+2 głosów
(postid: 325020) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Young Multi. Podsumowanie jego aktualnej kariery. Na czym stoi? Zapraszam! 

Wstęp.

Michał Rychlik znany również jako Multi, MultiGameplayGuy czy też Young Multi stał się znany dzięki swojemu kanałowi na YouTube. Nagrywał on różne rodzaje gier (gta, minecraft itd), ale nagrywał także vlogi. Od wielu miesięcy Michał przestał nagrywać na kanał to co wcześniej, już praktycznie od połowy 2017r. Kanał posiada na dzień dzisiejszy ponad 1,5mln subskrybcji.

Marzenie realizowane od lat - nareszcie spełnione!

Marzeniem multiego było wydać album muzyczny, a także mieć własną trasę koncertową po całej Polsce. Dla niego wydawało się, że pozostanie to tylko marzeniami, jednak robił wszystko, aby się spełniło, nie brakowało mu wiary. Po dzień dzisiejszy jego marzenia spełniają się, a można powiedzieć, że już są spełnione. Oficjalnie 1 grudnia 2017r. to dzień, w którym Michał wydał swój pierwszy album pt. Nowa Fala, jest to rodzaj trapu/rapu.

Ciężka praca popłaca!

Multi sam zapracował na to, że aktualnie tak bardzo mu się powodzi. Spora część osób jest zdania, że sam na to nie zapracował, że pieniądze, które aktualnie posiada Multi, dostał od ojca, co jest kompletną nieprawdą. Tak samo wiele osób ma do niego pretensje, że za bardzo ułatwił sobie rolę rapera, gdyż zaczął wstawiać na kanał posiadający powyżej miliona subskrybcji własne utwory, poprzez to zyskując większy rozgłos.

Jego utwory zostały odtwarzane parenaście milionów razy w serwisie YouTube!

Znacie takie hity jak plecak, kim ty jesteś, nie wiem, bądź diamenty? Jestem pewna, że każdy kto czyta teraz tego posta wie kto jest autorem tych hitów, a zarazem choć raz słyszeli te piosenki. Jego pierwszym wypuszczonym singlem, który został stworzony na luźno jak i dla zabawy jest nie wiem, aktualnie posiada on 13mln wyświetleń co jest ogromnym wynikiem! 


Na jego kanale znajdziemy na dzień dzisiejszy 10 utworów, a dokładnie: Nowy Sezon, Kim ty jesteś, Diamenty, Pytasz Mnie ft. Merghani, Plecak, Więcej, Plotki, Nowa Fala, Tron a także Nie wiem. Jego wszystkie utwory na kanale posiadają łącznie 67,7mln odsłon!


Jego muzyka podbija rankingi Polski na różnych serwisach!

Wielokrotnie jego piosenki podbijały karty na czasie w serwisie YouTube przebijając wszystko będąc numerem #1. Nie zapominajmy, że na np. Spotify czy ITunes jego utwory także znajdują się w rankingach Polski. Zaledwie parę dni po wydaniu diamentów utwór znajdował się na podium, jednak jak wiadomo - ranking się zmienia. Piosenka Nowy Sezon w szybkim czasie dostała się na ranking ITunesa, a na dzień dzisiejszy (30.11.17) zajmuje ona 39 miejsce (wszystkie gatunki) oraz 15 (Hip-Hop/rap). 

 

A teraz coś o czym mało kto wie - Young Family Label (YFL) jest wytwórnią Michała. To pokazuje nam jak bardzo rozwinął się od początku i do jakiego kierunku zmierza. Jestem pewna, że szczęka opadła tym (bądź opadnie) co nie wierzyli w to, że jego przyszłość będzie powiązana z muzyką, co dopiero, że będzie posiadał on własną wytwórnię muzyczną!


ciekawostka - ci, co słuchali multiego jeszcze rok/dwa lata temu wiedzą, że wytwórnią wspierającą go był Angel Boys Gang (ABG) jednak poprzez spór z członkami ekipy (np. Matiax) Multi opuścił wytwórnie, a poprzez to od dłuższego czasu kanał gangu nie funkcjonuje. Lecz nie chcę się tu zbytnio wypowiadać, gdyż to sprawa między chłopakami i nie wiem zbytnio jak to wyszło. 

Dredy - Zmiana całkowita.

