+14 głosów
(postid: 11881) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Zgodnie z obietnicą, to już czas, byście dowiedzieli się o co chodzi w Bitwie Fandomów i na czym polega cała akcja. 

O Fandoms Cup

Celem Fandoms Cup jest zaangażowanie dużej grupy fandomów w tworzenie twórczych, ambitnych treści, których na próżno szukać gdziekolwiek indziej. Tak naprawdę nia ma w Polsce serwisu, na którym moglibyście znaleźć takie informacje, do których są w stanie dotrzeć fani. Dotychczas jednak nie było miejsca, by je zdobyć ... aż do teraz, gdy powstał nasz portal. Fandoms.pl pozwala tworzyć na bieżąco treści w serwisie przez Was samych, dla dowolnych fandomów, które Was interesują. Sprzyja to przede wszystkim róznorodności - na stronie pojawiają się informacje nie tylko o największych fandomach - dzięki odpowiedniej formule serwisu i całej akcji, na portalu popularne stają się też treści tworzone dla mniejszych fandomów, które w wyniku popularności tych treści... rosną i stają się coraz większe.


Fandoms Cup to bitwa na jakość, na poziom, na pomysły. Do Waszej dyspozycji oddaliśmy portal, który tworzycie Wy sami, a my co jakiś czas dodajemy Wam kolejne narzędzia, które sprawiają, że portal wciąż ma Wam coś nowego do zaoferowania. Całość spaja regularne zbieranie punktów, za wszelkie przejawy aktywności na stronie - komentowanie, odpowiadanie, tworzenie dyskusji, postów, oceny za nie etc. Aktywności jest coraz więcej a naszym celem będzie stałe poszerzanie ich asortymentu tak, by tworzenie nowych treści stale było dla Was angażujące i emocjonujące.


Jedno się jednak nie zmieni na pewno - regularnie będziemy robić wszystko, by to jakość w serwisie była kluczowa. Dlatego udostępniamy różne treści, różnych fandomów. Średnio co około 30 minut pojawiają się nowe posty, byście mieli czas przeczytać aktualne oraz by ważne treści i Wasza praca nie zniknęła po 10 minutach obecności w serwisie. Pamiętajcie - publikujemy tylko najciekawsze treści, a liczebność fandomu w tym wypadku nie ma żadnego znaczenia, bowiem tworząc przykładowo materiał dla Smilers, możecie zbierać punkty dla Bambinos. Dzięki temu jednak inny fandom może się rozwijać - rozwiązuje się w ten sposób problem potencjalnych hejterów i chamskiej rywalizacji - Wasze punkty idą i tak tam, gdzie jesteście sercem , ale przy okazji możecie zrobić coś dobrego dla innych. I wszyscy są zadowoleni :)


Fandoms Cup realizowana jest w ramach dwóch osobnych eventów: jeden to radiowe bitwy fandomów, drugi to ten portal w połaczeniu z eventami w radiu.

Radio Young Stars - słuchaj cały czas !

Kluczowym medium Fandoms Cup jest Radio Young Stars , którego możecie słuchać na http://www.radioyoungstars.pl oraz w aplikacji "Radio Young Stars" na telefonach z systemem iOS oraz Android. Codziennie w godzinach od 15:00 do 21:00 odbywają się w naszym radiu audycje, podczas których prezenterzy rozdają Wam punkty w serwisie. Do dyspozycji mają średnio 100 punktów na godzinę, które przyznają Wam indywidualnie na Wasze konta na tej stronie. Za co można zdobyć punkty? Za ogólną interesującą aktywność podczas audycji. Przenterzy mają tutaj pełne pole do działania i na pewno nieraz zaskoczą Was pomysłami w tym zakresie. To, co jest jednak dla Was ważne - podczas każdej audycji każdy z Was może zdobyć punkty. Zachęcamy więc do częstego słuchania radia, a żadna okazja na punkty Was nie ominie ! :)


