+4 głosów
Kilka słów od autora:
Niejeden fan chłopców będzie zadowolony rezultatem wywiadu! Wchodząc tu dowiesz się przede wszystkim o planach artystów odnośnie muzyki, trasy i... kolaboracjach z wokalistami brandu YS! Takie rzeczy tylko u nas ;)
(postid: 335109) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Brytyjski duet, który podbił serca milionów fanów na całym świecie zdradził nam małe co nieco odnośnie ich nowego albumu - kiedy możemy się spodziewać jego premiery? Ile utworów się na nim znajdzie? Czym kierowali się pisząc go? Jednak nie tylko! Dowiedzieliśmy się również o tym, czy mają w planach nagrać piosenkę z którymś z członków ekipy YS oraz dlaczego zdecydowali się wyruszyć w trasę bez albumu! Zostańcie z nami, by dowiedzieć się jak najwięcej!

Czego dowiedzieliśmy się o albumie? To zszokuje niejednego z was! WYWIAD.

Fandoms: Tak na luźny początek - jak wam mija dzień? Jak wasze samopoczucia?


Leondre: W porządku! Jednakże pierogi trochę popsuły mój aktualny nastrój...

Charlie: Jak dobrze, że to mnie nie spotkało... A co do mojego dnia, to mija mi on niesamowicie dobrze, naprawdę jest on bardzo dobry, ale jestem zmęczony - chcę spać. Nic innego bym teraz nie chciał, tylko iść i położyć się w końcu spać na te kilka godzin! Cóż, na tym polega życie w trasie, czyli nasze życie. 

Leondre: Ta.. Jeden wielki bałagan, ale mimo to jesteśmy szczęśliwi! W końcu mamy taki dzień wypoczynku, więc po tym wywiadzie idziemy przespać naszą zarwaną wcześniej nockę.


Fandoms: Było luźno, to teraz czas na temat muzyki - co z waszym nowym albumem? Możemy spodziewać się go jeszcze w tym roku?


Charlie: Więc albo będzie to koniec tego roku albo początek następnego. Czego możecie się spodziewać to absolutnie legendarny album. Tak jak mówiłem spędziliśmy nad nim 2 lata i pół roku, więc mamy nadzieję, że będzie dobry. Nawet nie chcę o tym myśleć, że album nad którym spędziliśmy 2,5 roku okaże się kompletną klapą. 

Leondre: Próbujemy z nowymi stylami, eksperymentujemy z muzyką i pracujemy nad mentalnością utworów. Mamy niewydaną piosenkę z albumu, którą śpiewamy podczas trasy, czyli Waiting For The Sun! 

Charlie: Dlatego musicie być z nami na naszej kwietniowej trasie tu w Polsce, by przedpremierowo jej posłuchać! 


Fandoms: Na dzień dzisiejszy wiecie mniej więcej ile piosenek znajdzie się na albumie? Ile jak na razie przewidujecie?


Charlie: Szczerze mówiąc nawet ostatnio o tym myśleliśmy, ale doszliśmy do wniosku, że nie warto wrzucać większości, jeśli nie jesteśmy do utworów przekonani, bo jednak liczy się jakość, a nie ilość, no ale jednak na dzień dzisiejszy mamy 13 pewniaków, więc na albumie będziecie mogli usłyszeć coś koło 13 lub 14 naszych legendarnych dzieł, na pewno nie więcej.. 

Leondre: W sumie tyle nam wystarczy. Mamy jak na razie masę świetnych piosenek, jednak niektóre czas zaktualizować i dopracować. Tak jak wspominał Charlie - będzie ich może z 13, to jest naprawdę najbardziej prawdopodobna liczba. 


Fandoms: Na jaką tematykę albumu postawiliście tym razem? Będzie ona do waszych poprzednich dzieł czy raczej będzie ona się różniła? 


