+2 głosów
(postid: 325020) 
ZALOGUJ SIĘ I DOŁĄCZ DO TEGO FANDOMU!

Young Multi. Podsumowanie jego aktualnej kariery. Na czym stoi? Zapraszam! 

Wstęp.

Michał Rychlik znany również jako Multi, MultiGameplayGuy czy też Young Multi stał się znany dzięki swojemu kanałowi na YouTube. Nagrywał on różne rodzaje gier (gta, minecraft itd), ale nagrywał także vlogi. Od wielu miesięcy Michał przestał nagrywać na kanał to co wcześniej, już praktycznie od połowy 2017r. Kanał posiada na dzień dzisiejszy ponad 1,5mln subskrybcji.

Marzenie realizowane od lat - nareszcie spełnione!

Marzeniem multiego było wydać album muzyczny, a także mieć własną trasę koncertową po całej Polsce. Dla niego wydawało się, że pozostanie to tylko marzeniami, jednak robił wszystko, aby się spełniło, nie brakowało mu wiary. Po dzień dzisiejszy jego marzenia spełniają się, a można powiedzieć, że już są spełnione. Oficjalnie 1 grudnia 2017r. to dzień, w którym Michał wydał swój pierwszy album pt. Nowa Fala, jest to rodzaj trapu/rapu.

Ciężka praca popłaca!

Multi sam zapracował na to, że aktualnie tak bardzo mu się powodzi. Spora część osób jest zdania, że sam na to nie zapracował, że pieniądze, które aktualnie posiada Multi, dostał od ojca, co jest kompletną nieprawdą. Tak samo wiele osób ma do niego pretensje, że za bardzo ułatwił sobie rolę rapera, gdyż zaczął wstawiać na kanał posiadający powyżej miliona subskrybcji własne utwory, poprzez to zyskując większy rozgłos.

Jego utwory zostały odtwarzane parenaście milionów razy w serwisie YouTube!

Znacie takie hity jak plecak, kim ty jesteś, nie wiem, bądź diamenty? Jestem pewna, że każdy kto czyta teraz tego posta wie kto jest autorem tych hitów, a zarazem choć raz słyszeli te piosenki. Jego pierwszym wypuszczonym singlem, który został stworzony na luźno jak i dla zabawy jest nie wiem, aktualnie posiada on 13mln wyświetleń co jest ogromnym wynikiem! 


Na jego kanale znajdziemy na dzień dzisiejszy 10 utworów, a dokładnie: Nowy Sezon, Kim ty jesteś, Diamenty, Pytasz Mnie ft. Merghani, Plecak, Więcej, Plotki, Nowa Fala, Tron a także Nie wiem. Jego wszystkie utwory na kanale posiadają łącznie 67,7mln odsłon!


Jego muzyka podbija rankingi Polski na różnych serwisach!

Wielokrotnie jego piosenki podbijały karty na czasie w serwisie YouTube przebijając wszystko będąc numerem #1. Nie zapominajmy, że na np. Spotify czy ITunes jego utwory także znajdują się w rankingach Polski. Zaledwie parę dni po wydaniu diamentów utwór znajdował się na podium, jednak jak wiadomo - ranking się zmienia. Piosenka Nowy Sezon w szybkim czasie dostała się na ranking ITunesa, a na dzień dzisiejszy (30.11.17) zajmuje ona 39 miejsce (wszystkie gatunki) oraz 15 (Hip-Hop/rap). 

 

A teraz coś o czym mało kto wie - Young Family Label (YFL) jest wytwórnią Michała. To pokazuje nam jak bardzo rozwinął się od początku i do jakiego kierunku zmierza. Jestem pewna, że szczęka opadła tym (bądź opadnie) co nie wierzyli w to, że jego przyszłość będzie powiązana z muzyką, co dopiero, że będzie posiadał on własną wytwórnię muzyczną!


ciekawostka - ci, co słuchali multiego jeszcze rok/dwa lata temu wiedzą, że wytwórnią wspierającą go był Angel Boys Gang (ABG) jednak poprzez spór z członkami ekipy (np. Matiax) Multi opuścił wytwórnie, a poprzez to od dłuższego czasu kanał gangu nie funkcjonuje. Lecz nie chcę się tu zbytnio wypowiadać, gdyż to sprawa między chłopakami i nie wiem zbytnio jak to wyszło. 

Dredy - Zmiana całkowita.

Chyba spora część osób pamięta jeszcze Mulciaka bez dredów - miał on jeszcze rok temu grzywkę (górne zdjęcie). Nadeszły zmiany samego Michała, kanału, jego twórczości jak i stylu - Wszystko się zmieniło! Sam Michał czuje sie w dredach o wiele lepiej, sama jestem takiego zdania, że tak lepiej wygląda. Podobają wam się dredy Michała czy woleliście go z grzywką? 

