Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+10 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Z początkiem sierpnia do zabawy na naszym portalu zaprosiliśmy fanów wszelkich artystów i zespołów co zaowocowało nowymi możliwościami, które drastycznie wpłynęły na wyniki serwisu i jego popularność. Dziś mamy dla Was wyniki pierwszego rankingu fandomów muzycznych i tym samym wiemy już który fandom wygrywa 5 bonów o wartości 50 zł do wydania na dowolne produkty w mymusicshop.pl :)

Liczebność - Team Kris, Bambinos, Shawn Mendes Army...

To te trzy fandomy widzimy zdecydowanie najczęściej w zestawieniu minionego tygodnia. Oni zaangażowali się najbardziej i rywalizowali o zwycięstwo w minionym tygodniu. Wyniki robią wrażenie - w mig pojawiło się blisko 500 reprezentantów Bambinos, blisko 400 od Team Kris i trochę ponad 200 od Shawn Mendes Army . Gołym okiem widać, że ludzi w serwisie przybywa i tych, co bawią się z nami - także :) 

Aktywność - rewelacyjny rezultat sojuszu Team Kris, wielkie wsparcie dla Ananasów Sylwii i groźny rywal - Bambinos

Niewątpliwie wielu czekało na to kogo wybierze fandom Wspaniałe Stulecie z zabawy serialowej.... wybór padł na Team Kris i... zaczęło się. Fandom okazał się niemal niedościgniony i pod względem punktacji rozwalił konkurencję. Trzeba też jednak wspomnieć o Ananasach Sylwii, które wsparła ich idolka - Sylwia Lipka, gwiazda brandu Young Stars. Efekt? Sylwia porwała swoich fanów , którzy wykręcili ponad 200 tysięcy punktów ! Trzecie miejsce należy do Bambinos - potężny pod względem liczebności fandom chciał to wygrać. Czy się udało dowiecie się niżej. Póki co - te trzy fandomy w zeszłym tygodniu zarządziły. Ale czy wszyscy spięli się równo ?

Skuteczność - czyli triumf Ananasów Sylwii

Niekoniecznie. To właśnie w kategorii zaangażowania teamu doszło do rozstrzygnięcia kto wygra w tym tygodniu. Pod tym względem rywalizację między Team Kris a Ananasami Sylwii wygrali właśnie Ci drudzy. Reprezentanci Team Kris uzyskali średnio naprawdę dobry wynik - 972 pkt , ale to Ananasy w tym wypadku rozgromili uzyskując zawrotne 1733 pkt na osobę ! Lepsi byli tylko ... Swifties (aż 9166 pkt na osobę, które zabrały...2 osoby ;) ) oraz KatyCats - 4509 pkt na...1 osobę. Szkoda potencjału - fani, gdzie jesteście ? ;) Tak czy inaczej - tutaj punkt dla Ananasów .

Zasięg - Team Kris dominuje

Sojusz z Wspaniałym Stuleciem był dla Team Kris kartą przetargową, która w temacie zasięgu sprawiła, że nie było na nich mocnych. Ponad 50 tysięcy osób do ktorych dotarły posty reprezentacji to wynik kosmiczny, nawet wyższy od tego, który uzyskali fani Wspaniałego Stulecia w zabawie dla fanów seriali ! Na tym polu drugie miejsce wywalczyli Bambinos , których jest bardzo dużo i są tu bardzo licznie zgromadzeni. Trzecie miejsce przypadło dla Ananasów Sylwii - blisko 28 tysięcy osób do których dotarły ich posty to naprawdę świetny rezultat !

Prawdziwy pojedynek - aż 62 fandomy w zestawieniu !

Zabawa dla fandomów muzycznych pokazała jak bardzo ta formuła jest dla Was ciekawsza od "Bitwy" . Nie martwcie się, identyczna formuła zabawy czeka także fanów seriali, których najpewniej także znacznie przybędzie w zestawieniu. Póki co, skupmy się na tym co widzimy. Prezentujemy tu najlepszą grupę, którą dało się umieścić w jednej grafice . Jest ich więcej, ale zwyczajnie nie jesteśmy w stanie ich umieścić na tej grafice.  Zobaczcie natomiast jak duże jest zróżnicowanie fanów na stronie ! ;-)


Zestawienie wyżej pokazuje jedno: Ten tydzień wygrywają ostatecznie Ananasy Sylwii , których reprezentacja otrzyma od nas nagrody do rozdysponowania dla fanów. 5 bonów o wartości 50 zł dla MyMusicShop - robi wrażenie, co? ;) Jednocześnie informujemy, że na życzenie adminów Ananasów możemy udostępnić wykaz indywidualnych kont, które wpłyneły na taki rezultat aby pomóc w ew. decyzji kogo nagrodzić :) Nagrody zostaną przekazane w ciągu 48 godzin na ręce adminów zwycięskiego fandomu na Fandoms.pl . 


