+22 głosów
(postid: 126603) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Ten post powinien pojawić się już dawno - wciąż jednak pracowaliśmy nad nowymi funkcjonalnościami, ktore powodowały, że opóźniliśmy publikację tych informacji... aż do teraz. Sprawdźcie jak aktualnie można zdobywać punkty w serwisie - niektóre wartości zostały zmienione! Aktualnie - bo najpewniej będzie ta lista rosła :-) Pamiętaj też zarejestrować się w serwisie - bez tego nie możesz zdobywać punktów ! :)

Przede wszystkim - publikuj posty

To najważniejszy sposób, by zdobyć punkty. Najistotniejszy, bo powoduje, że serwis żyje. Dostaniesz 40 punktów za każdy post zaakceptowany do publikacji (wszystkie posty są moderowane - gdy jakiś napiszesz, trafi do akceptacji edytorów lub moderatorów. Edytorzy to opiekunowie fandomu). Odbierzemy Ci jednak te punkty, jeśli post będzie ukryty - tym samym nawet jeśli ktoś przez przypadek zaakceptuje Ci treść, nic to nie da, bo z pewnością szybko zostanie zdjęty. 


Postanowiliśmy zwiększyć ilość punktów za pisanie postów - zwyczajnie ma to dla nas znaczenie, a obecnie nie jest już łatwo trafić na główną. Piszcie posty, a punkty na pewno będą Wam rosły :)

...i bądź w nich aktywny

Nie musisz pisać postów jeśli nie masz na nie pomyslu - nie ma nic gorszego jak klonowanie treści, tym bardziej ,że obecnie w panelu moderatorow oczekuje już ponad 500 postów oczekujących do akceptacji ! Tak duża ilość treści powoduje, ze wybieramy tylko najlepsze z najlepszych . Jeśli więc jakiś post trafi na stronę, po prostu go przeczytaj i spróbuj ciekawie skomentować. Jeśli napiszesz najciekawszy komentarz, dostaniesz aż 30 punktów. To połowa tego, co nowy post, który napiszesz w serwisie !

...a najlepiej, jeśli napiszesz post z aktywnością użytkowników

Postaraj się jednak czasem napisać jakiś post, a przyznamy Ci dodatkowe 20 punktow za każdy post, który będzie miał wybrany komentarz . Reasumując - możesz otrzymać aż 60 punktow za każdy aktywny post. Połowę z tego przyznamy natomiast najlepszej osobie komentującej ten post. Chyba uczciwy deal, prawda ?

Aktywność jednak jest ważna

Nie zawsze możesz jednak chcieć pisać super ciekawe komentarze. Czasem chcesz po prostu wyrazić szybką opinię na jakiś post, pochwalić kogoś etc. Możesz to zrobić i damy Ci także za to punkty. Dostaniesz 1 punkt za komentarz oraz dodatkowo 1 punkt za każdą odpowiedź w komentarzu. Doceniamy więc Twoją aktywność i Ci za nią dziękujemy - aktywność ta jest bardzo istotna w kontekście rankingu TOP100 , bowiem cokolwiek zrobisz na stronie, dostaniesz za to punkt w tym rankingu, a to przecież bezpośrednio wpływa na to, czy Twoje punkty zdobyte w danym tygodniu trafią na konto fandomu, czy nie !

Atrakcyjne treści to dodatkowe punkty - za każdym razem

Nawet jeśli nie uzyskasz statusu najlepszego komentarza , zawsze możesz się o niego starać, dostając lajki do Twoich komentarzy. Za każdy pozytywny głos do komentarza otrzymasz 1 punkt ... ale uważaj - użytkownicy, którzy mają ponad 1000  punktów mogą Ci przyznać też negatywny głos - stracisz wówczas aż 3 punkty ! Oceniaj komentarze - możesz otrzymać 1 punkt za każdą ocenę komentarza :) 


Zdecydowaliśmy punktować ocenianie komentarzy, chcąc wywołać w nich większą aktywność oraz ich czytanie. Dzięki temu ważniejsze komentarze będą znacznie lepiej widoczne i częsciej przez Was wyróżniane :) Mimo wszystko, wprowadzony został limit oceniania na godzinę , aby uniknąć zdobywania punktów na siłę :)


Niezwykle istotne są też punkty za posty - użytkownicy mający 500 punktów w serwisie, mogą oceniać posty , a użytkownicy mający 1000 punktow, mogą też te posty ocenić negatywnie. Za każdą ocenę postu dostaniesz także 2 punkty . Jeśli Twój post dostanie pozytywną ocenę dostaniesz 5 punktów , ale jeśli zgarnie negatywa, ukaramy Cię aż 10 punktami ujemnymi !


