+4 głosów
(postid: 324842) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Fandoms jest projektem, w którym nie brakuje naprawdę ciekawych treści. To, co wyróżnia Fandoms od innych portali z artykułami to fakt, że treści, które możecie tu znaleźć tworzą ludzie autentycznie zafascynowani danym tematem - należący do tzw. fandomów. Mają oni zazwyczaj takie informacje w swoich postach, których na próżno szukać gdziekolwiek w Internecie. Od jakiegoś czasu interesujemy się tematem Fandomów. Dziś postanowiliśmy pokazać Wam dlaczego ten serwis jest wyjątkowy i czyich postów nie powinniście pominąć :) Sprawdźcie nasze TOP10 minionego tygodnia !

Nowości w projekcie Young Stars

Paulina Korejke w bardzo przystępny sposób opisała wszelkie nowinki związane z projektem. Zrobiła to ze swojego punktu widzenia, co charakteryzuje ten projekt. Ludzie piszą tu, co naprawdę myślą - oni, a nie ogół. Autorka zawarła w swoim poście kilka ciekawostek np. o Oldze Przybysz - nie dowiecie się o nich, jeśli nie będziecie wnikliwie śledzić wszelkich social mediów Artystki. Z pomocą przychodzi wówczas Fandoms, dzięki czemu możemy przeczytać coś takiego:
Niewątpliwą zaletą posta są też liczne zachęty do interakcji ze strony Czytelników. Oby tak dalej ! Cały post podzielony jest na kilka akapitów, po których przeczytaniu naprawdę czujemy, że jesteśmy na bieżąco z Young Stars. Na Fandoms nie brakuje postów opisujących szczegółowo każdy element, ale niewątpliwie takie serie "w pigułce" też są potrzebne, tym bardziej, że pisze o nich fanka projektu. Czekamy na kolejne wydania :)


Link: http://fandoms.pl/324705/nowosci-w-young-stars

Gratka dla fanów The 100

Skoro już przy seriach jesteśmy, Klaudia z Setki wpadła na pomysł cyklu, który przy odrobinie większej promocji stałaby się doskonałym sposobem na wprowadzenie wielu dyskusji z fanami serialu The 100 . Ba, w sumie każdy z akapitów jaki znajdziemy w jej poście mógłby posłużyć za inspirację do stworzenia osobnego posta. The 100 jako serial stawia na liczne zwroty akcji, nie stroni od uśmiercania naprawdę kluczowych postaci dla fabuły, przez co widz ma wrażenie, że może się zdarzyć niemal wszystko. Przykład? 
Kto by myślał, że syn jednej z głównych postaci serialu zostanie tak po prostu zabity, i to już w pierwszym sezonie? Takich elementów w The 100 nie brakuje, a seria postów od Klaudii (jest już kolejna część!) doskonale to pokazuje, a przy tym może przyczynić się do powstania nowych postów o tematach, które Twórca postu w świetnym stylu przypomina. Jedyną wadą jest fakt, że nie powinniście czytać tego posta, jeśli nie oglądaliście The 100 i planujecie to zmienić - ta seria to jeden wielki spoiler. 


