretu, powstały w 1995r. W skład grupy wchodzą: wiolonczelista, altowiolista, skrzypkowie (jednym ze skrzypków jest P. Michał Sikorski, czyli tata Jeremiego) Brał udział w koncertach „Mazurska Noc Kabaretowa” 2011; „Irenie Kwiatkowskiej w 100. rocznicę urodzin” 2012, realizowanych przez Telewizję Polską.

Internet kluczem do sukcesu?

Niektóre fanki poznały Jeremiego przez portal ask.fm. W 2013 chłopak założył tam konto, zaczął odpowiadać na pytania, obserwujących pojawiało się coraz więcej i namawiali go do założenia kanału w serwisie YouTube. I stało się! Jeremi założył swój własny kanał w serwisie YouTube. Zamieszczał tam swoje pierwsze covery, w czym pomagał mu jego młodszy o 2 lata brat Artur. Spodobało się to ludziom i kanał rozwijał się coraz szybciej! Chłopaki nie mieli na początku profesjonalnego sprzętu, nagrywali wszystko iPhon’em 4. Nie mieli mikrofonów ani statywów; po prostu opierali o coś telefon, choć zdarzało się, że nagrywał ich tata lecz z czasem zainwestowali w profesjonalny sprzęt i urozmaicili swoje nagrania! 

Polski Justin Bieber

Jeszcze w tym samym roku (2013) bracia wystąpili w jednym z odcinków Rozmów w toku! Był to materiał o polskim Justinie Bieberze. 
A co o porównywaniu do Justina sądził sam Jeremi?


”Był taki okres, kiedy wszystkich porównywało się do Justina Biebera. To jest zabawne - nieważne, czy ktoś jest aktorem, czy piosenkarzem, dopóki jest młody, to zawsze porównuje się go do Justina Biebera.Nie jest to trafne porównanie, bo Justin jest Justinem, a my to Artur i Jeremi Sikorscy. Twórczość Justina i nasza mocno się od siebie różnią, może poza tym, że jest to muzyka pop. To tak jakby porównywać Michaela Jacksona i Prince’a.- opowiada wokalista w jednym z wywiadów

MyMusic

To właśnie dzięki coverom Sikorscy zostali  zauważeni przez wydawnictwo „MyMusic”. W 2013 roku Jeremi podpisał kontrakt wydawniczy z wytwórnią „MyMusic”. 26.04.2014 roku bracia rozpoczęli współpracę i dołączyli do Young Stars. Kilka dni wcześniej (23.04) w serwisie YouTube pojawił się pierwszy oficjalny teledysk do pierwszego singla Jeremiego „Bez niej nie byłoby nas”, który ma obecnie ponad 6 milionów wyświetleń! W 2014 roku chłopak zadebiutował podczas pierwszej edycji Young Stars Festivalu! 


„Pierwsza edycja YSF była dla mnie dużym wyzwaniem. Był to mój pierwszy występ z autorską piosenką na tak dużej scenie, przed ogromną publicznością. Dzięki temu festiwalowi dostałem szansę na nagranie swojego pierwszego singla - „Bez niej nie byłoby nas”. „- wspomina Sikorski.

Pierwsza płyta

31 marca 2015 roku premierę miał pierwszy krążek Jeremiego „Otwórz się na świat”. Wcześniej (lecz również w marcu) premierę miał drugi teledysk z tej płyty „Chodź”, który ma obecnie prawie 3 miliony wyświetleń! Za „Chodź” artysta otrzymał również złotą płytę!  W Empikach zostały zorganizowane spotkania autorskie m.in w  Warszawie czy Katowicach!

