+31 głosów
(postid: 274740) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Ruch jest niezbędny, aby poprawić ekonomię serwisu. Po sprawdzeniu punktacji użytkowników doszliśmy do jednoznacznego wniosku, że ilość postów na stronie stała się na tyle duża , że ilość punktów możliwych do zdobycia przez komentowanie i oceny tych komentarzy stały się zbyt duże i realnie zaburzyły ekonomię portalu oraz uczciwość rankingu. Od przyszłego tygodnia liczba punktów za tworzenie treści zostanie drastycznie podniesiona i będzie co jakiś czas podnoszona dalej, aby promować przede wszystkim jakość . 

Skąd taka zmiana ?

Najprościej prześledzić to na tym przykładzie. Nie chcemy tutaj specjalnie "uderzać" w fandom Wspaniałego Stulecia . Tak naprawdę patrząc na ten screen, z jednej strony można uznać, że mamy tu przypadek spamowania ocenami na zasadzie "jak leci" ... teoretycznie. Zwróćcie bowiem uwagę, że owa osoba lajkuje treści związane z jej fandomem i zwyczajnie mogą jej się podobać dane komentarze . W takim wypadku karanie byłoby nadużyciem z naszej strony, dlatego uznaliśmy , że nie możemy i nie chcemy w tym wypadku karać fandomu z tego powodu. Nie chcemy ograniczyć aktywności użytkowników za komentowanie / ocenianie, bo to przecież jest zwykle... najlepszą nagrodą dla tworców postów . Musimy natomiast zdecydowanie poprawić ekonomię tworzenia treści . 


Mówiąc wprost, jeśli kiedyś mieliśmy 100 postów fandomów o serialach, to z nich użytkownicy mogli uzyskać około ~5000 punktów za "lajkowanie wszystkiego jak leci" . Teraz jednak, gdy liczba postów o serialach (tylko i wyłącznie, a przecież jest wiele innych!) wzrosła do blisko 1000 , oznacza to, że posty pozwalają już "nabić" nawet 50000 punktów za "lajkowanie wszystkiego" . A to już liczba, która może skutecznie szarpnąć rankingiem i spowodować, że w wyniku nadużyć jakiś fandom zwyczajnie osiągnie lepszą pozycję.


Taka sytuacja może skutecznie popsuć zabawę, dlatego zdecydowaliśmy zareagować natychmiast i wprowadzić drastyczny wzrost punktacji za tworzenie treści, wyrównując tym samym stosunek punktów do zdobycia za tworzenie, względem tych za komentowanie, nie zmuszając jednocześnie fandomów do tzw. "no lifeowania", czyli przesiadywania w celu żmudnego lajkowania, by móc wygrać. Zależy nam zdecydowanie na jakości treści, które można promować i dotrzeć z nimi dalej. Jest to korzyść zarówno dla serwisu, jak i dla użytkowników .

Znaczny wzrost punktacji dla użytkowników za tworzenie postów

Mówimy o drastycznych zmianach w tym wypadku. Dotychczas za post, który został zaakceptowany przez moderatorów otrzymywaliście 40 punktów,  teraz liczba ta wzrośnie 10-krotnie do poziomu 400 punktów. Podniesione zostaną tez stawki za awans posta na główną - dotychczas było to maksymalnie 500 punktów nagrody, teraz będzie to aż 5000 punktów. Wzrośnie też nagroda za post dnia, autorów tak wyróżnionych treści nagrodzimy w tym wypadku aż 10.000 punktów premii. 


Pozostała punktacja pozostanie bez zmian, zatem za komentarze nadal będziemy przyznawać 1 punkt, podobnie jak za oceny tych komentarzy. Oceny postów warte są więcej - 2 punkty za ocenę, i 5 punktów dla autora. Więcej informacji o punktacji znajdziecie tutaj: http://fandoms.pl/249568/poradnik-uzytkownika-fandoms-jak-zdobywac-punkty-serwisie .

