+1 głos
(postid: 333989) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Niedawno odbyła się najbardziej wyczekiwana trasa koncertowa przez fanów ekipy Young Stars. Pojawili się na niej między innymi Sylwia Lipka, Bartek Kaszuba, Tilly Devries oraz oczywiście Artur Sikorski. Korzystając z okazji zapytałam Arturonators jak podobała im się cała trasa, występ idola oraz niespodzianka, którą przygotował Remik.

Jakie są twoje ogólnie wrażenia po całej trasie YSOT 2018?

Zosia Szwast: Już drugi raz byłam na trasie YSOT i to naprawdę niesamowite wydarzenie. Wszyscy artyści super poradzili sobie na scenie. Było wspaniale!

Gabi Rybak: Było świetnie, koncert zaliczam do niezapomnianych- jeden z najlepszych na jakim byłam! 

Wiktoria Mieczkowska: Z własnych obserwacji i z tego co piszą osoby, które miały okazję pojawić się na koncertach, moje odczucie jest takie, że czas trasy przebiegł bardzo magicznie i zdecydowanie za szybko. Bardzo chciałabym przeżyć te wszystkie emocje jeszcze raz.

Andżelika Szponar: Od koncertu minęło zaledwie 8 dni. Cały czas jestem w szoku, bo pierwszy raz byłam na takim koncercie. Wszyscy wspaniale śpiewali, jestem pod wrażeniem, że mogłam zobaczyć ich wszystkich na żywo. To było cudowne zobaczyć kogoś kto jest twoim idolem.

Kinga Ponikowska: Trasa YSOT 2018 bardzo mi się podobała i zrobiła na mnie duże wrażenie. Wszystko było bardzo dobrze przemyślane. Najbardziej podobał mi się pomysł z ambasadorami, którzy w trakcie oczekiwania na koncert chodzili po klubie, brakowało mi jedynie Zosi, ale rozumiałam, że wypadło jej coś ważnego.

Na jakiej piosence Artura bawiłaś się najbardziej, a jaka wywarła w tobie największe emocje?

Zosia Szwast: Najbardziej spodobał mi się występ Artura i Bartka z piosenką „Robimy co chcemy". Chłopcy naprawdę dali czadu. A największe emocje wywołała u mnie piosenka "Przepraszam Cię", ponieważ kocham tą piosenkę i liczyłam,że Artur ją właśnie zaśpiewa i się nie zawiodłam.

Gabi Rybak: Najlepiej bawiłam się chyba na „Zaryzykuj” ze względu na to, że byłam w Warszawie i Jeremi zrobił nam niespodziankęi wpadł do nas na YSOT. Świetnie też było na „Ja Wiem”, bo jest to moja ulubiona piosenka Artura.

Wiktoria Mieczkowska: Zdecydowanie najbardziej bawiłam się podczas piosenki „Zaryzykuj”, kiedy nieoczekiwanie na scenę wbiegł Jeremi. Radość jaka wtedy wszystkim towarzyszyła, gdy wszyscy skakali, tańczyli i śpiewali najgłośniej jak tylko potrafią, jest nie do opisania. Największe emocje natomiast, wywarła we mnie piosenka „Przepraszam Cię”, którą Artur śpiewał ją jako pierwszą. Myślę, że spowodowane to było tak długim wyczekiwaniem na jego występ i samym klimatem piosenki, który moim zdaniem jest bardzo wzruszający.

Andżelika Szponar: Na wszystkich bawiłam się tak samo super. Największe emocje wywołała u mnie piosenka „Przez łzy".

Kinga Ponikowska: Najbardziej bawiłam się podczas piosenki "Zaryzykuj", jest to piosenka na której naprawdę można się wyskakać oraz głośno śpiewać. To jak Artur nas zachęcał do skakania i śpiewania razem z nim było naprawdę wspaniałe. Skakaliśmy jak szaleni, nikt nawet nie wyciągał telefonu, bo chciał się bawić. Jednak największe wrażenie wywarła na mnie piosenka "Ja wiem" choć słyszałam ją już nie pierwszy raz na żywo, to ona ma w sobie coś takiego co pobudza do myślenia i daje takiego "kopa", żeby pomimo trudności iść dalej.

Poznałaś kogoś w trakcie koncertu lub przed klubem? Często fanki poznają tak swoje najlepsze przyjaciółki

Zosia Szwast: Tak, poznałam kilka fajnych osób. Najwięcej poznaje zawsze czekając w kolejce na meet and greet- tak było i tym razem.

Gabi Rybak: Niestety nikogo nie poznałam, byłam ze swoimi przyjaciółkami i spotkałam się z koleżanką, którą poznałam „Na Fali” i to z nimi świetnie się bawiłam.

Wiktoria Mieczkowska: O dziwo na tym koncercie nie udało mi się poznać nikogo nowego, a bardzo szkoda, ponieważ jestem osobą, która z chęcią zawiera nowe znajomości. 

Andżelika Szponar: Niestety nikogo nie poznałam, ale byłam na koncercie z moimi dwoma przyjaciółkami i bardzo się z tego cieszę.

