+12 głosów
(postid: 315814) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Apokaliptyczny dramat powraca już w 2018 roku, co wiemy do tej pory i jakie nowości nas czekają? Sezon 5 jest szczególnie godny uwagi, ponieważ śmierć Lexy spowodowała, że wielu fanów przestało oglądać serial. Niemniej jednak sezon 4 uzbierał bardziej liczniejszą szerzę fanów, co pozwoliło na zagwarantowanie kolejnego sezonu the 100. 

Sezon 5 - data realizacji.

The CW nie podało nam jeszcze dokładnej daty premiery pierwszego odcinka kontynuacji serialu, jednak wiemy, że nastąpi to z pewnością na początku 2018 roku. Zgodnie z planem, kolejny sezon jest już w produkcji! 

Nowe twarze w obsadzie!

Sezon 5 obsadził William Miller jako czarny charakter. Według TV Line, hiszpański aktor zagra Roberta McCreary, tajemniczego więźnia na pokładzie, długodystansowej misji górniczej, wysłanej z naszych czasów. Były egzekutor z potężnego syndromu przestępczości, jego bezwzględne, brutalne metody sprawiły, że stał się potężnym antagonistą naszych bohaterów. "Miej się na baczności Clarke!"

Do obsady również zawitała Ivana Milicevic jako Charmaine Diyoza, jedna z "tajemniczych przestępców" na statku więziennym, który widzimy w finałowych momentach sezonu 4. Aktorka będzie powtarzającą się postacią w serialu, więc możemy jej się spodziewać przez co najmniej kilka odcinków. Według magazynu Entertainment Weekly, Charmaine jest "bezlitosnym strategiem wojskowym, który kieruje się głową" z naszymi już znanymi postaciami obecnie. Brzmi jak twardy przeciwnik dla Clarke.