Chyba spora część osób pamięta jeszcze Mulciaka bez dredów - miał on jeszcze rok temu grzywkę (górne zdjęcie). Nadeszły zmiany samego Michała, kanału, jego twórczości jak i stylu - Wszystko się zmieniło! Sam Michał czuje sie w dredach o wiele lepiej, sama jestem takiego zdania, że tak lepiej wygląda. Podobają wam się dredy Michała czy woleliście go z grzywką? 

Jego wyniki lepsze, niż niektórych raperów w Polsce! Co na to oni?

Polscy raperzy nie są zbytnio za tym aby YouTuberzy (w tym przypadku Multi) rezygnowali z wszystkiego i z brakiem skillów wpychali się na scenę rapgry. Szpaku jak i KaeN z jednych z swoich kawałków (KaeN - Puncher, Paluch ft. Szpaku - Kontrola Jakości) wypowiedzieli się na ten temat. Nie zapominajmy także o spięciu Multiego z Tede, które miało miejsce 19 listopada, poprzez udostępnienie przez Jacka (Tedego) posta napisanego przez GlamRap na temat bardzo starego filmu Michała, nosił on tytuł PSYCHOFAN TEDEGO. Michał wiedział co robi pisząc ten komentarz:

Kiedyś fan i kręcenie śmieszków na wideo z płytą Tedego, a teraz kręcenie liczb większych od niego. Pozdro Tede, serio Cię kochałem..


i prawdopodobnie zatkało nie tylko Tedego, ale rówież i niektórych ludzi kpiących z twórczości Michała.Przyjaźń z SB MAFFIJĄ?

Od pewnego czasu możemy zauważyć bardzo dobre relacje pomiędzy Michałem oraz takimi raperami jak Białas, Solar, Bedoes, White czy Beteo. Czasem w niektórych sytacjach stają za Multim jak prawdziwi przyjaciele - bronią go przed hejterami, raperami, jak i również na lajwach czy relacjach na instagramie wypowiadają się na jego temat (dotychczas mają o nim bardzo dobre zdanie) Warto wspomnieć, że Bedoes ma wspólną piosenkę z Multim - Diamenty, z Beteo ma Skrrrt, a z Whitem - Kimś. Warto dodać, że Młody Borek (Bedoes) razem z Młodym Multim są dla siebie jak prawdziwi kuzyni, a nawet sami tak na siebie mówią. Sądzę, że Michał w najbliższym czasie może nagra coś więcej z członkami SB MAFFIJI, to bardzo prawdopodobne.. 

Mulciak powiązany z My Music Records?

jak wiemy jego płytę, a raczej jego preorder płyty mogliśmy zamówić przez mymusicshop.pl! Rówież podisane płyty były w obecności Rema, lecz to oczywiste. Jak niektórzy wiedzą (bądź też nie) Michał ma bardzo dobry kontakt z Remikiem, min. Michał śpiewał refren na piosence autorstwa Remka pt. Play Live z albumu MWZJR (Możesz Wszystko Zacząć Jeszcze Raz) Poza tym Multi zjawił się na Young Stars Festival 2016 ze swoim hitem Nie wiem, a także wtedy otrzymał nagrodę Debiut Roku - Artysta

Niektórych utworów zabrakło w nowym albumie.

Jak wiadomo płyta posiada 19 kawałków (w fioletowej wersji - 20 [bonus track]) cała lista prezentuje się tak:

Young Multi - Nowy sezon      

Young Multi - Skrrrt ft. Beteo 

Young Multi - Diamenty Ft. Bedoes   

Young Multi - Plotki   

Young Multi - Więcej 

Young Multi - Nowa fala      

Young Multi - Pytasz mnie ft. Merghani          

Young Multi - Dron Ft. Nocny Sosa     

Young Multi - Beast Mode       

Young Multi - Trap     

Young Multi - Kim Ty jesteś

Young Multi - Pusta szklanka  

Young Multi - Warszawa nocą Ft. TXNSHI    

Young Multi - Czemu nie wierzyłeś      

Young Multi - Plecak  

Young Multi - Pogba  

Young Multi - Lifestyle         

Young Multi - Ona dzwoni Ft. Merghani      

Young Multi - Nie wiem         

Young Multi - Hollywood


Jak dla mnie zabrakło tutaj całkiem dobrych utworówch jak Tron, Numero, Sam, Dab, Nanana, a rówież Vibin jednak utwory zostały widocznie odrzucone, jednak warto zaznaczyć, że zostały one wydane w czasach ABG, a dodatkowo - na ich kanale! Może to jest powód? Nie wiemy, ale zostawmy to. Tak czy siak, zachęcam was do posłuchania ich, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! 