Zmiany te są istotne - chcemy byście częściej oceniali treści w serwisie , by te najciekawsze były wyraźnie lepiej widoczne a wartość np. +20 przy postach nie była już niczym szokującym :)

Polecany post to teraz bonus nawet 100 punktów

Pamiętaj, że Twój post może zostać uznany za polecany . Jeśli tak się stanie, administracja serwisu (uprawnienia do tego mają wyłącznie admini serwisu) przyzna Ci nawet 100 punktów premii ! Jak wpłynąć na taki zastrzyk? Oceniaj posty , a na pewno staną się one bardziej widoczne dla administracji, która ma szansę wówczas szybciej zareagować :)

Koniecznie słuchaj Radio Young Stars

Niezwykle istotną szansą na punkty jest jednak...samo Radio Young Stars (http://www.radioyoungstars.pl ) . Wszyscy prezenterzy radia mogą przyznać nawet 100 punktów na godzinę audycji , co oznacza, że każdego dnia Radio rozda przynajmniej 600 punktów . W radiu odbywają się też audycje specjalne, podczas których przyznamy jeszcze więcej punktów. Najwięcej możesz wygrać w programach fandomowych (zwykle 20:00 - 21:00 oraz weekendy), audycji Ranking TOP20 w niedziele od 19:00 , audycji Bitwa Fandomów w piątki od 19:00 oraz audycji PlayIN w każdy wtorek od 19:00 . W tej ostatniej do wygrania jest nawet 1000 punktów na osobę ! Czytaj serwis, a na pewno żadna ważna audycja Cię nie ominie ! Dzwoń także do radia - jeśli się dodzwonisz, dostaniesz automatyczne 10 punktów - tylko za to, że udało Ci się wbić na antenę :)


Za co jeszcze dostaniesz punkty? Prezenterzy prześcigają się w nowych pomysłach. Włącz Radio a na pewno Cię zaskoczymy jak wiele masz możliwości ! :) Punkty rozdajemy praktycznie w każdej audycji na żywo, codziennie między 15:00 a 21:00 .

Wszystkie zmiany w punktacji wpływają na wszystkie zdobyte punkty w serwisie

Nie musisz się martwić, że osoba X, która teraz napisze post dostanie 40 punktów, a Ty miałeś tylko 20 . Jeśli zmienimy ilość punktów za daną opcję, zmiany zostaną zaktualizowane wszystkim użytkownikom za wszystkie działania w historii serwisu . Nie zdziw się więc, jeśli po zalogowaniu dzisiaj nagle okazało się, że masz np. 2x więcej punktów :)

Nie zapomnij wybrać fandomu, dla którego przeznaczysz swoje punkty !

Pamiętaj, że fandom wybierasz zawsze w swoim profilu (przejdź: http://fandoms.pl/account ) i możesz go zawsze zmienić . Liczy się ostatecznie ten fandom, który będzie widoczny w niedzielę rano - wtedy bowiem najczęściej następuje podsumowanie rankingu danego tygodnia liczone od niedzieli 00:00 do każdej soboty, do 24:00 ! :)


Nie zapomnij tego zrobić, bo wszystkie punkty, które zdobędziesz przepadną ! 

Nie musisz się martwić o żaden "hejt" za wybranie danego fandomu - informacja o tym, dla jakiego fandomu zbierasz punkty trafia wyłącznie do administratorów serwisu . Nie widzą jej także edytorzy , aby nie doszło do nadużyć w temacie np. odrzucania postów od osoby zbierającej dla konkurencyjnego fandomu.

Nowe opcje? Na pewno nastąpią . Masz pomysł? Podziel się nim z nami ! :)

Możecie liczyć na nowe szanse na punkty. Jeszcze dziś ogłosimy Wam punkty za odpowiedzialnych edytorów dla fandomu, pracujemy już także nad punktami za logowanie w serwisie (raz na 24h) ... śmiało możecie nam jednak zgłosić nowe możliwości by otrzymać punkty. Jeśli macie pomysły, śmiało, podzielcie się nimi z nami w komentarzach ! :)


I jak? Teraz wszystko jasne? :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1914 punktów za:

Jakość:20Popularność:1051
Wsparcie:3Ocena i wartość ocen:22
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:730
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
1,051 czytelników Lut 25, 2016