W naszym radiu prowadzimy szereg ciekawych audycji dedykowanych dla danych fandomów - opisy każdej z nich znajdziecie tutaj: http://fandoms.pl/1239/poznajcie-wszystkie-audycje-punktowane-audycje-radio-stars . Programy są bardzo zróżnicowane i praktycznie każdy(a) z Was znajdzie w nich coś ciekawego :) Podczas tych programów ostatecznie jednak szansę na punkty mają wszyscy fani, każdego fandomu , a nie tylko jednego z nich. Program kierowany jest np. dla fanów Jeremiego, ale przecież może dodzwonić się do nas fanka Beliebers, ktora zdobędzie punkty właśnie dla tego fandomu. Dzięki temu tak naprawdę nie wycinamy słuchaczy z programów fandomowych a pozwalamy Wam poznać tych, którzy rywalizują w bitwie i być może też się nimi zainteresować :-) Podczas tych audycji do zdobycia jest bardzo dużo punktów (nawet 500 na godzinę!) i polecamy, byście regularnie słuchali wszyscy najlepiej...każdej z nich :)


Prezenterzy mogą jednak przyznawać punkty w różnych sytuacjach i praktycznie każdej audycji, dlatego Radio Young Stars powinno być z Wami cały czas. Nigdy nie wiadomo kiedy pojawi się premia, ktora pozwoli Wam wyciągnąć dodatkowe punkty dla Waszego fandomu !

Radio Young Stars - Bitwa Fandomów

34 najlepsze fandomy, które uzyskały najwięcej głosów w premiowej sondzie na Radio Young Stars Official (http://www.facebook.com/groups/radioyoungstars) biorą udział w audycji Bitwa Fandomów w naszym radiu, w każdy piątek od 20:00 . To właśnie ta audycja stanowi kwintensencję całej akcji Fandoms Cup. W minioną sobotę podzieliliśmy Was na 8 grup w jawnym, niezależnym losowaniu. Ten program przysporzy mnóstwo emocji i wyłoni ostatecznie jeden fandom, który stanie do kluczowej bitwy o oficjalny zlot dla danego fandomu podczas Young Stars Festival 2016 .


Grupy znajdziecie tutaj:
Grupy A do D : http://fandoms.pl/1753/poznajcie-grupy-fandoms-cup-2016-jest-masakra-grupy-a-d

Grupy E do G : http://fandoms.pl/1756/poznajcie-grupy-fandoms-cup-2016-jest-masakra-grupy-e-g


Podział jest MASAKRYCZNY i będzie się NAPRAWDĘ dużo działo .


Oczywiście - mówimy tu o walce o tą konkretną nagrodę jakim jest zlot. Nie ukrywamy, że jeśli rozwój portalu będzie rósł tak gwałtownie a Wasze zaangazowanie w Fandoms Cup pozostanie na tak świetnym poziomie, z pewnością pojawią się kolejne akcje, które pozwolą Wam wygrać... kolejne nagrody ! :)


Dlatego bardzo ważne jest po prostu indywidualne zdobywanie punktów dla Waszych fandomów. Każdy z Was pracuje dla swojej ekipy. Sami decydujecie jakiej. Co tydzień.

Portal FANDOMS.PL to serce Fandoms Cup

Portal Fandoms.pl to miejsce, gdzie regularnie zdobywacie, indywidualnie, punkty dla wybranego przez Was fandomu. W akcji o zlot podczas YSF ustaliliśmy, że fandom, który wygra w rywalizacji na portalu do połowy sierpnia, zostanie zaproszony do finałowej bitwy o zlot w Radio Young Stars. Tutaj jednak nie ma ograniczenia do 34 fandomów. W tym wypadku stroną może być każdy inny fandom, którego kategoria istnieje na stronie (a jeśli nie istnieje, zawsze może powstać, gdy uznamy, że warto :) ) . Stwarza to praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie różnorodności treści, jakie się tutaj pojawią. I brak możliwości hejtowania, no bo przecież nawet jeśli napiszesz komentarz pod postem o Honlovers dając punkty autorowi takiego posta, to tak naprawdę nawet nie wiesz, czy autor zbiera punkty dla tego fandomu - może nawet do Twojego ;) Stąd też portal Fandoms.pl jest praktycznie aktualnie wolny od hejtu, co stanowi swoisty fenomen :)

WYBIERZ SWÓJ FANDOM !

