NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


Cieszymy się, że interesujesz się naszym portalem. Tworzymy innowacyjne miejsce i jesteśmy pierwszym prawdziwym portalem społecznościowym dla fandomów. Masz pytania odnośnie tego projektu? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszelkie najczęściej zadawane pytania :)

 • PODSTAWY NA TEMAT FANDOMS


  Czym jest portal Fandoms.pl?
 • Fandoms.pl to strona, która została przygotowana z myślą o grupach społecznych mających podobne zainteresowania czyli fandomów. Portal jest miejscem gdzie fandomy mogą się integrować oraz brać udział w rywalizacji z innymi fandomami.
 • Dlaczego warto się zarejestrować?
 • Zakładając konto na portalu uzyskujesz szereg uprawnień oraz otrzymujesz możliwość samorozwoju w fandomach do których należysz.
 • Czym są i jak działają rankingi użytkowników?
 • Rankingi użytkowników tworzone są na podstawie punktów członków konkretnych fandomów jak i indywidualnych użytkowników zgromadzonych na podstawie aktywności na stronie.
 • Kto może zostać użytkownikiem?
 • Użytkownikiem może zostać każda osoba fizyczna która ukończyła 13 lat. W przypadku osób młodszych wymagana jest zgoda Rodziców lub Opiekunów prawnych.
 • Co mogę zyskać rejestrując się na portalu?
 • Biorąc aktywny udział w życiu strony oraz swojego fandomu jednocześnie otrzymując nowe typy konta możesz walczyć o nagrody w przygotowanych przez nas konkursach oraz przywilejach przygotowanych dla konkretnych rang jakimi są np. materiały do recenzji czy akredytacje na eventy.
 • Czy mogę usunąć swoje konto?
 • W celu usuniecia konta należy skontaktować się z administratorem portalu korzystając z tej zakładki: formularz kontaktowy
 • Czy portal fandoms działa również na urządzeniach mobilnych?
 • Tak. Z portalu można korzystać zarówno ze standardowych przeglądarek internetowych wbudowanych w urządzenia mobilne jak i aplikacji mobilnej przeznaczonej dla urządzeń z systemem Android. Aby pobrać aplikację należy kliknąć tutaj: pobierz aplikację na Androida

 • WSPÓŁPRACA I TWORZENIE FANDOMÓW


  Nie ma mojego fandomu w serwisie, co mogę zrobić?
 • Aby dodać nowy fandom należy skontaktować się z administratorem portalu poprzez formularz kontaktowy :) lub poprzez naszą grupę na Facebooku i zgłosić zainteresowanie stworzeniem takiego fandomu w odpowiednim poście w Ogłoszeniach grupy

  Grupa FB Fandoms: https://www.facebook.com/groups/159466738042707/
 • Zarządzam fandomem (np. grupą na FB). Dlaczego warto współpracować z Fandoms?
 • W myśl, że w grupie możemy więcej, damy Ci po prostu nowe możliwości, które aktualnie są dla Ciebie nieosiągalne. Jesteśmy dużym projektem zrzeszającym różnorakie fandomy, dzięki czemu zaczniesz współtworzyć z nami coś dużego, co interesuje też inne firmy, wydawnictwa, organizatorów eventów, itd. Jesteśmy firmą, która swoją działalność opiera na wspieraniu fanów oraz ich pasji. Dołączając do nas zapewnimy Ci między innymi:
  - wyłączność na prowadzenie danego fandomu (nie ma możliwości, by dany fandom był np. reprezentowany przez dwie inne ekipy)
  - szansę stworzenia swojego teamu złożonego z fanów, vipów, ekspertów i adminów Twojego fandomu
  - promocję Twojej działalności np. grupy na Facebooku
  - dostęp do wysylania wiadomości push do czlonków fandomu - najlepszy i najskuteczniejszy masowy sposób dotarcia do ludzi
  - nowe możliwości dla członków Twojego fandomu jak choćby szansę uzyskania akredytacji, materiałów do recenzji, udziału w ciekawych wydarzeniach czy przedpremierowego dostępu do jakiegoś materiału np. serialu, płyty czy gry
  - i wiele innych!
 • Na jakiej podstawie dajecie fandomom nowe możliwości? Czemu możecie więcej?
 • Fandoms jest produktem firmy, nie wytworem osoby prywatnej. Prowadzimy działalność gospodarczą, której głównym celem jest współpraca z różnymi fandomami. Posiadamy też liczne wypracowane latami kontakty i możliwości pozwalające nam na "więcej". Dysponujemy dużą siatką partnerów w branży muzycznej, serialowej/filmowej, growej, youtuberskiej oraz wciąż poszerzamy naszą działalność o nowe grupy odbiorców.

