+7 głosów
(postid: 317870) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest być na koncercie Sylwii Lipki? A może na spotkaniu z nią podczas trasy? Tego wszystkiego dowiesz się w tym poście! Zapraszam do przeczytania.

Meet and greet

Podczas pierwszej trasy koncertowej tzw. "Szklany Sen" nie zabrakło biletów M&G na Sylwię.

Taki bilet zapewnia spotkanie z artystką. Masz możliwość porozmawiania z nią oraz pamiątkowe zdjęcie od fotografa. Oprócz tego niesamowitą sprawą jest drobny upominek. Znajdował się tam kubek, opaska materiałowa oraz wlepki.

Taki bilet kosztował tylko 99 zł, co moim zdaniem jest tanio, ponieważ masz w tym również uczestniczenie w koncercie.


Ale pytanie brzmi : "Jaka jest Sylwia podczas takiego spotkania"? Zapewne wiele osób nurtuje takie pytanie. 


Sylwia jest niesamowita. Gdy tylko jakiś ananas podejdzie nieśmiało do niej to ona od razu rozpoczyna rozmowę, więc jeśli jesteś nieśmiałą osobą, to nie przejmuj się. Sylwia jest bardzo rozgadaną osobą i na wstępie pyta już nas, jak się czujemy oraz czy znamy teksty piosenek. 

Oprócz tego jest osobą, która z wszystkiego się śmieje, także nie przejmuj się jak Wasze spotkanie będzie polegało tylko na śmianiu się. 


Rewelacyjne jest to, że Sylwia wysłucha fana do końca. Nie ważne ile masz słów do przekazania, ona stoi i czeka aż powiesz wszystko, a na koniec dziękuje Ci i zamyka Ciebie w czułym uścisku. 


Po takich spotkaniach każdy może wywnioskować, że artystka jest bardzo wdzięczna za to, że ma osoby, które ją wspierają, czyli nas - Ananasy. Potrafi pomóc oraz jest bardzo kochaną osobą. Cieszę się, że wiele osób miało okazję spotkania Sylwii. Gdy osoby przekonują się do niej, to jestem szczęśliwa, bo uważam, że jest godna naśladowania.


Ale nie tylko spotkanie jest Ważne. Uważam, że koncert jest najważniejszy. Możesz słuchać piosenek na żywo oraz śpiewać z idolką. Ale jaka jest Sylwia na koncertach? Jak to wygląda? 

Magia

Nie mogłabym zapomnieć o Ananasach na koncertach Sylwii. To oni dodają blasku w tym wszystkim. Bez nich Sylwia nie widziałaby sensu w śpiewaniu. Oprócz tego wymyślają wspaniałe akcje, dzięki którym koncerty nabierają kolorów, a w niektórych przypadkach wyglądają magicznie.


Najlepszą według mnie akcją jest moment, w którym wszyscy włączają lampki w telefonach przy piosence "Zapomnieć Chcę". Jeśli ktoś był na klubowym koncercie Sylwii to wie, że wygląda to magicznie. Nadaje piękny nastrój, dzięki czemu Sylwia śpiewa bardziej z emocjami. "Zapomnieć chcę na jeden dzień o tym co nie zdarzy się". Wyobraźcie sobie takie lampki i te słowa. Cudownie to wygląda, prawda?


Kolejną akcją, która wygląda przepięknie jest moment, kiedy wszyscy rzucają balony w stronę sceny tak jak w piosence "Masz to coś". Wygląda to rewelacyjnie. Wszyscy mają ręce w górę i odbijają balony. Bawią się przy piosence, a dla artysty jest to ważna rzecz. "Bo ty masz to coś, masz to coś, niech dowie się o tym świat!" 


Było dużo innych akcji, ale myślę, że te są takimi najlepszymi, które zostały wymyślone przez fanów. Bez nich koncerty Szklany Sen Tour nie miałyby tego czegoś. 

Dzięki tym akcjom fani integrowali się! Wyobraźcie sobie, że przed klubem stali i pompowali balony. Szalona sprawa, prawda?

