Cieszymy się, że interesujesz się naszym portalem. Tworzymy innowacyjne miejsce i jesteśmy pierwszym prawdziwym portalem społecznościowym dla fandomów. Masz pytania odnośnie tego projektu? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszelkie najczęściej zadawane pytania :)

 • PODSTAWY NA TEMAT FANDOMS


  Czym jest portal Fandoms.pl?
 • Fandoms.pl to strona, która została przygotowana z myślą o grupach społecznych mających podobne zainteresowania czyli fandomów. Portal jest miejscem gdzie fandomy mogą się integrować oraz brać udział w rywalizacji z innymi fandomami. Fandoms jest pierwszym portalem społecznościowym prowadzonym całkowicie przez fandomy !
 • Dlaczego warto się zarejestrować?
 • Zakładając konto na portalu uzyskujesz szereg uprawnień oraz otrzymujesz możliwość samorozwoju w fandomach do których należysz.

  Po rejestracji możesz stać się członkiem wielu fandomów i wspólnie starać się o punkty, które przekładają się bezpośrednio na nagrody i możliwości do wygrania w Bitwie Fandomów i innych akcjach rankingowych portalu.
 • Czym są i jak działają rankingi użytkowników?
 • Rankingi użytkowników tworzone są na podstawie punktów członków konkretnych fandomów jak i indywidualnych użytkowników zgromadzonych na podstawie aktywności na stronie.
 • Kto może zostać użytkownikiem?
 • Użytkownikiem może zostać każda osoba fizyczna która ukończyła 13 lat. W przypadku osób młodszych wymagana jest zgoda Rodziców lub Opiekunów prawnych.
 • Co mogę zyskać rejestrując się na portalu?
 • Biorąc aktywny udział w życiu strony oraz swojego fandomu jednocześnie otrzymując nowe typy konta możesz walczyć o nagrody w przygotowanych przez nas konkursach oraz przywilejach przygotowanych dla konkretnych rang jakimi są np. materiały do recenzji czy akredytacje na eventy.
 • Czy mogę usunąć swoje konto?
 • W celu usuniecia konta należy skontaktować się z administratorem portalu korzystając z tej zakładki: formularz kontaktowy
 • Czy portal fandoms działa również na urządzeniach mobilnych?
 • Tak. Z portalu można korzystać zarówno ze standardowych przeglądarek internetowych wbudowanych w urządzenia mobilne jak i aplikacji mobilnej przeznaczonej dla urządzeń z systemem Android. Aby pobrać aplikację należy kliknąć tutaj: pobierz aplikację na Androida

 • WSPÓŁPRACA I TWORZENIE FANDOMÓW


  Nie ma mojego fandomu w serwisie, co mogę zrobić?
 • Aby dodać nowy fandom należy skontaktować się z administratorem portalu poprzez formularz kontaktowy :) lub poprzez naszą grupę na Facebooku i zgłosić zainteresowanie stworzeniem takiego fandomu w odpowiednim poście w Ogłoszeniach grupy

  Grupa FB Fandoms: https://www.facebook.com/groups/159466738042707/
 • Zarządzam fandomem (np. grupą na FB). Dlaczego warto współpracować z Fandoms?
 • W myśl, że w grupie możemy więcej, damy Ci po prostu nowe możliwości, które aktualnie są dla Ciebie nieosiągalne. Jesteśmy dużym projektem zrzeszającym różnorakie fandomy, dzięki czemu zaczniesz współtworzyć z nami coś dużego, co interesuje też inne firmy, wydawnictwa, organizatorów eventów, itd. Jesteśmy firmą, która swoją działalność opiera na wspieraniu fanów oraz ich pasji. Dołączając do nas zapewnimy Ci między innymi:
  - wyłączność na prowadzenie danego fandomu (nie ma możliwości, by dany fandom był np. reprezentowany przez dwie inne ekipy)
  - szansę stworzenia swojego teamu złożonego z fanów, vipów, ekspertów i adminów Twojego fandomu
  - promocję Twojej działalności np. grupy na Facebooku
  - dostęp do wysylania wiadomości push do czlonków fandomu - najlepszy i najskuteczniejszy masowy sposób dotarcia do ludzi
  - nowe możliwości dla członków Twojego fandomu jak choćby szansę uzyskania akredytacji, materiałów do recenzji, udziału w ciekawych wydarzeniach czy przedpremierowego dostępu do jakiegoś materiału np. serialu, płyty czy gry
  - i wiele innych!
 • Na jakiej podstawie dajecie fandomom nowe możliwości? Czemu możecie więcej?
 • Fandoms jest produktem firmy, nie wytworem osoby prywatnej. Prowadzimy działalność gospodarczą, której głównym celem jest współpraca z różnymi fandomami. Posiadamy też liczne wypracowane latami kontakty i możliwości pozwalające nam na "więcej". Dysponujemy dużą siatką partnerów w branży muzycznej, serialowej/filmowej, growej, youtuberskiej oraz wciąż poszerzamy naszą działalność o nowe grupy odbiorców.

