+1 głos
(postid: 333989) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Niedawno odbyła się najbardziej wyczekiwana trasa koncertowa przez fanów ekipy Young Stars. Pojawili się na niej między innymi Sylwia Lipka, Bartek Kaszuba, Tilly Devries oraz oczywiście Artur Sikorski. Korzystając z okazji zapytałam Arturonators jak podobała im się cała trasa, występ idola oraz niespodzianka, którą przygotował Remik.

Jakie są twoje ogólnie wrażenia po całej trasie YSOT 2018?

Zosia Szwast: Już drugi raz byłam na trasie YSOT i to naprawdę niesamowite wydarzenie. Wszyscy artyści super poradzili sobie na scenie. Było wspaniale!

Gabi Rybak: Było świetnie, koncert zaliczam do niezapomnianych- jeden z najlepszych na jakim byłam! 

Wiktoria Mieczkowska: Z własnych obserwacji i z tego co piszą osoby, które miały okazję pojawić się na koncertach, moje odczucie jest takie, że czas trasy przebiegł bardzo magicznie i zdecydowanie za szybko. Bardzo chciałabym przeżyć te wszystkie emocje jeszcze raz.

Andżelika Szponar: Od koncertu minęło zaledwie 8 dni. Cały czas jestem w szoku, bo pierwszy raz byłam na takim koncercie. Wszyscy wspaniale śpiewali, jestem pod wrażeniem, że mogłam zobaczyć ich wszystkich na żywo. To było cudowne zobaczyć kogoś kto jest twoim idolem.

Kinga Ponikowska: Trasa YSOT 2018 bardzo mi się podobała i zrobiła na mnie duże wrażenie. Wszystko było bardzo dobrze przemyślane. Najbardziej podobał mi się pomysł z ambasadorami, którzy w trakcie oczekiwania na koncert chodzili po klubie, brakowało mi jedynie Zosi, ale rozumiałam, że wypadło jej coś ważnego.

Na jakiej piosence Artura bawiłaś się najbardziej, a jaka wywarła w tobie największe emocje?

Zosia Szwast: Najbardziej spodobał mi się występ Artura i Bartka z piosenką „Robimy co chcemy". Chłopcy naprawdę dali czadu. A największe emocje wywołała u mnie piosenka "Przepraszam Cię", ponieważ kocham tą piosenkę i liczyłam,że Artur ją właśnie zaśpiewa i się nie zawiodłam.

Gabi Rybak: Najlepiej bawiłam się chyba na „Zaryzykuj” ze względu na to, że byłam w Warszawie i Jeremi zrobił nam niespodziankęi wpadł do nas na YSOT. Świetnie też było na „Ja Wiem”, bo jest to moja ulubiona piosenka Artura.

Wiktoria Mieczkowska: Zdecydowanie najbardziej bawiłam się podczas piosenki „Zaryzykuj”, kiedy nieoczekiwanie na scenę wbiegł Jeremi. Radość jaka wtedy wszystkim towarzyszyła, gdy wszyscy skakali, tańczyli i śpiewali najgłośniej jak tylko potrafią, jest nie do opisania. Największe emocje natomiast, wywarła we mnie piosenka „Przepraszam Cię”, którą Artur śpiewał ją jako pierwszą. Myślę, że spowodowane to było tak długim wyczekiwaniem na jego występ i samym klimatem piosenki, który moim zdaniem jest bardzo wzruszający.

Andżelika Szponar: Na wszystkich bawiłam się tak samo super. Największe emocje wywołała u mnie piosenka „Przez łzy".

Kinga Ponikowska: Najbardziej bawiłam się podczas piosenki "Zaryzykuj", jest to piosenka na której naprawdę można się wyskakać oraz głośno śpiewać. To jak Artur nas zachęcał do skakania i śpiewania razem z nim było naprawdę wspaniałe. Skakaliśmy jak szaleni, nikt nawet nie wyciągał telefonu, bo chciał się bawić. Jednak największe wrażenie wywarła na mnie piosenka "Ja wiem" choć słyszałam ją już nie pierwszy raz na żywo, to ona ma w sobie coś takiego co pobudza do myślenia i daje takiego "kopa", żeby pomimo trudności iść dalej.