Link: http://fandoms.pl/324658/the-100-najtrudniejsze-momenty-dla-widzow-sezon-1

Tematyka gier coraz odważniej na Fandoms

Użytkownicy serwisu coraz chętniej piszą o grach, które są bezpośrednią przyczyną tempa rozwoju technologii. HD, 3D a teraz VR . Budżety na stworzenie niektórych gier znacznie przekraczają już te dotyczące filmów. Ta gałąź rozrywki rozwija się niesamowicie i dostarcza regularnie nowych, wrażeń. Chcemy więcej postów o grach, pokazywać je z tej możliwie najlepszej, rozrywkowej (a nie czepialskiej!) strony. Nie będziemy się skupiać na braku paru klatek w animacji czy lekko zamglonej postaci, co da się dostrzec przy 20-krotnym powiększeniu ekranu. Takie rzeczy zostawmy portalom branżowym. U nas treści tworzą fani, a Ci - jak wiadomo - kochają to, czym się fascynują. Z tego też powodu treści o grach mogą tu być zupełnie inne, niż się spodziewacie. Tu nikt nikogo nie zmusza do recenzji gier. Recenzują Ci, co kochają dany gatunek albo IP :) W ostatnim czasie z tematyki gamingowej na Fandoms możecie poczytać o:This War Of Mine - całkiem doceniona produkcja od polskich developerów. Swoje wrażenia opisał Kamil Kurpisz (Zodiac) , które mogą realnie zachęcić Was do zagrania w tą produkcję !
Jako gracz, sam wsparłem serwis informacją, która może zainteresować "nie-graczy" . Usługa Playlink to doskonały pomysł, by przekonać nie grających na co dzień do tej formy rozrywki. Tytuły z serii Playlink stanowią idealną atrakcję na imprezach w gronie przyjaciół , a także - po prostu - pogrania z dziećmi, drugą połówką czy rodziną. Dzięki wykorzystaniu smartfonów jako kontrolery , zabawić się w tytułach z tej serii może praktycznie każdy. W poście przytoczyłem Wam info o nowych grach przygotowanych specjalnie dla tej usługi.


Link: http://fandoms.pl/324730/wracaja-imprezowe-lepszej-kiedykolwiek-poznajcie-playlink

Sprawdziliśmy najciekawsze oferty od mymusicshop z okazji Black Weekend

Facebook, Instagram, Twitter, Snapchat - to świetne sposoby promocji takich akcji... ale nie przekażecie przez nie zbyt wiele. Z pomocą przyszedł więc post na Fandoms, który zawierał nie tylko podstawowe informacje na temat akcji, ale także spis najciekawszych ofert, które można było tam znaleźć, dostosowując je do grupy odbiorców serwisu.Po takim zestawieniu wystarczy po prostu kliknąć i kupić, bez żmudnego szukania okazji. Zachęcamy użytkowników do bieżącego analizowania sklepów i tworzenia takich treści - możecie w ten sposób bardzo pomóc :)


Link: http://fandoms.pl/324740/weekend-mymusicshop-niektore-produkty-przecenione-nawet

Pomysły użytkowników to coś, co na Fandoms kochamy :)

Na Fandoms można znaleźć niejednokrotnie prawdziwe perełki. Nic ich nie zapowiada, pojawiają się kompletnie znikąd i... często zaskakują pomysłami. Idealnym przykładem jest w/w post. Na wielką popularność nie ma on pewnie co liczyć, ale świetne jest to, gdy ludzie chcą sobie wzajemnie pomagać. Szanujemy i cieszymy się, że jesteś zuziakkx z Nami :)


Link: http://fandoms.pl/324709/szybkie-sposoby-nauke-jezykow-obcych-moje-sprawdzone-sposoby

Fani Artura obecni - premiera płyty Artysty w tym tygodniu !

...i choć przydałoby się nieco więcej przykładów i pytań, to mimo wszystko ten post stanowi dobry przykład na to, jak można wykorzystać Fandoms i stworzyć post, który osiągnie popularność. Miło jest poczytać o wypowiedziach ludzi na konkretne tematy - nie jest tajemnicą, że często mogą być one podstawą np. zakupu płyty (bo skoro koleżance w moim wieku się podoba, to mi na pewno też :) ) .