  Jesteśmy też partnerem projektu Young Stars oraz wytwórni fonograficznej MyMusic, w ramach czego tworzymy m.in. Strefę Fanów oficjalnego portalu Youngstars.pl, wyszukujemy artystów do wydania w wytwórni, działań crossowych i wiele innych.

  Ponadto - bardzo angażujemy się w ten projekt i jest to coraz bardziej zauważalne przez róznorakie marki i wydawnictwa, a także organizatorów wszelakich eventów branżowych. Z nami też macie szansę uzyskać akredytacje dziennikarskie, w których uzyskaniu chętnie pomagamy i wspieramy.

 • DOŁĄCZANIE, UDZIELANIE SIĘ W FANDOMIE I ZBIERANIE DLA NICH PUNKTÓW


  Jak mogę stać się FANEM w jakimś fandomie?
 • Do każdego fandomu w serwisie musisz dołączyć poprzez ten formularz - dopiero po akceptacji członkostwa ilość funkcji w danym fandomie dla Ciebie gwałtownie wzrośnie, lecz pamiętaj - tylko w tym fandomie, do którego należysz...ale możesz przecież należeć do wielu fandomów i mieć w nich różnorakie uprawnienia :)
 • Chcę szybko napisać coś w moim fandomie. Jak to zrobić?
 • Dla takich jak Ty, bądź po prostu dla użytkowników mobilnych przygotowaliśmy nową formę tworzenia treści na Fandoms - notki. Pozwalają one natychmiast napisać post na Fandoms i trwa to naprawdę błyskawicznie. Po prostu kliknij tutaj: http://fandoms.pl/asknote i wpisz treść tego, co chcesz napisać.

  Pamiętaj, że możesz wybierać tylko fandom, do którego należysz - jeśli chcesz napisać notkę do innego fandomu, najpierw do niego dołącz - klikaj tutaj: http://fandoms.pl/askmember .

  Za napisanie notki otrzymasz 20 punktów oraz jeden punkt za każdy komentarz lub reakcję. Twórz angażujące notki dla społeczności i zarabiają dla fandomów szybciej niż kiedykolwiek!
 • Lubię pisać artykuły / interesuje mnie dziennikarstwo, chcę pisać posty. Jak mogę się udzielać w fandomie jako Redaktor?
 • Poprzez tworzenie postów, które publikujemy na stronie. Kręci Cię dziennikarstwo i pisanie artykułów? Lepiej trafić nie możesz :) Pisząc posty możesz liczyć na ich ocenę jakości (nawet od profesjonalnych dziennikarzy!), a dzięki naszym narzędziom dla komentatorów, postaramy się, by to, co napiszesz wywołało lawinę komentarzy :) A jeśli chcesz przeczytać o czymś konkretnym, stwórz zadanie dla Redaktorów i... przekonaj się kto najbardziej spełni Twoje oczekiwania!
 • Chciałbym tworzyć fanfiction i kontynuować takie, które zostały już rozpoczęte. Jak mogę to zrobić na Fandoms?
 • Poprzez tworzenie opowiadań typu fanfiction. W takiej sytuacji możesz stworzyć wieloczęściowe odpowiadania, które mogą być wielokrotnie rozwijane oraz mieć liczne alternatywne kontynuacje tworzone przez całą społeczność Fandoms. Twoje Fanfiction może być jak gra: zacznij historię i...czekaj jak użytkownicy potoczą ją dalej!
 • Uwielbiam komentować i dyskutować w fandomach. Jak mogę się w ten sposób udzielać na Fandoms?
 • Każdy post możesz skomentować, ale aby wiedzieć co napisać, warto skorzystać z wyzwań, które rozpoczynać może każdy fan w danym fandomie a wykonywać każdy użytkownik serwisu. Napisz możliwie atrakcyjny komentarz, który zostanie doceniony przez autorów wyzwań i fandomy i wygraj mnóstwo punktów oraz po prostu poczuj się doceniony! Komentarze, w których liczy się jakość? Tak - u nas jest to możliwe!
 • Mam wielką wiedzę o fandomie i/lub chcę sprawdzić wiedzę innych. Jak mogę to zrobić tutaj?
 • Każdy vip w fandomie może rozpocząć tworzenie pytań dla fandomu, a każdy użytkownik może na te pytania odpowiadać. Sprawdź swoją wiedzę w fandomie, bądź sprawdź wiedzę swojego fandomu! Zostań mistrzem wiedzy w swojej grupie fanów
 • Do ilu fandomów mogę dołączyć?
 • Do ilu chcesz! Nie masz żadnych ograniczeń ilościowych. Po prostu wejdź na stronę fandomu i kliknij przycisk dołącz do tego fandomu lub przejdź do FORMULARZA DOŁĄCZENIA DO FANDOMÓW, wybierz ten, który Cię interesuje, kliknij "wyślij" i czekaj na akceptację Twojej prośby :)