Poznałaś kogoś w trakcie koncertu lub przed klubem? Często fanki poznają tak swoje najlepsze przyjaciółki

Zosia Szwast: Tak, poznałam kilka fajnych osób. Najwięcej poznaje zawsze czekając w kolejce na meet and greet- tak było i tym razem.

Gabi Rybak: Niestety nikogo nie poznałam, byłam ze swoimi przyjaciółkami i spotkałam się z koleżanką, którą poznałam „Na Fali” i to z nimi świetnie się bawiłam.

Wiktoria Mieczkowska: O dziwo na tym koncercie nie udało mi się poznać nikogo nowego, a bardzo szkoda, ponieważ jestem osobą, która z chęcią zawiera nowe znajomości. 

Andżelika Szponar: Niestety nikogo nie poznałam, ale byłam na koncercie z moimi dwoma przyjaciółkami i bardzo się z tego cieszę.

Kinga Ponikowska: Przed klubem byłam z moją koleżanką Martyną, z którą zawsze jeżdżę na koncerty. Ale przed klubem poznałam również dwie cudowne osóbki Maję i Julkę. Maję kojarzyłam z Arturonators, a z Julką zgadałyśmy się przed wejściem i tak właśnie spędziłyśmy razem koncert.

Co pomyślałaś, gdy zobaczyłaś Artura?

Zosia Szwast: Byłam bardzo szczęśliwa i chyba pierwszą reakcją było: "Ale on jest wysoki"

Gabi Rybak: Nie pamiętam w sumie haha. Wiem, że byłam bardzo szczęśliwa faktem, że jestem tu przy nim.

Wiktoria Mieczkowska: Szczerze, to przez ten cały stres i emocje przed m&g, dokładnie nie pamiętam co miałam w głowie. Na pewno pojawiła się myśl „no nareszcie”, bo tak bardzo wyczekiwałam tego dnia.

Andżelika Szponar: Byłam w szoku jak chyba każda fanka, która pierwszy raz go widziała. Nie wiedziałam co się wtedy dzieje, Artur był bardzo miły, kochany i super się z nim gadało. Mam nadzieję, że to nie było moje ostatnie m&g z nim.

Kinga Ponikowska: Gdy zobaczyłam Artura to pierwsze co pomyślałam to jaki on jest słodki w tej swojej opasce, bo akurat wtedy miał ją na sobie.

Opowiedz o tym jak przebiegało twoje spotkanie z idolem

Zosia Szwast: Pierwszym moim m&g na ysot 2018 był m&g z Arturem. Bardzo się stresowałam, bo było to moje pierwsze m&g z nim. Artur jest naprawdę miłą osobą. Nigdy nie byłam jego wielką fanką, ale po naszym spotkaniu to się zmieniło. Powiedział mi tyle miłych słów. Ogólnie uważam że nasze spotkanie było niesamowite i mam nadzieję,że kiedyś nadarzy się okazja aby je powtórzyć. Zdradził mi nawet, że w przyszłym roku powinniśmy się spotkać na jego trasie. Kolejnym moim m&g było spotkanie z Sylwią Lipką. Spotkałam ją już 6 raz. Jak zawsze było super. Dzięki temu, że byłam 3 osobą w kolejce udało mi się nawet być na jej snapchacie i instagramie. To spotkanie też było super, ale szczerze to bardziej spodobało mi się z Arturem.

Gabi Rybak: Przytuliliśmy się, trochę pogadaliśmy, gdy przyszła pora na zdjęcie ustawiliśmy się, a pani fotograf powiedziała, że słodkie. Następnie jeszcze pogadaliśmy i się pożegnaliśmy.

Wiktoria Mieczkowska: Artur był bardzo kochany. Zamieniliśmy parę słów, pośmialiśmy się trochę. Potem przyszedł czas na zdjęcie, które ze wszystkich moich m&g jakie miałam podoba mi się najbardziej (może dlatego, że wyszłam najkorzystniej haha). Bardzo rozbawiło mnie to, kiedy Artur chciał powiedzieć, że ma nadzieję, że się jeszcze zobaczymy, ale kiedy niestety nie mógł się wysłowić i wyszło mu coś w stylu „mam nadzieję, że ckanabdbskdjx (śmiech) mam nadzieję, że sjqjdhaksjsjsj (znowu śmiech)”. Było to z nim moje pierwsze spotkanie i pomimo tego, że nie powiedziałam mu wszystkiego co chciałam, to jestem z niego bardzo zadowolona.