Podsumowanie - pytania do was!

Podoba się wam muzyka Multiego?

 Zamówiliście album Nowa Fala? 

Wolicie go jako YouTubera czy raczej rapera?

Jesteście zdania, że Michał to osoba warta do naśladowanie w kwestii spełniania marzeń i dążenia do celów? 

Napiszcie o tym wszystkim! pozdro!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
1
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tego posta zarobił dotychczas 1621 punktów za:

Jakość:20Popularność:1413
Wsparcie:176Ocena i wartość ocen:2
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:2
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Amelia Banaszak Użytkownik 209,530 pkt
1,413 czytelników Lis 30, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
203 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 203 Gości
Dziś posty czytano : 15014 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  189 osób
 2. The 100
  138 osób
 3. Ananasy Sylwii
  134 osób
 4. Bambinos
  125 osób
 5. Bartek Lovers
  121 osób
 6. Supiwerki
  73 osób
 7. Arturonators
  71 osób
 8. Potterheads
  67 osób
 9. Shawn Mendes Army
  60 osób
 10. SikorskiSquad
  39 osób
 11. Domisiaki
  35 osób
 12. Once Upon A Time
  29 osób
 13. Pretty Little Liars
  25 osób
 14. Donaty Agaty
  25 osób
 15. Pamiętniki Wampirów
  20 osób
 16. Remonators
  16 osób
 17. GRY
  14 osób
 18. Misiaki Sysi
  12 osób
 19. Famous In Love
  11 osób
 20. Kluseczki Olgi
  10 osób
 21. Zosiaki
  6 osób
 22. Temorki
  5 osób
 23. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 24. Sonbird Team
  5 osób
 25. Life Is Strange
  4 osób
 26. Dua Lipa
  4 osób
 27. The Good Place
  3 osób
 28. PC
  2 osób
 29. Nintendo
  2 osób
 30. Young Stars Festival
  1 osób
 1. Riverdale
  559063 punktów
 2. Young Stars Festival
  45087 punktów
 3. Bartek Lovers
  43691 punktów
 4. Supiwerki
  40136 punktów
 5. Potterheads
  40135 punktów
 6. The 100
  39086 punktów
 7. SikorskiSquad
  33866 punktów
 8. Arturonators
  30064 punktów
 9. SERIALE
  25697 punktów
 10. GRY
  23234 punktów
 11. Life Is Strange
  22260 punktów
 12. Famous In Love
  22249 punktów
 13. FILMY/SERIALE/TV
  20183 punktów
 14. Domisiaki
  18477 punktów
 15. Once Upon A Time
  17815 punktów
 16. Ania, nie Anna
  17381 punktów
 17. Ananasy Sylwii
  17380 punktów
 18. Pretty Little Liars
  13209 punktów
 19. YOUNG STARS
  12906 punktów
 20. Shawn Mendes Army
  12721 punktów
 21. Forza
  11917 punktów
 22. Sonbird Team
  10858 punktów
 23. Remonators
  10273 punktów
 24. Eurowizja
  10178 punktów
 25. GWIAZDY YOUNG STARS
  9293 punktów
 26. Dua Lipa
  7998 punktów
 27. TALENTY
  6486 punktów
 28. MUZYKA
  6455 punktów
 29. Playstation VR
  6183 punktów
 30. FILMY
  5777 punktów
 31. Nintendo
  5338 punktów
 32. Pamiętniki Wampirów
  5148 punktów
 33. Detroit
  4993 punktów
 34. Tomb Raider
  4941 punktów
 35. Stranger Things
  4665 punktów
 36. KSIĄŻKI
  4617 punktów
 37. INNE
  4606 punktów
 38. Progress Armia
  4289 punktów
 39. The Originals
  4238 punktów
 40. Misiaki Sysi
  4232 punktów
 41. 13 Reasons Why
  4001 punktów
 42. Bambinos
  3902 punktów
 43. Young Stars News
  3272 punktów
 44. Sport