Charlie: Myślę, że cały wygląd tego albumu jest kompletnie inny, tak jak mówiłem jesteśmy starsi, więc próbujemy zmienić coś w sobie, album jest o wiele bardziej poważny. Ale jeśli chodzi o tematykę - żaden z albumów nigdy nie miał takiej jednej określonej. Każda piosenka zawsze była poświęcona oddzielnemu tematowi. I robimy tak cały czas z każdymi piosenkami. Nie tworzymy wyłącznie muzyki po to żeby była, robimy to żeby roznieść wiadomość. Przesłanie będzie takie samo, ale kompletnie inny gatunek muzyki.


Fandoms: Jak wiemy w ostatnich miesiącach próbowaliście nowych rzeczy - weźmy przykładowo pod lupę waszą zamianę ról, którą możemy usłyszeć przede wszystkim na waszych utworach - Charlie rapuje, a Leondre stawia na śpiew. Jak czujecie się w tych rolach? 


Leondre: Kiedy rapowałeś? 

Charlie: Na nowym albumie! *śmiech* 

Leondre: Oooo tak, bracie! Totalny ogień! 

Charlie: Tak, na nowym albumie odrobinę zaszalałem! No ale co do śpiewu Leo to jest on naprawdę bardzo dobry! 

Leondre: Dzięki skarbie! 

Charlie: Naprawdę się cieszę, że obaj możemy robić te dwie rzeczy. Myślę, że powodem dla którym robimy to teraz, to dlatego że gdy byliśmy młodsi byliśmy nie do końca w pełni dojrzali. Teraz bardziej doceniamy te dwie rzeczy, bo to było głupie, kiedy ja śpiewałem on rapował, a teraz możemy robić obie te rzeczy naraz. Nie jesteśmy influenserami, ani Youtuberami, nie jesteśmy Instagramowiczami, jesteśmy muzykami - po to tutaj jesteśmy. Chcemy tworzyć różne style! 

Leondre: Moje lekcje śpiewu dały mi wiele rzeczy. Nie byłem wcześniej taki pewny siebie, ale te lekcje wpłynęły na podniesienie mojej pewności. Ja nie chodziłem na lekcje rapu, ja wiedziałem że jestem G *śmiech*. Jeszcze niedawno podczas stania na scenie byłem zestresowany obawą, że coś pójdzie nie tak, ale wszystko przez to, że nie byłem taki pewny, ale teraz to wszystko się zmieniło! 


Fandoms: Okej, teraz czas na polski akcent - wasza wspólna piosenka Gravity z Sylwią Przybysz odbiła się dobrym echem wśród waszych polskich fanów, więc macie może w planach nagrać kolejną z kimś z brandu Young Stars? Przykładowo Sylwia Lipka, Artur Sikorski lub Weronika Juszczak?


Charlie: O matko... Kompletnie zapomniałem, że zrobiliśmy tę piosenkę.

Leondre: Czy dobrze się przyjęła w Polsce?

Fandoms: Owszem, bardzo dobrze! Na dzień dzisiejszy w serwisie Spotify została odtworzona ponad 140 tysięcy razy!

Charlie: *wzrok na Leondre* Okej, Podobało się im! Ja jej nawet nie słyszałem od...

Leondre: Przepraszam, że ci przerwę kochanie, ale przypomniało mi się, że dodałem ją nawet do swojej playlisty, jednak też jej zbyt dużo nie słuchałem.

Charlie: Kompletnie zapomniałem, że to zrobiliśmy.

Leondre: Zaraz, czy ona jest po angielsku?

Fandoms: Tak, cała jest po angielsku.

Charlie: Jak zła ona jest? *śmiech*

Leondre: Nie no, dlaczego zła? To była bardzo dobra piosenka! Nawet raz ją nawet wykonaliśmy na żywo - w Katowicach na Generation Z Tour!

Charlie: To był jedyny moment, kiedy słyszałem tę piosenkę. To wszystko przez to, że spędziliśmy mnóstwo czasu w studiu nad masą rzeczy związanych z albumem, że to gdzieś zniknęło w tłumie, a my przeszliśmy do innych spraw, więc nawet o niej zapomniałem. Ale posłucham jej teraz, bo pamiętam, że to była jednak dobra piosenka.

