NAJWAŻNIEJSZE LINKI DLA CIEBIE - WYKORZYSTAJ PORTAL w 100%
DOŁĄCZ DO GRUPY FANDOMS NA FACEBOOKU ! - KLIKNIJ TUTAJ :)
+5 głosów

Młody wokalista popowy, który zdobył swoje uwielbienie wśród ludzi przez nieziemski głos. Przez długie lata studiował śpiewanie i pisanie utworów u dość znanej wokalistki. Jego kanał na youtube posiada blisko 6 milionów subskrybentów, a jego popularność z dnia na dzień coraz to bardziej wzrasta po udanej premierze nowego teledysku wraz z utworem pt. "Too Good At Goodbyes".

Kariera zawodowa

 Jego kariera zaczęła się w 2012 roku. Wcześniej chłopak pracował w barze mnóstwo godzin, a po mieście chodził na pieszo bo mu nawet nie starczało pieniędzy na metro.. Nadszedł taki dzień, kiedy jego pierwszy album trafił na najwyższym miejscu listy przebojów w USA, chłopak został zauważony przez największe wytwórnie muzyczne, no a później było już z górki. Popularność Smitha sprawiła piosenka pt. "Stay With Me", w której mowa o nieodwzajemnionej miłości. Na różnych stronach informacyjnych możemy poczytać o jego nominacjach i nagrodach zdobytych za poszczególne albumy/utwory. 

 Chętnie mógłbym je wszystkie wypisać jednak troszkę by tego sporo było. We wrześniu tego roku, Sam wydał utwór który został podany na wstępie "Too Good At Goodbyes" promujący jego nowy album zapowiedziany na 3 listopada zatytułowany "The Thrill of It All". Jego druga piosenka promująca ten album nosi tytuł "Pray". 

Życiorys

Kawałek życiorysu został ujęty już w pierwszej części artykułu, mowa tutaj o jego pracy w barze. Sam urodził się 19 maja 1992 roku, w Londynie w miasteczku Bishops Stortford. Jego rodzicami byli Frederick Smith (założyciel pierwszej firmy na świecie) i Kate Cassidy (tu na temat jego matki w internecie nie udało mi się niczego odnaleźć). Co ciekawe uczęszczał do szkoły katolickiej im. Świętej Marii w Bishops Stortford. Jest absolwentem Młodzieżowego Teatru Muzycznego, w 2007 roku zagrał w produkcji "Oh! Carol".

Życie prywatne


Niespełna kilka lat temu, Sam wyznał, że jest homoseksualistą. Aby zapobiec skutkom tym, że oszukał swoich fanów przed tym wyznaniem czy obawami, że to jakiś temat tabu.. Zrobił to wcześniej przed wydaniem swojego debiutanckiego albumu, w którym powiedział, że opowiada on o nieodwzajemnionej miłości do mężczyzny. Jak podają różne źródła Smith był w związku od 2015 roku z modelem Jonathanem Zeizelem, jednak rozstali się w styczniu bieżącego roku. Aktualnie media donoszą, że piosenkarz spotyka się z aktorem Brandonem Flynnem. W różnych wywiadach możemy zauważyć jak bardzo fajnym i przede wszystkim dorosłym człowiekiem jest Sam, który ma na swoim koncie niesamowite duże doświadczenie karierowe. Was pozostawiam z tą oto nutką.  

//źrodła: Sam Smith, Singer

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy i eksperci (2) ocenili go na: 1,800 punktów
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2732 punktów za:

Jakość:1820Popularność:428
Wsparcie:409Ocena i wartość ocen:5
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:50
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych postów z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Galopujący Jeleń Fan 292,452 punktów 2 17
428 czytelników Paz 14, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Typ posta - do wyboru: pusty(post), quiz, story, zadanie
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

Jagoda Sawka Użytkownik 58,043 punktów 1 8
Wspieram Sam'a odkąd moja siostra pokazała mi jego piosenkę "Stay With Me". Bardzo się rozwinął od tego czasu i mogę powiedzieć, że jestem z niego dumna.
Jeju, uwielbiam Brandon'a i baardzo się cieszę (jeżeli to rzeczywiście prawda). że jest z Sam'em w związku.
+2 głosów
Jest OK
Paz 14, 2017
Kinga Nosek Fan 174,697 punktów 1 4 14
Sam Smith jest jednym z niewielu ambitnych piosenkarzy w tych czasach, co zauważam ze smutkiem. Większość artystów pop zwyczajnie się sprzedała, tworząc marne kawałki pod publikę tylko o jednym. Najczęściej są to kawałki na chwilę - wpadną i wypadną albo zaktowiczą się tak, że po czasie masz dość jak na przykład Despacito. Z Samem jest jednak inaczej. Wpada i zostaje na dłużej, ale nie masz dość. Z każdą kolejną piosenką przechodzą mnie ciary, dosłownie. Too good at goodbyes jest śpiewana z serca, z pełnią emocji i choć znów jak większość jest o miłości, jest wyjątkowa. Tak prawdziwa, że poruszy nawet najtwardsze osoby. Mam nadzieję, że kariera Sama potoczy się w jak najlepszym kierunku, bo jest prawdziwą perełką pośród artystów.
+2 głosów
Jest OK
Paz 14, 2017
Nemo Użytkownik 11,265 punktów 2 4 128
Ciekawa jestem jak reaguje większość młodych ludzi w naszym kraju na taką wiadomość . Moim zdaniem mówienie o tym powinno przynosić dużo dobrego wbrew oburzeniu niektórych.
+1 głos
Jest OK
Paz 14, 2017
Karolina z Setki Fan 409,510 punktów 2 9
Związek z Brandomem to miuttt
+1 głos
Jest OK
Paz 15, 2017
Karolina z Setki Fan 409,510 punktów 2 9
n*

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
112 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 112 Gości
Dziś posty czytano : 3058 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!
Kontakt Post