  Listę wszystkich fandomów do których należysz znajdziesz na swoim profilu na tej stronie (po zalogowaniu) oraz w prawych "blokach" na stronie głównej i wszystkich podstronach.
 • W moim fandomie jest jakiś temat, wydarzyło się coś etc.... o czym nie ma tu posta. Co mogę zrobić?
 • Oczywiście możesz go napisać... ;) Ale spokojnie - nawet jeśli nie potrafisz pisać, ten post ma szansę się pojawić! Wystarczy, że uruchomisz zadanie dla redaktorów.

  Kliknij: http://fandoms.pl/askzadanie i zdecyduj jaki jest temat Twojego zadania - o czym ma powstać Twój post? Po prostu napisz w rozwinięciu i...gotowe :) Po akceptacji Twojego zadania, pojawi się ono na stronie i w zależności od jego wyceny , trafi do odpowiedniej grupy związanej z Twoim fandomem

  Jeśli zadanie zostanie wycenione na max 5000 punktów, trafi do wszystkich fanów fandomu. Jeśli między 5000 a 15000 punktów, zobaczą go wszyscy od poziomu vip w fandomie. Jesli powyżej 15000 punktów, jego wykonanie powierzymy wyłącznie osobom od poziomu ekspertw fandomie. Dzięki temu będziesz miał(a) pewność, że temat zostanie należycie przygotowany a Ty będziesz mógł(a) przeczytać najlepszy post z możliwych.

  A gdy zadanie zostanie wykonane...? Wystarczy je zakończyć :) Zadania mogą też zakończyć admini fandomów bez względu na Twoją decyzję gdy np. o tym zapomnisz. Zadania stwarzają też doskonały sposób na tworzenie konkursów na najlepsze np. posty w Twoich fandomach! :)
 • Utworzyłem treść w jakiś fandomie w serwisie i/lub wysłałem prośbę o dołączenie i nikt tego nie akceptuje
 • Wiele fandomów w serwisie może jeszcze nie mieć swoich adminów. To znaczy, że nie jest on zarządzany przez nikogo, a tym samym jego treści nie mogą zostać zaakceptowane. Stale monitorujemy jakie fandomy potrzebują pilnie administratorów i staramy się szybko reagować w takich sytuacjach, zapraszając pilnie dany fandom do współpracy z nami i/lub wyszukując jego admina w naszej społeczności. Jeśli jednak napiszesz post i po 7 dniach nadal nie został on zaakceptowany, skontaktuj się z nami - tutaj: http://fandoms.pl/feedback lub poprzez messengera po zalogowaniu... alternatywnie, na naszej grupie na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/159466738042707/.
 • Chcę przeczytać o czymś konkretnym ale nie ma na ten temat posta. Co mogę zrobić?
 • Oczywiście możesz to napisać... ;) Ale spokojnie - nawet jeśli nie potrafisz pisać, post na temat który Cię interesuje ma szansę się pojawić! Wystarczy, że uruchomisz zadanie dla redaktorów.

  Kliknij: http://fandoms.pl/askzadanie i zdecyduj jaki jest temat Twojego zadania - o czym ma powstać Twój post? Po prostu napisz w rozwinięciu i...gotowe :) Po akceptacji Twojego zadania, pojawi się ono na stronie i w zależności od jego wyceny , trafi do odpowiedniej grupy związanej z Twoim fandomem

  Jeśli zadanie zostanie wycenione na max 5000 punktów, trafi do wszystkich fanów fandomu. Jeśli między 5000 a 15000 punktów, zobaczą go wszyscy od poziomu vip w fandomie. Jesli powyżej 15000 punktów, jego wykonanie powierzymy wyłącznie osobom od poziomu ekspertw fandomie. Dzięki temu będziesz miał(a) pewność, że temat zostanie należycie przygotowany a Ty będziesz mógł(a) przeczytać najlepszy post z możliwych.

  A gdy zadanie zostanie wykonane...? Wystarczy je zakończyć :) Zadania mogą też zakończyć admini fandomów bez względu na Twoją decyzję gdy np. o tym zapomnisz. Zadania stwarzają też doskonały sposób na tworzenie konkursów na najlepsze np. posty w Twoich fandomach! :)

 • ZABAWY DLA FANDOMÓW


  Czy mogę uruchomić konkurs w moim fandomie?
 • Jasne! Do tego celu najlepiej nadaje się formularz zadań (kliknij), który pozwala Ci uruchomić rozbudowane, z konkretnymi regułami zadanie. Z racji, że może w nim uczestniczyć dowolna ilość fanów danego fandomu, jest to świetny sposób na ogłoszenie np. konkursu na post na konkretny temat :) Ocenianiem nie musisz się przejmować, bowiem posty otrzymują punkty na bazie naszego rozbudowanego systemu punktacji , która przede wszystkim docenia jakość, a także popularność i zaangażowanie czytelników. Jeśli będzie jednak takie zapotrzebowanie, niewykluczamy uruchomienia prawa oceniania postów dodatkowo przez jego organizatorów. Czas pokaże! :)

