Fandomy

Zasady akcji Warsaw Comic Con na Fandoms: kliknij
Dołącz do oficjalnej grupy Fandoms na Facebooku: tutaj

+7 głosów

To już dziś ! Wielki finał GENESIS Bitwy Fandomów II ! To dziś dowiemy się która reprezentacja zgarnie superwypasione fotele od Sponsora oraz pokona ostatecznie aż 31 pozostałych fandomów w akcji. Zapowiada się niesamowita rywalizacja ! Bądźcie z nami już od 17:00 !

Program specjalny

Dzisiejszy program rozpocznie się już od 17:00 i potrwa tym samym aż dwie godziny dłużej. Postanowiliśmy przeprowadzić dla Was dwie integracyjne godziny dla finałowych fandomów i tym samym wspólnie przygotować się do tego, co nadejdzie. Finał, to już nie przelewki - stawką jest 5 foteli marki Genesis Nitro 880 i Nitro 560 o łącznej wartości ok. 5000 zł ! Zgarną go indywidualnie najlepsi reprezentanci fandomów w programie, którzy zaprowadzą swój fandom do zwycięstwa !


Podczas programu specjalnego możecie liczyć na muzykę Waszych idoli, liczne pozdrowienia i rozmowy telefoniczne. Wspólnie przygotujemy się na to wielkie wydarzenie dla Waszych grup !


Aktualnie na fanpageu Radio Young Stars pojawiła się już grafika związana z głosowaniem. Nie pozostaje nic innego, jak oddać swój głos ! Pamiętajcie - w finale liczą się glosy z wszystkich udostępnień !


Przyjrzyjmy się teraz finalistom:

Mmers (Marcus & Martinus)

Fandom, który urósł praktycznie z miesiąca na miesiąc. Jest wyraźnie mniejszy od pozostałych finalistów, i tym samym jest to dla nich ogromny sukces, że trafili do tego etapu programu ! Są bardzo dobrze przygotowani pod względem wiedzy i potrafią zawierać sojusze. Ich siłą jest jednak wiedza - zagięcie ich jest bardzo trudne, a przy tym szybko zaskarbiają sobie przychylność niezależnych słuchaczy, i tym samym zdobywają nowe głosy. Raczej bezkonfliktowi. Jeśli pytania ich nie "zniszczą", będą poważnym kandydatem do zwycięstwa !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Wiedza 

Kwiatonators (Dawid Kwiatkowski)

Legendarny już i praktycznie pierwszy tak silny i duży fandom młodego Artysty. Parę lat temu było to zjawisko, które zaskakiwało wszystkich. Dziś Kwiatonators są grupą jedną z wielu, są też i większe, ale mają w sobie bezwzględnie jedną, niezaprzeczalną zaletę - potrafią się zjednoczyć jak żaden inny fandom. Są piekielnie silni w grupie i gdy pojawia się głosowanie, dosłownie je masakrują wbijając tysiące głosów na minutę. W akcjach zasięgowych będą bardzo poważnym rywalem i nie boimy się stwierdzić, że dla wielu są z pewnością faworytami dzisiejszego finału !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Zjednoczenie, integracja

Bambinos (Bars & Melody)

Inne zjawisko, również ponadprzeciętne i także bardzo przykuwające uwagę. BAM to zespół z Wielkiej Brytanii, ale zdołał uzyskać tak ogromne rzesze - głównie - fanek, że do tej pory liczne osoby z branży zastanawiają się - jak to możliwe. A jednak - ich koncerty wyprzedają się na pniu, łącznie z najdroższymi, wartymi nawet kilkaset zł. biletami. Ich siłą jest liczba. Jest ich mnóstwo, grupy mają po ponad 50 tys. osób, i choć nie są tak zintegrowani jak Kwiatonators, to jednak w momentach kryzysowych potrafią zdobyć wiele. Należy też wziąć pod uwagę ich przynależność do brandu Young Stars jako Artysta zagraniczny. To może wywołać wsparcie od całej ekipy Artystów i ich fandomów... a to juz będzie miażdżąca siła . Integracja i obecność w tak silnym brandzie mogą zaprowadzić Bambinos do zwycięstwa !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Liczebność jako brand Young Stars