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

73 Komentarzy

beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Tak dla mnie wszystko jasne ale wczoraj próbowałam wytłumaczyć znajomym za co się dostaje tutaj punkty a tutaj proszę w końcu pojawił się post, gdzie wszystko jest ładnie wyjaśnione :)
+28 głosów
Lut 25, 2016
Chanel Użytkownik 510,046 pkt
Jeszcze nie do końca połapałam się w działaniu tej strony, ale ten post chyba trochę mi rozjaśnił w głowie o co chodzi :) Wiem już więcej, więc może i moja aktywność się zwiększy, bo jak do tej pory, to czasami bałam się napisać, żeby nie zrobić z siebie wariatki :) Dla mnie ten post był bardzo przydatny :)
+19 głosów
Lut 25, 2016
tawesołazołza Użytkownik 18,170 pkt
Wszystko jasne! :)
i dowiedziałam się dlaczego mam więcej punktów niż wczoraj miałam :D nie mogłam do tego dojść, a ten post mi to wyjaśnił :)
+16 głosów
Lut 25, 2016
Robs Użytkownik 5,078 pkt
W tak krótkim czasie bardzo szybko się rozwija Twoja strona Piotek . Bardzo fajnie że mogę w niej się udzielać :)
+14 głosów
Lut 25, 2016
LodofanaticaPaty Użytkownik 2,944 pkt
Racja! Mega stronka!
Nitka xD Użytkownik 5,087 pkt
Teraz już wiem skąd się u mnie wzięło aż tyle punktów dzisiaj :D Nareszcie wiem za co dostaję punkty, więc super, że taki post powstał :) Czekam na nowsze aktualizacje i jak mi samej wpadnie coś do głowy automatycznie dam znać :)
+13 głosów
Lut 25, 2016
LodofanaticaPaty Użytkownik 2,944 pkt
Szkoda tylko, że była drama z najlepszymi komentarzami i teraz jakoś 400 pkt mniej mam :/
Nitka xD Użytkownik 5,087 pkt
Serio? Co się stało?
molfesistaspl Użytkownik 1,191 pkt
Ale dużo się dowiedziałam . Fajnie , ze wprowadziliscie takie zmiany . Bardzo na pewno one pomogą . Post oczywiście cały przeczytałam . Pozdrawiam ♡
+6 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Użytkownik 9,026 pkt
Tego posta brakowało c:
Paprotka Użytkownik 12,043 pkt
Super post! Wreszcie wiem jak zdobywać punkty i nie muszę się nikogo pytać. Wielkie dzięki! Zmiany jak najbardziej na plus :) Byłam bardzo zdziwiona podwojona liczba punktów ale teraz juz wszystko wiem. Dziękuje :)
+6 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Użytkownik 9,026 pkt
Popieram całkowicie  :)
Mateusz Kiejnig Użytkownik 5,686 pkt
Woow duże zmiany ale wszystko idzie w dobrą stronę. Więcej możliwości zdobycia punktów. Z komentarzami też bardzo fajna opcja, może w końcu więcej osób zacznie je czytać
+5 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Użytkownik 9,026 pkt
Osoby zaczynają  je rzeczywiście czytać xD
reniferek piękny Użytkownik 5,835 pkt
To dobry pomysł! Teraz zapewne będzie więcej aktywności. Gratuluję pomysłu!
+5 głosów
Lut 25, 2016
Emi Użytkownik 17,573 pkt
Wszystko dokładnie napisane dziękuję  ☺
+5 głosów
Lut 25, 2016
tinka1234567890 Użytkownik 7,570 pkt
Przydatny post i nawet fajne <3
+4 głosów
Lut 25, 2016
mietoffa Użytkownik 916 pkt
Mega fajne te nowe aktualizacje! :) Cieszę się z rozwinięcia opcji punktowania ^^ Chociaż przyznam, ze zdziwiłam się jak zobaczyłam na moim profilu ok. 60 punktów więcej :P Jedyne co mnie zastanawia, to czy osoby, które mają +1000 punktów nie zaczną specjalnie minusować niektórych postów :/ A co do pomysłów, to byłoby fajnie, jakby za każdą odpowiedź na swój post przyznawano 1 punkt dla autora ;)
+4 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Użytkownik 9,026 pkt
Przyznam, że poważniejszy problem :/
Klaudia Gorzkowska Użytkownik 7,497 pkt
Dobre udogodnienia :D
+4 głosów
Lut 25, 2016
Edzikkkk Użytkownik 4,043 pkt
Dokładnie! ^^
Maria Kotowska Użytkownik 768 pkt
Super, że pojawił się post wyjaśniający wszystkie możliwości zdobycia punktów! :D Wszystko jest teraz jasne i wygodnie wyjaśnione! Dzięki Piter! <3 <3 <3 :D
+4 głosów
Lut 25, 2016
Magda25 Użytkownik 1,645 pkt
Jasne! :D
+3 głosów