  Możesz też uruchomić szybki konkurs w postaci wyzwania do posta, pod warunkiem że jesteś autorem tego posta, bądź masz uprawnienia co najmniej vipa pozwalającego Ci tworzyć wyzwania w dowolnych postach fandomu. Wówczas w treści wyzwania wpisujesz szybko zadanie dla komentujących i gotowe! Ty rozstrzygasz wyzwanie, chyba, że o tym zapomnisz, wówczas nagrodę zgarnie autor najlepszego komentarza lub posiadający największą ilość "łapek w górę" - ale będzie to tylko ułamek Twojej stawki. Lepiej więc rozstzygaj wyzwania - to naprawdę świetna zabawa! :) Aby uruchomić wyzwanie w poście, kliknij w przycisk "Wyzwanie" pod jego treścią :)

 • BITWA FANDOMÓW I INNE AKCJE RANKINGOWE PORTALU


  Czym jest Bitwa Fandomów?
 • Bitwa Fandomów jest akcją cykliczną, odbywają się raz w roku. Bitwa wiąże się z zaangażowaniem 32 najbardziej aktywnych fandomów, które toczą rywalizację na jakość w licznych konkurencjach, z wykorzystaniem całej oferty portalu Fandoms oraz projektów partnerskich. Wisienką na torcie w trakcie Bitwy są transmisje live, podczas których odbywa się prawdziwa integracja między członkami fandomów, którzy biorą udział w specjalnych konkurencjach na żywo, w tym wymagającym quizie wiedzy.

  Bitwa Fandomów zapewnia też znaczną promocję dla każdego uczestniczącego fandomu - siła crossów w trakcie akcji przekracza ćwierć miliona użytkowników, do których docierają wieści o fandomach uczestniczących w zabawie. Akcja odbija się też szerokim echem w Internecie i w trakcie trwania jest najbardziej angażującą, masową akcję dla fandomów w polskim internecie.
 • Kto może wziąć udział w Bitwie Fandomów?
 • Każdy zaangażowany fandom, w szczególności na Fandoms. Uczestnictwo odbywa się na bazie dołączenia do członków danego fandomu. Im wyższe uprawnienia posiadasz w fandomie, tym więcej punktów dla fandomów będziesz mógl(a) zdobyć. Niektóre konkurencje skupiają się na indywidualnych umiejętnościach, inne wymagają armii Fanów, którzy pozwolą zdobyć więcej punktów dla danego fandomu w tym samym czasie. Dokładne zasady Bitwy Fandomów zostaną ogłoszone wkrótce.
 • Kiedy odbędzie się nowa edycja Bitwy?
 • Ze względu na liczne prace w serwisie, tegoroczna Bitwa opóźniła się i najprawdopodobniej zostanie przeprowadzona wyjątkowo w czwartym kwartale 2018 roku. Niedługo później ruszą od razu eliminacje do kolejnej, letniej Bitwy w 2019 roku.
 • Czy odbywają się jeszcze inne konkursy oprócz Bitwy Fandomów?
 • Tak, oczywiście! Bitwa jest naszą główną, sztandarową akcją, ale oprócz tego prowadzimy inne, mniejsze rankingi, które pozwalają wygrać nagrody i inne możliwości. Rankingi widoczne są zawsze po prawej stronie strony głównej lub po kliknięciu w czarny plusikw wersji mobilnej / aplikacji. Rankingi w zdecydowanej większości opierają się najpierw na grupowym zdobywaniu punktów (fandomy), a następnie indywidualnie wyceniają wkład w dany fandom każdego użytkownika, co ostatecznie rozstrzyga kto konkretnie otrzymuje nagrodę.

  Jedno jest pewne - bez realnego zaangażowania całego fandomu, na Fandoms bardzo ciężko jest wygrać. Fandoms to portal, którego celem jest grupowe, masowe zdobywanie punktów, w wyniku którego wygrywają konkretne osoby, dla których w efekcie stara się cały fandom. W myśl w grupie siła i razem po prostu raźniej i możecie więcej :)

 • PUNKTACJA


  Po co zbierać punkty na Fandoms dla fandomów? Co one dają?
 • Punkty wpływają bezpośrednio na ranking każdego fandomu oraz wszystkie rankingi akcji konkursowych w serwisie. Rankingi te od września powstawać będą regularnie, ale jeszcze w te wakacje uruchomimy dla Was atrakcyjne zabawy związane ze zdobywaniem punktów. Punkty zdobywać można na mnóstwo sposobów opisanych wyżej, dzielą się one na punkty zbierane jako redaktor, komentator, znawca i twórca . Możesz też udzielać się w fandomie jako moderator i rozmówca, jednak te formy działania nie powodują otrzymywania punktów a jedynie pełną funkcję uzupełniającą.

