Fandomy

Zarejestruj się, aby pisać własne posty dla fandomów ! Akcja "Fandoms Redaktorzy" ruszyła ! Zaloguj się, aby zobaczyć swoje punkty w rankingach . Powodzenia ! Zasady akcji: tutaj


+2 głosów
Pamiętaj - skomentuj ten post (kliknij tutaj), aby podziękować w ten sposób autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.


Young Multi. Podsumowanie jego aktualnej kariery. Na czym stoi? Zapraszam! 

Wstęp.

Michał Rychlik znany również jako Multi, MultiGameplayGuy czy też Young Multi stał się znany dzięki swojemu kanałowi na YouTube. Nagrywał on różne rodzaje gier (gta, minecraft itd), ale nagrywał także vlogi. Od wielu miesięcy Michał przestał nagrywać na kanał to co wcześniej, już praktycznie od połowy 2017r. Kanał posiada na dzień dzisiejszy ponad 1,5mln subskrybcji.

Marzenie realizowane od lat - nareszcie spełnione!

Marzeniem multiego było wydać album muzyczny, a także mieć własną trasę koncertową po całej Polsce. Dla niego wydawało się, że pozostanie to tylko marzeniami, jednak robił wszystko, aby się spełniło, nie brakowało mu wiary. Po dzień dzisiejszy jego marzenia spełniają się, a można powiedzieć, że już są spełnione. Oficjalnie 1 grudnia 2017r. to dzień, w którym Michał wydał swój pierwszy album pt. Nowa Fala, jest to rodzaj trapu/rapu.

Ciężka praca popłaca!

Multi sam zapracował na to, że aktualnie tak bardzo mu się powodzi. Spora część osób jest zdania, że sam na to nie zapracował, że pieniądze, które aktualnie posiada Multi, dostał od ojca, co jest kompletną nieprawdą. Tak samo wiele osób ma do niego pretensje, że za bardzo ułatwił sobie rolę rapera, gdyż zaczął wstawiać na kanał posiadający powyżej miliona subskrybcji własne utwory, poprzez to zyskując większy rozgłos.

Jego utwory zostały odtwarzane parenaście milionów razy w serwisie YouTube!

Znacie takie hity jak plecak, kim ty jesteś, nie wiem, bądź diamenty? Jestem pewna, że każdy kto czyta teraz tego posta wie kto jest autorem tych hitów, a zarazem choć raz słyszeli te piosenki. Jego pierwszym wypuszczonym singlem, który został stworzony na luźno jak i dla zabawy jest nie wiem, aktualnie posiada on 13mln wyświetleń co jest ogromnym wynikiem! 


Na jego kanale znajdziemy na dzień dzisiejszy 10 utworów, a dokładnie: Nowy Sezon, Kim ty jesteś, Diamenty, Pytasz Mnie ft. Merghani, Plecak, Więcej, Plotki, Nowa Fala, Tron a także Nie wiem. Jego wszystkie utwory na kanale posiadają łącznie 67,7mln odsłon!


Jego muzyka podbija rankingi Polski na różnych serwisach!

Wielokrotnie jego piosenki podbijały karty na czasie w serwisie YouTube przebijając wszystko będąc numerem #1. Nie zapominajmy, że na np. Spotify czy ITunes jego utwory także znajdują się w rankingach Polski. Zaledwie parę dni po wydaniu diamentów utwór znajdował się na podium, jednak jak wiadomo - ranking się zmienia. Piosenka Nowy Sezon w szybkim czasie dostała się na ranking ITunesa, a na dzień dzisiejszy (30.11.17) zajmuje ona 39 miejsce (wszystkie gatunki) oraz 15 (Hip-Hop/rap). 

 

A teraz coś o czym mało kto wie - Young Family Label (YFL) jest wytwórnią Michała. To pokazuje nam jak bardzo rozwinął się od początku i do jakiego kierunku zmierza. Jestem pewna, że szczęka opadła tym (bądź opadnie) co nie wierzyli w to, że jego przyszłość będzie powiązana z muzyką, co dopiero, że będzie posiadał on własną wytwórnię muzyczną!


ciekawostka - ci, co słuchali multiego jeszcze rok/dwa lata temu wiedzą, że wytwórnią wspierającą go był Angel Boys Gang (ABG) jednak poprzez spór z członkami ekipy (np. Matiax) Multi opuścił wytwórnie, a poprzez to od dłuższego czasu kanał gangu nie funkcjonuje. Lecz nie chcę się tu zbytnio wypowiadać, gdyż to sprawa między chłopakami i nie wiem zbytnio jak to wyszło. 