Zmiany już od poniedziałku

Zmiany w zakresie punktacji za tworzenie treści wejdą w życie dla wszystkich odgórnie już od jutra (najbliższego poniedziałku, 24.07.2017) . Na okres ich wprowadzenia przez krótki okres czasu mogą występować problemy z działaniem serwisu dziś między godziną 0:00 a 1:00 . Spodziewajcie się też znacznie zwiększonej ilości punktów na Waszych kontach (po przeliczeniu nowej punktacji) , szczególnie jeśli napisaliście dużo postów w serwisie. Wzrost tych punktów nie zostanie jednak uwzględniony pod kątem rankingu , tj. punkty w nowym tygodniu będziemy obliczać od ilości punktów na Waszych kontach przeliczonych PO zmianie wartości punktów za tworzenie treści , na godzinę ~0:00 dnia 24.07.2017 dla każdego konta. 

Co sądzicie o zmianach? Czy wpłyną korzystnie na rozwój serwisu i całej akcji ?

Dajcie znać w komentarzach :)


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 4199 punktów za:

Jakość:20Popularność:2598
Wsparcie:56Ocena i wartość ocen:31
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:1370
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
2,598 czytelników Lip 23, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

47 Komentarzy

Kinga Nosek Użytkownik 170,378 pkt
No i świetnie. Taka zmiana na pewno zachęci ludzi do tworzenia treści, zamiast nie spania po nocach i klikania jak leci.
+24 głosów
Lip 23, 2017
kacper0623 Użytkownik 313,387 pkt
Czyżby to był jakiś efekt gęstego sita ? No jak to w końcu jest
Wloszka Użytkownik 176,335 pkt
Napisze posta o tym jak Pan Baranowski i admini od poczatku zmieniaha zasady tylko po to aby utrudnic grupie Kosem zwyciestwo. MAM NADZIEJE ZE GO PAN UPUBLIKUJE.
+17 głosów
Lip 23, 2017
Halime Sultan Użytkownik 772 pkt
Ciekawe jaka wyjdzie z tego ocena
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
I jeszcze jedno Panie Piotrze Baranowski. Nadmiernie lajkujemy?  TAK, W TYM  TYGODNIU TAK bo to wy nie daliście nam wyboru zmieniając reguły gry,  NIE WAŻNE,że mamy najwięcej punktów. Ważne ,że nie mamy TYLE co poprzednio. No to się staraliśmy. Na wszelkie sposoby.
Dla mnie Karina zrobiła błąd ,że nie wyszła z tej zabawy w poniedziałek tego tygodnia. Nie byłoby okazji do obrażania nas .I straszenia.
+17 głosów
Lip 23, 2017
Sultan I. Użytkownik 43,205 pkt
Pani Mario... Dla mnie Karina zrobiła błąd przystępując do tego konkirsu... naprawdę...
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
" Najprościej prześledzić to na tym przykładzie. Nie chcemy tutaj specjalnie "uderzać" w fandom Wspaniałego Stulecia ." Uderzacie cały czas. Teraz bo zachodzi podejrzenie a poprzednio zmieniając zasady gry w trakcie jej trwania ? Bo się okazało ,że jesteśmy za silni więc nas trzeba zrównać z tymi słabymi by dać im szansę. To " Bitwa" czy kółko dobroczynne ?  W sumie to nie wiem po co to jest. " Na dobre i na złe " 5 osób. " Prison Break" 2 osoby. Chwała im za to ale.... będziecie robić tak,byśmy stali w miejscu aż oni nas dogonią?  I jeszcze Panie Piotrze Baranowski. NA ILE PUNKTÓW OCENIASZ MÓJ KOMENTARZ ? Tak poza grą.
+16 głosów
Lip 23, 2017
Valide Użytkownik 238,305 pkt
Dodam od siebie, że dzisiaj nawet widziałam na innych grupach komentarze, gdzie fandomy piszą wprost "że znowu dyskryminacja WS", więc to już nie jest tylko nasze zdanie.
+16 głosów
Lip 23, 2017
D. Użytkownik -13,158 pkt
