+1 głos
(postid: 335298) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Aktualności, ciągle te aktualności! Od samego ogłoszenia YSF2019 minęło trochę czasu, a co się z tym wiąże - pojawiło się wiele zmian, dotyczących artystów, nowych stref czy ogólnych informacji! Jak wiemy z roku na rok pojawia się coraz więcej aktualizacji względem dosłownie wszystkiego, co ma związek z Festivalem, jednakże w tym roku osoby, które nie pojawią się na wydarzeniu, mogą tylko żałować! Gotowi na ogromną dawkę świeżych informacji? Zostańcie z nami do końca! 

Jak co roku czekają nas premierowe nowości od artystów! To będzie najbardziej premierowy Festival!

No to raczej nie zdziwiło nikogo! Co roku artyści dla uczestników szykują nowości względem swojej nowej muzyki, jednakże w tym roku prezentuje się na to, że większość wokalistów się na to zdecyduje! Niemalże wszyscy wykonawcy występujący na YSF2019 przygotowują specjalne nowości, które zaprezentują przed tysiącami uczestników wydarzenia i to właśnie ci szczęśliwcy premierowo będą mogli usłyszeć nowe utwory od ich idoli! 


Na ubiegłorocznym Festivalu największymi nowościami zaskoczył nas zdecydowanie Jeremi Sikorski, który zaprezentował swoje premierowe wtedy utwory po raz pierwszy na żywo! Takie hity jak "Jest Jak Jest" czy "Mogę", a jakby też tego było mało, to na YSF2018 odbyła się oficjalna premiera preorderu jego 2 solowej płyty pt. "SOON"! Czy i w tym roku któryś z artystów zaskoczy nas nie tylko nowościami, ale i nowymi projektami, które miejsce premiery będą miały właśnie na Festivalu? Kto wie?!


Aktualnie z pewnością mogę wam powiedzieć, iż warto uważnie śledzić występów takich artystów jak: Weronika Juszczak, Sylwia Lipka, RoadTrip, Lukas Rieger, Max&Harvey, Bars & Melody, Krisiana Kostova oraz HRVY, gdyż to właśnie oni jak na razie stuprocentowo potwierdzili obecność "nowej muzyki" podczas swoich koncertów! 


Skoro mowa o Sylwii Lipce, czyli polskiej headlinerce wydarzenia, to warto wspomnieć o tym, iż premiera jej trzeciej solowej płyty odbędzie się w dzień YSF2019, a płyta będzie nosiła nazwę "Wbrew Pozorom" - preoder możecie zamówić klikając tu -> [KLIK]. Artystka wielokrotnie wspominała, że na festiwalu zaprezentuje nam kilka utworów z jej nowej płyty, więc z pewnością to idealna gratka dla Ananasów! Myślę, że każdy fan twórczości Sylwii musi się zjawić na YSF, aby na własnej skórze przeżyć emocje, jakie będą wywołane przez nowości artystki! 


Warto wspomnieć o tym, że bliżej wydarzenia dowiemy się również o "Super Gwiazdach", którzy dołączą do lineupu! Jak myślicie, kto to będzie? 

Nowa strefa? Krążą słuchy o strefie rodzica!

Na pewno większość z was spotkała się z problemem, który tyczył się brakiem pozwolenia od rodziców na uczestnictwo w YSF! Teraz Remigiusz Łupicki pomaga zwalczyć ten problem! Od teraz krążą plotki, o "Strefie Rodzica", a jak sama nazwa mówi - wasi rodzice na wydarzeniu na pewno nie będą się nudzić! Już na tegorocznym wydarzeniu strefa będzie funkcjonowała, dlatego też jeśli macie problem z przekonaniem rodziców na Festival - wspomnijcie o Strefie! 


Jedyne, co nam pozostało aktualnie, to domysły, jak i czekanie na wyjaśnienia od samego pomysłodawcy, czyli Remika, jednakże czego możemy się spodziewać? Wasi rodzice będą pewnie mogli spędzić czas występów w specjalnej strefie, w której być może zostaną czymś poczęstowani? Otrzymają dostęp do wifi? Będą mogli odpocząć na specjalnych siedzeniach/kanapach? Jedno jest pewne - nudzić się nie będą! Snuć możemy ciągle, jednakże myślę, że w najbliższych dniach/tygodniach poznamy prawdziwe szczegóły!


Pewnie nasuwa wam się od razu pytanie - czy rodzic musi posiadać bilet wstępu, jeśli chce wejść na teren imprezy? Odpowiedź brzmi: Tak! Chcąc czy nie chcąc - każdy uczestnik musi posiadać bilet wstępu, niezależnie od tego, w jakiej strefie będzie się znajdował. Najlepiej, jeśli skorzystacie z dzisiejszej promocji (2.07) na bilety wstępu, o których napiszę niżej, jednakże wystarczy zakupić dla rodziców najtańszy bilet (BYS) i sprawa załatwiona! 


Pogadajcie z rodzicami, powiedzcie im o strefie i dajcie im się zastanowić! 