Dredy - Zmiana całkowita.

Chyba spora część osób pamięta jeszcze Mulciaka bez dredów - miał on jeszcze rok temu grzywkę (górne zdjęcie). Nadeszły zmiany samego Michała, kanału, jego twórczości jak i stylu - Wszystko się zmieniło! Sam Michał czuje sie w dredach o wiele lepiej, sama jestem takiego zdania, że tak lepiej wygląda. Podobają wam się dredy Michała czy woleliście go z grzywką? 

Jego wyniki lepsze, niż niektórych raperów w Polsce! Co na to oni?

Polscy raperzy nie są zbytnio za tym aby YouTuberzy (w tym przypadku Multi) rezygnowali z wszystkiego i z brakiem skillów wpychali się na scenę rapgry. Szpaku jak i KaeN z jednych z swoich kawałków (KaeN - Puncher, Paluch ft. Szpaku - Kontrola Jakości) wypowiedzieli się na ten temat. Nie zapominajmy także o spięciu Multiego z Tede, które miało miejsce 19 listopada, poprzez udostępnienie przez Jacka (Tedego) posta napisanego przez GlamRap na temat bardzo starego filmu Michała, nosił on tytuł PSYCHOFAN TEDEGO. Michał wiedział co robi pisząc ten komentarz:

Kiedyś fan i kręcenie śmieszków na wideo z płytą Tedego, a teraz kręcenie liczb większych od niego. Pozdro Tede, serio Cię kochałem..


i prawdopodobnie zatkało nie tylko Tedego, ale rówież i niektórych ludzi kpiących z twórczości Michała.Przyjaźń z SB MAFFIJĄ?

Od pewnego czasu możemy zauważyć bardzo dobre relacje pomiędzy Michałem oraz takimi raperami jak Białas, Solar, Bedoes, White czy Beteo. Czasem w niektórych sytacjach stają za Multim jak prawdziwi przyjaciele - bronią go przed hejterami, raperami, jak i również na lajwach czy relacjach na instagramie wypowiadają się na jego temat (dotychczas mają o nim bardzo dobre zdanie) Warto wspomnieć, że Bedoes ma wspólną piosenkę z Multim - Diamenty, z Beteo ma Skrrrt, a z Whitem - Kimś. Warto dodać, że Młody Borek (Bedoes) razem z Młodym Multim są dla siebie jak prawdziwi kuzyni, a nawet sami tak na siebie mówią. Sądzę, że Michał w najbliższym czasie może nagra coś więcej z członkami SB MAFFIJI, to bardzo prawdopodobne.. 

Mulciak powiązany z My Music Records?

jak wiemy jego płytę, a raczej jego preorder płyty mogliśmy zamówić przez mymusicshop.pl! Rówież podisane płyty były w obecności Rema, lecz to oczywiste. Jak niektórzy wiedzą (bądź też nie) Michał ma bardzo dobry kontakt z Remikiem, min. Michał śpiewał refren na piosence autorstwa Remka pt. Play Live z albumu MWZJR (Możesz Wszystko Zacząć Jeszcze Raz) Poza tym Multi zjawił się na Young Stars Festival 2016 ze swoim hitem Nie wiem, a także wtedy otrzymał nagrodę Debiut Roku - Artysta

Niektórych utworów zabrakło w nowym albumie.