Directioners (One Direction)

Kolejny fandom-legenda. Beliebers , Directioners i...długo nic. W ramach zagranicznych Artystów, ta grupa fanów absolutnie miażdżyła. Pod względem grupy wiekowej najbliżej im do Kwiatonators - a co za tym idzie, do integracji. Directioners to kilka grup po dziesiątki tysięcy osób, ale największa ich siłą jest...Twitter. Pod względem zasięgu na tym portalu są absolutnie nie do pokonania i w tej materii z pewnością zmiażdżą dziś swoich rywali. Jeśli Twitterowicze wciągną się w akcję, Directioners mogą okazać się czarnym koniem dzisiejszego pojedynku i ostatecznie go wygrać !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Twitter, a co za tym idzie: zasięg :)

Uwaga na głosowania po każdej serii pytań !

Finałowa bitwa stawia fandomom dodatkowe, bardzo trudne zadanie - konieczność powiększania zasięgu w trakcie trwania programu. Ot, cel jest prosty: zdobądź jak najwięcej procent głosów w zakłądce Teraz gramy na stronie radia. Do etapu półfinału głosowania takie odbywały się tylko pod koniec programu. W półfinale głosowania były już na początku i na końcu programu. Finał to tego rodzaju głosowania po każdej serii pytań w quizie - tym samym będzie ich naprawdę dużo, bo aż 7 . Cel to utrzymanie zasięgu . Jeśli uda się go zdobyć więcej, to wielka korzyść dla fandomu. Ale uwaga - tym razem w wyniku utraty zasięgu będzie można utracić punkty . Reasumując - tu nie wystarczy już raz wbić i zagłosować. Wsparcie fandom musi utrzymać przez cały czas trwania programu między 19:00 a 21:00 !


Oprócz tego zasady bez zmian - quiz wiedzy warty 15 punktów, głosowania sms, na facebooku , aktywnośc na twitterze i premie . Znacie je dobrze, tłumaczyć już chyba nie trzeba ;)

Kto dziś wygra ? Dowiemy się ok. 21:00

Finał Bitwy Fandomów już dziś na antenie Radio Young Stars z wizją (http://www.radioyoungstars.pl ) oraz w aplikacji Radio Young Stars na iOS/Android . Program specjalny startuje od 17:00 a Bitwa jak zawsze od 19:00 . Program prowadzi Piotr Baranowski "Piter" .


...a już za tydzień nowa, Komputeronik Bitwa Fandomów III : Seriale . Znów niewątpliwie będzie się działo !

KTO WYGRA ?

Piszcie w komentarzach ! Bardzo chętnie poczytamy a najciekawsze komentarze przywołamy dziś podczas programu ! :)

Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Autor tego posta zarobił dotychczas 5970 punktów za:

Jakość:20Popularność:5803
Wsparcie:2Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:110
W trwającej akcji autor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !
Radio Young Stars - społeczność i newsy
 Piotr Baranowski Zarząd 1,176,198 punktów 2 11 101
5,803 czytelników Cze 23, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

