Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+31 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Ruch jest niezbędny, aby poprawić ekonomię serwisu. Po sprawdzeniu punktacji użytkowników doszliśmy do jednoznacznego wniosku, że ilość postów na stronie stała się na tyle duża , że ilość punktów możliwych do zdobycia przez komentowanie i oceny tych komentarzy stały się zbyt duże i realnie zaburzyły ekonomię portalu oraz uczciwość rankingu. Od przyszłego tygodnia liczba punktów za tworzenie treści zostanie drastycznie podniesiona i będzie co jakiś czas podnoszona dalej, aby promować przede wszystkim jakość . 

Skąd taka zmiana ?

Najprościej prześledzić to na tym przykładzie. Nie chcemy tutaj specjalnie "uderzać" w fandom Wspaniałego Stulecia . Tak naprawdę patrząc na ten screen, z jednej strony można uznać, że mamy tu przypadek spamowania ocenami na zasadzie "jak leci" ... teoretycznie. Zwróćcie bowiem uwagę, że owa osoba lajkuje treści związane z jej fandomem i zwyczajnie mogą jej się podobać dane komentarze . W takim wypadku karanie byłoby nadużyciem z naszej strony, dlatego uznaliśmy , że nie możemy i nie chcemy w tym wypadku karać fandomu z tego powodu. Nie chcemy ograniczyć aktywności użytkowników za komentowanie / ocenianie, bo to przecież jest zwykle... najlepszą nagrodą dla tworców postów . Musimy natomiast zdecydowanie poprawić ekonomię tworzenia treści . 


Mówiąc wprost, jeśli kiedyś mieliśmy 100 postów fandomów o serialach, to z nich użytkownicy mogli uzyskać około ~5000 punktów za "lajkowanie wszystkiego jak leci" . Teraz jednak, gdy liczba postów o serialach (tylko i wyłącznie, a przecież jest wiele innych!) wzrosła do blisko 1000 , oznacza to, że posty pozwalają już "nabić" nawet 50000 punktów za "lajkowanie wszystkiego" . A to już liczba, która może skutecznie szarpnąć rankingiem i spowodować, że w wyniku nadużyć jakiś fandom zwyczajnie osiągnie lepszą pozycję.


Taka sytuacja może skutecznie popsuć zabawę, dlatego zdecydowaliśmy zareagować natychmiast i wprowadzić drastyczny wzrost punktacji za tworzenie treści, wyrównując tym samym stosunek punktów do zdobycia za tworzenie, względem tych za komentowanie, nie zmuszając jednocześnie fandomów do tzw. "no lifeowania", czyli przesiadywania w celu żmudnego lajkowania, by móc wygrać. Zależy nam zdecydowanie na jakości treści, które można promować i dotrzeć z nimi dalej. Jest to korzyść zarówno dla serwisu, jak i dla użytkowników .

Znaczny wzrost punktacji dla użytkowników za tworzenie postów

Mówimy o drastycznych zmianach w tym wypadku. Dotychczas za post, który został zaakceptowany przez moderatorów otrzymywaliście 40 punktów,  teraz liczba ta wzrośnie 10-krotnie do poziomu 400 punktów. Podniesione zostaną tez stawki za awans posta na główną - dotychczas było to maksymalnie 500 punktów nagrody, teraz będzie to aż 5000 punktów. Wzrośnie też nagroda za post dnia, autorów tak wyróżnionych treści nagrodzimy w tym wypadku aż 10.000 punktów premii. 


Pozostała punktacja pozostanie bez zmian, zatem za komentarze nadal będziemy przyznawać 1 punkt, podobnie jak za oceny tych komentarzy. Oceny postów warte są więcej - 2 punkty za ocenę, i 5 punktów dla autora. Więcej informacji o punktacji znajdziecie tutaj: http://fandoms.pl/249568/poradnik-uzytkownika-fandoms-jak-zdobywac-punkty-serwisie .