Leondre: Ale odpowiadając na to, czy mamy w planach kolejne - kto wie? Jeśli dostaniemy zaproszenie od któregoś z naszych polskich przyjaciół i będziemy mieli na to czas, to oczywiście, że się zgodzimy!


Fandoms: Na pewno ta informacja ucieszy niejednego polskiego fana! Dobra, to ostatnie pytanie, które od ostatnich miesięcy bardzo, ale to bardzo ciekawi waszych fanów - domyślacie się o co chodzi? Dlaczego ogólnie rozpoczęliście CHOKE TOUR, skoro albumu jeszcze nie ma? 


Leondre: Z tym wiąże się śmieszna historia - planowaliśmy zrealizować album bardzo,  bardzo szybko, właściwie to w tym momencie album miał być ukończony i zrealizowany, nawet jeszcze przed naszą trasą CHOKE TOUR! Byliśmy na to gotowi, jednak niektóre rzeczy nie wydarzyły się w odpowiednim czasie, a dopiero teraz coś w związku z tym rusza, dlatego też zdecydowaliśmy wspólnie, że najlepszym wyjściem dla nas jest zrealizowanie albumu dopiero w późniejszym czasie, aby zebrać więcej piosenek, jak i dobrego materiału! Na razie nie możemy zdradzić o co dokładnie chodzi, ale...

Charlie: Ja dokończę! *śmiech* Po prostu chcemy poczekać. Wszystko opiszemy w poście na instagramie @barsandmelody odpowiadając szerzej na to, dlaczego premiera albumu została przełożona, ale to jest bardzo dobre dla całego projektu i czas pokaże, że warto było z tym tak zwlekać - nie, nie jesteśmy leniwi, to dla dobra tego wszystkiego, ale chyba nas rozumiecie...


Fandoms: Na koniec chcecie coś dodać od siebie? 


Leondre: Mamy nadzieję, że zobaczymy się z wami na naszej kwietniowej trasie w Polsce! Tęsknimy bardzo za wami i nie możemy się doczekać kolejnych koncertów w waszym kraju! Uwielbiamy was!

Charlie: Popieram słowa Leo, z każdym nowym dniem coraz bardziej się ekscytujemy! No i oczywiście - dziękujemy za wywiad! Do zobaczenia! 

Trochę o niedomówieniach i innych materiałach!

Okej, czas na kilka słów ode mnie. Przed wywiadem poprosiłam chłopców, aby starali się powiedzieć tyle, ile mogą. Owszem, bywały momenty, gdzie odmówili pytania lub nie dopracowali niektórych odpowiedzi, ale to właśnie dlatego, że niektóre informacje nie są jeszcze pewne lub są jedynie poufne!


Poza kamerami omówiliśmy pewne kwestie i zapomnieli dopowiedzieć oficjalnie powiadamiając was, iż dużym prawdopodobieństwem jest ich kolaboracja z YOUNG STARS TEAM, jednak nic do końca nie jest pewne. Jak na razie nikt nie wie na co się zanosi i kiedy możemy się tego spodziewać, jednak sami już wiemy, iż ekipa YS do swoich piosenek z projektu będzie zapraszała przyjaciół brandu - gwiazdy polskie, jak i zagraniczne. Może i w przyszłych miesiącach będziemy mogli usłyszeć chłopców na jednym kawałku wraz z dwoma lub trzema wokalistami/wokalistkami projektu Young Stars - kto wie? 


Mam nadzieję, że z tego wywiadu dużo wywnioskowaliście! Sama osobiście byłam zdziwiona niektórymi odpowiedziami ze strony chłopców, bo jednak nie sądziłabym, że album zostanie wydany dopiero pod koniec tego roku, bądź na początku następnego, jednak wierzcie mi - trzeba ich zrozumieć, bo naprawdę rozmawiając z nimi opowiadali o tym, jak ciężko pracują nad tym wszystkim. Każdy artysta wie, iż praca nad tak ogromnie ważnymi materiałami jest dosyć męcząca i wymaga ogromnej, jak i długotrwałej pracy, która dopięta jest na ostatni guzik! 


