NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+3 głosów
Kilka słów od autora:
Sikorski jest obecnie idolem wielu nastolatek. Choć ma dopiero 19 lat osiągnął wielki sukces! Jak to wszystko się zaczęło? Jeśli jesteście ciekawi to serdecznie zapraszam do przeczytania!
(postid: 331944) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Jeremi jest polskim piosenkarzem, tancerzem i aktorem.  Ma na swoim koncie dwie płyty (w tym jedną nagraną wraz ze swoim młodszym bratem Arturem), a obecnie pracuje nad kolejną! Jak Sikorski osiągnął tak wiele w tak młodym wieku? Zacznijmy od początku! 

Jak to się zaczęło?

Jeremi urodził się 20.04.1999 roku. Jego rodzice są muzykami, więc muzyka towarzyszyła mu od dziecka. Jak wspominają rodzice wokalisty, gdy Jeremi jeszcze nie potrafił mówić, nucił wcześniej usłyszane melodie i powtarzał tę czynność przez wiele godzin! Gdy miał zaledwie 1,5 roku zobaczył w telewizji koncert Whitney Houston i nauczył się go na pamięć! Rok później miał okazję zobaczyć „Piotrusia Pana” w Teatrze Muzycznym Roma… i właśnie tak zrodziła się miłość artysty do teatru. Na urodziny Sikorski dostał płytę z piosenkami z musicalu „Akademia Pana Kleksa” i nauczył się jej na pamięć! Co ciekawe, w 2006/2007 roku Jeremi występował we wcześniej wspomnianym musicalu. Jeśli chodzi o teatr, w 2011 roku chłopak dostał rolę w musicalu „Alladyn”. 

Szkoła muzyczna

Rodzice Sikorskiego zadecydowali o zapisaniu syna do szkoły muzycznej. Od 2006 roku Jeremi uczęszczał do Szkoły Muzycznej im. Grażyny Bacewicz, początkowo do klasy skrzypiec (przez pierwsze 6 lat), później do klasy altówki i fortepianu.  Dodatkowo dla rozrywki chłopak grał na fortepianie i gitarze. W 2010 roku Sikorski rozpoczął naukę w szkole Dance4All, a dwa lata później został uczniem Autorskiej Szkoły Musicalowej. Sikorski zaśpiewał na dwóch płytach GrupyMoCarta (jest to kwartet smyczkowy mający charakter kabaretu, powstały w 1995r. W skład grupy wchodzą: wiolonczelista, altowiolista, skrzypkowie (jednym ze skrzypków jest P. Michał Sikorski, czyli tata Jeremiego) Brał udział w koncertach „Mazurska Noc Kabaretowa” 2011; „Irenie Kwiatkowskiej w 100. rocznicę urodzin” 2012, realizowanych przez Telewizję Polską.

Internet kluczem do sukcesu?

Niektóre fanki poznały Jeremiego przez portal ask.fm. W 2013 chłopak założył tam konto, zaczął odpowiadać na pytania, obserwujących pojawiało się coraz więcej i namawiali go do założenia kanału w serwisie YouTube. I stało się! Jeremi założył swój własny kanał w serwisie YouTube. Zamieszczał tam swoje pierwsze covery, w czym pomagał mu jego młodszy o 2 lata brat Artur. Spodobało się to ludziom i kanał rozwijał się coraz szybciej! Chłopaki nie mieli na początku profesjonalnego sprzętu, nagrywali wszystko iPhon’em 4. Nie mieli mikrofonów ani statywów; po prostu opierali o coś telefon, choć zdarzało się, że nagrywał ich tata lecz z czasem zainwestowali w profesjonalny sprzęt i urozmaicili swoje nagrania! 

Polski Justin Bieber

Jeszcze w tym samym roku (2013) bracia wystąpili w jednym z odcinków Rozmów w toku! Był to materiał o polskim Justinie Bieberze. 
A co o porównywaniu do Justina sądził sam Jeremi?