Jego wyniki lepsze, niż niektórych raperów w Polsce! Co na to oni?

Polscy raperzy nie są zbytnio za tym aby YouTuberzy (w tym przypadku Multi) rezygnowali z wszystkiego i z brakiem skillów wpychali się na scenę rapgry. Szpaku jak i KaeN z jednych z swoich kawałków (KaeN - Puncher, Paluch ft. Szpaku - Kontrola Jakości) wypowiedzieli się na ten temat. Nie zapominajmy także o spięciu Multiego z Tede, które miało miejsce 19 listopada, poprzez udostępnienie przez Jacka (Tedego) posta napisanego przez GlamRap na temat bardzo starego filmu Michała, nosił on tytuł PSYCHOFAN TEDEGO. Michał wiedział co robi pisząc ten komentarz:

Kiedyś fan i kręcenie śmieszków na wideo z płytą Tedego, a teraz kręcenie liczb większych od niego. Pozdro Tede, serio Cię kochałem..


i prawdopodobnie zatkało nie tylko Tedego, ale rówież i niektórych ludzi kpiących z twórczości Michała.Przyjaźń z SB MAFFIJĄ?

Od pewnego czasu możemy zauważyć bardzo dobre relacje pomiędzy Michałem oraz takimi raperami jak Białas, Solar, Bedoes, White czy Beteo. Czasem w niektórych sytacjach stają za Multim jak prawdziwi przyjaciele - bronią go przed hejterami, raperami, jak i również na lajwach czy relacjach na instagramie wypowiadają się na jego temat (dotychczas mają o nim bardzo dobre zdanie) Warto wspomnieć, że Bedoes ma wspólną piosenkę z Multim - Diamenty, z Beteo ma Skrrrt, a z Whitem - Kimś. Warto dodać, że Młody Borek (Bedoes) razem z Młodym Multim są dla siebie jak prawdziwi kuzyni, a nawet sami tak na siebie mówią. Sądzę, że Michał w najbliższym czasie może nagra coś więcej z członkami SB MAFFIJI, to bardzo prawdopodobne.. 

Mulciak powiązany z My Music Records?

jak wiemy jego płytę, a raczej jego preorder płyty mogliśmy zamówić przez mymusicshop.pl! Rówież podisane płyty były w obecności Rema, lecz to oczywiste. Jak niektórzy wiedzą (bądź też nie) Michał ma bardzo dobry kontakt z Remikiem, min. Michał śpiewał refren na piosence autorstwa Remka pt. Play Live z albumu MWZJR (Możesz Wszystko Zacząć Jeszcze Raz) Poza tym Multi zjawił się na Young Stars Festival 2016 ze swoim hitem Nie wiem, a także wtedy otrzymał nagrodę Debiut Roku - Artysta

Niektórych utworów zabrakło w nowym albumie.

Jak wiadomo płyta posiada 19 kawałków (w fioletowej wersji - 20 [bonus track]) cała lista prezentuje się tak:

Young Multi - Nowy sezon      

Young Multi - Skrrrt ft. Beteo 

Young Multi - Diamenty Ft. Bedoes   

Young Multi - Plotki   

Young Multi - Więcej 

Young Multi - Nowa fala      

Young Multi - Pytasz mnie ft. Merghani          

Young Multi - Dron Ft. Nocny Sosa     

Young Multi - Beast Mode       

Young Multi - Trap     

Young Multi - Kim Ty jesteś

Young Multi - Pusta szklanka  

Young Multi - Warszawa nocą Ft. TXNSHI    

Young Multi - Czemu nie wierzyłeś      

Young Multi - Plecak  

Young Multi - Pogba  

Young Multi - Lifestyle         

Young Multi - Ona dzwoni Ft. Merghani      

Young Multi - Nie wiem         

Young Multi - Hollywood


Jak dla mnie zabrakło tutaj całkiem dobrych utworówch jak Tron, Numero, Sam, Dab, Nanana, a rówież Vibin jednak utwory zostały widocznie odrzucone, jednak warto zaznaczyć, że zostały one wydane w czasach ABG, a dodatkowo - na ich kanale! Może to jest powód? Nie wiemy, ale zostawmy to. Tak czy siak, zachęcam was do posłuchania ich, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! 

Podsumowanie - pytania do was!

Podoba się wam muzyka Multiego?

 Zamówiliście album Nowa Fala? 

Wolicie go jako YouTubera czy raczej rapera?

Jesteście zdania, że Michał to osoba warta do naśladowanie w kwestii spełniania marzeń i dążenia do celów? 

Napiszcie o tym wszystkim! pozdro!