Lut 25, 2016
Lodofanatica Użytkownik 2,288 pkt
To mi wyjaśnia ten nagły "zastrzyk" punktów haha ;) Zmiany jak zwykle są na plus. Cieszę się, mogąc widzieć, jak ta strona się zmienia i staje się lepsza z dnia na dzień <3
+3 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Użytkownik 9,026 pkt
Tez nie ogarnęłam tego- 1790 pkt... Atu nagle ponad 2000 xD
Mad Użytkownik 325,131 pkt
Strona się coraz bardziej rozwija ♥ Oby tak dalej, bo jest coraz ciekawiej ;)
+3 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Użytkownik 9,026 pkt
Dokładnie tak c:
mtroczynska Użytkownik 3,970 pkt
Piotrek napisałam wczoraj do Ciebie na priv moje propozycje dotyczące zmian. Nie chciałabym tutaj tego jeszcze raz pisać bo niektòre fandomy mogą się obrazić na mnie ;)
+3 głosów
Lut 25, 2016
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
sprawdzę :)
Wiktoria Bąk Użytkownik 12,054 pkt
To dlatego taką zmianę miałam po dzisiejszym zalogowaniu :D Super Surprise :D
+3 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Użytkownik 9,026 pkt
Dokładnie xD
Lifresh89 Użytkownik 1,123 pkt
Wreszcie jakoś to ogarnęłam, mimo że większość już poznałam będąc na stronie :D
+3 głosów
Lut 25, 2016
Natalcia Użytkownik 5,006 pkt
Oh my got, nie wiem dlaczego, ale dostałam aż 1000 bonusowych punktów i po tym artykule starałam się dotrzeć, w jaki sposó to mi się udalo- jednak nadal nie wiem, nigdzie nic nie pisze o 1000 xcDDD
Dobra, teraz juz wiem :)
Edzikkkk Użytkownik 4,043 pkt
Świetnie, że w końcu jest jaśniej co do punktacji. Fajne jest też to, że mamy teraz więcej możliwości na zdobywanie punktów. Świetnie się ta strona rozwija i w ogóle super że taka strona powstała! Dzięki temu można się wiele dowiedzieć o zespołach/artystach, których się wcześniej nie znało! Ogółem wielkie dzięki za rozjaśnienie sytuacji, super że w końcu powstał o tym post :)
+2 głosów
Lut 25, 2016
julsonlujka Użytkownik 1,903 pkt
Ja niestety nie mam żadnych pomysłów :( Wow - tyle opcji na zdobycie punktów! :D
+2 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Użytkownik 9,026 pkt
Każdy ma coś w czym jest dobry- posty, komentowanie, ocenianie :)
Brzoza Użytkownik 4,351 pkt
fajnie że wreszcie wszystko w jednym miejscu! :D
+2 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Użytkownik 9,026 pkt
Właśnie! Bo tego brakowało;)
Emily Dzban Użytkownik 1,207 pkt
Bardzo przydatny post dzięki piter ;) Jestem na tym portalu zaledwie od kilku dni i nie za bardzo jeszcze wiedziałam co do czego służy i ile punktów się za co dostaje. I też się dzisiaj zdziwiłam że jak się zalogowałam że mam aż tyle punktów teraz już wszystko jasne :D Dzięki za wyjaśnienie wszystkiego.
+2 głosów
Lut 25, 2016
Wiska16 Użytkownik 535 pkt
Wszystko jasne i naprawdę fajny pomysł :D.
+1 głos
Lut 25, 2016
ZuzaAriantor Użytkownik 1,330 pkt
Cieszę się że ten post powstał ponieważ przyznam że miałam problemy z niektórymi rzeczami dotyczącymi punktów, ale teraz już wszystko rozumiem więc super :D Fajne opcje wszystko super :)
+1 głos
Lut 25, 2016
Madzik1711 Użytkownik 580 pkt
I po tym poście juz wszystko jasne
+1 głos
Lut 25, 2016
Koteł Użytkownik 3,018 pkt
Chyba jasne! :) Dobrze, że teraz bardziej aktywne posty dostaną więcej punktów :)
+1 głos
Lut 25, 2016
xLadyOfKorea Użytkownik 7 pkt
Zaczynam ogarniać 8)
+1 głos
Lut 25, 2016
Annevue Użytkownik 649,900 pkt
Genialne, ale nie rozumiem do końca o co chodzi z ukrytymi postami, na jakiej zasadzie jedne posty są ukryte a jedne nie?
Te negatywne komentarze świetny pomysł, wreszcie nie będę musiała pod postem widzieć "super post" itd. choć sama czasami nie wiem co napisać. Ale spowoduje, że każdy będzie się przykładał do komentarzy a nie nabijał je tylko.
Zresztą jestem zdania, że każdy wkłada serce ♥ w posta, a wiec należy poświęcić czas na przeczytanie posta i danie normalnego komentarzu, a nie :P