W rankingu za lipiec została pominięta Ewa Wie, walcząca dla WS Kosem. Dowiedziałam się o tym tworząc post. Proszę o uzupełnienie rankingu. Czy punkty Ewy w ogóle wliczacie do fandomu WS Kosem?
+15 głosów
Lip 23, 2017
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
NIE JEST UWZGLEDNIONA TUTAJ. I NIE JEST NOWA  . To jest przykre  http://fandoms.pl/topusers
Betty Cooper Użytkownik 8,278 pkt
Moim zdaniem zmiana jest świetna! Niektóre wysokie miejsca w rankingu należą do grup, które właściwie nie wypuszczały zbyt dużo swojej twórczości, bardziej zdobywały punkty poprzez właśnie dawanie ocen czy komentarzy. Jest to uśmiech 'fandoms' w stronę twórców i bardzo mi się to podoba! Teraz będzie trzeba tylko zwracać bardziej uwagę na jakość postów, bo za tyle punktów i one mogą wychodzić "seryjnie". :)
+15 głosów
Lip 23, 2017
Annevue Użytkownik 649,900 pkt
Będziemy to kontrolować! ;)
Betty Cooper Użytkownik 8,278 pkt
Szczerze w to wierzę, zresztą i do tej pory tak było! :)
Sumienie Użytkownik 644,006 pkt
Super zmiana!. Dobrze, że wzrosną punkty za dodawane posty oraz te z  głownej i "post dnia". Bardzo mi się taka zmiana podoba
+15 głosów
Lip 23, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,106 pkt
To zabrońmy konkurencji nabijać punkty naszym kosztem czy to takie trudne??? To nie jest w porządku że za komentarz u nas dostają po 20 pkt i więcej, a pod swoimi postami mają może 5- jeśli jest tyle komentarzy- ja to sprawdziłam , zrobiłam screeny jak pracuje konkurencja i to jest fakt! Wiecie jak się czułam jak zobaczyłam ze ktoś nam komentuje pozytywnie a potem okazało się ze u siebie nie pracował bo tam nic się nie działo a ma teraz kilka tysięcy punktów?A same komentarze- u nas to są najczęściej wypowiedzi- u innych jedno zdanie z 4 wyrazami ....  Ale to jest w porządku? Mi jest strasznie przykro- Wspaniałe Stulecie bardzo dobrze sobie radzi ale to podniosło tylko radę tego serwisu i zamiast tego tyle zawiści- rozumiem że inni tak sobie nie radzą bo np to nie są seriale o których można pisać tak jak my- ale są inne rozwiązania niż zmiana regulaminu co 5 minut- takich rzeczy się nie robi jak uderzają w uczestników. Mam wrażenie że my - ze Wspaniałego Stulecia jesteśmy teraz wykorzystywani zupełnie do czegoś innego. Proszę sprawić by było inaczej. To moja wielka prośba....  :-(
+15 głosów
Lip 23, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,106 pkt
Przyznają sobie po 1000 pkt za komentarz typu: Wspaniałe po, gratuluje, obi tak dalej.... żenada...
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
To dla mnie nie będzie miejsca w tej zabawie. Piszę merytoryczne komentarze. Dużo w nich treści ale nie ogarniam technicznej strony tworzenia postów. Za stara jestem na taką naukę, Nie jedna taka osoba jest w naszej grupie czyli we Wspaniałym Stuleciu. Wiele babć oderwało się od robótek na drutach i szydełkiem by wspomóc swoją grupę.
Młodzi chcą nas wygryżć ???
Panie Piotrze,niech Pan coś z tym zrobi !
+14 głosów
Lip 23, 2017
Przyczajona Kuna Użytkownik 282,601 pkt
Jeśli nie rozumie Pani technicznej strony pisania postów mogę wysłać link do wyjaśniającego filmiku.
Turna Użytkownik 1,336 pkt