  Jesteśmy też partnerem projektu Young Stars oraz wytwórni fonograficznej MyMusic, w ramach czego tworzymy m.in. Strefę Fanów oficjalnego portalu Youngstars.pl, wyszukujemy artystów do wydania w wytwórni, działań crossowych i wiele innych.

  Ponadto - bardzo angażujemy się w ten projekt i jest to coraz bardziej zauważalne przez róznorakie marki i wydawnictwa, a także organizatorów wszelakich eventów branżowych. Z nami też macie szansę uzyskać akredytacje dziennikarskie, w których uzyskaniu chętnie pomagamy i wspieramy.

 • DOŁĄCZANIE, UDZIELANIE SIĘ W FANDOMIE I ZBIERANIE DLA NICH PUNKTÓW


  Jak mogę stać się FANEM w jakimś fandomie?
 • Do każdego fandomu w serwisie musisz dołączyć poprzez ten formularz - dopiero po akceptacji członkostwa ilość funkcji w danym fandomie dla Ciebie gwałtownie wzrośnie, lecz pamiętaj - tylko w tym fandomie, do którego należysz...ale możesz przecież należeć do wielu fandomów i mieć w nich różnorakie uprawnienia :)
 • Lubię pisać artykuły / interesuje mnie dziennikarstwo, chcę pisać posty. Jak mogę się udzielać w fandomie jako Redaktor?
 • Poprzez tworzenie postów, które publikujemy na stronie. Kręci Cię dziennikarstwo i pisanie artykułów? Lepiej trafić nie możesz :) Pisząc posty możesz liczyć na ich ocenę jakości (nawet od profesjonalnych dziennikarzy!), a dzięki naszym narzędziom dla komentatorów, postaramy się, by to, co napiszesz wywołało lawinę komentarzy :) A jeśli chcesz przeczytać o czymś konkretnym, stwórz zadanie dla Redaktorów i... przekonaj się kto najbardziej spełni Twoje oczekiwania!
 • Chciałbym tworzyć fanfiction i kontynuować takie, które zostały już rozpoczęte. Jak mogę to zrobić na Fandoms?
 • Poprzez tworzenie opowiadań typu fanfiction. W takiej sytuacji możesz stworzyć wieloczęściowe odpowiadania, które mogą być wielokrotnie rozwijane oraz mieć liczne alternatywne kontynuacje tworzone przez całą społeczność Fandoms. Twoje Fanfiction może być jak gra: zacznij historię i...czekaj jak użytkownicy potoczą ją dalej!
 • Uwielbiam komentować i dyskutować w fandomach. Jak mogę się w ten sposób udzielać na Fandoms?
 • Każdy post możesz skomentować, ale aby wiedzieć co napisać, warto skorzystać z wyzwań, które rozpoczynać może każdy fan w danym fandomie a wykonywać każdy użytkownik serwisu. Napisz możliwie atrakcyjny komentarz, który zostanie doceniony przez autorów wyzwań i fandomy i wygraj mnóstwo punktów oraz po prostu poczuj się doceniony! Komentarze, w których liczy się jakość? Tak - u nas jest to możliwe!
 • Mam wielką wiedzę o fandomie i/lub chcę sprawdzić wiedzę innych. Jak mogę to zrobić tutaj?
 • Każdy vip w fandomie może rozpocząć tworzenie pytań dla fandomu, a każdy użytkownik może na te pytania odpowiadać. Sprawdź swoją wiedzę w fandomie, bądź sprawdź wiedzę swojego fandomu! Zostań mistrzem wiedzy w swojej grupie fanów
 • Do ilu fandomów mogę dołączyć?
 • Do ilu chcesz! Nie masz żadnych ograniczeń ilościowych. Po prostu wejdź na stronę fandomu i kliknij przycisk dołącz do tego fandomu lub przejdź do FORMULARZA DOŁĄCZENIA DO FANDOMÓW, wybierz ten, który Cię interesuje, kliknij "wyślij" i czekaj na akceptację Twojej prośby :)

