Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+22 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Ten post powinien pojawić się już dawno - wciąż jednak pracowaliśmy nad nowymi funkcjonalnościami, ktore powodowały, że opóźniliśmy publikację tych informacji... aż do teraz. Sprawdźcie jak aktualnie można zdobywać punkty w serwisie - niektóre wartości zostały zmienione! Aktualnie - bo najpewniej będzie ta lista rosła :-) Pamiętaj też zarejestrować się w serwisie - bez tego nie możesz zdobywać punktów ! :)

Przede wszystkim - publikuj posty

To najważniejszy sposób, by zdobyć punkty. Najistotniejszy, bo powoduje, że serwis żyje. Dostaniesz 40 punktów za każdy post zaakceptowany do publikacji (wszystkie posty są moderowane - gdy jakiś napiszesz, trafi do akceptacji edytorów lub moderatorów. Edytorzy to opiekunowie fandomu). Odbierzemy Ci jednak te punkty, jeśli post będzie ukryty - tym samym nawet jeśli ktoś przez przypadek zaakceptuje Ci treść, nic to nie da, bo z pewnością szybko zostanie zdjęty. 


Postanowiliśmy zwiększyć ilość punktów za pisanie postów - zwyczajnie ma to dla nas znaczenie, a obecnie nie jest już łatwo trafić na główną. Piszcie posty, a punkty na pewno będą Wam rosły :)

...i bądź w nich aktywny

Nie musisz pisać postów jeśli nie masz na nie pomyslu - nie ma nic gorszego jak klonowanie treści, tym bardziej ,że obecnie w panelu moderatorow oczekuje już ponad 500 postów oczekujących do akceptacji ! Tak duża ilość treści powoduje, ze wybieramy tylko najlepsze z najlepszych . Jeśli więc jakiś post trafi na stronę, po prostu go przeczytaj i spróbuj ciekawie skomentować. Jeśli napiszesz najciekawszy komentarz, dostaniesz aż 30 punktów. To połowa tego, co nowy post, który napiszesz w serwisie !

...a najlepiej, jeśli napiszesz post z aktywnością użytkowników

Postaraj się jednak czasem napisać jakiś post, a przyznamy Ci dodatkowe 20 punktow za każdy post, który będzie miał wybrany komentarz . Reasumując - możesz otrzymać aż 60 punktow za każdy aktywny post. Połowę z tego przyznamy natomiast najlepszej osobie komentującej ten post. Chyba uczciwy deal, prawda ?

Aktywność jednak jest ważna

Nie zawsze możesz jednak chcieć pisać super ciekawe komentarze. Czasem chcesz po prostu wyrazić szybką opinię na jakiś post, pochwalić kogoś etc. Możesz to zrobić i damy Ci także za to punkty. Dostaniesz 1 punkt za komentarz oraz dodatkowo 1 punkt za każdą odpowiedź w komentarzu. Doceniamy więc Twoją aktywność i Ci za nią dziękujemy - aktywność ta jest bardzo istotna w kontekście rankingu TOP100 , bowiem cokolwiek zrobisz na stronie, dostaniesz za to punkt w tym rankingu, a to przecież bezpośrednio wpływa na to, czy Twoje punkty zdobyte w danym tygodniu trafią na konto fandomu, czy nie !

Atrakcyjne treści to dodatkowe punkty - za każdym razem

Nawet jeśli nie uzyskasz statusu najlepszego komentarza , zawsze możesz się o niego starać, dostając lajki do Twoich komentarzy. Za każdy pozytywny głos do komentarza otrzymasz 1 punkt ... ale uważaj - użytkownicy, którzy mają ponad 1000  punktów mogą Ci przyznać też negatywny głos - stracisz wówczas aż 3 punkty ! Oceniaj komentarze - możesz otrzymać 1 punkt za każdą ocenę komentarza :) 


Zdecydowaliśmy punktować ocenianie komentarzy, chcąc wywołać w nich większą aktywność oraz ich czytanie. Dzięki temu ważniejsze komentarze będą znacznie lepiej widoczne i częsciej przez Was wyróżniane :) Mimo wszystko, wprowadzony został limit oceniania na godzinę , aby uniknąć zdobywania punktów na siłę :)


Niezwykle istotne są też punkty za posty - użytkownicy mający 500 punktów w serwisie, mogą oceniać posty , a użytkownicy mający 1000 punktow, mogą też te posty ocenić negatywnie. Za każdą ocenę postu dostaniesz także 2 punkty . Jeśli Twój post dostanie pozytywną ocenę dostaniesz 5 punktów , ale jeśli zgarnie negatywa, ukaramy Cię aż 10 punktami ujemnymi !


