NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+14 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Zgodnie z obietnicą, to już czas, byście dowiedzieli się o co chodzi w Bitwie Fandomów i na czym polega cała akcja. 

O Fandoms Cup

Celem Fandoms Cup jest zaangażowanie dużej grupy fandomów w tworzenie twórczych, ambitnych treści, których na próżno szukać gdziekolwiek indziej. Tak naprawdę nia ma w Polsce serwisu, na którym moglibyście znaleźć takie informacje, do których są w stanie dotrzeć fani. Dotychczas jednak nie było miejsca, by je zdobyć ... aż do teraz, gdy powstał nasz portal. Fandoms.pl pozwala tworzyć na bieżąco treści w serwisie przez Was samych, dla dowolnych fandomów, które Was interesują. Sprzyja to przede wszystkim róznorodności - na stronie pojawiają się informacje nie tylko o największych fandomach - dzięki odpowiedniej formule serwisu i całej akcji, na portalu popularne stają się też treści tworzone dla mniejszych fandomów, które w wyniku popularności tych treści... rosną i stają się coraz większe.


Fandoms Cup to bitwa na jakość, na poziom, na pomysły. Do Waszej dyspozycji oddaliśmy portal, który tworzycie Wy sami, a my co jakiś czas dodajemy Wam kolejne narzędzia, które sprawiają, że portal wciąż ma Wam coś nowego do zaoferowania. Całość spaja regularne zbieranie punktów, za wszelkie przejawy aktywności na stronie - komentowanie, odpowiadanie, tworzenie dyskusji, postów, oceny za nie etc. Aktywności jest coraz więcej a naszym celem będzie stałe poszerzanie ich asortymentu tak, by tworzenie nowych treści stale było dla Was angażujące i emocjonujące.


Jedno się jednak nie zmieni na pewno - regularnie będziemy robić wszystko, by to jakość w serwisie była kluczowa. Dlatego udostępniamy różne treści, różnych fandomów. Średnio co około 30 minut pojawiają się nowe posty, byście mieli czas przeczytać aktualne oraz by ważne treści i Wasza praca nie zniknęła po 10 minutach obecności w serwisie. Pamiętajcie - publikujemy tylko najciekawsze treści, a liczebność fandomu w tym wypadku nie ma żadnego znaczenia, bowiem tworząc przykładowo materiał dla Smilers, możecie zbierać punkty dla Bambinos. Dzięki temu jednak inny fandom może się rozwijać - rozwiązuje się w ten sposób problem potencjalnych hejterów i chamskiej rywalizacji - Wasze punkty idą i tak tam, gdzie jesteście sercem , ale przy okazji możecie zrobić coś dobrego dla innych. I wszyscy są zadowoleni :)


Fandoms Cup realizowana jest w ramach dwóch osobnych eventów: jeden to radiowe bitwy fandomów, drugi to ten portal w połaczeniu z eventami w radiu.

Radio Young Stars - słuchaj cały czas !

Kluczowym medium Fandoms Cup jest Radio Young Stars , którego możecie słuchać na http://www.radioyoungstars.pl oraz w aplikacji "Radio Young Stars" na telefonach z systemem iOS oraz Android. Codziennie w godzinach od 15:00 do 21:00 odbywają się w naszym radiu audycje, podczas których prezenterzy rozdają Wam punkty w serwisie. Do dyspozycji mają średnio 100 punktów na godzinę, które przyznają Wam indywidualnie na Wasze konta na tej stronie. Za co można zdobyć punkty? Za ogólną interesującą aktywność podczas audycji. Przenterzy mają tutaj pełne pole do działania i na pewno nieraz zaskoczą Was pomysłami w tym zakresie. To, co jest jednak dla Was ważne - podczas każdej audycji każdy z Was może zdobyć punkty. Zachęcamy więc do częstego słuchania radia, a żadna okazja na punkty Was nie ominie ! :)