  Listę wszystkich fandomów do których należysz znajdziesz na swoim profilu na tej stronie (po zalogowaniu) oraz w prawych "blokach" na stronie głównej i wszystkich podstronach.
 • W moim fandomie jest jakiś temat, wydarzyło się coś etc.... o czym nie ma tu posta. Co mogę zrobić?
 • Oczywiście możesz go napisać... ;) Ale spokojnie - nawet jeśli nie potrafisz pisać, ten post ma szansę się pojawić! Wystarczy, że uruchomisz zadanie dla redaktorów.

  Kliknij: http://fandoms.pl/askzadanie i zdecyduj jaki jest temat Twojego zadania - o czym ma powstać Twój post? Po prostu napisz w rozwinięciu i...gotowe :) Po akceptacji Twojego zadania, pojawi się ono na stronie i w zależności od jego wyceny , trafi do odpowiedniej grupy związanej z Twoim fandomem

  Jeśli zadanie zostanie wycenione na max 5000 punktów, trafi do wszystkich fanów fandomu. Jeśli między 5000 a 15000 punktów, zobaczą go wszyscy od poziomu vip w fandomie. Jesli powyżej 15000 punktów, jego wykonanie powierzymy wyłącznie osobom od poziomu ekspertw fandomie. Dzięki temu będziesz miał(a) pewność, że temat zostanie należycie przygotowany a Ty będziesz mógł(a) przeczytać najlepszy post z możliwych.

  A gdy zadanie zostanie wykonane...? Wystarczy je zakończyć :) Zadania mogą też zakończyć admini fandomów bez względu na Twoją decyzję gdy np. o tym zapomnisz. Zadania stwarzają też doskonały sposób na tworzenie konkursów na najlepsze np. posty w Twoich fandomach! :)
 • Utworzyłem treść w jakiś fandomie w serwisie i/lub wysłałem prośbę o dołączenie i nikt tego nie akceptuje
 • Wiele fandomów w serwisie może jeszcze nie mieć swoich adminów. To znaczy, że nie jest on zarządzany przez nikogo, a tym samym jego treści nie mogą zostać zaakceptowane. Stale monitorujemy jakie fandomy potrzebują pilnie administratorów i staramy się szybko reagować w takich sytuacjach, zapraszając pilnie dany fandom do współpracy z nami i/lub wyszukując jego admina w naszej społeczności. Jeśli jednak napiszesz post i po 7 dniach nadal nie został on zaakceptowany, skontaktuj się z nami - tutaj: http://fandoms.pl/feedback lub poprzez messengera po zalogowaniu... alternatywnie, na naszej grupie na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/159466738042707/.
 • Chcę przeczytać o czymś konkretnym ale nie ma na ten temat posta. Co mogę zrobić?
 • Oczywiście możesz to napisać... ;) Ale spokojnie - nawet jeśli nie potrafisz pisać, post na temat który Cię interesuje ma szansę się pojawić! Wystarczy, że uruchomisz zadanie dla redaktorów.

