NAJWAŻNIEJSZE LINKI - WYKORZYSTAJ PORTAL W 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FB! - KLIKNIJ


+7 głosów
(postid: 252818) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

To już dziś ! Wielki finał GENESIS Bitwy Fandomów II ! To dziś dowiemy się która reprezentacja zgarnie superwypasione fotele od Sponsora oraz pokona ostatecznie aż 31 pozostałych fandomów w akcji. Zapowiada się niesamowita rywalizacja ! Bądźcie z nami już od 17:00 !

Program specjalny

Dzisiejszy program rozpocznie się już od 17:00 i potrwa tym samym aż dwie godziny dłużej. Postanowiliśmy przeprowadzić dla Was dwie integracyjne godziny dla finałowych fandomów i tym samym wspólnie przygotować się do tego, co nadejdzie. Finał, to już nie przelewki - stawką jest 5 foteli marki Genesis Nitro 880 i Nitro 560 o łącznej wartości ok. 5000 zł ! Zgarną go indywidualnie najlepsi reprezentanci fandomów w programie, którzy zaprowadzą swój fandom do zwycięstwa !


Podczas programu specjalnego możecie liczyć na muzykę Waszych idoli, liczne pozdrowienia i rozmowy telefoniczne. Wspólnie przygotujemy się na to wielkie wydarzenie dla Waszych grup !


Aktualnie na fanpageu Radio Young Stars pojawiła się już grafika związana z głosowaniem. Nie pozostaje nic innego, jak oddać swój głos ! Pamiętajcie - w finale liczą się glosy z wszystkich udostępnień !


Przyjrzyjmy się teraz finalistom:

Mmers (Marcus & Martinus)

Fandom, który urósł praktycznie z miesiąca na miesiąc. Jest wyraźnie mniejszy od pozostałych finalistów, i tym samym jest to dla nich ogromny sukces, że trafili do tego etapu programu ! Są bardzo dobrze przygotowani pod względem wiedzy i potrafią zawierać sojusze. Ich siłą jest jednak wiedza - zagięcie ich jest bardzo trudne, a przy tym szybko zaskarbiają sobie przychylność niezależnych słuchaczy, i tym samym zdobywają nowe głosy. Raczej bezkonfliktowi. Jeśli pytania ich nie "zniszczą", będą poważnym kandydatem do zwycięstwa !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Wiedza 

Kwiatonators (Dawid Kwiatkowski)

Legendarny już i praktycznie pierwszy tak silny i duży fandom młodego Artysty. Parę lat temu było to zjawisko, które zaskakiwało wszystkich. Dziś Kwiatonators są grupą jedną z wielu, są też i większe, ale mają w sobie bezwzględnie jedną, niezaprzeczalną zaletę - potrafią się zjednoczyć jak żaden inny fandom. Są piekielnie silni w grupie i gdy pojawia się głosowanie, dosłownie je masakrują wbijając tysiące głosów na minutę. W akcjach zasięgowych będą bardzo poważnym rywalem i nie boimy się stwierdzić, że dla wielu są z pewnością faworytami dzisiejszego finału !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Zjednoczenie, integracja

Bambinos (Bars & Melody)

Inne zjawisko, również ponadprzeciętne i także bardzo przykuwające uwagę. BAM to zespół z Wielkiej Brytanii, ale zdołał uzyskać tak ogromne rzesze - głównie - fanek, że do tej pory liczne osoby z branży zastanawiają się - jak to możliwe. A jednak - ich koncerty wyprzedają się na pniu, łącznie z najdroższymi, wartymi nawet kilkaset zł. biletami. Ich siłą jest liczba. Jest ich mnóstwo, grupy mają po ponad 50 tys. osób, i choć nie są tak zintegrowani jak Kwiatonators, to jednak w momentach kryzysowych potrafią zdobyć wiele. Należy też wziąć pod uwagę ich przynależność do brandu Young Stars jako Artysta zagraniczny. To może wywołać wsparcie od całej ekipy Artystów i ich fandomów... a to juz będzie miażdżąca siła . Integracja i obecność w tak silnym brandzie mogą zaprowadzić Bambinos do zwycięstwa !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Liczebność jako brand Young Stars

Directioners (One Direction)

Kolejny fandom-legenda. Beliebers , Directioners i...długo nic. W ramach zagranicznych Artystów, ta grupa fanów absolutnie miażdżyła. Pod względem grupy wiekowej najbliżej im do Kwiatonators - a co za tym idzie, do integracji. Directioners to kilka grup po dziesiątki tysięcy osób, ale największa ich siłą jest...Twitter. Pod względem zasięgu na tym portalu są absolutnie nie do pokonania i w tej materii z pewnością zmiażdżą dziś swoich rywali. Jeśli Twitterowicze wciągną się w akcję, Directioners mogą okazać się czarnym koniem dzisiejszego pojedynku i ostatecznie go wygrać !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Twitter, a co za tym idzie: zasięg :)

Uwaga na głosowania po każdej serii pytań !