W naszym radiu prowadzimy szereg ciekawych audycji dedykowanych dla danych fandomów - opisy każdej z nich znajdziecie tutaj: http://fandoms.pl/1239/poznajcie-wszystkie-audycje-punktowane-audycje-radio-stars . Programy są bardzo zróżnicowane i praktycznie każdy(a) z Was znajdzie w nich coś ciekawego :) Podczas tych programów ostatecznie jednak szansę na punkty mają wszyscy fani, każdego fandomu , a nie tylko jednego z nich. Program kierowany jest np. dla fanów Jeremiego, ale przecież może dodzwonić się do nas fanka Beliebers, ktora zdobędzie punkty właśnie dla tego fandomu. Dzięki temu tak naprawdę nie wycinamy słuchaczy z programów fandomowych a pozwalamy Wam poznać tych, którzy rywalizują w bitwie i być może też się nimi zainteresować :-) Podczas tych audycji do zdobycia jest bardzo dużo punktów (nawet 500 na godzinę!) i polecamy, byście regularnie słuchali wszyscy najlepiej...każdej z nich :)


Prezenterzy mogą jednak przyznawać punkty w różnych sytuacjach i praktycznie każdej audycji, dlatego Radio Young Stars powinno być z Wami cały czas. Nigdy nie wiadomo kiedy pojawi się premia, ktora pozwoli Wam wyciągnąć dodatkowe punkty dla Waszego fandomu !

Radio Young Stars - Bitwa Fandomów

34 najlepsze fandomy, które uzyskały najwięcej głosów w premiowej sondzie na Radio Young Stars Official (http://www.facebook.com/groups/radioyoungstars) biorą udział w audycji Bitwa Fandomów w naszym radiu, w każdy piątek od 20:00 . To właśnie ta audycja stanowi kwintensencję całej akcji Fandoms Cup. W minioną sobotę podzieliliśmy Was na 8 grup w jawnym, niezależnym losowaniu. Ten program przysporzy mnóstwo emocji i wyłoni ostatecznie jeden fandom, który stanie do kluczowej bitwy o oficjalny zlot dla danego fandomu podczas Young Stars Festival 2016 .


Grupy znajdziecie tutaj:
Grupy A do D : http://fandoms.pl/1753/poznajcie-grupy-fandoms-cup-2016-jest-masakra-grupy-a-d

Grupy E do G : http://fandoms.pl/1756/poznajcie-grupy-fandoms-cup-2016-jest-masakra-grupy-e-g


Podział jest MASAKRYCZNY i będzie się NAPRAWDĘ dużo działo .


Oczywiście - mówimy tu o walce o tą konkretną nagrodę jakim jest zlot. Nie ukrywamy, że jeśli rozwój portalu będzie rósł tak gwałtownie a Wasze zaangazowanie w Fandoms Cup pozostanie na tak świetnym poziomie, z pewnością pojawią się kolejne akcje, które pozwolą Wam wygrać... kolejne nagrody ! :)


Dlatego bardzo ważne jest po prostu indywidualne zdobywanie punktów dla Waszych fandomów. Każdy z Was pracuje dla swojej ekipy. Sami decydujecie jakiej. Co tydzień.

Portal FANDOMS.PL to serce Fandoms Cup

Portal Fandoms.pl to miejsce, gdzie regularnie zdobywacie, indywidualnie, punkty dla wybranego przez Was fandomu. W akcji o zlot podczas YSF ustaliliśmy, że fandom, który wygra w rywalizacji na portalu do połowy sierpnia, zostanie zaproszony do finałowej bitwy o zlot w Radio Young Stars. Tutaj jednak nie ma ograniczenia do 34 fandomów. W tym wypadku stroną może być każdy inny fandom, którego kategoria istnieje na stronie (a jeśli nie istnieje, zawsze może powstać, gdy uznamy, że warto :) ) . Stwarza to praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie różnorodności treści, jakie się tutaj pojawią. I brak możliwości hejtowania, no bo przecież nawet jeśli napiszesz komentarz pod postem o Honlovers dając punkty autorowi takiego posta, to tak naprawdę nawet nie wiesz, czy autor zbiera punkty dla tego fandomu - może nawet do Twojego ;) Stąd też portal Fandoms.pl jest praktycznie aktualnie wolny od hejtu, co stanowi swoisty fenomen :)

WYBIERZ SWÓJ FANDOM !