  Kliknij: http://fandoms.pl/askzadanie i zdecyduj jaki jest temat Twojego zadania - o czym ma powstać Twój post? Po prostu napisz w rozwinięciu i...gotowe :) Po akceptacji Twojego zadania, pojawi się ono na stronie i w zależności od jego wyceny , trafi do odpowiedniej grupy związanej z Twoim fandomem

  Jeśli zadanie zostanie wycenione na max 5000 punktów, trafi do wszystkich fanów fandomu. Jeśli między 5000 a 15000 punktów, zobaczą go wszyscy od poziomu vip w fandomie. Jesli powyżej 15000 punktów, jego wykonanie powierzymy wyłącznie osobom od poziomu ekspertw fandomie. Dzięki temu będziesz miał(a) pewność, że temat zostanie należycie przygotowany a Ty będziesz mógł(a) przeczytać najlepszy post z możliwych.

  A gdy zadanie zostanie wykonane...? Wystarczy je zakończyć :) Zadania mogą też zakończyć admini fandomów bez względu na Twoją decyzję gdy np. o tym zapomnisz. Zadania stwarzają też doskonały sposób na tworzenie konkursów na najlepsze np. posty w Twoich fandomach! :)

 • ZABAWY DLA FANDOMÓW


  Czy mogę uruchomić konkurs w moim fandomie?
 • Jasne! Do tego celu najlepiej nadaje się formularz zadań (kliknij), który pozwala Ci uruchomić rozbudowane, z konkretnymi regułami zadanie. Z racji, że może w nim uczestniczyć dowolna ilość fanów danego fandomu, jest to świetny sposób na ogłoszenie np. konkursu na post na konkretny temat :) Ocenianiem nie musisz się przejmować, bowiem posty otrzymują punkty na bazie naszego rozbudowanego systemu punktacji , która przede wszystkim docenia jakość, a także popularność i zaangażowanie czytelników. Jeśli będzie jednak takie zapotrzebowanie, niewykluczamy uruchomienia prawa oceniania postów dodatkowo przez jego organizatorów. Czas pokaże! :)

  Możesz też uruchomić szybki konkurs w postaci wyzwania do posta, pod warunkiem że jesteś autorem tego posta, bądź masz uprawnienia co najmniej vipa pozwalającego Ci tworzyć wyzwania w dowolnych postach fandomu. Wówczas w treści wyzwania wpisujesz szybko zadanie dla komentujących i gotowe! Ty rozstrzygasz wyzwanie, chyba, że o tym zapomnisz, wówczas nagrodę zgarnie autor najlepszego komentarza lub posiadający największą ilość "łapek w górę" - ale będzie to tylko ułamek Twojej stawki. Lepiej więc rozstzygaj wyzwania - to naprawdę świetna zabawa! :) Aby uruchomić wyzwanie w poście, kliknij w przycisk "Wyzwanie" pod jego treścią :)

 • PUNKTACJA


  Po co zbierać punkty na Fandoms dla fandomów? Co one dają?
 • Punkty wpływają bezpośrednio na ranking każdego fandomu oraz wszystkie rankingi akcji konkursowych w serwisie. Rankingi te od września powstawać będą regularnie, ale jeszcze w te wakacje uruchomimy dla Was atrakcyjne zabawy związane ze zdobywaniem punktów. Punkty zdobywać można na mnóstwo sposobów opisanych wyżej, dzielą się one na punkty zbierane jako redaktor, komentator, znawca i twórca . Możesz też udzielać się w fandomie jako moderator i rozmówca, jednak te formy działania nie powodują otrzymywania punktów a jedynie pełną funkcję uzupełniającą.