Zmiany już od poniedziałku

Zmiany w zakresie punktacji za tworzenie treści wejdą w życie dla wszystkich odgórnie już od jutra (najbliższego poniedziałku, 24.07.2017) . Na okres ich wprowadzenia przez krótki okres czasu mogą występować problemy z działaniem serwisu dziś między godziną 0:00 a 1:00 . Spodziewajcie się też znacznie zwiększonej ilości punktów na Waszych kontach (po przeliczeniu nowej punktacji) , szczególnie jeśli napisaliście dużo postów w serwisie. Wzrost tych punktów nie zostanie jednak uwzględniony pod kątem rankingu , tj. punkty w nowym tygodniu będziemy obliczać od ilości punktów na Waszych kontach przeliczonych PO zmianie wartości punktów za tworzenie treści , na godzinę ~0:00 dnia 24.07.2017 dla każdego konta. 

Co sądzicie o zmianach? Czy wpłyną korzystnie na rozwój serwisu i całej akcji ?

Dajcie znać w komentarzach :)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 4055 punktów za:

Jakość:20Popularność:2501
Podziękowania:9Ocena:155
Wyróżnienia:0Komentarze:1370

Piotr Baranowski Super Administrator
2,501 czytelników Lip 23, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

47 Komentarzy

Kinga Nosek Użytkownik zweryfikowany 169,221 punktów 1 4 14
No i świetnie. Taka zmiana na pewno zachęci ludzi do tworzenia treści, zamiast nie spania po nocach i klikania jak leci.
+24 głosów
Lip 23, 2017
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,847 punktów 2 7 13
Czyżby to był jakiś efekt gęstego sita ? No jak to w końcu jest
Wloszka Zarejestrowany użytkownik 176,510 punktów 3 77
Napisze posta o tym jak Pan Baranowski i admini od poczatku zmieniaha zasady tylko po to aby utrudnic grupie Kosem zwyciestwo. MAM NADZIEJE ZE GO PAN UPUBLIKUJE.
+17 głosów
Lip 23, 2017
Halime Sultan Zarejestrowany użytkownik 782 punktów 4
Ciekawe jaka wyjdzie z tego ocena
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
I jeszcze jedno Panie Piotrze Baranowski. Nadmiernie lajkujemy?  TAK, W TYM  TYGODNIU TAK bo to wy nie daliście nam wyboru zmieniając reguły gry,  NIE WAŻNE,że mamy najwięcej punktów. Ważne ,że nie mamy TYLE co poprzednio. No to się staraliśmy. Na wszelkie sposoby.
Dla mnie Karina zrobiła błąd ,że nie wyszła z tej zabawy w poniedziałek tego tygodnia. Nie byłoby okazji do obrażania nas .I straszenia.
+17 głosów
Lip 23, 2017
Sultan I. Zarejestrowany użytkownik 43,276 punktów 1 28
Pani Mario... Dla mnie Karina zrobiła błąd przystępując do tego konkirsu... naprawdę...
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
" Najprościej prześledzić to na tym przykładzie. Nie chcemy tutaj specjalnie "uderzać" w fandom Wspaniałego Stulecia ." Uderzacie cały czas. Teraz bo zachodzi podejrzenie a poprzednio zmieniając zasady gry w trakcie jej trwania ? Bo się okazało ,że jesteśmy za silni więc nas trzeba zrównać z tymi słabymi by dać im szansę. To " Bitwa" czy kółko dobroczynne ?  W sumie to nie wiem po co to jest. " Na dobre i na złe " 5 osób. " Prison Break" 2 osoby. Chwała im za to ale.... będziecie robić tak,byśmy stali w miejscu aż oni nas dogonią?  I jeszcze Panie Piotrze Baranowski. NA ILE PUNKTÓW OCENIASZ MÓJ KOMENTARZ ? Tak poza grą.
+16 głosów
Lip 23, 2017
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,091 punktów 1 9 156