Zmiany te są istotne - chcemy byście częściej oceniali treści w serwisie , by te najciekawsze były wyraźnie lepiej widoczne a wartość np. +20 przy postach nie była już niczym szokującym :)

Polecany post to teraz bonus nawet 100 punktów

Pamiętaj, że Twój post może zostać uznany za polecany . Jeśli tak się stanie, administracja serwisu (uprawnienia do tego mają wyłącznie admini serwisu) przyzna Ci nawet 100 punktów premii ! Jak wpłynąć na taki zastrzyk? Oceniaj posty , a na pewno staną się one bardziej widoczne dla administracji, która ma szansę wówczas szybciej zareagować :)

Koniecznie słuchaj Radio Young Stars

Niezwykle istotną szansą na punkty jest jednak...samo Radio Young Stars (http://www.radioyoungstars.pl ) . Wszyscy prezenterzy radia mogą przyznać nawet 100 punktów na godzinę audycji , co oznacza, że każdego dnia Radio rozda przynajmniej 600 punktów . W radiu odbywają się też audycje specjalne, podczas których przyznamy jeszcze więcej punktów. Najwięcej możesz wygrać w programach fandomowych (zwykle 20:00 - 21:00 oraz weekendy), audycji Ranking TOP20 w niedziele od 19:00 , audycji Bitwa Fandomów w piątki od 19:00 oraz audycji PlayIN w każdy wtorek od 19:00 . W tej ostatniej do wygrania jest nawet 1000 punktów na osobę ! Czytaj serwis, a na pewno żadna ważna audycja Cię nie ominie ! Dzwoń także do radia - jeśli się dodzwonisz, dostaniesz automatyczne 10 punktów - tylko za to, że udało Ci się wbić na antenę :)


Za co jeszcze dostaniesz punkty? Prezenterzy prześcigają się w nowych pomysłach. Włącz Radio a na pewno Cię zaskoczymy jak wiele masz możliwości ! :) Punkty rozdajemy praktycznie w każdej audycji na żywo, codziennie między 15:00 a 21:00 .

Wszystkie zmiany w punktacji wpływają na wszystkie zdobyte punkty w serwisie

Nie musisz się martwić, że osoba X, która teraz napisze post dostanie 40 punktów, a Ty miałeś tylko 20 . Jeśli zmienimy ilość punktów za daną opcję, zmiany zostaną zaktualizowane wszystkim użytkownikom za wszystkie działania w historii serwisu . Nie zdziw się więc, jeśli po zalogowaniu dzisiaj nagle okazało się, że masz np. 2x więcej punktów :)

Nie zapomnij wybrać fandomu, dla którego przeznaczysz swoje punkty !

Pamiętaj, że fandom wybierasz zawsze w swoim profilu (przejdź: http://fandoms.pl/account ) i możesz go zawsze zmienić . Liczy się ostatecznie ten fandom, który będzie widoczny w niedzielę rano - wtedy bowiem najczęściej następuje podsumowanie rankingu danego tygodnia liczone od niedzieli 00:00 do każdej soboty, do 24:00 ! :)


Nie zapomnij tego zrobić, bo wszystkie punkty, które zdobędziesz przepadną ! 

Nie musisz się martwić o żaden "hejt" za wybranie danego fandomu - informacja o tym, dla jakiego fandomu zbierasz punkty trafia wyłącznie do administratorów serwisu . Nie widzą jej także edytorzy , aby nie doszło do nadużyć w temacie np. odrzucania postów od osoby zbierającej dla konkurencyjnego fandomu.