Co tydzień będziemy podsumowywać wyniki z serwisu - aż 100 najlepszych użytkowników portalu danego tygodnia (z największą ilością punktów) będzie weryfikowanych pod kątem fandomu, dla którego zbieracie punkty. Przykładowo, jeśli osoba X zebrała 85 punktów w serwisie w danym tygodniu i zaznaczyła, że zbiera punkty dla Mixers, fandom Mixers otrzymuje 85 punktów od tej osoby. I tak jeszcze 99 razy, co łącznie pozwoli dać wynik w postaci rankingu fandomów w danym tygodniu. Tych mamy 4-5 w miesiącu, a miesięcy... aż 7,5 do rozstrzygnięcia zwycięzcy, który awansuje do głównej bitwy w radiu. Możliwości zatem jest ogrom i tak naprawdę nie wiadomo kto wygra. To, że fandom jest duży, nie oznacza, że ma większe szanse - kluczowa jest aktywność POSZCZEGÓLNYCH, INDYWIDUALNYCH członków danego fandomu. A to już wymaga zgrania, co w przypadku dużych fandomów nie jest już tak banalne. Będą więc z pewnością niespodzianki ! :)


Fandom możecie wybrać podczas rejestracji konta na stronie oraz regularnie na swoim profilu w sekcji Do jakiego fandomu zbierasz punkty? , którą znajdziesz w dziale edycji swojego profilu - tutaj: http://fandoms.pl/account . Pamiętaj, że możesz zmieniać te przydziały . Co tydzień po prostu sprawdzimy jaki fandom wybrałeś(-łaś) , i dla tego przyznamy punkty. Możesz co tydzień zbierać dla innego - ale zawsze tylko jednego . Gdy minie dany tydzień, możesz zbierac dla innego. Wybierz swój fandom! Jeśli tego nie zrobisz, Twoje punkty przepadną w danym tygodniu. Podsumowania będą się odbywać zwykle w godzinach wieczornych, w każdą niedzielę na bazie rankingu, który będzie regularnie wyświetlany na stronie w jej prawej części .

Czy będą kolejne akcje dla fandomów ?

Jeśli tak będzie rozwijała się nasza akcja, z pewnością będą takie akcje. Będą też akcje specjalne w radiu oraz na stronie. Będziemy też dodawać nowe możliwości zdobycia punktów w serwisie. Cały czas jednak kluczowa będzie jakość tego, co na stronie prezentujecie. To nie bitwa na ilość - to bitwa na jakość.  W radiu i portalu. Niewykluczone, że akcje odbywać się będą także na grupie Radio Young Stars Official czy też ambasadorów Young Stars czy też Artystów. Dzisiejsza audycja od 20:00 jest przykładem takiej właśnie akcji.

Jeszcze jedno: miałem X punktów a mam Y . Co się stało ?

Czasami, gdy uznamy, że za jakąś aktywność dostajecie zbyt dużo punktów lub zbyt mało, będziemy zmieniać zasady ich przyznawania (ilość za jakąś funkcję). Cel jest tego prosty: chodzi o jakość, a nie spamowanie. Z tego wlaśnie powodu postanowiliśmy zmniejszyć ilość punktów za napisanie komentarza do 1 (zamiast 2) , ale za to daliśmy 1 punkt za udział w dyskusjach . Te jednak są dla Was uchwytne dopiero, gdy macie nie mniej niż 100 punktów, a tym samym, gdy zostaliście już zweryfikowani pod kątem aktywności. Tym sposobem promujemy tych, którzy na to zasługują i którzy realnie walczą w Bitwie.


To co jednak jest dla Was najważniesze, to fakt, że każda zmiana naliczania punktów wywoła zmiany u wszystkich osób w serwisie automatycznie . Jesli więc masz mniej punktow o polowę, to pozostali mają to samo. Zyskali natomiast ci, ktorzy postanowili nie tylko pisać komentarze, ale też angażować się w ciekawe dyskusje. Tym samym - promujemy jakość, nie ilość.


Takie zmiany mogą się pojawiać, ale za każdym razem będziemy Was o nich informować, tak abyście z góry wiedzieli co i za co. Będą pojawiać się też nowe sposoby na zdobywanie punktów - o nich także będzie Was powiadamiać na bieżąco :)

Masz pomysł na uatrakcyjnienie akcji albo pytania ?

