Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+7 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


To już dziś ! Wielki finał GENESIS Bitwy Fandomów II ! To dziś dowiemy się która reprezentacja zgarnie superwypasione fotele od Sponsora oraz pokona ostatecznie aż 31 pozostałych fandomów w akcji. Zapowiada się niesamowita rywalizacja ! Bądźcie z nami już od 17:00 !

Program specjalny

Dzisiejszy program rozpocznie się już od 17:00 i potrwa tym samym aż dwie godziny dłużej. Postanowiliśmy przeprowadzić dla Was dwie integracyjne godziny dla finałowych fandomów i tym samym wspólnie przygotować się do tego, co nadejdzie. Finał, to już nie przelewki - stawką jest 5 foteli marki Genesis Nitro 880 i Nitro 560 o łącznej wartości ok. 5000 zł ! Zgarną go indywidualnie najlepsi reprezentanci fandomów w programie, którzy zaprowadzą swój fandom do zwycięstwa !


Podczas programu specjalnego możecie liczyć na muzykę Waszych idoli, liczne pozdrowienia i rozmowy telefoniczne. Wspólnie przygotujemy się na to wielkie wydarzenie dla Waszych grup !


Aktualnie na fanpageu Radio Young Stars pojawiła się już grafika związana z głosowaniem. Nie pozostaje nic innego, jak oddać swój głos ! Pamiętajcie - w finale liczą się glosy z wszystkich udostępnień !


Przyjrzyjmy się teraz finalistom:

Mmers (Marcus & Martinus)

Fandom, który urósł praktycznie z miesiąca na miesiąc. Jest wyraźnie mniejszy od pozostałych finalistów, i tym samym jest to dla nich ogromny sukces, że trafili do tego etapu programu ! Są bardzo dobrze przygotowani pod względem wiedzy i potrafią zawierać sojusze. Ich siłą jest jednak wiedza - zagięcie ich jest bardzo trudne, a przy tym szybko zaskarbiają sobie przychylność niezależnych słuchaczy, i tym samym zdobywają nowe głosy. Raczej bezkonfliktowi. Jeśli pytania ich nie "zniszczą", będą poważnym kandydatem do zwycięstwa !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Wiedza 

Kwiatonators (Dawid Kwiatkowski)

Legendarny już i praktycznie pierwszy tak silny i duży fandom młodego Artysty. Parę lat temu było to zjawisko, które zaskakiwało wszystkich. Dziś Kwiatonators są grupą jedną z wielu, są też i większe, ale mają w sobie bezwzględnie jedną, niezaprzeczalną zaletę - potrafią się zjednoczyć jak żaden inny fandom. Są piekielnie silni w grupie i gdy pojawia się głosowanie, dosłownie je masakrują wbijając tysiące głosów na minutę. W akcjach zasięgowych będą bardzo poważnym rywalem i nie boimy się stwierdzić, że dla wielu są z pewnością faworytami dzisiejszego finału !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Zjednoczenie, integracja

Bambinos (Bars & Melody)

Inne zjawisko, również ponadprzeciętne i także bardzo przykuwające uwagę. BAM to zespół z Wielkiej Brytanii, ale zdołał uzyskać tak ogromne rzesze - głównie - fanek, że do tej pory liczne osoby z branży zastanawiają się - jak to możliwe. A jednak - ich koncerty wyprzedają się na pniu, łącznie z najdroższymi, wartymi nawet kilkaset zł. biletami. Ich siłą jest liczba. Jest ich mnóstwo, grupy mają po ponad 50 tys. osób, i choć nie są tak zintegrowani jak Kwiatonators, to jednak w momentach kryzysowych potrafią zdobyć wiele. Należy też wziąć pod uwagę ich przynależność do brandu Young Stars jako Artysta zagraniczny. To może wywołać wsparcie od całej ekipy Artystów i ich fandomów... a to juz będzie miażdżąca siła . Integracja i obecność w tak silnym brandzie mogą zaprowadzić Bambinos do zwycięstwa !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Liczebność jako brand Young Stars

Directioners (One Direction)

Kolejny fandom-legenda. Beliebers , Directioners i...długo nic. W ramach zagranicznych Artystów, ta grupa fanów absolutnie miażdżyła. Pod względem grupy wiekowej najbliżej im do Kwiatonators - a co za tym idzie, do integracji. Directioners to kilka grup po dziesiątki tysięcy osób, ale największa ich siłą jest...Twitter. Pod względem zasięgu na tym portalu są absolutnie nie do pokonania i w tej materii z pewnością zmiażdżą dziś swoich rywali. Jeśli Twitterowicze wciągną się w akcję, Directioners mogą okazać się czarnym koniem dzisiejszego pojedynku i ostatecznie go wygrać !


NAJWIĘKSZA ZALETA: Twitter, a co za tym idzie: zasięg :)

Uwaga na głosowania po każdej serii pytań !