  Punkty stanowią swoisty element wyróżniający ten projekt spośród standardowych portali z artykułami oraz dodają znaczny element rozrywkowy w tym projekcie. Stanowią też motywację do tworzenia treści (dowolnego typu) w naszym projekcie i w ostateczności pozwalają wygrać atrakcyjne nagrody, a nawet spełnić marzenia :)
 • Nie potrafię pisać postów. Czy mogę w jakiś inny sposób zbierać punkty dla fandomu i bawić się w tym serwisie?
 • Oczywiście! Z myślą właśnie o takich osobach stworzyliśmy rozbudowany system dodatkowych możliwości. Pozwól, że pokrótce Ci je przybliżymy:
  - notki - nowość, która spowodowała, że na Fandoms możesz napisać natychmiast i jest to naprawdę banalne. Wystarczy kliknąć tutaj aby utworzyć notkę. Wypełnij treść, dodaj zdjęcie (jeśli chcesz) i kliknij wyślij. Notki są akceptowane już od poziomu VIPa w fandomach i mogą je pisać wszyscy członkowie danego fandomu. Do notek można także ogłaszać wyzwania - szczegóły poniżej :) - wyzwania - możesz je nie tylko tworzyć (w swoich postach, chyba, że uprawnienia pozwalają Ci na więcej), ale także - a nawet przede wszystkim - brać w nich udział! Jeśli w poście jest ogłoszone wyzwanie, po prostu skomentuj go dokładnie na ten temat, którego dotyczy wyzwanie! Nagrody w wyzwaniach bywają naprawdę wielkie i spokojnie pozwolą Ci zdobyć ich nawet tyle, co autorzy postów. W dodatku, wyzwania tworzą też główni admini serwisu. Śmiało - wyzwania to rewelacyjny sposób nie tylko na zdobywanie punktów, ale też merytoryczną dyskusję , a do tego dajesz w ten sposób mnóstwo radości autorowi posta, gdyż widzi on , że zainteresowało Cie to, co napisał :)
  - zadania dla redaktorów - to druga mega nowość serwisu. Chcesz o czymś przeczytać?, wydarzyło się coś ciekawego, co zapewne interesuje Twój fandom ale wciąż nie ma na ten temat posta? Właśnie w tym celu stworzyliśmy zadania. Po prostu kliknij: tutaj i zleć zadanie napisania ciekawego posta dla redaktorów interesującego Cię fandomu. Zabawa gwarantowana!

  Nadal Ci mało? Komentując posty możesz uzyskać tytuł najlepszego komentarza w danym poście, możesz też oceniać wszelkie treści , za co też dostaniesz punkty. Tak naprawdę każda czynność twórcza na tym portalu jest punktowana. Każda - zgłaszanie niewłaściwych treści, inwestowanie w autorów i wiele innych. Na pewno nie będziesz się nudzić!
 • Czy mogę nie zbierać punktów ale dalej korzystać z portalu?
 • Oczywiście! Punkty to jeden z atrakcyjnych elementów projektu ale możesz oczywiście zupełnie je zignorować i po prostu korzystać z portalu jak z grupy na FB czy portalu z artykułami, pozostając przy tym fanem bądź awansując w fandomie na wyższe stopnie uprawnień (vip, ekspert, admin lub załoga) :)

 • UPRAWNIENIA I ROZWÓJ W FANDOMACH


  Gdzie znajdę informację o tym jak awansować w fandomach i co to oznacza?
 • Uprawnienia w fandomach to nowość, która stała się niemal równie interesująca i motywująca dla użytkowników jak system punktacji. Uprawnienia pozwalają znacznie zwiększyć zakres dostępnych możliwości na stronie, za każdym razem w ramach konkretnego fandomu oraz wspólnie zarządzać nim w serwisie. To unikatowe rozwiązanie zmieniające ten projekt z portalu z artykułami w pełnoprawny portal społecznościowy dla fandomów.

  Aby dowiedzieć się jak możesz awansować w fandomach i co w zamian uzyskujesz, kliknij tutaj: http://fandoms.pl/uprawnienia-w-fandomach
 • Kto może ubiegać się o otrzymanie produktu do recenzji np. gry , płyty etc. ?
 • Aby uzyskać prawo do otrzymania materiału niezbędnego do przygotowania posta np. przedpremierowego dostępu do gry czy serialu, muzyki, płyty, produktu z kolekcji odzieżowej idola etc. (w zależności od typu fandomu) , musisz posiadać co najmniej status EKSPERTA w fandomie, w którym ubiegasz się o przygotowanie takiego materiału . W pierwszej kolejności materiał taki może otrzymać jednak admin grupy, a jeśli ci nie będą zainteresowani, materiały takie otrzymuje ekspert w fandomie.