Nowe opcje? Na pewno nastąpią . Masz pomysł? Podziel się nim z nami ! :)

Możecie liczyć na nowe szanse na punkty. Jeszcze dziś ogłosimy Wam punkty za odpowiedzialnych edytorów dla fandomu, pracujemy już także nad punktami za logowanie w serwisie (raz na 24h) ... śmiało możecie nam jednak zgłosić nowe możliwości by otrzymać punkty. Jeśli macie pomysły, śmiało, podzielcie się nimi z nami w komentarzach ! :)


I jak? Teraz wszystko jasne? :)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 1628 punktów za:

Jakość:20Popularność:765
Podziękowania:3Ocena:110
Wyróżnienia:0Komentarze:730

Piotr Baranowski Super Administrator
765 czytelników Lut 25, 2016

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

73 Komentarzy

beata_b99 Użytkownik zweryfikowany 129,321 punktów 2 6 17
Tak dla mnie wszystko jasne ale wczoraj próbowałam wytłumaczyć znajomym za co się dostaje tutaj punkty a tutaj proszę w końcu pojawił się post, gdzie wszystko jest ładnie wyjaśnione
+28 głosów
Lut 25, 2016
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
Jeszcze nie do końca połapałam się w działaniu tej strony, ale ten post chyba trochę mi rozjaśnił w głowie o co chodzi Wiem już więcej, więc może i moja aktywność się zwiększy, bo jak do tej pory, to czasami bałam się napisać, żeby nie zrobić z siebie wariatki Dla mnie ten post był bardzo przydatny
+19 głosów
Lut 25, 2016
tawesołazołza Zarejestrowany użytkownik 18,470 punktów 7
Wszystko jasne!
i dowiedziałam się dlaczego mam więcej punktów niż wczoraj miałam nie mogłam do tego dojść, a ten post mi to wyjaśnił
+16 głosów
Lut 25, 2016
Robs Zarejestrowany użytkownik 5,011 punktów 1 2
W tak krótkim czasie bardzo szybko się rozwija Twoja strona Piotek . Bardzo fajnie że mogę w niej się udzielać
+14 głosów
Lut 25, 2016
LodofanaticaPaty Zarejestrowany użytkownik 2,945 punktów
Racja! Mega stronka!
Nitka xD Zarejestrowany użytkownik 5,087 punktów 2
Teraz już wiem skąd się u mnie wzięło aż tyle punktów dzisiaj Nareszcie wiem za co dostaję punkty, więc super, że taki post powstał Czekam na nowsze aktualizacje i jak mi samej wpadnie coś do głowy automatycznie dam znać
+13 głosów
Lut 25, 2016
LodofanaticaPaty Zarejestrowany użytkownik 2,945 punktów
Szkoda tylko, że była drama z najlepszymi komentarzami i teraz jakoś 400 pkt mniej mam :/
Nitka xD Zarejestrowany użytkownik 5,087 punktów 2
Serio? Co się stało?
molfesistaspl Zarejestrowany użytkownik 1,191 punktów
Ale dużo się dowiedziałam . Fajnie , ze wprowadziliscie takie zmiany . Bardzo na pewno one pomogą . Post oczywiście cały przeczytałam . Pozdrawiam ♡
+6 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Zarejestrowany użytkownik 9,032 punktów 6
Tego posta brakowało c:
Paprotka Zarejestrowany użytkownik 12,043 punktów
Super post! Wreszcie wiem jak zdobywać punkty i nie muszę się nikogo pytać. Wielkie dzięki! Zmiany jak najbardziej na plus Byłam bardzo zdziwiona podwojona liczba punktów ale teraz juz wszystko wiem. Dziękuje
+6 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Zarejestrowany użytkownik 9,032 punktów 6
Popieram całkowicie  
Mateusz Kiejnig Zarejestrowany użytkownik 5,686 punktów 1
Woow duże zmiany ale wszystko idzie w dobrą stronę. Więcej możliwości zdobycia punktów. Z komentarzami też bardzo fajna opcja, może w końcu więcej osób zacznie je czytać
+5 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Zarejestrowany użytkownik 9,032 punktów 6
Osoby zaczynają  je rzeczywiście czytać xD
reniferek piękny Zarejestrowany użytkownik 5,835 punktów 1 3
To dobry pomysł! Teraz zapewne będzie więcej aktywności. Gratuluję pomysłu!
+5 głosów
Lut 25, 2016
Emi Zarejestrowany użytkownik 17,602 punktów 2 10
