0 głosów
(postid: 333989) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Niedawno odbyła się najbardziej wyczekiwana trasa koncertowa przez fanów ekipy Young Stars. Pojawili się na niej między innymi Sylwia Lipka, Bartek Kaszuba, Tilly Devries oraz oczywiście Artur Sikorski. Korzystając z okazji zapytałam Arturonators jak podobała im się cała trasa, występ idola oraz niespodzianka, którą przygotował Remik.

Jakie są twoje ogólnie wrażenia po całej trasie YSOT 2018?

Zosia Szwast: Już drugi raz byłam na trasie YSOT i to naprawdę niesamowite wydarzenie. Wszyscy artyści super poradzili sobie na scenie. Było wspaniale!

Gabi Rybak: Było świetnie, koncert zaliczam do niezapomnianych- jeden z najlepszych na jakim byłam! 

Wiktoria Mieczkowska: Z własnych obserwacji i z tego co piszą osoby, które miały okazję pojawić się na koncertach, moje odczucie jest takie, że czas trasy przebiegł bardzo magicznie i zdecydowanie za szybko. Bardzo chciałabym przeżyć te wszystkie emocje jeszcze raz.

Andżelika Szponar: Od koncertu minęło zaledwie 8 dni. Cały czas jestem w szoku, bo pierwszy raz byłam na takim koncercie. Wszyscy wspaniale śpiewali, jestem pod wrażeniem, że mogłam zobaczyć ich wszystkich na żywo. To było cudowne zobaczyć kogoś kto jest twoim idolem.

Kinga Ponikowska: Trasa YSOT 2018 bardzo mi się podobała i zrobiła na mnie duże wrażenie. Wszystko było bardzo dobrze przemyślane. Najbardziej podobał mi się pomysł z ambasadorami, którzy w trakcie oczekiwania na koncert chodzili po klubie, brakowało mi jedynie Zosi, ale rozumiałam, że wypadło jej coś ważnego.

Na jakiej piosence Artura bawiłaś się najbardziej, a jaka wywarła w tobie największe emocje?

Zosia Szwast: Najbardziej spodobał mi się występ Artura i Bartka z piosenką „Robimy co chcemy". Chłopcy naprawdę dali czadu. A największe emocje wywołała u mnie piosenka "Przepraszam Cię", ponieważ kocham tą piosenkę i liczyłam,że Artur ją właśnie zaśpiewa i się nie zawiodłam.

Gabi Rybak: Najlepiej bawiłam się chyba na „Zaryzykuj” ze względu na to, że byłam w Warszawie i Jeremi zrobił nam niespodziankęi wpadł do nas na YSOT. Świetnie też było na „Ja Wiem”, bo jest to moja ulubiona piosenka Artura.

Wiktoria Mieczkowska: Zdecydowanie najbardziej bawiłam się podczas piosenki „Zaryzykuj”, kiedy nieoczekiwanie na scenę wbiegł Jeremi. Radość jaka wtedy wszystkim towarzyszyła, gdy wszyscy skakali, tańczyli i śpiewali najgłośniej jak tylko potrafią, jest nie do opisania. Największe emocje natomiast, wywarła we mnie piosenka „Przepraszam Cię”, którą Artur śpiewał ją jako pierwszą. Myślę, że spowodowane to było tak długim wyczekiwaniem na jego występ i samym klimatem piosenki, który moim zdaniem jest bardzo wzruszający.

Andżelika Szponar: Na wszystkich bawiłam się tak samo super. Największe emocje wywołała u mnie piosenka „Przez łzy".

Kinga Ponikowska: Najbardziej bawiłam się podczas piosenki "Zaryzykuj", jest to piosenka na której naprawdę można się wyskakać oraz głośno śpiewać. To jak Artur nas zachęcał do skakania i śpiewania razem z nim było naprawdę wspaniałe. Skakaliśmy jak szaleni, nikt nawet nie wyciągał telefonu, bo chciał się bawić. Jednak największe wrażenie wywarła na mnie piosenka "Ja wiem" choć słyszałam ją już nie pierwszy raz na żywo, to ona ma w sobie coś takiego co pobudza do myślenia i daje takiego "kopa", żeby pomimo trudności iść dalej.

Poznałaś kogoś w trakcie koncertu lub przed klubem? Często fanki poznają tak swoje najlepsze przyjaciółki

Zosia Szwast: Tak, poznałam kilka fajnych osób. Najwięcej poznaje zawsze czekając w kolejce na meet and greet- tak było i tym razem.

Gabi Rybak: Niestety nikogo nie poznałam, byłam ze swoimi przyjaciółkami i spotkałam się z koleżanką, którą poznałam „Na Fali” i to z nimi świetnie się bawiłam.

Wiktoria Mieczkowska: O dziwo na tym koncercie nie udało mi się poznać nikogo nowego, a bardzo szkoda, ponieważ jestem osobą, która z chęcią zawiera nowe znajomości. 

Andżelika Szponar: Niestety nikogo nie poznałam, ale byłam na koncercie z moimi dwoma przyjaciółkami i bardzo się z tego cieszę.