Dodam od siebie, że dzisiaj nawet widziałam na innych grupach komentarze, gdzie fandomy piszą wprost "że znowu dyskryminacja WS", więc to już nie jest tylko nasze zdanie.
+16 głosów
Lip 23, 2017
D. Zarejestrowany użytkownik -12,950 punktów 3 81
W rankingu za lipiec została pominięta Ewa Wie, walcząca dla WS Kosem. Dowiedziałam się o tym tworząc post. Proszę o uzupełnienie rankingu. Czy punkty Ewy w ogóle wliczacie do fandomu WS Kosem?
+15 głosów
Lip 23, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
NIE JEST UWZGLEDNIONA TUTAJ. I NIE JEST NOWA  . To jest przykre  http://fandoms.pl/topusers
Betty Cooper Zarejestrowany użytkownik 8,278 punktów 2
Moim zdaniem zmiana jest świetna! Niektóre wysokie miejsca w rankingu należą do grup, które właściwie nie wypuszczały zbyt dużo swojej twórczości, bardziej zdobywały punkty poprzez właśnie dawanie ocen czy komentarzy. Jest to uśmiech 'fandoms' w stronę twórców i bardzo mi się to podoba! Teraz będzie trzeba tylko zwracać bardziej uwagę na jakość postów, bo za tyle punktów i one mogą wychodzić "seryjnie".
+15 głosów
Lip 23, 2017
Annevue Użytkownik zweryfikowany 649,416 punktów 1 6 12
Będziemy to kontrolować! ;)
Betty Cooper Zarejestrowany użytkownik 8,278 punktów 2
Szczerze w to wierzę, zresztą i do tej pory tak było!
Sumienie Użytkownik zweryfikowany 636,365 punktów 2 6 18
Super zmiana!. Dobrze, że wzrosną punkty za dodawane posty oraz te z  głownej i "post dnia". Bardzo mi się taka zmiana podoba
+15 głosów
Lip 23, 2017
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,545 punktów 3 91
To zabrońmy konkurencji nabijać punkty naszym kosztem czy to takie trudne??? To nie jest w porządku że za komentarz u nas dostają po 20 pkt i więcej, a pod swoimi postami mają może 5- jeśli jest tyle komentarzy- ja to sprawdziłam , zrobiłam screeny jak pracuje konkurencja i to jest fakt! Wiecie jak się czułam jak zobaczyłam ze ktoś nam komentuje pozytywnie a potem okazało się ze u siebie nie pracował bo tam nic się nie działo a ma teraz kilka tysięcy punktów?A same komentarze- u nas to są najczęściej wypowiedzi- u innych jedno zdanie z 4 wyrazami ....  Ale to jest w porządku? Mi jest strasznie przykro- Wspaniałe Stulecie bardzo dobrze sobie radzi ale to podniosło tylko radę tego serwisu i zamiast tego tyle zawiści- rozumiem że inni tak sobie nie radzą bo np to nie są seriale o których można pisać tak jak my- ale są inne rozwiązania niż zmiana regulaminu co 5 minut- takich rzeczy się nie robi jak uderzają w uczestników. Mam wrażenie że my - ze Wspaniałego Stulecia jesteśmy teraz wykorzystywani zupełnie do czegoś innego. Proszę sprawić by było inaczej. To moja wielka prośba....  :-(
+15 głosów
Lip 23, 2017
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,545 punktów 3 91
Przyznają sobie po 1000 pkt za komentarz typu: Wspaniałe po, gratuluje, obi tak dalej.... żenada...
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
To dla mnie nie będzie miejsca w tej zabawie. Piszę merytoryczne komentarze. Dużo w nich treści ale nie ogarniam technicznej strony tworzenia postów. Za stara jestem na taką naukę, Nie jedna taka osoba jest w naszej grupie czyli we Wspaniałym Stuleciu. Wiele babć oderwało się od robótek na drutach i szydełkiem by wspomóc swoją grupę.
Młodzi chcą nas wygryżć ???
Panie Piotrze,niech Pan coś z tym zrobi !
+14 głosów
Lip 23, 2017
Przyczajona Kuna Użytkownik zweryfikowany 262,102 punktów 1 6