Kinga Ponikowska: Przed klubem byłam z moją koleżanką Martyną, z którą zawsze jeżdżę na koncerty. Ale przed klubem poznałam również dwie cudowne osóbki Maję i Julkę. Maję kojarzyłam z Arturonators, a z Julką zgadałyśmy się przed wejściem i tak właśnie spędziłyśmy razem koncert.

Co pomyślałaś, gdy zobaczyłaś Artura?

Zosia Szwast: Byłam bardzo szczęśliwa i chyba pierwszą reakcją było: "Ale on jest wysoki"

Gabi Rybak: Nie pamiętam w sumie haha. Wiem, że byłam bardzo szczęśliwa faktem, że jestem tu przy nim.

Wiktoria Mieczkowska: Szczerze, to przez ten cały stres i emocje przed m&g, dokładnie nie pamiętam co miałam w głowie. Na pewno pojawiła się myśl „no nareszcie”, bo tak bardzo wyczekiwałam tego dnia.

Andżelika Szponar: Byłam w szoku jak chyba każda fanka, która pierwszy raz go widziała. Nie wiedziałam co się wtedy dzieje, Artur był bardzo miły, kochany i super się z nim gadało. Mam nadzieję, że to nie było moje ostatnie m&g z nim.

Kinga Ponikowska: Gdy zobaczyłam Artura to pierwsze co pomyślałam to jaki on jest słodki w tej swojej opasce, bo akurat wtedy miał ją na sobie.

Opowiedz o tym jak przebiegało twoje spotkanie z idolem

Zosia Szwast: Pierwszym moim m&g na ysot 2018 był m&g z Arturem. Bardzo się stresowałam, bo było to moje pierwsze m&g z nim. Artur jest naprawdę miłą osobą. Nigdy nie byłam jego wielką fanką, ale po naszym spotkaniu to się zmieniło. Powiedział mi tyle miłych słów. Ogólnie uważam że nasze spotkanie było niesamowite i mam nadzieję,że kiedyś nadarzy się okazja aby je powtórzyć. Zdradził mi nawet, że w przyszłym roku powinniśmy się spotkać na jego trasie. Kolejnym moim m&g było spotkanie z Sylwią Lipką. Spotkałam ją już 6 raz. Jak zawsze było super. Dzięki temu, że byłam 3 osobą w kolejce udało mi się nawet być na jej snapchacie i instagramie. To spotkanie też było super, ale szczerze to bardziej spodobało mi się z Arturem.

Gabi Rybak: Przytuliliśmy się, trochę pogadaliśmy, gdy przyszła pora na zdjęcie ustawiliśmy się, a pani fotograf powiedziała, że słodkie. Następnie jeszcze pogadaliśmy i się pożegnaliśmy.

Wiktoria Mieczkowska: Artur był bardzo kochany. Zamieniliśmy parę słów, pośmialiśmy się trochę. Potem przyszedł czas na zdjęcie, które ze wszystkich moich m&g jakie miałam podoba mi się najbardziej (może dlatego, że wyszłam najkorzystniej haha). Bardzo rozbawiło mnie to, kiedy Artur chciał powiedzieć, że ma nadzieję, że się jeszcze zobaczymy, ale kiedy niestety nie mógł się wysłowić i wyszło mu coś w stylu „mam nadzieję, że ckanabdbskdjx (śmiech) mam nadzieję, że sjqjdhaksjsjsj (znowu śmiech)”. Było to z nim moje pierwsze spotkanie i pomimo tego, że nie powiedziałam mu wszystkiego co chciałam, to jestem z niego bardzo zadowolona.

Andżelika Szponar: Gdy podeszłam Artur mnie kojarzył, jednak ja go widziałam pierwszy raz. Pytał się mnie czy nie byłam na jego trasie, campie albo na mag we Warszawie na YSF jednak ja cały czas odpowiadałam, że nie. Gdy skończyliśmy dyskusję powiedział, że jestem piękna, a ja się tylko do niego mocno przytuliłam. Gdy mieliśmy już zrobić zdjęcie, zapytał się mnie czy mam jakiś pomysł, a ja mu powiedziałam, że nie i wtedy on kazał mi go objąć po czym on objął mnie i oparł swoją głowę o moją. Zdjęcie zostało zrobione, przytuliłam go na pożegnanie, a on mnie przytulił jeszcze mocniej i powiedział do zobaczenia. Odpowiedziałam to samo i odeszłam ze łzami w oczach.

Kinga Ponikowska: Podeszłam troszkę zestresowana, ale od razu mnie uspokoił i zaczęliśmy rozmawiać. Na sam koniec Artur spytał się jakie zdjęcie, ale ja nie miałam nic przygotowanego tylko wszystko na spontanie, więc poprosiłam go, żeby sam wymyślił jakąś pozę i zrobiliśmy sobie zdjęcie.

Podobał ci się pomysł z Open Merch, czyli możliwość zobaczenia produktów z MMS za darmo? Kupiłaś coś ze stoiska, któregoś z artystów?