Finałowa bitwa stawia fandomom dodatkowe, bardzo trudne zadanie - konieczność powiększania zasięgu w trakcie trwania programu. Ot, cel jest prosty: zdobądź jak najwięcej procent głosów w zakłądce Teraz gramy na stronie radia. Do etapu półfinału głosowania takie odbywały się tylko pod koniec programu. W półfinale głosowania były już na początku i na końcu programu. Finał to tego rodzaju głosowania po każdej serii pytań w quizie - tym samym będzie ich naprawdę dużo, bo aż 7 . Cel to utrzymanie zasięgu . Jeśli uda się go zdobyć więcej, to wielka korzyść dla fandomu. Ale uwaga - tym razem w wyniku utraty zasięgu będzie można utracić punkty . Reasumując - tu nie wystarczy już raz wbić i zagłosować. Wsparcie fandom musi utrzymać przez cały czas trwania programu między 19:00 a 21:00 !


Oprócz tego zasady bez zmian - quiz wiedzy warty 15 punktów, głosowania sms, na facebooku , aktywnośc na twitterze i premie . Znacie je dobrze, tłumaczyć już chyba nie trzeba ;)

Kto dziś wygra ? Dowiemy się ok. 21:00

Finał Bitwy Fandomów już dziś na antenie Radio Young Stars z wizją (http://www.radioyoungstars.pl ) oraz w aplikacji Radio Young Stars na iOS/Android . Program specjalny startuje od 17:00 a Bitwa jak zawsze od 19:00 . Program prowadzi Piotr Baranowski "Piter" .


...a już za tydzień nowa, Komputeronik Bitwa Fandomów III : Seriale . Znów niewątpliwie będzie się działo !

KTO WYGRA ?

Piszcie w komentarzach ! Bardzo chętnie poczytamy a najciekawsze komentarze przywołamy dziś podczas programu ! :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 5997 punktów za:

Jakość:20Popularność:5829
Wsparcie:2Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:111
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Radio Young Stars - społeczność i newsy
Piotr Baranowski Zarząd 1,209,699 pkt
5,829 czytelników Cze 23, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

11 Komentarzy

Sumienie Użytkownik 639,647 pkt
Jako,że jestem Tinistas to pomagam Directioners <3 Trzymam za nich kciuki
+8 głosów
Cze 23, 2017
Iza Bućkowska Użytkownik 9 pkt
Osobiście jestem w dwóch fandomach, którym udało się dostać do finału - Kwiatonators i Directioners. Nie dzielę idoli na ważniejszych i mniej ważnych, ale jesli chodzi o sam fandom to sercem zdecydowanie bliżej jestem z Kwiatonators. Od pierwszych etapów bitwy wzajemnie się mobilizujemy i walczymy o wygraną i mam wielką nadzieję, że w finale rowniez pokazemy na co nas stać. Za Directioners trzymam mocno kciuki i marzę o drugim miejscu dla nich, choć z pierwszego rowniez bym się cieszyła, kto wie, jeśli Kwiatonators wybiją się dużo naprzód, to oczywiście Directioners bedą tymi ktorym pomogę.
+8 głosów
Cze 23, 2017
Sylvia Użytkownik 7,902 pkt
Trzymam kciuki za MMersy
+8 głosów
Cze 23, 2017
Kasia Szwajcer Użytkownik 49 pkt
Osobiscie jestem w dwóch fandomach Kwiatonators i Directioners ale blizej zdecydowanie jestem z Kwiatonators. Mam nadzieję że zajmiemy pierwsze miejsce a Directioners zycze jak najlepiej.
+8 głosów
Cze 23, 2017
Chanel Użytkownik 509,863 pkt
Będąc w reprezentacji wiadomo że jestem za directioners. Mam nadzieję, że uda nam się pokazać że jesteśmy mocnym fandomem. Tamtą edycje bitwy wygraliśmy i jeśli dzisiaj równiez by nam się to udało to już nikt nie mógłby powiedzieć, że jesteśmy słabym fandomem. Zobaczmy jak to będzie :D
+8 głosów
Cze 23, 2017
Sarczi Użytkownik 362 pkt
Kwiatonators! <3
+7 głosów
Cze 23, 2017
basixc Użytkownik 8 pkt
kwiatonators wygraja!!!
+7 głosów
Cze 23, 2017
pransesN Użytkownik 2,127 pkt
Gratulacje dla zwycięzcy!
+7 głosów
Cze 30, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 pkt
Diretioners wygrają! Wierzę w was ♥
+7 głosów
Cze 30, 2017
Anna Knol Użytkownik 1,843 pkt
Dzień bez Wspaniałego stulecia to dzień stracony
+6 głosów
Cze 30, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 14,474 pkt
super było!
Duże emocje, jestem z Kwiato <3
0 głosów
Lip 22, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
3778 osób na stronie
10 Użytkowników oraz 3768 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 28110 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. Riverdale
  123 osób
 2. The 100
  122 osób
 3. Ananasy Sylwii
  119 osób
 4. Bartek Lovers
  111 osób
 5. 110 osób
 6. Supiwerki
  68 osób
 7. Arturonators
  56 osób
 8. Shawn Mendes Army
  38 osób
 9. SikorskiSquad
  32 osób
 10. Domisiaki
  29 osób
 11. Once Upon A Time
  27 osób
 12. Donaty Agaty
  23 osób
 13. Pretty Little Liars
  20 osób
 14. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 15. Remonators
  12 osób
 16. Misiaki Sysi
  12 osób
 17. Kluseczki Olgi
  10 osób
 18. Famous In Love
  9 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 21. Temorki
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. TALENTY
  1 osób
 27. Nintendo
  1 osób
Kontakt Post