Jeśli nie rozumie Pani technicznej strony pisania postów mogę wysłać link do wyjaśniającego filmiku.
Turna Zarejestrowany użytkownik 1,482 punktów 2 2 89
moim skromnym zdaniem napiszę to, iż ja się robi jakiś konkurs czy grę  to na samym początku powinno się przedstawić cały , jasny regulamin a nie co jakiś czas go poprawiać, zmieniać , bo co, bo jakaś grupa , która zbiera najwięcej punktów, bo ciężko pracuje na to to trzeba zmienić regulamin tak aby ich nie mogła tyle zbierać. My Wspaniałe Stulecie jesteśmy baaaardzo zgraną grupą, na każde hasło naszej adminki reagujemy i dajemy z siebie wszystko piszemy posty, komentarze, dajemy lajki  a , że Wam się nie podoba to zmieniacie regulamin,, no proszę.... to jest cios poniżej pasa. Ja jestem starszą osobą i nie potrafię robić postów, w miarę możliwości czasowych piszę komentarze i lajkuję . Mam nadzieję, ze to ostatnia zmiana. Ja swojej kochanej grupy nie opuszczę i będę grała do końca , choć miałam kilka razy taki zamiar, ale tylko czekam na hasło naszej Valide .
+14 głosów
Lip 23, 2017
Kobieta Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 35,959 punktów 2 21
Droga Turno żeby jeszcze nie było tak że im czkawką wylezie ta zmiana  ;)
Turna Zarejestrowany użytkownik 1,482 punktów 2 2 89
mam taką nadzieję
Turna Zarejestrowany użytkownik 1,482 punktów 2 2 89
w swoim życiu brałam udział w wielu konkursach i teraz jako seniorka również biorę i do tej pory NIGDY < ALE TO NIGDY się nie zdarzyło , żeby podczas trwania konkursu zmieniany był regulamin tak , że jak jakaś grupa wygrywała rzucano jej kłody pod nogi i wygrywali Ci co praktycznie nie robią nic. Wstyd Panie Piotrze
+14 głosów
Lip 23, 2017
Wloszka Zarejestrowany użytkownik 176,510 punktów 3 77
to jest poprostu BEZCZELNOSC tak zmieniac zasady. co z was za serwis!! jeat to nienormalne. najlepiej aby nasza grupa teraz zeezygnowala i ukryla wlasne posty. to wlasnie wy robicie nie fair i udwrzacie w nas. mozemy wam zrobic taka antyreklame ze nawet sobie z tego nie zdajecie sprawy!!!! jest to EWIDENTNE UTRUDNIANIE NASZEJ GRUPIE ORAZ NASTAWIENIE PRZECIWKO NAM!!!!! SA TU OSOBY STARSZE KTORE NIE POTRAFIA PUSAC POSTOW ZE WZGLEDOW TECHNICZNYCH. TO DYSKRYMINACJA!!!!!!!!
+13 głosów
Lip 23, 2017
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,158 punktów 3 8 17
Ktoś wam kazał ograniczyć się w pisaniu komentarzy i nie dawać like? (Oczywiście dla komentarzy, które na to zasługują) Wzrosło po prostu znaczenie pisania ciekawych treści i zostało wprowadzone ograniczenie dawania łapek w dół. A zamysłem portalu od samego początku było stworzyć miejsce dla fandomów, gdzie znajdą sprawdzone informacje, gdzie będzie w stanie rozwinąć się ciekawa dyskusja, gdzie będzie można poznać inne fandomy i gdzie stawia się przede wszystkim na jakość. Rankingi są dodatkową ZABAWĄ i zachętą do aktywności na portalu a odnoszę wrażenie, że niektórzy biorą to trochę zbyt poważnie chill
Wloszka Zarejestrowany użytkownik 176,510 punktów 3 77
Piotr Baranowski jak sie zabiera Pan za za bitwe fandomow to ustala sie zasady na POCZATKU a nie ze sie je zmeinia w trakcie. jest to BRAK SZACUNKU dla ludzi ktorzy tutaj cokolwiek robia. ZERO profesjonalizmu. nie trakruje Pan Fair grupy Wspaniale Stulecie. co z tego ze jest tak duzo lajkow? poprostu lubimy siebie i nasze komentarze!! to ze jestesmy najlepsi nie oznacza to ze musi Pan robic fory innym. ja sie pytam jak tak mozna?? A JAK NAPISZ POSTA O TYM W JAKI SPOSOB PAN DYSKRYMINUJE NASZA GRUPE TO PAN GO OPUBLIKUJE???? CIEKAWA JESTEM