Słowa

Sylwia jest jedną z tych artystek, które nie mogą tylko odśpiewać piosenek i sobie pójść. Widać, że wiele dla niej znaczą takie koncerty i zawsze daje dużą cząstkę siebie. 

Przed każdą piosenką przemawiała. Mówiła dużo miłych słów w stronę fanów. 


"Bo wy... Jesteście perfekcyjni" - Takie słowa mogliśmy usłyszeć przed piosenką. Czyż ona nie jest kochana? Często nam pisze na portalach społecznościowych, że nas kocha, a na koncercie także postanowiła nam to przypomnieć. Jest cudowną osobą i wiele osób powinno brać z niej przykład. 


Tak jak mówiłam wcześniej, Sylwia jest osobą o dużym poczuciu humoru. Na scenie czuje się jak w domu, dlatego nie mogłoby zabraknąć dowcipów z jej strony.

Podczas trasy w Gdańsku przywitała nas słowami "Cześć Gdańsk! Jak się bawicie?". Wszyscy krzyczeli, że dobrze, a Sylwia postanowiła zażartować i udała, że nie słyszała, żebyśmy jeszcze raz powtórzyli: "Dobra, teraz słyszałam".


Oprócz dowcipów oraz miłych słów, Sylwia postanowiła opowiedzieć historię swoją przed nami. Powiedziała, że miała internetowego przyjaciela, rozmawiali codziennie, wszystko było znakomicie, a gdy przyszedł czas na spotkanie... Okazał się być inną osobą. Nie chodzi o to, że wyglądał inaczej i był jakimś starszym panem... Nie, nie... Chodzi tutaj raczej o zachowanie. Był inny, gdy pisał, a inny w rzeczywistości. 


Jak widzicie, Sylwia poruszyła różne tematy na scenie i to jest wspaniałe. Postanowiła pokazać siebie z różnych stron. To się ceni.

Atmosfera


Ostatnią rzeczą, jaką chciałabym poruszyć to atmosfera podczas koncertu, bo to ona jest najważniejsza. Sylwia ma młodych fanów w zróżnicowanym wieku. Każdy jest inny, ale łączy nas nasza idolka - Sylwia. To dzięki jej muzyce świat nabiera kolorów. Na koncertach bawimy się najlepiej jak potrafimy.


Na pierwszym miejscu zawsze dbamy o głośne śpiewanie. Dla idola, który widzi, że znamy jego teksty piosenek jest najpiękniejszym darem. Warto zapoznać się z jego piosenkami przed pójściem na koncert. 


Na koncertach Sylwii nie ma dużego przepychania się. Mówię tutaj z własnej obserwacji. Oczywiście, jest szał pod tym punktem, że chcemy być jak najbliżej sceny, bo wtedy widzimy Sylwię bardzo dobrze, ale gdy już koncert się zacznie, to nie ma wielkich przepychanek. Nie mówię tutaj o wszystkich, bo czasem się zdarzy jakaś fanka, która niestety zakłóci to i wpycha się, żeby być bliżej, ale rzadko taka sytuacja ma miejsce.


Podczas koncertu zachowujemy się jak jedna rodzina. Nie patrzymy na nikogo z góry. Mamy w podświadomości to, że znajdujemy się wokół ludzi, którzy kochają Sylwię tak samo jak my, albo bardzo podobnie. 


Na koniec chciałabym wspomnieć o tym, że Sylwia NIGDY nie zaśpiewała z playbacku, o czym wielokrotnie powtarzał Remo. Jest to cudowne, że Sylwia jest dla nas, a my jesteśmy dla niej. 


I to wszystko, co na dzisiaj przygotowałam.

Napiszcie czy byliście na koncercie Sylwii oraz jakie macie odczucia po tym.

Pozdrawiam.