  Aby otrzymać taki materiał należy udzielać się w serwisie i udowodnić jakość prezentowanych materiałów oraz udowodnić wiedzę uprawniającą do przygotowania takiego materiału (może być przeprowadzony test dla kandydata). Niezbędne jest także podpisanie umowy o współpracy w ramach oficjalnej redakcji portalu , która zabezpiecza obie strony w przypadku nieodpowiedniej formy użycia otrzymanego materiału.
 • Jak ubiegać się o otrzymanie specjalnego materiału do posta w Twoim fandomie?
 • Jeśli posiadasz poziom eksperta w danym fandomie, skontaktuj się z Administracją serwisu poprzez Fandoms messenger lub formularz kontaktowy - TUTAJ i zaproponuj jaki materiał oczekujesz. Możesz też napisać do nich na naszej grupie na Facebooku . Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że administracja serwisu bądź konkretnego fandomu sama zaproponuje Ci taką opcję. Bądź dostępny w Fandoms Messengerze a ważne infromacje i propozycje na pewno Cię nie ominą :)

  Pamiętaj, że chcieć nie zawsze znaczy móc. Niektóre materiały są dostępne tylko od 18 roku życia i na to nic nie poradzimy, bądź redakcja może mieć specjalne, dodatkowe obostrzenia.

 • BRAKUJĄCE I PLANOWANE FUNKCJE


  Czy w przyszłości pojawi się opcja autosave?
 • Jedną z najbardziej oczekiwanych zmian w serwisie po wielkiej aktualizacji jest poprawa edytora, by umożliwiał autozapis Waszych postów. Jesteśmy tego świadomi i mamy w planach jego wymianę / aktualizację. Spodziewać się tego można w okolicach sierpnia-września tego roku.
 • O co chodzi z osiągnięciami?
 • Jest to funkcja aktualnie testowana, jej wprowadzenie nastąpi w czwartym kwartale 2018 roku. Umożliwi ona zarabianie punktów poprzez osiąganie trudnych zadań związanych z serwisem, aktywnością na nim, rozwojem w fandomach itd. . Najpierw jednak musimy nauczyć fandomy nowego Fandoms, by móc zacząć się z nimi bawić w tego rodzaju akcjach :) Cierpliwości, mamy jeszcze wiele pomysłów na uatrakcyjnienie zdobywania punktów :)
 • Są pytania - a co, jeśli chcę stworzyć całą serię pytań na jakiś temat dla użytkowników?
 • W planach jest rozbudowany system tworzenia quizów oraz testów przez fandomy i dla fandomów. Nie chcemy tu zdradzać szczegółów, ale dostrzegamy duży potencjał tej funkcji i z pewnością zapewni ona wiele nowych wrażeń z korzystania z naszego projektu. Możecie liczyć na podobny rozmach tej funkcji jak inne, które już są dostępne. Przewidywany termin wprowadzenia to końcówka 2018 roku. Prezent na gwiazdkę dla użytkowników? Bardzo chcielibyśmy, by tak się stało :)
 • Jest aplikacja na Androida, co z iOS ?
 • Powstanie na 100%. Jak dobrze pójdzie, już we wrześniu 2018 :)

 • WSPÓŁPRACA Z YOUNG STARS


  Na jakiej zasadzie tworzycie Strefę Fanów YoungStars.pl - na czym polega ta współpraca?
 • Young Stars to najlepszy projekt dla młodzieży pod kątem muzycznym jaki znamy i który wspieramy. W wyniku pracy założyciela serwisu w firmie MyMusic, doszło do nawiązania współpracy między projektem Fandoms a projektem Young Stars, czego owocem jest m.in. Strefa Fanów na portalu YoungStars.pl, całkowicie redagowana przez Was - fanów fandomów. Posty w strefie stanowią swoiste streszczenie, w którym nie ma jednak kwintesencji, najbardziej atrakcyjnych elementów Waszych postów. Dzięki temu jest to doskonały sposób na zachęcenie nowego odbiorcy do przeczytania Waszych postów, ale też sposób na to, by dotarły one do osób interesujących krótsze treści. Wówczas mimo, że dana osoba nie przeczyta go na Fandoms, autor posta w Strefie Fanów zrobi z Ciebie jako autora swoistą "gwiazdę artykułu" - zacytuje Cię, skomentuje Twoją wypowiedź itd.

  Dodatkowo autorzy, których posty zostają wykorzystane w Strefie Fanów mogą liczyć na dodatkowe punkty w ilości 1000 za każdorazowe wykorzystanie posta w Strefie. Posty ze strefy są też promowane przez social media Young Stars, co stanowi bardzo istotny sposób na dotarcie z nimi do nowej grupy odbiorców.