+13 głosów
Lip 23, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Ayse  Hafsa gdyby to ode mnie zależało to bym zrezygnowała. Odżałowałabym te dwa tygodnie wyjęte z życiorysu. On sobie wyjaśnił i temat uznaje za zamknięty.Tak jak piszesz CAŁKOWITY BRAK SZACUNKU. CAŁKOWITY BRAK PROFESJONALIZMU.  To nie cudzy wóz pośród morza ,że nie możemy z niego wysiąść w trakcie jazdy.
Kobieta Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 35,959 punktów 2 21
A ja uważam że postępujecie nie fair play nawet jeśli ktoś lajkuje jak leci też poświęca swój czas i nie rozmuniem dlaczego utrudniacie tym którym "się chce" ten czas poświęcić nabić punkty dla swojej grupy a fory dajecie tym których jest mało i nie potrafią się skrzyknąć dla wspólnego celu. Jestem tu krótko ale odnoszę wrażenie Panie Piotrze że jest Panu bardzo nie w smak że WSK odnosi tutaj sukcesy. Co chwila zmienia Pan zasady żeby inni mieli łatwiej i dyskryminuje Pan nasz Fandom,...Zaś miano SUPER ADMINISTRATOR jest chyba na wyrost, bo jest Pan niesprawiedliwy!!!
+13 głosów
Lip 23, 2017
EvilRegal_77 Zarejestrowany użytkownik 161,214 punktów 3 8
Jestem naprawdę zadowolona z tych planów! Jak wyjdzie? Przekonamy się później
+12 głosów
Lip 23, 2017
Kinga Nosek Użytkownik zweryfikowany 169,221 punktów 1 4 14
Przekonamy się już jutro! ♥
jestem_pegazem Użytkownik zweryfikowany 49,569 punktów 1 12
Pomysł rewelacyjny, na pewno zmotywuje jeszcze więcej osób do pisania postów, dzięki czemu będzie większa aktywność. Muszę się wreszcie zabrać za spisywanie moich pomysłów na posty.
+12 głosów
Lip 23, 2017
Lexa Croft Użytkownik zweryfikowany 47,381 punktów 7
Bardzo cieszę się z tej zmiany, ponieważ sama raczej skupiam się na pisaniu postów, a komentowanie stoi tu na drugim miejscu. Na pewno zachęci to wiele osób do pisania postów. Super, że portal się rozwija i, że są zauważane takie problemy.
+12 głosów
Lip 23, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Przepraszam bardzo,ale może tak jeszcze sprawdzić merytoryczność komentarzy ?. Może te komentarze zasługują na lajk?
+11 głosów
Lip 23, 2017
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,545 punktów 3 91
czyli dalej naszym kosztem- no jak do ściany...
Kobieta Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 35,959 punktów 2 21
I jeszcze jedno jakby wszyscy pisali ksiązki nie miałby ich kto czytać AMIN
+11 głosów
Lip 23, 2017
Doro E.B. Zarejestrowany użytkownik 50,260 punktów 3 65
Dokładnie TO SAMO miałam napisać!!! Dojdzie do tego, że będą mnożyć się posty, których NIKT nue przeczyta. I nie dlatego, że kiepskie, lecz dlatego, że nikt z 'pisarzy' nie będzie miał na to czasu... Ani siły
Turhan H. Zarejestrowany użytkownik 20,987 punktów 2 34
Najlepiej niech cała nasza grupa wypisze się z tej zabawy i wszyscy stąd "wyjdzmy" i wtedy zobaczymy jaka będzie popularność tego całego fandoms.... Obawiam się że może drastycznie spaść....
+11 głosów
Lip 23, 2017
Valide Zarejestrowany użytkownik 235,091 punktów 1 9 156
