NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)


+7 głosów
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

To już dziś ! Wielki finał GENESIS Bitwy Fandomów II ! To dziś dowiemy się która reprezentacja zgarnie superwypasione fotele od Sponsora oraz pokona ostatecznie aż 31 pozostałych fandomów w akcji. Zapowiada się niesamowita rywalizacja ! Bądźcie z nami już od 17:00 !

Program specjalny

Dzisiejszy program rozpocznie się już od 17:00 i potrwa tym samym aż dwie godziny dłużej. Postanowiliśmy przeprowadzić dla Was dwie integracyjne godziny dla finałowych fandomów i tym samym wspólnie przygotować się do tego, co nadejdzie. Finał, to już nie przelewki - stawką jest 5 foteli marki Genesis Nitro 880 i Nitro 560 o łącznej wartości ok. 5000 zł ! Zgarną go indywidualnie najlepsi reprezentanci fandomów w programie, którzy zaprowadzą swój fandom do zwycięstwa !


Podczas programu specjalnego możecie liczyć na muzykę Waszych idoli, liczne pozdrowienia i rozmowy telefoniczne. Wspólnie przygotujemy się na to wielkie wydarzenie dla Waszych grup !


Aktualnie na fanpageu Radio Young Stars pojawiła się już grafika związana z głosowaniem. Nie pozostaje nic innego, jak oddać swój głos ! Pamiętajcie - w finale liczą się glosy z wszystkich udostępnień !


Przyjrzyjmy się teraz finalistom:

Mmers (Marcus & Martinus)

Fandom, który urósł praktycznie z miesiąca na miesiąc. Jest wyraźnie mniejszy od pozostałych finalistów, i tym samym jest to dla nich ogromny sukces, że trafili do tego etapu programu ! Są bardzo dobrze przygotowani pod względem wiedzy i potrafią zawierać sojusze. Ich siłą jest jednak wiedza - zagięcie ich jest bardzo trudne, a przy tym szybko zaskarbiają sobie przychylność niezależnych słuchaczy, i tym samym zdobywają nowe głosy. Raczej bezkonfliktowi. Jeśli pytania ich nie "zniszczą", będą poważnym kandydatem do zwycięstwa !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Wiedza 

Kwiatonators (Dawid Kwiatkowski)

Legendarny już i praktycznie pierwszy tak silny i duży fandom młodego Artysty. Parę lat temu było to zjawisko, które zaskakiwało wszystkich. Dziś Kwiatonators są grupą jedną z wielu, są też i większe, ale mają w sobie bezwzględnie jedną, niezaprzeczalną zaletę - potrafią się zjednoczyć jak żaden inny fandom. Są piekielnie silni w grupie i gdy pojawia się głosowanie, dosłownie je masakrują wbijając tysiące głosów na minutę. W akcjach zasięgowych będą bardzo poważnym rywalem i nie boimy się stwierdzić, że dla wielu są z pewnością faworytami dzisiejszego finału !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Zjednoczenie, integracja

Bambinos (Bars & Melody)

Inne zjawisko, również ponadprzeciętne i także bardzo przykuwające uwagę. BAM to zespół z Wielkiej Brytanii, ale zdołał uzyskać tak ogromne rzesze - głównie - fanek, że do tej pory liczne osoby z branży zastanawiają się - jak to możliwe. A jednak - ich koncerty wyprzedają się na pniu, łącznie z najdroższymi, wartymi nawet kilkaset zł. biletami. Ich siłą jest liczba. Jest ich mnóstwo, grupy mają po ponad 50 tys. osób, i choć nie są tak zintegrowani jak Kwiatonators, to jednak w momentach kryzysowych potrafią zdobyć wiele. Należy też wziąć pod uwagę ich przynależność do brandu Young Stars jako Artysta zagraniczny. To może wywołać wsparcie od całej ekipy Artystów i ich fandomów... a to juz będzie miażdżąca siła . Integracja i obecność w tak silnym brandzie mogą zaprowadzić Bambinos do zwycięstwa !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Liczebność jako brand Young Stars

Directioners (One Direction)

Kolejny fandom-legenda. Beliebers , Directioners i...długo nic. W ramach zagranicznych Artystów, ta grupa fanów absolutnie miażdżyła. Pod względem grupy wiekowej najbliżej im do Kwiatonators - a co za tym idzie, do integracji. Directioners to kilka grup po dziesiątki tysięcy osób, ale największa ich siłą jest...Twitter. Pod względem zasięgu na tym portalu są absolutnie nie do pokonania i w tej materii z pewnością zmiażdżą dziś swoich rywali. Jeśli Twitterowicze wciągną się w akcję, Directioners mogą okazać się czarnym koniem dzisiejszego pojedynku i ostatecznie go wygrać !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Twitter, a co za tym idzie: zasięg :)

Uwaga na głosowania po każdej serii pytań !