moim skromnym zdaniem napiszę to, iż ja się robi jakiś konkurs czy grę  to na samym początku powinno się przedstawić cały , jasny regulamin a nie co jakiś czas go poprawiać, zmieniać , bo co, bo jakaś grupa , która zbiera najwięcej punktów, bo ciężko pracuje na to to trzeba zmienić regulamin tak aby ich nie mogła tyle zbierać. My Wspaniałe Stulecie jesteśmy baaaardzo zgraną grupą, na każde hasło naszej adminki reagujemy i dajemy z siebie wszystko piszemy posty, komentarze, dajemy lajki  a , że Wam się nie podoba to zmieniacie regulamin,, no proszę.... to jest cios poniżej pasa. Ja jestem starszą osobą i nie potrafię robić postów, w miarę możliwości czasowych piszę komentarze i lajkuję . Mam nadzieję, ze to ostatnia zmiana. Ja swojej kochanej grupy nie opuszczę i będę grała do końca , choć miałam kilka razy taki zamiar, ale tylko czekam na hasło naszej Valide .
+14 głosów
Lip 23, 2017
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,899 pkt
Droga Turno żeby jeszcze nie było tak że im czkawką wylezie ta zmiana  ;)
Turna Użytkownik 1,336 pkt
mam taką nadzieję :)
Turna Użytkownik 1,336 pkt
w swoim życiu brałam udział w wielu konkursach i teraz jako seniorka również biorę i do tej pory NIGDY < ALE TO NIGDY się nie zdarzyło , żeby podczas trwania konkursu zmieniany był regulamin tak , że jak jakaś grupa wygrywała rzucano jej kłody pod nogi i wygrywali Ci co praktycznie nie robią nic. Wstyd Panie Piotrze
+14 głosów
Lip 23, 2017
Wloszka Użytkownik 176,335 pkt
to jest poprostu BEZCZELNOSC tak zmieniac zasady. co z was za serwis!! jeat to nienormalne. najlepiej aby nasza grupa teraz zeezygnowala i ukryla wlasne posty. to wlasnie wy robicie nie fair i udwrzacie w nas. mozemy wam zrobic taka antyreklame ze nawet sobie z tego nie zdajecie sprawy!!!! jest to EWIDENTNE UTRUDNIANIE NASZEJ GRUPIE ORAZ NASTAWIENIE PRZECIWKO NAM!!!!! SA TU OSOBY STARSZE KTORE NIE POTRAFIA PUSAC POSTOW ZE WZGLEDOW TECHNICZNYCH. TO DYSKRYMINACJA!!!!!!!!
+13 głosów
Lip 23, 2017
Mad Użytkownik 325,131 pkt
Ktoś wam kazał ograniczyć się w pisaniu komentarzy i nie dawać like? (Oczywiście dla komentarzy, które na to zasługują) Wzrosło po prostu znaczenie pisania ciekawych treści i zostało wprowadzone ograniczenie dawania łapek w dół. A zamysłem portalu od samego początku było stworzyć miejsce dla fandomów, gdzie znajdą sprawdzone informacje, gdzie będzie w stanie rozwinąć się ciekawa dyskusja, gdzie będzie można poznać inne fandomy i gdzie stawia się przede wszystkim na jakość. Rankingi są dodatkową ZABAWĄ i zachętą do aktywności na portalu a odnoszę wrażenie, że niektórzy biorą to trochę zbyt poważnie:) chill
Wloszka Użytkownik 176,335 pkt
Piotr Baranowski jak sie zabiera Pan za za bitwe fandomow to ustala sie zasady na POCZATKU a nie ze sie je zmeinia w trakcie. jest to BRAK SZACUNKU dla ludzi ktorzy tutaj cokolwiek robia. ZERO profesjonalizmu. nie trakruje Pan Fair grupy Wspaniale Stulecie. co z tego ze jest tak duzo lajkow? poprostu lubimy siebie i nasze komentarze!! to ze jestesmy najlepsi nie oznacza to ze musi Pan robic fory innym. ja sie pytam jak tak mozna?? A JAK NAPISZ POSTA O TYM W JAKI SPOSOB PAN DYSKRYMINUJE NASZA GRUPE TO PAN GO OPUBLIKUJE???? CIEKAWA JESTEM
+13 głosów
Lip 23, 2017
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
Ayse  Hafsa gdyby to ode mnie zależało to bym zrezygnowała. Odżałowałabym te dwa tygodnie wyjęte z życiorysu. On sobie wyjaśnił i temat uznaje za zamknięty.Tak jak piszesz CAŁKOWITY BRAK SZACUNKU. CAŁKOWITY BRAK PROFESJONALIZMU.  To nie cudzy wóz pośród morza ,że nie możemy z niego wysiąść w trakcie jazdy.