Nie pisałam o telewizji, ale portalu Radia Zet, z którym ściśle współpracujemy i chętnie promuje naszą grupę - i owszem. Fandoms w ten sposób sam sobie robi anty-reklamę i wrogów. A szkoda, mogli wykorzystać szansę, jaką dostali gdy strona już dawno była zakopana pod ziemią.
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,545 punktów 3 91
Panie Piotrze,chce Pan być uczciwy- proszę bardzo oto sposób- proszę podać ile punktów zdobyli członkowie grup dzięki postom Wspaniałego Stulecia. I może być też odwrotnie- ile punktów zdobyło Wspaniałe Stulecie dzięki pracy innych. I to jest moje wyzwanie ale nie za punkty ale za uczciwość.
+11 głosów
Lip 23, 2017
Deonika30 Użytkownik zweryfikowany 178,405 punktów 2 8
Bardzo podoba mi się ten pomysł bo nie ukrywam, że bardzo mało komentuje, ale uwielbiam pisać posty na fandoms haha
Zresztą nieraz miałam sytuacje gdy w ciągu minuty ktoś polubiły trzy moje posty sprzed kilku miesięcy i to takie smutne bo się zastanawiasz czy ten ktoś w ogóle przeczytał ten post
+10 głosów
Lip 23, 2017
Deonika30 Użytkownik zweryfikowany 178,405 punktów 2 8
Ale gdy robi to z kilkoma postami w minute to robi się to podejrzane, nie sądzisz?
Zielony_Kapturek Zarejestrowany użytkownik 70,516 punktów 1 2 8
Bardzo dobrze, że wchodzą te zmiany. Niektórzy poświęcają parę godzin na udoskonalenie swojego posta, a nie zawsze on trafia na główną i jest doceniany, mimo że jest bardzo dobry. Ta zmiana jest dobra, bo te parę godzin się zwróci i będzie sprawiedliwe, w stosunku do osób, które się starają na tle tych, co co godzinę poświęcają dwie minuty na like i mają już 30 pkt
+10 głosów
Lip 23, 2017
Meryem Zarejestrowany użytkownik 18,543 punktów 1 8
LITOŚCI !!! A ile czasu i ile komentarzy trzeba napisać by otrzymać tyle punktów ile się otrzymuje za jeden post ? A moje komentarze to nie są typu " super" ," ok" cz"y Świetnie "Jakie 30 pkt za like? Ktoś tyle dostaje ??? Bo ja tylko 1 punkt.
mwsmenie Użytkownik zweryfikowany 937,377 punktów 1 2 6
Jak dla mnie super zmiana! Czekam na poniedziałek
+9 głosów
Lip 23, 2017
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,545 punktów 3 91
Ja tylko na jedno chciałabym wam zwrócić uwagę - Wspaniałe Stulecie to serial o takiej popularności i tej rangi, że jak się nie ładnie obejdziecie i nie zachować właściwych zasad to nie wiem czy się to nie obróci to przeciwko wam i żebym była dobrze zrozumiana- jak coś jest powszechnie lubiane i szanowane to się tego nie miesza z błotem, bo widzowie tego nie lubią a o tym co się tu dzieje piszą już inni; Róbcie tak dalej...
+9 głosów
Lip 23, 2017
Sylwia Kostka Zarejestrowany użytkownik 60,545 punktów 3 91
Panie Piotrze- pierwszy raz słyszę o tym, ze ktoś klika w posty sprzed roku i jeśli tak jest- to z tą osobą się to załatwia i po sprawie- pojedyncze przypadki siu zdarzają w każdej grupie i nikt panu nie będzie miał za złe jak Pan kogoś pogoni za takie zachowanie.A jak pisze o zakazie nabijania punktów cudzym kosztem to echo....
+9 głosów
Lip 23, 2017
Melwyn Użytkownik zweryfikowany 161,663 punktów 1 3
Zdecydowanie więcej energii wkładają ludzie, którzy piszą posty, należy im się uznanie za poświęcony czas i na pewno będzie to zachętą do dalszej pracy nad serwisem.
+7 głosów
Lip 23, 2017
Sinan (agent GRU) Zarejestrowany użytkownik 5,660 punktów 3