Rada od nas? Więcej pytań w takim poście i odpowiedzi od fanów... i koniecznie: więcej takich postów, w których bohaterami możecie być Wy sami :)


Link: http://fandoms.pl/324768/co-arturonators-mysla-o-za-duzo-mysli-za-malo-slow

Young Multi odwiedził MyMusic, czyli jak połączyć pożyteczne z pożytecznym

Przyjazd Young Multiego do firmy MyMusic w ten weekend stał się niemałym wydarzeniem w historii firmy - pierwszy raz Artysta podpisywał tak zawrotną ilość płyt, które udało mu się sprzedać w tzw. preorderze . Świetnym sposobem okazało się wykorzystanie obecności Artysty i samego wydarzenia do stworzenia ciekawego posta, w dodatku pełnego ekskluzywnych zdjęć. Dzięki temu możecie zobaczyć to, co bez tego posta byłoby nierealne. Tak, Multi naprawdę podpisał tyle płyt !
To się nazywa rozmach - gratulujemy ! W poście znalazło się nawet zdjęcie samego autografu :)
Takie rzeczy tylko na Fandoms!


Link: http://fandoms.pl/324790/preorder-plyty-young-multi-fala-autografem-tylko-mymusicshop

Tematy na fali - pisz o tym, czego chcą ludzie!

...a gdy będzie to wpis kontrowersyjny, to już w ogóle - sukces gwarantowany ! Ponad 1000 czytelników osiągnął wpis Kamili Flaszy , a wszystko to przez propozycję bardzo nietypowego shipu bohaterów bardzo popularnego serialu Riverdale . Post w mig trafił na największą polską grupę fanowską o tej produkcji, po czym oczywiście spotkał się z zainteresowaniem fanów. 
Link: http://fandoms.pl/324807/falice-czyli-alice-cooper-i-fp-jones

Relacja z koncertu Sylwii Lipki

Bezwzględnie najlepsze są treści autorskie , oparte o własne wrażenia, opinie czy też zdjęcia. Takich na Fandoms nie zabrakło także w minionym tygodniu. Zastanawialiście się jak jest na koncercie Sylwii Lipki ? Wystarczy przeczytać :) Autorka dołączyła też swoje zdjęcia i gorące wrażenia. Takich postów chcemy więcej !
To jedynie początek krótkiej, ale co najważniejsze - szczerej relacji Fanki z koncertu swojego Idola.


Link: http://fandoms.pl/324826/czy-lublin-jest-na-fali-relacja-z-koncertu

Unikalne treści dla fanów Marcusa i Martinusa

Jeszcze nie ruszyła promocja tego posta, ale jesteśmy pewni, że zdobędzie niemałą popularność. Nie ma nic lepszego jak podzielić się swoją wiedzą i zachęcić fanów do dyskusji, ale przy tym napisać coś, co stanowi unikalną wartość. Artykuł, który pokazuję wyżej porusza temat, o którym nie poczytacie nigdzie indziej poza fanowskimi serwisami.  Dzięki Fandoms możecie się tym podzielić w szerszej grupie osób, co może spowodować pozyskanie nowych fanów dla Waszych idoli. 


Link: http://fandoms.pl/324836/twin-power-co-laczy-marcusa%26martinusa-z-lisa-i-lena

Który z postów uważacie za najlepszy w minionym tygodniu? O czym najchętniej lubicie tu czytać ?

Dajcie znać w komentarzach - zainspiruje to z pewnością autorów do stworzenia nowych treści oraz ucieszy autorów tych, o których mogliście poczytać wyżej :)


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
0
Super
0
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 2012 punktów za:

Jakość:20Popularność:1840
Wsparcie:72Ocena i wartość ocen:4
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:60
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

inne
Piotr Baranowski Zarząd 1,131,660 pkt
1,840 czytelników Lis 27, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