NIe ma problemu - pisz w komentarzach, a Was jako użytkowników strony prosimy o dawanie łapek w górę do takich komentarzy byśmy szybko byli w stanie je dostrzec :) Smiało też dawajcie łapki w dół dla komentarzy, które Waszym zdaniem zaśmiecają serwis. Fandoms.pl w mig stał się portalem społecznościowym - dbajmy o nią wszyscy razem, by nam się tu dobrze spędzało czas :)


Życzymy powodzenia w Fandoms Cup 2016. Niech wygra najlepszy, ale niech wszyscy się po prostu dobrze bawią ! :) Tego Wam życzymy :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 22426 punktów za:

Jakość:20Popularność:20060
Wsparcie:96Ocena i wartość ocen:14
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:2180
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
20,060 czytelników Lut 1, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

218 Komentarzy

AgataPiotrowicz#STR Użytkownik 654 pkt
Super pomysł, ogólniepodoba mi się to ze dzięki temu mogę się dowiedzieć więcej o innych fandomach albo artystach, jakoś nigdy nie miałam okazji ;3
+23 głosów
Lut 1, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
Dokładnie o to chodzi ! :)
AdrianSroka Użytkownik 16,528 pkt
I to jest świetne! :')
Karyna Chanyeola Użytkownik 4,034 pkt
Fandoms Cup 2016!!! to najlepszy pomysł na jaki wpadliście!!! Pozdrawiam!! <3
+21 głosów
Lut 1, 2016
Alex Black Użytkownik 6,981 pkt
AdrianSroka Racja!
starynowy Użytkownik 545 pkt
Słuszna inicjatywa!
+15 głosów
Lut 1, 2016
AdrianSroka Użytkownik 16,528 pkt
Dokładnie, chyba każdy jest za i nie ma przeciwów! :')
zuzzakelo Użytkownik 1,122 pkt
Bardzo swietny pomysl i pozytywna akcja =)
+14 głosów
Lut 1, 2016
AdrianSroka Użytkownik 16,528 pkt
Tym bardziej dla mniej znanych artystów, prawda? ;>
DAGA Użytkownik 7,913 pkt
Cieszę się, że Piter zajął się taką akcją, MEGA!!! To na pewno zjednoczy grupy jeszcze bardziej! :D
+14 głosów
Lut 1, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
Paradoksalnie ta bitwa jednoczy :D fenomen xD
AdrianSroka Użytkownik 16,528 pkt
Piter - dziwne, prawda? :D
Karyna Chanyeola Użytkownik 4,034 pkt
*polecane* hihi xd <3
+11 głosów
Lut 1, 2016
Voniar5 Użytkownik 1,852 pkt
Te emotki ruszają się w tym samym czasie *-* Lubię to XD Po prostu emotki to moje życie :D hihi
Ola Kujawska Użytkownik 955 pkt
Bo najważniejsze to dobra  zabawa!
+11 głosów
Lut 1, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
Dokładnie :) O to tu chodzi ;)
Karo202 Użytkownik 274 pkt
Megaa
+10 głosów
Lut 1, 2016
Paula Bambino Użytkownik 4,461 pkt
No właśnie... W końcu wiem co z tymi punktami :)
+9 głosów
Lut 1, 2016
Karyna Chanyeola Użytkownik 4,034 pkt
DZIEJE SIĘ!!! <3
+9 głosów
Lut 1, 2016
Ania Mirowska Użytkownik 1,335 pkt
Ale się rozpisałeś :P ale fajnie,że to napisałeś
+8 głosów
Lut 1, 2016
Michael Clifford Użytkownik 11,314 pkt
Z każdym postem jeszcze bardziej mi się to podoba <3
+7 głosów
Lut 1, 2016
Basia Użytkownik 11,514 pkt
Wreszcie zostało to porządnie wytłumaczone <3 Dziękuje <3
+7 głosów
Lut 1, 2016
Mad Użytkownik 381,674 pkt
Czekałam na taki post z twojej strony Piter :D Dzięki, że tak o nas dbasz ^^
+7 głosów
Lut 1, 2016
kxamilie Użytkownik 1,161 pkt
ŁO MASAKRA ile ja to czytałam xd wszystko z taką dokładnością, żebym później nie musiała tego czytać drugi raz x fajnie, że wszystko jest już wyjaśnione
Pozdrawiam x :)
+7 głosów
Lut 1, 2016
xolkaolkax Użytkownik 7,969 pkt
TEN CAŁY POMYSŁ Z BITWAMI FANDOMÓW JEST MEGA NAPRAWDE <3
+7 głosów
Lut 1, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,120 pkt
Ten pomysł z Fandoms Cups jest naprawdę genialny! Braawo. Już powiedziałam swoim przyjaciółkom by dołączyły i zbierały punkty na swój fandom!
+7 głosów
Lut 1, 2016
Podróżnik13 Użytkownik 1,452 pkt
Dobrze, że w końcu pojawił się takie post gdzie są wszystkie informacje! :)
+7 głosów
Lut 1, 2016
Oliwia Brzeczko Użytkownik 61 pkt
Wszystko pięknie wyjaśnione, mega!
+6 głosów
Lut 1, 2016
zuza.hlss Użytkownik 723 pkt
Super! Mega podoba mi się to ze dajecie szanse mniejszym fandomom i stawiacie na jakość a nie na ilość
+6 głosów
Lut 1, 2016
Karyna Chanyeola Użytkownik 4,034 pkt
ooo.. wprowadzony ranking po prawo!!! <3 dobree dobree xd :p
+6 głosów
Lut 1, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
haha, już wyczaiłaś :P
Chocolattexx12 Użytkownik 342 pkt
Bardzo przydatny post. Ciesze się, że ktoś wpadł na tak genialny pomysł jak Fandoms Cup :)