  W zamian na portalu Fandoms odbywa się regularny ranking Redaktorów, który pozwala awansować do roli redaktora Strefy Fanów YoungStars.pl i/lub uzyskać dodatkowe korzyści jako redaktor w obrębie działań , które obejmuje projekt Young Stars.
 • Jak Fandoms ma się do YoungStars.pl - czy to konkurencja?
 • Fandoms NIE konkuruje w żaden sposób z Young Stars - odbywa się tutaj współpraca partnerska. YoungStars.pl jest portalem z artykułami, oficjalnym serwisem projektu Young Stars, redagowanym przez redakcję w firmie, natomiast Fandoms jest portalem społecznościowym dla fandomów, redagowanym przez fanów fandomów (od fanów) oraz profesjonalną redakcję portalu (dla fanów), którą pozyskujemy wśród autorów postów w serwisie. Oba projekty wzajemnie się wspierają i nie ma tu mowy o jakiejkolwiek rywalizacji :)
 • Czy współpraca z Young Stars oznacza, że na Fandoms nie mogą zaistnieć fandomy nie związane z tą marką?
 • Absolutnie nie! Działamy niezależnie redakcyjnie od Young Stars. Dajemy szansę wszystkim fandomom, które chcą uczestniczyć w naszym projekcie. Prowadzimy tez znacznie szerszą działalność i nie skupiamy się wyłącznie na młodzieżowej grupie odbiorców. W najbliższym czasie poszerzymy spectrum naszych działań o chociażby grupę graczy czy też bardziej dojrzałych seriali Netflixa czy HBO.

  Wspieramy Young Stars, bo lubimy ten projekt, ale podchodzimy obiektywnie do każdego fandomu, z którym współpracujemy :)

  Jeśli nadal potrzebujesz pomocy i chcesz się z nami skontaktować, skorzystaj z tego formularza kontaktowego.