  Punkty stanowią swoisty element wyróżniający ten projekt spośród standardowych portali z artykułami oraz dodają znaczny element rozrywkowy w tym projekcie. Stanowią też motywację do tworzenia treści (dowolnego typu) w naszym projekcie i w ostateczności pozwalają wygrać atrakcyjne nagrody, a nawet spełnić marzenia :)
 • Nie potrafię pisać postów. Czy mogę w jakiś inny sposób zbierać punkty dla fandomu i bawić się w tym serwisie?
 • Oczywiście! Z myślą właśnie o takich osobach stworzyliśmy rozbudowany system dodatkowych możliwości. Pozwól, że pokrótce Ci je przybliżymy:
  - wyzwania - możesz je nie tylko tworzyć (w swoich postach, chyba, że uprawnienia pozwalają Ci na więcej), ale także - a nawet przede wszystkim - brać w nich udział! Jeśli w poście jest ogłoszone wyzwanie, po prostu skomentuj go dokładnie na ten temat, którego dotyczy wyzwanie! Nagrody w wyzwaniach bywają naprawdę wielkie i spokojnie pozwolą Ci zdobyć ich nawet tyle, co autorzy postów. W dodatku, wyzwania tworzą też główni admini serwisu. Śmiało - wyzwania to rewelacyjny sposób nie tylko na zdobywanie punktów, ale też merytoryczną dyskusję , a do tego dajesz w ten sposób mnóstwo radości autorowi posta, gdyż widzi on , że zainteresowało Cie to, co napisał :)
  - zadania dla redaktorów - to druga mega nowość serwisu. Chcesz o czymś przeczytać?, wydarzyło się coś ciekawego, co zapewne interesuje Twój fandom ale wciąż nie ma na ten temat posta? Właśnie w tym celu stworzyliśmy zadania. Po prostu kliknij: tutaj i zleć zadanie napisania ciekawego posta dla redaktorów interesującego Cię fandomu. Zabawa gwarantowana!

  Nadal Ci mało? Komentując posty możesz uzyskać tytuł najlepszego komentarza w danym poście, możesz też oceniać wszelkie treści , za co też dostaniesz punkty. Tak naprawdę każda czynność twórcza na tym portalu jest punktowana. Każda - zgłaszanie niewłaściwych treści, inwestowanie w autorów i wiele innych. Na pewno nie będziesz się nudzić!
 • Czy mogę nie zbierać punktów ale dalej korzystać z portalu?
 • Oczywiście! Punkty to jeden z atrakcyjnych elementów projektu ale możesz oczywiście zupełnie je zignorować i po prostu korzystać z portalu jak z grupy na FB czy portalu z artykułami, pozostając przy tym fanem bądź awansując w fandomie na wyższe stopnie uprawnień (vip, ekspert, admin lub załoga) :)

 • UPRAWNIENIA I ROZWÓJ W FANDOMACH


  Gdzie znajdę informację o tym jak awansować w fandomach i co to oznacza?
 • Uprawnieniaw fandomach to nowość, która stała się niemal równie interesująca i motywująca dla użytkowników jak system punktacji. Uprawnienia pozwalają znacznie zwiększyć zakres dostępnych możliwości na stronie, za każdym razem w ramach konkretnego fandomu oraz wspólnie zarządzać nim w serwisie. To unikatowe rozwiązanie zmieniające ten projekt z portalu z artykułami w pełnoprawny portal społecznościowy dla fandomów.

  Aby dowiedzieć się jak możesz awansować w fandomach i co w zamian uzyskujesz, kliknij tutaj: http://fandoms.pl/uprawnienia-w-fandomach
 • Kto może ubiegać się o otrzymanie produktu do recenzji np. gry , płyty etc. ?
 • Aby uzyskać prawo do otrzymania materiału niezbędnego do przygotowania posta np. przedpremierowego dostępu do gry czy serialu, muzyki, płyty, produktu z kolekcji odzieżowej idola etc. (w zależności od typu fandomu) , musisz posiadać co najmniej status EKSPERTA w fandomie, w którym ubiegasz się o przygotowanie takiego materiału . W pierwszej kolejności materiał taki może otrzymać jednak admin grupy, a jeśli ci nie będą zainteresowani, materiały takie otrzymuje ekspert w fandomie.

