Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+2 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


27 październik 2017 - premiera nowego tekedysku do piosenki I WONT LET YOU GO z najnowszego albumu bars and melody czyli Generation Z! Poruszymy parę kwestii - zapraszam! 

Teledysk został nagrany.... w Polsce!!

Podczas czerwcowej trasy chłopcy odwiedzili takie miasta jak: Katowice, Wrocław, Poznań, a także Gdańsk, w którym nakręcono klip do właśnie tej piosenki. Szczerze mówiąc, nic takiego, jednak uwzględnijmy to, że Polska naprawdę musi podobać się chłopaka skoro wybrali sobie miejsce właśnie w naszym państwie. Dla jednych to powód do szczęścia, dla drugich zwykła informacja. W klipie możemy także dostrzec scenkę z baru, w którym liczono polskie banknoty, to chyba przykuło waszą największą uwagę, prawda? Wracając do tematu czy to powód do szczęścia, czy nie? Zazwyczaj chłopcy nagrywali teledyski w swoich krajach, tym razem zdecydowali się na Polskę, to był w sumie strzał w dziesiątkę, nasze Morze Bałtyckie jest piękne, kto się ze mną zgodzi? im się chyba spodobało! 

Choreografia w teledysku

W większości w klipie pokazani są tańcerze, a raczej tancerka oraz przeskakujacy z dachu na dach, wykonujący PARKOUR mężczyzna. Nie jest to wziązane z tekstem piosenki, lecz chyba to dobra inicjatywa. W sumie przyglądając się i wciągając w to można naprawdę się zakochać. Sądzę osobiście, że lepiej byłoby gdyby chłopcy więcej ukazali tam swojej osoby, a nie tyczasowe pokazywanie się, zbierając momenty, w ktorych widoczny jest Leondre lub Charlie, to 3/4 klipu ukazuję własnie mężczyznę i kobietę. 

PEPSI SPONSOREM???

W wcześniejszym punkcie mowa była o głownych bohaterach teledysku czyli o dwóch osobach, a bardziej o pewnym mężczyźnie i o pewnej kobiecie. W wielu momentach zwłaszcza od jakiejś połowy klipu naszym oczom może ukazywać się gazowany napój, dobrze nam znany czyli pepsi. Zastanówmy się, czy pepsi czasem nie jest sponsorem bam? ... 

Linki

Podam wam tutaj linki do klipu, tłumaczenia a także tekstu! 

Teledysk: Tłumaczenie: teskt:śmiało zapraszam! 

Nowa piosenka?

Tak naprawdę dla wielu może to być nowa piosenka, bo pewnie niektóre osoby, a zwłaszcza te, które niedawno dołączyły do fandomu, mogą tą piosenkę słyszeć po raz pierwszy. Dla informacji, ta piosenka pochodzi z najnowszego albumu Generation Z, który premierę wydania miał 1 września, a w Polsce 15 września. Przesłuchać może je go tu: 

youtube:

 https://www.youtube.com/playlist?list=PLw3e6DFmUiImuTezEpqjdLMKxvjcvsj2B

Spotify: https://open.spotify.com/album/0536wr10DQp8GVloNHwbcG

ITunes:

https://itunes.apple.com/gb/album/generation-z/id1262081707

Ten post jest POLECANY na głównej i jego autor zarabia. Administratorzy (3) ocenili go na: 1,667 punktów
Jaka jest Twoja reakcja na ten post?
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 2418 punktów za:

Jakość:1687Popularność:592
Podziękowania:99Ocena:10
Wyróżnienia:0Komentarze:30

Bars and Melody
Amelia Banaszak Użytkownik zweryfikowany 137,668 punktów 1 9
592 czytelników Paz 30, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

3 Komentarzy

zuzia11 Użytkownik zweryfikowany 44,492 punktów 4
odkąd zobaczyłam kawałek teledysku wiedziałam że to będzie coś cudownego. i też tak sądze. Piosenke jak i teledysk znam już na pamięć bo to jest cos pięknego <3
+1 głos
Paz 30, 2017
Dominika Daszkiewicz Użytkownik zweryfikowany 56 punktów 2
Nawet jak mają sponsorów to mnie to nie obchodzi. Podoba mi się ten teledysk, ale moim zdaniem powinno być mniej tych ludzi.To piosenka Barsów więc powinno być ich więcej.
0 głosów
Paz 30, 2017
Daira Użytkownik zweryfikowany 3,625 punktów 1
Fajny wakacyjny klimat
0 głosów
Lis 4, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
81 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 81 Gości
Dziś posty czytano : 3444 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

 1. Ananasy Sylwii
  26418 punktów
 2. Bambinos
  15261 punktów
 3. Progress Armia
  4876 punktów
 4. Więzień Labiryntu
  2973 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  26418 punktów
 2. Bambinos
  15261 punktów
 3. Progress Armia
  4876 punktów
 4. Więzień Labiryntu
  2973 punktów
 5. Arturonators
  2676 punktów
 6. Young Stars Camp
  2583 punktów
 7. Kluseczki Olgi
  1619 punktów
 8. Wokaliści
  207 punktów
 9. FILMY
  201 punktów
 10. Remonators
  88 punktów
 11. Selenators
  34 punktów
Kontakt Post