Wszystko dokładnie napisane dziękuję  ☺
+5 głosów
Lut 25, 2016
tinka1234567890 Zarejestrowany użytkownik 7,572 punktów 2
Przydatny post i nawet fajne <3
+4 głosów
Lut 25, 2016
mietoffa Zarejestrowany użytkownik 916 punktów
Mega fajne te nowe aktualizacje! Cieszę się z rozwinięcia opcji punktowania ^^ Chociaż przyznam, ze zdziwiłam się jak zobaczyłam na moim profilu ok. 60 punktów więcej Jedyne co mnie zastanawia, to czy osoby, które mają +1000 punktów nie zaczną specjalnie minusować niektórych postów :/ A co do pomysłów, to byłoby fajnie, jakby za każdą odpowiedź na swój post przyznawano 1 punkt dla autora ;)
+4 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Zarejestrowany użytkownik 9,032 punktów 6
Przyznam, że poważniejszy problem :/
Klaudia Gorzkowska Zarejestrowany użytkownik 7,497 punktów 2 33
Dobre udogodnienia
+4 głosów
Lut 25, 2016
Edzikkkk Zarejestrowany użytkownik 4,043 punktów 43
Dokładnie! ^^
Maria Kotowska Zarejestrowany użytkownik 768 punktów
Super, że pojawił się post wyjaśniający wszystkie możliwości zdobycia punktów! Wszystko jest teraz jasne i wygodnie wyjaśnione! Dzięki Piter! <3 <3 <3
+4 głosów
Lut 25, 2016
Magda25 Zarejestrowany użytkownik 1,645 punktów 1 3
Jasne!
+3 głosów
Lut 25, 2016
Lodofanatica Zarejestrowany użytkownik 2,299 punktów
To mi wyjaśnia ten nagły "zastrzyk" punktów haha ;) Zmiany jak zwykle są na plus. Cieszę się, mogąc widzieć, jak ta strona się zmienia i staje się lepsza z dnia na dzień <3
+3 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Zarejestrowany użytkownik 9,032 punktów 6
Tez nie ogarnęłam tego- 1790 pkt... Atu nagle ponad 2000 xD
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,158 punktów 3 8 17
Strona się coraz bardziej rozwija ♥ Oby tak dalej, bo jest coraz ciekawiej ;)
+3 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Zarejestrowany użytkownik 9,032 punktów 6
Dokładnie tak c:
mtroczynska Zarejestrowany użytkownik 3,970 punktów 2
Piotrek napisałam wczoraj do Ciebie na priv moje propozycje dotyczące zmian. Nie chciałabym tutaj tego jeszcze raz pisać bo niektòre fandomy mogą się obrazić na mnie ;)
+3 głosów
Lut 25, 2016
Piotr Baranowski Super Administrator
sprawdzę
Wiktoria Bąk Zarejestrowany użytkownik 12,104 punktów 3 10
To dlatego taką zmianę miałam po dzisiejszym zalogowaniu Super Surprise
+3 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Zarejestrowany użytkownik 9,032 punktów 6
Dokładnie xD
Lifresh89 Zarejestrowany użytkownik 1,113 punktów
Wreszcie jakoś to ogarnęłam, mimo że większość już poznałam będąc na stronie
+3 głosów
Lut 25, 2016
Natalcia Zarejestrowany użytkownik 5,008 punktów 1
Oh my got, nie wiem dlaczego, ale dostałam aż 1000 bonusowych punktów i po tym artykule starałam się dotrzeć, w jaki sposó to mi się udalo- jednak nadal nie wiem, nigdzie nic nie pisze o 1000 xcDDD
Dobra, teraz juz wiem
Edzikkkk Zarejestrowany użytkownik 4,043 punktów 43
Świetnie, że w końcu jest jaśniej co do punktacji. Fajne jest też to, że mamy teraz więcej możliwości na zdobywanie punktów. Świetnie się ta strona rozwija i w ogóle super że taka strona powstała! Dzięki temu można się wiele dowiedzieć o zespołach/artystach, których się wcześniej nie znało! Ogółem wielkie dzięki za rozjaśnienie sytuacji, super że w końcu powstał o tym post
+2 głosów
Lut 25, 2016
julsonlujka Zarejestrowany użytkownik 1,904 punktów
Ja niestety nie mam żadnych pomysłów Wow - tyle opcji na zdobycie punktów!
+2 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Zarejestrowany użytkownik 9,032 punktów 6
Każdy ma coś w czym jest dobry- posty, komentowanie, ocenianie
Brzoza Zarejestrowany użytkownik 4,351 punktów 2