Finałowa bitwa stawia fandomom dodatkowe, bardzo trudne zadanie - konieczność powiększania zasięgu w trakcie trwania programu. Ot, cel jest prosty: zdobądź jak najwięcej procent głosów w zakłądce Teraz gramy na stronie radia. Do etapu półfinału głosowania takie odbywały się tylko pod koniec programu. W półfinale głosowania były już na początku i na końcu programu. Finał to tego rodzaju głosowania po każdej serii pytań w quizie - tym samym będzie ich naprawdę dużo, bo aż 7 . Cel to utrzymanie zasięgu . Jeśli uda się go zdobyć więcej, to wielka korzyść dla fandomu. Ale uwaga - tym razem w wyniku utraty zasięgu będzie można utracić punkty . Reasumując - tu nie wystarczy już raz wbić i zagłosować. Wsparcie fandom musi utrzymać przez cały czas trwania programu między 19:00 a 21:00 !


Oprócz tego zasady bez zmian - quiz wiedzy warty 15 punktów, głosowania sms, na facebooku , aktywnośc na twitterze i premie . Znacie je dobrze, tłumaczyć już chyba nie trzeba ;)

Kto dziś wygra ? Dowiemy się ok. 21:00

Finał Bitwy Fandomów już dziś na antenie Radio Young Stars z wizją (http://www.radioyoungstars.pl ) oraz w aplikacji Radio Young Stars na iOS/Android . Program specjalny startuje od 17:00 a Bitwa jak zawsze od 19:00 . Program prowadzi Piotr Baranowski "Piter" .


...a już za tydzień nowa, Komputeronik Bitwa Fandomów III : Seriale . Znów niewątpliwie będzie się działo !

KTO WYGRA ?

Piszcie w komentarzach ! Bardzo chętnie poczytamy a najciekawsze komentarze przywołamy dziś podczas programu ! :)

JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
1
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 5982 punktów za:

Jakość:20Popularność:5815
Wsparcie:2Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:110
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Radio Young Stars - społeczność i newsy
Piotr Baranowski Zarząd 1,191,855 punktów 3 11 102
5,815 czytelników Cze 23, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

11 Komentarzy

Sumienie Użytkownik 638,447 punktów 3 6 18
Jako,że jestem Tinistas to pomagam Directioners <3 Trzymam za nich kciuki
+8 głosów
Jest OK
Cze 23, 2017
Iza Bućkowska Użytkownik 9 punktów 1
Osobiście jestem w dwóch fandomach, którym udało się dostać do finału - Kwiatonators i Directioners. Nie dzielę idoli na ważniejszych i mniej ważnych, ale jesli chodzi o sam fandom to sercem zdecydowanie bliżej jestem z Kwiatonators. Od pierwszych etapów bitwy wzajemnie się mobilizujemy i walczymy o wygraną i mam wielką nadzieję, że w finale rowniez pokazemy na co nas stać. Za Directioners trzymam mocno kciuki i marzę o drugim miejscu dla nich, choć z pierwszego rowniez bym się cieszyła, kto wie, jeśli Kwiatonators wybiją się dużo naprzód, to oczywiście Directioners bedą tymi ktorym pomogę.
+8 głosów
Jest OK
Cze 23, 2017
Sylvia Użytkownik 7,681 punktów 1 6
Trzymam kciuki za MMersy
+8 głosów
Jest OK
Cze 23, 2017
Kasia Szwajcer Użytkownik 49 punktów 1
Osobiscie jestem w dwóch fandomach Kwiatonators i Directioners ale blizej zdecydowanie jestem z Kwiatonators. Mam nadzieję że zajmiemy pierwsze miejsce a Directioners zycze jak najlepiej.
+8 głosów
Jest OK
Cze 23, 2017
Chanel Użytkownik 509,863 punktów 2 5 11
Będąc w reprezentacji wiadomo że jestem za directioners. Mam nadzieję, że uda nam się pokazać że jesteśmy mocnym fandomem. Tamtą edycje bitwy wygraliśmy i jeśli dzisiaj równiez by nam się to udało to już nikt nie mógłby powiedzieć, że jesteśmy słabym fandomem. Zobaczmy jak to będzie
+8 głosów
Jest OK
Cze 23, 2017
Sarczi Użytkownik 362 punktów 1 3
Kwiatonators! <3
+7 głosów
Jest OK
Cze 23, 2017
basixc Użytkownik 8 punktów 2
kwiatonators wygraja!!!
+7 głosów
Jest OK
Cze 23, 2017
pransesN Użytkownik 2,127 punktów 6
Gratulacje dla zwycięzcy!
+7 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 336,141 punktów 4 19
Diretioners wygrają! Wierzę w was ♥
+7 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
Anna Knol Użytkownik 1,843 punktów 6
Dzień bez Wspaniałego stulecia to dzień stracony
+6 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 13,919 punktów 1 4
super było!
Duże emocje, jestem z Kwiato <3
0 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
227 osób na stronie
2 Użytkowników oraz 225 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 24408 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