”Był taki okres, kiedy wszystkich porównywało się do Justina Biebera. To jest zabawne - nieważne, czy ktoś jest aktorem, czy piosenkarzem, dopóki jest młody, to zawsze porównuje się go do Justina Biebera.Nie jest to trafne porównanie, bo Justin jest Justinem, a my to Artur i Jeremi Sikorscy. Twórczość Justina i nasza mocno się od siebie różnią, może poza tym, że jest to muzyka pop. To tak jakby porównywać Michaela Jacksona i Prince’a.- opowiada wokalista w jednym z wywiadów

MyMusic

To właśnie dzięki coverom Sikorscy zostali  zauważeni przez wydawnictwo „MyMusic”. W 2013 roku Jeremi podpisał kontrakt wydawniczy z wytwórnią „MyMusic”. 26.04.2014 roku bracia rozpoczęli współpracę i dołączyli do Young Stars. Kilka dni wcześniej (23.04) w serwisie YouTube pojawił się pierwszy oficjalny teledysk do pierwszego singla Jeremiego „Bez niej nie byłoby nas”, który ma obecnie ponad 6 milionów wyświetleń! W 2014 roku chłopak zadebiutował podczas pierwszej edycji Young Stars Festivalu! 


„Pierwsza edycja YSF była dla mnie dużym wyzwaniem. Był to mój pierwszy występ z autorską piosenką na tak dużej scenie, przed ogromną publicznością. Dzięki temu festiwalowi dostałem szansę na nagranie swojego pierwszego singla - „Bez niej nie byłoby nas”. „- wspomina Sikorski.

Pierwsza płyta

31 marca 2015 roku premierę miał pierwszy krążek Jeremiego „Otwórz się na świat”. Wcześniej (lecz również w marcu) premierę miał drugi teledysk z tej płyty „Chodź”, który ma obecnie prawie 3 miliony wyświetleń! Za „Chodź” artysta otrzymał również złotą płytę!  W Empikach zostały zorganizowane spotkania autorskie m.in w  Warszawie czy Katowicach!

Odetchnij

Po wydaniu pierwszego krążka Jeremi wystąpił na YSF 2015 oraz wziął udział w trasie Young Stars on Tour 2015. Rok 2016 przyniósł jeszcze więcej nowości: oprócz YSOT oraz YSF 2016 Sikorski wystąpił także na Young Stars Show 2016 oraz Young Stars Xmas Show 2016. 25 listopada premierę miała druga płyta Sikorskiego „Odetchnij”, którą nagrał wraz ze swoim bratem Arturem. Zawartość albumu to piosenki Jeremiego, Artura oraz ich wspólne duety! Pojawiła się płyta, więc artyści wyruszyli w trasę Odetchnij Tour, którą supportowali tacy wokaliści jak Weronika Juszczak, Dominika Sozańska, Bartek Kaszuba czy David Bulley! Fani utalentowanych braci świetnie bawili się na koncertach oraz byli szczęśliwi ze spotkań z artystami! Na kanale YouTube pojawiły się teledyski do takich hitów jak „Odetchnij”, Uwierz w nas oraz „Nie uciekam”!

Analogia

W 2017 roku Sikorski również wystąpił podczas YSF (sierpień) oraz YSOT (grudzień). Jeremi otrzymał również nagrodę artysty roku (Young Stars Awards 2017). Jesienią tego roku premierę miał singiel „Analogia”, który fani mogli usłyszeć podczas ostatnich koncertów trasy Odetchnij Tour. Piosenka jest zapowiedzią nowego krążka artysty, którego premiera odbędzie się jeszcze w tym roku jak informuje artysta! Autorem tekstu i muzyki do „Analogii” jest sam Jeremi. 