fajnie że wreszcie wszystko w jednym miejscu!
+2 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Zarejestrowany użytkownik 9,032 punktów 6
Właśnie! Bo tego brakowało;)
Emily Dzban Zarejestrowany użytkownik 1,207 punktów
Bardzo przydatny post dzięki piter ;) Jestem na tym portalu zaledwie od kilku dni i nie za bardzo jeszcze wiedziałam co do czego służy i ile punktów się za co dostaje. I też się dzisiaj zdziwiłam że jak się zalogowałam że mam aż tyle punktów teraz już wszystko jasne Dzięki za wyjaśnienie wszystkiego.
+2 głosów
Lut 25, 2016
Wiska16 Zarejestrowany użytkownik 535 punktów
Wszystko jasne i naprawdę fajny pomysł .
+1 głos
Lut 25, 2016
ZuzaAriantor Zarejestrowany użytkownik 1,310 punktów 1
Cieszę się że ten post powstał ponieważ przyznam że miałam problemy z niektórymi rzeczami dotyczącymi punktów, ale teraz już wszystko rozumiem więc super Fajne opcje wszystko super
+1 głos
Lut 25, 2016
Madzik1711 Zarejestrowany użytkownik 581 punktów 1 2
I po tym poście juz wszystko jasne
+1 głos
Lut 25, 2016
Koteł Zarejestrowany użytkownik 3,007 punktów 1 3
Chyba jasne! Dobrze, że teraz bardziej aktywne posty dostaną więcej punktów
+1 głos
Lut 25, 2016
xLadyOfKorea Zarejestrowany użytkownik 7 punktów
Zaczynam ogarniać 8)
+1 głos
Lut 25, 2016
Annevue Użytkownik zweryfikowany 649,416 punktów 1 6 12
Genialne, ale nie rozumiem do końca o co chodzi z ukrytymi postami, na jakiej zasadzie jedne posty są ukryte a jedne nie?
Te negatywne komentarze świetny pomysł, wreszcie nie będę musiała pod postem widzieć "super post" itd. choć sama czasami nie wiem co napisać. Ale spowoduje, że każdy będzie się przykładał do komentarzy a nie nabijał je tylko.
Zresztą jestem zdania, że każdy wkłada serce ♥ w posta, a wiec należy poświęcić czas na przeczytanie posta i danie normalnego komentarzu, a nie
Ujemne punkty za post :O wow, przestraszyłam się mam nadzieję, że nie będzie tuta nie uczciwej konkurencji i podejdziemy na ten temat fair play.
Za logowanie się? Ja się od poniedziałku jak ruszyła TOP100 nie wylogowałam wcale - jaja xD
+1 głos
Lut 25, 2016
Mrozz Zarejestrowany użytkownik 686 punktów
Cieszę się, że powstał ten post, że nareszcie wszystko jest dobrze, prosto wytłumaczone.
+1 głos
Lut 25, 2016
Dominguezowa Zarejestrowany użytkownik 5,602 punktów 1 4
Świetnie, że została podwyższona ilość punktów za pisanie postów. Opcja z najlepszymi komentarzami też świetna. ;)
+1 głos
Lut 25, 2016
blackyx37 Zarejestrowany użytkownik 7,936 punktów 37
bardzo fajnie, że pojawił się ten post ! wszystko zostało wyjaśnione
+1 głos
Lut 25, 2016
mtroczynska Zarejestrowany użytkownik 3,970 punktów 2
Fajnie by było gdybyście stworzyli apke szybciej,wygodniej i częściej bym wchodziła
+1 głos
Lut 25, 2016
scarlett_01 Zarejestrowany użytkownik 3,082 punktów 1 2
To warto się starać o punkty teraz! )))
+1 głos
Lut 25, 2016
PIPI <3 Zarejestrowany użytkownik 1,906 punktów
a ja właśnie sie dziwilam skad mam o 200pkt wiecej teraz juz wszytsko jasne! nawet lepiej niz bylo dotychczas <3
+1 głos
Lut 25, 2016
Kaczory Zarejestrowany użytkownik 1,628 punktów
Jak dobrze, że pojawił się taki post, bo miałam dość tłumaczenia innym jak to robić. Wyręczyłeś mnie Piotrze, dziękuję!
+1 głos
Lut 25, 2016
Sarenkaxx Zarejestrowany użytkownik 404 punktów
Dziękuję za ten post❤ w końcu zaczynam łapać o co tu chodzi
Jestem tu niedługo, bo tylko parę dni i nie do końca wiedziałam za co punkty o co chodzi z tymi ocenami, ale trochę mi na szczęście wyjaśniłeś(bo nie wszystko jeszcze ogarniam, ale sam rade xx) pozdrawiam
+1 głos
Lut 26, 2016
JusiaBacikowa Zarejestrowany użytkownik 8,912 punktów 2 7
Wszystko jasne !!