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,899 pkt
A ja uważam że postępujecie nie fair play nawet jeśli ktoś lajkuje jak leci też poświęca swój czas i nie rozmuniem dlaczego utrudniacie tym którym "się chce" ten czas poświęcić nabić punkty dla swojej grupy a fory dajecie tym których jest mało i nie potrafią się skrzyknąć dla wspólnego celu. Jestem tu krótko ale odnoszę wrażenie Panie Piotrze że jest Panu bardzo nie w smak że WSK odnosi tutaj sukcesy. Co chwila zmienia Pan zasady żeby inni mieli łatwiej i dyskryminuje Pan nasz Fandom,...Zaś miano SUPER ADMINISTRATOR jest chyba na wyrost, bo jest Pan niesprawiedliwy!!!
+13 głosów
Lip 23, 2017
EvilRegal_77 Użytkownik 161,230 pkt
Jestem naprawdę zadowolona z tych planów! Jak wyjdzie? Przekonamy się później :D
+12 głosów
Lip 23, 2017
Kinga Nosek Użytkownik 170,378 pkt
Przekonamy się już jutro! ♥
jestem_pegazem Użytkownik 49,575 pkt
Pomysł rewelacyjny, na pewno zmotywuje jeszcze więcej osób do pisania postów, dzięki czemu będzie większa aktywność. Muszę się wreszcie zabrać za spisywanie moich pomysłów na posty.
+12 głosów
Lip 23, 2017
Lexa Croft Użytkownik 47,359 pkt
Bardzo cieszę się z tej zmiany, ponieważ sama raczej skupiam się na pisaniu postów, a komentowanie stoi tu na drugim miejscu. Na pewno zachęci to wiele osób do pisania postów. Super, że portal się rozwija i, że są zauważane takie problemy.
+12 głosów
Lip 23, 2017
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
Przepraszam bardzo,ale może tak jeszcze sprawdzić merytoryczność komentarzy ?. Może te komentarze zasługują na lajk?
+11 głosów
Lip 23, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,106 pkt
czyli dalej naszym kosztem- no jak do ściany...
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,899 pkt
I jeszcze jedno jakby wszyscy pisali ksiązki nie miałby ich kto czytać AMIN
+11 głosów
Lip 23, 2017
Doro E.B. Użytkownik 50,105 pkt
Dokładnie TO SAMO miałam napisać!!! Dojdzie do tego, że będą mnożyć się posty, których NIKT nue przeczyta. I nie dlatego, że kiepskie, lecz dlatego, że nikt z 'pisarzy' nie będzie miał na to czasu... Ani siły
Turhan H. Użytkownik 20,911 pkt
Najlepiej niech cała nasza grupa wypisze się z tej zabawy i wszyscy stąd "wyjdzmy" i wtedy zobaczymy jaka będzie popularność tego całego fandoms.... Obawiam się że może drastycznie spaść....
+11 głosów
Lip 23, 2017
Valide Użytkownik 238,305 pkt
Nie pisałam o telewizji, ale portalu Radia Zet, z którym ściśle współpracujemy i chętnie promuje naszą grupę - i owszem. Fandoms w ten sposób sam sobie robi anty-reklamę i wrogów. A szkoda, mogli wykorzystać szansę, jaką dostali gdy strona już dawno była zakopana pod ziemią.
Sylwia Kostka Użytkownik 60,106 pkt
Panie Piotrze,chce Pan być uczciwy- proszę bardzo oto sposób- proszę podać ile punktów zdobyli członkowie grup dzięki postom Wspaniałego Stulecia. I może być też odwrotnie- ile punktów zdobyło Wspaniałe Stulecie dzięki pracy innych. I to jest moje wyzwanie ale nie za punkty ale za uczciwość.
+11 głosów
Lip 23, 2017
Deonika30 Użytkownik 179,378 pkt
Bardzo podoba mi się ten pomysł bo nie ukrywam, że bardzo mało komentuje, ale uwielbiam pisać posty na fandoms haha
Zresztą nieraz miałam sytuacje gdy w ciągu minuty ktoś polubiły trzy moje posty sprzed kilku miesięcy i to takie smutne bo się zastanawiasz czy ten ktoś w ogóle przeczytał ten post