Kinga Ponikowska: Przed klubem byłam z moją koleżanką Martyną, z którą zawsze jeżdżę na koncerty. Ale przed klubem poznałam również dwie cudowne osóbki Maję i Julkę. Maję kojarzyłam z Arturonators, a z Julką zgadałyśmy się przed wejściem i tak właśnie spędziłyśmy razem koncert.

Co pomyślałaś, gdy zobaczyłaś Artura?

Zosia Szwast: Byłam bardzo szczęśliwa i chyba pierwszą reakcją było: "Ale on jest wysoki"

Gabi Rybak: Nie pamiętam w sumie haha. Wiem, że byłam bardzo szczęśliwa faktem, że jestem tu przy nim.

Wiktoria Mieczkowska: Szczerze, to przez ten cały stres i emocje przed m&g, dokładnie nie pamiętam co miałam w głowie. Na pewno pojawiła się myśl „no nareszcie”, bo tak bardzo wyczekiwałam tego dnia.

Andżelika Szponar: Byłam w szoku jak chyba każda fanka, która pierwszy raz go widziała. Nie wiedziałam co się wtedy dzieje, Artur był bardzo miły, kochany i super się z nim gadało. Mam nadzieję, że to nie było moje ostatnie m&g z nim.

Kinga Ponikowska: Gdy zobaczyłam Artura to pierwsze co pomyślałam to jaki on jest słodki w tej swojej opasce, bo akurat wtedy miał ją na sobie.

Opowiedz o tym jak przebiegało twoje spotkanie z idolem

Zosia Szwast: Pierwszym moim m&g na ysot 2018 był m&g z Arturem. Bardzo się stresowałam, bo było to moje pierwsze m&g z nim. Artur jest naprawdę miłą osobą. Nigdy nie byłam jego wielką fanką, ale po naszym spotkaniu to się zmieniło. Powiedział mi tyle miłych słów. Ogólnie uważam że nasze spotkanie było niesamowite i mam nadzieję,że kiedyś nadarzy się okazja aby je powtórzyć. Zdradził mi nawet, że w przyszłym roku powinniśmy się spotkać na jego trasie. Kolejnym moim m&g było spotkanie z Sylwią Lipką. Spotkałam ją już 6 raz. Jak zawsze było super. Dzięki temu, że byłam 3 osobą w kolejce udało mi się nawet być na jej snapchacie i instagramie. To spotkanie też było super, ale szczerze to bardziej spodobało mi się z Arturem.

Gabi Rybak: Przytuliliśmy się, trochę pogadaliśmy, gdy przyszła pora na zdjęcie ustawiliśmy się, a pani fotograf powiedziała, że słodkie. Następnie jeszcze pogadaliśmy i się pożegnaliśmy.

Wiktoria Mieczkowska: Artur był bardzo kochany. Zamieniliśmy parę słów, pośmialiśmy się trochę. Potem przyszedł czas na zdjęcie, które ze wszystkich moich m&g jakie miałam podoba mi się najbardziej (może dlatego, że wyszłam najkorzystniej haha). Bardzo rozbawiło mnie to, kiedy Artur chciał powiedzieć, że ma nadzieję, że się jeszcze zobaczymy, ale kiedy niestety nie mógł się wysłowić i wyszło mu coś w stylu „mam nadzieję, że ckanabdbskdjx (śmiech) mam nadzieję, że sjqjdhaksjsjsj (znowu śmiech)”. Było to z nim moje pierwsze spotkanie i pomimo tego, że nie powiedziałam mu wszystkiego co chciałam, to jestem z niego bardzo zadowolona.

Andżelika Szponar: Gdy podeszłam Artur mnie kojarzył, jednak ja go widziałam pierwszy raz. Pytał się mnie czy nie byłam na jego trasie, campie albo na mag we Warszawie na YSF jednak ja cały czas odpowiadałam, że nie. Gdy skończyliśmy dyskusję powiedział, że jestem piękna, a ja się tylko do niego mocno przytuliłam. Gdy mieliśmy już zrobić zdjęcie, zapytał się mnie czy mam jakiś pomysł, a ja mu powiedziałam, że nie i wtedy on kazał mi go objąć po czym on objął mnie i oparł swoją głowę o moją. Zdjęcie zostało zrobione, przytuliłam go na pożegnanie, a on mnie przytulił jeszcze mocniej i powiedział do zobaczenia. Odpowiedziałam to samo i odeszłam ze łzami w oczach.

Kinga Ponikowska: Podeszłam troszkę zestresowana, ale od razu mnie uspokoił i zaczęliśmy rozmawiać. Na sam koniec Artur spytał się jakie zdjęcie, ale ja nie miałam nic przygotowanego tylko wszystko na spontanie, więc poprosiłam go, żeby sam wymyślił jakąś pozę i zrobiliśmy sobie zdjęcie.

Podobał ci się pomysł z Open Merch, czyli możliwość zobaczenia produktów z MMS za darmo? Kupiłaś coś ze stoiska, któregoś z artystów?