Ujemne punkty za post :O wow, przestraszyłam się mam nadzieję, że nie będzie tuta nie uczciwej konkurencji i podejdziemy na ten temat fair play.
Za logowanie się? Ja się od poniedziałku jak ruszyła TOP100 nie wylogowałam wcale - jaja xD
+1 głos
Lut 25, 2016
Mrozz Użytkownik 686 pkt
Cieszę się, że powstał ten post, że nareszcie wszystko jest dobrze, prosto wytłumaczone. :)
+1 głos
Lut 25, 2016
Dominguezowa Użytkownik 5,605 pkt
Świetnie, że została podwyższona ilość punktów za pisanie postów. Opcja z najlepszymi komentarzami też świetna. ;)
+1 głos
Lut 25, 2016
blackyx37 Użytkownik 7,935 pkt
bardzo fajnie, że pojawił się ten post ! wszystko zostało wyjaśnione :)
+1 głos
Lut 25, 2016
mtroczynska Użytkownik 3,970 pkt
Fajnie by było gdybyście stworzyli apke :D szybciej,wygodniej i częściej bym wchodziła :*
+1 głos
Lut 25, 2016
scarlett_01 Użytkownik 3,080 pkt
To warto się starać o punkty teraz! :))))
+1 głos
Lut 25, 2016
PIPI <3 Użytkownik 1,905 pkt
a ja właśnie sie dziwilam skad mam o 200pkt wiecej :D teraz juz wszytsko jasne! nawet lepiej niz bylo dotychczas <3
+1 głos
Lut 25, 2016
Kaczory Użytkownik 1,627 pkt
Jak dobrze, że pojawił się taki post, bo miałam dość tłumaczenia innym jak to robić. Wyręczyłeś mnie Piotrze, dziękuję!
+1 głos
Lut 25, 2016
Sarenkaxx Użytkownik 404 pkt
Dziękuję za ten post❤ w końcu zaczynam łapać o co tu chodzi
Jestem tu niedługo, bo tylko parę dni i nie do końca wiedziałam za co punkty o co chodzi z tymi ocenami, ale trochę mi na szczęście wyjaśniłeś(bo nie wszystko jeszcze ogarniam, ale sam rade xx) pozdrawiam
+1 głos
Lut 26, 2016
JusiaBacikowa Użytkownik 8,916 pkt
Wszystko jasne !!
0 głosów
Lut 25, 2016
Olaa xx Użytkownik 9,026 pkt
Super by było, jakby wmotikonka serduszka była na portalu  " <3 "
0 głosów
Lut 25, 2016
natalia16 Użytkownik 923 pkt
Wszystko jasne! :D
0 głosów
Lut 25, 2016
Panda1 Użytkownik 3,224 pkt
WOW i dzięki tym zmianom mam 1200 punktów hah :D
0 głosów
Lut 25, 2016
anonim Użytkownik
Piter ty masz głowę do tego wszystkiego ...
Sama bym nie wpadła na takie genialne pomysły, teraz o wiele łatwiej zbierać punkty :)
Dzieki :*
0 głosów
Lut 25, 2016
Borderdash Użytkownik 911 pkt
To, że serwis się rozwija, według mnie jest jak najbardziej na plus! :D
0 głosów
Lut 25, 2016
Pawia Pszczółka Użytkownik 118 pkt
może jak ktoś 1 godzinę będzie na tym czymś to dostanie 10 pkt czy coś :D
albo 10 pkt za najgorszy komentarz
albo 10 pkt za to że ktoś napisał post ale był niezbyt dobry żeby został zaakceptowany
a jakby dodać też takie cuś jak punkty za aktywność w jednym dniu, czyli że taki ranking kto najwięcej punktów w jednym dniu dostanie to dostanie jakieś dodatkowe punkty i np. jak ktoś mu skomentuje czy lajknie post to dostanie 10 pkt za aktywność pod tym xD
0 głosów
Lut 25, 2016
krzysieg Użytkownik 5,490 pkt
Bardzo fajnie i dokładnie wszystko jest wytłumaczone. Chyba już do końca się w tym połapałam. :D
0 głosów
Lut 25, 2016
idkjulk.axx Użytkownik 3,752 pkt
Mega :D
Przed chwilą weszłam na stronę i zamiast 724 (chyba) punktów zobaczyłam 1.162 xd Na początku myślałam, że jakaś pomyłka czy coś,  a teraz wszystko rozumiem :D
Fajnie,że powstają nowe opcje - to sprawia, że strona coraz bardziej się rozwija i staje się coraz bliższa perfekcji :D Można tu serio miło spędzić czas, poznać nowych artystów :) <3
0 głosów
Lut 25, 2016
multiulti Użytkownik 5,363 pkt
Dziękuję za ten post! :)
Wiele wyjaśnił, czekam na kolejne możliwości zdobywania punktów :)
0 głosów
Lut 25, 2016
Faithless Użytkownik 9,050 pkt
Dobrze, że wszystko jasno jest napisane, bo sama uczyłam się metodą prób i błędów jak funkcjonuje cała strona :) więc dobrze że jest wytłumaczone, nowi użytkownicy będą mieli jasną sytuację :)
0 głosów
Lut 25, 2016
Agata9893 Użytkownik 93 pkt
No i wszystko jasne.:)
0 głosów
Lut 25, 2016