„Do napisania tekstu zainspirowały mnie własne przeżycia, dlatego ta piosenka jest bliska mojemu sercu. Postanowiliśmy podejść do tego teledysku zupełnie inaczej, dlatego nie przypomina on moich dotychczasowych klipów. Stworzyliśmy coś w rodzaju filmu z głównymi aktorami, w którym występuję jako narrator, jak również osoba, która pojawia się gdzieś w scenerii klipu. Moja rola tam jest jednak bardzo tajemnicza, dzięki czemu całości towarzyszy pewna magiczna aura”- tłumaczy wokalista.

WHOA

„Idą duże zmiany. Muzyka się zmieni, styl się zmieni, a ja jestem i będę taki sam. Dzięki, że jesteście i kto był naprawdę, wierzę, że zostanie”- napisał Sikorski na Instagramie. Zapowiedział pojawienie się czegoś nowego! W marcu mieliśmy okazję zobaczyć klip do singla „WHOA” w zupełnie innym stylu. Fani byli naprawdę zachwyceni i wiedzą, że mimo różnych stylów muzycznych ich idol jest cały czas wspaniałym człowiekiem! 


„Odkrywałem nowe światy muzyczne, które mnie bardzo zainspirowały i stwierdziłem, że warto spróbować pójść w inną stronę. Efektem tego jest piosenka i teledysk „WHOA”, gdzie pokazuję nowego siebie. Mimo iż nadal jestem jeszcze bardzo młody, to poukładało mi się w głowie kilka rzeczy, jeśli chodzi o tworzenie muzyki. Jest tu zupełnie inne flow, trochę rapu, a tekst jest najbardziej dojrzały z tych, które dotychczas napisałem”- opowiada Sikorski


Swoją drogą, teledysk „WHOA” wielkimi krokami zbliża się do osiągnięcia 500 000 wyświetleń. Brawo!

A co teraz?

Bracia Sikorscy rozpoczęli swoje solowe kariery, Jeremi pracuje nad nową płytą, a Artur koncertuje w ramach trasy Okrąg Tour, promującej jego płytę „Okrąg”. Jednak w okresie letnim Jeremi miał kilka koncertów plenerowych i na jednym z nich wystąpił razem z młodszym bratem. Fani byli zachwyceni, widząc braci znów w duecie! Poza koncertami Sikorscy spotykają się z fanami podczas letnich i zimowych obozów Young Stars Camp. W maju starszy z braci zdawał maturę z polskiego (poziom podstawowy i rozszerzony), matematyki, angielskiego i przedmiotów muzycznych. Jakiś czas temu wokalista pochwalił się na swoim Instagramie sukcesem zdania matury. SikorskiSquad z pewnością był bardzo dumny! Na tym dobre wiadomości się nie kończą! W czerwcu premierę miał kolejny singiel artysty- „Miasto, deszcz”, który również przypadł fanom do gustu! Sikorski również wystąpi podczas tegorocznej edycji Young Stars Festivalu. W ten sposób dotarliśmy do dnia dzisiejszego, poznając drogę Jeremiego do kariery od samego początku!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (1) ocenili go na: 1,000 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
12
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 1265 punktów za:

Jakość:1020Popularność:208
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:3
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:22
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Jeremi Sikorski
xxOktawiaxx VIP 12,627 pkt
208 czytelników Lip 20

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Parszewska VIP 56,986 pkt
Jestem z Jeremim już od 3 lat i cieszę się ogromnie, gdy widzę jak się rozwija!! <3
0 głosów
Lip 24