6 Komentarzy

Dariia751 Użytkownik 7,855 pkt
Cieszę się, że mój post się tu znalazł :D Dziękuję za rady, wiem już co poprawić i zmienić <3
+1 głos
Lis 27, 2017
Paulina Korejke 3 Użytkownik 654,334 pkt
Bardzo dziękuję za ocenę mojego postu! Jest mi niezmiernie miło. Postaram się, aby moje posty były coraz lepsze.
0 głosów
Lis 27, 2017
Heartbreaker Użytkownik 142,792 pkt
Bardzo się cieszę, że mój post znalazł się w tej czołowej 10, bo pisałam go naprawdę prosto z serca i własnych doświadczeń!
0 głosów
Lis 27, 2017
Ola Pietryga Użytkownik 5,198 pkt
Jejkuu dziękuje za ocenę postu!! Nie spodziewałam się tego! ❤️
0 głosów
Lis 27, 2017
Zodiac Użytkownik 25,468 pkt
Mnie osobiście się ta moja recenzja za bardzo nie podoba ,ale dobrze :D ,dziękuję!
0 głosów
Gru 1, 2017
Agnieszkaa Szela Użytkownik 6 pkt
Widać, że tym osobom zależy na tej stronie i robią to co lubią :)
0 głosów
Gru 1, 2017

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
156 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 156 Gości
Dziś posty czytano : 289 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 5

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  553923 punktów
 2. Young Stars Festival
  44850 punktów
 3. Bartek Lovers
  43503 punktów
 4. Supiwerki
  39828 punktów
 5. Potterheads
  39822 punktów
 6. The 100
  38814 punktów
 7. SikorskiSquad
  32861 punktów
 8. Arturonators
  29712 punktów
 9. SERIALE
  25597 punktów
 10. GRY
  23060 punktów
 11. Life Is Strange
  22060 punktów
 12. Famous In Love
  21871 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20164 punktów
 14. Domisiaki
  18345 punktów
 15. Once Upon A Time
  17589 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17334 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17172 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13112 punktów
 19. YOUNG STARS
  12872 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12668 punktów
 21. Forza
  11175 punktów
 22. Sonbird Team
  10831 punktów
 23. Remonators
  10190 punktów
 24. Eurowizja
  10089 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9279 punktów
 26. Dua Lipa
  7961 punktów
 27. TALENTY
  6454 punktów
 28. MUZYKA
  6403 punktów
 29. Playstation VR
  6138 punktów
 30. FILMY
  5729 punktów
 31. Nintendo
  5301 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5020 punktów
 33. Detroit
  4983 punktów
 34. Tomb Raider
  4924 punktów
 35. KSIĄŻKI
  4593 punktów
 36. INNE
  4589 punktów
 37. Stranger Things
  4530 punktów
 38. Progress Armia
  4280 punktów
 39. The Originals
  4228 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4170 punktów
 41. 13 Reasons Why
  3968 punktów
 42. Bambinos
  3796 punktów
 43. Young Stars News
  3216 punktów
 44. Sport
  2844 punktów
 45. K-Pop
  2738 punktów
 46. American Horror Story
  2596 punktów
 47. God Of War
  2526 punktów
 48. YOUTUBE
  2247 punktów
 49. Kortezjanie
  2114 punktów
 50. Puthinators
  1933 punktów
 51. Sony Playstation
  1628 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  903 punktów
 54. Temorki
  848 punktów
 55. FPS
  829 punktów
 56. Team Rieger
  782 punktów
 57. R5Family
  606 punktów
 58. PC
  527 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  505 punktów
 60. Arianators
  489 punktów
 61. Uncharted
  477 punktów
 62. Zosiaki
  391 punktów
 63. LUDZIE
  389 punktów
 64. Directioners
  315 punktów
 65. Soy Luna
  285 punktów
 66. FANDOMS TALENTS
  284 punktów
 67. #talentobranie
  282 punktów
 68. 5SOSFam
  244 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  175 punktów
 71. Beautilles
  144 punktów
 72. The Good Place
  143 punktów
 73. Selenators
  130 punktów
 74. Donaty Agaty
  100 punktów
 75. Strzelanki
  98 punktów
 76. Orlandonators
  94 punktów
 77. Podróże
  84 punktów
 78. Swifties
  57 punktów
 79. Far Cry
  45 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  976 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post