Chłopcy również dużo mówili o tym, jak tęsknili za naszym, a nawet tęsknią w dalszym ciągu - pod koniec kwietnia przyjadą tu dopiero, by zagrać dla nas pierwsze koncerty w naszym państwie w tym roku, bo jednak ostatnim razem występowali dla nas na YSF2018 - trochę czasu już minęło. Nie tylko BAM, ale te i ja zachęcam was do kupna biletów na ich kwietniową trasę CHOKE TOUR w Polsce - oglądając relację z koncertów za granicą widziałam definitywny rozwój koncertów, dopiętych na całkowitego fulla, dlatego nie możecie tego przegapić! Sprawdźcie czy czasem nie grają w mieście blisko was! [KLIK]

 

Na koniec zachęcam was również do obejrzenia innego materiału z tego samego dnia, gdzie chłopcy odpowiedzieli na inne pytania, a przy tym wykonali challange związane z naszym krajem, nawet spróbowali wcześniej wspomnianym pierogów! Koniecznie sprawdźcie jak sobie poradzili! [KLIK] 

To jak, wybieracie się do jakiegoś miasta na CHOKE TOUR? Dajcie o tym znać koniecznie w komentarzu!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
2
OK
19
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 745 punktów za:

Jakość:20Popularność:684
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:4
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:21
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Bars and Melody
Amelia Banaszak Załoga
684 czytelników Kwi 17

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
159 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 159 Gości
Dziś posty czytano : 10096 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  553408 punktów
 2. Young Stars Festival
  44835 punktów
 3. Bartek Lovers
  43483 punktów
 4. Potterheads
  39810 punktów
 5. Supiwerki
  39801 punktów
 6. The 100
  38779 punktów
 7. SikorskiSquad
  32845 punktów
 8. Arturonators
  29682 punktów
 9. SERIALE
  25576 punktów
 10. GRY
  23046 punktów
 11. Life Is Strange
  22035 punktów
 12. Famous In Love
  21832 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20159 punktów
 14. Domisiaki
  18337 punktów
 15. Once Upon A Time
  17560 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17329 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17150 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13100 punktów
 19. YOUNG STARS
  12870 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12662 punktów
 21. Forza
  11102 punktów
 22. Sonbird Team
  10828 punktów
 23. Remonators
  10173 punktów
 24. Eurowizja
  10080 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9279 punktów
 26. Dua Lipa
  7957 punktów
 27. TALENTY
  6450 punktów
 28. MUZYKA
  6398 punktów
 29. Playstation VR
  6136 punktów
 30. FILMY
  5722 punktów
 31. Nintendo
  5298 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5008 punktów
 33. Detroit
  4981 punktów
 34. Tomb Raider
  4923 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4592 punktów
 36. INNE
  4588 punktów
 37. Stranger Things
  4515 punktów
 38. Progress Armia
  4280 punktów
 39. The Originals
  4228 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4165 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3964 punktów
 42. Bambinos
  3781 punktów
 43. Young Stars News
  3212 punktów
 44. Sport
  2832 punktów
 45. K-Pop
  2737 punktów
 46. American Horror Story
  2596 punktów
 47. God Of War
  2525 punktów
 48. YOUTUBE
  2246 punktów
 49. Kortezjanie
  2114 punktów
 50. Puthinators
  1933 punktów
 51. Sony Playstation
  1625 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  901 punktów
 54. Temorki
  848 punktów
 55. FPS
  828 punktów
 56. Team Rieger
  781 punktów
 57. R5Family
  601 punktów
 58. PC
  526 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  504 punktów
 60. Arianators
  486 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. LUDZIE
  386 punktów
 63. Zosiaki
  379 punktów
 64. Directioners
  312 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  284 punktów
 66. Soy Luna
  284 punktów
 67. #talentobranie
  282 punktów
 68. 5SOSFam
  240 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. Beautilles
  144 punktów
 72. The Good Place
  143 punktów
 73. Selenators
  128 punktów
 74. Donaty Agaty
  100 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  94 punktów
 77. Podróże
  84 punktów
 78. Swifties
  57 punktów
 79. Far Cry
  45 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  975 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post