Zwycięstwo wyniknęło z wyraźnie lepszej skuteczności Ananasów względem Team Kris . Było blisko, tym razem się nie udało, ale w tym tygodniu już jak najbardziej może się udać - powodzenia życzymy wszystkim :)

Ananasy do końca sierpnia o bony już nie powalczą...

Zgodnie z zasadami zabawy dla fandomów jakimi są rankingi, w jednym miesiącu jeden fandom może wygrać jeden raz . Oznacza to, że jeśli ktoś zawiązał sojusz z Ananasami ma teraz zagadkę - czy Ananasy wesprą swojego sojusznika i mimo wszystko bedą dalej zdobywać punkty? ...czy może odpuszczą i będzie trzeba zmieniać sojusznika ? Trudna decyzja ;) Wiele tu zależy tak naprawdę od Ananasów , czy mimo braku możliwości wygranej w zabawie muzycznej do konca miesiąca, bedą dalej propagować swój fandom :-) A może Ananasy przyłącza się do innego fandomu i dla niego zaczną zbierać punkty i zabiorą ze sobą swojego sojusznika? Wszystko jest możliwe, pamiętajcie, od każdego indywidualnie - wystarczy ustawić ew. nowy fandom w ustawieniach Waszego profilu :) 


Od września sytuacja się zmieni, bowiem jednocześnie odbywać się będą aż 3 zabawy rankingowe , zatem aż 3 razy w miesiącu każdy indywidualnie teoretycznie będzie mógł wygrać :) 

Od tego tygodnia fandomy muzyczne będziemy także weryfikować pod względem wyników w wyzwania i quizy

Do końca miesiąca dla fandomów serialowych pozostanie to już bez zmian, ale od 4 września dla nich także (a dla muzycznych jeszcze w tym tygodniu ) wprowadzimy 2 dodatkowe typy rankingów - wyzwań oraz quizów . Który fandom najlepiej radzi sobie w wyzwaniach użytkowników i quizach ? Na to pytanie odpowiedzą Wam nowe rankingi i nowe akcje dla fandomów, które będą obowiązywać dla fanów muzyki, seriali i trzeciego typu fandomu , który jest aktualnie na etapie przygotowań do wdrożenia :) Jednocześnie informujemy , że w przygotowaniu jest nowa podstrona z listą wszystkich rankingów w jednym miejscu :)


W Bitwie Fandomów natomiast (dla fanów seriali) nie będziemy już dodawać do obliczania rankingu kategorii "Wyzwania" (pomysłowość fandomów) i "Quizy" (wiedza fandomów) . Nowe kategorie pojawią się dla fanów seriali natomiast w niezależnym rankingu fandomów serialowych od 4 września , w ktorym do wygrania będą też zupełnie inne nagrody niż te, które sponsoruje nam Komputronik w Bitwie :)


Przypominamy na koniec o ważnych postach:

- o tym jak zdobywać punkty dzięki lipcowym nowościom: http://fandoms.pl/290464/nowosci-sprawilo-odwiedza-portalem-wyjatkowym-najbardziej 

- o tym jakie nowe rankingi na portalu mogą się pojawić: http://fandoms.pl/290344/pomozcie-rozwinac-fandomow-powinny-mozliwosci-nieograniczone 


...i jak zawsze, czekamy na Wasze komentarze :D Rozpoczął się tym samym kolejny tydzień rankingu fandomów muzycznych , w których znów zwycięzcą będzie najlepszy fandom z całego tygodnia :)


A jeśli reprezentujesz jakiś fandom muzyczny, którego nie ma w zestawieniu, daj nam znać poprzez skrzynkę kontakt lub mailem na adres redakcja@fandoms.pl . Dziękujemy i zachęcamy do wspólnej zabawy :)

Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 4416 punktów za:

Jakość:20Popularność:3986
Podziękowania:0Ocena:50
Wyróżnienia:0Komentarze:360

Piotr Baranowski Super Administrator
3,986 czytelników Sie 7, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