0 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Zarejestrowany użytkownik 9,032 punktów 6
Super by było, jakby wmotikonka serduszka była na portalu  " <3 "
0 głosów
Lut 25, 2016
natalia16 Zarejestrowany użytkownik 923 punktów
Wszystko jasne!
0 głosów
Lut 25, 2016
Panda1 Zarejestrowany użytkownik 3,253 punktów
WOW i dzięki tym zmianom mam 1200 punktów hah
0 głosów
Lut 25, 2016
anonim Gość
Piter ty masz głowę do tego wszystkiego ...
Sama bym nie wpadła na takie genialne pomysły, teraz o wiele łatwiej zbierać punkty
Dzieki
0 głosów
Lut 25, 2016
Borderdash Zarejestrowany użytkownik 911 punktów
To, że serwis się rozwija, według mnie jest jak najbardziej na plus!
0 głosów
Lut 25, 2016
Pawia Pszczółka Zarejestrowany użytkownik 118 punktów 4
może jak ktoś 1 godzinę będzie na tym czymś to dostanie 10 pkt czy coś
albo 10 pkt za najgorszy komentarz
albo 10 pkt za to że ktoś napisał post ale był niezbyt dobry żeby został zaakceptowany
a jakby dodać też takie cuś jak punkty za aktywność w jednym dniu, czyli że taki ranking kto najwięcej punktów w jednym dniu dostanie to dostanie jakieś dodatkowe punkty i np. jak ktoś mu skomentuje czy lajknie post to dostanie 10 pkt za aktywność pod tym xD
0 głosów
Lut 25, 2016
krzysieg Zarejestrowany użytkownik 5,490 punktów 50
Bardzo fajnie i dokładnie wszystko jest wytłumaczone. Chyba już do końca się w tym połapałam.
0 głosów
Lut 25, 2016
idkjulk.axx Zarejestrowany użytkownik 3,753 punktów 1 5
Mega
Przed chwilą weszłam na stronę i zamiast 724 (chyba) punktów zobaczyłam 1.162 xd Na początku myślałam, że jakaś pomyłka czy coś,  a teraz wszystko rozumiem
Fajnie,że powstają nowe opcje - to sprawia, że strona coraz bardziej się rozwija i staje się coraz bliższa perfekcji Można tu serio miło spędzić czas, poznać nowych artystów <3
0 głosów
Lut 25, 2016
multiulti Zarejestrowany użytkownik 5,363 punktów 1 3
Dziękuję za ten post!
Wiele wyjaśnił, czekam na kolejne możliwości zdobywania punktów
0 głosów
Lut 25, 2016
Faithless Zarejestrowany użytkownik 9,050 punktów 43
Dobrze, że wszystko jasno jest napisane, bo sama uczyłam się metodą prób i błędów jak funkcjonuje cała strona więc dobrze że jest wytłumaczone, nowi użytkownicy będą mieli jasną sytuację
0 głosów
Lut 25, 2016
Agata9893 Zarejestrowany użytkownik 93 punktów
No i wszystko jasne.
0 głosów
Lut 25, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
84 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 84 Gości
Dziś posty czytano : 3464 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 8

 1. Bambinos
  89316 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  60818 punktów
 3. Jereminators
  52721 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7074 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  31693 punktów
 2. Heartbreaker
  15822 punktów
 3. justine_drzewo
  7438 punktów
 4. Malwina Konat
  3516 punktów
 5. JakubWichowski
  1178 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  65875 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18804 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42570 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5934 punktów
 1. Bambinos
  89316 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  60818 punktów
 3. Jereminators
  52721 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7074 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6604 punktów
 6. Beliebers
  3079 punktów
 7. Riverdale
  2515 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  136 punktów
 11. MMers
  81 punktów
 12. Selenators
  72 punktów
 13. Directioners
  41 punktów
 14. Sheerios
  41 punktów
 15. Supiwerki
  33 punktów
Kontakt Post