Odetchnij

Po wydaniu pierwszego krążka Jeremi wystąpił na YSF 2015 oraz wziął udział w trasie Young Stars on Tour 2015. Rok 2016 przyniósł jeszcze więcej nowości: oprócz YSOT oraz YSF 2016 Sikorski wystąpił także na Young Stars Show 2016 oraz Young Stars Xmas Show 2016. 25 listopada premierę miała druga płyta Sikorskiego „Odetchnij”, którą nagrał wraz ze swoim bratem Arturem. Zawartość albumu to piosenki Jeremiego, Artura oraz ich wspólne duety! Pojawiła się płyta, więc artyści wyruszyli w trasę Odetchnij Tour, którą supportowali tacy wokaliści jak Weronika Juszczak, Dominika Sozańska, Bartek Kaszuba czy David Bulley! Fani utalentowanych braci świetnie bawili się na koncertach oraz byli szczęśliwi ze spotkań z artystami! Na kanale YouTube pojawiły się teledyski do takich hitów jak „Odetchnij”, Uwierz w nas oraz „Nie uciekam”!

Analogia

W 2017 roku Sikorski również wystąpił podczas YSF (sierpień) oraz YSOT (grudzień). Jeremi otrzymał również nagrodę artysty roku (Young Stars Awards 2017). Jesienią tego roku premierę miał singiel „Analogia”, który fani mogli usłyszeć podczas ostatnich koncertów trasy Odetchnij Tour. Piosenka jest zapowiedzią nowego krążka artysty, którego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku jak informuje artysta! Autorem tekstu i muzyki do „Analogii” jest sam Jeremi. 


„Do napisania tekstu zainspirowały mnie własne przeżycia, dlatego ta piosenka jest bliska mojemu sercu. Postanowiliśmy podejść do tego teledysku zupełnie inaczej, dlatego nie przypomina on moich dotychczasowych klipów. Stworzyliśmy coś w rodzaju filmu z głównymi aktorami, w którym występuję jako narrator, jak również osoba, która pojawia się gdzieś w scenerii klipu. Moja rola tam jest jednak bardzo tajemnicza, dzięki czemu całości towarzyszy pewna magiczna aura”- tłumaczy wokalista.

WHOA

„Idą duże zmiany. Muzyka się zmieni, styl się zmieni, a ja jestem i będę taki sam. Dzięki, że jesteście i kto był naprawdę, wierzę, że zostanie”- napisał Sikorski na Instagramie. Zapowiedział pojawienie się czegoś nowego! W marcu mieliśmy okazję zobaczyć klip do singla „WHOA” w zupełnie innym stylu. Fani byli naprawdę zachwyceni i wiedzą, że mimo różnych stylów muzycznych ich idol jest cały czas wspaniałym człowiekiem! 


„Odkrywałem nowe światy muzyczne, które mnie bardzo zainspirowały i stwierdziłem, że warto spróbować pójść w inną stronę. Efektem tego jest piosenka i teledysk „WHOA”, gdzie pokazuję nowego siebie. Mimo iż nadal jestem jeszcze bardzo młody, to poukładało mi się w głowie kilka rzeczy, jeśli chodzi o tworzenie muzyki. Jest tu zupełnie inne flow, trochę rapu, a tekst jest najbardziej dojrzały z tych, które dotychczas napisałem”- opowiada Sikorski


Swoją drogą, teledysk „WHOA” wielkimi krokami zbliża się do osiągnięcia 500 000 wyświetleń. Brawo!

A co teraz?

Bracia Sikorscy rozpoczęli swoje solowe kariery, Jeremi pracuje nad nową płytą, a Artur koncertuje w ramach trasy Okrąg Tour, promującej jego płytę „Okrąg”. Jednak w okresie letnim Jeremi miał kilka koncertów plenerowych i na jednym z nich wystąpił razem z młodszym bratem. Fani byli zachwyceni, widząc braci znów w duecie! Poza koncertami Sikorscy spotykają się z fanami podczas letnich i zimowych obozów Young Stars Camp. W maju starszy z braci zdawał maturę z polskiego (poziom podstawowy i rozszerzony), matematyki, angielskiego i przedmiotów muzycznych. Jakiś czas temu wokalista pochwalił się na swoim Instagramie sukcesem zdania matury. SikorskiSquad z pewnością był bardzo dumny! Na tym dobre wiadomości się nie kończą! W czerwcu premierę miał kolejny singiel artysty- „Miasto, deszcz”, który również przypadł fanom do gustu! Sikorski również wystąpi podczas tegorocznej edycji Young Stars Festivalu. W ten sposób dotarliśmy do dnia dzisiejszego, poznając drogę Jeremiego do kariery od samego początku!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 1,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
12
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1440 punktów za:

Jakość:1020Popularność:383
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:3
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:22
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
xxOktawiaxx VIP 13,040 pkt
383 czytelników Lip 20, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Parszewska VIP 63,492 pkt
Jestem z Jeremim już od 3 lat i cieszę się ogromnie, gdy widzę jak się rozwija!! <3
0 głosów
Lip 24, 2018

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
142 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 141 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 5609 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  70 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  541980 punktów
 2. Young Stars Festival
  43591 punktów
 3. Bartek Lovers
  43206 punktów
 4. Potterheads
  39415 punktów
 5. Supiwerki
  39366 punktów
 6. The 100
  38047 punktów
 7. SikorskiSquad
  32399 punktów
 8. SERIALE
  25295 punktów
 9. GRY
  22806 punktów
 10. Arturonators
  22675 punktów
 11. Life Is Strange
  21647 punktów
 12. Famous In Love
  20626 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20085 punktów
 14. Domisiaki
  18221 punktów
 15. Ania, nie Anna
  17290 punktów
 16. Once Upon A Time
  17113 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  16837 punktów
 18. Pretty Little Liars
  12903 punktów
 19. YOUNG STARS
  12672 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12590 punktów
 21. Sonbird Team
  10817 punktów
 22. Remonators
  10054 punktów
 23. Eurowizja
  9923 punktów
 24. Forza
  9760 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9152 punktów
 26. Dua Lipa
  7921 punktów
 27. TALENTY
  6417 punktów
 28. MUZYKA
  6290 punktów
 29. Playstation VR
  6087 punktów
 30. FILMY
  5578 punktów
 31. Nintendo
  5260 punktów
 32. Detroit
  4965 punktów
 33. Tomb Raider
  4909 punktów
 34. Pamiętniki Wampirów
  4803 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4577 punktów
 36. INNE
  4571 punktów
 37. Progress Armia
  4274 punktów
 38. The Originals
  4211 punktów
 39. Misiaki Sysi
  4114 punktów
 40. Stranger Things
  3995 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3919 punktów
 42. Bambinos
  3602 punktów
 43. Young Stars News
  3064 punktów
 44. Sport
  2749 punktów
 45. K-Pop
  2718 punktów
 46. American Horror Story
  2578 punktów
 47. God Of War
  2516 punktów
 48. YOUTUBE
  2196 punktów
 49. Kortezjanie
  2109 punktów
 50. Puthinators
  1928 punktów
 51. Sony Playstation
  1558 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. Temorki
  846 punktów
 54. MMers
  817 punktów
 55. FPS
  800 punktów
 56. Team Rieger
  757 punktów
 57. R5Family
  548 punktów
 58. PC
  507 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  487 punktów
 60. Uncharted
  477 punktów
 61. Arianators
  464 punktów
 62. LUDZIE
  342 punktów
 63. Directioners
  287 punktów
 64. #talentobranie
  279 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  275 punktów
 66. Soy Luna
  270 punktów
 67. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 68. 5SOSFam
  219 punktów
 69. Zosiaki
  207 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  173 punktów
 71. The Good Place
  136 punktów
 72. Beautilles
  128 punktów
 73. Selenators
  114 punktów
 74. Donaty Agaty
  99 punktów
 75. Strzelanki
  96 punktów
 76. Orlandonators
  83 punktów
 77. Podróże
  81 punktów
 78. Swifties
  48 punktów
 79. Wyścigi
  45 punktów
 80. Far Cry
  41 punktów
 1. Potterheads
  889 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1415 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Arturonators
  230 punktów
 18. Remonators
  218 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4367 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post