33 Komentarzy

Ania Jurga ;3 Użytkownik zweryfikowany 11,972 punktów 1 4
Team Kris następnym razem nam się uda! <3
+8 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Wspaniałe Stulecie tak myśli też. A i tak jesteście dobrzy
kacper0623 Użytkownik zweryfikowany 258,857 punktów 2 7 13
Czy jest tutaj jakiś przedstawiciel Sheerios (np. administrator) ?
+6 głosów
Sie 7, 2017
sandracz56 Użytkownik zweryfikowany 9,752 punktów 1 7
Super Ananasy jestem dumna
+6 głosów
Sie 7, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Brawo Team Kris
+6 głosów
Sie 7, 2017
MalenaRatnerPL Użytkownik zweryfikowany 336,147 punktów 4 19
Gratuluję Ananasom mam nadzieję, że 5sosfam następnym razem wygra
+5 głosów
Sie 7, 2017
Zosia966 Użytkownik zweryfikowany 107,623 punktów 2 8
Moi kochani TEAM KRIS! RUSZYĆ DUPY, KRIS NIE MOŻE BYĆ JAK ZWYKLE DRUGI! ROZUMIECIE?!
+4 głosów
Sie 7, 2017
Luiza Piekarska Zarejestrowany użytkownik 154 punktów
Dwójka naprawdę jest pechowa dla Krisa!
Zosia966 Użytkownik zweryfikowany 107,623 punktów 2 8
No, nie? Xd
An Zarejestrowany użytkownik -3,576 punktów 1 3 20
Brawa dla wszystkich! To dopiero początek i się rozkręcicie. Trzymam kciuki za Team Kris.
+4 głosów
Sie 7, 2017
Zuzke Zarejestrowany użytkownik 274 punktów 2
jestem mile zaskoczona, że tyle osób zbiera punkty dla Clique. Gorzej z postami, czas coś dodać
+3 głosów
Sie 7, 2017
Marcelka Zarejestrowany użytkownik 13,883 punktów 1 6
Ktoś jeszcze wspiera fandom Twenty One Pilots??
+3 głosów
Sie 7, 2017
Roxanne_ Zarejestrowany użytkownik 37,616 punktów 1 5
Wowww nieźle ananasy!
+2 głosów
Sie 7, 2017
ZuzannaMucha Zarejestrowany użytkownik 8,730 punktów 2
Ananasy najlesze mamy moc
+2 głosów
Sie 7, 2017
Gevherhan S. Zarejestrowany użytkownik 931 punktów 2 15
Gratulacje dla wszystkich!
+2 głosów
Sie 7, 2017
Marta Pudzianowska Zarejestrowany użytkownik 5 punktów 1
Super Ananaski wygrały Sylwia pewnie się cieszy to też jej zasługa bo gdyby nie było by jej nie było by nas A jagby nie było by nas nie było by ananasow
+1 głos
Sie 7, 2017
karolciaxd Zarejestrowany użytkownik 13 punktów 1
Gratuluje Ananaski! Mam nadzieję że Jereminators dojdą na równie wysokie miejsce jak wy!
+1 głos
Sie 7, 2017
natalahemmings Zarejestrowany użytkownik 1,899 punktów 1
5sosfam nie poszlo zle, ale moglo byc o wiele lepiej. Team Kris mial pomoc fanow Wspanialego Stulecia, a jednak wygraly Ananasy Sylwii. Brawo dla kazdego, bo roznice punktowe nie za olbrzymie. Super rywalizacja i zycze wszystkim powodzenia!
+1 głos
Sie 7, 2017
xJanuszek Użytkownik zweryfikowany 974,214 punktów 1 4 8
Matko, bambinos zawzięcie walczyli o to żeby prześcignąć team Kris, a tu okazuje się ze wygrały Ananasy!!! Kompletnie się tego nie spodziewałem i jest to dla mnie ogromne zaskoczenie hahaha
+1 głos
Sie 7, 2017
Marysia Skrzypczak 1 Zarejestrowany użytkownik 2,161 punktów 1
Jestem taka dumna, ze mój fandoms dał radę tak silnie walczyć! Dziękuję ananasy, ze mogłam Was wspierać! Za miesiąc będziemy Jeszce bardziej się starać!
0 głosów
Sie 7, 2017
izax Zarejestrowany użytkownik 5,212 punktów 1
Gratuluje Ananasy❣
0 głosów
Sie 7, 2017
stydiatw Zarejestrowany użytkownik 4,128 punktów 1
TEEN WOLF MUSIMY DAC RADEEE
0 głosów
Sie 7, 2017
JakubWichowski Użytkownik zweryfikowany 157,638 punktów 1 7
Gratuluje Ananasom, a ja jestem bardzo zawiedziony postawom mojego fandomu Arturonators :/
0 głosów
Sie 7, 2017
Dawixxo Użytkownik zweryfikowany 11,407 punktów 1 4