Co tydzień będziemy podsumowywać wyniki z serwisu - aż 100 najlepszych użytkowników portalu danego tygodnia (z największą ilością punktów) będzie weryfikowanych pod kątem fandomu, dla którego zbieracie punkty. Przykładowo, jeśli osoba X zebrała 85 punktów w serwisie w danym tygodniu i zaznaczyła, że zbiera punkty dla Mixers, fandom Mixers otrzymuje 85 punktów od tej osoby. I tak jeszcze 99 razy, co łącznie pozwoli dać wynik w postaci rankingu fandomów w danym tygodniu. Tych mamy 4-5 w miesiącu, a miesięcy... aż 7,5 do rozstrzygnięcia zwycięzcy, który awansuje do głównej bitwy w radiu. Możliwości zatem jest ogrom i tak naprawdę nie wiadomo kto wygra. To, że fandom jest duży, nie oznacza, że ma większe szanse - kluczowa jest aktywność POSZCZEGÓLNYCH, INDYWIDUALNYCH członków danego fandomu. A to już wymaga zgrania, co w przypadku dużych fandomów nie jest już tak banalne. Będą więc z pewnością niespodzianki ! :)


Fandom możecie wybrać podczas rejestracji konta na stronie oraz regularnie na swoim profilu w sekcji Do jakiego fandomu zbierasz punkty? , którą znajdziesz w dziale edycji swojego profilu - tutaj: http://fandoms.pl/account . Pamiętaj, że możesz zmieniać te przydziały . Co tydzień po prostu sprawdzimy jaki fandom wybrałeś(-łaś) , i dla tego przyznamy punkty. Możesz co tydzień zbierać dla innego - ale zawsze tylko jednego . Gdy minie dany tydzień, możesz zbierac dla innego. Wybierz swój fandom! Jeśli tego nie zrobisz, Twoje punkty przepadną w danym tygodniu. Podsumowania będą się odbywać zwykle w godzinach wieczornych, w każdą niedzielę na bazie rankingu, który będzie regularnie wyświetlany na stronie w jej prawej części .

Czy będą kolejne akcje dla fandomów ?

Jeśli tak będzie rozwijała się nasza akcja, z pewnością będą takie akcje. Będą też akcje specjalne w radiu oraz na stronie. Będziemy też dodawać nowe możliwości zdobycia punktów w serwisie. Cały czas jednak kluczowa będzie jakość tego, co na stronie prezentujecie. To nie bitwa na ilość - to bitwa na jakość.  W radiu i portalu. Niewykluczone, że akcje odbywać się będą także na grupie Radio Young Stars Official czy też ambasadorów Young Stars czy też Artystów. Dzisiejsza audycja od 20:00 jest przykładem takiej właśnie akcji.

Jeszcze jedno: miałem X punktów a mam Y . Co się stało ?

Czasami, gdy uznamy, że za jakąś aktywność dostajecie zbyt dużo punktów lub zbyt mało, będziemy zmieniać zasady ich przyznawania (ilość za jakąś funkcję). Cel jest tego prosty: chodzi o jakość, a nie spamowanie. Z tego wlaśnie powodu postanowiliśmy zmniejszyć ilość punktów za napisanie komentarza do 1 (zamiast 2) , ale za to daliśmy 1 punkt za udział w dyskusjach . Te jednak są dla Was uchwytne dopiero, gdy macie nie mniej niż 100 punktów, a tym samym, gdy zostaliście już zweryfikowani pod kątem aktywności. Tym sposobem promujemy tych, którzy na to zasługują i którzy realnie walczą w Bitwie.


To co jednak jest dla Was najważniesze, to fakt, że każda zmiana naliczania punktów wywoła zmiany u wszystkich osób w serwisie automatycznie . Jesli więc masz mniej punktow o polowę, to pozostali mają to samo. Zyskali natomiast ci, ktorzy postanowili nie tylko pisać komentarze, ale też angażować się w ciekawe dyskusje. Tym samym - promujemy jakość, nie ilość.


Takie zmiany mogą się pojawiać, ale za każdym razem będziemy Was o nich informować, tak abyście z góry wiedzieli co i za co. Będą pojawiać się też nowe sposoby na zdobywanie punktów - o nich także będzie Was powiadamiać na bieżąco :)

Masz pomysł na uatrakcyjnienie akcji albo pytania ?