OCENA JAKOŚCI

Ten post jest POLECANY na głównej. Oceniać posty mogą tylko Administratorzy i Eksperci danego fandomu. Jesteś wśród nich? Oceń ten post !
Uważasz, że ocena jest nieuczciwa? Zgłoś to przyciskiem "zgłoś" na dole, a administracja portalu sprawdzi tą ocenę!
JAK MOGĘ ZAROBIĆ PUNKTY DLA FANDOMU Z TEGO POSTA / CO MOGĘ TERAZ ZROBIĆ?
Jaka jest Twoja reakcja?
0
OK
1
Super
1
Śmiech
0
Zdziwienie
0
Złość
0
Smutek
PUNKTACJA Z TEGO POSTA NIE JEST WLICZANA DO AKTUALNYCH AKCJI KONKURSOWYCH PORTALU ALE
Wciąż możesz go komentować, oceniać i brać udział w jego wyzwaniach, a być może zdecydujemy się go podbić i tym samym zaliczyć z niego punkty do aktualnych akcji serwisu - im większa w nim aktywność, tym większa szansa byśmy podjęli taką decyzję :)

Redaktor tej dyskusji zarobił dotychczas 1257 punktów za:

Jakość:20Popularność:1049
Wsparcie:176Ocena i wartość ocen:2
Wyróżnienia/kary:0Komentarze i reakcje:2
W trwającej akcji redaktor dla tego fandomu uzyskał skuteczność % ( polecanych dyskusji z napisanych w tym fandomie)
O CO CHODZI Z PUNKTAMI DLA REDAKTORÓW? ZA CO SIĘ JE ZARABIA?

Zaloguj się, aby zarabiać punkty z aktywności w postach !

Amelia Banaszak Użytkownik 186,256 pkt
1,049 czytelników Lis 30, 2017

Twój komentarz lub propozycja wyzwania do posta

Możesz wkleić bezpośredni link do grafiki / video aby umieścić ją w treści komentarza
Podpisz się (nick, imię etc.)
Prywatność: Twój adres email zostanie tylko wykorzystany do przesłania powiadomień.
Weryfikacja antyspamowa:

Aby zapobiec tej weryfikacji w przyszłości i zbierać punkty w serwisie, proszę zaloguj się lub zarejestruj.

Twój wynik:

Jeszcze w nic nie grałeś. Nie odnotowano żadnej aktywności w grze.
149 osób na stronie
0 Użytkowników oraz 149 Gości
Dziś posty czytano : 23131 razy

Fandomy, do których należę

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, do których należysz i dołączać do nowych!

Fandomy, które obserwuję

Zaloguj się, aby zobaczyć fandomy, które Cię interesują i obserwować nowe!