  Aby otrzymać taki materiał należy udzielać się w serwisie i udowodnić jakość prezentowanych materiałów oraz udowodnić wiedzę uprawniającą do przygotowania takiego materiału (może być przeprowadzony test dla kandydata). Niezbędne jest także podpisanie umowy o współpracy w ramach oficjalnej redakcji portalu , która zabezpiecza obie strony w przypadku nieodpowiedniej formy użycia otrzymanego materiału.
 • Jak ubiegać się o otrzymanie specjalnego materiału do posta w Twoim fandomie?
 • Jeśli posiadasz poziom eksperta w danym fandomie, skontaktuj się z Administracją serwisu poprzez Fandoms messenger lub formularz kontaktowy - TUTAJ i zaproponuj jaki materiał oczekujesz. Możesz też napisać do nich na naszej grupie na Facebooku . Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że administracja serwisu bądź konkretnego fandomu sama zaproponuje Ci taką opcję. Bądź dostępny w Fandoms Messengerze a ważne infromacje i propozycje na pewno Cię nie ominą :)

  Pamiętaj, że chcieć nie zawsze znaczy móc. Niektóre materiały są dostępne tylko od 18 roku życia i na to nic nie poradzimy, bądź redakcja może mieć specjalne, dodatkowe obostrzenia.

 • BRAKUJĄCE I PLANOWANE FUNKCJE


  Czy w przyszłości pojawi się opcja autosave?
 • Jedną z najbardziej oczekiwanych zmian w serwisie po wielkiej aktualizacji jest poprawa edytora, by umożliwiał autozapis Waszych postów. Jesteśmy tego świadomi i mamy w planach jego wymianę / aktualizację. Spodziewać się tego można w okolicach sierpnia-września tego roku.
 • O co chodzi z osiągnięciami?
 • Jest to funkcja aktualnie testowana, jej wprowadzenie nastąpi w czwartym kwartale 2018 roku. Umożliwi ona zarabianie punktów poprzez osiąganie trudnych zadań związanych z serwisem, aktywnością na nim, rozwojem w fandomach itd. . Najpierw jednak musimy nauczyć fandomy nowego Fandoms, by móc zacząć się z nimi bawić w tego rodzaju akcjach :) Cierpliwości, mamy jeszcze wiele pomysłów na uatrakcyjnienie zdobywania punktów :)
 • Są pytania - a co, jeśli chcę stworzyć całą serię pytań na jakiś temat dla użytkowników?
 • W planach jest rozbudowany system tworzenia quizów oraz testów przez fandomy i dla fandomów. Nie chcemy tu zdradzać szczegółów, ale dostrzegamy duży potencjał tej funkcji i z pewnością zapewni ona wiele nowych wrażeń z korzystania z naszego projektu. Możecie liczyć na podobny rozmach tej funkcji jak inne, które już są dostępne. Przewidywany termin wprowadzenia to końcówka 2018 roku. Prezent na gwiazdkę dla użytkowników? Bardzo chcielibyśmy, by tak się stało :)
 • Jest aplikacja na Androida, co z iOS ?
 • Powstanie na 100%. Jak dobrze pójdzie, już we wrześniu 2018 :)