+10 głosów
Lip 23, 2017
Deonika30 Użytkownik 179,378 pkt
Ale gdy robi to z kilkoma postami w minute to robi się to podejrzane, nie sądzisz?
Zielony_Kapturek Użytkownik 70,572 pkt
Bardzo dobrze, że wchodzą te zmiany. Niektórzy poświęcają parę godzin na udoskonalenie swojego posta, a nie zawsze on trafia na główną i jest doceniany, mimo że jest bardzo dobry. Ta zmiana jest dobra, bo te parę godzin się zwróci i będzie sprawiedliwe, w stosunku do osób, które się starają na tle tych, co co godzinę poświęcają dwie minuty na like i mają już 30 pkt :)
+10 głosów
Lip 23, 2017
Meryem Użytkownik 18,521 pkt
LITOŚCI !!! A ile czasu i ile komentarzy trzeba napisać by otrzymać tyle punktów ile się otrzymuje za jeden post ? A moje komentarze to nie są typu " super" ," ok" cz"y Świetnie "Jakie 30 pkt za like? Ktoś tyle dostaje ??? Bo ja tylko 1 punkt.
mwsmenie Użytkownik 937,501 pkt
Jak dla mnie super zmiana! Czekam na poniedziałek :D
+9 głosów
Lip 23, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,106 pkt
Ja tylko na jedno chciałabym wam zwrócić uwagę - Wspaniałe Stulecie to serial o takiej popularności i tej rangi, że jak się nie ładnie obejdziecie i nie zachować właściwych zasad to nie wiem czy się to nie obróci to przeciwko wam i żebym była dobrze zrozumiana- jak coś jest powszechnie lubiane i szanowane to się tego nie miesza z błotem, bo widzowie tego nie lubią a o tym co się tu dzieje piszą już inni; Róbcie tak dalej...
+9 głosów
Lip 23, 2017
Sylwia Kostka Użytkownik 60,106 pkt
Panie Piotrze- pierwszy raz słyszę o tym, ze ktoś klika w posty sprzed roku i jeśli tak jest- to z tą osobą się to załatwia i po sprawie- pojedyncze przypadki siu zdarzają w każdej grupie i nikt panu nie będzie miał za złe jak Pan kogoś pogoni za takie zachowanie.A jak pisze o zakazie nabijania punktów cudzym kosztem to echo....
+9 głosów
Lip 23, 2017
Melwyn Użytkownik 161,663 pkt
Zdecydowanie więcej energii wkładają ludzie, którzy piszą posty, należy im się uznanie za poświęcony czas i na pewno będzie to zachętą do dalszej pracy nad serwisem.
+7 głosów
Lip 23, 2017
Sinan (agent GRU) Użytkownik 5,657 pkt
w sumie to ma sens, 400 pkt za posta sprawi że będzie większa motywacja do jego tworzenia, bo tak to faktycznie było wygodniej lajkować i komentować, to ja się ze swoim wstrzyma do jutra w takim razie xD
+7 głosów
Lip 23, 2017
Przyczajona Kuna Użytkownik 282,601 pkt
Czemu chcecie odbierać innym zabawę?
Fitz Użytkownik 3,550 pkt
Zmiana jak najbardziej na lepsze! :D
+6 głosów
Lip 23, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik 338,566 pkt
Czekałam na takie zmiany! Ogólnie jestem mega zadowolona z takiego obrotu sprawy. Najważniejsze, żeby każdy fandom bez względu na ilość miał duże szanse by wygrać. Dobrze, że ten portal rozwija się w takim szybkim tempie. Mam nadzieję, że fandoms nie umrze po zakończeniu bitwy i, że nadal będzie to dla nas świetna zabawa.
+6 głosów
Lip 23, 2017
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
Wiesz.jak się dorosły ściga z dzieckiem to daje mu ileś metrów przewagi. Tu są dzieci?
Martyna Wajer Użytkownik 142,266 pkt
Uważam, że zmiana na plus. Szczególnie dla osób, które lajkują komentarze każdy po kolei lub tylko swojego fandomu. Ja nie piszę postów bo nie mam na to czasu lub internetu. Moim zdaniem osoby które mają czas by napisać kilka zdań w komentarzu też chcą jakoś zbierać punkty, więc bez sensu by było, jakby zablokowano całkiem funkcję polubienia komentarza.