Zosia Szwast: Pomysł ten z początku mi się podobał, bo często jak chcę zamówić coś z mymusicshop nie jestem pewna jak wygląda to na żywo i czy jest to coś co bym chciała. Jednak trochę niesprawiedliwe było to, że osoby, które wchodziły, aby obejrzeć stoisko mogły też uczestniczyć w koncercie, ponieważ jeszcze się nie skończył. Sama nic nie kupiłam na stoisku MMS.

Gabi Rybak: Tak! To świetny pomysł dla osób, które nie miały biletów, a chciały zobaczyć merch. Ja osobiście kupiłam 2 opaski Artura, bo zapomniałam wziąć pieniądze.

Wiktoria Mieczkowska: Bardzo podobał mi się ten pomysł, ponieważ osoby, które z różnych powodów nie mogły zakupić biletu na koncert, mogły zobaczyć na żywo i przymierzyć rzeczy, które miały w planach kupić. Ja sama zdecydowałam się na białą koszulkę z nowej kolekcji Artura.

Andżelika Szponar: Tak to był świetny pomysł, bo nie miałam pieniędzy, a że wstęp na merch był później darmowy to moja mama weszła i zapytałam czy mogę jakąś bluzkę. Nie miałam pojęcia, którą kupić, bo mam tam wielu idoli, ale chwilkę pogadałam sobie ze Smavem i stwierdziłam, że wezmę bluzkę z jego kolekcji Pizza Famili. Bardzo fajna jakościowo bluzka- naprawdę polecam.Dziękuję że mogłam wziąć udział w tym wywiadzie.

Kinga Ponikowska: Pomysł z Open Merchem był naprawdę świetny, bo osoby, które z jakiś przyczyn nie mogły kupić biletu, zobaczyły merch swojego idola na żywo i mogły zobaczyć jak w nim wyglądają oraz dotknąć materiał. Ja niestety nic nie zakupiłam, ponieważ już nie było małych rozmiarów z kolekcji Artura:( Ale i tak byłam zadowolona z tego całego koncertu


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 1,520 punktów
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
9
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1760 punktów za:

Jakość:1540Popularność:196
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:1
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:19
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Artur Sikorski
Kinga Piotrowska 1 Ekspert 42,716 pkt
196 czytelników Gru 15, 2018

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

1 Komentarz

Daria Bladowska Fan 4,401 pkt
Szkoda że mnie nie było <3 Czekam na kolejną edycję
0 głosów
Lut 10

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
123 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 123 Gości
Dziś posty czytano : 6813 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  558444 punktów
 2. Young Stars Festival
  45058 punktów
 3. Bartek Lovers
  43661 punktów
 4. Supiwerki
  40098 punktów
 5. Potterheads
  40081 punktów
 6. The 100
  39041 punktów
 7. SikorskiSquad
  33444 punktów
 8. Arturonators
  30005 punktów
 9. SERIALE
  25690 punktów
 10. GRY
  23220 punktów
 11. Life Is Strange
  22236 punktów
 12. Famous In Love
  22210 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20181 punktów
 14. Domisiaki
  18454 punktów
 15. Once Upon A Time
  17784 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17375 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17348 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13194 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12718 punktów
 21. Forza
  11811 punktów
 22. Sonbird Team
  10854 punktów
 23. Remonators
  10261 punktów
 24. Eurowizja
  10170 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7992 punktów
 27. TALENTY
  6484 punktów
 28. MUZYKA
  6448 punktów
 29. Playstation VR
  6177 punktów
 30. FILMY
  5773 punktów
 31. Nintendo
  5332 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5136 punktów
 33. Detroit
  4991 punktów
 34. Tomb Raider
  4939 punktów
 35. Stranger Things
  4653 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4614 punktów
 37. INNE
  4602 punktów
 38. Progress Armia
  4287 punktów
 39. The Originals
  4237 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4223 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3995 punktów
 42. Bambinos
  3885 punktów
 43. Young Stars News
  3264 punktów
 44. Sport
  2894 punktów
 45. K-Pop
  2749 punktów
 46. American Horror Story
  2604 punktów
 47. God Of War
  2546 punktów
 48. YOUTUBE
  2274 punktów
 49. Kortezjanie
  2119 punktów
 50. Puthinators
  1939 punktów
 51. Sony Playstation
  1703 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  931 punktów
 54. FPS
  859 punktów
 55. Temorki
  854 punktów
 56. Team Rieger
  797 punktów
 57. R5Family
  634 punktów
 58. PC
  535 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  525 punktów
 60. Arianators
  514 punktów
 61. Uncharted
  481 punktów
 62. Zosiaki
  466 punktów
 63. LUDZIE
  415 punktów
 64. Directioners
  324 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  295 punktów
 66. Soy Luna
  295 punktów
 67. #talentobranie
  287 punktów
 68. 5SOSFam
  257 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  177 punktów
 71. Beautilles
  151 punktów
 72. The Good Place
  147 punktów
 73. Selenators
  135 punktów
 74. Strzelanki
  104 punktów
 75. Donaty Agaty
  103 punktów
 76. Orlandonators
  101 punktów
 77. Podróże
  87 punktów
 78. Swifties
  67 punktów
 79. Far Cry
  49 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1040 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post