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
169 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 169 Gości
Dziś posty czytano : 5346 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 8

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  559243 punktów
 2. Young Stars Festival
  45104 punktów
 3. Bartek Lovers
  43698 punktów
 4. Potterheads
  40152 punktów
 5. Supiwerki
  40142 punktów
 6. The 100
  39096 punktów
 7. SikorskiSquad
  33871 punktów
 8. Arturonators
  30077 punktów
 9. SERIALE
  25698 punktów
 10. GRY
  23235 punktów
 11. Life Is Strange
  22261 punktów
 12. Famous In Love
  22257 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20185 punktów
 14. Domisiaki
  18479 punktów
 15. Once Upon A Time
  17825 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17385 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17381 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13210 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12724 punktów
 21. Forza
  11944 punktów
 22. Sonbird Team
  10858 punktów
 23. Remonators
  10275 punktów
 24. Eurowizja
  10178 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7998 punktów
 27. TALENTY
  6487 punktów
 28. MUZYKA
  6455 punktów
 29. Playstation VR
  6183 punktów
 30. FILMY
  5778 punktów
 31. Nintendo
  5341 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5149 punktów
 33. Detroit
  4993 punktów
 34. Tomb Raider
  4941 punktów
 35. Stranger Things
  4668 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4618 punktów
 37. INNE
  4607 punktów
 38. Progress Armia
  4289 punktów
 39. The Originals
  4238 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4232 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4001 punktów
 42. Bambinos
  3907 punktów
 43. Young Stars News
  3272 punktów
 44. Sport
  2900 punktów
 45. K-Pop
  2750 punktów
 46. American Horror Story
  2606 punktów
 47. God Of War
  2549 punktów
 48. YOUTUBE
  2284 punktów
 49. Kortezjanie
  2121 punktów
 50. Puthinators
  1940 punktów
 51. Sony Playstation
  1724 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  934 punktów
 54. FPS
  863 punktów
 55. Temorki
  855 punktów
 56. Team Rieger
  799 punktów
 57. R5Family
  635 punktów
 58. PC
  538 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  528 punktów
 60. Arianators
  521 punktów
 61. Zosiaki
  483 punktów
 62. Uncharted
  482 punktów
 63. LUDZIE
  423 punktów
 64. Directioners
  327 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  297 punktów
 66. Soy Luna
  296 punktów
 67. #talentobranie
  288 punktów
 68. 5SOSFam
  260 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  178 punktów
 71. Beautilles
  152 punktów
 72. The Good Place
  148 punktów
 73. Selenators
  137 punktów
 74. Strzelanki
  105 punktów
 75. Donaty Agaty
  104 punktów
 76. Orlandonators
  102 punktów
 77. Podróże
  89 punktów
 78. Swifties
  72 punktów
 79. Far Cry
  51 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1052 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post