+6 głosów
Lip 23, 2017
Siostra Sulejmana Użytkownik 13,641 pkt
Nieraz brałam udział w różnych konkursach i zabawach ,NIGDY jednak nie spotkałam się z tym,by co chwile zmieniać zasady gry..To się dzieje naprawdę  ???
+6 głosów
Lip 23, 2017
Nemo Użytkownik 10,939 pkt
Panie Piotrze, ja jeszcze chciałam się dowiedzieć skąd jest wiadome,że to przykładowe lajkowanie To myśmy robili? Przecież KAŻDY może wejść na nasz post  i lajkować by zdobyć punkt. Teraz na przykład . Godzinę temu przestaliśmy być aktywni bo osiągnęliśmy poziom punktów z poprzedniego miesiąca a nie chcemy znowu wpuścić się w kanał i osiągnąć taką ilość punktów by musieć póżniej mieć kłopoty z biciem samych siebie. Tak więc my przestaliśmy a w ciągu tej godziny przybyło nam 1000 punktów. Fajne ? Może ktoś coś tam robił ale aż tyle ?
+6 głosów
Lip 24, 2017
Owlie Użytkownik 34,161 pkt
Skąd taka pewność , że to nikt od was?
D. Użytkownik -13,158 pkt
A mnie jeszcze interesuje jak to jest z tym postem dnia? Kto to ustala i na jakiej zasadzie? Bo chyba nie chodzi o ilość wyświetleń jak to zaobserwowałam...
+6 głosów
Lip 24, 2017
Syll Nowakowska Użytkownik 947,593 pkt
Nie, nie chodzi o wyświetlenia - wręcz bardzo często wybieramy posty ciekawe, dobrze napisane, nie skopiowane z innych źródeł (!) i ktore widzimy, ze nie zostały zauważone, a uważamy, ze na to zasługują
flaszax Użytkownik 63,847 pkt
Super pomysł! :D
+5 głosów
Lip 23, 2017
Mad Użytkownik 325,131 pkt
Działam na fandoms od samego początku powstania serwisu — postów napisałam 114 więc spodziewam się dużego wzrostu punktów ahah:D Zmiany są potrzebne i fajnie, że zwracamy uwagę na treści i jakość:)
+5 głosów
Lip 23, 2017
Halime Sultan Użytkownik 772 pkt
A ja mam wrażenie że nikt tych postów merytorycznie nie ocenia natomiast zmiany prowadzą do dyskryminacji niektórych fandomów przez grzeczność nie napiszę których.
+5 głosów
Lip 23, 2017
Kobieta Sulejmana Użytkownik 35,899 pkt
Zaobserwowałam w komentarzach pewną przypadłość schlebiają Twojemu pomysłowi w większości dzieci takie jak Ty "Panie" Piotrze....i do tego dzieci leniwe... Nie zmienia się co chwilę raz przyjętych zasad...powinny być jasno określone od początku...zastanawiam się tylko czy zdajesz sobie sprewę...że my znowu wykorzystamy Twoją "dobrą zmianę" na swoją korzyść ;) Lekkich senków na noc... Mnie zawsze uczyli że dzieciom i głupcom należy ustąpić co nimniejszym czynię
+5 głosów
Lip 23, 2017
werruus Użytkownik 39 pkt
Fajny pomysł ;)
+4 głosów
Lip 23, 2017
Pacia z Setki Użytkownik 49,406 pkt
podoba mi sie ten pomysl
+4 głosów
Lip 23, 2017
Halime Sultan Użytkownik 772 pkt
I byłoby miło gdyby pan ,, Naczelny Administrator" się odniósł do opinii negatywnych zwłaszcza że nie jestem jedyna z podobną opinią.... Jeszcze jedno jeżeli w objaśnieniu zasad jako przykład używa się nazwy konkretnego fandomu to jest to co najmniej niesmaczne
+4 głosów
Lip 23, 2017
Ola.Tinista Użytkownik 74,185 pkt
Super pomysł <3
+3 głosów
Lip 23, 2017
JakubWichowski Użytkownik 228,495 pkt
Super! Taka zmiana była potrzebna i na pewno zachęci ludzi do wstawiania większej ilości postów. Dobra robota!
+3 głosów
Lip 23, 2017
n_sliwinska Użytkownik 1,395 pkt