+6 głosów
Lut 1, 2016
xdkaczorekxd Użytkownik 681 pkt
Świetny pomysł :)
+6 głosów
Lut 1, 2016
rosepose00 Użytkownik 944 pkt
Fandomscup to super pomysł, cieszę się że na niego wpadliście! ;>
+6 głosów
Lut 1, 2016
tawesołazołza Użytkownik 18,171 pkt
mega pomysł z tą stronką :)
+6 głosów
Lut 1, 2016
Natalia Świrk Użytkownik 29 pkt
Mega pomysł :)) Bambino wygra!!!
+6 głosów
Lut 1, 2016
Natalcia Użytkownik 5,007 pkt
Ale będzie zacięta walka! Nie mogę się doczekać, więc biorę się do roboty!
+6 głosów
Lut 1, 2016
AdrianSroka Użytkownik 16,528 pkt
W końcu wszystko wyjaśnione! :)
+6 głosów
Lut 1, 2016
AniaOtta Użytkownik 28,351 pkt
Totalny sztos! :D
+6 głosów
Lut 1, 2016
Ewa*Bambino Użytkownik 1,012 pkt
Mega. W końcu wiadomo po co te punkty i wgl.
+6 głosów
Lut 1, 2016
scarlett_01 Użytkownik 3,082 pkt
Pomysł całej idei jest dobry! Nawet bardzo! Możemy się wykazać, pochwalić, a także poznać innych, których znamy lub nie. Każdy się dobrze przy tym bawi, jest dobra atmosfera. Piotrek - jesteś najlepszy! :)
+6 głosów
Lut 1, 2016
Dominguezowa Użytkownik 5,605 pkt
No to czeka nas ostra walka. V-lovers, walczymy porządnie. Myślę, że możemy złączyć wszystkie fioletowe fandomy i w ten sposób naprawdę coś wywalczyć. Do 18 marca jeszcze się zbierzemy w kupę i pokażemy na co nas stać. :)
+6 głosów
Lut 1, 2016
PIPI <3 Użytkownik 1,905 pkt
haha czytalam to 10 min  :D kurde nie dam raady na audycjach zbierac punkty bo zawsze jak sie udzielam wszyscy mnie olewaja i w koncu tylko poprostu slucham radia :/ ehh postaram sie jakos
+6 głosów
Lut 1, 2016
Michuxoo Użytkownik 10,037 pkt
Super :D
+5 głosów
Lut 1, 2016
Michael Clifford Użytkownik 11,314 pkt
też tak sądzę :D
Countdown_9893 Użytkownik 2,069 pkt
Super pomysł z tą akcją :) Kwiatonators do zobaczenia na zlocie (pewnie wygramy) <3
+5 głosów
Lut 1, 2016
MartaP Użytkownik 347 pkt
Super, dzisiaj o 20 będę słuchać ☺
+5 głosów
Lut 1, 2016
xcvxvcx Użytkownik 3,197 pkt
Cały pomysł i wgl ta akcja z "Fandom Cup" jest genialna!
+5 głosów
Lut 1, 2016
Paulinaa Kocyk Użytkownik 198 pkt
Ale sie jaram aaa
+5 głosów
Lut 1, 2016
Asia Osłońska Użytkownik 6,947 pkt
Wszystko jasne!! Jeszcze raz ŚWIETNY pomysł :D Mam nadzieje, że będzie zorganizowany jeszcze kolejne edycje :D Jeżeli moge to tak nazwać ;)
+5 głosów
Lut 1, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
może się tak stać, bo zainteresowanie akcją jest ogromne :)
Beata Chmielewska Użytkownik 7,257 pkt
no to strączek team działają <3 dzięki Piter za wyjaśnienia! :)
+5 głosów
Lut 1, 2016
justynaxariz Użytkownik 10,570 pkt
Jak tu sie zdecydowac do ktorego fandomu?
+4 głosów
Lut 1, 2016
Hebab Użytkownik 4,120 pkt
Miałam z tym taki sam problem - wybierz fandom do, którego najbardziej Cie ciągnie <3
Syll Nowakowska Użytkownik 946,240 pkt
No Pszczolek nie ma, sorry Justunka hahahha ♡
malwiii216 Użytkownik 79 pkt
:D
+4 głosów
Lut 1, 2016
gryfus Użytkownik 3,331 pkt
Przydatny post :DD
+4 głosów
Lut 1, 2016
Oliwciak11 Użytkownik 444 pkt
I już wiem o co chodzi z tymi punktami :D :D :D
+4 głosów
Lut 1, 2016
anonim Użytkownik
dobrze, że napisałeś taki post, bo niektórzy wgl nie wiedzą o co halo :D
+4 głosów
Lut 1, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,233,163 pkt
mam nadzieję, że teraz już wiedzą :P
Klaudia99 Użytkownik 369 pkt
Juz  teraz wszystko jest jasne z tymi komentarzami :) Naprawdę przydatny post !
+4 głosów
Lut 1, 2016
Hebab Użytkownik 4,120 pkt
Fajny pomysł z tymi punktami na audycjach xx
+4 głosów
Lut 1, 2016
orogalska 203 Użytkownik 714 pkt
☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
+4 głosów
Lut 1, 2016
Wiktoria Bąk Użytkownik 12,081 pkt
Może zorganizowalibyście audycję, w której przedstawilibyście postać każdego z wykonawcę/zespół oraz jego fandom? Załóżmy, w jednej opowiedzieć o 2-3 osobach. Nie wiem czy wiesz o co chodzi, ale mniej więcej dam Ci przykład: X dnia, opowiecie o Dawidzie Kwiatkowskim i Kwiatonators oraz Arturze Strączku i Strączek Team. :) Mam nadzieję, że zczaicie o co biega :D
+4 głosów
Lut 1, 2016
Dawixxo Użytkownik 11,407 pkt
Meega :D
+4 głosów
Lut 1, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
172 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 172 Gości
Dziś posty czytano : 17722 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Największe fandomy