OCENA JAKOŚCI

Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
6
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 705 punktów za:

Jakość:20Popularność:579
Wsparcie:25Ocena i wartość ocen:7
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:46
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Sylwia Lipka
Paulina Korejke 3 Ekspert 654,334 pkt
579 czytelników Wrz 14, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

Lari Użytkownik 15,753 pkt
Mega post <3
+2 głosów
Wrz 14, 2017
Anna Jopek Użytkownik 146,937 pkt
Wspaniały post. Jeszcze nie byłam n żadnym koncercie ale mogę sobie wyobrazić tą cudowną atmosfere na nim.
+2 głosów
Wrz 15, 2017
beata_b99 Użytkownik 67,669 pkt
Niestety nie udało mi się pojechać na koncert Sylwii podczas jej własnej trasy, ale miałam okazję być w tamtym roku na YSoT a w tym roku na YSF. Tegoroczny jej występ w warszawskim Torwarze był niesamowity. Nie dość, że była przepięknie umalowana i ubrana, to jeszcze śpiewała piosenkę z jej nadchodzącego albumu "Fly to Sky". Magia podczas "Zapomnieć Chcę" rzeczywiście była - kilka tysięcy zapalonych latarek robi wrażenie. Zapamiętałam, dużo ciekawych słów przekazanych przez Sylwię, mnóstwo uśmiechu i dobrej zabawy i ciary na plecach kiedy mogłam usłyszeć jej najnowszą piosenkę. Warto jeździć na jej koncerty i polecam wszystkim, którzy będą mieli taką możliwość, żeby się nie wahali :D
+2 głosów
Wrz 15, 2017
Ola Skarzyńska Użytkownik 49 pkt
To prawda te koncerty są takie magiczne <3
+1 głos
Wrz 17, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
123 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 123 Gości
Dziś posty czytano : 4298 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 3

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  553276 punktów
 2. Young Stars Festival
  44831 punktów
 3. Bartek Lovers
  43481 punktów
 4. Potterheads
  39807 punktów
 5. Supiwerki
  39799 punktów
 6. The 100
  38768 punktów
 7. SikorskiSquad
  32838 punktów
 8. Arturonators
  29677 punktów
 9. SERIALE
  25574 punktów
 10. GRY
  23045 punktów
 11. Life Is Strange
  22028 punktów
 12. Famous In Love
  21815 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20159 punktów
 14. Domisiaki
  18335 punktów
 15. Once Upon A Time
  17551 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17329 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17147 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13100 punktów
 19. YOUNG STARS
  12870 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12662 punktów
 21. Forza
  11080 punktów
 22. Sonbird Team
  10828 punktów
 23. Remonators
  10172 punktów
 24. Eurowizja
  10078 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9277 punktów
 26. Dua Lipa
  7957 punktów
 27. TALENTY
  6449 punktów
 28. MUZYKA
  6394 punktów
 29. Playstation VR
  6136 punktów
 30. FILMY
  5721 punktów
 31. Nintendo
  5298 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5007 punktów
 33. Detroit
  4981 punktów
 34. Tomb Raider
  4923 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4592 punktów
 36. INNE
  4588 punktów
 37. Stranger Things
  4510 punktów
 38. Progress Armia
  4280 punktów
 39. The Originals
  4228 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4164 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3964 punktów
 42. Bambinos
  3778 punktów
 43. Young Stars News
  3212 punktów
 44. Sport
  2831 punktów
 45. K-Pop
  2737 punktów
 46. American Horror Story
  2596 punktów
 47. God Of War
  2525 punktów
 48. YOUTUBE
  2243 punktów
 49. Kortezjanie
  2114 punktów
 50. Puthinators
  1933 punktów
 51. Sony Playstation
  1625 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  899 punktów
 54. Temorki
  848 punktów
 55. FPS
  827 punktów
 56. Team Rieger
  781 punktów
 57. R5Family
  601 punktów
 58. PC
  526 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  504 punktów
 60. Arianators
  486 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. LUDZIE
  386 punktów
 63. Zosiaki
  377 punktów
 64. Directioners
  312 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  284 punktów
 66. Soy Luna
  284 punktów
 67. #talentobranie
  282 punktów
 68. 5SOSFam
  240 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. Beautilles
  144 punktów
 72. The Good Place
  143 punktów
 73. Selenators
  128 punktów
 74. Donaty Agaty
  100 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  94 punktów
 77. Podróże
  84 punktów
 78. Swifties
  57 punktów
 79. Far Cry
  45 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  974 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post