Jak wiadomo płyta posiada 19 kawałków (w fioletowej wersji - 20 [bonus track]) cała lista prezentuje się tak:

Young Multi - Nowy sezon      

Young Multi - Skrrrt ft. Beteo 

Young Multi - Diamenty Ft. Bedoes   

Young Multi - Plotki   

Young Multi - Więcej 

Young Multi - Nowa fala      

Young Multi - Pytasz mnie ft. Merghani          

Young Multi - Dron Ft. Nocny Sosa     

Young Multi - Beast Mode       

Young Multi - Trap     

Young Multi - Kim Ty jesteś

Young Multi - Pusta szklanka  

Young Multi - Warszawa nocą Ft. TXNSHI    

Young Multi - Czemu nie wierzyłeś      

Young Multi - Plecak  

Young Multi - Pogba  

Young Multi - Lifestyle         

Young Multi - Ona dzwoni Ft. Merghani      

Young Multi - Nie wiem         

Young Multi - Hollywood


Jak dla mnie zabrakło tutaj całkiem dobrych utworówch jak Tron, Numero, Sam, Dab, Nanana, a rówież Vibin jednak utwory zostały widocznie odrzucone, jednak warto zaznaczyć, że zostały one wydane w czasach ABG, a dodatkowo - na ich kanale! Może to jest powód? Nie wiemy, ale zostawmy to. Tak czy siak, zachęcam was do posłuchania ich, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! 

Podsumowanie - pytania do was!

Podoba się wam muzyka Multiego?

 Zamówiliście album Nowa Fala? 

Wolicie go jako YouTubera czy raczej rapera?

Jesteście zdania, że Michał to osoba warta do naśladowanie w kwestii spełniania marzeń i dążenia do celów? 

Napiszcie o tym wszystkim! pozdro!

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy. Jesteś adminem? Oceń ten post !
Skomentuj teraz ten post (kliknij tutaj), aby wyrazić w ten sposób wdzięczność autorowi za pracę włożoną w jego napisanie. Za każdy komentarz autor posta otrzyma też dodatkowe 10 punktów w konkursie na Redaktorów Fandoms.

Ten post zarobił dotychczas 498 punktów za:

Jakość:20Popularność:468
Podziękowania:0Ocena:10
Wyróżnienia:0Komentarze:0

Amelia Banaszak Użytkownik zweryfikowany 126,911 punktów 1 8
468 czytelników Lis 30, 2017

Twój komentarz

Teraz w Twoim komentarzu/odpowiedzi, opcji odpowiedzi w quizie czy propozycji kontynuowania historii możesz umieścić nie tylko tekst , ale także zdjęcie/grafikę (wystarczy wkleić do niej bezpośredni link) lub video (wystarczy wkleić np. link do youtube'a) .

Masz zdjęcie na komputerze / w telefonie i chcesz je umieścić w sekcji w poście lub np. komentarzach? Wyślij je np. poprzez serwis imgie.pl i skopiuj bezpośredni link do komentarza / posta :)
Twoja wyświetlana nazwa na stronie (opcjonalnie)
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
95 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 95 Gości
Dziś posty czytano : 3659 razy

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 0

 1. Bambinos
  89318 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  60818 punktów
 3. Jereminators
  52721 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7074 punktów
 1. Paulina Korejke 3
  31693 punktów
 2. Heartbreaker
  15822 punktów
 3. justine_drzewo
  7438 punktów
 4. Malwina Konat
  3516 punktów
 5. JakubWichowski
  1178 punktów
 6. sandracz56
  665 punktów
 7. natusia_766
  186 punktów
 8. olaczaplicka
  146 punktów
 9. bemorehappy2003
  83 punktów
 10. x_kinga.xx
  59 punktów
 1. Mad (Redaktor)
  65877 punktów
 1. oliviaxy (Rywal)
  18804 punktów
 1. Asia Skoczylas (Redaktor)
  42570 punktów
 1. zuzia11 (Rywal)
  5934 punktów
 1. Bambinos
  89318 punktów
 2. Ananasy Sylwii
  60818 punktów
 3. Jereminators
  52721 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  7074 punktów
 5. Misiaki Sysi
  6604 punktów
 6. Beliebers
  3079 punktów
 7. Riverdale
  2518 punktów
 8. Once Upon A Time
  2118 punktów
 9. Kluseczki Olgi
  992 punktów
 10. Beautilles
  136 punktów
 11. MMers
  81 punktów
 12. Selenators
  72 punktów
 13. Directioners
  41 punktów
 14. Sheerios
  41 punktów
 15. Supiwerki
  33 punktów
Kontakt Post