Fandomy

Uwaga: trwają prace modernizacyjne - mogą występować przerwy / błędy w działaniu. Przepraszamy ! Dane w rankingach tylko w celach testowych, wszystkie zostaną wyzerowane w piątek !


0 głosów
Post dotyczy zadania:
Brak zadania

27 październik 2017 - premiera nowego tekedysku do piosenki I WONT LET YOU GO z najnowszego albumu bars and melody czyli Generation Z! Poruszymy parę kwestii - zapraszam! 

Teledysk został nagrany.... w Polsce!!

Podczas czerwcowej trasy chłopcy odwiedzili takie miasta jak: Katowice, Wrocław, Poznań, a także Gdańsk, w którym nakręcono klip do właśnie tej piosenki. Szczerze mówiąc, nic takiego, jednak uwzględnijmy to, że Polska naprawdę musi podobać się chłopaka skoro wybrali sobie miejsce właśnie w naszym państwie. Dla jednych to powód do szczęścia, dla drugich zwykła informacja. W klipie możemy także dostrzec scenkę z baru, w którym liczono polskie banknoty, to chyba przykuło waszą największą uwagę, prawda? Wracając do tematu czy to powód do szczęścia, czy nie? Zazwyczaj chłopcy nagrywali teledyski w swoich krajach, tym razem zdecydowali się na Polskę, to był w sumie strzał w dziesiątkę, nasze Morze Bałtyckie jest piękne, kto się ze mną zgodzi? im się chyba spodobało! 

Choreografia w teledysku

W większości w klipie pokazani są tańcerze, a raczej tancerka oraz przeskakujacy z dachu na dach, wykonujący PARKOUR mężczyzna. Nie jest to wziązane z tekstem piosenki, lecz chyba to dobra inicjatywa. W sumie przyglądając się i wciągając w to można naprawdę się zakochać. Sądzę osobiście, że lepiej byłoby gdyby chłopcy więcej ukazali tam swojej osoby, a nie tyczasowe pokazywanie się, zbierając momenty, w ktorych widoczny jest Leondre lub Charlie, to 3/4 klipu ukazuję własnie mężczyznę i kobietę. 

PEPSI SPONSOREM???

W wcześniejszym punkcie mowa była o głownych bohaterach teledysku czyli o dwóch osobach, a bardziej o pewnym mężczyźnie i o pewnej kobiecie. W wielu momentach zwłaszcza od jakiejś połowy klipu naszym oczom może ukazywać się gazowany napój, dobrze nam znany czyli pepsi. Zastanówmy się, czy pepsi czasem nie jest sponsorem bam? ... 

Linki

Podam wam tutaj linki do klipu, tłumaczenia a także tekstu! 

Teledysk: Tłumaczenie: teskt:śmiało zapraszam! 

Nowa piosenka?

Tak naprawdę dla wielu może to być nowa piosenka, bo pewnie niektóre osoby, a zwłaszcza te, które niedawno dołączyły do fandomu, mogą tą piosenkę słyszeć po raz pierwszy. Dla informacji, ta piosenka pochodzi z najnowszego albumu Generation Z, który premierę wydania miał 1 września, a w Polsce 15 września. Przesłuchać może je go tu: 

youtube:

 https://www.youtube.com/playlist?list=PLw3e6DFmUiImuTezEpqjdLMKxvjcvsj2B

Spotify: https://open.spotify.com/album/0536wr10DQp8GVloNHwbcG

ITunes:

https://itunes.apple.com/gb/album/generation-z/id1262081707

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (3) ocenili go na: 1,667 punktów
Bars and Melody
Amelia Banaszak Zarejestrowany użytkownik 122,809 punktów 1 7
459 czytelników Paz 30

Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby skomentować ten post.

3 Komentarzy

zuzia11 Użytkownik zweryfikowany 30,782 punktów 2
odkąd zobaczyłam kawałek teledysku wiedziałam że to będzie coś cudownego. i też tak sądze. Piosenke jak i teledysk znam już na pamięć bo to jest cos pięknego <3
+1 głos
Paz 30
Dominika Daszkiewicz Zarejestrowany użytkownik 51 punktów 1
Nawet jak mają sponsorów to mnie to nie obchodzi. Podoba mi się ten teledysk, ale moim zdaniem powinno być mniej tych ludzi.To piosenka Barsów więc powinno być ich więcej.
0 głosów
Paz 30
Daira Użytkownik zweryfikowany 854 punktów 1
Fajny wakacyjny klimat
0 głosów
Lis 4

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
108 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 108 Gości
Dziś posty czytano : 1128 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 1

 1. Milena z Setki
  21754 punktów
 2. Klaudia z Setki
  14124 punktów
 3. Karolina z Setki
  5856 punktów
 4. jestem_pegazem
  2092 punktów
 5. majjaak
  601 punktów
 6. M.F
  409 punktów
 7. Gevherhan S.
  311 punktów
 8. JakubWichowski
  111 punktów
 9. Kopytkująca Sarna
  90 punktów
 10. Nemo
  43 punktów
Kontakt