w sumie to ma sens, 400 pkt za posta sprawi że będzie większa motywacja do jego tworzenia, bo tak to faktycznie było wygodniej lajkować i komentować, to ja się ze swoim wstrzyma do jutra w takim razie xD
+7 głosów
Lip 23, 2017
Przyczajona Kuna Użytkownik zweryfikowany 262,102 punktów 1 6
Czemu chcecie odbierać innym zabawę?
Fitz Zarejestrowany użytkownik 3,550 punktów 1
Zmiana jak najbardziej na lepsze!
+6 głosów
Lip 23, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik zweryfikowany 336,147 punktów 4 19
Czekałam na takie zmiany! Ogólnie jestem mega zadowolona z takiego obrotu sprawy. Najważniejsze, żeby każdy fandom bez względu na ilość miał duże szanse by wygrać. Dobrze, że ten portal rozwija się w takim szybkim tempie. Mam nadzieję, że fandoms nie umrze po zakończeniu bitwy i, że nadal będzie to dla nas świetna zabawa.
+6 głosów
Lip 23, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Wiesz.jak się dorosły ściga z dzieckiem to daje mu ileś metrów przewagi. Tu są dzieci?
Martyna Wajer Użytkownik zweryfikowany 140,965 punktów 2 7
Uważam, że zmiana na plus. Szczególnie dla osób, które lajkują komentarze każdy po kolei lub tylko swojego fandomu. Ja nie piszę postów bo nie mam na to czasu lub internetu. Moim zdaniem osoby które mają czas by napisać kilka zdań w komentarzu też chcą jakoś zbierać punkty, więc bez sensu by było, jakby zablokowano całkiem funkcję polubienia komentarza.
+6 głosów
Lip 23, 2017
Siostra Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 13,750 punktów 1 53
Nieraz brałam udział w różnych konkursach i zabawach ,NIGDY jednak nie spotkałam się z tym,by co chwile zmieniać zasady gry..To się dzieje naprawdę  ???
+6 głosów
Lip 23, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Panie Piotrze, ja jeszcze chciałam się dowiedzieć skąd jest wiadome,że to przykładowe lajkowanie To myśmy robili? Przecież KAŻDY może wejść na nasz post  i lajkować by zdobyć punkt. Teraz na przykład . Godzinę temu przestaliśmy być aktywni bo osiągnęliśmy poziom punktów z poprzedniego miesiąca a nie chcemy znowu wpuścić się w kanał i osiągnąć taką ilość punktów by musieć póżniej mieć kłopoty z biciem samych siebie. Tak więc my przestaliśmy a w ciągu tej godziny przybyło nam 1000 punktów. Fajne ? Może ktoś coś tam robił ale aż tyle ?
+6 głosów
Lip 23, 2017
Owlie Zarejestrowany użytkownik 34,161 punktów 2
Skąd taka pewność , że to nikt od was?
D. Zarejestrowany użytkownik -12,950 punktów 3 81
A mnie jeszcze interesuje jak to jest z tym postem dnia? Kto to ustala i na jakiej zasadzie? Bo chyba nie chodzi o ilość wyświetleń jak to zaobserwowałam...
+6 głosów
Lip 24, 2017
Syll Nowakowska Administrator 942,702 punktów 1 2 11
Nie, nie chodzi o wyświetlenia - wręcz bardzo często wybieramy posty ciekawe, dobrze napisane, nie skopiowane z innych źródeł (!) i ktore widzimy, ze nie zostały zauważone, a uważamy, ze na to zasługują
flaszax Użytkownik zweryfikowany 55,453 punktów 5
Super pomysł!
+5 głosów
Lip 23, 2017
Mad Użytkownik zweryfikowany 324,158 punktów 3 8 17
Działam na fandoms od samego początku powstania serwisu — postów napisałam 114 więc spodziewam się dużego wzrostu punktów ahah Zmiany są potrzebne i fajnie, że zwracamy uwagę na treści i jakość
+5 głosów
Lip 23, 2017
Halime Sultan Zarejestrowany użytkownik 782 punktów 4
A ja mam wrażenie że nikt tych postów merytorycznie nie ocenia natomiast zmiany prowadzą do dyskryminacji niektórych fandomów przez grzeczność nie napiszę których.
