Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+5 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Młody wokalista popowy, który zdobył swoje uwielbienie wśród ludzi przez nieziemski głos. Przez długie lata studiował śpiewanie i pisanie utworów u dość znanej wokalistki. Jego kanał na youtube posiada blisko 6 milionów subskrybentów, a jego popularność z dnia na dzień coraz to bardziej wzrasta po udanej premierze nowego teledysku wraz z utworem pt. "Too Good At Goodbyes".

Kariera zawodowa

 Jego kariera zaczęła się w 2012 roku. Wcześniej chłopak pracował w barze mnóstwo godzin, a po mieście chodził na pieszo bo mu nawet nie starczało pieniędzy na metro.. Nadszedł taki dzień, kiedy jego pierwszy album trafił na najwyższym miejscu listy przebojów w USA, chłopak został zauważony przez największe wytwórnie muzyczne, no a później było już z górki. Popularność Smitha sprawiła piosenka pt. "Stay With Me", w której mowa o nieodwzajemnionej miłości. Na różnych stronach informacyjnych możemy poczytać o jego nominacjach i nagrodach zdobytych za poszczególne albumy/utwory. 

 Chętnie mógłbym je wszystkie wypisać jednak troszkę by tego sporo było. We wrześniu tego roku, Sam wydał utwór który został podany na wstępie "Too Good At Goodbyes" promujący jego nowy album zapowiedziany na 3 listopada zatytułowany "The Thrill of It All". Jego druga piosenka promująca ten album nosi tytuł "Pray". 

Życiorys

Kawałek życiorysu został ujęty już w pierwszej części artykułu, mowa tutaj o jego pracy w barze. Sam urodził się 19 maja 1992 roku, w Londynie w miasteczku Bishops Stortford. Jego rodzicami byli Frederick Smith (założyciel pierwszej firmy na świecie) i Kate Cassidy (tu na temat jego matki w internecie nie udało mi się niczego odnaleźć). Co ciekawe uczęszczał do szkoły katolickiej im. Świętej Marii w Bishops Stortford. Jest absolwentem Młodzieżowego Teatru Muzycznego, w 2007 roku zagrał w produkcji "Oh! Carol".

Życie prywatne


Niespełna kilka lat temu, Sam wyznał, że jest homoseksualistą. Aby zapobiec skutkom tym, że oszukał swoich fanów przed tym wyznaniem czy obawami, że to jakiś temat tabu.. Zrobił to wcześniej przed wydaniem swojego debiutanckiego albumu, w którym powiedział, że opowiada on o nieodwzajemnionej miłości do mężczyzny. Jak podają różne źródła Smith był w związku od 2015 roku z modelem Jonathanem Zeizelem, jednak rozstali się w styczniu bieżącego roku. Aktualnie media donoszą, że piosenkarz spotyka się z aktorem Brandonem Flynnem. W różnych wywiadach możemy zauważyć jak bardzo fajnym i przede wszystkim dorosłym człowiekiem jest Sam, który ma na swoim koncie niesamowite duże doświadczenie karierowe. Was pozostawiam z tą oto nutką.  

//źrodła: Sam Smith, Singer

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (2) ocenili go na: 1,800 punktów
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
0
Jest OK
0
Super
0
Śmiech
0
Szok
0
Złość
0
Smutek
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 2450 punktów za:

Jakość:1820Popularność:312
Podziękowania:243Ocena:25
Wyróżnienia:0Komentarze:50

Galopujący Jeleń Użytkownik zweryfikowany 286,856 punktów 2 15
312 czytelników Paz 14, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

4 Komentarzy

Jagoda Sawka Użytkownik zweryfikowany 58,455 punktów 1 6
Wspieram Sam'a odkąd moja siostra pokazała mi jego piosenkę "Stay With Me". Bardzo się rozwinął od tego czasu i mogę powiedzieć, że jestem z niego dumna.
Jeju, uwielbiam Brandon'a i baardzo się cieszę (jeżeli to rzeczywiście prawda). że jest z Sam'em w związku.
+2 głosów
Jest OK
Paz 14, 2017
Kinga Nosek Użytkownik zweryfikowany 169,550 punktów 1 4 14
Sam Smith jest jednym z niewielu ambitnych piosenkarzy w tych czasach, co zauważam ze smutkiem. Większość artystów pop zwyczajnie się sprzedała, tworząc marne kawałki pod publikę tylko o jednym. Najczęściej są to kawałki na chwilę - wpadną i wypadną albo zaktowiczą się tak, że po czasie masz dość jak na przykład Despacito. Z Samem jest jednak inaczej. Wpada i zostaje na dłużej, ale nie masz dość. Z każdą kolejną piosenką przechodzą mnie ciary, dosłownie. Too good at goodbyes jest śpiewana z serca, z pełnią emocji i choć znów jak większość jest o miłości, jest wyjątkowa. Tak prawdziwa, że poruszy nawet najtwardsze osoby. Mam nadzieję, że kariera Sama potoczy się w jak najlepszym kierunku, bo jest prawdziwą perełką pośród artystów.
+2 głosów
Jest OK
Paz 14, 2017
Nemo Zarejestrowany użytkownik 11,271 punktów 2 4 128
Ciekawa jestem jak reaguje większość młodych ludzi w naszym kraju na taką wiadomość . Moim zdaniem mówienie o tym powinno przynosić dużo dobrego wbrew oburzeniu niektórych.
+1 głos
Jest OK
Paz 14, 2017
Karolina z Setki Użytkownik zweryfikowany 404,653 punktów 2 7
Związek z Brandomem to miuttt
+1 głos
Jest OK
Paz 15, 2017
Karolina z Setki Użytkownik zweryfikowany 404,653 punktów 2 7
n*

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
198 osób na stronie
5 Użytkowników oraz 193 Gości
Użytkownicy aktualnie na stronie
Dziś posty czytano : 14097 razy
 1. Ananasy Sylwii
  24943 punktów
 2. Bambinos
  11325 punktów
 3. Progress Armia
  4846 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  24943 punktów
 2. Bambinos
  11325 punktów
 3. Progress Armia
  4846 punktów
 4. Arturonators
  2665 punktów
 5. Young Stars Camp
  2550 punktów
 6. Kluseczki Olgi
  1553 punktów
 7. Więzień Labiryntu
  1100 punktów
 8. Wokaliści
  203 punktów
 9. Remonators
  86 punktów
 10. FILMY
  59 punktów
Kontakt Post