Największe fandomy

 1. The 100
  96 osób
 2. Bambinos
  89 osób
 3. Ananasy Sylwii
  84 osób
 4. Riverdale
  84 osób
 5. Bartek Lovers
  66 osób
 6. Supiwerki
  45 osób
 7. Arturonators
  32 osób
 8. Once Upon A Time
  25 osób
 9. Domisiaki
  20 osób
 10. SikorskiSquad
  19 osób
 11. Pretty Little Liars
  10 osób
 12. Remonators
  8 osób
 13. Famous In Love
  8 osób
 14. Misiaki Sysi
  5 osób
 15. Dua Lipa
  3 osób
 16. The Good Place
  3 osób
 17. GRY
  1 osób
 18. Kluseczki Olgi
  1 osób
 19. TALENTY
  1 osób
 1. Riverdale
  178887 punktów
 2. The 100
  30793 punktów
 3. Supiwerki
  20074 punktów
 4. Young Stars Festival
  18238 punktów
 5. Ananasy Sylwii
  13970 punktów
 6. Shawn Mendes Army
  11935 punktów
 7. Ania, nie Anna
  10133 punktów
 8. SERIALE
  9285 punktów
 9. Bambinos
  9142 punktów
 10. Eurowizja
  9103 punktów
 11. Bartek Lovers
  8923 punktów
 12. Famous In Love
  8221 punktów
 13. Once Upon A Time
  7688 punktów
 14. FILMY/SERIALE/TV
  7258 punktów
 15. YOUNG STARS
  6787 punktów
 16. Pretty Little Liars
  6378 punktów
 17. Remonators
  6121 punktów
 18. Dua Lipa
  4572 punktów
 19. KSIĄŻKI
  4397 punktów
 20. INNE
  4383 punktów
 21. GWIAZDY YOUNG STARS
  4256 punktów
 22. Progress Armia
  4108 punktów
 23. The Originals
  4033 punktów
 24. Nintendo
  3600 punktów
 25. 13 Reasons Why
  3505 punktów
 26. Arturonators
  3505 punktów
 27. Domisiaki
  3145 punktów
 28. K-Pop
  2628 punktów
 29. SikorskiSquad
  2478 punktów
 30. God Of War
  2404 punktów
 31. Sport
  2116 punktów
 32. Young Stars News
  2017 punktów
 33. Puthinators
  1882 punktów
 34. MUZYKA
  1657 punktów
 35. Misiaki Sysi
  1619 punktów
 36. FILMY
  1613 punktów
 37. GRY
  940 punktów
 38. Pamiętniki Wampirów
  528 punktów
 39. Team Rieger
  429 punktów
 40. Stranger Things
  377 punktów
 41. Kluseczki Olgi
  333 punktów
 42. Arianators
  234 punktów
 43. Soy Luna
  148 punktów
 44. Detroit
  144 punktów
 45. YOUTUBE
  130 punktów
 46. Life Is Strange
  94 punktów
 47. MMers
  90 punktów
 48. The Good Place
  70 punktów
 49. Sony Playstation
  66 punktów
 50. R5Family
  57 punktów
 51. Selenators
  43 punktów
 52. Beautilles
  41 punktów
 53. Podróże
  40 punktów
 54. 5SOSFam
  39 punktów
 55. Directioners
  39 punktów
 56. Orlandonators
  24 punktów
 57. Uncharted
  24 punktów
 1. Potterheads
  114 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  5000 punktów
 2. SERIALE
  2562 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  1891 punktów
 4. Bartek Lovers
  1096 punktów
 5. YOUNG STARS
  957 punktów
 6. Ananasy Sylwii
  863 punktów
 7. Riverdale
  375 punktów
 8. MUZYKA
  154 punktów
 9. Once Upon A Time
  91 punktów
 10. Arturonators
  89 punktów
 11. Supiwerki
  88 punktów
 12. Bambinos
  46 punktów
 13. Shawn Mendes Army
  39 punktów
 14. Pretty Little Liars
  32 punktów
 15. INNE
  24 punktów
 16. KSIĄŻKI
  21 punktów
 17. Stranger Things
  21 punktów
 18. Domisiaki
  20 punktów
 19. Dua Lipa
  20 punktów
 20. Remonators
  17 punktów
 21. Young Stars News
  16 punktów
 22. Ania, nie Anna
  14 punktów
 23. GRY
  14 punktów
 24. Eurowizja
  12 punktów
 25. SikorskiSquad
  12 punktów
 26. The Originals
  12 punktów
 27. FILMY
  11 punktów
 28. Nintendo
  11 punktów
 29. Sport
  10 punktów
 30. God Of War
  8 punktów
 31. Young Stars Festival
  8 punktów
 32. Famous In Love
  6 punktów
 33. Pamiętniki Wampirów
  6 punktów
 34. 13 Reasons Why
  5 punktów
 35. Arianators
  3 punktów
 36. LUDZIE
  2 punktów
 37. Progress Armia
  2 punktów
 38. Misiaki Sysi
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  2663 punktów
 2. Riverdale
  2340 punktów
 3. Pretty Little Liars
  1782 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  1662 punktów
 5. Bartek Lovers
  1323 punktów
 6. Once Upon A Time
  1216 punktów
 7. Dua Lipa
  1047 punktów
 8. The Originals
  989 punktów
 9. Soy Luna
  986 punktów
 10. Bambinos
  918 punktów
 11. K-Pop
  683 punktów
 12. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post