+5 głosów
Lip 23, 2017
Kobieta Sulejmana Zarejestrowany użytkownik 35,959 punktów 2 21
Zaobserwowałam w komentarzach pewną przypadłość schlebiają Twojemu pomysłowi w większości dzieci takie jak Ty "Panie" Piotrze....i do tego dzieci leniwe... Nie zmienia się co chwilę raz przyjętych zasad...powinny być jasno określone od początku...zastanawiam się tylko czy zdajesz sobie sprewę...że my znowu wykorzystamy Twoją "dobrą zmianę" na swoją korzyść ;) Lekkich senków na noc... Mnie zawsze uczyli że dzieciom i głupcom należy ustąpić co nimniejszym czynię
+5 głosów
Lip 23, 2017
werruus Zarejestrowany użytkownik 39 punktów 1
Fajny pomysł ;)
+4 głosów
Lip 23, 2017
Pacia z Setki Użytkownik zweryfikowany 30,464 punktów 1 7
podoba mi sie ten pomysl
+4 głosów
Lip 23, 2017
Halime Sultan Zarejestrowany użytkownik 782 punktów 4
I byłoby miło gdyby pan ,, Naczelny Administrator" się odniósł do opinii negatywnych zwłaszcza że nie jestem jedyna z podobną opinią.... Jeszcze jedno jeżeli w objaśnieniu zasad jako przykład używa się nazwy konkretnego fandomu to jest to co najmniej niesmaczne
+4 głosów
Lip 23, 2017
Ola.Tinista Użytkownik zweryfikowany 74,140 punktów 2 6
Super pomysł <3
+3 głosów
Lip 23, 2017
JakubWichowski Użytkownik zweryfikowany 157,638 punktów 1 7
Super! Taka zmiana była potrzebna i na pewno zachęci ludzi do wstawiania większej ilości postów. Dobra robota!
+3 głosów
Lip 23, 2017
n_sliwinska Zarejestrowany użytkownik 1,395 punktów 1
Świetna zmiana. Szkoda, że nie wprowadziliście tego troszkę wcześniej, ale jak to się mówi; lepiej późno niż wcale! na pewno te zmiany wpłyną korzystnie na serwis, a nawet na całą bitwę.
Dobry pomysł!!
+3 głosów
Lip 23, 2017
Roxanne_ Zarejestrowany użytkownik 37,616 punktów 1 5
Noi lepiej!
+2 głosów
Lip 23, 2017
Paulina Korejke 3 Użytkownik zweryfikowany 577,846 punktów 4 14
Na prawdę mega zmiana! Super, że myślicie racjonalnie.
+2 głosów
Lip 23, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
90 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 90 Gości
Dziś posty czytano : 3599 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

 1. Bambinos
  89317 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  60818 punktów
 3. Jereminators
  52721 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7074 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  31693 punktów
 2. Heartbreaker
  15822 punktów
 3. justine_drzewo
  7438 punktów
 4. Malwina Konat
  3516 punktów
 5. JakubWichowski
  1178 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  65876 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18804 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42570 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5934 punktów
 1. Bambinos
  89317 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  60818 punktów
 3. Jereminators
  52721 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7074 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6604 punktów
 6. Beliebers
  3079 punktów
 7. Riverdale
  2516 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  136 punktów
 11. MMers
  81 punktów
 12. Selenators
  72 punktów
 13. Directioners
  41 punktów
 14. Sheerios
  41 punktów
 15. Supiwerki
  33 punktów
Kontakt Post