NIe ma problemu - pisz w komentarzach, a Was jako użytkowników strony prosimy o dawanie łapek w górę do takich komentarzy byśmy szybko byli w stanie je dostrzec :) Smiało też dawajcie łapki w dół dla komentarzy, które Waszym zdaniem zaśmiecają serwis. Fandoms.pl w mig stał się portalem społecznościowym - dbajmy o nią wszyscy razem, by nam się tu dobrze spędzało czas :)


Życzymy powodzenia w Fandoms Cup 2016. Niech wygra najlepszy, ale niech wszyscy się po prostu dobrze bawią ! :) Tego Wam życzymy :)

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 22308 punktów za:

Jakość:20Popularność:19942
Wsparcie:96Ocena i wartość ocen:14
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:2180
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
19,942 czytelników Lut 1, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

218 Komentarzy

AgataPiotrowicz#STR Użytkownik 654 punktów
Super pomysł, ogólniepodoba mi się to ze dzięki temu mogę się dowiedzieć więcej o innych fandomach albo artystach, jakoś nigdy nie miałam okazji ;3
+23 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
Dokładnie o to chodzi !
AdrianSroka Użytkownik 16,528 punktów 1 15
I to jest świetne! :')
Karyna Chanyeola Użytkownik 4,034 punktów 2
Fandoms Cup 2016!!! to najlepszy pomysł na jaki wpadliście!!! Pozdrawiam!! <3
+21 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
Alex Black Użytkownik 6,981 punktów 1 39
AdrianSroka Racja!
starynowy Użytkownik 545 punktów
Słuszna inicjatywa!
+15 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
AdrianSroka Użytkownik 16,528 punktów 1 15
Dokładnie, chyba każdy jest za i nie ma przeciwów! :')
zuzzakelo Użytkownik 1,122 punktów 1 2
Bardzo swietny pomysl i pozytywna akcja =)
+14 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
AdrianSroka Użytkownik 16,528 punktów 1 15
Tym bardziej dla mniej znanych artystów, prawda? ;>
DAGA Użytkownik 7,913 punktów 3
Cieszę się, że Piter zajął się taką akcją, MEGA!!! To na pewno zjednoczy grupy jeszcze bardziej!
+14 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
Paradoksalnie ta bitwa jednoczy fenomen xD
AdrianSroka Użytkownik 16,528 punktów 1 15
Piter - dziwne, prawda?
Karyna Chanyeola Użytkownik 4,034 punktów 2
*polecane* hihi xd <3
+11 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Pokaż 3 poprzednich odpowiedzi
Voniar5 Użytkownik 1,852 punktów
Te emotki ruszają się w tym samym czasie *-* Lubię to XD Po prostu emotki to moje życie hihi
Ola Kujawska Użytkownik 955 punktów
Bo najważniejsze to dobra  zabawa!
+11 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
Dokładnie O to tu chodzi ;)
Karo202 Użytkownik 274 punktów
Megaa
+10 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Paula Bambino Użytkownik 4,461 punktów 1
No właśnie... W końcu wiem co z tymi punktami
+9 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Karyna Chanyeola Użytkownik 4,034 punktów 2
DZIEJE SIĘ!!! <3
+9 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Ania Mirowska Użytkownik 1,335 punktów
Ale się rozpisałeś ale fajnie,że to napisałeś
+8 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Michael Clifford Użytkownik 11,314 punktów 1 3 17
Z każdym postem jeszcze bardziej mi się to podoba <3
+7 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Basia Użytkownik 11,514 punktów 5
Wreszcie zostało to porządnie wytłumaczone <3 Dziękuje <3
+7 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Mad Użytkownik 378,659 punktów 4 8 20
Czekałam na taki post z twojej strony Piter Dzięki, że tak o nas dbasz ^^
+7 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
kxamilie Użytkownik 1,161 punktów 1
ŁO MASAKRA ile ja to czytałam xd wszystko z taką dokładnością, żebym później nie musiała tego czytać drugi raz x fajnie, że wszystko jest już wyjaśnione
Pozdrawiam x
+7 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
xolkaolkax Użytkownik 7,858 punktów 1 2 7
TEN CAŁY POMYSŁ Z BITWAMI FANDOMÓW JEST MEGA NAPRAWDE <3
+7 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
kasiek.xx Użytkownik 2,120 punktów 1 2
Ten pomysł z Fandoms Cups jest naprawdę genialny! Braawo. Już powiedziałam swoim przyjaciółkom by dołączyły i zbierały punkty na swój fandom!
+7 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Podróżnik13 Użytkownik 1,452 punktów
Dobrze, że w końcu pojawił się takie post gdzie są wszystkie informacje!