Świetna zmiana. Szkoda, że nie wprowadziliście tego troszkę wcześniej, ale jak to się mówi; lepiej późno niż wcale! :) na pewno te zmiany wpłyną korzystnie na serwis, a nawet na całą bitwę.
Dobry pomysł!!
+3 głosów
Lip 23, 2017
Roxanne_ Użytkownik 37,622 pkt
Noi lepiej!
+2 głosów
Lip 23, 2017
Paulina Korejke 3 Użytkownik 654,334 pkt
Na prawdę mega zmiana! Super, że myślicie racjonalnie.
+2 głosów
Lip 23, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
149 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 149 Gości
Dziś posty czytano : 5088 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  564795 punktów
 2. Young Stars Festival
  45271 punktów
 3. Bartek Lovers
  43899 punktów
 4. Potterheads
  40447 punktów
 5. Supiwerki
  40389 punktów
 6. The 100
  39295 punktów
 7. SikorskiSquad
  34524 punktów
 8. Arturonators
  30393 punktów
 9. SERIALE
  25798 punktów
 10. GRY
  23405 punktów
 11. Famous In Love
  22551 punktów
 12. Life Is Strange
  22413 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20199 punktów
 14. Domisiaki
  18571 punktów
 15. Once Upon A Time
  18075 punktów
 16. Ananasy Sylwii
  17587 punktów
 17. Ania, nie Anna
  17413 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13299 punktów
 19. YOUNG STARS
  12912 punktów
 20. Forza
  12875 punktów
 21. Shawn Mendes Army
  12787 punktów
 22. Sonbird Team
  10885 punktów
 23. Remonators
  10364 punktów
 24. Eurowizja
  10230 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9303 punktów
 26. Dua Lipa
  8029 punktów
 27. TALENTY
  6513 punktów
 28. MUZYKA
  6492 punktów
 29. Playstation VR
  6217 punktów
 30. FILMY
  5804 punktów
 31. Nintendo
  5375 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5253 punktów
 33. Detroit
  5007 punktów
 34. Tomb Raider
  4949 punktów
 35. Stranger Things
  4744 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4634 punktów
 37. INNE
  4632 punktów
 38. Progress Armia
  4299 punktów
 39. Misiaki Sysi
  4261 punktów
 40. The Originals
  4246 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4040 punktów
 42. Bambinos
  4012 punktów
 43. Young Stars News
  3323 punktów
 44. Sport
  2975 punktów
 45. K-Pop
  2763 punktów
 46. American Horror Story
  2614 punktów
 47. God Of War
  2568 punktów
 48. YOUTUBE
  2326 punktów
 49. Kortezjanie
  2126 punktów
 50. Puthinators
  1945 punktów
 51. Sony Playstation
  1788 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  954 punktów
 54. FPS
  881 punktów
 55. Temorki
  858 punktów
 56. Team Rieger
  813 punktów
 57. R5Family
  654 punktów
 58. Kluseczki Olgi
  553 punktów
 59. PC
  553 punktów
 60. Arianators
  552 punktów
 61. Zosiaki
  533 punktów
 62. Uncharted
  486 punktów
 63. LUDZIE
  443 punktów
 64. Directioners
  339 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  311 punktów
 66. Soy Luna
  306 punktów
 67. #talentobranie
  293 punktów
 68. 5SOSFam
  276 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  181 punktów
 71. Beautilles
  163 punktów
 72. The Good Place
  154 punktów
 73. Selenators
  142 punktów
 74. Donaty Agaty
  109 punktów
 75. Strzelanki
  109 punktów
 76. Orlandonators
  106 punktów
 77. Podróże
  94 punktów
 78. Swifties
  77 punktów
 79. Far Cry
  55 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1117 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post