11 Komentarzy

Sumienie Zweryfikowany 637,644 punktów 2 6 18
Jako,że jestem Tinistas to pomagam Directioners <3 Trzymam za nich kciuki
+8 głosów
Jest OK
Cze 23, 2017
Iza Bućkowska Użytkownik 9 punktów 1
Osobiście jestem w dwóch fandomach, którym udało się dostać do finału - Kwiatonators i Directioners. Nie dzielę idoli na ważniejszych i mniej ważnych, ale jesli chodzi o sam fandom to sercem zdecydowanie bliżej jestem z Kwiatonators. Od pierwszych etapów bitwy wzajemnie się mobilizujemy i walczymy o wygraną i mam wielką nadzieję, że w finale rowniez pokazemy na co nas stać. Za Directioners trzymam mocno kciuki i marzę o drugim miejscu dla nich, choć z pierwszego rowniez bym się cieszyła, kto wie, jeśli Kwiatonators wybiją się dużo naprzód, to oczywiście Directioners bedą tymi ktorym pomogę.
+8 głosów
Jest OK
Cze 23, 2017
Sylvia Użytkownik 7,552 punktów 1 5
Trzymam kciuki za MMersy
+8 głosów
Jest OK
Cze 23, 2017
Kasia Szwajcer Użytkownik 49 punktów 1
Osobiscie jestem w dwóch fandomach Kwiatonators i Directioners ale blizej zdecydowanie jestem z Kwiatonators. Mam nadzieję że zajmiemy pierwsze miejsce a Directioners zycze jak najlepiej.
+8 głosów
Jest OK
Cze 23, 2017
Chanel Zweryfikowany 509,828 punktów 1 5 11
Będąc w reprezentacji wiadomo że jestem za directioners. Mam nadzieję, że uda nam się pokazać że jesteśmy mocnym fandomem. Tamtą edycje bitwy wygraliśmy i jeśli dzisiaj równiez by nam się to udało to już nikt nie mógłby powiedzieć, że jesteśmy słabym fandomem. Zobaczmy jak to będzie
+8 głosów
Jest OK
Cze 23, 2017
Sarczi Użytkownik 362 punktów 1 3
Kwiatonators! <3
+7 głosów
Jest OK
Cze 23, 2017
basixc Użytkownik 8 punktów 2
kwiatonators wygraja!!!
+7 głosów
Jest OK
Cze 23, 2017
pransesN Użytkownik 2,127 punktów 6
Gratulacje dla zwycięzcy!
+7 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
MalenaRatnerPL Zweryfikowany 336,141 punktów 4 19
Diretioners wygrają! Wierzę w was ♥
+7 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
Anna Knol Użytkownik 1,843 punktów 6
Dzień bez Wspaniałego stulecia to dzień stracony
+6 głosów
Jest OK
Cze 30, 2017
PatrycjaKania Użytkownik 14,143 punktów 3
super było!
Duże emocje, jestem z Kwiato <3
0 głosów
Jest OK
Lip 22, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
107 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 107 Gości
Dziś posty czytano : 3660 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 2

 1. Riverdale
  90322 punktów
 2. The 100
  32868 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  26327 punktów
 4. Stranger Things
  16320 punktów
 5. Teen Wolf
  10074 punktów
 6. SKAM
  7340 punktów
 7. Gra o Tron
  5158 punktów
 8. Life Is Strange
  3826 punktów
 9. Famous In Love
  1522 punktów
 1. Riverdale
  71330 punktów
 2. Pamiętniki Wampirów
  19497 punktów
 3. The 100
  15782 punktów
 4. Stranger Things
  6208 punktów
 5. Teen Wolf
  3745 punktów
 6. Life Is Strange
  3520 punktów
 7. Gra o Tron
  2606 punktów
 8. SKAM
  2524 punktów
 9. Famous In Love
  415 punktów
 1. Riverdale
  8791 punktów
 2. The 100
  5222 punktów
 3. Pamiętniki Wampirów
  2939 punktów
 4. Stranger Things
  2388 punktów
 5. Teen Wolf
  1021 punktów
 6. SKAM
  783 punktów
 7. Life Is Strange
  306 punktów
 8. Famous In Love
  31 punktów
 9. Gra o Tron
  30 punktów
 1. The 100
  11864 punktów
 2. Riverdale
  10201 punktów
 3. Stranger Things
  7724 punktów
 4. Teen Wolf
  5308 punktów
 5. SKAM
  4033 punktów
 6. Pamiętniki Wampirów
  3891 punktów
 7. Gra o Tron
  2522 punktów
 8. Famous In Love
  1076 punktów
Kontakt Post