+7 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Oliwia Brzeczko Użytkownik 61 punktów
Wszystko pięknie wyjaśnione, mega!
+6 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
zuza.hlss Użytkownik 723 punktów
Super! Mega podoba mi się to ze dajecie szanse mniejszym fandomom i stawiacie na jakość a nie na ilość
+6 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Karyna Chanyeola Użytkownik 4,034 punktów 2
ooo.. wprowadzony ranking po prawo!!! <3 dobree dobree xd :p
+6 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
haha, już wyczaiłaś
Chocolattexx12 Użytkownik 342 punktów
Bardzo przydatny post. Ciesze się, że ktoś wpadł na tak genialny pomysł jak Fandoms Cup
+6 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
xdkaczorekxd Użytkownik 681 punktów
Świetny pomysł
+6 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
rosepose00 Użytkownik 944 punktów 1
Fandomscup to super pomysł, cieszę się że na niego wpadliście! ;>
+6 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
tawesołazołza Użytkownik 18,171 punktów 7
mega pomysł z tą stronką
+6 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Natalia Świrk Użytkownik 29 punktów
Mega pomysł ) Bambino wygra!!!
+6 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Natalcia Użytkownik 5,007 punktów 1
Ale będzie zacięta walka! Nie mogę się doczekać, więc biorę się do roboty!
+6 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
AdrianSroka Użytkownik 16,528 punktów 1 15
W końcu wszystko wyjaśnione!
+6 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
AniaOtta Użytkownik 28,351 punktów 1 5
Totalny sztos!
+6 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Ewa*Bambino Użytkownik 1,012 punktów 1
Mega. W końcu wiadomo po co te punkty i wgl.
+6 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
scarlett_01 Użytkownik 3,082 punktów 1 2
Pomysł całej idei jest dobry! Nawet bardzo! Możemy się wykazać, pochwalić, a także poznać innych, których znamy lub nie. Każdy się dobrze przy tym bawi, jest dobra atmosfera. Piotrek - jesteś najlepszy!
+6 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Dominguezowa Użytkownik 5,605 punktów 1 4
No to czeka nas ostra walka. V-lovers, walczymy porządnie. Myślę, że możemy złączyć wszystkie fioletowe fandomy i w ten sposób naprawdę coś wywalczyć. Do 18 marca jeszcze się zbierzemy w kupę i pokażemy na co nas stać.
+6 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
PIPI <3 Użytkownik 1,905 punktów
haha czytalam to 10 min   kurde nie dam raady na audycjach zbierac punkty bo zawsze jak sie udzielam wszyscy mnie olewaja i w koncu tylko poprostu slucham radia :/ ehh postaram sie jakos
+6 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Michuxoo Użytkownik 10,037 punktów 1 6
Super
+5 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Michael Clifford Użytkownik 11,314 punktów 1 3 17
też tak sądzę
Countdown_9893 Użytkownik 2,069 punktów 1 3
Super pomysł z tą akcją Kwiatonators do zobaczenia na zlocie (pewnie wygramy) <3
+5 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
MartaP Użytkownik 347 punktów 1
Super, dzisiaj o 20 będę słuchać ☺
+5 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
xcvxvcx Użytkownik 3,197 punktów 3
Cały pomysł i wgl ta akcja z "Fandom Cup" jest genialna!
+5 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Paulinaa Kocyk Użytkownik 198 punktów
Ale sie jaram aaa
+5 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Asia Osłońska Użytkownik 6,947 punktów 1 1 2
Wszystko jasne!! Jeszcze raz ŚWIETNY pomysł Mam nadzieje, że będzie zorganizowany jeszcze kolejne edycje Jeżeli moge to tak nazwać ;)
+5 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
może się tak stać, bo zainteresowanie akcją jest ogromne
Beata Chmielewska Użytkownik 7,257 punktów 1 2
no to strączek team działają <3 dzięki Piter za wyjaśnienia!
+5 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
justynaxariz Użytkownik 10,570 punktów 1 1
Jak tu sie zdecydowac do ktorego fandomu?
+4 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016
Hebab Użytkownik 4,115 punktów 1
Miałam z tym taki sam problem - wybierz fandom do, którego najbardziej Cie ciągnie <3
Syll Nowakowska Użytkownik 942,702 punktów 1 2 14
No Pszczolek nie ma, sorry Justunka hahahha ♡
malwiii216 Użytkownik 79 punktów
+4 głosów
Jest OK
Lut 1, 2016