Andżelika Szponar: Gdy podeszłam Artur mnie kojarzył, jednak ja go widziałam pierwszy raz. Pytał się mnie czy nie byłam na jego trasie, campie albo na mag we Warszawie na YSF jednak ja cały czas odpowiadałam, że nie. Gdy skończyliśmy dyskusję powiedział, że jestem piękna, a ja się tylko do niego mocno przytuliłam. Gdy mieliśmy już zrobić zdjęcie, zapytał się mnie czy mam jakiś pomysł, a ja mu powiedziałam, że nie i wtedy on kazał mi go objąć po czym on objął mnie i oparł swoją głowę o moją. Zdjęcie zostało zrobione, przytuliłam go na pożegnanie, a on mnie przytulił jeszcze mocniej i powiedział do zobaczenia. Odpowiedziałam to samo i odeszłam ze łzami w oczach.

Kinga Ponikowska: Podeszłam troszkę zestresowana, ale od razu mnie uspokoił i zaczęliśmy rozmawiać. Na sam koniec Artur spytał się jakie zdjęcie, ale ja nie miałam nic przygotowanego tylko wszystko na spontanie, więc poprosiłam go, żeby sam wymyślił jakąś pozę i zrobiliśmy sobie zdjęcie.

Podobał ci się pomysł z Open Merch, czyli możliwość zobaczenia produktów z MMS za darmo? Kupiłaś coś ze stoiska, któregoś z artystów?

Zosia Szwast: Pomysł ten z początku mi się podobał, bo często jak chcę zamówić coś z mymusicshop nie jestem pewna jak wygląda to na żywo i czy jest to coś co bym chciała. Jednak trochę niesprawiedliwe było to, że osoby, które wchodziły, aby obejrzeć stoisko mogły też uczestniczyć w koncercie, ponieważ jeszcze się nie skończył. Sama nic nie kupiłam na stoisku MMS.

Gabi Rybak: Tak! To świetny pomysł dla osób, które nie miały biletów, a chciały zobaczyć merch. Ja osobiście kupiłam 2 opaski Artura, bo zapomniałam wziąć pieniądze.

Wiktoria Mieczkowska: Bardzo podobał mi się ten pomysł, ponieważ osoby, które z różnych powodów nie mogły zakupić biletu na koncert, mogły zobaczyć na żywo i przymierzyć rzeczy, które miały w planach kupić. Ja sama zdecydowałam się na białą koszulkę z nowej kolekcji Artura.

Andżelika Szponar: Tak to był świetny pomysł, bo nie miałam pieniędzy, a że wstęp na merch był później darmowy to moja mama weszła i zapytałam czy mogę jakąś bluzkę. Nie miałam pojęcia, którą kupić, bo mam tam wielu idoli, ale chwilkę pogadałam sobie ze Smavem i stwierdziłam, że wezmę bluzkę z jego kolekcji Pizza Famili. Bardzo fajna jakościowo bluzka- naprawdę polecam.Dziękuję że mogłam wziąć udział w tym wywiadzie.

Kinga Ponikowska: Pomysł z Open Merchem był naprawdę świetny, bo osoby, które z jakiś przyczyn nie mogły kupić biletu, zobaczyły merch swojego idola na żywo i mogły zobaczyć jak w nim wyglądają oraz dotknąć materiał. Ja niestety nic nie zakupiłam, ponieważ już nie było małych rozmiarów z kolekcji Artura:( Ale i tak byłam zadowolona z tego całego koncertu


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 1,520 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
9
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1718 punktów za:

Jakość:1540Popularność:154
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:1
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:19
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Artur Sikorski
Kinga Piotrowska 1 Ekspert 35,352 pkt
154 czytelników Gru 15, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Daria Bladowska Fan 3,492 pkt
Szkoda że mnie nie było <3 Czekam na kolejną edycję
0 głosów
Lut 10