W tym roku czekają zmiany odnośnie ról ambasadorów! Spotkaj się ze swoimi ulubionymi influencerami!

Już jakiś czas temu było dosyć głośno o ambasadorach YSF2019 i na dzień dzisiejszy wiemy jedynie o potwierdzonych influencerach, których spotkać - spotkamy na pewno! Osoby interesujące się wydarzeniem z roku na rok dobrze pamiętają, iż rok temu organizowane były spotkania z ambasadorami, za pośrednictwem konkursów, w których wygrani mogli spotkać się z ulubionymi YouTuberami/TikTokerami w salach podczas prywatnych meet&greet, a jak będzie teraz?


Przede wszystkim rozpocznijmy od tego, iż na dzień dzisiejszy w skład potwierdzonych ambasadorów Young Stars Festival 2019 wchodzą: Dominik Łupicki, Zosia Gajewska, Aleksandra Furka (Olciiak), Julia Żugaj, Michał Witkowski (Wiciu), Patryk Zapała (Colorowyy), Karol Pieszko, Kamil Owczarek. Oczywiście do dnia wydarzenia skład może ulec zmianom i dołączyć do niego mogą pozostali ambasadorzy, którzy zajęli wysokie noty w ankietach na grupie Young Stars na Facebooku! 


Niestety jak na razie nic nie wiadomo o tym, jak dokładnie będziemy mogli spotkać się z influencerami. Czy YS tym razem znów postawi na konkursy czy raczej niedługo ruszy sprzedaż na spotkania m&g na ambasadorów? Myślę, że te opcje są najbardziej prawdopodobne, chyba, że w tym roku zaskoczą nas czymś innym! Warto śledzić portale Young Stars, jak i naszą platformę Fandoms po więcej! Z pewnością dzięki temu dowiecie się jako jedni z pierwszych o nowościach, a w tym o tym, co takiego będą robić w tym roku wyżej wymienieni internetowcy, prócz promowania imprezy! 

4Fun pomaga spełniać marzenia, czyli o konkursach, które pozwolą spotkać się zwycięzcom ze swoimi idolami!

Z pewnością wszyscy 4Fun kojarzą z dobrą muzyką, a teraz tą stację możecie kojarzyć również z dobrymi konkursami! 4Fun współpracując z YS zorganizowało konkurs, w którym wystarczyło oglądać 4FUN.TV codziennie między godziną 17-18 i złapać kod dnia! Następnie wejść na Fun Bota, wpisać kod, który się wyłapało i w wiadomości prywatnej kreatywnie odpowiedzieć na pytanie i cyk! W ten sposób mogliście powalczyć o bilety na YOUNG STARS FESTIVAL 2019! Proste? Proste! Nic trudnego, a jak ktoś uważał i wykazał się kreatywnością, to wygrał bilety, które umożliwiły nie tylko wejście na Festival, ale i również spotkanie z idolami, w postaci spotkań na m&g! 


ZWYCIĘZCAMI ZAKOŃCZONYCH KONKURSÓW SĄ:

1. Joanna z Niedźwiedzia koło Stargardu (2x bilet GOLDEN i 2x bilet M&G z Sylwią Lipką)

2. Karolina ze Skierniewic (2x bilet DIAMOND i 2x bilet M&G z Kają Jabłońską)

3. Zuzanna ze Skierniewic (2x bilet BACKSTAGE) 

4. Vanessa z Poznania (2x bilet GOLDEN i 2x bilet M&G z Arturem Sikorskim) 

5. Oliwia z Sochaczewa (2x bilet DIAMOND i 2x bilet M&G z Dominiką Sozańską) 

6. Natalia z Mogilna (2x bilety BACKSTAGE)

7. Natalia z Czeladzi (2x bilet DIAMOND i 2x bilet M&G z Olivią Klinke) 

8. Joanna z Tomaszowa Mazowieckiego (2x bilet GOLDEN i 2x bilet M&G z Weroniką Juszczak) 

9. Jakub z Warszawy (2x bilety BACKSTAGE)

10. Emilia z Nowego Sącza (2x bilet GOLDEN + 2x bilet M&G z Bartkiem Kaszubą)

11. Joanna z Warszawy  (2x bilet  DIAMOND)

12. Patrycja z Łodzi (2x bilet GOLDEN + 2x bilet M&G z Felivers)

13. Małgorzata ze Zgorzelca (2x bilety BACKSTAGE)

14. Anita z Jesionki koło Żyrardowa (2x bilety Diamond i 2x bilet M&G z Agatą Gładysz)


I to właśnie oni zobaczą się ze swoimi idolami już 30 sierpnia na warszawskim Torwarze! Może ktoś z was jest tym szczęściarzem? Zgłoście się w komentarzu! 

Zainteresowani? Przekonaliśmy was? W takim razie wpadliście na idealną okazję, aby zakupić bilety w niższych cenach!