  Fandomy, do których należę

  Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

  Fandomy, które obserwuję

  Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

  Największe fandomy

  1. Riverdale
   189 osób
  2. The 100
   138 osób
  3. Ananasy Sylwii
   134 osób
  4. Bambinos
   125 osób
  5. Bartek Lovers
   121 osób
  6. Supiwerki
   73 osób
  7. Arturonators
   71 osób
  8. Potterheads
   67 osób
  9. Shawn Mendes Army
   60 osób
  10. SikorskiSquad
   39 osób
  11. Domisiaki
   35 osób
  12. Once Upon A Time
   29 osób
  13. Pretty Little Liars
   25 osób
  14. Donaty Agaty
   25 osób
  15. Pamiętniki Wampirów
   20 osób
  16. Remonators
   16 osób
  17. GRY
   14 osób
  18. Misiaki Sysi
   12 osób
  19. Famous In Love
   11 osób
  20. Kluseczki Olgi
   10 osób
  21. Zosiaki
   6 osób
  22. Temorki
   5 osób
  23. FANDOMS YOUTUBE
   5 osób
  24. Sonbird Team
   5 osób
  25. Life Is Strange
   4 osób
  26. Dua Lipa
   4 osób
  27. The Good Place
   3 osób
  28. PC
   2 osób
  29. Nintendo
   2 osób
  30. Young Stars Festival
   1 osób
  1. Riverdale
   554202 punktów
  2. Young Stars Festival
   44872 punktów
  3. Bartek Lovers
   43515 punktów
  4. Potterheads
   39846 punktów
  5. Supiwerki
   39844 punktów
  6. The 100
   38832 punktów
  7. SikorskiSquad
   32941 punktów
  8. Arturonators
   29728 punktów
  9. SERIALE
   25601 punktów
  10. GRY
   23067 punktów
  11. Life Is Strange
   22078 punktów
  12. Famous In Love
   21908 punktów
  13. FILMY/SERIALE/TV
   20165 punktów
  14. Domisiaki
   18351 punktów
  15. Once Upon A Time
   17594 punktów
  16. Ania, nie Anna
   17341 punktów
  17. Ananasy Sylwii
   17189 punktów
  18. Pretty Little Liars
   13118 punktów
  19. YOUNG STARS
   12872 punktów
  20. Shawn Mendes Army
   12672 punktów
  21. Forza
   11231 punktów
  22. Sonbird Team
   10831 punktów
  23. Remonators
   10192 punktów
  24. Eurowizja
   10092 punktów
  25. GWIAZDY YOUNG STARS
   9279 punktów
  26. Dua Lipa
   7961 punktów
  27. TALENTY
   6454 punktów
  28. MUZYKA
   6409 punktów
  29. Playstation VR
   6139 punktów
  30. FILMY
   5731 punktów
  31. Nintendo
   5301 punktów
  32. Pamiętniki Wampirów
   5028 punktów
  33. Detroit
   4983 punktów
  34. Tomb Raider
   4924 punktów
  35. KSIĄŻKI
   4594 punktów
  36. INNE
   4589 punktów
  37. Stranger Things
   4537 punktów
  38. Progress Armia
   4280 punktów
  39. The Originals
   4231 punktów
  40. Misiaki Sysi
   4174 punktów
  41. 13 Reasons Why
   3969 punktów
  42. Bambinos
   3804 punktów
  43. Young Stars News
   3219 punktów
  44. Sport
   2844 punktów
  45. K-Pop
   2739 punktów
  46. American Horror Story
   2598 punktów
  47. God Of War
   2526 punktów
  48. YOUTUBE
   2249 punktów
  49. Kortezjanie
   2114 punktów
  50. Puthinators
   1933 punktów
  51. Sony Playstation
   1630 punktów
  52. Przygodowe
   1150 punktów
  53. MMers
   904 punktów
  54. Temorki
   848 punktów
  55. FPS
   829 punktów
  56. Team Rieger
   782 punktów
  57. R5Family
   607 punktów
  58. PC
   527 punktów
  59. Kluseczki Olgi
   506 punktów
  60. Arianators
   492 punktów
  61. Uncharted
   477 punktów
  62. Zosiaki
   396 punktów
  63. LUDZIE
   389 punktów
  64. Directioners
   315 punktów
  65. FANDOMS TALENTS
   287 punktów
  66. Soy Luna
   287 punktów
  67. #talentobranie
   282 punktów
  68. 5SOSFam
   245 punktów
  69. Akcja & Przygoda
   220 punktów
  70. PROJEKT FANDOMS
   175 punktów
  71. Beautilles
   144 punktów
  72. The Good Place
   143 punktów
  73. Selenators
   130 punktów
  74. Donaty Agaty
   100 punktów
  75. Strzelanki
   98 punktów
  76. Orlandonators
   95 punktów
  77. Podróże
   84 punktów
  78. Swifties
   57 punktów
  79. Far Cry
   45 punktów
  80. Wyścigi
   45 punktów
  1. Potterheads
   976 punktów
  2. FILMY
   350 punktów
  3. FILMY/SERIALE/TV
   350 punktów
  1. Potterheads
   13365 punktów
  2. The 100
   9393 punktów
  3. SERIALE
   4034 punktów
  4. FILMY/SERIALE/TV
   3861 punktów
  5. Riverdale
   3736 punktów
  6. YOUNG STARS
   2137 punktów
  7. Young Stars Festival
   1408 punktów
  8. Bartek Lovers
   1369 punktów
  9. SikorskiSquad
   881 punktów
  10. Ananasy Sylwii
   865 punktów
  11. Once Upon A Time
   519 punktów
  12. Pretty Little Liars
   491 punktów
  13. FILMY
   352 punktów
  14. Life Is Strange
   349 punktów
  15. Domisiaki
   338 punktów
  16. GRY
   327 punktów
  17. Remonators
   218 punktów
  18. Arturonators
   212 punktów
  19. MUZYKA
   170 punktów
  20. Supiwerki
   137 punktów
  21. Bambinos
   65 punktów
  22. Shawn Mendes Army
   42 punktów
  23. Sonbird Team
   33 punktów
  24. TALENTY
   32 punktów
  25. INNE
   28 punktów
  26. Pamiętniki Wampirów
   27 punktów
  27. KSIĄŻKI
   21 punktów
  28. Stranger Things
   21 punktów
  29. Dua Lipa
   16 punktów
  30. Young Stars News
   16 punktów
  31. Ania, nie Anna
   13 punktów
  32. Eurowizja
   12 punktów
  33. The Originals
   12 punktów
  34. Nintendo
   11 punktów
  35. Famous In Love
   10 punktów
  36. Sport
   10 punktów
  37. God Of War
   8 punktów
  38. Detroit
   6 punktów
  39. 13 Reasons Why
   5 punktów
  40. YOUTUBE
   4 punktów
  41. Arianators
   3 punktów
  42. LUDZIE
   2 punktów
  43. Progress Armia
   2 punktów
  44. Misiaki Sysi
   1 punktów
  45. Playstation VR
   1 punktów
  1. Potterheads
   37555 punktów
  2. Riverdale
   4469 punktów
  3. Ananasy Sylwii
   3072 punktów
  4. Pretty Little Liars
   2607 punktów
  5. Shawn Mendes Army
   2191 punktów
  6. The 100
   1649 punktów
  7. Bartek Lovers
   1586 punktów
  8. Sonbird Team
   1486 punktów
  9. Once Upon A Time
   1216 punktów
  10. Dua Lipa
   1047 punktów
  11. The Originals
   989 punktów
  12. Soy Luna
   986 punktów
  13. Bambinos
   918 punktów
  14. K-Pop
   902 punktów
  15. Supiwerki
   851 punktów
  Kontakt Post