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
726 osób na stronie
4 Użytkowników oraz 722 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 27416 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  131 osób
 2. The 100
  121 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bambinos
  112 osób
 5. Bartek Lovers
  111 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  58 osób
 8. Shawn Mendes Army
  40 osób
 9. SikorskiSquad
  33 osób
 10. Domisiaki
  30 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Misiaki Sysi
  13 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 16. Remonators
  12 osób
 17. Famous In Love
  10 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. Dua Lipa
  4 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  395772 punktów
 2. Bartek Lovers
  38936 punktów
 3. Supiwerki
  37303 punktów
 4. The 100
  33320 punktów
 5. SikorskiSquad
  31274 punktów
 6. Young Stars Festival
  27170 punktów
 7. SERIALE
  21635 punktów
 8. Life Is Strange
  17337 punktów
 9. Ania, nie Anna
  17100 punktów
 10. GRY
  15872 punktów
 11. FILMY/SERIALE/TV
  15101 punktów
 12. Ananasy Sylwii
  14967 punktów
 13. Famous In Love
  14263 punktów
 14. Once Upon A Time
  13053 punktów
 15. Domisiaki
  12712 punktów
 16. Arturonators
  12569 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  12027 punktów
 18. Bambinos
  11776 punktów
 19. YOUNG STARS
  11184 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10398 punktów
 21. Remonators
  9484 punktów
 22. Eurowizja
  9402 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  7943 punktów
 24. Nintendo
  4945 punktów
 25. Detroit
  4891 punktów
 26. Dua Lipa
  4876 punktów
 27. MUZYKA
  4874 punktów
 28. Tomb Raider
  4827 punktów
 29. KSIĄŻKI
  4431 punktów
 30. INNE
  4424 punktów
 31. Forza
  4324 punktów
 32. Progress Armia
  4203 punktów
 33. The Originals
  4091 punktów
 34. Misiaki Sysi
  3748 punktów
 35. 13 Reasons Why
  3641 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3588 punktów
 37. Stranger Things
  2967 punktów
 38. K-Pop
  2646 punktów
 39. American Horror Story
  2483 punktów
 40. God Of War
  2434 punktów
 41. Young Stars News
  2306 punktów
 42. Sport
  2209 punktów
 43. FILMY
  2143 punktów
 44. Puthinators
  1895 punktów
 45. Przygodowe
  1080 punktów
 46. Playstation VR
  670 punktów
 47. FPS
  611 punktów
 48. Team Rieger
  564 punktów
 49. PC
  474 punktów
 50. Uncharted
  474 punktów
 51. Kluseczki Olgi
  410 punktów
 52. Sony Playstation
  354 punktów
 53. MMers
  339 punktów
 54. Arianators
  288 punktów
 55. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 56. LUDZIE
  191 punktów
 57. Soy Luna
  190 punktów
 58. R5Family
  187 punktów
 59. YOUTUBE
  184 punktów
 60. Directioners
  137 punktów
 61. The Good Place
  94 punktów
 62. 5SOSFam
  80 punktów
 63. Donaty Agaty
  77 punktów
 64. Beautilles
  76 punktów
 65. Selenators
  62 punktów
 66. Strzelanki
  51 punktów
 67. Podróże
  50 punktów
 68. Wyścigi
  45 punktów
 69. Orlandonators
  33 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  27 punktów
 1. Potterheads
  189 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  4557 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  4031 punktów
 4. YOUNG STARS
  2682 punktów
 5. Riverdale
  2140 punktów
 6. Young Stars Festival
  1462 punktów
 7. Bartek Lovers
  1407 punktów
 8. SikorskiSquad
  877 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  871 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  347 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  143 punktów
 14. Supiwerki
  136 punktów
 15. Arturonators
  81 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. GRY
  27 punktów
 20. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 21. INNE
  26 punktów
 22. KSIĄŻKI
  21 punktów
 23. Stranger Things
  21 punktów
 24. Dua Lipa
  16 punktów
 25. Young Stars News
  16 punktów
 26. Ania, nie Anna
  14 punktów
 27. Eurowizja
  12 punktów
 28. The Originals
  12 punktów
 29. FILMY
  11 punktów
 30. Nintendo
  11 punktów
 31. Famous In Love
  10 punktów
 32. Sport
  10 punktów
 33. God Of War
  8 punktów
 34. Detroit
  6 punktów
 35. Life Is Strange
  6 punktów
 36. 13 Reasons Why
  5 punktów
 37. Arianators
  3 punktów
 38. LUDZIE
  2 punktów
 39. Playstation VR
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2997 punktów
 2. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 3. Riverdale
  2540 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2018 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post