Gratulacje dla wygranego fandomu. wystarczy trochę chęci i zaangażowania żeby wygrać jeszcze raz gratulacje. Widać że portal mega wciąga o czym świadczą zdobyte punkty. Życzę powodzenia wszystkim w następnych tygodniach
0 głosów
Sie 7, 2017
Crazy_Bambus Zarejestrowany użytkownik 7,686 punktów 1
Gratulacje Ananasy! Mam nadzieje ze następnym razem wygrają Bambinos ❤
0 głosów
Sie 7, 2017
Selja Zarejestrowany użytkownik 1 punkt 1
Jestem na prawdę pod wrażeniem, że Ananasom udało się zdobyć tyle punktów! Jest to mniejszy fandom niż większość tu podanych, ale im się udało, widać, że musiało im bardzo zależeć. Wiem, że każdemu z nas zależy na tym, żeby to wygrał fandom w którym są i starają się z całych sił. Mam nadzieję, że trochę Selenators przybędzie do nas z pomocą i tym razem my wygramy. Trzymam kciuki za wszystkie inne fandomy, bo wiadomo każdy chciałby wygrać. Więc do wszystkich, nie poddawajcie się i zdobywajcie coraz to więcej punktów dla waszych idoli ♥
0 głosów
Sie 7, 2017
Basia_Jestem Użytkownik zweryfikowany 25,112 punktów 1 5
Gratuluje Ananasy <3
Grupa Remika jak na 4 osoby poradziła sobie bardzo dobrze <3
0 głosów
Sie 7, 2017
DirectionerForever97 Administrator 125,963 punktów 4 7 15
Spodziewałam się że Team Kris wygra a tu Ananaski wooooooow gratulacje dla was kochani ♥ ♥ ♥
0 głosów
Sie 7, 2017
_xcarox_ Zarejestrowany użytkownik 19,342 punktów 3
Directioners, co tak słabo????
0 głosów
Sie 7, 2017
daria900 Zarejestrowany użytkownik 15 punktów
woow
0 głosów
Sie 7, 2017
jczuszkiewicz Zarejestrowany użytkownik 15,573 punktów 3
Ananasy <3 byliśmy niesamowici dziękuję  <3
0 głosów
Sie 7, 2017
PoProstuMagda03 Zarejestrowany użytkownik 11 punktów
Gratulacje dla Ananasów! Mam nadzieję, że następnym razem uda się nam - 5SOSFAM <3
0 głosów
Sie 7, 2017
Kaxsix Zarejestrowany użytkownik 195 punktów 1
Brawo ananasy!
0 głosów
Sie 7, 2017
Luiza Piekarska Zarejestrowany użytkownik 154 punktów
Było blisko!
Ale uda nam się!!!
0 głosów
Sie 8, 2017
klaudiq.x Zarejestrowany użytkownik 57 punktów 1
Bambino nie udało się hahaha ❤
0 głosów
Sie 9, 2017
R. 17 Użytkownik zweryfikowany 56,932 punktów 2 51
Team Kris nie poddajemy się, nie zamartwiamy tylko działamy. Jeszcze to drugie miejsce odczarujemy i w blasku fleszy się pokażemy . Grunt to nie osiadać na laurach tylko walczyć
0 głosów
Sie 9, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
72 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 72 Gości
Dziś posty czytano : 977 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

 1. Bambinos
  90570 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  35709 punktów
 2. Heartbreaker
  18758 punktów
 3. justine_drzewo
  7441 punktów
 4. Malwina Konat
  3655 punktów
 5. JakubWichowski
  1195 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  84 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  66660 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18817 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42797 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5949 punktów
 1. Bambinos
  90570 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  67930 punktów
 3. Jereminators
  52965 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7083 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6631 punktów
 6. Riverdale
  3348 punktów
 7. Beliebers
  3079 punktów
 8. Once Upon A Time
  2119 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  137 punktów
 11. MMers
  82 punktów
 12. Selenators
  75 punktów
 13. Sheerios
  47 punktów
 14. Supiwerki
  44 punktów
 15. Directioners
  41 punktów
Kontakt Post