Zosia Szwast: Pomysł ten z początku mi się podobał, bo często jak chcę zamówić coś z mymusicshop nie jestem pewna jak wygląda to na żywo i czy jest to coś co bym chciała. Jednak trochę niesprawiedliwe było to, że osoby, które wchodziły, aby obejrzeć stoisko mogły też uczestniczyć w koncercie, ponieważ jeszcze się nie skończył. Sama nic nie kupiłam na stoisku MMS.

Gabi Rybak: Tak! To świetny pomysł dla osób, które nie miały biletów, a chciały zobaczyć merch. Ja osobiście kupiłam 2 opaski Artura, bo zapomniałam wziąć pieniądze.

Wiktoria Mieczkowska: Bardzo podobał mi się ten pomysł, ponieważ osoby, które z różnych powodów nie mogły zakupić biletu na koncert, mogły zobaczyć na żywo i przymierzyć rzeczy, które miały w planach kupić. Ja sama zdecydowałam się na białą koszulkę z nowej kolekcji Artura.

Andżelika Szponar: Tak to był świetny pomysł, bo nie miałam pieniędzy, a że wstęp na merch był później darmowy to moja mama weszła i zapytałam czy mogę jakąś bluzkę. Nie miałam pojęcia, którą kupić, bo mam tam wielu idoli, ale chwilkę pogadałam sobie ze Smavem i stwierdziłam, że wezmę bluzkę z jego kolekcji Pizza Famili. Bardzo fajna jakościowo bluzka- naprawdę polecam.Dziękuję że mogłam wziąć udział w tym wywiadzie.

Kinga Ponikowska: Pomysł z Open Merchem był naprawdę świetny, bo osoby, które z jakiś przyczyn nie mogły kupić biletu, zobaczyły merch swojego idola na żywo i mogły zobaczyć jak w nim wyglądają oraz dotknąć materiał. Ja niestety nic nie zakupiłam, ponieważ już nie było małych rozmiarów z kolekcji Artura:( Ale i tak byłam zadowolona z tego całego koncertu


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 1,520 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
7
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 1657 punktów za:

Jakość:1540Popularność:110
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:0
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:7
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Artur Sikorski
Kinga Piotrowska 1 Ekspert 33,229 pkt
110 czytelników Gru 15, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
180 osób na stronie
1 Użytkowników oraz 179 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 20901 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  473527 punktów
 2. Bartek Lovers
  39697 punktów
 3. Supiwerki
  37844 punktów
 4. The 100
  34395 punktów
 5. SikorskiSquad
  31749 punktów
 6. Young Stars Festival
  27326 punktów
 7. SERIALE
  23371 punktów
 8. GRY
  21728 punktów
 9. Arturonators
  18084 punktów
 10. Life Is Strange
  17775 punktów
 11. Domisiaki
  17475 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17131 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15749 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15486 punktów
 16. Once Upon A Time
  13533 punktów
 17. Bambinos
  12364 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12199 punktów
 19. YOUNG STARS
  11728 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11398 punktów
 21. Remonators
  9722 punktów
 22. Eurowizja
  9527 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8473 punktów
 24. Dua Lipa
  7660 punktów
 25. TALENTY
  6045 punktów
 26. Playstation VR
  5947 punktów
 27. Forza
  5600 punktów
 28. MUZYKA
  5189 punktów
 29. Nintendo
  5070 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4854 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4454 punktów
 34. Progress Armia
  4228 punktów
 35. The Originals
  4132 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3887 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3843 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3724 punktów
 39. Stranger Things
  3101 punktów
 40. K-Pop
  2659 punktów
 41. American Horror Story
  2505 punktów
 42. Young Stars News
  2490 punktów
 43. God Of War
  2458 punktów
 44. FILMY
  2356 punktów
 45. Sport
  2312 punktów
 46. Puthinators
  1903 punktów
 47. Sony Playstation
  1205 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  830 punktów
 50. FPS
  659 punktów
 51. Team Rieger
  628 punktów
 52. MMers
  514 punktów
 53. PC
  480 punktów
 54. Uncharted
  474 punktów
 55. Kluseczki Olgi
  421 punktów
 56. YOUTUBE
  391 punktów
 57. R5Family
  320 punktów
 58. Arianators
  306 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. #talentobranie
  214 punktów
 61. LUDZIE
  213 punktów
 62. Soy Luna
  206 punktów
 63. Directioners
  183 punktów
 64. FANDOMS TALENTS
  178 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  143 punktów
 66. The Good Place
  106 punktów
 67. 5SOSFam
  104 punktów
 68. Beautilles
  91 punktów
 69. Donaty Agaty
  81 punktów
 70. Selenators
  80 punktów
 71. Strzelanki
  71 punktów
 72. Podróże
  56 punktów
 73. Orlandonators
  49 punktów
 74. Wyścigi
  45 punktów
 75. Far Cry
  25 punktów
 1. Potterheads
  254 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5535 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5009 punktów
 4. Riverdale
  3733 punktów
 5. YOUNG STARS
  2709 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  88 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Pretty Little Liars
  41 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 19. TALENTY
  32 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2114 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post