 1. Riverdale
  152 osób
 2. Ananasy Sylwii
  128 osób
 3. The 100
  123 osób
 4. Bambinos
  119 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  65 osób
 8. Shawn Mendes Army
  47 osób
 9. SikorskiSquad
  37 osób
 10. Domisiaki
  33 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  24 osób
 14. Remonators
  15 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  475245 punktów
 2. Bartek Lovers
  39725 punktów
 3. Supiwerki
  37867 punktów
 4. The 100
  34443 punktów
 5. SikorskiSquad
  31763 punktów
 6. Young Stars Festival
  27340 punktów
 7. SERIALE
  23389 punktów
 8. GRY
  21755 punktów
 9. Arturonators
  18113 punktów
 10. Life Is Strange
  17815 punktów
 11. Domisiaki
  17483 punktów
 12. Ania, nie Anna
  17136 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  16443 punktów
 14. Famous In Love
  15807 punktów
 15. Ananasy Sylwii
  15516 punktów
 16. Once Upon A Time
  13554 punktów
 17. Bambinos
  12385 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12207 punktów
 19. YOUNG STARS
  11729 punktów
 20. Pretty Little Liars
  11485 punktów
 21. Remonators
  9740 punktów
 22. Eurowizja
  9531 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8474 punktów
 24. Dua Lipa
  7663 punktów
 25. TALENTY
  6080 punktów
 26. Playstation VR
  5951 punktów
 27. Forza
  5665 punktów
 28. MUZYKA
  5197 punktów
 29. Nintendo
  5076 punktów
 30. Detroit
  4916 punktów
 31. Tomb Raider
  4855 punktów
 32. INNE
  4463 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4456 punktów
 34. Progress Armia
  4229 punktów
 35. The Originals
  4135 punktów
 36. Pamiętniki Wampirów
  3904 punktów
 37. Misiaki Sysi
  3854 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3726 punktów