Finałowa bitwa stawia fandomom dodatkowe, bardzo trudne zadanie - konieczność powiększania zasięgu w trakcie trwania programu. Ot, cel jest prosty: zdobądź jak najwięcej procent głosów w zakłądce Teraz gramy na stronie radia. Do etapu półfinału głosowania takie odbywały się tylko pod koniec programu. W półfinale głosowania były już na początku i na końcu programu. Finał to tego rodzaju głosowania po każdej serii pytań w quizie - tym samym będzie ich naprawdę dużo, bo aż 7 . Cel to utrzymanie zasięgu . Jeśli uda się go zdobyć więcej, to wielka korzyść dla fandomu. Ale uwaga - tym razem w wyniku utraty zasięgu będzie można utracić punkty . Reasumując - tu nie wystarczy już raz wbić i zagłosować. Wsparcie fandom musi utrzymać przez cały czas trwania programu między 19:00 a 21:00 !


Oprócz tego zasady bez zmian - quiz wiedzy warty 15 punktów, głosowania sms, na facebooku , aktywnośc na twitterze i premie . Znacie je dobrze, tłumaczyć już chyba nie trzeba ;)

Kto dziś wygra ? Dowiemy się ok. 21:00

Finał Bitwy Fandomów już dziś na antenie Radio Young Stars z wizją (http://www.radioyoungstars.pl ) oraz w aplikacji Radio Young Stars na iOS/Android . Program specjalny startuje od 17:00 a Bitwa jak zawsze od 19:00 . Program prowadzi Piotr Baranowski "Piter" .


...a już za tydzień nowa, Komputeronik Bitwa Fandomów III : Seriale . Znów niewątpliwie będzie się działo !

KTO WYGRA ?

Piszcie w komentarzach ! Bardzo chętnie poczytamy a najciekawsze komentarze przywołamy dziś podczas programu ! :)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 5960 punktów za:

Jakość:20Popularność:5795
Podziękowania:0Ocena:35
Wyróżnienia:0Komentarze:110

Radio Young Stars - społeczność i newsy
Piotr Baranowski Super Administrator
5,795 czytelników Cze 23, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

11 Komentarzy

Sumienie Użytkownik zweryfikowany 636,586 punktów 2 6 18
Jako,że jestem Tinistas to pomagam Directioners <3 Trzymam za nich kciuki
+8 głosów
Cze 23, 2017
Iza Bućkowska Zarejestrowany użytkownik 9 punktów 1
Osobiście jestem w dwóch fandomach, którym udało się dostać do finału - Kwiatonators i Directioners. Nie dzielę idoli na ważniejszych i mniej ważnych, ale jesli chodzi o sam fandom to sercem zdecydowanie bliżej jestem z Kwiatonators. Od pierwszych etapów bitwy wzajemnie się mobilizujemy i walczymy o wygraną i mam wielką nadzieję, że w finale rowniez pokazemy na co nas stać. Za Directioners trzymam mocno kciuki i marzę o drugim miejscu dla nich, choć z pierwszego rowniez bym się cieszyła, kto wie, jeśli Kwiatonators wybiją się dużo naprzód, to oczywiście Directioners bedą tymi ktorym pomogę.
+8 głosów
Cze 23, 2017
Sylvia Zarejestrowany użytkownik 7,126 punktów 1 5
Trzymam kciuki za MMersy
+8 głosów
Cze 23, 2017
Kasia Szwajcer Zarejestrowany użytkownik 49 punktów 1
Osobiscie jestem w dwóch fandomach Kwiatonators i Directioners ale blizej zdecydowanie jestem z Kwiatonators. Mam nadzieję że zajmiemy pierwsze miejsce a Directioners zycze jak najlepiej.
+8 głosów
Cze 23, 2017
Chanel Użytkownik zweryfikowany 510,270 punktów 1 5 11
Będąc w reprezentacji wiadomo że jestem za directioners. Mam nadzieję, że uda nam się pokazać że jesteśmy mocnym fandomem. Tamtą edycje bitwy wygraliśmy i jeśli dzisiaj równiez by nam się to udało to już nikt nie mógłby powiedzieć, że jesteśmy słabym fandomem. Zobaczmy jak to będzie
+8 głosów
Cze 23, 2017
Sarczi Zarejestrowany użytkownik 362 punktów 1 3
Kwiatonators! <3
+7 głosów
Cze 23, 2017
basixc Zarejestrowany użytkownik 8 punktów 2
kwiatonators wygraja!!!
+7 głosów
Cze 23, 2017
pransesN Zarejestrowany użytkownik 2,127 punktów 6
Gratulacje dla zwycięzcy!
+7 głosów
Cze 30, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik zweryfikowany 336,147 punktów 4 19
Diretioners wygrają! Wierzę w was ♥
+7 głosów
Cze 30, 2017
Anna Knol Zarejestrowany użytkownik 1,843 punktów 6
Dzień bez Wspaniałego stulecia to dzień stracony
+6 głosów
Cze 30, 2017
PatrycjaKania Zarejestrowany użytkownik 14,143 punktów 3
super było!
Duże emocje, jestem z Kwiato <3
0 głosów
Lip 22, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
117 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 117 Gości
Dziś posty czytano : 24294 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

 1. Paulina Korejke 3
  31948 punktów
 2. Heartbreaker
  15823 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3610 punktów
 5. JakubWichowski
  1182 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66499 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18812 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42716 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5944 punktów
Kontakt Post