 • WSPÓŁPRACA Z YOUNG STARS


  Na jakiej zasadzie tworzycie Strefę Fanów YoungStars.pl - na czym polega ta współpraca?
 • Young Stars to najlepszy projekt dla młodzieży pod kątem muzycznym jaki znamy i który wspieramy. W wyniku pracy założyciela serwisu w firmie MyMusic, doszło do nawiązania współpracy między projektem Fandoms a projektem Young Stars, czego owocem jest m.in. Strefa Fanów na portalu YoungStars.pl, całkowicie redagowana przez Was - fanów fandomów. Posty w strefie stanowią swoiste streszczenie, w którym nie ma jednak kwintesencji, najbardziej atrakcyjnych elementów Waszych postów. Dzięki temu jest to doskonały sposób na zachęcenie nowego odbiorcy do przeczytania Waszych postów, ale też sposób na to, by dotarły one do osób interesujących krótsze treści. Wówczas mimo, że dana osoba nie przeczyta go na Fandoms, autor posta w Strefie Fanów zrobi z Ciebie jako autora swoistą "gwiazdę artykułu" - zacytuje Cię, skomentuje Twoją wypowiedź itd.

  Dodatkowo autorzy, których posty zostają wykorzystane w Strefie Fanów mogą liczyć na dodatkowe punkty w ilości 1000 za każdorazowe wykorzystanie posta w Strefie. Posty ze strefy są też promowane przez social media Young Stars, co stanowi bardzo istotny sposób na dotarcie z nimi do nowej grupy odbiorców.

  W zamian na portalu Fandoms odbywa się regularny ranking Redaktorów, który pozwala awansować do roli redaktora Strefy Fanów YoungStars.pl i/lub uzyskać dodatkowe korzyści jako redaktor w obrębie działań , które obejmuje projekt Young Stars.
 • Jak Fandoms ma się do YoungStars.pl - czy to konkurencja?
 • Fandoms NIE konkuruje w żaden sposób z Young Stars - odbywa się tutaj współpraca partnerska. YoungStars.pl jest portalem z artykułami, oficjalnym serwisem projektu Young Stars, redagowanym przez redakcję w firmie, natomiast Fandoms jest portalem społecznościowym dla fandomów, redagowanym przez fanów fandomów (od fanów) oraz profesjonalną redakcję portalu (dla fanów), którą pozyskujemy wśród autorów postów w serwisie. Oba projekty wzajemnie się wspierają i nie ma tu mowy o jakiejkolwiek rywalizacji :)
 • Czy współpraca z Young Stars oznacza, że na Fandoms nie mogą zaistnieć fandomy nie związane z tą marką?
 • Absolutnie nie! Działamy niezależnie redakcyjnie od Young Stars. Dajemy szansę wszystkim fandomom, które chcą uczestniczyć w naszym projekcie. Prowadzimy tez znacznie szerszą działalność i nie skupiamy się wyłącznie na młodzieżowej grupie odbiorców. W najbliższym czasie poszerzymy spectrum naszych działań o chociażby grupę graczy czy też bardziej dojrzałych seriali Netflixa czy HBO.

  Wspieramy Young Stars, bo lubimy ten projekt, ale podchodzimy obiektywnie do każdego fandomu, z którym współpracujemy :)

  Jeśli nadal potrzebujesz pomocy i chcesz się z nami skontaktować, skorzystaj z tego formularza kontaktowego.

  Fandomy, do których należę

  Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

  Fandomy, które obserwuję

  Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

  Największe fandomy

  1. The 100
   92 osób
  2. Bambinos
   88 osób
  3. Ananasy Sylwii
   83 osób
  4. Riverdale
   80 osób
  5. Bartek Lovers
   66 osób
  6. Supiwerki
   43 osób
  7. Arturonators
   32 osób
  8. Once Upon A Time
   25 osób
  9. Domisiaki
   20 osób
  10. SikorskiSquad
   19 osób
  11. Pretty Little Liars
   10 osób
  12. Remonators
   8 osób
  13. Famous In Love
   8 osób
  14. Misiaki Sysi
   5 osób
  15. Dua Lipa
   3 osób
  16. The Good Place
   3 osób
  17. TALENTY
   1 osób
  18. Kluseczki Olgi
   1 osób
  19. GRY
   1 osób
  Kontakt Post