  2899 punktów
 45. K-Pop
  2750 punktów
 46. American Horror Story
  2606 punktów
 47. God Of War
  2549 punktów
 48. YOUTUBE
  2282 punktów
 49. Kortezjanie
  2121 punktów
 50. Puthinators
  1940 punktów
 51. Sony Playstation
  1723 punktów
 52. Przygodowe
  1150 punktów
 53. MMers
  933 punktów
 54. FPS
  862 punktów
 55. Temorki
  855 punktów
 56. Team Rieger
  799 punktów
 57. R5Family
  635 punktów
 58. PC
  537 punktów
 59. Kluseczki Olgi
  528 punktów
 60. Arianators
  521 punktów
 61. Uncharted
  482 punktów
 62. Zosiaki
  474 punktów
 63. LUDZIE
  423 punktów
 64. Directioners
  325 punktów
 65. FANDOMS TALENTS
  296 punktów
 66. Soy Luna
  296 punktów
 67. #talentobranie
  288 punktów
 68. 5SOSFam
  258 punktów
 69. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 70. PROJEKT FANDOMS
  178 punktów
 71. Beautilles
  152 punktów
 72. The Good Place
  148 punktów
 73. Selenators
  137 punktów
 74. Strzelanki
  105 punktów
 75. Donaty Agaty
  104 punktów
 76. Orlandonators
  102 punktów
 77. Podróże
  89 punktów
 78. Swifties
  71 punktów
 79. Far Cry
  51 punktów
 80. Wyścigi
  45 punktów
 1. Potterheads
  1050 punktów
 2. FILMY
  350 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  350 punktów
 1. Potterheads
  13365 punktów
 2. The 100
  9393 punktów
 3. SERIALE
  4034 punktów
 4. FILMY/SERIALE/TV
  3861 punktów
 5. Riverdale
  3736 punktów
 6. YOUNG STARS
  2137 punktów
 7. Young Stars Festival
  1408 punktów
 8. Bartek Lovers
  1369 punktów
 9. SikorskiSquad
  881 punktów
 10. Ananasy Sylwii
  865 punktów
 11. Once Upon A Time
  519 punktów
 12. Pretty Little Liars
  491 punktów
 13. FILMY
  352 punktów
 14. Life Is Strange
  349 punktów
 15. Domisiaki
  338 punktów
 16. GRY
  327 punktów
 17. Remonators
  218 punktów
 18. Arturonators
  212 punktów
 19. MUZYKA
  170 punktów
 20. Supiwerki
  137 punktów
 21. Bambinos
  65 punktów
 22. Shawn Mendes Army
  42 punktów
 23. Sonbird Team
  33 punktów
 24. TALENTY
  32 punktów
 25. INNE
  28 punktów
 26. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 27. KSIĄŻKI
  21 punktów
 28. Stranger Things
  21 punktów
 29. Dua Lipa
  16 punktów
 30. Young Stars News
  16 punktów
 31. Ania, nie Anna
  13 punktów
 32. Eurowizja
  12 punktów
 33. The Originals
  12 punktów
 34. Nintendo
  11 punktów
 35. Famous In Love
  10 punktów
 36. Sport
  10 punktów
 37. God Of War
  8 punktów
 38. Detroit
  6 punktów
 39. 13 Reasons Why
  5 punktów
 40. YOUTUBE
  4 punktów
 41. Arianators
  3 punktów
 42. LUDZIE
  2 punktów
 43. Progress Armia
  2 punktów
 44. Misiaki Sysi
  1 punktów
 45. Playstation VR
  1 punktów
 1. Potterheads
  37555 punktów
 2. Riverdale
  4469 punktów
 3. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 4. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 5. Shawn Mendes Army
  2191 punktów
 6. The 100
  1649 punktów
 7. Bartek Lovers
  1586 punktów
 8. Sonbird Team
  1486 punktów
 9. Once Upon A Time
  1216 punktów
 10. Dua Lipa
  1047 punktów
 11. The Originals
  989 punktów
 12. Soy Luna
  986 punktów
 13. Bambinos
  918 punktów
 14. K-Pop
  902 punktów
 15. Supiwerki
  851 punktów
Kontakt Post