Zainteresowani tym postem

Liczba osób: 4

Największe fandomy

 1. Riverdale
  146 osób
 2. Ananasy Sylwii
  126 osób
 3. The 100
  122 osób
 4. Bambinos
  115 osób
 5. Bartek Lovers
  112 osób
 6. Supiwerki
  67 osób
 7. Arturonators
  64 osób
 8. Shawn Mendes Army
  46 osób
 9. SikorskiSquad
  36 osób
 10. Domisiaki
  32 osób
 11. Once Upon A Time
  28 osób
 12. Donaty Agaty
  25 osób
 13. Pretty Little Liars
  21 osób
 14. Remonators
  14 osób
 15. Misiaki Sysi
  13 osób
 16. Pamiętniki Wampirów
  13 osób
 17. Famous In Love
  11 osób
 18. Kluseczki Olgi
  10 osób
 19. GRY
  6 osób
 20. Temorki
  5 osób
 21. FANDOMS YOUTUBE
  5 osób
 22. Dua Lipa
  4 osób
 23. Life Is Strange
  3 osób
 24. The Good Place
  3 osób
 25. PC
  2 osób
 26. Nintendo
  1 osób
 1. Riverdale
  456436 punktów
 2. Bartek Lovers
  39390 punktów
 3. Supiwerki
  37557 punktów
 4. The 100
  33767 punktów
 5. SikorskiSquad
  31560 punktów
 6. Young Stars Festival
  27251 punktów
 7. SERIALE
  22973 punktów
 8. GRY
  21471 punktów
 9. Life Is Strange
  17520 punktów
 10. Ania, nie Anna
  17118 punktów
 11. Domisiaki
  16358 punktów
 12. FILMY/SERIALE/TV
  16214 punktów
 13. Arturonators
  15262 punktów
 14. Ananasy Sylwii
  15253 punktów
 15. Famous In Love
  14948 punktów
 16. Once Upon A Time
  13241 punktów
 17. Bambinos
  12197 punktów
 18. Shawn Mendes Army
  12098 punktów
 19. YOUNG STARS
  11660 punktów
 20. Pretty Little Liars
  10563 punktów
 21. Remonators
  9592 punktów
 22. Eurowizja
  9463 punktów
 23. GWIAZDY YOUNG STARS
  8393 punktów
 24. Playstation VR
  5892 punktów
 25. TALENTY
  5569 punktów
 26. Nintendo
  5013 punktów
 27. MUZYKA
  4980 punktów
 28. Dua Lipa
  4905 punktów
 29. Detroit
  4902 punktów
 30. Tomb Raider
  4839 punktów
 31. Forza
  4632 punktów
 32. INNE
  4438 punktów
 33. KSIĄŻKI
  4437 punktów
 34. Progress Armia
  4214 punktów
 35. The Originals
  4115 punktów
 36. Misiaki Sysi
  3791 punktów
 37. Pamiętniki Wampirów
  3729 punktów
 38. 13 Reasons Why
  3666 punktów
 39. Stranger Things
  3016 punktów
 40. K-Pop
  2650 punktów
 41. American Horror Story
  2491 punktów
 42. God Of War
  2443 punktów
 43. Young Stars News
  2390 punktów
 44. Sport
  2258 punktów
 45. FILMY
  2250 punktów
 46. Puthinators
  1898 punktów
 47. Sony Playstation
  1127 punktów
 48. Przygodowe
  1080 punktów
 49. Temorki
  827 punktów
 50. FPS
  622 punktów
 51. Team Rieger
  606 punktów
 52. PC
  476 punktów
 53. Uncharted
  474 punktów
 54. Kluseczki Olgi
  413 punktów
 55. MMers
  408 punktów
 56. YOUTUBE
  384 punktów
 57. Arianators
  295 punktów
 58. R5Family
  258 punktów
 59. Akcja & Przygoda
  220 punktów
 60. LUDZIE
  203 punktów
 61. Soy Luna
  199 punktów
 62. #talentobranie
  156 punktów
 63. Directioners
  149 punktów
 64. The Good Place
  100 punktów
 65. PROJEKT FANDOMS
  98 punktów
 66. 5SOSFam
  88 punktów
 67. Beautilles
  88 punktów
 68. Donaty Agaty
  78 punktów
 69. FANDOMS TALENTS
  70 punktów
 70. Selenators
  65 punktów
 71. Podróże
  51 punktów
 72. Strzelanki
  51 punktów
 73. Wyścigi
  45 punktów
 74. Orlandonators
  40 punktów
 1. Potterheads
  215 punktów
 2. FILMY
  50 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  50 punktów
 1. The 100
  9393 punktów
 2. SERIALE
  5526 punktów
 3. FILMY/SERIALE/TV
  5000 punktów
 4. Riverdale
  3717 punktów
 5. YOUNG STARS
  2703 punktów
 6. Young Stars Festival
  1460 punktów
 7. Bartek Lovers
  1408 punktów
 8. SikorskiSquad
  881 punktów
 9. Ananasy Sylwii
  864 punktów
 10. Once Upon A Time
  518 punktów
 11. Domisiaki
  338 punktów
 12. Remonators
  218 punktów
 13. MUZYKA
  145 punktów
 14. Supiwerki
  137 punktów
 15. Arturonators
  94 punktów
 16. Bambinos
  46 punktów
 17. Shawn Mendes Army
  41 punktów
 18. Pretty Little Liars
  38 punktów
 19. TALENTY
  31 punktów
 20. GRY
  27 punktów
 21. Pamiętniki Wampirów
  27 punktów
 22. INNE
  26 punktów
 23. KSIĄŻKI
  21 punktów
 24. Stranger Things
  21 punktów
 25. Dua Lipa
  16 punktów
 26. Young Stars News
  16 punktów
 27. Ania, nie Anna
  14 punktów
 28. Eurowizja
  12 punktów
 29. The Originals
  12 punktów
 30. FILMY
  11 punktów
 31. Nintendo
  11 punktów
 32. Famous In Love
  10 punktów
 33. Sport
  10 punktów
 34. God Of War
  8 punktów
 35. Detroit
  6 punktów
 36. Life Is Strange
  6 punktów
 37. 13 Reasons Why
  5 punktów
 38. Arianators
  3 punktów
 39. LUDZIE
  2 punktów
 40. Progress Armia
  2 punktów
 41. Misiaki Sysi
  1 punktów
 42. Playstation VR
  1 punktów
 1. Ananasy Sylwii
  3072 punktów
 2. Riverdale
  2699 punktów
 3. Pretty Little Liars
  2607 punktów
 4. Shawn Mendes Army
  2045 punktów
 5. Bartek Lovers
  1425 punktów
 6. The 100
  1297 punktów
 7. Once Upon A Time
  1216 punktów
 8. Dua Lipa
  1047 punktów
 9. The Originals
  989 punktów
 10. Soy Luna
  986 punktów
 11. Bambinos
  918 punktów
 12. K-Pop
  902 punktów
 13. Supiwerki
  645 punktów
Kontakt Post