Tylko dziś (2.07) jesteście w stanie załapać się na fajną promocję na bilety wstępu na Festival, które są tańsze nawet więcej, niż o połowę! Najtańszy bilet wyłapiecie już za 59PLN, a z nim wasi rodzice wejdą do wcześniej wspomnianej - Strefy Rodzica! Warto przecież wspomnieć, iż to ostatnia promocja festivalowa, więc radzimy się śpieszyć, gdyż promocja potrwa od 00;00 do 23;59, w dniu 2 lipca 2019, a bilety zakupicie w Salonach Empik (stacjonarnie) oraz na EmpikBilety.pl + Ebilet.pl (internetowo)! 


Be Young Star - 59PLN

Golden Young Star - 159PLN

Diamond Young Star - 279PLN

Backstage - 649PLN 


Trzeba przyznać, że takie promocje kuszą! Cóż, są tacy, którzy w obawie o wykupienie biletów zakupili swoje przed przecenami, jednak nic straconego - bynajmniej macie pewność, że na Festivalu się pojawicie! Nie ma czym się stresować i wkurzać! Mamy nadzieję, że zniżki pomogą wam w przekonaniu rodziców na YSF, bądź też wasz portfel będzie w stanie zakupić bilety już dziś i to o połowę taniej! Bo wiecie, są sytuację, gdzie 100PLN dla kogoś, to duża kwota, jednak miejmy nadzieję, że te 59PLN nie będzie stanowiło dla was problemu w wydatkach! 

To jak, z kim z was zobaczymy się na warszawskim Torwarze w sierpniu? Dajcie nam o tym znać!

OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
5
Super
1
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU!
Komentuj, oceniaj, bierz udział w jego wyzwaniach - punkty z niego są wliczane - powodzenia :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 338 punktów za:

Jakość:20Popularność:307
Wsparcie:0Ocena i wartość ocen:1
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:6
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Amelia Banaszak Admin 209,530 pkt
307 czytelników Lip 2

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
166 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 166 Gości
Dziś posty czytano : 11805 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  564725 punktów
 2. Young Stars Festival
  45266 punktów
 3. Bartek Lovers
  43897 punktów
 4. Potterheads
  40443 punktów
 5. Supiwerki
  40386 punktów
 6. The 100
  39294 punktów
 7. SikorskiSquad
  34515 punktów
 8. Arturonators
  30391 punktów
 9. SERIALE
  25798 punktów
 10. GRY
  23404 punktów
 11. Famous In Love
  22546 punktów
 12. Life Is Strange
  22411 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20199 punktów
 14. Domisiaki
  18570 punktów
 15. Once Upon A Time
  18074 punktów
 16. Ananasy Sylwii
  17586 punktów
 17. Ania, nie Anna
  17413 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13297 punktów
 19. YOUNG STARS
  12912 punktów
 20. Forza
  12854 punktów
 21. Shawn Mendes Army
  12787 punktów
 22. Sonbird Team
  10885 punktów
 23. Remonators
  10361 punktów
 24. Eurowizja
  10230 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9303 punktów
 26. Dua Lipa
  8029 punktów
 27. TALENTY
  6513 punktów
 28. MUZYKA
  6491 punktów
 29. Playstation VR
  6216 punktów
 30. FILMY
  5802 punktów
 31. Nintendo
  5375 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5252 punktów
 33. Detroit
  5007 punktów
 34. Tomb Raider
  4949 punktów
 35. Stranger Things
  4741 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4634 punktów
 37. INNE
  4632 punktów
 38. Progress Armia
  4299 punktów
 39. Misiaki Sysi
  4261 punktów
 40. The Originals
  4246 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4039 punktów
 42. Bambinos
  4004 punktów
 43. Young Stars News
  3321 punktów
 44. Sport
  2975 punktów
 45. K-Pop
  2763 punktów
 46. American Horror Story
  2614 punktów
 47. God Of War
  2568 punktów
 48. YOUTUBE
  2325 punktów
 49. Kortezjanie
  2126 punktów
 50. Puthinators
  1945 punktów
 51. Sony Playstation
  1788 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  954 punktów
 54. FPS
  881 punktów
 55. Temorki
  858 punktów
 56. Team Rieger
  813 punktów
 57. R5Family
  654 punktów
 58. PC
  552 punktów
 59. Arianators
  551 punktów
 60. Kluseczki Olgi
  551 punktów
 61. Zosiaki
  533 punktów
 62. Uncharted
  486 punktów
 63. LUDZIE
  442 punktów
 64. Directioners
  339 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  309 punktów
 66. Soy Luna
  306 punktów
 67. #talentobranie
  293 punktów
 68. 5SOSFam
  276 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  181 punktów
 71. Beautilles
  163 punktów
 72. The Good Place
  154 punktów
 73. Selenators
  142 punktów
 74. Strzelanki
  109 punktów
 75. Donaty Agaty
  108 punktów
 76. Orlandonators
  106 punktów
 77. Podróże
  94 punktów
 78. Swifties
  77 punktów
 79. Far Cry
  55 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1117 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post