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
103 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 103 Gości
Dziś posty czytano : 7454 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  157 osób
 2. The 100
  131 osób
 3. Ananasy Sylwii
  130 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Potterheads
  67 osób
 8. Arturonators
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  28 osób
 13. Donaty Agaty
  25 osób
 14. Pretty Little Liars
  24 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. Misiaki Sysi
  12 osób
 18. GRY
  11 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 23. Sonbird Team
  5 osób
 24. Dua Lipa
  4 osób
 25. Life Is Strange
  3 osób
 26. The Good Place
  3 osób
 27. PC
  2 osób
 28. Nintendo
  2 osób
 29. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  505468 punktów
 2. Bartek Lovers
  42424 punktów
 3. Potterheads
  38572 punktów
 4. Supiwerki
  38460 punktów
 5. Young Stars Festival
  37717 punktów
 6. The 100
  35539 punktów
 7. SikorskiSquad
  32037 punktów
 8. SERIALE
  24478 punktów
 9. Arturonators
  22688 punktów
 10. GRY
  22216 punktów
 11. Life Is Strange
  20757 punktów
 12. FILMY/SERIALE/TV
  19847 punktów
 13. Domisiaki
  17907 punktów
 14. Famous In Love
  17499 punktów
 15. Ania, nie Anna
  17218 punktów
 16. Once Upon A Time
  16138 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  15973 punktów
 18. YOUNG STARS
  12480 punktów
 19. Shawn Mendes Army
  12378 punktów
 20. Pretty Little Liars
  12064 punktów
 21. Sonbird Team
  10760 punktów
 22. Remonators
  9973 punktów
 23. Eurowizja
  9689 punktów
 24. GWIAZDY YOUNG STARS
  9038 punktów
 25. Dua Lipa
  7794 punktów
 26. Forza
  7019 punktów
 27. TALENTY
  6295 punktów
 28. Playstation VR
  6010 punktów
 29. MUZYKA
  5967 punktów
 30. FILMY
  5190 punktów
 31. Nintendo
  5136 punktów
 32. Detroit
  4933 punktów
 33. Tomb Raider
  4872 punktów
 34. KSIĄŻKI
  4547 punktów
 35. INNE
  4515 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  4269 punktów
 37. Progress Armia
  4248 punktów
 38. The Originals
  4168 punktów
 39. Misiaki Sysi
  3971 punktów
 40. 13 Reasons Why
  3814 punktów
 41. Stranger Things
  3242 punktów
 42. Young Stars News
  2740 punktów
 43. Bambinos
  2694 punktów
 44. K-Pop
  2673 punktów
 45. American Horror Story
  2531 punktów
 46. God Of War
  2487 punktów
 47. Sport
  2403 punktów
 48. Kortezjanie
  2081 punktów
 49. Puthinators
  1912 punktów
 50. Sony Playstation
  1378 punktów
 51. Przygodowe
  1150 punktów
 52. Temorki
  835 punktów
 53. FPS
  727 punktów
 54. Team Rieger
  671 punktów
 55. MMers
  668 punktów
 56. PC
  489 punktów
 57. Uncharted
  475 punktów
 58. Kluseczki Olgi
  448 punktów
 59. YOUTUBE
  448 punktów
 60. Arianators
  404 punktów
 61. R5Family
  401 punktów
 62. LUDZIE
  308 punktów
 63. #talentobranie
  270 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  238 punktów
 65. Soy Luna
  228 punktów
 66. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 67. Directioners
  220 punktów
 68. PROJEKT FANDOMS
  171 punktów
 69. 5SOSFam
  140 punktów
 70. The Good Place
  121 punktów
 71. Beautilles
  106 punktów
 72. Selenators
  97 punktów
 73. Strzelanki
  94 punktów
 74. Donaty Agaty
  90 punktów
 75. Podróże
  71 punktów
 76. Orlandonators
  63 punktów
 77. Wyścigi
  45 punktów
 78. Swifties
  36 punktów
 79. Far Cry
  34 punktów
 1. Potterheads
  715 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13360 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  5532 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  5356 punktów
 5. Riverdale
  3729 punktów
 6. YOUNG STARS
  2715 punktów
 7. Young Stars Festival
  1427 punktów
 8. Bartek Lovers
  1367 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  518 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  349 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. MUZYKA
  169 punktów
 19. Supiwerki
  137 punktów
 20. Bambinos
  94 punktów
 21. Arturonators
  90 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. Arianators
  3 punktów
 41. LUDZIE
  2 punktów
 42. Progress Armia
  2 punktów
 43. Misiaki Sysi
  1 punktów
 44. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37499 punktów
 2. Riverdale
  3593 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 6. The 100
  1558 punktów
 7. Bartek Lovers
  1425 punktów
 8. Sonbird Team
  1378 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post